kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burek, kikiriki, koštice...

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 20.02.18 22:00

Legolas je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

: ))))







Pizda nikada ne laze. On se caknorise pa mu je moguce i nemoguce .

ili vi ne kužite komplicirata pravila igre ... jer ste redom plošnjaci  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713   a pizda i dalje nevjerni toma i trlja oči Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931 ... a meni gušt jer imam forum uživo

šta ne kužimo?  kužimo da nas želiš uvalit u svoju patologiju. naravno jebe se meni za tvoje demone koji te proganjaju sorry odi se lječit za to postoje sanitarni čvorovi najprije se dobro poseri pa onda odi do nekog psihoterapeuta na seanse. mi smo se ovdje došli malo razgovarat a ne tebe lječit. vidi ti nju  jebate šta si ljubomorna na Pizdu? vidiš da se jadnom čovjeku kiše zbog tebe stalno o njemu misliš. i to kihne triput odjednom znači da se tvoja ljubomora izmakla kontroli.

prestani mislit na Pizdu pa će čovjek ozdravit istog trena. da viroza ti si sto put gora od svih viroza.

a jes me zgnječio i fulo i gol i golmana ... auč Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931

marš u pizdu materinu koja te sjebala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Legolas 20.02.18 22:01

Gnječ je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

ili vi ne kužite komplicirata pravila igre ... jer ste redom plošnjaci  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713   a pizda i dalje nevjerni toma i trlja oči Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931 ... a meni gušt jer imam forum uživo

šta ne kužimo?  kužimo da nas želiš uvalit u svoju patologiju. naravno jebe se meni za tvoje demone koji te proganjaju sorry odi se lječit za to postoje sanitarni čvorovi najprije se dobro poseri pa onda odi do nekog psihoterapeuta na seanse. mi smo se ovdje došli malo razgovarat a ne tebe lječit. vidi ti nju  jebate šta si ljubomorna na Pizdu? vidiš da se jadnom čovjeku kiše zbog tebe stalno o njemu misliš. i to kihne triput odjednom znači da se tvoja ljubomora izmakla kontroli.

prestani mislit na Pizdu pa će čovjek ozdravit istog trena. da viroza ti si sto put gora od svih viroza.

a jes me zgnječio i fulo i gol i golmana ... auč Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931

marš u pizdu materinu koja te sjebala.

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3776795594 Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3776795594 Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3776795594 odoh dok se ne ugušim od smijeha
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 20.02.18 22:09

Legolas je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:

šta ne kužimo?  kužimo da nas želiš uvalit u svoju patologiju. naravno jebe se meni za tvoje demone koji te proganjaju sorry odi se lječit za to postoje sanitarni čvorovi najprije se dobro poseri pa onda odi do nekog psihoterapeuta na seanse. mi smo se ovdje došli malo razgovarat a ne tebe lječit. vidi ti nju  jebate šta si ljubomorna na Pizdu? vidiš da se jadnom čovjeku kiše zbog tebe stalno o njemu misliš. i to kihne triput odjednom znači da se tvoja ljubomora izmakla kontroli.

prestani mislit na Pizdu pa će čovjek ozdravit istog trena. da viroza ti si sto put gora od svih viroza.

a jes me zgnječio i fulo i gol i golmana ... auč Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931

marš u pizdu materinu koja te sjebala.

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3776795594 Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3776795594 Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3776795594  odoh dok se ne ugušim od smijeha

što se mene tiče možeš ostat i crknut ovdje na forumu live streaming prenos uživo. samo reci gdje da ti zakopamo virtualno tijelo...ili želiš da te deletiramo sa hard diska tj. servera? a lude žene bogtejebo to samo na Krku ima...odi negdje u šumu da te vepar naguzi jebote možda ti se stabiliziraju hormoni, štitnjača, mali mozak i leđna moždina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 20.02.18 22:10

Gnjec, Pope, laku noc. :-)

Pusa Glisti Samo ti ravno zutim puticem do crvenih cipelica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 20.02.18 22:16

Tomica je napisao/la:Gnjec, Pope, laku noc. :-)

Pusa Glisti Samo ti ravno zutim puticem do crvenih cipelica.

glista će se ugušit u vlastitom smijehu....a blago onome tko rano poludi cijeli život mu u veselju prođe...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  besposlenpop 20.02.18 22:20

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 27332427_10211123327708177_6108264670014775374_n

_________________
Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 20.02.18 22:36

Vidim, ovdie krenula ziva rasprava Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 20.02.18 22:55

pizda je napisao/la:Vidim, ovdie krenula ziva rasprava Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713...

krenula je živo ali već samom startu glista je počela crkavat...oće li preživit ili crknit? konačno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 20.02.18 23:06

Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vidim, ovdie krenula ziva rasprava Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713...

krenula je živo ali već samom startu glista je počela crkavat...oće li preživit ili crknit? konačno?

to je osoba mnogih lica, jedno crče, drugo uskrsne. Trajat ce dulje od mosta kopno-Krk...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 20.02.18 23:40

pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vidim, ovdie krenula ziva rasprava Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713...

krenula je živo ali već samom startu glista je počela crkavat...oće li preživit ili crknit? konačno?

to je osoba mnogih lica, jedno crče, drugo uskrsne. Trajat ce dulje od mosta kopno-Krk...

oće kurac! šta ona misli da je ona nešto posebno? luda je. pa šta? umislila si je da ima monopol na ludilo i da joj to daje ekskluzivu i pravo svima nama normalnima srat po glavi i prodavat bijesne gliste? malo morgen. osoba mnogih lica? pljuc...nek ide radit na psihijatriju pretpremjere za doktore pa da vidimo oće li pobrat aplauz ili par injekcija u bulju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 0:07

Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:Vidim, ovdie krenula ziva rasprava Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713...

krenula je živo ali već samom startu glista je počela crkavat...oće li preživit ili crknit? konačno?

to je osoba mnogih lica, jedno crče, drugo uskrsne. Trajat ce dulje od mosta kopno-Krk...

oće kurac! šta ona misli da je ona nešto posebno? luda je. pa šta? umislila si je da ima monopol na ludilo i da joj to daje ekskluzivu i pravo svima nama normalnima srat po glavi i prodavat bijesne gliste? malo morgen. osoba mnogih lica? pljuc...nek ide radit na psihijatriju pretpremjere za doktore pa da vidimo oće li pobrat aplauz ili par injekcija u bulju.

neka ali je barem zanimljiva. Nikad ne znas koja je trenutno i koja je paranoja pere Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713. Ta cinjenica zna stvoriti zanimljive situacije ali i ne zna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 21.02.18 0:48

pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:

krenula je živo ali već samom startu glista je počela crkavat...oće li preživit ili crknit? konačno?

to je osoba mnogih lica, jedno crče, drugo uskrsne. Trajat ce dulje od mosta kopno-Krk...

oće kurac! šta ona misli da je ona nešto posebno? luda je. pa šta? umislila si je da ima monopol na ludilo i da joj to daje ekskluzivu i pravo svima nama normalnima srat po glavi i prodavat bijesne gliste? malo morgen. osoba mnogih lica? pljuc...nek ide radit na psihijatriju pretpremjere za doktore pa da vidimo oće li pobrat aplauz ili par injekcija u bulju.

neka ali  je barem zanimljiva. Nikad ne znas koja je trenutno i koja je paranoja pere Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713. Ta cinjenica zna stvoriti zanimljive situacije ali i ne zna...

neznam kako da ti odgovorim a da se opet ne uvrijediš. tebi je glista zanimljiva? nikad neznaš koja je paranoja pere pa je to tebi fora pratit iz tvoje fotelje? čekaj, ti iskorištavaš i zabavlja te nečija bolest? jel ti nije neugodno....barem malo? znači smatraš glistu dvorskom ludom, ridikulkom koju peru paranoje? koja se zbog svoje bolesti iživljava na svim forumašima i tebe to rajca? te nije sram? izgubio si sve forumašice ovdje i onih par forumaša je isto otišlo zahvaljujući tvojoj glisti koja tako dobro suflira i prikazuje svoju poremećenost kao nešto pozitivno kao neki jebeni talent a ustvari je samo jadna i sjebana. što više tu vrišti to je sjebanija. onda joj ti opališ aplauz kad nekog na forumu izroštilja jer ona tebi radi uslugu ona se tebi dodvorava velikom Pizdi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 1:49

Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to je osoba mnogih lica, jedno crče, drugo uskrsne. Trajat ce dulje od mosta kopno-Krk...

oće kurac! šta ona misli da je ona nešto posebno? luda je. pa šta? umislila si je da ima monopol na ludilo i da joj to daje ekskluzivu i pravo svima nama normalnima srat po glavi i prodavat bijesne gliste? malo morgen. osoba mnogih lica? pljuc...nek ide radit na psihijatriju pretpremjere za doktore pa da vidimo oće li pobrat aplauz ili par injekcija u bulju.

neka ali  je barem zanimljiva. Nikad ne znas koja je trenutno i koja je paranoja pere Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713. Ta cinjenica zna stvoriti zanimljive situacije ali i ne zna...

neznam kako da ti odgovorim a da se opet ne uvrijediš. tebi je glista zanimljiva? nikad neznaš koja je paranoja pere pa je to tebi fora pratit iz tvoje fotelje?  čekaj, ti iskorištavaš i zabavlja te nečija bolest? jel ti nije neugodno....barem malo? znači smatraš glistu dvorskom ludom, ridikulkom koju peru paranoje? koja se zbog svoje bolesti iživljava na svim forumašima i tebe to rajca? te nije sram? izgubio si sve forumašice ovdje i onih par forumaša je isto otišlo zahvaljujući tvojoj glisti koja tako dobro suflira i prikazuje svoju poremećenost kao nešto pozitivno kao neki jebeni talent a ustvari je samo jadna i sjebana. što više tu vrišti to je sjebanija. onda joj ti opališ aplauz kad nekog na forumu izroštilja jer ona tebi radi uslugu ona se tebi dodvorava velikom Pizdi.

dobro je, vec sam se zabrinuo jer si napisao desetak postova a da me nisi napao. Sad je stanje uredovno...Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 21.02.18 11:04

A gle, unatoc njegovom grubom izricaju, doista se cini kao da odobravas njeno mahnitanje jer ti je - zanimljivo. I zalud ti zoves ljude na druzenje, rijetki ce se odazvati jer im se ne mili trpjeti necija bezrazlozna optuzivanja, blacenja i ostale monade. Pazi, ovo nisu uobicajene svadje, nadmetanja i provokacije. Ovo je jedna posve nova dimenzija za koju ljudi nisu dovoljno strucni i voljni hvatati se ukostac.


I neka udje u zapísnik, ako postoji imalo dvojbe, nije mi uopce zanimljiva s tim konstantnim paranojama, vec kad je stalozena i suvisla i kad pise o stvarima koje voli.

Ugodan dan..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 11:59

Tomica je napisao/la:A gle, unatoc njegovom grubom izricaju, doista se cini kao da odobravas njeno mahnitanje jer ti je - zanimljivo. I zalud ti zoves ljude na druzenje, rijetki ce se odazvati jer im se ne mili trpjeti necija bezrazlozna optuzivanja, blacenja i ostale monade. Pazi, ovo nisu uobicajene svadje, nadmetanja i provokacije. Ovo je jedna posve nova dimenzija za koju ljudi nisu dovoljno strucni i voljni hvatati se ukostac.


I neka udje u zapísnik, ako postoji imalo dvojbe, nije mi uopce zanimljiva s tim konstantnim paranojama, vec kad je stalozena i suvisla i kad pise o stvarima koje voli.

Ugodan dan..

ma nije bitno sto ja odobravam, bitno je da imam opciju da nekog jednostavno preskacem i ne citam ako me vec to toliko povredjuje. Nisam za Escove naci metode, dva dana pise i vec izbacuje ljude sa foruma po svom starom obicaju. Ujedno, dobro se zna cije su paranoje sjebale one prethodne forume. Koliko se sjecam nisu bile Glistine, niti je ona ikad zatrazila da se nekog izbacuje. Uostalom, nije pisala ovdje godinu dana, na Artu nije uopce i svejedno nema ni pasa. Ocito nije baba roga kakvom je zidovski fasist hoce prikazat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 21.02.18 12:49

pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:

oće kurac! šta ona misli da je ona nešto posebno? luda je. pa šta? umislila si je da ima monopol na ludilo i da joj to daje ekskluzivu i pravo svima nama normalnima srat po glavi i prodavat bijesne gliste? malo morgen. osoba mnogih lica? pljuc...nek ide radit na psihijatriju pretpremjere za doktore pa da vidimo oće li pobrat aplauz ili par injekcija u bulju.

neka ali  je barem zanimljiva. Nikad ne znas koja je trenutno i koja je paranoja pere Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713. Ta cinjenica zna stvoriti zanimljive situacije ali i ne zna...

neznam kako da ti odgovorim a da se opet ne uvrijediš. tebi je glista zanimljiva? nikad neznaš koja je paranoja pere pa je to tebi fora pratit iz tvoje fotelje?  čekaj, ti iskorištavaš i zabavlja te nečija bolest? jel ti nije neugodno....barem malo? znači smatraš glistu dvorskom ludom, ridikulkom koju peru paranoje? koja se zbog svoje bolesti iživljava na svim forumašima i tebe to rajca? te nije sram? izgubio si sve forumašice ovdje i onih par forumaša je isto otišlo zahvaljujući tvojoj glisti koja tako dobro suflira i prikazuje svoju poremećenost kao nešto pozitivno kao neki jebeni talent a ustvari je samo jadna i sjebana. što više tu vrišti to je sjebanija. onda joj ti opališ aplauz kad nekog na forumu izroštilja jer ona tebi radi uslugu ona se tebi dodvorava velikom Pizdi.

dobro je, vec sam se zabrinuo jer si napisao desetak postova a da me nisi napao. Sad je stanje uredovno...Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713

nisi mi odgovorio na pitanja. zašto?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 21.02.18 16:21

Vaaaaaau.... pomiri se covik ( a i poneka zena) da je crko marsal, a kad tamo! A kad tamooooo! Svega i sviju  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3114925407
Benvenuti povratnici - tu mislim na lizeju i dobrodosao sexy pope - vjecni te najkonstantiji forumasu, stoljetni hraste, a velka dobrodoslica i minobacacu eskicu.

Pizdo, aj jos uceraj u tor meketalicu saru, slayericu baficu i saptacicu sjenkama....
Mislim da nema smisla nagovarat blitvicu da (se) povraca... ona je karakterna ovca i kad zalupi vratima i mrtav prdne. Btw, jos se druskamo i vidjamo i krasna mi je.

Macina poslanica korincanima - svugdje podji, kuci dodji  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 21.02.18 17:48

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A gle, unatoc njegovom grubom izricaju, doista se cini kao da odobravas njeno mahnitanje jer ti je - zanimljivo. I zalud ti zoves ljude na druzenje, rijetki ce se odazvati jer im se ne mili trpjeti necija bezrazlozna optuzivanja, blacenja i ostale monade. Pazi, ovo nisu uobicajene svadje, nadmetanja i aprovokacije. Ovo je jedna posve nova dimenzija za koju ljudi nisu dovoljno strucni i voljni hvatati se ukostac.


I neka udje u zapísnik, ako postoji imalo dvojbe, nije mi uopce zanimljiva s tim konstantnim paranojama, vec kad je stalozena i suvisla i kad pise o stvarima koje voli.

Ugodan dan..

ma nije bitno sto ja odobravam, bitno je da imam opciju da nekog jednostavno preskacem i ne citam ako me vec to toliko povredjuje. Nisam za Escove naci metode, dva dana pise i vec izbacuje ljude sa foruma po svom starom obicaju. Ujedno, dobro se zna cije su paranoje sjebale one prethodne forume. Koliko se sjecam nisu bile Glistine, niti je ona ikad zatrazila da se nekog izbacuje. Uostalom, nije pisala ovdje godinu dana, na Artu nije uopce i svejedno nema ni pasa. Ocito nije baba roga kakvom je zidovski fasist hoce prikazat...

Here we go again. Osjecam se billmurrayevski..

Nema pomaka, vjecno vracanje. Nema veze. Snijeg ce, kazu. Izvolite.. Ostanite koliko zelite. Hvala. Molim. Sto moram uciniti? Uvjerite me. Ne, izbrisat cu program. Delete. Delete. Delete.




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Gost 21.02.18 17:52

Vel'ka Maca je napisao/la:Vaaaaaau.... pomiri se covik ( a i poneka zena) da je crko marsal, a kad tamo! A kad tamooooo! Svega i sviju  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3114925407
Benvenuti povratnici - tu mislim na lizeju i dobrodosao sexy pope - vjecni te najkonstantiji forumasu, stoljetni hraste, a velka dobrodoslica i minobacacu eskicu.

Pizdo, aj jos uceraj u tor meketalicu saru, slayericu baficu i saptacicu sjenkama....
Mislim da nema smisla nagovarat blitvicu da (se) povraca... ona je karakterna ovca i kad zalupi vratima i mrtav prdne. Btw, jos se druskamo i vidjamo i krasna mi je.

Macina poslanica korincanima - svugdje podji, kuci dodji  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1722873399

: )))

Koji si ti bedacic! :-*

Kako sii? Zdravlje stima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Lena 21.02.18 18:37

znam da je nepopularno,ali meni je kišna i dalje draga osoba i persona  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 2758896589
je pokušava navući na svađu i fajt samo nitko je više preozbiljno ne uzima i ne doživljava....i to je dobro....
ona po svom, drugi po svom.....
kišna sunašce malo smiri strasti gdje strasti potrebne nisu  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Lena 21.02.18 18:42

Tomica je napisao/la:
Lena je napisao/la:a ćevapi?  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 11484130

sad bi rado kikiriki grickala,ali nema doma....ništa skuhat ću čaj umjesto kikirikija....

A i inace kuhas kikiriki?

ne,ali u ovoj konstrukciji ispada da - da .....

kao onaj vic....
kaže informatičaru žena - ajde kupi mi margarin,a ako ima jaja uzmi 10....
i on donese doma 10 margarina
zato jer je bilo jaja u dućanu  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 21:49

Gnječ je napisao/la:

nisi mi odgovorio na pitanja. zašto?

imas kod Tomice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 21:59

Tomica je napisao/la:

Here we go again. Osjecam se billmurrayevski..

Nema pomaka, vjecno vracanje. Nema veze. Snijeg ce, kazu. Izvolite.. Ostanite koliko zelite. Hvala. Molim. Sto moram uciniti? Uvjerite me. Ne,  izbrisat cu program. Delete. Delete. Delete.


jebiga, dva dana pisanja i odmah pritisak da se nekog izbaci. To je Escovo vidjenje demokratskog foruma i ko to ne gleda na isti nacin taj je zadnje djubre. Je, sve vec vidjeno masu puta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 22:00

Lena je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Lena je napisao/la:a ćevapi?  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 11484130

sad bi rado kikiriki grickala,ali nema doma....ništa skuhat ću čaj umjesto kikirikija....

A i inace kuhas kikiriki?

ne,ali u ovoj konstrukciji ispada da - da .....

kao onaj vic....
kaže informatičaru žena - ajde kupi mi margarin,a ako ima jaja uzmi 10....
i on donese doma 10 margarina
zato jer je bilo jaja u dućanu  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 11484130

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931 Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  pizda 21.02.18 22:03

Vel'ka Maca je napisao/la:Vaaaaaau.... pomiri se covik ( a i poneka zena) da je crko marsal, a kad tamo! A kad tamooooo! Svega i sviju  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 3114925407
Benvenuti povratnici - tu mislim na lizeju i dobrodosao sexy pope - vjecni te najkonstantiji forumasu, stoljetni hraste, a velka dobrodoslica i minobacacu eskicu.

Pizdo, aj jos uceraj u tor meketalicu saru, slayericu baficu i saptacicu sjenkama....
Mislim da nema smisla nagovarat blitvicu da (se) povraca... ona je karakterna ovca i kad zalupi vratima i mrtav prdne. Btw, jos se druskamo i vidjamo i krasna mi je.

Macina poslanica korincanima - svugdje podji, kuci dodji  Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 1722873399

jebiga sad, nahvalis Blitvicu kao karakternu i normalno da nece sad dolazit, ispala bi beskarakterna. Ocito tebi smeta Blitvica a kako to ide morat cemo napravit kazalo....Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Burek, kikiriki, koštice... - Page 2 Empty Re: Burek, kikiriki, koštice...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.