kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kikiriki,koštice.....itd. :p

Stranica 1 / 32. 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 6:34

evo u spomen na prošla vremena,ali i za buduća.....pope kikiriki,koštice.....itd. :p 727654710 
 
thema je naravo bezvremenska.......nema theme kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130 
 
pa da krenemo.....srijeda je......popodne dolaze rusi,a meni se taaaaako ne da nikoga gledat
đizs....morala brzo otipkat kikiriki,koštice.....itd. :p 4060723073
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 07.08.13 7:22

di si vidjela chatat u sedam i pol ujutro, chata se od osam nadalje...kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 7:32

kikiriki,koštice.....itd. :p 280662968  a šta fali ranom zorom malo počakulati?
čakula zornjak kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 7:51

dok je dromsice bilo čatalo se i u 4 ujutro... pa di je ta žena?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Jehudi 07.08.13 8:38

Gleda sam sinoć i drugi dio o Rudolfu Steineru, osnivaču Antropozofije.

 Interesantan lik. Odakle mu samo ideje?

Glista sigurno zna štošta o tomen.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Jehudi 07.08.13 8:48

Ah da, zaboravih se pohvaliti kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931

  Preksinoć naveče oko 22h bio sam u vožnji  skuterom ka izlazu iz grada. Taja i ja.

 Gužva bila , auto za autom a tri trake, kad vidim kornjaču poveću, odraslu rekao bih,
 
na srid ceste.  Stanemo, skuter na srid ceste, uzmem je i odnesem na drugu stranu.

Bilo bi je satralo neko auto da to nisam napravio.

  Ne moram posebno naglašavati da sam dobio sveopću podršku od vozača iza i onih iz suprotnog smjera.kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 8:59

Jehudi je napisao/la:Gleda sam sinoć i drugi dio o Rudolfu Steineru, osnivaču Antropozofije.

 Interesantan lik. Odakle mu samo ideje?

Glista sigurno zna štošta o tomen.

da, al sam sve zaboravila...al je, antropozofi  su mi ok .... vrtlari kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130 al to su jako široke teme... imaš njegovih dobrih knjiga pa ako ti zapadnu pod ruku isplati se pročitat ako te zanimaju takve stvari


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 9:03

Jehudi je napisao/la:

  Ne moram posebno naglašavati da sam dobio sveopću podršku od vozača iza i onih iz suprotnog smjera.kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130

evo ti i od mene kikiriki,koštice.....itd. :p 3214182331  jednom je moj tata tako isto spašavao kornjaču al sa nekog autoputa pa ju je dao mojoj mami u krilo dok se nismo maknuli sa otvorene ceste... kornjača ju je svu ispišala kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112  nije ni čudo da ne voli životinje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 07.08.13 9:50

Jehudi je napisao/la:Ah da, zaboravih se pohvaliti kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931

  Preksinoć naveče oko 22h bio sam u vožnji  skuterom ka izlazu iz grada. Taja i ja.

 Gužva bila , auto za autom a tri trake, kad vidim kornjaču poveću, odraslu rekao bih,
 
na srid ceste.  Stanemo, skuter na srid ceste, uzmem je i odnesem na drugu stranu.

Bilo bi je satralo neko auto da to nisam napravio.

  Ne moram posebno naglašavati da sam dobio sveopću podršku od vozača iza i onih iz suprotnog smjera.kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130

kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931  "sta ovaj radi, kog kurca?"
"ma pusti ga, taj ti je oni iz Trojmi"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 9:53

pizda je napisao/la:di si vidjela chatat u sedam i pol ujutro, chata se od osam nadalje...kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
to ko može.....ja danas mogu jer sam doma...inače njet.....
ajme moram sredit kuću...a ne da mi seeeeee.....trenutno pravi brlog imamo kikiriki,koštice.....itd. :p 3111943984


Zadnja promjena: Lena; 07.08.13 9:56; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : bem ti!)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 07.08.13 9:53

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Gleda sam sinoć i drugi dio o Rudolfu Steineru, osnivaču Antropozofije.

 Interesantan lik. Odakle mu samo ideje?

Glista sigurno zna štošta o tomen.

da, al sam sve zaboravila...al je, antropozofi  su mi ok .... vrtlari kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130 al to su jako široke teme... imaš njegovih dobrih knjiga pa ako ti zapadnu pod ruku isplati se pročitat ako te zanimaju takve stvari


citao sam i o njemu i njegove knjige al se malo tog mogu sjetit. Jucer mi bas palo na pamet da od niti jedne knjige koju sam procitao ne bih mogao sastaviti lektiru na osnovu sjecanja. Upita se covjek pa koja korist od tolikog brda knjiga kad se vecini ni naslova ne sjecam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 9:55

kišna glista je napisao/la:dok je dromsice bilo čatalo se i u 4 ujutro... pa di je ta žena?

 osim šta čuva majoga vratila se i po svemu drugome u dane djetinjstva....žena igra igrice i ne šljivi mirne forume i forumaše kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 9:58

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:di si vidjela chatat u sedam i pol ujutro, chata se od osam nadalje...kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
to ko može.....ja danas magu jer sam doma...inače njet.....
ajme moram sredit kuću...a ne da mi seeeeee.....trenutno pravi brlog imamo kikiriki,koštice.....itd. :p 3111943984

vratit će se puna utisaka, pričica i bombona kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130  neka

a što volem kad mi u ured dođu stranke koje vole životinje... ja ih uvijek sklonim a ono dođe par, muž i žena i odjednom žene nema i eto je dovlači i mog mačka i psa u ured i onda je odmah i poslovni razgovor normalniji ... i na kraju se uvijek dogodi da se radi o nekim umjetnicima... kikiriki,koštice.....itd. :p 4024472575  smireni i razumni ljudi koji uživaju u onom što rade

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 9:59

troje online....rekord!!!! kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 10:00

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:di si vidjela chatat u sedam i pol ujutro, chata se od osam nadalje...kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
to ko može.....ja danas magu jer sam doma...inače njet.....
ajme moram sredit kuću...a ne da mi seeeeee.....trenutno pravi brlog imamo kikiriki,koštice.....itd. :p 3111943984

vratit će se puna utisaka, pričica i bombona kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130  neka

a što volem kad mi u ured dođu stranke koje vole životinje... ja ih uvijek sklonim a ono dođe par, muž i žena i odjednom žene nema i eto je dovlači i mog mačka i psa u ured i onda je odmah i poslovni razgovor normalniji ... i na kraju se uvijek dogodi da se radi o nekim umjetnicima... kikiriki,koštice.....itd. :p 4024472575  smireni i razumni ljudi koji uživaju u onom što rade

onda sam i ja rođena umjetnica.....volim životinje,pa skoro viđe nego ljude kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 10:00

Lena je napisao/la:troje online....rekord!!!! kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112

ovi ostali sve redom neka gamad koja samo voli čitati... a da mi je znat šta ?

lenče, odo i ja...opet mi ulijeću u ured... da vidim jel ovi vole životinje il će mi kroz prozor letit ... a kaad se samo sjetim da me moica upozoravala da je to loše za bizmis... vraga je loše.. ovi šta ne vole životinje budu mirni ko bubice jer ih se boje, ovi drugi budu mirni jer ih vole pa ih maze i čude se kako se mačak i kuja međusobno masiraju ... sad znam da mogu i akvarij nabavit... kako će to tek smirit žifčane ljude... ima da mi zijevaju ko ribice kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931 


Zadnja promjena: kišna glista; 07.08.13 10:04; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 10:02

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:troje online....rekord!!!! kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112

ovi ostali sve redom neka gamad koja samo voli čitati... a da mi je znat šta ?

 nadaju se nekom tvom ispadu.....znaš ono kišna dokrajčila forumaša ubojitim virtualnim zrakama kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 10:06

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:troje online....rekord!!!! kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112

ovi ostali sve redom neka gamad koja samo voli čitati... a da mi je znat šta ?

 nadaju se nekom tvom ispadu.....znaš ono kišna dokrajčila forumaša ubojitim virtualnim zrakama kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130

ostat će razočarati jer ja ne samo da nemam ispade, nego sam sva mirna ko bubica... nisam u lovu nego pripitomljavam divlju ticu ... u takim trenucima treba nekad i zaustaviti dah ... poživčanit će iščekivanja ovi šta čekaju ispade kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 10:10

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:troje online....rekord!!!! kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112

ovi ostali sve redom neka gamad koja samo voli čitati... a da mi je znat šta ?

 nadaju se nekom tvom ispadu.....znaš ono kišna dokrajčila forumaša ubojitim virtualnim zrakama kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130

ostat će razočarati jer ja ne samo da nemam ispade, nego sam sva mirna ko bubica... nisam u lovu nego pripitomljavam divlju ticu ... u takim trenucima treba nekad i zaustaviti  dah ... poživčanit će iščekivanja ovi šta čekaju ispade kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931 

igraju na kartu - kad tad....strpljenje je vrlina kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130 

moram ribu očistit,pa kuhinju,pa dnevni,pa ovo ono....sve se mislim da ono šta nije na mistu samo ubacim u sobu,pa onda danima stavljam na misto.....nije mi dan za rad....kikiriki,koštice.....itd. :p 1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 07.08.13 10:17

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:troje online....rekord!!!! kikiriki,koštice.....itd. :p 1619348112

ovi ostali sve redom neka gamad koja samo voli čitati... a da mi je znat šta ?

lenče, odo i ja...opet mi ulijeću u ured...  da vidim jel ovi vole životinje il će mi kroz prozor letit ... a kaad se samo sjetim da me moica upozoravala da je to loše za bizmis... vraga je loše.. ovi šta ne vole životinje budu mirni ko bubice jer ih se boje, ovi drugi budu mirni jer ih vole pa ih maze i čude se kako se mačak i kuja međusobno masiraju ... sad znam da mogu i akvarij nabavit... kako će to tek smirit žifčane ljude... ima da mi zijevaju ko ribice kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931 

 ok....ajd kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
idem i ja za poslom onda.....kikiriki,koštice.....itd. :p 1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 10:21

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Gleda sam sinoć i drugi dio o Rudolfu Steineru, osnivaču Antropozofije.

 Interesantan lik. Odakle mu samo ideje?

Glista sigurno zna štošta o tomen.

da, al sam sve zaboravila...al je, antropozofi  su mi ok .... vrtlari kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130 al to su jako široke teme... imaš njegovih dobrih knjiga pa ako ti zapadnu pod ruku isplati se pročitat ako te zanimaju takve stvari


citao sam i o njemu i njegove knjige al se malo tog mogu sjetit. Jucer mi bas palo na pamet da od niti jedne knjige koju sam procitao ne bih mogao sastaviti lektiru na osnovu sjecanja. Upita se covjek pa koja korist od tolikog brda knjiga kad se vecini ni naslova ne sjecam...

vele da je čitanje najkompliciranija radnja koju naš mozak može obavljat što se tiče ikakvog praćenja medija jer simultano dešifriramo vrlo kompliciran sustav šifri ( slova, riječi, rečenice, jezik itd ) a onda ih sami pretačemo u slike.... čitanje je najbolja gimnastika za um, maštu i ostale bitne stvari koje nas održavaju mladim i čilim jer sami moramo smisliti slike da bi se uživili ili predočili ono što čitamo .... ni ja ne pamtim ni autore, nit naslove knjiga nit sadržaj niti mi je to imalo bitno al znam da moja podsvijest pamti sve što joj je bitno i onda izvlači kad je potrebno.... kad gledam ove generacije djece koja odrastaju na filmovima i videoigricama, pozlije mi kad pomislim kakav će svijet ti graditi - nikakav !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 07.08.13 10:38

pizda je napisao/la:

Jucer mi bas palo na pamet da od niti jedne knjige koju sam procitao ne bih mogao sastaviti lektiru na osnovu sjecanja.

što je zapravo super... mrzim kad vidim kako se djeci usađuje to držanje unutar okvira jedne knjige i time sadržaj predočava kao nešto što veze sa njihovim životima nema.... zato djeca i mrze lektiru ( i ja sam ju mrzila iako sam voljela čitati ) ... zato sam jedno vrijeme i držala klub čitatelja sa jednom kolegicom i dovlačila ljude da pričaju o knjigama koje su ih dotaknule i onda poticala da ih slijedom asocijacija sadržaj knjige dovede do situacija/emocija iz njihovih života i ljudima se to svidjelo... a mislili da će morat tamo prepričavat sadržaj knjiga ko što su ih učili u školama, kad ono na kraju pričali o sebi i još rješavali neke probleme na način na koji im nikad nije pao na pamet... što nas vodi nazad mubarakovoj temi o izlaženju iz "zadanih" okvira.... nema zadanih okvira jer nema ni okvira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 07.08.13 10:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Gleda sam sinoć i drugi dio o Rudolfu Steineru, osnivaču Antropozofije.

 Interesantan lik. Odakle mu samo ideje?

Glista sigurno zna štošta o tomen.

da, al sam sve zaboravila...al je, antropozofi  su mi ok .... vrtlari kikiriki,koštice.....itd. :p 11484130 al to su jako široke teme... imaš njegovih dobrih knjiga pa ako ti zapadnu pod ruku isplati se pročitat ako te zanimaju takve stvari


citao sam i o njemu i njegove knjige al se malo tog mogu sjetit. Jucer mi bas palo na pamet da od niti jedne knjige koju sam procitao ne bih mogao sastaviti lektiru na osnovu sjecanja. Upita se covjek pa koja korist od tolikog brda knjiga kad se vecini ni naslova ne sjecam...

vele da je čitanje najkompliciranija radnja koju naš mozak može obavljat što se tiče ikakvog praćenja medija jer simultano dešifriramo vrlo kompliciran sustav šifri ( slova, riječi, rečenice, jezik  itd ) a onda  ih sami pretačemo u slike.... čitanje je najbolja gimnastika za um, maštu i ostale bitne stvari koje nas održavaju mladim i čilim jer sami moramo smisliti slike da bi se uživili ili predočili  ono što čitamo .... ni ja ne pamtim ni autore, nit naslove knjiga nit sadržaj niti mi je to imalo bitno al znam da moja podsvijest pamti sve što joj je bitno i onda izvlači kad je potrebno.... kad gledam ove generacije djece koja odrastaju na filmovima i videoigricama, pozlije mi kad pomislim kakav će svijet ti graditi - nikakav !

iskreno receno ne sjecam se ni vecine filmova u potpunosti a bogme ni naslova. Ipak je i citanje prvenstveno zabava pa ma kako stivo mozda zahtjevno bilo. Normalno da od tog ima koristi, vjezbas mozak, opca kultura ti zivne a i opismenis donekle...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 07.08.13 10:49

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:di si vidjela chatat u sedam i pol ujutro, chata se od osam nadalje...kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
to ko može.....ja danas mogu jer sam doma...inače njet.....
ajme moram sredit kuću...a ne da mi seeeeee.....trenutno pravi brlog imamo kikiriki,koštice.....itd. :p 3111943984

velis, djece nema ali zato ima Antise...kikiriki,koštice.....itd. :p 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 07.08.13 10:53

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Jucer mi bas palo na pamet da od niti jedne knjige koju sam procitao ne bih mogao sastaviti lektiru na osnovu sjecanja.

što je zapravo super... mrzim kad vidim kako se djeci usađuje to držanje unutar okvira jedne knjige i time sadržaj predočava kao nešto što veze sa njihovim životima nema.... zato djeca i mrze lektiru ( i ja sam ju mrzila iako sam voljela čitati ) ... zato sam jedno vrijeme i držala klub čitatelja sa jednom kolegicom i dovlačila ljude da pričaju o knjigama koje su ih dotaknule i onda poticala da ih slijedom asocijacija sadržaj knjige dovede do situacija/emocija iz njihovih života i ljudima se to svidjelo... a mislili da će morat tamo prepričavat sadržaj knjiga ko što su ih učili u školama, kad ono na kraju pričali o sebi i još rješavali neke probleme na način na koji im nikad nije pao na pamet... što nas vodi nazad mubarakovoj temi o izlaženju iz "zadanih" okvira.... nema zadanih okvira jer nema ni okvira

ma ne, nisam spomenuo lektiru jer smatram da ima neki znacaj, dapace. Zato sam je i spomenuo jer se vecine knjiga ne sjecam ni za tu glupavu lektiru napisat, kamo li sto zahtjevnije:)...
Malo sam kontao i skuzio da bih mozda stotinjak knjiga koje sam procitao mogao nabrojiti po naslovu. Pola od tog su djecje...kikiriki,koštice.....itd. :p 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 32. 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.