kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.09.17 21:44

vrieme je bilo lijepo a i jos je. Puse slaba bura ali nie studeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.09.17 22:51

cat_claw je napisao/la: Nemam bas sluha za takvu vrstu egomanijacenja. Nekako mi je preko glave svih tih modernih performansa, koji igraju na kartu golotinje.

ali tu se ne radi o golotinji ... svak vidi ono što mu se hoće ... ili narodski rečeno, šta se babi snilo pa uplitko .... zanimljivo mi je čitati komentare na ovaj performans po ovom i inim  forumima ... itakako vi svi volite vidjeti i nadate se vidjeti tuđu golotinju, fizičku ili emotivnu   ... samo ne bi da se zna da ste ju vidjeli , voajerizam al ako ikako može da ne budete prepoznati ... zato je milo i nosila naočale sa kamerom ... sve je snimila... nije ona egomanijak ... oni koju su je gledali i pratili iz niskih pobuda, jesu ... al otom potom na snimkama ... nije manijak onaj koji se do gola skinuo ... manijaci će se prepoznati po pogledima koji drugom žele nanijeti zlo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.09.17 9:51

poznata mi je milo moire,ne detaljno,ali znam otprilike šta radi....prekrasna je ženska....
moram priznat da ni je ne kužim baš sve šta danas umjetnost je....jasno mi je da su se granice pomakle i da se ide upravo da neku provokativnost, nešto na šta ljudi reagiraju.....sorry,ali ne znam šta bi mene osobno natjeralo da odem gledat nju kako nese jaja Wajter raport - Page 29 11484130
jebi ga meni je to bezveze....doduše ja ne kužim ni skidanje ako nije u funkciji predstave, filma.....njeno je u funkciji umjetnosti (valjda),ali nije moj kap of ti.....možda jednostavno ne kužim šta želi kazati,pokazati,dokazati u nekim izvedbama....jel želi dokazat da je ljudsko tijelo još uvijek tabu ili?....ja volim izvest neki zaključak nakon neke predstave,pa pitam....a može bit da ne želi ništa poručit nego samo ljude malo pokškakljat i izazvati bilo kakvu reakciju....
mislim onda može slobodno čučnut i pokenjat se da svi gledaju...eto još nešto umjetničko.... Wajter raport - Page 29 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 21:46

Lena je napisao/la:poznata mi je milo moire,ne detaljno,ali znam otprilike šta radi....prekrasna je ženska....
moram priznat da ni je ne kužim baš sve šta danas umjetnost je....jasno mi je da su se granice pomakle i da se ide upravo da neku provokativnost, nešto na šta ljudi reagiraju.....sorry,ali ne znam šta bi mene osobno natjeralo da odem gledat nju kako nese jaja Wajter raport - Page 29 11484130
jebi ga meni je to bezveze....doduše ja ne kužim ni skidanje ako nije u funkciji predstave, filma.....njeno je u funkciji umjetnosti (valjda),ali nije moj kap of ti.....možda jednostavno ne kužim šta želi kazati,pokazati,dokazati u nekim izvedbama....jel želi dokazat da je ljudsko tijelo još uvijek tabu ili?....ja volim izvest neki zaključak nakon neke predstave,pa pitam....a može bit da ne želi ništa poručit nego samo ljude malo pokškakljat i izazvati bilo kakvu reakciju....
mislim onda može slobodno čučnut i pokenjat se da svi gledaju...eto još nešto umjetničko.... Wajter raport - Page 29 1523192931

da, ovo zadnje sam mislijo i ja kad sam napisao da smo onda svi umjetnici Wajter raport - Page 29 684758713. Sto je najbolje njoj je muz, inace fotograf koji je prati prilikom izvodjenja njenih perfomancea, predlozio da se pocne baviti umjetnoscu jer je covjek osjetio da je eto, rodjena za to. Svaka cast ali umjetnik se ne postaje po intuiciji vec iza tog treba stajati veliki talent i rad a bogme i primjerena edukacija. Ovakav egzibicionizam je poput banalnih umjetnickih instalacija koje dvadeset "strucnjaka" tumace na razlicit nacin a to razmomilazenje tumace kao jos jednu potvrdu da je instalacija imala smisao i polucila uspjeh.
Drugim rijecima, preseravanje i pravljenje umjetnosti banalnim i svakodnevnim a stvarni talent sveden na razinu slucajnosti.
U svakom slucaju, ljepse je vidjeti nju nego li je bilo gledati Toma Gotovca i njegove perfomancee...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 21:49

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la: Mora se priznat da je jako lijepa ali ako je to umjetnost onda smo svi umjetnici...

i jesmo ... samo su neki te svoje ljepote svjesni, drugi nisu ... ali se slažem sa time da smo svi stvoreni biti umjetnici .. i kreativci ... svatko na svoj način Wajter raport - Page 29 684758713


jebiga, po toj logici smo svi glazbenici i pjevaci jer povremeno pjevusimo...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 21:51

Vrijeme lijepo, lagana burica, moze se u kratkim rukavima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.17 23:06

Lena je napisao/la:a može bit da ne želi ništa poručit nego samo ljude malo pokškakljat i izazvati bilo kakvu reakciju....

tvoja prva reakcija kad sam ju u "svojoj šumi" prvi puta na forumu spomenula je bila " da bi joj škicnula minđu kad je već raširila noge na javnom prostoru ... dakle, izazvala je kod tebe radoznalost ako se ne varam ... to je u današnjem svijetu velika stvar - dovesti ljude do točke da budu iskreni do samih sebe i priznaju da su radoznali u područjima koja su tabuizirana i stigmatizirana nekakvim lažnim moralom ... Wajter raport - Page 29 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.17 23:10

pizda je napisao/la:
U svakom slucaju, ljepse je vidjeti nju nego li je bilo gledati Toma Gotovca i njegove perfomancee...Wajter raport - Page 29 684758713

i tko onda banalizira takve performanse ??? ... meni je mrak kako je hodala gola i nosila naočale sa kamerom i snimala reakcije ljudi oko sebe ... super ideja! skinuti se gol a onda snimala voajere Wajter raport - Page 29 3114667799 da ga jebeš, nitko joj nije pristupio i pričao sa njom dok je bila gola ... bilo neugodno ne njoj nego drugima ... al masa ju pratila i gledala kao objekt a ne kao osobu ... i ti to radiš ... ona je lijepa al te ne zanima kako razmišlja i zašto tako razmišlja ... svi se saplićemo o floskule kako želimo biti prepoznati kao osobe a ne kao komad mesa, al teško je držati se te misli kada vidiš meso ... Wajter raport - Page 29 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.17 23:14

pizda je napisao/la:

jebiga, po toj logici smo svi glazbenici i pjevaci jer povremeno pjevusimo...Wajter raport - Page 29 684758713

ono smo što nas čini sretnim a ne šta smo postali da budemo prihvaćeni i "cijenjeni" od strane drugih i što smo morali da bi preživjeli ... tako da ja uistinu vjerujem da je veći glazbenik onaj koji povremeno ali sa velikim guštom pjevuši bez opterećenja šta će drugi misliti o tome nego onaj koji je silno opterećen time pa se truuudi al se vidi kolko se napinje Wajter raport - Page 29 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 23:18

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
U svakom slucaju, ljepse je vidjeti nju nego li je bilo gledati Toma Gotovca i njegove perfomancee...Wajter raport - Page 29 684758713

i tko onda banalizira takve performanse ??? ... meni je mrak kako je hodala gola i nosila naočale sa kamerom i snimala reakcije ljudi oko sebe ... super ideja! skinuti se gol a onda snimala voajere Wajter raport - Page 29 3114667799  da ga jebeš, nitko joj nije pristupio i pričao sa njom dok je bila gola ... bilo neugodno ne njoj nego drugima ... al masa ju pratila i gledala kao objekt a ne kao osobu ... i ti to radiš ... ona je lijepa al te ne zanima kako razmišlja i zašto tako razmišlja ... svi se saplićemo o floskule kako želimo biti prepoznati kao osobe a ne kao komad mesa, al teško je držati se te misli kada vidiš meso ... Wajter raport - Page 29 1523192931

Gledali su je kao objekt i kao osobu. Je li se netko u sebi pitao kakva je ona osoba ti ne mozes znat. Ti si te ljude gledala ko objekte i sumnjam da si se pitala kakvi su ko osobe a i sto bi sa tim. Hocu rec da ona svojim perfomanceom nije izazvala nista sto i sami nismo znali i cemu izmisljati toplu vodu u beskonacnost? Znamo da smo radoznali i u tabuiziranim podrucjima i onim konvencionalnim, to je jednostavno ljudska osobina koja je sama po sebi i pozeljna. Drugim riecima, nikakve koristi od sveg skupa osim sto je fora vidjet lijepu zensku kad ti gola hoda po kvartu...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 23:22

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jebiga, po toj logici smo svi glazbenici i pjevaci jer povremeno pjevusimo...Wajter raport - Page 29 684758713

ono smo što nas čini sretnim a ne šta smo postali da budemo prihvaćeni i "cijenjeni" od strane drugih i što smo morali da bi preživjeli ... tako da ja uistinu vjerujem da je veći glazbenik onaj koji povremeno ali sa velikim guštom pjevuši bez opterećenja šta će drugi misliti o tome nego onaj koji je silno opterećen  time pa se truuudi al se vidi kolko se napinje  Wajter raport - Page 29 1523192931

mos ti pjevusit koliko hoces ali time nisi ni glazbenik ni umjetnik. Wajter raport - Page 29 684758713 Ujedno, ko kaze da glazbenici ne pjevuse za svoj gust vec samo pod opterecenjem?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.17 23:26

pizda je napisao/la:
malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
U svakom slucaju, ljepse je vidjeti nju nego li je bilo gledati Toma Gotovca i njegove perfomancee...Wajter raport - Page 29 684758713

i tko onda banalizira takve performanse ??? ... meni je mrak kako je hodala gola i nosila naočale sa kamerom i snimala reakcije ljudi oko sebe ... super ideja! skinuti se gol a onda snimala voajere Wajter raport - Page 29 3114667799  da ga jebeš, nitko joj nije pristupio i pričao sa njom dok je bila gola ... bilo neugodno ne njoj nego drugima ... al masa ju pratila i gledala kao objekt a ne kao osobu ... i ti to radiš ... ona je lijepa al te ne zanima kako razmišlja i zašto tako razmišlja ... svi se saplićemo o floskule kako želimo biti prepoznati kao osobe a ne kao komad mesa, al teško je držati se te misli kada vidiš meso ... Wajter raport - Page 29 1523192931

Gledali su je kao objekt i kao osobu. Je li se netko u sebi pitao kakva je ona osoba ti ne mozes znat. Ti si te ljude gledala ko objekte i sumnjam da si se pitala kakvi su ko osobe a i sto bi sa tim. Hocu rec da ona svojim perfomanceom nije izazvala nista sto i sami nismo znali i cemu izmisljati toplu vodu u beskonacnost? Znamo da smo radoznali i u tabuiziranim podrucjima i onim konvencionalnim, to je jednostavno ljudska osobina koja je sama po sebi i pozeljna. Drugim riecima, nikakve koristi od sveg skupa osim sto je fora vidjet lijepu zensku kad ti gola hoda po kvartu...Wajter raport - Page 29 684758713

opet banaliziraš ... nisi trebao spominjati Tomu Gotovca ... šta ima ružnog u gledanju njega golog ako ćemo o dubinama ljudske duše ...

možeš ti migoljiti koliko te volja, ali cijela priča se svodi baš na to što sada pišeš - ljudi bi voljeli da se prodaju kao duboki ( ne ti, ti si priznao da si plitak ), voljeli bi da ih se vrednuje po drugačijim kriterijima, al ako je ikako moguće, da oni ostanu plitki i druge vrednuju po tim plitkim kriterijima a da im se ne uzme za zlo Wajter raport - Page 29 1619348112

al obzirom da si spomenuo da ne znam kako su je drugi vrednovali, priznajem da ne znam ... možda su joj se mnogi divili baš zbog hrabrosti i razumijevanja dubine njenog performansa ... ali to nisi ti ... ti si je odmah iz prve probao diskreditirati sa sinapsama i kao psihologinju .. što nije grijeh ako priznaješ da si plitak ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.17 23:29

pizda je napisao/la: Ujedno, ko kaze da glazbenici ne pjevuse za svoj gust vec samo pod opterecenjem?

pa ... nisam ja to rekla ... ti si ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 23:43

malaniz je napisao/la:

opet banaliziraš ... nisi trebao spominjati Tomu Gotovca ... šta ima ružnog u gledanju njega golog ako ćemo o dubinama ljudske duše ...

možeš ti migoljiti koliko te volja, ali cijela priča se svodi baš na to što sada pišeš - ljudi bi voljeli da se prodaju kao duboki ( ne ti, ti si priznao da si plitak ), voljeli bi da ih se vrednuje po drugačijim kriterijima, al ako je ikako moguće, da oni ostanu plitki i druge vrednuju po tim plitkim kriterijima a da im se ne uzme za zlo Wajter raport - Page 29 1619348112

al obzirom da si spomenuo da ne znam kako su je drugi vrednovali, priznajem da ne znam ... možda su joj se mnogi divili baš zbog hrabrosti i razumijevanja dubine njenog performansa ... ali to nisi ti ... ti si je odmah iz prve probao diskreditirati sa sinapsama i kao psihologinju .. što nije grijeh ako priznaješ da si plitak ...


Normalno da je ruzno vidjeti zapustenog muskarca kako gol hoda ulicama i trgovima. Osim sto je ruzno ne vidim nikakve svrhe u tom. Bilo bi ruzno vidjeti i neku debelu zenetinu ali srecom ova je bila lijepa.

Ono o plitkom i dubokom i kako je to umjetica raskrinkala prolaznike ne kuzim previse jer su tvoje misli uobicajeno nedokurcive...

Sto se tice nje kao psihologinje, ocekivao sam tako neka lomatanja poput tvojeg ili poput strucnjaka koji "objasnjavaju" neku stupidnu instalaciju pa sam to nastojao obuzdati u zacetku Wajter raport - Page 29 684758713. Naime, slicna shokiranja javnosti su se zbila jos prije pedesetak godina, zato sam i spomenuo toplu vodu i besmisao njenog opetovanog izmisljanja. Umjetnost moze ponekad i shokirati, zasto ne ali ako joj je to jedini smisao onda je besmislena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.17 23:43

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la: Ujedno, ko kaze da glazbenici ne pjevuse za svoj gust vec samo pod opterecenjem?

pa ... nisam ja to rekla ... ti si ...


ma nego sto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.17 23:52

pizda je napisao/la:
Sto se tice nje kao psihologinje, ocekivao sam tako neka lomatanja poput tvojeg ili poput strucnjaka koji "objasnjavaju" neku stupidnu instalaciju pa sam to nastojao obuzdati u zacetku Wajter raport - Page 29 684758713. Naime, slicna shokiranja javnosti su se zbila jos prije pedesetak godina, zato sam i spomenuo toplu vodu i besmisao njenog opetovanog izmisljanja. Umjetnost moze ponekad i shokirati, zasto ne ali ako joj je to jedini smisao onda je besmislena...

ok, imao si unaprijed neka očekivanja ... i ostao razočaran jer se nisu ispunila ??? pogađam ... ne tvrdim da znam ... al mi je fora reakcija na njenu instalaciju ... ne samo ovu u Rijeci nego inače ....

inače, smisao umjetnosti nije šokirati ... smisao umjetnosti je involvirati ... probuduti želju da se uključiš u promišljenje i postati aktivni dio iste ... da ga jebeš, uspjela je u tome

prva bih voljela da je smisao umjetnosti uživanje ... ali u današnjem svijetu je to nemoguće jer većina ljudi je zaboravila šta to znači - uživati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.17 0:14

pizda je napisao/la:
Normalno da je ruzno vidjeti zapustenog muskarca kako gol hoda ulicama i trgovima. Osim sto je ruzno ne vidim nikakve svrhe u tom. Bilo bi ruzno vidjeti i neku debelu zenetinu ali srecom ova je bila lijepa.


ako fizičku zapuštenost ne prati i ona mentalna, meni to nije ružno .... dapače ... puno mi je važnije da mentalna nije zapuštena a fizička je ionako podložna percepcijama ...

uglavnom, perforamns je uspio .... srž ljudske prirode je skenirana baš tim suprostavljanjem gotovca i milo ... kontrasti koji nose te iste koncepte al ostaju zamagljeni zbog preusmjerenosti na fizikalije .... divno ! human nature ogoljena do kostiju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.17 0:16

malaniz je napisao/la:

ok, imao si unaprijed neka očekivanja ... i ostao razočaran jer se nisu ispunila ??? pogađam ... ne tvrdim da znam ... al mi je fora reakcija na njenu instalaciju ... ne samo ovu u Rijeci nego inače ....

inače, smisao umjetnosti nije šokirati ... smisao umjetnosti je involvirati ... probuduti želju da se uključiš u promišljenje i postati aktivni dio iste ... da ga jebeš, uspjela je u tome

kako ne, ti si ih ispunila...Wajter raport - Page 29 684758713

Sto se tice involvacije daj mi reci majke ti, kakvu je to zelju za ukljucenjem probudila u tebi izbacivanjem jaja iz picke i kako si to htjela postati aktivni dio iste? Wajter raport - Page 29 1523192931 Pa sto se nisi prikljucila zeni, skinula i pocela izvoditi vaginalne vratolomije kad je to tako in, poucno, duboko i prepuno simbolike...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.17 0:19

pizda je napisao/la:
malaniz je napisao/la:

ok, imao si unaprijed neka očekivanja ... i ostao razočaran jer se nisu ispunila ??? pogađam ... ne tvrdim da znam ... al mi je fora reakcija na njenu instalaciju ... ne samo ovu u Rijeci nego inače ....

inače, smisao umjetnosti nije šokirati ... smisao umjetnosti je involvirati ... probuduti želju da se uključiš u promišljenje i postati aktivni dio iste ... da ga jebeš, uspjela je u tome

kako ne, ti si ih ispunila...Wajter raport - Page 29 684758713

Sto se tice involvacije daj mi reci majke ti, kakvu je to zelju za ukljucenjem probudila u tebi izbacivanjem jaja iz picke i kako si to htjela postati aktivni dio iste? Wajter raport - Page 29 1523192931  Pa sto se nisi prikljucila zeni, skinula i pocela izvoditi vaginalne vratolomije  kad je to tako in, poucno, duboko i prepuno simbolike...

odgovor je vrlo jednostavan ... ne moram se nekome diviti da bih ga kopirala ... uvažavam različistosti u kapacitetima koje nosimo kao osobe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.17 0:25

malaniz je napisao/la:

ako fizičku zapuštenost ne prati i ona mentalna, meni to nije ružno .... dapače ... puno mi je važnije da mentalna nije zapuštena a fizička je ionako podložna percepcijama ...

uglavnom, perforamns je uspio .... srž ljudske prirode je skenirana baš tim suprostavljanjem gotovca i milo ... kontrasti koji nose te iste koncepte al ostaju zamagljeni zbog preusmjerenosti na fizikalije .... divno ! human nature ogoljena do kostiju

pa ako je stvar u mentalnom stanju onda se nije ni trebala skidati...
Sto se tice uspjesnosti, nista nije uspjelo jer niceg nije ni bilo a ti tvoji kontrasti i zamagljenosti su sviranje kurcu u bespucima povijesnih zbiljnosti Wajter raport - Page 29 684758713. Drugim rijecima, prazne frazetine koje ama bas nista ne objasnjavaju ali u tome si prilicno verzirata ako smijem primjetit...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.17 0:25

pizda je napisao/la:

Sto se tice involvacije daj mi reci majke ti, kakvu je to zelju za ukljucenjem probudila u tebi izbacivanjem jaja iz picke i kako si to htjela postati aktivni dio iste? Wajter raport - Page 29 1523192931  Pa sto se nisi prikljucila zeni, skinula i pocela izvoditi vaginalne vratolomije  kad je to tako in, poucno, duboko i prepuno simbolike...

ali jesam ... na svoj način ... skidanje do gola i gađanje jajima se može realirati na više nivoa ... odavno sam priključita Wajter raport - Page 29 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.17 0:27

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
malaniz je napisao/la:

ok, imao si unaprijed neka očekivanja ... i ostao razočaran jer se nisu ispunila ??? pogađam ... ne tvrdim da znam ... al mi je fora reakcija na njenu instalaciju ... ne samo ovu u Rijeci nego inače ....

inače, smisao umjetnosti nije šokirati ... smisao umjetnosti je involvirati ... probuduti želju da se uključiš u promišljenje i postati aktivni dio iste ... da ga jebeš, uspjela je u tome

kako ne, ti si ih ispunila...Wajter raport - Page 29 684758713

Sto se tice involvacije daj mi reci majke ti, kakvu je to zelju za ukljucenjem probudila u tebi izbacivanjem jaja iz picke i kako si to htjela postati aktivni dio iste? Wajter raport - Page 29 1523192931  Pa sto se nisi prikljucila zeni, skinula i pocela izvoditi vaginalne vratolomije  kad je to tako in, poucno, duboko i prepuno simbolike...

odgovor je vrlo jednostavan ... ne moram se nekome diviti da bih ga kopirala ... uvažavam različistosti u kapacitetima koje nosimo kao osobe

pa ti si spomenula rijeci aktivnost, ukljucivanje, involviranost, cemu uvijek izvrtanje pile naopako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.17 0:28

pizda je napisao/la:
malaniz je napisao/la:

ako fizičku zapuštenost ne prati i ona mentalna, meni to nije ružno .... dapače ... puno mi je važnije da mentalna nije zapuštena a fizička je ionako podložna percepcijama ...

uglavnom, perforamns je uspio .... srž ljudske prirode je skenirana baš tim suprostavljanjem gotovca i milo ... kontrasti koji nose te iste koncepte al ostaju zamagljeni zbog preusmjerenosti na fizikalije .... divno ! human nature ogoljena do kostiju

pa ako je stvar u mentalnom stanju onda se nije ni trebala skidati...
Sto se tice uspjesnosti, nista nije uspjelo jer niceg nije ni bilo a ti tvoji kontrasti i zamagljenosti su sviranje kurcu u bespucima povijesnih zbiljnosti Wajter raport - Page 29 684758713. Drugim rijecima, prazne frazetine koje ama bas nista ne objasnjavaju ali u tome si prilicno verzirata ako smijem primjetit...Wajter raport - Page 29 684758713

a jok .... ti si taj koji se razbacuje frazama ... neš ih meni priheftati ... moja kvaliteta i kvantiteta nije u bacanju fraza .... moja kvaliteta je u pisanju mamutovaca u kojima itekako opisno govorim o svojim tijekovima razmišljanja ... to što to ne radim više po forumu , ne znači da ne mislim ... dapače Wajter raport - Page 29 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.17 0:31

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Sto se tice involvacije daj mi reci majke ti, kakvu je to zelju za ukljucenjem probudila u tebi izbacivanjem jaja iz picke i kako si to htjela postati aktivni dio iste? Wajter raport - Page 29 1523192931  Pa sto se nisi prikljucila zeni, skinula i pocela izvoditi vaginalne vratolomije  kad je to tako in, poucno, duboko i prepuno simbolike...

ali jesam ... na svoj način ... skidanje do gola i gađanje jajima se može realirati na više nivoa ... odavno sam priključita  Wajter raport - Page 29 1523192931

eto, nema da fali, sad nisi, sad jesi...ajd ti vjezbaj nesmetato...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.17 0:32

pizda je napisao/la:
malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
malaniz je napisao/la:

ok, imao si unaprijed neka očekivanja ... i ostao razočaran jer se nisu ispunila ??? pogađam ... ne tvrdim da znam ... al mi je fora reakcija na njenu instalaciju ... ne samo ovu u Rijeci nego inače ....

inače, smisao umjetnosti nije šokirati ... smisao umjetnosti je involvirati ... probuduti želju da se uključiš u promišljenje i postati aktivni dio iste ... da ga jebeš, uspjela je u tome

kako ne, ti si ih ispunila...Wajter raport - Page 29 684758713

Sto se tice involvacije daj mi reci majke ti, kakvu je to zelju za ukljucenjem probudila u tebi izbacivanjem jaja iz picke i kako si to htjela postati aktivni dio iste? Wajter raport - Page 29 1523192931  Pa sto se nisi prikljucila zeni, skinula i pocela izvoditi vaginalne vratolomije  kad je to tako in, poucno, duboko i prepuno simbolike...



odgovor je vrlo jednostavan ... ne moram se nekome diviti da bih ga kopirala ... uvažavam različistosti u kapacitetima koje nosimo kao osobe

pa ti si spomenula rijeci aktivnost, ukljucivanje, involviranost, cemu uvijek izvrtanje pile naopako...

ti si pitao a ja odgovorila ... ne vidim gdje je došlo do gluhog telefona ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.