kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.07.18 8:52

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Kako je lijepo citati ove Zingarove upadice. Zna covjek. Kad je bílo gusto - pobjeg'o. Sad dolazi ruku punih para i propovijeda o postenju, pameti i kriminalu. A suza mu suzu goni sto se tako ne docekuju pametni, nadareni klinci. Da ti se zeludac okrene poput centrifuge..



Stig'o usrani "kauboj" s Floride pa sad on nama pojasnjava kakvo nam je stanje u zemlji. Mrs!


Slushaj krmachitze primitivna..oduvijek mi je smetao tvoj takozvanini inteluaktizam ..jer se vidilo iz zrakoplova da si glupa ko kuratz..a sada si pokazala svoje primitivno lice do kraja shto me uopce nije iznenadili..Shta te muchi...moja lova koju sam zaradio na poshten nachin ili te muchi moja pricha o hrvatskim lopovim ai primitivcima...Ti ih shtitish,,,pa jebem ja tebi mater primitivnu ako je tako ..a vidi se da je tako,,Ja nikada nisam nishta rekao protiv poshtenog hrvata..ako mi to netko nadje ,,odrezat cu si prste..ali ti si bolesna jer te jebe moja lova ..pa pichka ti amterina ..da li si ti to zaradila pa meni dala??U USA se to zaradi krmachitze a ne kao u jebenoj hrvatskoj otme od drugih pa se kurchish ...i to uz potporu drzave.I meni su pozeljeli da otmu jer sam kako ti kazesh pobjego..mamitzu vam jebem ....ja sam bio i ostao veci igrach nego vi idioti mozete pretpostaviti..a veoma je jednostavno,,,hrvati su potkupljivi ...kupish ih za par tisuca kuna i rade sve shto pozelish..Jebo li ti kauboj cijelu familiju i to u pichku a i dupe..Razumijesh li ovaj primitivni hrvatski jezik...naravno da razumijesh krmachitze glupa..Uopce s ene bi ovko izrazavao da te nisam skuzio tvoju takozvanu intelektualnost od pochetka kada sma te snimio kako se pravish kulturna a u stvarnosti si zadnja seljanchura i primitivac..reci shto te boli..moja istina ili moja lova...pichka ti materina glupa:Wajter raport - Page 21 1619348112)
jebo te..idot ima avatar koji simbolizira znanje..drzi knjigu i shalje poruku da je netko tko je nafilan znanjem..kompleksi manje vrijednosti su ochiti kod bilo koga tko zna makar malo o psihologiji..Da malo potpalim vatru,,,Saro..kaj ti velish kao pobjegulja na ovu prichu da smo pobjegli i da sada imamo lovu...kaj se tich love...ja sam za Saru mala beba:Wajter raport - Page 21 1619348112)


Kao pravi gospodin uvlacis Saru u ovu pricu.. Obratila sam se tebi, ne njoj! Smeta mi sto usrani kauboj, tj. TI,  nama koji zivimo u Hrvatskoj objasnjava kako stvari stoje i sto bismo trebali cijeniti i kako se ponasati! Govance pobjegulja koja se kurci time kako ce, za razliku od nas, on uzivati u svojih pet tisuca dolara mirovine. Mars jos jednom!


A ova s avatara je Elisabeth Bennet, jedna od protagonistkinja iz knjíga Jane Austen koje trenutno citam i u njima uzivam. U cemu ti uzivas, bijednice? Osim u kurcenju i promatranju poprcljivih vjeverica.. Retoricko pitanje. Ne zanima me. Dovoljno sam vidjela dosad.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.07.18 12:29

pizda je napisao/la:Sara jel to istina da si puna popara?
Wajter raport - Page 21 1523192931

sarita je uspješna žena u usa, neću vam pričati ako vam ona sama nije rekla. ali znam da je mnogo uspjela .... bravo!
saru jako volim ....  Wajter raport - Page 21 4024472575
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 22.07.18 13:22

Opet kiša.  Wajter raport - Page 21 3437753850

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.07.18 13:47

Wajter raport - Page 21 1521376178 Wajter raport - Page 21 1521376178
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.07.18 1:06

bilo je vecinom lijepo, ne narocito toplo ali sparno. Vele da more ima 24 stupnja, nije mi jasno kako se nategnulo toliko pored ovako nekvalitetnog ljeta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 24.07.18 19:40

pizda je napisao/la:bilo je vecinom lijepo, ne narocito toplo ali sparno. Vele da more ima 24 stupnja, nije mi jasno kako se nategnulo toliko pored ovako nekvalitetnog ljeta...
Danas ljetni dan.  Wajter raport - Page 21 3679994209
Prošetal do stare i do apoteke. Podnošljivo.
Da nije tolko sparovito, ljeto bi bilo fantastično.
Ovak je samo jako dobro.  Wajter raport - Page 21 3890829408
Glavno da clima radi ... Wajter raport - Page 21 D012

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.07.18 22:14

Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Kako je lijepo citati ove Zingarove upadice. Zna covjek. Kad je bílo gusto - pobjeg'o. Sad dolazi ruku punih para i propovijeda o postenju, pameti i kriminalu. A suza mu suzu goni sto se tako ne docekuju pametni, nadareni klinci. Da ti se zeludac okrene poput centrifuge..



Stig'o usrani "kauboj" s Floride pa sad on nama pojasnjava kakvo nam je stanje u zemlji. Mrs!


Slushaj krmachitze primitivna..oduvijek mi je smetao tvoj takozvanini inteluaktizam ..jer se vidilo iz zrakoplova da si glupa ko kuratz..a sada si pokazala svoje primitivno lice do kraja shto me uopce nije iznenadili..Shta te muchi...moja lova koju sam zaradio na poshten nachin ili te muchi moja pricha o hrvatskim lopovim ai primitivcima...Ti ih shtitish,,,pa jebem ja tebi mater primitivnu ako je tako ..a vidi se da je tako,,Ja nikada nisam nishta rekao protiv poshtenog hrvata..ako mi to netko nadje ,,odrezat cu si prste..ali ti si bolesna jer te jebe moja lova ..pa pichka ti amterina ..da li si ti to zaradila pa meni dala??U USA se to zaradi krmachitze a ne kao u jebenoj hrvatskoj otme od drugih pa se kurchish ...i to uz potporu drzave.I meni su pozeljeli da otmu jer sam kako ti kazesh pobjego..mamitzu vam jebem ....ja sam bio i ostao veci igrach nego vi idioti mozete pretpostaviti..a veoma je jednostavno,,,hrvati su potkupljivi ...kupish ih za par tisuca kuna i rade sve shto pozelish..Jebo li ti kauboj cijelu familiju i to u pichku a i dupe..Razumijesh li ovaj primitivni hrvatski jezik...naravno da razumijesh krmachitze glupa..Uopce s ene bi ovko izrazavao da te nisam skuzio tvoju takozvanu intelektualnost od pochetka kada sma te snimio kako se pravish kulturna a u stvarnosti si zadnja seljanchura i primitivac..reci shto te boli..moja istina ili moja lova...pichka ti materina glupa:Wajter raport - Page 21 1619348112)
jebo te..idot ima avatar koji simbolizira znanje..drzi knjigu i shalje poruku da je netko tko je nafilan znanjem..kompleksi manje vrijednosti su ochiti kod bilo koga tko zna makar malo o psihologiji..Da malo potpalim vatru,,,Saro..kaj ti velish kao pobjegulja na ovu prichu da smo pobjegli i da sada imamo lovu...kaj se tich love...ja sam za Saru mala beba:Wajter raport - Page 21 1619348112)


Kao pravi gospodin uvlacis Saru u ovu pricu.. Obratila sam se tebi, ne njoj! Smeta mi sto usrani kauboj, tj. TI,  nama koji zivimo u Hrvatskoj objasnjava kako stvari stoje i sto bismo trebali cijeniti i kako se ponasati! Govance pobjegulja koja se kurci time kako ce, za razliku od nas, on uzivati u svojih pet tisuca dolara mirovine. Mars jos jednom!


A ova s avatara je Elisabeth Bennet, jedna od protagonistkinja iz knjíga Jane Austen koje trenutno citam i u njima uzivam. U cemu ti uzivas, bijednice? Osim u kurcenju i promatranju poprcljivih vjeverica.. Retoricko pitanje. Ne zanima me. Dovoljno sam vidjela dosad.

Kao prvo primijetio sam da si pochela koristiti navodne znakove a u tome si zivi tutlek..pa jebo te to se uchi u osnovnoj shkoli..Tamo gdje trebash staviti navodne znakove (kao npr.Kao pravi "gospodin") ti mi zakachish na "kauboj"..Pa jebem te nepismenu..ja koji zivim vec 30 godina izvan jednog dodushe sjebanog kulturoloshkog okruzenja nisam zaboravio osnovne zakone pismenosti.Ajd na stranu shto vas volim vozati na jedan ciganski nachin jer sam se uzivio u tu ulogu .Ali fakat si glupa ko kuratz...Wajter raport - Page 21 1619348112)Jebala te Elizabeta Benet ,,obichna kurava koja misli ako drzi knjigu u rukama da je automatski neshto posebno i pismeno...a da je pitash neshto ne bi ti znala beknuti koja je to knjiga i tko ju je napisao a kamo li koju poruku nosi u sebi..Meni je smijeshno da s eti kachish na neku "anglosaksonsku knjizevnu kulturu" (vidish ovi navodnici znache da to ne postoji) koja je kurchina ako se usporedjuje sa istom ruskom.Razumio bih da ti je netko iz familije sa toga podruchja pa te eto nosi neki jebeni poriv i oaveza prema krvi i tlu ali moguce da trazish utjehu u tim lezbachama jer te neka budaletina nije znao jebat kako spada:Wajter raport - Page 21 1619348112)Elem...jednim klikom misha svaka budala danas na internetu moze doci do podataka o nekoj slici..Esco bi reko i da ti udje u mashinu:Wajter raport - Page 21 1619348112
Ti uzivash "u" Jani Ostin..Kaj si joj gurnula jezik u pichku :Wajter raport - Page 21 1619348112)Bok mater ne znash se ni izrazavati kak spada..gradja rechenice ti je na nivou zadnjeg seljobera..Evo ja uzivam u prirodi...odem naberem vrganja ..nasjecakm i osushim ..nosim amerima da ih nauchim shto nos i nepce mogu..a o kurtzu da ne pricham :Wajter raport - Page 21 1619348112)A lovu troshim kao da nije moja..boli me kuratz..ako ti fali platit cu ti 100$ al da mi poshishpu...jebaji ga taka je cijena u Cro:Wajter raport - Page 21 1619348112)Kaj sam shtel reci..ne trzaj se i ne shvacaj sve ozbiljno duze cesh zivjeti..krmatchitce..:Wajter raport - Page 21 1619348112)E da..samo da ti kazem ..(to sam vec davno napisao) ja sam otishao iz ove ustashke drzave kao gospodin (jebaji ga za tebe su gospoda oni koji imaju lovu pa bili oni i kriminalci) na vrijeme jer sam vidio ono shto sada masu slijepaca tek vidi i to u Mercedesu 350SEL 6.9L (http://www.wikiwand.com/en/Mercedes-Benz_W116).Jebo te u to vrijeme su se u njemu vozikale samo velike komunjare ..a ja fala bogu nikada nisam bio ni u jednoj partiji osim u svojoj gdje sam i predcednik i sekretar i vozach i kuvar Wajter raport - Page 21 1619348112) Ma ja to tebi dzabe tipkam...jer ti ne razumijesh po kurtza o zivotu...zivish u nekim bajkama koje ne postoje u stvarnosti pa kada izadjesh vanka na ulicu postane ti neugodno pa pobjegnesh medju glupe knjige kako bi svoj svijet nekako uljepshala i zaokuruzila u snovima jer si nesposobna zivjeti u realnom svijetu.Da se razumijemo..nisi ti kriva ..krivi su tvoji roditelji koji su te drzali u "kavezu" kao kanarinca...hranili te ali ti nisu dopushtali da letish jer su se bojali da ne padnesh..Eto...bilo bi mi drago da se trgnesh i shvatish da nije sve u jebenim knjigama nego da neshto ima i kada sjednesh na kuratz:Wajter raport - Page 21 1619348112 Narafski ..neke imaju priliku i za to ali nemaju osjecaj za organ pa ti to dodje isto:Wajter raport - Page 21 1619348112
Aj bok i pamet medju noge pa ako se palish na lovu ponuda ostaje $100 za shijonupu:Wajter raport - Page 21 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.07.18 0:21

vecinom lijepo a onda se gadno naoblacilo a kao posljedica tog jos gadnija sparina, mozda je i najsparnije o.g. Sad nesto sjeva i grmi iz Escovog pravca, znaci sa Ucke. Ono sto kazu, nije neko jako kisno ljeto ali skoro svaki dan pomalo padne, oblaci se, svira kurcu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.07.18 11:09

zingaro je napisao/la:Kao prvo primijetio sam da si pochela koristiti navodne znakove a u tome si zivi tutlek..pa jebo te to se uchi u osnovnoj shkoli..Tamo gdje trebash staviti navodne znakove (kao npr.Kao pravi "gospodin") ti mi zakachish na "kauboj"..Pa jebem te nepismenu..ja koji zivim vec 30 godina izvan jednog dodushe sjebanog kulturoloshkog  okruzenja nisam zaboravio osnovne zakone pismenosti.Ajd na stranu shto vas volim vozati na jedan ciganski nachin jer sam se uzivio u tu ulogu .Ali fakat si glupa ko kuratz...Wajter raport - Page 21 1619348112)Jebala te Elizabeta Benet ,,obichna kurava koja misli ako drzi knjigu u rukama da je automatski neshto posebno i pismeno...a da je pitash neshto ne bi ti znala beknuti koja je to knjiga i tko ju je napisao a kamo li koju poruku nosi u sebi..Meni je smijeshno da s eti kachish na neku "anglosaksonsku knjizevnu kulturu" (vidish ovi navodnici znache da to ne postoji) koja je kurchina ako se usporedjuje sa istom ruskom.Razumio bih da ti je netko iz familije sa toga podruchja pa te eto nosi neki jebeni poriv i oaveza prema krvi i tlu ali moguce da trazish utjehu u tim lezbachama jer te neka budaletina nije znao jebat kako spada:Wajter raport - Page 21 1619348112)Elem...jednim klikom misha svaka budala danas na internetu moze doci do podataka o nekoj slici..Esco bi reko i da ti udje u mashinu:Wajter raport - Page 21 1619348112
Ti uzivash "u" Jani Ostin..Kaj si joj gurnula jezik u pichku :Wajter raport - Page 21 1619348112)Bok mater ne znash se ni izrazavati kak spada..gradja rechenice ti je na nivou zadnjeg seljobera..Evo ja uzivam u prirodi...odem naberem vrganja ..nasjecakm i osushim ..nosim amerima da ih nauchim shto nos i nepce mogu..a o kurtzu da ne pricham :Wajter raport - Page 21 1619348112)A lovu troshim kao da nije moja..boli me kuratz..ako ti fali platit cu ti 100$ al da mi poshishpu...jebaji ga taka je cijena u Cro:Wajter raport - Page 21 1619348112)Kaj sam shtel reci..ne trzaj se i ne shvacaj sve ozbiljno duze cesh zivjeti..krmatchitce..:Wajter raport - Page 21 1619348112)E da..samo da ti kazem ..(to sam vec davno napisao) ja sam otishao iz ove ustashke drzave kao gospodin (jebaji ga za tebe su gospoda oni koji imaju lovu pa bili oni i kriminalci) na vrijeme jer sam vidio ono shto sada masu slijepaca tek vidi i to u Mercedesu 350SEL 6.9L (http://www.wikiwand.com/en/Mercedes-Benz_W116).Jebo te u to vrijeme su se u njemu vozikale  samo velike komunjare ..a ja  fala bogu nikada nisam bio ni u jednoj partiji osim u svojoj gdje sam i predcednik i sekretar i vozach i kuvar Wajter raport - Page 21 1619348112) Ma ja to tebi dzabe tipkam...jer ti ne razumijesh po kurtza o zivotu...zivish u nekim bajkama koje ne postoje u stvarnosti pa kada izadjesh vanka na ulicu postane ti neugodno pa pobjegnesh medju glupe knjige kako bi svoj svijet nekako uljepshala i zaokuruzila u snovima jer si nesposobna zivjeti u realnom svijetu.Da se razumijemo..nisi ti kriva ..krivi su tvoji roditelji koji su te drzali u "kavezu" kao kanarinca...hranili te ali ti nisu dopushtali da letish jer su se bojali da ne padnesh..Eto...bilo bi mi drago  da se trgnesh i shvatish da nije sve u jebenim knjigama nego da neshto ima i kada sjednesh na kuratz:Wajter raport - Page 21 1619348112 Narafski ..neke imaju priliku i za to ali nemaju osjecaj za organ pa ti to dodje isto:Wajter raport - Page 21 1619348112
Aj bok i pamet medju noge pa ako se palish na lovu ponuda ostaje $100 za shijonupu:Wajter raport - Page 21 1619348112

Mother of God..

Wajter raport - Page 21 TemptingShorttermJay

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.07.18 16:32

evo ovdje bilo i leda ili sto bi mi rekli, grasica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 26.07.18 19:06

Tomica je napisao/la:

Mother of God..

Wajter raport - Page 21 TemptingShorttermJay
Tito čitaš?  Wajter raport - Page 21 3679994209

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.07.18 1:03

suncan dan, posparno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 29.07.18 11:16

Vručo. Wajter raport - Page 21 S025

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.07.18 23:40

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

Mother of God..

Wajter raport - Page 21 TemptingShorttermJay
Tito čitaš?  Wajter raport - Page 21 3679994209


: )))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 29.07.18 23:45

Tomica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

Mother of God..

Wajter raport - Page 21 TemptingShorttermJay
Tito čitaš?  Wajter raport - Page 21 3679994209


: )))
E.
Nemoj više ... stalno kopira iste stare textove.

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 30.07.18 19:28

besposlenpop je napisao/la:Vručo. Wajter raport - Page 21 S025
Idalje.

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.07.18 1:51

danas najtopliji dan ovog ljeta. Gadno je przilo a tom ugodjaju sam nazalost morao prisustvovat jer sam odvezao auto na servis. Navecer se ipak moglo setat bez neumjerenog znojenja. Ako pocnu te "nevjerojatne" vrucine koje stupidni Vakula najavljuje preporucam riecanima koji od mostova na Rjecini. Struji svjez zrak i stvarno je super...Wajter raport - Page 21 684758713 Nisu ludi oni klinci koji se svaku vecer izlezavaju na mostu kod Konta...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 31.07.18 5:16

zahladilo.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 31.07.18 11:25

pizda je napisao/la:danas najtopliji dan ovog ljeta. Gadno je przilo a tom ugodjaju sam nazalost morao prisustvovat jer sam odvezao auto na servis. Navecer se ipak moglo setat bez neumjerenog znojenja. ...
Isparila vlaga od svih ovih kiša.
Sa'će požari ...  Wajter raport - Page 21 32354122

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 31.07.18 11:34

sarita je napisao/la:zahladilo.
Blago vama. Wajter raport - Page 21 309394051

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.07.18 18:27

Ovjde je jutros u 6:30 bilo 29 u hladu...pakleno je!
Previše i za mene.....jedva se može spavati....oznojna se probudila totalno....
Inače danas zadnji radni dan.....i opet mi neki neobičan osjećaj.....odmorit ću se naravno,a onda idemo dalje...... Wajter raport - Page 21 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 31.07.18 20:26

Popodne sam štucal biljke ispred zgrade - potoplo, uznojito - al su me na kraju oterali komarci, a ne vrućina, pizda li im materina.  Wajter raport - Page 21 2343104142

_________________
Wajter raport - Page 21 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.08.18 5:24

danju vruce ali se navecer da setat bez vecih problema. Lani mi klima non stop radila od sestog do kraja devetog mjeseca. Sad je skoro i nisam palio osim ovih zadnjih dana po par sati i super, moze se spavat a i budan bit...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 01.08.18 6:17

ovdje se ne može spavat,al se može bit budan svakako....  Wajter raport - Page 21 11484130
nema daška vjetra...ono sve miruje na 30.....sad već
odamh ću vani da ne moram posli....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 01.08.18 18:34

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Sara jel to istina da si puna popara?
Wajter raport - Page 21 1523192931

sarita je uspješna žena u usa, neću vam pričati ako vam ona sama nije rekla. ali znam da je mnogo uspjela .... bravo!
saru jako volim ....  Wajter raport - Page 21 4024472575
lasto moja Wajter raport - Page 21 1369106071
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.