kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 11.10.17 2:17

pizda je napisao/la:ovdje jucer super vrijeme, danas vecinom oblacno ali bez padalina. Jos je prilicno toplo i cujem da je jucer bio prilican broj ljudi na plazama. Normalno, vecinom samo na suncanju...Wajter raport - Page 31 684758713
Na plazama ??
U kupacim kostimima s dugim rukavima ??

Evo me ovog vikenda u vasem kraju.
Jedan prijatelj iz Pule slavi rodjendan, pa je okupio saroliko drustvo...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.10.17 14:06

riknula sam sad... evo jedan stariji customer review na amazonu tipa koji je probao veet gel Wajter raport - Page 31 11484130  Wajter raport - Page 31 1523192931 Wajter raport - Page 31 1523192931 Wajter raport - Page 31 1523192931 Wajter raport - Page 31 1523192931

Amazon Try Prime

All
Go


Departments
EN   Hello. Sign inAccount & ListsOrdersTry PrimeCart0
Your Amazon.comToday's DealsGift Cards & RegistrySellHelpDisability Customer Support

Customer Review

5.0 out of 5 starsA warning from across the pond...
ByA. Chappellon July 3, 2012
Format: Health and Beauty
After having been told my danglies looked like an elderly rastafarian I decided to take the plunge and buy some of this as previous shaving attempts had only been mildly succesful and I nearly put my back out trying to reach the more difficult bits. Being a bit of a romantic I thought I would do the deed on the missus's birthday as a bit of a treat.
I ordered it well in advance and working in the North sea I considerd myself a bit above some of the characters writing the previous reviews and wrote them off as soft office types...oh my fellow sufferers how wrong I was. I waited until the other half was tucked up in bed and after giving some vague hints about a special surprise I went down to the bathroom. Initially all went well and I applied the gel and stood waiting for something to happen.
I didn't have long to wait. At first there was a gentle warmth which in a matter of seconds was replaced by an intense burning and a feeling I can only describe as like being given a barbed wire wedgie by two people intent on hitting the ceiling with my head. Religion hadn't featured much in my life until that night but I suddenly became willing to convert to any religion to stop the violent burning around the turd tunnel and what seemed like the destruction of the meat and two veg. Struggling to not bite through my bottom lip I tried to wash the gel of in the sink and only succeeded in blocking the plughole with a mat of hair. Through the haze of tears I struggled out of the bathroom across the hall into the kitchen by this time walking was not really possible and I crawled the final yard to the fridge in the hope of some form of cold relief. I yanked the freezer drawer out and found a tub of ice cream, tore the lid of and positioned it under me.
The relief was fantastic but only temporary as it melted fairly quickly and the fiery stabbing soon returned .Due to the shape of the ice cream tub I hadn't managed to give the starfish any treatment and I groped around in the drawer for something else as I was sure my vision was going to fail fairly soon.I grabbed a bag of what I later found out was frozen sprouts and tore it open trying to be quiet as I did so.I took a handful of them and tried in vain to clench some between the cheeks of my arse. This was not doing the trick as some of the gel had found it's way up the chutney channel and it felt like the space shuttle was running it's engines behind me. This was probably and hopefully the only time in my life I was going to wish there was a gay snowman in the kitchen which should give you some idea of the depths I was willing to sink to in order to ease the pain.
The only solution my pain crazed mind could come up with was to gently ease one of the sprouts where no veg had gone before. unfortunately, alerted by the strange grunts coming from the kitchen the other half chose that moment to come and investigate and was greeted by the sight of me, arse in the air, strawberry ice cream dripping from my bell end pushing a sprout up my arse while muttering..." Ooooh that feels good ". Understandably this was a shock to her and she let out a scream and as I hadn't heard her come in it caused an involutary spasm of shock in myself which resulted in the sprout being ejected at quite some speed in her direction. I can understand that having a sprout farted against your leg at 11 at night in the kitchen probably wasn't the special surprise she was expecting and having to explain to the kids the next day what the strange hollow in the ice cream was didn't improve my status...So to sum it up Veet removes hair, dignity and self respect...Wajter raport - Page 31 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.10.17 14:39

cat_claw je napisao/la:Super Maco, daj nam jos slika. Wajter raport - Page 31 684758713
I ja bih na Siciliju. Gledala sam ove godine aranzmane, nije bas jeftino. Tu je negde po cenama kao i Korzika.

Lastice, kissi kiss. Wajter raport - Page 31 684758713


ma super jeftino - 300 EUR i avion i noćenje s doručkom u hotelu cerri u castellammare del golfo, 65 km od Palerma - tri zvjezdice, moderan i presladak hotelčić, visoka ocjena na booking.com
Mi smo išle preko "Soba s pogledom" slovenske turističke agencije pod Palermo city break aranžman, 4 dana, 5 noći... oni su nam organizirali let, smještaj i rentu (55 EUR / 5 dana + 109 EUR Kasko - jer talijani, jer jug italije, jer palermo - milijun stanovnika, jer voze ko hrpa luđaka)... To im je ponuda kroz cijelu godinu. Vrijeme nam je bilo savršeno, temp. između 25-28 °C, more toplo, ekipa se ful kupala - kilometarske pješčane plaže, pa ko voli...

zajebavale smo se da smo u beirutu - arhitektura im je poprilično različita od našeg juga... kuće blokovi - bez krovova i sve u pješčanim tonovima, tražile smo rupe od gelera... naljepljene jedna na drugu... vidi se da je afrika blizu i po vegetaciji - ogromne grupacije kaktusičina... papaju im plodove. inače je prilično "neuredno" i divlje... smeća po uz ceste, nepošišano, ne uređeno, prilično divlje... ali opet s druge strane - iznenađujuće zelebn otok. drugi dan kad smo se vozile kroz središnju siciliju prema jugu (mi smo bile na zapadnoj obali) prolazile smo kroz zelenu siciliju, nepregledna i obrađena polja i malsinkie gdje je svako stablo navodnjeno... čudne kombinacije.-.. tako je i s mjestašcima - ona koja su turistička su ulickanija, ali ona koja nisu - a takva su većinom na zapadnoj obali, su neka tužna kombinacija zapuštenosti, zaraštenosti i smeća... volim ja divlje, ali kad je prirodno, ovo je sve u zonama u kojima ljudi obitavaju... mjestašca derutna i prilično bijedna, aliiiiiii....

inače - sicilija ima oko 5,5 mil stanovnika na površini duplo manjoj od hrvatske. palermo ima sa okolicom oko milijun i 200.000 stanovnika - veli grad... nigdje nismo vidjele parkiralište ali svakih 10m je znak zabranjeno parkiranje i  zaustavljanje i ispod je nacrtan pauk i piše 0-24... ali svi parkiraju svugdje, odnosno gjde hoće i stignu... a vožnja... ispred sebe imam tri trake - odjendanput ispred mene u tri trake - 6 auta... voze u grozdovima, ne jebu semafore, uskaču, uguraju se, bez žmigavaca i ikavkog reda... ja sam dobar vozač i imale smo GPs tako da mi nije bilo prestresno, ali moja suputnica se znojila na sicu do samo od pasivnog sudjelovanja Wajter raport - Page 31 3111943984

jedan dan smo obišle palermo - vidjele treće po veličini kazalište u europi, brdo crkvi, monumentalnih građevina, ima se šta za vidjet... jele u drugoj najboljoj tratoriji prema trip advisoru - MERCEDE, pile nero d'avola, probale arancine - loptica pohanog rižota (mesni, riblji, povrtni...) - prefino. to im je lokalni specijalitet. drugi dan smo pičili na jug u agrigento gdje smo đirale po valle dei templi - dolini hramova - ostaci 7 grčkih hramova... otamo i fotka posrnulo anđela oborenog mojim teškim dojkama kako ste već uspjeli i sami zaključiti... nakon toga smo išli vidjeti scalu dei turchi - tutske skale - ogromna, strma i bijela (sedrena?) litica... zaglađena bijela stijena koja se do mora spušta u valovima koji su ispunjeni turistima koji kontempliraju sjedeći u prirodnim te kamenim naslonjačima ponad mora... stupendo!
treći dan smo obahajali cefalu  - turističko mjestašce koje podsjeća na kombinaciju rovinja i opatije, hvara... i zadnji dan smo stajale u savkom mjestašcu usput na povratku prema aerodromu pošto nam je avion poljetao u 20h.

moram napomenuti da smo svaki dan provele barem dva sata u autu vozeći se do odredišta i toliko nazad ( Wajter raport - Page 31 1523192931 ) i da je sicilija ogroman otok a mi smo vidjele samo zapadnu obalu... najturističkije i najlepše je na istoku gdje su taormina, catania, siracusa... tamo je i etna... bal,bal,bla... ali nam je bilo predaleko.


moram napomenuti II da nam je putovanje bilo praćeno srećom koja nas je pratila tako da smo bez problema nalazile sve highlighte koje smo si zabilježile i željel obići... nalazile parkinge sve free of charge... ma sve nam je išlo kao podmazano... letile smo s rayanom i ocijena putovanja je 9/10.  10/10 nije jer sam hrkala pa koleginica nije mogla normalno spavati, ali drugo je sve bilo cakum-pakum.
prepooruka.
Save

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 12.10.17 9:28

Uživala čitati macin putopis.
I love Italy i sve taj italiano style ...


P.s. trebalo bi otvoriti temu HRKANJE ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.10.17 21:38

prava pustos, kad mene nema nema ni pasa, sad ima Wajter raport - Page 31 684758713.
Dakle, vrijeme je danima liepo, suncano, valjda je to ono bablje ljeto koje su spominjali ali je prekasno doslo jer se more nepovratno ohladilo.
Beru se vrganji ali i sparoge, bilo dosta kise pa porasle. Ostalo je vise manje uobicajito...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.10.17 21:40

Vel'ka Maca je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Super Maco, daj nam jos slika. Wajter raport - Page 31 684758713
I ja bih na Siciliju. Gledala sam ove godine aranzmane, nije bas jeftino. Tu je negde po cenama kao i Korzika.

Lastice, kissi kiss. Wajter raport - Page 31 684758713


ma super jeftino - 300 EUR i avion i noćenje s doručkom u hotelu cerri u castellammare del golfo, 65 km od Palerma - tri zvjezdice, moderan i presladak hotelčić, visoka ocjena na booking.com
Mi smo išle preko "Soba s pogledom" slovenske turističke agencije pod Palermo city break aranžman, 4 dana, 5 noći... oni su nam organizirali let, smještaj i rentu (55 EUR / 5 dana + 109 EUR Kasko - jer talijani, jer jug italije, jer palermo - milijun stanovnika, jer voze ko hrpa luđaka)... To im je ponuda kroz cijelu godinu. Vrijeme nam je bilo savršeno, temp. između 25-28 °C, more toplo, ekipa se ful kupala - kilometarske pješčane plaže, pa ko voli...

zajebavale smo se da smo u beirutu - arhitektura im je poprilično različita od našeg juga... kuće blokovi - bez krovova i sve u pješčanim tonovima, tražile smo rupe od gelera... naljepljene jedna na drugu... vidi se da je afrika blizu i po vegetaciji - ogromne grupacije kaktusičina... papaju im plodove. inače je prilično "neuredno" i divlje... smeća po uz ceste, nepošišano, ne uređeno, prilično divlje... ali opet s druge strane - iznenađujuće zelebn otok. drugi dan kad smo se vozile kroz središnju siciliju prema jugu (mi smo bile na zapadnoj obali) prolazile smo kroz zelenu siciliju, nepregledna i obrađena polja i malsinkie gdje je svako stablo navodnjeno... čudne kombinacije.-.. tako je i s mjestašcima - ona koja su turistička su ulickanija, ali ona koja nisu - a takva su većinom na zapadnoj obali, su neka tužna kombinacija zapuštenosti, zaraštenosti i smeća... volim ja divlje, ali kad je prirodno, ovo je sve u zonama u kojima ljudi obitavaju... mjestašca derutna i prilično bijedna, aliiiiiii....

inače - sicilija ima oko 5,5 mil stanovnika na površini duplo manjoj od hrvatske. palermo ima sa okolicom oko milijun i 200.000 stanovnika - veli grad... nigdje nismo vidjele parkiralište ali svakih 10m je znak zabranjeno parkiranje i  zaustavljanje i ispod je nacrtan pauk i piše 0-24... ali svi parkiraju svugdje, odnosno gjde hoće i stignu... a vožnja... ispred sebe imam tri trake - odjendanput ispred mene u tri trake - 6 auta... voze u grozdovima, ne jebu semafore, uskaču, uguraju se, bez žmigavaca i ikavkog reda... ja sam dobar vozač i imale smo GPs tako da mi nije bilo prestresno, ali moja suputnica se znojila na sicu do samo od pasivnog sudjelovanja Wajter raport - Page 31 3111943984

jedan dan smo obišle palermo - vidjele treće po veličini kazalište u europi, brdo crkvi, monumentalnih građevina, ima se šta za vidjet... jele u drugoj najboljoj tratoriji prema trip advisoru - MERCEDE, pile nero d'avola, probale arancine - loptica pohanog rižota (mesni, riblji, povrtni...) - prefino. to im je lokalni specijalitet. drugi dan smo pičili na jug u agrigento gdje smo đirale po valle dei templi - dolini hramova - ostaci 7 grčkih hramova... otamo i fotka posrnulo anđela oborenog mojim teškim dojkama kako ste već uspjeli i sami zaključiti... nakon toga smo išli vidjeti scalu dei turchi - tutske skale - ogromna, strma i bijela (sedrena?) litica... zaglađena bijela stijena koja se do mora spušta u valovima koji su ispunjeni turistima koji kontempliraju sjedeći u prirodnim te kamenim naslonjačima ponad mora... stupendo!
treći dan smo obahajali cefalu  - turističko mjestašce koje podsjeća na kombinaciju rovinja i opatije, hvara... i zadnji dan smo stajale u savkom mjestašcu usput na povratku prema aerodromu pošto nam je avion poljetao u 20h.

moram napomenuti da smo svaki dan provele barem dva sata u autu vozeći se do odredišta i toliko nazad ( Wajter raport - Page 31 1523192931 ) i da je sicilija ogroman otok a mi smo vidjele samo zapadnu obalu... najturističkije i najlepše je na istoku gdje su taormina, catania, siracusa... tamo je i etna... bal,bal,bla... ali nam je bilo predaleko.


moram napomenuti II da nam je putovanje bilo praćeno srećom koja nas je pratila tako da smo bez problema nalazile sve highlighte koje smo si zabilježile i željel obići... nalazile parkinge sve free of charge... ma sve nam je išlo kao podmazano... letile smo s rayanom i ocijena putovanja je 9/10.  10/10 nije jer sam hrkala pa koleginica nije mogla normalno spavati, ali drugo je sve bilo cakum-pakum.
prepooruka.
Save

aj sad to sve napisi na francuskom ali bez google terminatora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 18.10.17 21:43

pizda je napisao/la:prava pustos, kad mene nema nema ni pasa, sad ima Wajter raport - Page 31 684758713.
Dakle, vrijeme je danima liepo, suncano, valjda je to ono bablje ljeto koje su spominjali ali je prekasno doslo jer se more nepovratno ohladilo.
Beru se vrganji ali i sparoge, bilo dosta kise pa porasle. Ostalo je vise manje uobicajito...

frendica mi se otrovala gljivama prije dva tjedna, kaže da je prošla pakao. jeli su nešto što je netko ofrlje ubrao kao maglenu a zapravo to nije ...
ja sam dobila sunčanice od sestrične, zapravo to mi je donijela friško nabrane od njenog dečka. a njega ja ne volim. i on to zna .... sunčanice sam 2 minute prodinstala i ohlađene stavila u led ... . Wajter raport - Page 31 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 18.10.17 23:35

maledetta primavera je napisao/la:frendica mi se otrovala gljivama prije dva tjedna, kaže da je prošla pakao.
Sve su gljive jestive.
Neke samo jednom.....

Bio sam prosli vikend u Puli.
Kao sto sam bio rekao, to je bila kombinacija proslave rodjendana i branja maslina.
Dakle, sad sam prvi puta bio na takvom jednom dogadjanju (branje maslina), i mogu svecano potvrditi da masline ne rastu na policama trgovina, nego na pravom pravcatom stablu.
Ne znam sta sve spada u ritual branja, zato sto je to ipak bilo "mjesovito dogadjanje" (branje i rodjendan), mogu samo nabrojiti:
Od pancete, sireva, kulena..... janjca i odojka na raznju... (zbog drustva za zastitu zivotinja je receno da su janjac i odojak svojevoljno sudjelovali!!).

I onda sam se u povratku kao guster vise od sat vremena suncao na "Vratima Jadrana".
Rijetko lijep dan je bio, cak i u ljetnoj sezoni....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.10.17 12:54

pizda je napisao/la:prava pustos, kad mene nema nema ni pasa, sad ima Wajter raport - Page 31 684758713.
Dakle, vrijeme je danima liepo, suncano, valjda je to ono bablje ljeto koje su spominjali ali je prekasno doslo jer se more nepovratno ohladilo.
Beru se vrganji ali i sparoge, bilo dosta kise pa porasle. Ostalo je vise manje uobicajito...

kad nema tvog izvieštaia o vajteru nema ničega.....evo ud povremeno bane i ostavi koju crticu...lasta isto....

daklem skinula sam sve šavove i rane su manje više ok....ova na ramenu se malo popravila jer je naknadno zalijepljena, prepona odlična...neće se vidit ni malo....

od ponedjeljka opet imam novi posao....koma opet,ali radit moram.....smjene...jedan tjedan ujutro, jedan popodne do 10 navečer, stresno, pričat ću uglavnom na engleskom....prva 2 tjedna imamo kao neku obuku, a nadalje udri!

unaprijed imam grč u stomaku Wajter raport - Page 31 11484130
ali odradit ću ja to...nema greške....firma traži ljude za stalno...samo sa takvim smjenama i radom vikendima naravno da ne mogu dugo zadržat veći broj ljudi.....mislim da će nakon 6 mjeseci ako se pokažeš ok nuditi za stalno posao.....meni je sad interesantno odradit 6 mjeseci...iza toga kud koji mili moji...nije to za dugotrajan posao....meni ne


Zadnja promjena: Lena; 19.10.17 12:55; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : -)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.10.17 12:57

a vrijeme milina......super za spavat,a dani još uvijek dugi i topli....ja bi ovako cijelu godinu Wajter raport - Page 31 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.10.17 22:58

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:prava pustos, kad mene nema nema ni pasa, sad ima Wajter raport - Page 31 684758713.
Dakle, vrijeme je danima liepo, suncano, valjda je to ono bablje ljeto koje su spominjali ali je prekasno doslo jer se more nepovratno ohladilo.
Beru se vrganji ali i sparoge, bilo dosta kise pa porasle. Ostalo je vise manje uobicajito...

kad nema tvog izvieštaia o vajteru nema ničega.....evo ud povremeno bane i ostavi koju crticu...lasta isto....

daklem skinula sam sve šavove i rane su manje više ok....ova na ramenu se malo popravila jer je naknadno zalijepljena, prepona odlična...neće se vidit ni malo....

od ponedjeljka opet imam novi posao....koma opet,ali radit moram.....smjene...jedan tjedan ujutro, jedan popodne do 10 navečer, stresno, pričat ću uglavnom na engleskom....prva 2 tjedna imamo kao neku obuku, a nadalje udri!

unaprijed imam grč u stomaku Wajter raport - Page 31 11484130
ali odradit ću ja to...nema greške....firma traži ljude za stalno...samo sa takvim smjenama i radom vikendima naravno da ne mogu dugo zadržat veći broj ljudi.....mislim da će nakon 6 mjeseci ako se pokažeš ok nuditi za stalno posao.....meni je sad interesantno odradit 6 mjeseci...iza toga kud koji mili moji...nije to za dugotrajan posao....meni ne

bogte ti si ko ultimajt fajter, puna savova...Wajter raport - Page 31 684758713. Sta posao u smjenama? Uuuuu zajebano je to iako je manja monotonija Wajter raport - Page 31 684758713. Mozda se uspijes uvalit u kakvu kombinaciju pa da radis samo ujutro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.10.17 23:02

Lena je napisao/la:a vrijeme milina......super za spavat,a dani još uvijek dugi i topli....ja bi ovako cijelu godinu Wajter raport - Page 31 11484130

nista od tog, vele strucnjaci da za vikend stizu kise, zahladnjenja a ponegdje i snijeg i da definitivno nastupa jesen. Jaka fora, u biti je nastupila jos od osmog mjeseca a ovaj mali prekid nas je samo najeskao...
Danas bilo lijepo, suncano, sto Lena veli, da se spavat a po danu toplo i ugodno. Kad ono vracaju sat?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.10.17 8:05

pizda je napisao/la:

bogte ti si ko ultimajt fajter, puna savova...Wajter raport - Page 31 684758713. Sta posao u smjenama? Uuuuu zajebano je to iako je manja monotonija Wajter raport - Page 31 684758713. Mozda se uspijes uvalit u kakvu kombinaciju pa da radis samo ujutro...

bogami da.....pričat ću dieci - ovo je kad sam se borila sa nemani br. 1, a ovo kad sam....itd itd Wajter raport - Page 31 1523192931

nema kombinacija moj pipi....ovo ti je red, rad i disciplina samo takva.....i sve se bilježi i zapisuje.....đizs kao da u vojsku odlazim na 6 mjeseci hahaha

znači ide zahlađenje?a mora i to doći....samo se nadam da neće sad krenit red od 3 mjeseca samo kiše....ili samo bure....neka šara malo

sat se vraća 29.10., zadnja nedjelja u listpadu...ajme mrzim to kad nema dugog dana...noć od 4-5 uskoro


Zadnja promjena: Lena; 20.10.17 8:07; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.10.17 21:04

jucer potop pracen jakom burom, vani nije bilo vise od 5 stupnjeva. Na Platku pao snijeg.
Danas daleko umjerenije, nema bure iako su je najavili uz crveni alarm, nema kise a i toplije je, oko petnaestak stepeni. Jucer sve blokirano a danas ko da nikad nista nie bilo, sahte na svom mjestu, kamenje pocisceno, tu i tamo nesto nanesenog pieska.
Nekad je vazila poslovica "nakon kise slijedi sunce" a danas je ponesto modificiranija "nakon crvenog alarma slijedi zeleni", eto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.10.17 21:06

inace, svi forumasi i forumasice mi mogu popusit, jednostavno mi doslo tako... Wajter raport - Page 31 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 24.10.17 17:09

pizda je napisao/la:jucer potop pracen jakom burom, vani nije bilo vise od 5 stupnjeva. Na Platku pao snijeg.
Danas daleko umjerenije, nema bure iako su je najavili uz crveni alarm, nema kise a i toplije je, oko petnaestak stepeni. Jucer sve blokirano a danas ko da nikad nista nie bilo, sahte na svom mjestu, kamenje pocisceno, tu i tamo nesto nanesenog pieska.
Nekad je vazila poslovica "nakon kise slijedi sunce" a danas je ponesto modificiranija "nakon crvenog alarma slijedi zeleni", eto...

ovdje kišurina ,pa bura....dobro puše i sad iako slabije nego sinoć.....

počela mi je obuka na poslu,ajme majo koliko informacija glava me boli Wajter raport - Page 31 957247240
ovaj i idući tjedan obuka,pa iza toga smjene ujutro i popodne svaki tjedan....radi se i viekndima mislim...slobodni dani u tjednu....
ispalit ću na žvce...sa jednog stresnog posla na drugi još stresniji.....isti principi,100 različitih poslova, zbrčkana aplikacija....uffff
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 24.10.17 17:11

pizda je napisao/la:inace, svi forumasi i forumasice mi mogu popusit, jednostavno mi doslo tako... Wajter raport - Page 31 684758713

hvala,ali ne bi hvala Wajter raport - Page 31 11484130

samo noću izlaziš i samo noću pišeš.....sovo Wajter raport - Page 31 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 25.10.17 10:01

pizda je napisao/la:inace, svi forumasi i forumasice mi mogu popusit, jednostavno mi doslo tako... Wajter raport - Page 31 684758713
... Možeš i ti meni ..... Wajter raport - Page 31 167558484
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.10.17 21:11

Lena je napisao/la:

ovdje kišurina ,pa bura....dobro puše i sad iako slabije nego sinoć.....

počela mi je obuka na poslu,ajme majo koliko informacija glava me boli Wajter raport - Page 31 957247240
ovaj i idući tjedan obuka,pa iza toga smjene ujutro i popodne svaki tjedan....radi se i viekndima mislim...slobodni dani u tjednu....
ispalit ću na žvce...sa jednog stresnog posla na drugi još stresniji.....isti principi,100 različitih poslova, zbrčkana aplikacija....uffff

eto ti ravnopravnosti pa lijepo radi Wajter raport - Page 31 684758713, izdrzat ces ti to. Vidis i sama da ti rastu razne izrasline kad mirujes...Wajter raport - Page 31 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.10.17 21:12

vrijeme lijepo i suncato, lagan vjetric i potoplo. Navecer bilo 16 stepeni a po danu ko ce ga znat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 26.10.17 1:36

pizda je napisao/la:inace, svi forumasi i forumasice mi mogu popusit, jednostavno mi doslo tako... Wajter raport - Page 31 684758713

Odbijam ponudu.
Nisi moja orijentacija.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.17 22:04

vrijeme sve ove dane vecinom liepo i suncano. Navecer bude pohladno pa treba dekica ali jos uvijek vodim Bobija na pisanje u bermudama. Ja oblacim kako kad...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.10.17 22:20

pizda je napisao/la:vrijeme sve ove dane vecinom liepo i suncano. Navecer bude pohladno pa treba dekica ali jos uvijek vodim Bobija na pisanje u bermudama. Ja oblacim kako kad...
Tebe treba sresti ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.10.17 22:34

Usput, meni je pun kufer svega. Sve sam češće sama i sve manje mogu potrpiti stresove. Izbjegavam one koje mogu izbjegavati u širokom luku. Ionako ih imam dovoljno po difoltu, počevši od jurnjave na posao . Nepotrebne ljude i njihove akcije nastojim što elegantnije izbjeći. Nisam takva prije bila. Medjutim slijed ružnih dogadja u zadnjih par godina totalno mi je zdravlje odvelo u ruinu. Za probu, počela sam zadnji mjesec jesti normalno, opet mi se tijelo deformira u nabubrenu masu, noge crne od podlijeva, koža po njima ljubičasta na mjestima ...  Dakle, nužna mi je stroga dijeta samo još ne znam koja, i mir. Samo mir.....  sutra idem po diuretik, ginseng tablete jer mislim da mi je ta kombinacija ovog ljeta dosta pomogla ..... imala sam 3 kg manje, ali 3 kg vode. Točno osjetim.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.10.17 22:38

Upalila veš mašinu i lagano slušam muziku. Baš uživam, doslovno uživam. Dijete spokojno spava, sretna i sita. Meni nema veće sreće.
I još k tome želja mi je prodati auto i uzeti nešto drugo. To ću riješavati usput, ne nužno. Pa ako mi se ukaže prilika, zašto ne. I moram početi sa uredjenjem stana a nikako mi se ne da u stresove, gore pisala o tome .,..
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.