kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burek, kikiriki, koštice...

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  antonac 25.02.18 8:57

i naravno, drugarski pozdrav gospodinu escu uz piesmu: 
Avanti o popolo, alla riscossa
Bandiera rossa, bandiera rossa
Avanti o popolo, alla riscossa
Bandiera rossa trionferà
....
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713

_________________
daite im da seru....Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 29xutcyBurek, kikiriki, koštice... - Page 7 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Lena 25.02.18 10:57

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:Javila se Blitvica i sve vas puno pozdravlja. Veli da ce doc cim sredi neku cistu na jajnicima ili tako nesto. Uglavnom, doc ce. Veli da ju je, uprkos svim sranjima koje je sa njim prosla, obradovalo kad je vidjela ono, citiram,  smrdljivo istrijansko govno. Pretpostavljam da je mislila na Gnjeca...
jeeee....uvijek je dobro došla kovrčava  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1160548296

je, koga briga za jajnike, ijonako se ne vide...
bit će jajnici ok....sigurna sam u to  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713


Zadnja promjena: Lena; 25.02.18 10:58; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 25.02.18 13:17

antonac je napisao/la:i naravno, drugarski pozdrav gospodinu escu uz piesmu: 
Avanti o popolo, alla riscossa
Bandiera rossa, bandiera rossa
Avanti o popolo, alla riscossa
Bandiera rossa trionferà
....
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713

trinjunfera...Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 25.02.18 13:19

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:Javila se Blitvica i sve vas puno pozdravlja. Veli da ce doc cim sredi neku cistu na jajnicima ili tako nesto. Uglavnom, doc ce. Veli da ju je, uprkos svim sranjima koje je sa njim prosla, obradovalo kad je vidjela ono, citiram,  smrdljivo istrijansko govno. Pretpostavljam da je mislila na Gnjeca...
jeeee....uvijek je dobro došla kovrčava  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1160548296

je, koga briga za jajnike, ijonako se ne vide...
bit će jajnici ok....sigurna sam u to  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713

da, veli da ne moze docekat. Samo da joj jajnici malo ocvrsnu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Lena 25.02.18 19:26

pizda je napisao/la:
da, veli da ne moze docekat. Samo da joj jajnici malo ocvrsnu...
 budalaš  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 11484130 

e dosta poslova za danas, sad pred kauč i odmarat....proletio mi je dan brzo u peglanju,sitnim poslovima....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  maledetta primavera 25.02.18 19:55

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
da, veli da ne moze docekat. Samo da joj jajnici malo ocvrsnu...
 budalaš  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 11484130 

e dosta poslova za danas, sad pred kauč i odmarat....proletio mi je dan brzo u peglanju,sitnim poslovima....

ovaj vikend provela sam ne radeći ništa. ovo mi se nije dogodilo otkad se dijete rodilo. bila mama spavat kod mene , i još je tu, eno je sa macom u narčju gleda tv, ona je kuvala, sinoć mi donijela za jest, ja od prekjučer navečer u krevetu, nisam ustajala do jutros za misu i opet se vratila na gotovo. kao školarka Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713 totalna me neka letargija uhvatila, mislim da me ovo vrijeme zeza. malo prije sam se osvijestila kada sam se okrenula oko sebe u kupaoni i vidjela kaos od robe, kadu nisam oprala par dana, ogledalo zašpricano od vode .... ajme meni, nije mi dobro ... odmahnula rukom, sutra ću, preksutra ... ne mogu danas Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713 ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 27.02.18 10:08

Ne znam gde je i kak se zove ona trač-tema, pa samo da obaviestim da se je Pizda registriral na Jagoda vorumu.  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3384354616

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 27.02.18 11:41

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Vaaaaaau.... pomiri se covik ( a i poneka zena) da je crko marsal, a kad tamo! A kad tamooooo! Svega i sviju  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3114925407
Benvenuti povratnici - tu mislim na lizeju i dobrodosao sexy pope - vjecni te najkonstantiji forumasu, stoljetni hraste, a velka dobrodoslica i minobacacu eskicu.

Pizdo, aj jos uceraj u tor meketalicu saru, slayericu baficu i saptacicu sjenkama....
Mislim da nema smisla nagovarat blitvicu da (se) povraca... ona je karakterna ovca i kad zalupi vratima i mrtav prdne. Btw, jos se druskamo i vidjamo i krasna mi je.

Macina poslanica korincanima - svugdje podji, kuci dodji  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1722873399

: )))

Koji si ti bedacic! :-*

Kako sii? Zdravlje stima?

dadada, volim (ponekad) biti klaun   Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 11484130

ma super sam, jašem na pozitivnom valu zadnjih 5 godina i pozitiva traje i traje.... valjda mi se promjeniše vodiči pa me sad vesele stvari koje sam prije uzimala zdravo za gotovo  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713
zdravlje dobro :kuc-kuc: i sve je ok  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3214182331

šta se kod tebe svačesa izdogađalo otkad ne ljudikasmo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 27.02.18 11:49

besposlenpop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Vaaaaaau.... pomiri se covik ( a i poneka zena) da je crko marsal, a kad tamo! A kad tamooooo! Svega i sviju  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3114925407
Benvenuti povratnici - tu mislim na lizeju i dobrodosao sexy pope - vjecni te najkonstantiji forumasu, stoljetni hraste, a velka dobrodoslica i minobacacu eskicu.

Pizdo, aj jos uceraj u tor meketalicu saru, slayericu baficu i saptacicu sjenkama....
Mislim da nema smisla nagovarat blitvicu da (se) povraca... ona je karakterna ovca i kad zalupi vratima i mrtav prdne. Btw, jos se druskamo i vidjamo i krasna mi je.

Macina poslanica korincanima - svugdje podji, kuci dodji  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1722873399
Fala ljepa.  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3214182331
Jel tebi dela PP (nemam za sad niš, al kad bum išel u Fjume, da se dogovorimo)?
hej pope-dope... ma nekako sam završila s fazom internetskim upoznavanja i dejstvovanja in general... šta ja znam, ne da mi se više ni tipkati ni upoznavati... nekako mi dozvizdilo. no hard flingz  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 27.02.18 22:12

besposlenpop je napisao/la:Ne znam gde je i kak se zove ona trač-tema, pa samo da obaviestim da se je Pizda registriral na Jagoda vorumu.  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3384354616

ja pokazao i dokazao dobru volju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 28.02.18 21:49

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Vaaaaaau.... pomiri se covik ( a i poneka zena) da je crko marsal, a kad tamo! A kad tamooooo! Svega i sviju  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3114925407
Benvenuti povratnici - tu mislim na lizeju i dobrodosao sexy pope - vjecni te najkonstantiji forumasu, stoljetni hraste, a velka dobrodoslica i minobacacu eskicu.

Pizdo, aj jos uceraj u tor meketalicu saru, slayericu baficu i saptacicu sjenkama....
Mislim da nema smisla nagovarat blitvicu da (se) povraca... ona je karakterna ovca i kad zalupi vratima i mrtav prdne. Btw, jos se druskamo i vidjamo i krasna mi je.

Macina poslanica korincanima - svugdje podji, kuci dodji  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1722873399

: )))

Koji si ti bedacic! :-*

Kako sii? Zdravlje stima?

dadada, volim (ponekad) biti klaun   Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 11484130

ma super sam, jašem na pozitivnom valu zadnjih 5 godina i pozitiva traje i traje.... valjda mi se promjeniše vodiči pa me sad vesele stvari koje sam prije uzimala zdravo za gotovo  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 684758713
zdravlje dobro :kuc-kuc: i sve je ok  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 3214182331

šta se kod tebe svačesa izdogađalo otkad ne ljudikasmo?

Drago mi je. :-) Budi i dalje tako silna!


A ja sam prezivjela ljeto. Uzivala u jeseni. Zima jos traje i draga mi je.. Svasta se dogodilo, ali nista za po forumu.. :-)

Sad sam malo utisana, izbjegavam kojesta. Mastam uz pec i neispisane listove. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty ŠTO KAŽETE?

Postaj  besposlenpop 02.03.18 15:42

NIJE SE BRIJALA GODINU DANA, POGLEDAJTE KAKO IZGLEDA: ‘Šumica sva se trese’ jer dečko obožava njezine dlake

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Sonia

Djevojka se ne srami priznati da joj dlake rastu i na leđima i na bradavicama već ponosno pokazuje svoje prirodno tijelo.

Poljakinja Sonia Cytrowska (28) brijala se od svoje 12 godine, no prošle je godine odlučila reći ‘dosta’ i prestati brijati noge, pazuhe i sve ostalo. Tvrdi da joj se u tih godinu dana pouzdanje povećalo, a i njezin dečko uživa u njezinoj dlakavosti. U nastavku možete pogledati kako izgleda žensko tijelo kada godinu dana ne vidi britvicu, možda vam se svidi:


https://instagram.com/p/BOMrbQkg4r7/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/p/BO_xcMHhTea/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/p/BPP6ZpyBO5l/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/p/BRkr_F_jX3J/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/p/BUbIZ_eDtDD/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test


https://instagram.com/bodyhairmovement/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test&action=profilevisit


https://instagram.com/p/BWDWJuajsit/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/p/BYY3kAgDOVI/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/bodyhairmovement/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test&action=profilevisit



https://instagram.com/p/BeaVmXRnGI1/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test



https://instagram.com/bodyhairmovement/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test&action=profilevisit



https://instagram.com/bodyhairmovement/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_ufi_test&action=profilevisit

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  RobinUd 02.03.18 16:29

Ima pop strasan fetis....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Lena 02.03.18 18:12

RobinUd je napisao/la:Ima pop strasan fetis....
ima jel da....gljivice i dlake  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 02.03.18 18:55

besposlenpop je napisao/la:NIJE SE BRIJALA GODINU DANA, POGLEDAJTE KAKO IZGLEDA: ‘Šumica sva se trese’ jer dečko obožava njezine dlake

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Sonia

[size=62]Djevojka se ne srami priznati da joj dlake rastu i na leđima i na bradavicama već ponosno pokazuje svoje prirodno tijelo.[/size]




Pop: Good relations with the Wookiees, I have.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 02.03.18 22:17

kad pomislis da su najveci pjesnici u povijesti ustvari pisali ljubavne pjesme ovako obraslim zenama, odma i piesme i poezija drasticno devalviraju. U pjesmama sve nesto o ocima, glatkom licu i mekanim dlanovima a ne spominju da su te zene izgledale ko međedi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 03.03.18 12:05

pizda je napisao/la:kad pomislis da su najveci pjesnici u povijesti ustvari pisali ljubavne pjesme ovako obraslim zenama, odma i piesme i poezija drasticno devalviraju. U pjesmama sve nesto o ocima, glatkom licu i mekanim dlanovima a ne spominju da su te zene izgledale ko međedi...
Pa zato su bile zakopčane do grla i pokrivene do poda.  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 11484130

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 03.03.18 12:06

RobinUd je napisao/la:Ima pop strasan fetis....
Pa to je samo informacia.  Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 439160543

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 03.03.18 16:14

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 How_to_easily_get_annoyed_640_04

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 03.03.18 16:17

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 How_to_easily_get_annoyed_640_09

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 1523192931

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 03.03.18 16:34

ISTRAŽIVANJA POTVRDILA: Umjesto multivitamina, jedite špek

Neki ga kude, neki ga hvale. Dok neki žude za njim, ali je izbjegavaju zbog zdravlja i linije, drugi ga jedu gotovo svakodnevno, tvrdeći da je zdrav. Tko je u pravu?


Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 SmartSize?url=%257e%252fCms_Data%252fContents%252fzagorjecom%252fFolders%252fSlike%252fJednokratnaUpotreba%252f%257econtents%252fC67JDAEGZBLHAD4Q%252f-pek


Neki ga kude, neki ga hvale. Dok neki žude za njim, ali je izbjegavaju zbog zdravlja i linije, drugi ga jedu gotovo svakodnevno, tvrdeći da je zdrav. Tko je u pravu?

Svi koji imaju nešto protiv špeka u pravu su kad kažu da sa špekom ne treba pretjerivati, uostalom kao ni s bilo kojom namirnicom, bila ona zdrava ili ne zdrava.

Mnogi misle da je štetan za srce, međutim nekoliko istraživanja je potvrdilo da on sadrži korisne omega-3 masne kiseline koje zapravo štite kardiovaskularni sustav.

To je jedan od razloga zbog kojih su mnoge studije pokazale da je špek u umjerenim količinama u svakodnevnoj prehrani odličnan za smanjivanje tlaka i nivoa šećera u krvi, što pomaže u prevenciji dijabetesa, srčanih bolesti i moždanog ili srčanog udara.

Špek je bogat i kalijem, ključnim mineralom za regulaciju krvnog tlaka, a bogat je izvor i kvalitetnih proteina koji pomažu u održavanju optimalnog nivoa energije i izgradnji mišićnog tkiva.

Špek je i dobar izvor cinka, koji je potreban za zdrav imuni sustav, rast i obnavljanje mišićnog tkiva, kao i ravnotežu hormona u organizmu.

Pun je vitamina. Špek je pun esencijalnih B vitamina, koji su nam potrebni za održavanje imunološkog sustava. Sadrži 65 % preporučenog dnevnog unosa tiamina, 47 % niacina, 38 % vitamina B12 i 36 % cinka.

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 04.03.18 20:23

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Unnamed1

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  RobinUd 05.03.18 2:18

maledetta primavera je napisao/la:ovaj vikend provela sam ne radeći ništa.....

I ja sam se ovako namucio.
Nije lako.
I jos nisam gotov.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  maledetta primavera 15.03.18 21:40

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ovaj vikend provela sam ne radeći ništa.....

I ja sam se ovako namucio.
Nije lako.
I jos nisam gotov.
šta bi dala za još malo ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 15.03.18 22:33

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ovaj vikend provela sam ne radeći ništa.....

I ja sam se ovako namucio.
Nije lako.
I jos nisam gotov.
šta bi dala za još malo ....

hi,hi...a ja po sistemu lezi lebe da te jedem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 7 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.