kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kikiriki,koštice.....itd. :p

Stranica 3 / 32. Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 08.08.13 11:40

pipi....vidim teee....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
treba nešto i za ručak spremit.....nešto ću brzinski.....ionako nikome nije do klope
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 11:47

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
 
 pa pamti se emocija koju knjiga izazove ili film....pamte se neke sitnice koje nam se učine važne dok čitamo.....neki detalji koji nas prodrmaju.....to je dosta
ja volim reprizirat ako mi je nešto dobro

ma ogromnu vecinu ne pamtim nista, ni radnju a kamo li emocije. Jedino sto znam je da li mi je knjiga bila dobra ili nije. Isto ko kod filmova.
Imam jednu knjigu pod kaucem, pred tri godine sam je poceo citat i procitao tri kvarti pred spavanje. Preostalih kvarat se dinsta ispod kreveta. Nema pojma o cemu se radi, ne znam ni kako se knjiga zove...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 

sad si me sjetio... meni se to dogodilo sa hesse-vom igrom staklenih perli ... a baš mi se svidjela knjiga al ju prestala čitat i stoji tako nepročitana kraj mog kreveta .... ujedno je valjda jedino njegovo što nisam pročitala a obožavala sam ga.... al obzirom šta mi se sve dešava u zadnje vrijeme, sad me strah nastavit čitati... kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931  neka nje tamo gdje jest i nek skuplja prašinu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 11:51

ajd lena trep trep.... btw, super ti tema ispala... sad sam se sjetila da si ti prva osoba sa kojom sam pričala na nethaerovom forumu na onoj mojoj prvoj temi o upisima u dječji vrtić ( pdf dir) ... ne znam hoćeš li se sjetiti toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 08.08.13 12:13

Lena je napisao/la:pipi....vidim teee....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
treba nešto i za ručak spremit.....nešto ću brzinski.....ionako nikome nije do klope

pa kako me neces vidjet, logiran sam od jutra...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 08.08.13 12:55

kišna glista je napisao/la:ajd lena trep trep.... btw, super ti tema ispala... sad sam se sjetila da si ti prva osoba sa kojom sam pričala na nethaerovom forumu na onoj mojoj prvoj temi o upisima u dječji vrtić ( pdf dir) ... ne znam hoćeš li se sjetiti toga
naravno da se sjećam i teme i tebe.....onda sam forum dir često čitala i pratila....šta je to bio tvoj početak pisanja?nekako sam mislila da si ti počela na religiji,pa onda šarala malo....

inače je kikiriki i koštice pop smislio.....bila je to prava i rijetka četerska tema na birtiji.....taj forum je bio genijalan,šteta da se nije održao....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 08.08.13 12:59

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi....vidim teee....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
treba nešto i za ručak spremit.....nešto ću brzinski.....ionako nikome nije do klope

pa kako me neces vidjet, logiran sam od jutra...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 

 pa ne vidiš se stalno...povremeno iskočiš znači.....i inače ne znam kad se ko vidi.....nevidljiv je dok pišepost?i ako dugo ne mrda?
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 08.08.13 13:33

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi....vidim teee....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
treba nešto i za ručak spremit.....nešto ću brzinski.....ionako nikome nije do klope

pa kako me neces vidjet, logiran sam od jutra...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 

 pa ne vidiš se stalno...povremeno iskočiš znači.....i inače ne znam kad se ko vidi.....nevidljiv je dok pišepost?i ako dugo ne mrda?

nemam pojma, logirat sam bez prekida tamo od osam ujutro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 13:50

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajd lena trep trep.... btw, super ti tema ispala... sad sam se sjetila da si ti prva osoba sa kojom sam pričala na nethaerovom forumu na onoj mojoj prvoj temi o upisima u dječji vrtić ( pdf dir) ... ne znam hoćeš li se sjetiti toga
naravno da se sjećam i teme i tebe.....onda sam forum dir često čitala i pratila....šta je to bio tvoj početak pisanja?nekako sam mislila da si ti počela na religiji,pa onda šarala malo....

inače je kikiriki i koštice pop smislio.....bila je to prava i rijetka četerska tema na birtiji.....taj forum je bio genijalan,šteta da se nije održao....

ne, ono mi je bila prva tema i uopće prvi postovi na forumu i baš ste me ubili u pojam jer sam ja u rl rješavala to sa vrtićem... al na kraju riješila i napravila dar mar uključujući mijenjanje par stavki statuta te uvjeta oko upisa i bodovanja kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931  ajme, kad se samo sjetim toga kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799 ... dotad sam se zajebavala samo po chatu pod raznim nickovima... a na forumu sam najprije bila po onim soc/filoz/psihologija pdf-ovima... tek kasnije sam prešla na religiju jer do tada u životu nisam čula veće gluposti ... crkavala od smijeha na religiji gooodinama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  antonac 08.08.13 15:43

Lena je napisao/la:pipi....vidim teee....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
treba nešto i za ručak spremit.....nešto ću brzinski.....ionako nikome nije do klope
 tu se ljuto varas......kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 29xutcykikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 16:11

Lena je napisao/la:evo u spomen na prošla vremena,ali i za buduća.....pope kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
 
thema je naravo bezvremenska.......nema theme kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130 
 
pa da krenemo.....srijeda je......popodne dolaze rusi,a meni se taaaaako ne da nikoga gledat
đizs....morala brzo otipkat kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 4060723073
 otvaraš birtiju? kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  antonac 08.08.13 16:57

ye, u kojon sama sve placa, kuha, pieva, plese, razvozi.....sve besplatno......kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130 ....to je nas tajanstveni biznis i dobro nas ide.....

_________________
daite im da seru....kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 29xutcykikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  orion 08.08.13 19:31

kišna glista je napisao/la:- Similar topics
» Kako zamišljate baba vještice
» Hansel and Gretel Witch Hunters - Ivica i Marica - lovci na vještice (2013)
» Inkvizicija
» Cure sretan vam Halloween
» Najokrutnije žene u povijesti


fora kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130  ... al nije fora to što mi cijeli forum šteka... jedva skužila kako ga koristit u nenormalnim uvjetima
 šteka kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1695130124  .... kod mene sve šljaka ko vurica

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 19:32

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:- Similar topics
» Kako zamišljate baba vještice
» Hansel and Gretel Witch Hunters - Ivica i Marica - lovci na vještice (2013)
» Inkvizicija
» Cure sretan vam Halloween
» Najokrutnije žene u povijesti


fora kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130  ... al nije fora to što mi cijeli forum šteka... jedva skužila kako ga koristit u nenormalnim uvjetima
 šteka kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1695130124  .... kod mene sve šljaka ko vurica
a ne više... sinoć mi bilo sve zbrljano al odmah odustala od daljnjih napora... od jutros je sve opet kako treba...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  orion 08.08.13 19:39

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:- Similar topics
» Kako zamišljate baba vještice
» Hansel and Gretel Witch Hunters - Ivica i Marica - lovci na vještice (2013)
» Inkvizicija
» Cure sretan vam Halloween
» Najokrutnije žene u povijesti


fora kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130  ... al nije fora to što mi cijeli forum šteka... jedva skužila kako ga koristit u nenormalnim uvjetima
 šteka kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1695130124  .... kod mene sve šljaka ko vurica
a ne više... sinoć mi bilo sve zbrljano al odmah odustala od daljnjih napora... od jutros je sve opet kako treba...
to je do središnjice .... boga pitaj šta riktaju i preslaguju , a možda su povremeno prekapacitirani vrijednim forumašima  ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 19:41

orion je napisao/la:a možda su povremeno prekapacitirani vrijednim forumašima  ...
kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799  kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799  kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  orion 08.08.13 19:45

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:a možda su povremeno prekapacitirani vrijednim forumašima  ...
kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799  kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799  kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799 
 kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 19:49

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:a možda su povremeno prekapacitirani vrijednim forumašima  ...
kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799  kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799  kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 3114667799 
 kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931
obzirom na soj koji obilazi ove krajeve, predviđam daljnji tijek evolucije forumaša... bit će svi sa nekim velkim i izbuljenim očurdama kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Jehudi 08.08.13 21:12

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
 
 pa pamti se emocija koju knjiga izazove ili film....pamte se neke sitnice koje nam se učine važne dok čitamo.....neki detalji koji nas prodrmaju.....to je dosta
ja volim reprizirat ako mi je nešto dobro
ma ogromnu vecinu ne pamtim nista, ni radnju a kamo li emocije. Jedino sto znam je da li mi je knjiga bila dobra ili nije. Isto ko kod filmova.
Imam jednu knjigu pod kaucem, pred tri godine sam je poceo citat i procitao tri kvarti pred spavanje. Preostalih kvarat se dinsta ispod kreveta. Nema pojma o cemu se radi, ne znam ni kako se knjiga zove...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 
  Pohvali se.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 21:15

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
 
 pa pamti se emocija koju knjiga izazove ili film....pamte se neke sitnice koje nam se učine važne dok čitamo.....neki detalji koji nas prodrmaju.....to je dosta
ja volim reprizirat ako mi je nešto dobro
ma ogromnu vecinu ne pamtim nista, ni radnju a kamo li emocije. Jedino sto znam je da li mi je knjiga bila dobra ili nije. Isto ko kod filmova.
Imam jednu knjigu pod kaucem, pred tri godine sam je poceo citat i procitao tri kvarti pred spavanje. Preostalih kvarat se dinsta ispod kreveta. Nema pojma o cemu se radi, ne znam ni kako se knjiga zove...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 
  Pohvali se.
bit će neka kama sutra u pitanju pa ne smije reć kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Jehudi 08.08.13 21:23

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

 ma kako to...ne kužim...meni ako me dotakne zapamtim....ne moram sve,ali onaj sukus emocije da.....
vi ste kao ribice kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931
samo one djecje su me dotakle i podosta ih pamtim. Zadnju deceniju citam vecinom neke "rubne" knjige. Lako tebi bit emotivna kad citas neke ljubiće...kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 1523192931 
   Rubne. S kojeg ruba, daj neki naslov?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Jehudi 08.08.13 21:24

Di je uni Antiša?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 08.08.13 22:05

pope, ak mi imaš šta za reć, poručit, pozdravit, molim mi se obraćat isključivo prek foruma kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Gost 09.08.13 0:14

KOJA JE ODE TEMA -CHAT I DRUZENJE-----ZNAM TO RADIT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Lena 09.08.13 6:17

lastavica je napisao/la:
Lena je napisao/la:evo u spomen na prošla vremena,ali i za buduća.....pope kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 727654710 
 
thema je naravo bezvremenska.......nema theme kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 11484130 
 
pa da krenemo.....srijeda je......popodne dolaze rusi,a meni se taaaaako ne da nikoga gledat
đizs....morala brzo otipkat kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 4060723073
 otvaraš birtiju? kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 684758713
 ma samo vas mamim pivušom,sokiČima,kavama i sl......svako nešto može popit.....i malo odanut od svakodnevnih dogodovština....
di si lasto?i ti pozaposlena,pozauzeta.....
meni skroz neobično pisat malo više po forumu....i ja se odvikla.....ali evo linčarim ovih dana i odmaram,pa mi ide i forumašenje.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  pizda 09.08.13 7:45

Lena je napisao/la:

inače je kikiriki i koštice pop smislio.....bila je to prava i rijetka četerska tema na birtiji.....taj forum je bio genijalan,šteta da se nije održao....
to cesto cujem i nije mi jasno, ako je bio dobar forum, zasto niste pisali na njemu? Znao sam svratit i odgovarat na zadnji post star tri mjeseca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kikiriki,koštice.....itd. :p - Page 3 Empty Re: kikiriki,koštice.....itd. :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 32. Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.