kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zingaro

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Zingaro Empty Zingaro

Postaj  Gost 06.06.19 22:32

Sretan ti rođendan!  Zingaro 652962366

Zingaro Dekoracija-rodendanske-torte-za-decke-slatki-svijet-ideja-2

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  RobinUd 06.06.19 23:19

Bas ti sretan....
(Ja ne znam peci torte, neka ti Pizda ispuni sve rup.... ovaj....zelje)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 07.06.19 6:45

sretan novi krug 365 koraka do slijedeće pauze... 
Zingaro DSCF5507_MOD_ml

ovo je za unutarnju uporabu...

a evo nešto i za vanjsku uporabu... ovo možeš napraviti u kućnoj radinosti  Zingaro 1523192931

Zingaro 60534968_1687401821363386_7025936870662484750_n.jpg?_nc_ht=scontent-lga3-1.cdninstagram

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 07.06.19 7:37

Tzigo, mitzek, spremila sam ti tzatziki za rockas!!!
Da ostanes vitak i mos jebat sve te nezasitne klinke koje cekaju u redu   Zingaro 1369106071

Zingaro Samsung-csc-734

A uz tzatziki, zaplesat cemo sirtaki  Zingaro 2996664870


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  besposlenpop 07.06.19 8:38

Ijase pridružujem:

Zingaro 9_auto

_________________
Zingaro A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Lena 07.06.19 20:19

Bio ne bio blizanac sretan ti rođendan želim!

Živio ti još bar ovoliko koliko već jesi tu i zdrav i zadovoljan bio.....i tenis igrao do pemsije Zingaro 11484130

Čin čin!!!! Zingaro 652962366

Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 07.06.19 21:05

A jebo te kojih sve poklona..mogli ste uplatiti gotovinu da ne placam vino i rakiju..Keks na betonskoj podlozi...Pa Magdalenice nisam ja Antonatz..Blitva mi je sumnjiva ..ovisnica o primitivo:Zingaro 684758713)Micek okrugli ,,pojma nemam koji si mi kurac servirala ali to nije tzaziki..vishe mi ljichi na punjeno zelje..izrezala si krastavce na shnite pa izgledaju ko zetoni..pa nisu pichke dzuboksovi jebo te,,Pravi tzaziki se reze na sitne kockce...tak da..ma vi hrvati ne znate nishta prepisati kako treba...nego uvijek izmishljate toplu vodu...ali hvala ti ko da je pravi:Zingaro 1619348112)Poponja je pogodio...imam punu garazu dijelova i pred kucom nekih starih auta,,,oldtajmeri kao i ja..ali jebeno dobri i skupi...voze bolje od nekih novijih i nemaju pun kurac elektronike...migavac dajes rukom ..a kad kochish onda dash malo medjugasa da se zadimi iza...pa vozachi se uplashe i koche...
Sve u svemu ..Magdalenica je otvorila temu da me zajebava....to nema priche...a vi ste joj se prikljuchili pa vam dajem otvoren prostor da mi usput i popushite ..nabijem vas na rodjendan...meni je to oduvijek bila tlaka..i skoro ga nisam nikad slavijo...Pa rodjkas se slavi samo djeci..to ima smisla jer se djeca znaju radovati poklonima...dodushe ni danshnja djeca se ne znaju bash radovati jer imaju pun kurac tih igrachaka ...elektronike i plastike..Mi smo u svoje vrijeme sami sebi izradjivali igrachke...
Ali ima i razlichite djece..kao recimo moj unuk koji je star dvije i po godine..Sunce dedino..isti ja....nadam se da nece pichkarati toliko..ali zanimaju ga stvari koje drugu djecu u toj dobnoj starosti ne interesiraju..Iza Nove Godine mu malo svirao gitaru..on gleda ...chudi se ..lupa po njoj...ja mu poazem kako to ide sa prsticima...on kao fol ne kuzi,,,ostavim gitaru na podu medju igrachkama ...eto njega i onako kako sam mu pokazao navlachi zice sa prsticima...Odselio se 700 milja od mene..ali se chujemo i gledamo preko telefona....Ignorira me ...nece da pogleda ..a ja uzmem giratu i odsviram par tonova koje on voli...pizda mu materina lopovska ...smije se i odma doleti i gleda...zavodi me onim svojim neodoljivim smijeshkom,,bez da pokrene usne (smije se ochima ko njegov deda)..Bio kod mene prije 15 dana..i prvo shto je napravio je to da je zujno u moju spavacu i pokazuje na gitaru...E deda je odluchio da mu moram za treci rockas kupiti gitaru....Sta sam josh htjeo napisati...e da ...veceras odoK do restaca jer me nagovorio Shika...ja ga zovem Zika ...on je lud za Zagrebom....bio je dva puta tamo pa ga ovi moji ludjaci iznapijali ..(indijac ,,,koji je zajedno sa mojim sinom igrao tenis za Ekard Koledz )..da slavimo zajedno rodjendan...Kupijo sam 12 litara rakije...valjda ce biti dosta..Sebi sam poklonio vino iz ercegovine....kad ga je mogo piti Car Hirohito,,,mogu i ja ,,,skupo je u pichku materinu...Litra 12$ Zilavka...mozda mi od nje kurac postane zilaviji..et..jebeno je nositi na sebi 104 godine i josh je jebenije da ti uz to organ stoji ko u momka...pa nema vece kletve..jebo te...gora je i od one zidovske ...dabogda imo dobra i zilav organ pa ne imo...Tema vam je z akurac...al ajd ...ako vas veseli...BTW...primitivo talijani zovu krkan:Zingaro 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  pizda 08.06.19 0:45

sretno ciganine, dao ti bog da izjedes jos mnostvo bamija Zingaro 684758713
Evo tvoja omiljena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 08.06.19 11:07

SR, Z.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 08.06.19 18:23

zingaro je napisao/la:,mogu i ja ,,,skupo je u pichku materinu...Litra 12$ Zilavka...

..BTW...primitivo talijani zovu krkan:Zingaro 1619348112
meni je žilavka nekad bila vrhunsko vino, a sad je situacija kao s kobasicom gavrilović... spominja na orginal, ali nije to to... 


tražila sam vino Krkan, ali ga još nema na tržištu, pa sam se poslužila talijanskom inačicom   Zingaro 11484130

davno si napisao kako si bio oduševljen vinom primitivo koje si pio u restaću... posložilo se s krkanom i eto poklona...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 08.06.19 19:08

zingaro je napisao/la:A jebo te kojih sve poklona..mogli ste uplatiti gotovinu da ne placam vino i rakiju..Keks na betonskoj podlozi...Pa Magdalenice nisam ja Antonatz..Blitva  mi je sumnjiva ..ovisnica o primitivo:Zingaro 684758713)Micek okrugli ,,pojma nemam koji si mi kurac servirala ali to nije tzaziki..vishe mi ljichi na punjeno zelje..izrezala si krastavce na shnite pa izgledaju ko zetoni..pa nisu pichke dzuboksovi jebo te,,Pravi tzaziki se reze na sitne kockce...tak da..ma vi hrvati ne znate nishta prepisati kako treba...nego uvijek izmishljate toplu vodu...ali hvala ti ko da je pravi:Zingaro 1619348112)Poponja je pogodio...imam punu garazu dijelova i pred kucom nekih starih auta,,,oldtajmeri kao i ja..ali jebeno dobri i skupi...voze bolje od nekih novijih i nemaju pun kurac elektronike...migavac dajes rukom ..a kad kochish onda dash malo medjugasa da se zadimi iza...pa vozachi se uplashe i koche...
Sve u svemu ..Magdalenica je otvorila temu da me zajebava....to nema priche...a vi ste joj se prikljuchili pa vam dajem otvoren prostor da mi usput i popushite ..nabijem vas na rodjendan...meni je to oduvijek bila tlaka..i skoro ga nisam nikad slavijo...Pa rodjkas se slavi samo djeci..to ima smisla jer se djeca znaju radovati poklonima...dodushe ni danshnja djeca se ne znaju bash radovati jer imaju pun kurac tih igrachaka ...elektronike i plastike..Mi smo u svoje vrijeme sami sebi izradjivali igrachke...
Ali ima i razlichite djece..kao recimo moj unuk koji je star dvije i po godine..Sunce dedino..isti ja....nadam se da nece pichkarati toliko..ali zanimaju ga stvari koje drugu djecu u toj dobnoj starosti ne interesiraju..Iza Nove Godine mu malo svirao gitaru..on gleda ...chudi se ..lupa po njoj...ja mu poazem kako to ide sa prsticima...on kao fol ne kuzi,,,ostavim gitaru na podu medju igrachkama ...eto njega i onako kako sam mu pokazao navlachi zice sa prsticima...Odselio se 700 milja od mene..ali se chujemo i gledamo preko telefona....Ignorira me ...nece da pogleda ..a ja uzmem giratu i odsviram par tonova koje on voli...pizda mu materina lopovska ...smije se i odma doleti i gleda...zavodi me onim svojim neodoljivim smijeshkom,,bez da pokrene usne (smije se ochima ko njegov deda)..Bio kod mene prije 15 dana..i prvo shto je napravio je to da je zujno u moju spavacu i pokazuje na gitaru...E deda je odluchio da mu moram za treci rockas kupiti gitaru....Sta sam josh htjeo napisati...e da ...veceras odoK do restaca jer me nagovorio Shika...ja ga zovem Zika ...on je lud za Zagrebom....bio je dva puta tamo pa ga ovi moji ludjaci iznapijali ..(indijac ,,,koji je zajedno sa mojim sinom igrao tenis za Ekard Koledz )..da slavimo zajedno rodjendan...Kupijo sam 12 litara rakije...valjda ce biti dosta..Sebi sam poklonio vino iz ercegovine....kad ga je mogo piti Car Hirohito,,,mogu i ja ,,,skupo je u pichku materinu...Litra 12$ Zilavka...mozda mi od nje kurac postane zilaviji..et..jebeno je nositi na sebi 104 godine i josh je jebenije da ti uz to organ stoji ko u momka...pa nema vece kletve..jebo te...gora je i od one zidovske ...dabogda imo dobra i zilav organ pa ne imo...Tema vam je z akurac...al ajd ...ako vas veseli...BTW...primitivo talijani zovu krkan:Zingaro 1619348112


Mitzek, jebemujamater, tzatziki sala - upravo smazala cijelu zdjelu i to prva ovogodisnja i to je bas otom receptu spravljam vec godinama... fenomenalna zaljeto, gotova u tren, ladi ko sladoled i kalorija gotovo nista: 
https://www.olivetomato.com/cool-tzatziki-cucumber-salad/
Bez kopra nije to to.
A sad zakaznu kad mi moras bit pripametan, skuvala sam ti pastasutu... pa nes bit slim fit ka ja i nes jebavat tek propupale  Zingaro 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 09.06.19 6:19




Mitzek, jebemujamater, tzatziki sala - upravo smazala cijelu zdjelu i to prva ovogodisnja i to je bas otom receptu spravljam vec godinama... fenomenalna zaljeto, gotova u tren, ladi ko sladoled i kalorija gotovo nista: 
https://www.olivetomato.com/cool-tzatziki-cucumber-salad/
Bez kopra nije to to.
A sad zakaznu kad mi moras bit pripametan, skuvala sam ti pastasutu... pa nes bit slim fit ka ja i nes jebavat tek propupale  Zingaro 1523192931[/quote]

Mitzek ,,ti si meni jedan od najboljih likova koje sam sreo na tom jebenom internetu,,ima neshto u tom horoskopu,,,Blitva me zarazila sa tim sranjem pa sam poceo malo da se interesiram i za jebene vage sa ojima sam imao u proshlosti neki konekshen pa kad sam chuo da je ta podravka/moslavka to u horoskopu reko sebi ajd da ja to ispitam..i tako to krene,,finjaka,,sve ...kultura...educiranost ,,,reko bi chovjek savrshena zena,,Dalje necu ,,jer bi se kosilo sa mojim principima koje poshtujem kada se upoznam sa nekim,,Ali ..jebaji ga imam veliki problem,,,nikada u stvarnom zivotu nisam dozvolio da komuniciram sa nekom osobom ako nema osnovne ljudske vrijednosti o kojima ne trebam uopce da govorim,,,Akademski chovjek ako to nije naslijedio u kuci onda je zasigurno kroz odredjenu literaturu bio upoznat sa tim osnovnim ljudskim vrijednostima..pa ako je imao imalo mozga mogao je da shvati da zlochinci bilo koje vrste ne mogu biti njegovo drushtvo chak ni u razmishljanju a kamo li da takve ljude potichesh na njihove mentalne boleshtine ...a nikako da ti budu frendovi...ili jebachi,,Pa majku mu jebem,,,jesam ja lud ili sam stvarno propustio taj razvoj hrvatskoga drushtva od nechega shto se zvalo progresivna svjetska avangarda do jedne obichne barushtine u kojoj samo glupe zabe krekecu i jebavaju se a da nemaju pojma zashto,.,Valjda postoji neka vrijednosna ljestvica po kojoj se penjemo i nastojimo da dodjemo do savrshenstva koje ne postoji ali zbog sebe,,,zbog narashtaja koji dolaze uchimo ih tim vrijednostima ...jer da toga nema ,,bili bi na nivou amebe,,,Mada ponekada pomislim da se priroda poigrala sa nashim mozgovima na jeben nachin,,,,bolje da smo ostali na nivou toga jednoceliskog organizma,,Ja kod zena ne gledam prvo sise i dupe nego neshto drugo,,,morash biti chovjek u onom najljepshem ljudskomsmislu da bi bio blizu ...ako toga nema,,,nosi sise i dupe u mesnicupa neka te mesar mjeri i prodaje po kilogramu.Nije mi se desilo u zadnjih 30 godina da se zajebem u procjeni nekog ljudskg bica,,E to me jebe,,,ljut sam na sebe,,shto sam spustio ljestvicu i dozvolio jednoj kretenushi da me upozna poblize a i ja nju,,Nishta od toga ne bi bilo i Pizda ne bi uzivao u ovome "tracherskom"upisu samo da sam bio malo oprezniji,,,Poludim kada vidim kome sam rekao par rijechi o sebi,,,to je kao da sam prodao svoju dushu djavolu..No ..nije to najstrashnije jer sve ionako dodje i prodje,,Barem ja,,takve ljude brzo zaboravljam i shutne ih u svoju podsvijest da tamo chame u tami svemira..Nikada ja nisam dozivio na Kultnima da chitam takve uvrede za mozak i inteligenciju kojom se ponose neke spodobe velichajuci bilo kakav zlochin i shutajuci se neduznim zrtvama bilo kojeg rata ..Meni je to bolesno pa sam reagirao,,Ovdje cu zakochiti i gumicom izbrisati takvu spodobu za sva vremena ali shteta je napravljena jer ce mozda neka normalna i iskrena zena morati placati danak zbog te pokvarene kuje,,Da skratim,,,mozda sam glup pa ne mogu razumjeti da u danashnje vrijeme nije dobro biti empatichan ...ali shto cu...ne mogu protiv onoga shto sam ponio iz kuce..Popizdim kada me svrstavaju u neke balkanske sheme ,,kao eto po imenu znamo tko si,,,ma jebi mater glupu,,taj mentalitet me toliko zivcira da bi ja to sve strpo u logor i onda im vadijo krv na slamchitzu,,,dao na analizu,,i pokazao ,,evo mamu vam jebem glupu tko ste i shto ste,,,idioti,,Evo tu sam odgovorio svima preko tebe jer znam da me necesh propitivati za neke detalje kao shto to Pizda radi zeljan ,,,hrskavice i krvi,,,THE END..Popisho sam se i pustijo vodu,,,kanalizacija ce se pobrinuti za ostalo...Isprichavam se shto sam te koristijo kao medij,,,ali vjerujem da me samo ti mozesh kuziti,,,,imala je Blitva pravo,,,ima neshto u tom horoskopu..::Zingaro 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 09.06.19 6:49

Tomica je napisao/la:SR, Z.
T.T.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 09.06.19 6:56

blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:,mogu i ja ,,,skupo je u pichku materinu...Litra 12$ Zilavka...

..BTW...primitivo talijani zovu krkan:Zingaro 1619348112
meni je žilavka nekad bila vrhunsko vino, a sad je situacija kao s kobasicom gavrilović... spominja na orginal, ali nije to to... 


tražila sam vino Krkan, ali ga još nema na tržištu, pa sam se poslužila talijanskom inačicom   Zingaro 11484130

davno si napisao kako si bio oduševljen vinom primitivo koje si pio u restaću... posložilo se s krkanom i eto poklona...

jebiga,,nisam odolio,,1912 ..Napravio rakove (rijechne) u bijelom vinu...i onda ,,Zilavka ,,,dobro se slazu,,mada sam popizdio kad sam vidio onaj chep na zavrtanje ....mater im jebem hercegovachku shtede uvijek tamo gdje ne treba,,Bio sam pred rat u Blagaju,,,iznad Mostara..stric od jednog frenda natovario nam demizonku Blatine i onog sira iz mijeha,,Do Zagreba ni sira ni demizonke,,A murija nas zaustavila kod Jajca nije skuzila da smo pod uticajem sira iz mijeha:Zingaro 1619348112)Mozda zato shto su nas zaustavili kod jajca,,,da je bilo kod mudo ,,,mozda bi nam duvali:Zingaro 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 09.06.19 6:59

ako gledamo omjer cijene i kvalitete blatina je još uvijek dobro vino... za razliku od žilavke..

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 09.06.19 7:05

Mitzika,,,vidim da volish sve shto je grchko,,pa ti evo par pijesmitza da uzivash uz stzaziki..svaki recept je dobar ,,,samo ako stavish krastavce i chshnjak i jogurt,,,a moze i vrhnje,,to ti je slikoviti orgazam:Zingaro 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=q25eeb9YyNY

https://www.youtube.com/watch?v=Bam5vAqX4jI

https://www.youtube.com/watch?v=fGsj2eT_5-Y

https://www.youtube.com/watch?v=T3wCutsYX_Y

https://www.youtube.com/watch?v=3C0Dbso8Hgw

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 09.06.19 16:26

Srecan rodjendan Zing-Zing. Zingaro 684758713

I stvarno ti je rodjendan ili se opet igras? Zingaro 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 09.06.19 18:32

zingaro je napisao/la:Mitzika,,,vidim da volish sve shto je grchko,,pa ti evo par pijesmitza da uzivash uz stzaziki..svaki recept je dobar ,,,samo ako stavish krastavce i chshnjak i jogurt,,,a moze i vrhnje,,to ti je slikoviti orgazam:Zingaro 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=q25eeb9YyNY

https://www.youtube.com/watch?v=Bam5vAqX4jI

https://www.youtube.com/watch?v=fGsj2eT_5-Y

https://www.youtube.com/watch?v=T3wCutsYX_Y

https://www.youtube.com/watch?v=3C0Dbso8Hgw
Mitz, brate-sestro, nista tebi nije jasno ali to ne mora biti razlog da se ne volimo  Zingaro 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  sarita 10.06.19 2:50

zingaro je napisao/la:


Mitzek, jebemujamater, tzatziki sala - upravo smazala cijelu zdjelu i to prva ovogodisnja i to je bas otom receptu spravljam vec godinama... fenomenalna zaljeto, gotova u tren, ladi ko sladoled i kalorija gotovo nista: 
https://www.olivetomato.com/cool-tzatziki-cucumber-salad/
Bez kopra nije to to.
A sad zakaznu kad mi moras bit pripametan, skuvala sam ti pastasutu... pa nes bit slim fit ka ja i nes jebavat tek propupale  Zingaro 1523192931

Mitzek ,,ti si meni jedan od najboljih likova koje sam sreo na tom jebenom internetu,,ima neshto u tom horoskopu,,,Blitva me zarazila sa tim sranjem pa sam poceo malo da se interesiram i za jebene vage sa ojima sam imao u proshlosti neki konekshen pa kad sam chuo da je ta podravka/moslavka to u horoskopu reko sebi ajd da ja to ispitam..i tako to krene,,finjaka,,sve ...kultura...educiranost ,,,reko bi chovjek savrshena zena,,Dalje necu ,,jer bi se kosilo sa mojim principima koje poshtujem kada se upoznam sa nekim,,Ali ..jebaji  ga imam veliki problem,,,nikada u stvarnom zivotu nisam dozvolio da komuniciram sa nekom osobom ako nema osnovne ljudske vrijednosti o kojima ne trebam uopce da govorim,,,Akademski chovjek ako to nije naslijedio u kuci onda je zasigurno kroz odredjenu literaturu bio upoznat sa tim osnovnim ljudskim vrijednostima..pa ako je imao imalo mozga mogao je da shvati da zlochinci bilo koje vrste ne mogu biti njegovo drushtvo chak ni u razmishljanju a kamo li da takve ljude potichesh na njihove mentalne boleshtine ...a nikako da ti budu frendovi...ili jebachi,,Pa majku mu jebem,,,jesam ja lud ili sam stvarno propustio taj razvoj hrvatskoga drushtva od nechega shto se zvalo progresivna svjetska avangarda do jedne obichne barushtine u kojoj samo glupe zabe krekecu i jebavaju se a da nemaju pojma zashto,.,Valjda postoji neka vrijednosna ljestvica po kojoj se penjemo i nastojimo da dodjemo do savrshenstva koje ne postoji ali zbog sebe,,,zbog narashtaja koji dolaze uchimo ih tim vrijednostima ...jer da toga nema ,,bili bi na nivou amebe,,,Mada ponekada pomislim da se priroda poigrala sa nashim mozgovima na jeben nachin,,,,bolje da smo ostali na nivou toga jednoceliskog organizma,,Ja kod zena ne gledam prvo sise i dupe nego neshto drugo,,,morash biti chovjek u onom najljepshem ljudskomsmislu da bi bio blizu ...ako toga nema,,,nosi sise i dupe u mesnicupa neka te mesar mjeri i prodaje po kilogramu.Nije mi se desilo u zadnjih 30 godina da se zajebem u procjeni nekog ljudskg bica,,E to me jebe,,,ljut sam na sebe,,shto sam spustio ljestvicu i dozvolio jednoj kretenushi da me upozna poblize a i ja nju,,Nishta od toga ne bi bilo i Pizda ne bi uzivao u ovome "tracherskom"upisu samo da sam bio malo oprezniji,,,Poludim kada vidim kome sam rekao par rijechi o sebi,,,to je kao da sam prodao svoju dushu djavolu..No ..nije to najstrashnije jer sve ionako dodje i prodje,,Barem ja,,takve ljude brzo zaboravljam i shutne ih u svoju podsvijest da tamo chame u tami svemira..Nikada ja nisam dozivio na Kultnima da chitam takve uvrede za mozak i inteligenciju kojom se ponose neke spodobe velichajuci bilo kakav zlochin i shutajuci se neduznim zrtvama bilo kojeg rata ..Meni je to bolesno pa sam reagirao,,Ovdje cu zakochiti i gumicom izbrisati takvu spodobu za sva vremena ali shteta je napravljena jer ce mozda neka normalna i iskrena zena morati placati danak zbog te pokvarene kuje,,Da skratim,,,mozda sam glup pa ne mogu razumjeti da u danashnje vrijeme nije dobro biti empatichan ...ali shto cu...ne mogu protiv onoga shto sam ponio iz kuce..Popizdim kada me svrstavaju u neke balkanske sheme ,,kao eto po imenu znamo tko si,,,ma jebi mater glupu,,taj mentalitet me toliko zivcira da bi ja to sve strpo u logor i onda im vadijo krv na slamchitzu,,,dao na analizu,,i pokazao ,,evo mamu vam jebem glupu tko ste i shto ste,,,idioti,,Evo tu sam odgovorio svima preko tebe jer znam da me necesh propitivati za neke detalje kao shto to Pizda radi zeljan ,,,hrskavice i krvi,,,THE END..Popisho sam se i pustijo vodu,,,kanalizacija ce se pobrinuti za ostalo...Isprichavam se shto sam te koristijo kao medij,,,ali vjerujem da me samo ti mozesh kuziti,,,,imala je Blitva pravo,,,ima neshto u tom horoskopu..::Zingaro 1619348112)[/quote]


jebemu kru, cigo. godine idu, vrijeme prolazi, grobovima se blizimo a cigo jos uvijek isto fura - internetske emocionalne afere i paljenje na komunjare, logore, jasenovce i ostale gluposti. jebemu vise i cetnike i ustase i zene preko interneta. malo se ti smiri i lijepo polako uzivaj u bamnjama, unucima i vrtu umjesto nekih glupih stvari na koje nikakvog utjecaja nemas.  evo ti i za sretan rodjendan ovo: Zingaro <a href=Zingaro Slika110" />Zingaro <a href=Zingaro Slika210" />
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 10.06.19 20:50

Hvala svima shto ste se potrudili ...A sara me podsjetila na Kamp prikolicu...koju josh nisam kupio zato shto sam fakat u dushi cigic..Kupio traka ..uredio ga ...i gledao da kupim (oni to nazivaju guschiji vrat..nesto ovako,,https://www.youtube.com/watch?v=BLw_wstF7yY ) ali jebajiga ,,onda sam se sjetijo da je to previseh za mene ...pa sam prodo traka..i onda kupijo Mercedesa 300SD (proizvodio se samo za americhko trzishte,,kod nas ga zovu Genscher,)ali vuci sa automatskom getribom prikolicu onu kao kod nas mogu samo po Floridi jer je ravna..a ja bi malo u brda..pa sam ostao u dilemi,,,kako se jebati a da ti ne udje oduzio odluku..mada bi mi bila dobra jedna mala od 6 metara kompletno namjestena sa tushom...i eirkondishenom..Pratim aukcije ali teshko naci neshto dobro i pojeftino..Uglavnom,,,nisam od toga odustao..posebno kad prodam kucu,,,onda bi mi to dobro doshlo...mogu i zivit u njoj..:Zingaro 1619348112)Nema poreza ..na zemlju....kucu...nema osiguranja,,,ako se neshto i sjebe sam popravim,,,i konachno da postanem chergash..malo Kanada,,,,malo Jelouston..Josemiti parkic ..Kalifornija..i zachas prodje godina..Samo moram naci neku koja voli takav nachin zivota:Zingaro 684758713)Mada mislim da mi je najbolje sam ,,,,barem necu imati kraj sebe nekog da mi stalno zvoca..:Zingaro 1619348112


https://www.youtube.com/watch?v=BLw_wstF7yY

https://www.youtube.com/watch?v=QheaehKofU0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 10.06.19 23:25

Odok pojst veliku pizzu sa mashrumima ...ovaj restac gdje idem svaku vecher je nominirat za najbolji digicki restoran u Tampa Bay..Nije ni moja uloga kao savjetnika za bacit,,,,sa vakim nosom i nepcetom trebo sam raditi negdje kao degustatr vina ili hrane..Fakat imam smisao za mirise i okuse,,Ako osvoji prvo mjesto,,,ima da naplatim gazdi i to debelo....dodushe i ovako jedem i pijem dzabe pa cu se morat skoncentrirat da mi ne pochne naplacivat..:Zingaro 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  pizda 11.06.19 0:47

sarita je napisao/la:
Zingaro Slika210" />

pravo poljepi tulipani...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  sarita 11.06.19 4:22

pa ja. popravo polijepi.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 11.06.19 5:55

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
Zingaro Slika210" />

pravo poljepi tulipani...

Kolko ja vidim to su ljiljani pederske boje..a vas dvoje kod okuliste pod hitno..
Inache me blitwa uchila na onom forumu kako se pravilno citira i odgovara na post...
Nikad se nije zapitala zashto esko malo malo pa se kikne...a jebga...pameten ,,lik...jer mu nitko povijest tipkanja ne moze dokumentirati,,a kakva su vremena doshla josh malo ce pocheti apsiti shto si i kada si reko,,,tak da...ugledajte se na ESKA...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 11.06.19 6:03

sarita je napisao/la:

jebemu kru, cigo. godine idu, vrijeme prolazi, grobovima se blizimo a cigo jos uvijek isto fura - internetske emocionalne afere i paljenje na komunjare, logore, jasenovce i ostale gluposti. jebemu vise i cetnike i ustase i zene preko interneta. malo se ti smiri i lijepo polako uzivaj u bamnjama, unucima i vrtu umjesto nekih glupih stvari na koje nikakvog utjecaja nemas.  




Ne može, taki mu je karakter, odlaže snove, psuje, konstruira, kemija.



Idem danas na jedan pogreb, i voljela bi vratit vrijeme unatrag, a ne mogu...
Što je to u ljudima tužno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro Empty Re: Zingaro

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.