kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.07.17 21:55

pizda je napisao/la:vidijo Lastu. Stala izazovno na semaforu pa sam joj ponukan time dobacijo da parkira kako bi imali sexualne odnose. Sa radoscu je to prihvatila i potvrdila ispruzenim srednjim prstom. Cekao sam jedno dva sata a nje nema pa pretpostavljam da se nesto desilo...
A daaaaaaaaaaj  Wajter raport - Page 21 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 23.07.17 0:22

pizda je napisao/la:vidijo Lastu. ....sam joj ponukan time dobacijo da parkira kako bi imali sexualne odnose. Sa radoscu je to prihvatila i potvrdila ispruzenim srednjim prstom. Cekao sam jedno dva sata a nje nema pa pretpostavljam da se nesto desilo...

Mozda si ju podsjetio (zene su cesto zaboravne).... i mozda je stvarno otisla na "to", na sta si ju podsjetio.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 23.07.17 8:56

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidijo Lastu. ....sam joj ponukan time dobacijo da parkira kako bi imali sexualne odnose. Sa radoscu je to prihvatila i potvrdila ispruzenim srednjim prstom. Cekao sam jedno dva sata a nje nema pa pretpostavljam da se nesto desilo...

Mozda si ju podsjetio (zene su cesto zaboravne).... i mozda je stvarno otisla na "to", na sta si ju podsjetio.

bio je uzbudljiv trenutak to, da ... ja na semaforu i sa desne strane, na terasi kafića ugledam Pipiku kako sjedi i uživa gledajući cestu, promet , gužvu .... ja mu mahnem i tad ( napokon! ) on ugleda mene .... motiram mu kako ću parkirati i doći k njemu ali sve se prebrzo odvijalo tako da se sav uzjebo, prolio kavu po sebi i stolu, čujem ga kako nešto beštima i pokaže mi srednji prst .... u to se upali zeleno i ja moram krenuti jer su se uzjebali i vozači iza mene. šta je poslije bilo, samo bog zna .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 23.07.17 15:35

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidijo Lastu. ....sam joj ponukan time dobacijo da parkira kako bi imali sexualne odnose. Sa radoscu je to prihvatila i potvrdila ispruzenim srednjim prstom. Cekao sam jedno dva sata a nje nema pa pretpostavljam da se nesto desilo...
bio je uzbudljiv trenutak to, da ...  tako da se sav uzjebo, prolio kavu po sebi i stolu, čujem ga kako nešto beštima i pokaže mi srednji prst ......

A tko ce vas tamo u Rijeci razumjeti, kad se ne razumijete medjusobno.
Za pizdu imam razumijevanja, ako si je prolio vrucu kavu po jajcima....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 25.07.17 16:33

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidijo Lastu. ....sam joj ponukan time dobacijo da parkira kako bi imali sexualne odnose. Sa radoscu je to prihvatila i potvrdila ispruzenim srednjim prstom. Cekao sam jedno dva sata a nje nema pa pretpostavljam da se nesto desilo...
bio je uzbudljiv trenutak to, da ...  tako da se sav uzjebo, prolio kavu po sebi i stolu, čujem ga kako nešto beštima i pokaže mi srednji prst ......

A tko ce vas tamo u Rijeci razumjeti, kad se ne razumijete medjusobno.
Za pizdu imam razumijevanja, ako si je prolio vrucu kavu po jajcima....
rijeka, grad tolerancije ...  Wajter raport - Page 21 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.07.17 15:48

bilo svasta ovih dana, i sunca i tuce, kise...Ako nista drugo malo je namocilo i osvjezilo ali temperature su opet poprilicne. Mene danima nesto komp zajebavao, najvise kad bi pokusao ici na fejs. Ispalo da sam preskocijo dati pristanak za cookie. Kad sam pristao sve ok. Nije sad bit u tom ali ispada da je taj jebeni fejs involviran u sve. Kad je stekao nisam mogao gledati ni filmove, ni one klipice na jubitu...Sad sve besprijekorno sljaka. Koje reketiranje jebote, ne das pristanak za kolacice i onda ti zagorcaju zivot na cielom netu. Jebate koja virtualna mafija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 29.07.17 17:28

ma kod vas je super ..... ovdje na kontinentu je brutalno vruće, imali smo par dana predaha - i danas je još podnošljivo, a već od sutra kreće horor. Iskreno  se nadam da su meteorolozi svih zemalja totalno fulali prognozu za idući tjedan

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 29.07.17 22:12

Kad je o temperaturi rijec, nekoliko savjeta:
Trenje stvara toplinu.
Brzina stvara hladnocu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.17 22:42

orion je napisao/la:ma kod vas je super ..... ovdje na kontinentu je brutalno vruće, imali smo par dana predaha - i danas je još podnošljivo, a već od sutra kreće horor. Iskreno  se nadam da su meteorolozi svih zemalja totalno fulali prognozu za idući tjedan

je ali vi zato imate ostre zime...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.07.17 22:44

danas promjenljivo, bilo kise, sunca, oblaka i dosta sparine. Sarita bosnjakinja bi rekla, posparno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.17 2:05

opet ste se zaigrali iznad svojih stvarnih mogućnosti .... neka ... ostavljate tragove ko mamuti u katranskim barama a ja sve snimam ... Wajter raport - Page 21 1523192931

lasto ... prva si na listi odsrela iako znam da ti je maca namjestila igru ... jebat ga ... glupost se skupo plaća Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.17 2:13

pizda je napisao/la:danas promjenljivo, bilo kise, sunca, oblaka i dosta sparine. Sarita bosnjakinja bi rekla, posparno...


fala bogu na internacijonoloj policiji kad su interplet išjuji u pitanju ... i sara će past ko zrela kruška ... zaigrala se pa joj posparno Wajter raport - Page 21 11484130

pičkojlo, fala na suradnji Wajter raport - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.17 2:18

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Bio bi cak izazov otici nekamo na kupanje.
Ovdje je u urbanim mjestima strogo zabranjeno skakanje u vodu.
Ja nemam pojma kako se inace ulazi u vodu/more.
mnogi skaču. ja ne skačem. ja udjem do .... jel' .... pa zaronim Wajter raport - Page 21 684758713 ....

bome si zaronila ... a stigle i slikice do polucije Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.17 2:43

RobinUd je napisao/la:Kad je o temperaturi rijec, nekoliko savjeta:
Trenje stvara toplinu.
Brzina stvara hladnocu.

ma koja brzina na forumu ... pratitelji svi u kauč poziciji i iluzijama da nekog prate .... toplo im i pitaju se zašto Wajter raport - Page 21 1523192931 a mi jurimo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.07.17 3:47

w members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

zašto ????

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 31.07.17 18:48

pizda je napisao/la:
orion je napisao/la:ma kod vas je super ..... ovdje na kontinentu je brutalno vruće, imali smo par dana predaha - i danas je još podnošljivo, a već od sutra kreće horor. Iskreno  se nadam da su meteorolozi svih zemalja totalno fulali prognozu za idući tjedan

je ali vi zato imate ostre zime...Wajter raport - Page 21 684758713



sad si te zime mogu umjesto pera zakvačiti za šešir ..... klima klepeće danima, račun za struju će biti brutalan Wajter raport - Page 21 2892997642    ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 01.08.17 21:10

saldo danasnjeg dana:

1. Vruće
2. Toplice Sv. Martin:  http://www.spa-sport.hr/de/
3. Čakovec, čakovečka fešta: http://www.porcijunkulovo.com/
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.08.17 21:41

sad bio vani a vani ko u sauni. Bobi se ispiso u sekundi i bris natrag u rashladjeno. Jebate i sad ima preko trideset. Jucer bijo na picci u Braceri, 11 navecer a korzo krcato, sve terase krcate, ljudi secu ko da je podne, djeca trckaraju, ima i masu stranaca... Bas fora za vidjet, u biti se jedino navecer i moze izac, sve drugo je nemoguca misia. Da mi je znat kako ce sutra igrat Rijeka i austrijanci, pocrkat ce nakon pet minuta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 01.08.17 23:44

Navijam za Rijeku....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.08.17 8:06

vajter aman taman ... inače mi je ovo ljeto presavršeno i glede vremena i glede atmosferilija ... svega ima koliko treba i u izobilju ... a nije da nisam i do sada guštala Wajter raport - Page 21 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.08.17 10:25

vratija se šime...di je bija Wajter raport - Page 21 11484130
jebote ko forum duhova....ispisuju se svi....
još samo par radnih i dana i zasluženi odmor.....stvarno mi je puna kapa iznajmljivača, gostiju, apartmana.....počet ću mrzit ljeto radi svega ovoga u čemu sam trenutno....
dalmacija je postala samo cimer fraj.....ostalo sve nešto jadno i u naznakama.....

vruuuućeeeee
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.08.17 22:58

orion je napisao/la:

sad si te zime mogu umjesto pera zakvačiti za šešir ..... klima klepeće danima, račun za struju će biti brutalan Wajter raport - Page 21 2892997642    ....

meni klepece i dan i noc, kako ces spavat na 30 stupnjeva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.08.17 23:03

vrelo, kad izadjem van ko da sam stupio u Saharu. Nema, na brzinu se obavi nuzda i bjez nazad, tako i Bobi. Vele da su nogometasi Rijeke pobjegli u Fuzine trenirati, mogao bi i ja sutra malo skociti u brda da isprobam novi fotic i nadisem se neklimatiziratog zraka...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 05.08.17 1:25

Krapina, petak.... negdje do jedan sat poslije pola noci nije bilo za idrzati.
Tek negdje oko jedan je poceo puhati vjetar.
Najprije je bilo jos uzasnije, puhao je doduse jaci povjetarac, ali je samo mijesao topli zrak.
Tek sada (oko pola tri poslije pola noci) je vjrétar postao hladniji.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 05.08.17 7:13

Belo kafe i bakarski baskot. Uzivam u jutru. 
Kada se curica probudi, dorucak i na more , dok nam se bude dalo. Potom pokupim sestru i Direkt u brda, jer na plazi je nemoguće cijeli dan. 
Preksinoc sam isla u Kostrenku nesto pojesti, setala lungomare i tocala noge u plicaku. Bilo mi je krivo sto nisam uzela sugaman , bila bi i otplivala..... A jos oko 23h puhao je vjetric , kao da ti netko topli fen uperi u lice .... 

Jutros oko 7 isla sam si po mlijeko za kafe i curici po krafnicu jer SPAR nam jos nije otvorio pa sam sve u pekari obavila, vec je tada toplo kao u podne regularnog dana...

Sad nesto robe na ruke oprati, mordi jos jeno kafe .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.