kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.04.17 7:26

sinoć je palo nešto kiše,sitna....
danas jako jugo i naravno kiša je moguća u svakom trenutku.....

ali petak je,odmah mi malo lakše oko srca.....
pipojlo pa kako je u novom aranžmanu?
jesi se skućio i imaš li sve potrepštine.....i jel ti radi uopće?
fali li ti gavrilo?i ježići.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.17 8:16

Lena je napisao/la:maco sad po lešoj spizi udri!!!  Wajter raport - Page 7 11484130
super da je sve ok i da si doma.....nigdje nije kao doma jel da 


vajter je pojesenski....jutros i sunca i vjetra i oblaka.....sad se zaoštrava i do večeri će bit koja kap.....

od drugog tjedna radim puno radno vrijeme.....ljudi krepat ću  Wajter raport - Page 7 11484130
i ne samo to!!!!
radi se 4 dana po 6 sati, 2 po 8!!!!!
znači i subotama ću radit......kmeeeee......samoubit ću se......
ali treba nam ovih 2-3 mjeseca love za nenadane izdatke koji su se nagomilali,pa ću stisnut zube  Wajter raport - Page 7 3384354616 ovako

tatu su i danas malo zašili....jadan još pušta na sve strane....kontrola svaki 2 dan i još ima jedan dren....
ali ok je to tako kažu  Wajter raport - Page 7 1523192931
Welcome to turizam  Wajter raport - Page 7 11484130  pravo je cudo da ne radite nedjelje, obzirom da su vikendi udarni dani, a odmarate ponedjeljkom. Definitivno najsjebanija grana sto se radnog nevremena tice  Wajter raport - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.17 8:18

Pada kisa i tamno je jutro - vrijeme idealno za chillanje uz dobru knjigu.  Wajter raport - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.04.17 9:50

Vel'ka Maca je napisao/la:Pada kisa i tamno je jutro - vrijeme idealno za chillanje uz dobru knjigu.  Wajter raport - Page 7 684758713
Blago onome tko moze Wajter raport - Page 7 684758713 kako oporavak tece? Nadam se sve dobro.


@ Lena, gdje si se zaposlila da radis vikende i popodnevnu do 22? Kako je ocu?


Divna juzina .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.04.17 12:54

Vel'ka Maca je napisao/la:Welcome to turizam  Wajter raport - Page 7 11484130  pravo je cudo da ne radite nedjelje, obzirom da su vikendi udarni dani, a odmarate ponedjeljkom. Definitivno najsjebanija grana sto se radnog nevremena tice  Wajter raport - Page 7 684758713

pa ako pri predstavljanju posal kažu-neće se radit subotom,a onda nakon mjesec i nešto kažu-radi što bolje organizacije posla radit će se subotom, imam neko pravo biti skeptična na fer odnos.....jebi ga.....
i sad kad ide puno radno vrijeme smjena popodne nije do 8 nego do 22,a nema potreba da bude do 22 jer neće se kontaktirati nikoga nego će se samo eto bit do 22 i radit nešto šta se može odradit i do 20.....
nemam pjma, danas ću znat nakon šta dobijem valjda još kakvu informaciju hoću li prihvatiti radit još 3-3 i po mjeseca....
nije da sam kruha gladna,pa ne moram baš pod svaki cijenu prihvatiti....jebat ga  Wajter raport - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.04.17 12:58

maledetta primavera je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Pada kisa i tamno je jutro - vrijeme idealno za chillanje uz dobru knjigu.  Wajter raport - Page 7 684758713
Blago onome tko moze Wajter raport - Page 7 684758713 kako oporavak tece? Nadam se sve dobro.


@ Lena, gdje si se zaposlila da radis vikende i popodnevnu do 22? Kako je ocu?


Divna juzina .....

ma turistička agencija, velika je firma i ima se posla,ali evo nekako mi se čini da nisu baš tako fer poslodavac kako se predstavljaju, sezonski je samo, to znam od početka, no nisam mislila niti da će biti rad subotom niti da će biti koma radno vrijeme....do 22.....
drugi uvjeti su zaista ok....mislim posao je iscrpljujući,ali moglo bi se to odradit ukoliko ne bude ovo od gore šta sam napisala....

otac je ok, previjanje svaki drugi dan, još to curi iz rane,ali tako mora bit valjda.....pazi na prehranu i odmara, vratio je neka 2 kog.....polako,ali ide to.....

i kod mene je koma od juga.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 28.04.17 15:18

Ovdje sam, u Varazdinu-Cakovcu.
Sutra je medjunarodna utakmica (kuglanje), Hrvatska-Austrija.
Ja tu malo pomazem, smetam, prevodim.
(Ako netko nema sta pametno raditi, moze doci gledati. Ne mene, kuglace.)

Kisa pada. Bas mi nije milo, ali zahvaljuju ovi bogobojazni Medjimurci bogu.
Ajd´dobro, pretrpjeti cu ja to, nek´ se zazeleni sve...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.17 15:36

cielu noc padala kisa, svako toliko i obilnije. Bio mi gust gledat sa prozora u kasni nocni sat iz novog ugla Wajter raport - Page 7 684758713. Jutros je malo padalo, tmurno a sad je bogme skroz suncano i liepo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.17 15:50

Lena je napisao/la:
pipojlo pa kako je u novom aranžmanu?
jesi se skućio i imaš li sve potrepštine.....i jel ti radi uopće?
fali li ti gavrilo?i ježići.....

jesam Wajter raport - Page 7 684758713, imam sve potrepstine i jos mi samo ostalo par najlona sa knjigama neraspakiratih. Znaci, jos polica za knjige i da mi stolar napravi jednu pregradicu i to je to. Sve ostalo stiglo iako su putesestvije potrajale.
Ne fali gavrilo, ima ovdje puno liepih koprivica, kod vas to zovu pelegrinke a kod nas ciburici Wajter raport - Page 7 684758713. Jezeva ima koliko hoces, navecer izmile, vjerojatno iz parka medicinskog fakulteta jer njegov zapadni dijo prestaje iza moje kuce Wajter raport - Page 7 684758713. Radim ja iako sam iznevjerijo obecanja o nekom redu i disciplini. Prosao mjesec dana a da nisam bijo na placi Wajter raport - Page 7 684758713, jebiga kad radi samo do jedan. Moram se sad trgnuti jer sam totalno zamjenijo dan za noc sto me prati cieli zivot. Uz to, pocinju tresnje a to ne smijem propustiti...Wajter raport - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.17 11:02

toplo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.17 19:30

pizda je napisao/la:
jesam Wajter raport - Page 7 684758713, imam sve potrepstine i jos mi samo ostalo par najlona sa knjigama neraspakiratih. Znaci, jos polica za knjige i da mi stolar napravi jednu pregradicu i to je to. Sve ostalo stiglo iako su putesestvije potrajale.
Ne fali gavrilo, ima ovdje puno liepih koprivica, kod vas to zovu pelegrinke a kod nas ciburici Wajter raport - Page 7 684758713. Jezeva ima koliko hoces, navecer izmile, vjerojatno iz parka medicinskog fakulteta jer njegov zapadni dijo prestaje iza moje kuce Wajter raport - Page 7 684758713. Radim ja iako sam iznevjerijo obecanja o nekom redu i disciplini. Prosao mjesec dana a da nisam bijo na placi Wajter raport - Page 7 684758713, jebiga kad radi samo do jedan. Moram se sad trgnuti jer sam totalno zamjenijo dan za noc sto me prati cieli zivot. Uz to, pocinju tresnje a to ne smijem propustiti...Wajter raport - Page 7 684758713

dobro je onda.....smirijo se napokon,ali vidim reda još nemaš....ovo dan i noć i spavanje.....treba tu uporonosti ako želim vratit dana za dan.....ako ne bude tako....
znam da si to spominjao da ti je tako oduvijek.....meni samo period dok sam studirala,ali i onda nisam mogla baš spavat po danu.....rano bi se ustala.....
sad mi paše rano dizanje i rani odlazak na spavanje.....super mi je kad se rano ustanam,a ono mir i tišina svuda......super je.....

dan je bio tumran,pa onda sunčan, predvečer opet tmuran i puše.....

bilo se uokolo danas....crknuo nam frižider.....nema kod nas svake godine ode nešto od tehnike.....baš nam nije ovo trebalo.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.17 21:13

Lena je napisao/la:

dobro je onda.....smirijo se napokon,ali vidim reda još nemaš....ovo dan i noć i spavanje.....treba tu uporonosti ako želim vratit dana za dan.....ako ne bude tako....
znam da si to spominjao da ti je tako oduvijek.....meni samo period dok sam studirala,ali i onda nisam mogla baš spavat po danu.....rano bi se ustala.....
sad mi paše rano dizanje i rani odlazak na spavanje.....super mi je kad se rano ustanam,a ono mir i tišina svuda......super je.....

znam da si ti i vikendom ranoranijoc Wajter raport - Page 7 684758713. Je, lijepo je ujutro i steta to ne osjetiti. S druge strane, nagledao sam se i jutara i zora a i vecer zna biti lijepa i mirna. Kud ces mirnije...Wajter raport - Page 7 684758713 Normalno da se moram malo upristojiti, bilo je tu i objektivnih okolnosti jer mi je ukucan imao proljev. Kad se u pol noci, dva ujutro, cetiri ujutro, sest ujutro itd. budis i ko sumanut oblacis i trcis van onda ti bas i nije do setnji placom Wajter raport - Page 7 684758713. Sto je najfora, imao je to vec dvaput od kad smo ovdje po 4 -5 dana. To ti je prednost kuce, pustis ga van i nek sere do mile volje. U stanu je malo puno jebenije po tim pitanjima...Wajter raport - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 29.04.17 21:16

RobinUd je napisao/la:Ovdje u Varazdinu je medjunarodna utakmica (kuglanje), Hrvatska-Austrija.

Sluzbeni dio je zavrsen.
Sanse Austrijanaca da izbore nekakav rezultat koji ne bi bio katastrofa, kretao se negdje oko nule.
Nasa zenska ekipa je pobijedila 8:0.
Imamo cura za sastaviti dvije reprezentacije svjetskog ranga.
Muska ekipa je pobijedila 6:2.
Austrijanci su nastupili bez svojeg najboljeg igraca, mi bez nasa tri najbolja.

Varazdin, najljepsi barokni grad na ovim prostorima.
Vi tamo, oko i blizu mora, razumijete li vi to??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.17 21:23

dan bio super, izveo Bobija na toaletu iznad Batinice pa mi se prikeljila jedna stara od 92 godine. Zivahna i vedra zenska, prica skroz lucidno. Onda naisla i bivsa susjeda, umirovita psihijatrica, desnicarka i ratna veteranka ( a luda za trojicu ) pa se sva rastopila kako svima falim sto je dobra fora jer susjede skoro nisam ni vidjao. Vise sam do sada pricao sa Batinicom (a nisam puno) nego sa svim bivsim susjedima zadnjih desetak godina. Batinica stalno radi "Ooooo, Ooooo"... ispusta tako neke zvukove na hodniku. Sto je najbolje, sad sam i ja poceo tako. Bit ce da nesto ima u tom hodniku sto covjeka navodi da ispusta samoglasnike, pogotovo te oble...Wajter raport - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.17 7:24

sunce je izašlo iz recesije... konačno... 
čini se da će danas biti izuzetno lijep dan....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.04.17 7:26

RobinUd je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ovdje u Varazdinu je medjunarodna utakmica (kuglanje), Hrvatska-Austrija.

Sluzbeni dio je zavrsen.
Sanse Austrijanaca da izbore nekakav rezultat koji ne bi bio katastrofa, kretao se negdje oko nule.
Nasa zenska ekipa je pobijedila 8:0.
Imamo cura za sastaviti dvije reprezentacije svjetskog ranga.
Muska ekipa je pobijedila 6:2.
Austrijanci su nastupili bez svojeg najboljeg igraca, mi bez nasa tri najbolja.

Varazdin, najljepsi barokni grad na ovim prostorima.
Vi tamo, oko i blizu mora, razumijete li vi to??

moja mala ima mota za kuglanje....talentirana,ali više je zanima ples i te aktivnosti.....
zanimljivo je kuglanje....i meni se sviđa.....

za varaždin znam da je pravi biser, nisam nikad bila.....
razumijem to,ali naglašavam da su mi draži mali primorski gradići.....valjda ljubav ima veze i sa naučenim, viđenim
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.04.17 7:34

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ovdje u Varazdinu je medjunarodna utakmica (kuglanje), Hrvatska-Austrija.

Sluzbeni dio je zavrsen.
Sanse Austrijanaca da izbore nekakav rezultat koji ne bi bio katastrofa, kretao se negdje oko nule.
Nasa zenska ekipa je pobijedila 8:0.
Imamo cura za sastaviti dvije reprezentacije svjetskog ranga.
Muska ekipa je pobijedila 6:2.
Austrijanci su nastupili bez svojeg najboljeg igraca, mi bez nasa tri najbolja.

Varazdin, najljepsi barokni grad na ovim prostorima.
Vi tamo, oko i blizu mora, razumijete li vi to??

moja mala ima mota za kuglanje....talentirana,ali više je zanima ples i te aktivnosti.....
zanimljivo je kuglanje....i meni se sviđa.....

za varaždin znam da je pravi biser, nisam nikad bila.....
razumijem to,ali naglašavam da su mi draži mali primorski gradići.....valjda ljubav ima veze i sa naučenim, viđenim
hahaha znala sam kakav odgovor će bitiiiii......  a bila sam napisala komentar na njegov da ne razumiju jer im je draži rimski stil, drača i kamen... i onda sam odustala od postanja  Wajter raport - Page 7 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 01.05.17 0:52

Lena je napisao/la:moja mala ima mota za kuglanje....talentirana,ali više je zanima ples i te aktivnosti.....
zanimljivo je kuglanje....i meni se sviđa.....

za varaždin znam da je pravi biser, nisam nikad bila.....
razumijem to,ali naglašavam da su mi draži mali primorski gradići.....valjda ljubav ima veze i sa naučenim, viđenim

Kad su djeca u pitanju, veci je broj gresaka, koje u odgoju covjek moze napraviti, nego zbroj ispravnih stvari.
Ako imas prilike, daj djetetu nek´ kugla.
Ako "zagrize", onda omoguci napredak.
Cudan je taj prirodni odabir. Netko bude rodjen usred mora, na otoku (na primjer), a ima potencijal postati najbolji skijas na svijetu.
A okolnosti ga zeznu,da u zivotu nikad ne vidi snijeg.
Slicnih primjera iz zivota ima na pretek.

Vidjeti, osjetiti jedan grad lijepim, ne znaci odmah (po)zeljeti tamo vjecno (ili jos duze) zivjeti.

Cesto ponavljam primjer, kad sam bio u Kartagi, Hanibalovom gradu.
Nema tamo nista.... iskopine, kamenje.... ali, meni je fascinantno bilo stati tamo, usred toga, u mislima se vratiti nekih dvije (i nesto) tisuca godina unazad, i zamisliti se usred te guzve.
Svi su gradovi lijepi, koji imaju "dusu".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 01.05.17 0:59

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:razumijem to,ali naglašavam da su mi draži mali primorski gradići.....valjda ljubav ima veze i sa naučenim, viđenim
hahaha znala sam kakav odgovor će bitiiiii......  a bila sam napisala komentar na njegov da ne razumiju jer im je draži rimski stil, drača i kamen... i onda sam odustala od postanja  Wajter raport - Page 7 1619348112

Ja ne reklamiram Varazdin.
Ja ga samo vidim lijepim.
Meni su isto tako lijepi i istarski, i dalmatinski.... i mnogi drugi gradovi.
Svejedno, da bi covjek pozelio zivjeti u tim gradovima, nije dovoljno da mu budu lijepi, trebaju mu se "uvuci pod kozu".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.05.17 1:41

RobinUd je napisao/la:
Svi su gradovi lijepi, koji imaju "dusu".

Wajter raport - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 01.05.17 20:04

Legolas je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Svi su gradovi lijepi, koji imaju "dusu".
Wajter raport - Page 7 684758713
Gradove ne cine samo zgrade.
"Grad" je za mene pojam, koji oznacava vise od cigle i betona.
Svaki grad je lijep, u kojem se ljudi lijepo osjecaju.
Negativan primjer: Vukovaru.... Sisku.... su ubili dusu.....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.05.17 20:24

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:razumijem to,ali naglašavam da su mi draži mali primorski gradići.....valjda ljubav ima veze i sa naučenim, viđenim
hahaha znala sam kakav odgovor će bitiiiii......  a bila sam napisala komentar na njegov da ne razumiju jer im je draži rimski stil, drača i kamen... i onda sam odustala od postanja  Wajter raport - Page 7 1619348112

Ja ne reklamiram Varazdin.
Ja ga samo vidim lijepim.
Meni su isto tako lijepi i istarski, i dalmatinski.... i mnogi drugi gradovi.
Svejedno, da bi covjek pozelio zivjeti u tim gradovima, nije dovoljno da mu budu lijepi, trebaju mu se "uvuci pod kozu".
ma znam da ne reklamiraš, svatko tko je svratio u taj lijepi grad ima jednako mišljenje kao ti... i još nešto mi se sviđa u tom gradu, ljudi jako puno koriste bicikle kao prijevozno sredstvo... i dvorišta su im uredna, što je u našim krajevima prava rijetkost... 

ali, poznajući dalmatince, znala sam da će već netko spomenuti kako je sve to lipo, ali ne kao kamen, drača, sol i vino... zapravo svi primorci tako misle, ali dalmoši misle na glas  Wajter raport - Page 7 1523192931

slažem se s tobom da ti neki grad može biti lijep, ali ne poželiš živjeti u njemu... meni je tako split prekrasan i svaki put kad se spuštam kliskom cestom osupne me pogled na split, ali nema toga zbog čega  bih pristala ikad više tamo živjeti... 

ima prelijepih gradova, ali dojam koji je na mene ostavio prag je neponovljiv... ni rim, ni beč mi nisu uzeli dah, prag jeste i to od prve... mogla bih danima hodati po njemu i upijati vidom, sluhom, mirisom.... imam osjećaj da mi nikad ne bi dosadio... to je to uvlačenje pod kožu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.05.17 20:56

bijo vecinom lijep prvi maj, popodne se nesto naoblacilo a maloprije cak i palo par kapi kise. Temperatura umjerena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.05.17 21:01

pizda je napisao/la:bijo vecinom lijep prvi maj, popodne se nesto naoblacilo a maloprije cak i palo par kapi kise. Temperatura umjerena...
a grah?... kakav je bio grah?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 01.05.17 21:02

ovdje lijep dan, bilo se kod svekrve,najelo janjetine,ćevapa.....
sad sam umorna.....

ovo za gradove šta je robin pisao....pa naravno da svako mjesto, grad ima svoju dušu.....osim zgrada puno je tugrada i drugih stvari koje utječu na cijeli dojam.....
ja volim obalu i za sada mi najviše paše....ali volim i druga i drugačija mjesta.....meni je i zagreb na jedan način lijep....drugačiji je....ja sam tamo drugačija....
jako mi se svidio london i osim samog grada i onih njegovih tipičnih obilježja puno toga u okolici je lijepo....

ali na kraju najviše volimo grad u kojem se "skućimo".....

odo odmarat i bbrzo u krpe....sutra je novi dan.....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.