kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zingaro

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 15.06.19 5:43

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:veliš fali ti žena s kojom bi mogao pričati a da je ne uvrijediš... 
s obzirom na tvoj pogani jezik i vokabular kojim se koristiš, to je skoro pa nemoguća misija....  Zingaro - Page 3 1523192931


zingaro, ima nešto što se meni redovno događa i smatrala sam to nekim svojim osobnim prokletstvom, a zapravo i nije loše... ima smisao.... možda je to nešto što je i tvoje "prokletstvo"...

možda će se i tebi želje ispuniti tek kad to nešto prestaneš željeti i naći ćeš tu svoju idealnu ženu tek kad ju prestaneš tražiti.... nadam se samo da ćeš je tako nepovjerljiv prepoznati i pristupiti joj bez gomile predrasuda koje imaš....


a do tada živi kao da si je već našao i uživaj u onom što sad imaš.... a imaš puno... puno više no što većina ljudi ima...  Zingaro - Page 3 684758713

evo ovo ti je zapravo rođendanska želja - dabogda do slijedećeg roćkasa našao to što tražiš...

Joj, smijala sam se prvo kad sam ovo pročitala, a zapravo uopće nije smiješno jer stavljaš na njegov timeline životni događaj

Opasna si ti žena  Zingaro - Page 3 1523192931 molim te kad mi bude rođendan da mi samo ispečeš kolač  Zingaro - Page 3 1523192931
O čemu ti to Mare? Ja sam kao nešto loše napravila, rekla? 
Može malo objašnjenje ovim tvojim insinuacijama?

Ja ijonako po kurtza ne kuzim shto si mi ti pozeljela a shto je ona odzeljela..
Ja vishe nishta ne trazim,,,lazem,,,jedino gljive po shumama samo da nisu otrovnice to pazim,,,ak naidjem na neku dobru uberem i od nje napravim dobar sos,,bijela i zelena pupavka,,su jebene od njih se jedino chuvam jer od njih odapnesh taman da si u bolnici kad ih pojedesh,,,a spasit te mogu ako imaju jetru vec pripremljenu,,Tak da,,kaze onaj Buda...pazi na svoje zelje,,bolje ih je ne imati,,,jer se jednostavnije zivi ...brez stresa i trzavica...Daklem ,,,neke zene su kao gljive,,,,jestive a druge otrovnice,,simpl ez iz,,,Ona mi nudi zabu,,,,o sunce ti zareno,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 15.06.19 8:29

Eeee, trazit ce ti tu zabicu, trazit', ma je vise nece bit'... Onda ces vikat', pui Zingaro, kakvo si ti tele biJo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 15.06.19 9:21

Tomica je napisao/la:Eeee, trazit ce ti tu zabicu, trazit', ma je vise nece bit'... Onda ces vikat', pui Zingaro, kakvo si ti tele biJo.

Zingaro - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 15.06.19 18:09

magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:veliš fali ti žena s kojom bi mogao pričati a da je ne uvrijediš... 
s obzirom na tvoj pogani jezik i vokabular kojim se koristiš, to je skoro pa nemoguća misija....  Zingaro - Page 3 1523192931


zingaro, ima nešto što se meni redovno događa i smatrala sam to nekim svojim osobnim prokletstvom, a zapravo i nije loše... ima smisao.... možda je to nešto što je i tvoje "prokletstvo"...

možda će se i tebi želje ispuniti tek kad to nešto prestaneš željeti i naći ćeš tu svoju idealnu ženu tek kad ju prestaneš tražiti.... nadam se samo da ćeš je tako nepovjerljiv prepoznati i pristupiti joj bez gomile predrasuda koje imaš....


a do tada živi kao da si je već našao i uživaj u onom što sad imaš.... a imaš puno... puno više no što većina ljudi ima...  Zingaro - Page 3 684758713

evo ovo ti je zapravo rođendanska želja - dabogda do slijedećeg roćkasa našao to što tražiš...

Joj, smijala sam se prvo kad sam ovo pročitala, a zapravo uopće nije smiješno jer stavljaš na njegov timeline životni događaj

Opasna si ti žena  Zingaro - Page 3 1523192931 molim te kad mi bude rođendan da mi samo ispečeš kolač  Zingaro - Page 3 1523192931
O čemu ti to Mare? Ja sam kao nešto loše napravila, rekla? 
Može malo objašnjenje ovim tvojim insinuacijama?

No drama, blitwo. Napisala si da će naći idealnu ženu kad je prestane tražiti i dodala želju dabogda do slijedećeg rođendana našao to što traži. On je sav kontradiktoran, a ovo je tvoja rođendanska želja njemu, pa je sukob unutar njega samog neminovan  Zingaro - Page 3 1523192931 ali nema veze, on je ionako stalno u sukobu sa samim sobom  Zingaro - Page 3 1523192931 sad će me razapet cigan  Zingaro - Page 3 3111943984
Mare nema drame, samo ne volim takve poluizjave koje se mogu tumačiti kako kome drago, pogotovo kad to potkrijepiš rečenicom- Opasna si ti žena. 

Zingaro je odrasla osoba i fakat nemam potrebu analizirati njegovu kontradiktornost i želi li uistinu to što piše (drugim riječima piše li iskreno ili ne) 

Napisao je što želi (na svojoj rođendanskoj temi) i ja sam mu od srca poželjela upravo to. Ako mu smeta neka pripazi što piše... ili što želi, jer se želje znaju i ostvariti. 
Dakle, njegove želje nisu moja odgovornost nego njegova.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 15.06.19 18:19

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:veliš fali ti žena s kojom bi mogao pričati a da je ne uvrijediš... 
s obzirom na tvoj pogani jezik i vokabular kojim se koristiš, to je skoro pa nemoguća misija....  Zingaro - Page 3 1523192931


zingaro, ima nešto što se meni redovno događa i smatrala sam to nekim svojim osobnim prokletstvom, a zapravo i nije loše... ima smisao.... možda je to nešto što je i tvoje "prokletstvo"...

možda će se i tebi želje ispuniti tek kad to nešto prestaneš željeti i naći ćeš tu svoju idealnu ženu tek kad ju prestaneš tražiti.... nadam se samo da ćeš je tako nepovjerljiv prepoznati i pristupiti joj bez gomile predrasuda koje imaš....


a do tada živi kao da si je već našao i uživaj u onom što sad imaš.... a imaš puno... puno više no što većina ljudi ima...  Zingaro - Page 3 684758713

evo ovo ti je zapravo rođendanska želja - dabogda do slijedećeg roćkasa našao to što tražiš...

Joj, smijala sam se prvo kad sam ovo pročitala, a zapravo uopće nije smiješno jer stavljaš na njegov timeline životni događaj

Opasna si ti žena  Zingaro - Page 3 1523192931 molim te kad mi bude rođendan da mi samo ispečeš kolač  Zingaro - Page 3 1523192931
O čemu ti to Mare? Ja sam kao nešto loše napravila, rekla? 
Može malo objašnjenje ovim tvojim insinuacijama?

Ja ijonako po kurtza ne kuzim shto si mi ti pozeljela a shto je ona odzeljela..
Ja vishe nishta ne trazim,,,lazem,,,jedino gljive po shumama samo da nisu otrovnice to pazim,,,ak naidjem na neku dobru uberem i od nje napravim dobar sos,,bijela i zelena pupavka,,su jebene od njih se jedino chuvam jer od njih odapnesh taman da si u bolnici kad ih pojedesh,,,a spasit te mogu ako imaju jetru vec pripremljenu,,Tak da,,kaze onaj Buda...pazi na svoje zelje,,bolje ih je ne imati,,,jer se jednostavnije zivi ...brez stresa i trzavica...Daklem ,,,neke zene su kao gljive,,,,jestive a druge otrovnice,,simpl ez iz,,,Ona mi nudi zabu,,,,o sunce ti zareno,,,
Zinge, nebitno mi je lažeš li ili ne, tražiš li ili ne. Tvoj poštenje (i iskrenost) su tvoja stvar i uopće nemam namjeru preispitivati ni jedno ni drugo. A bome ne mislim ni osuđivati.

To si što jesi i ne možeš biti nešto drugo. Tvoje stvarne želje su tvoja stvar, a ja sam se samo očitovala na ono što si napisao, a što mi je Mare prigovorila kao nešto neodgovorno i loše.  

Mislim da smo sad ovo apsorbirali.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 15.06.19 21:17

Ajoj blitwo, stvarno si pretjerala...salila sam se, nekad si pretjerano osjetljiva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 17.06.19 1:25

Tomica je napisao/la:Eeee, trazit ce ti tu zabicu, trazit', ma je vise nece bit'... Onda ces vikat', pui Zingaro, kakvo si ti tele biJo.


Tomichitze ..Nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar ne bu da nekak ne bu...zaba ce uvijek biti vishe od princeza jer mushki sve manje vjeruju u bajke:Zingaro - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  besposlenpop 17.06.19 8:40

Tomica je napisao/la:Eeee, trazit ce ti tu zabicu, trazit', ma je vise nece bit'... Onda ces vikat', pui Zingaro, kakvo si ti tele biJo.
Je od marcipana?  Zingaro - Page 3 2575450620

_________________
Zingaro - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 17.06.19 18:52

magdalenica je napisao/la:Ajoj blitwo, stvarno si pretjerala...salila sam se, nekad si pretjerano osjetljiva.
Imaš pravo, preosjetljiva sam u zadnje vrijeme. Prag tolerancije mi se opasno snizio na, sad već kritičnu razinu.

Oprosti. Zingaro - Page 3 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 17.06.19 19:02

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Eeee, trazit ce ti tu zabicu, trazit', ma je vise nece bit'... Onda ces vikat', pui Zingaro, kakvo si ti tele biJo.


Tomichitze ..Nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar ne bu da nekak ne bu...zaba ce uvijek biti vishe od princeza jer mushki sve manje vjeruju u bajke:Zingaro - Page 3 1619348112


Prigovarao mladić djevojci kako ona izgleda i nalazio joj svakakve mane...i tako sve joj njurgao i izrugivao se sve dok se nisu razišli.
Djevojka povrijeđena takvom "ljubavlju", odluči poradit' na sebi, promijenit posao, stesat' liniju, promijenit' način oblačenja, nabacit' samopouzdanje. Ugleda on nju u gradu nakon nekog vremena i ispade mu "ladica" od čuđenja. 
Bila je u društvu zgodnog momka, držali su se za ruke i smijali.
Što je njurgavom "probiraču-otiraču" preostalo nego da promatra iz daljine.

Naravoučenije: 
Skromna i pametna djevojka uvijek može postati princeza.
Njurgavac koji si umisli da je Apolon i da mu nitko nije do gležnja će uvijek pronaći i manu izgovor da ne bude partner i podrška.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 17.06.19 19:10

blitwa je napisao/la:

Imaš pravo, preosjetljiva sam u zadnje vrijeme. Prag tolerancije mi se opasno snizio na, sad već kritičnu razinu.

Oprosti. Zingaro - Page 3 684758713


Hvala, nisam ti ni zamjerila.

Puna Luna je danas nastupila u 10,30h. Svašta se događa u mojoj okolini, smrti, automobilske nesreće, saznajem za igre gladi i intrige, naprosto sam zaprepaštena što sve izlazi na površinu. Nekako osjećam intuitivno da je u ovom razdoblju najvažnije biti strpljiv Zingaro - Page 3 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 17.06.19 19:29

magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

Imaš pravo, preosjetljiva sam u zadnje vrijeme. Prag tolerancije mi se opasno snizio na, sad već kritičnu razinu.

Oprosti. Zingaro - Page 3 684758713


Hvala, nisam ti ni zamjerila.

Puna Luna je danas nastupila u 10,30h. Svašta se događa u mojoj okolini, smrti, automobilske nesreće, saznajem za igre gladi i intrige, naprosto sam zaprepaštena što sve izlazi na površinu. Nekako osjećam intuitivno da je u ovom razdoblju najvažnije biti strpljiv Zingaro - Page 3 309394051
je, strpljivost je moja najveća vrlina  Zingaro - Page 3 11484130
ma nije samo puna luna, i kod mene se udružilo nekoliko stvari, a najgora mi je ova inertnost i to što se moram osloniti na tuđu pomoć za puno toga...ali proći će... Zingaro - Page 3 684758713

u kojem znaku je puna luna? nije valjda u škorpionu kad su se tako zaredale smrti i intrige?  Zingaro - Page 3 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 17.06.19 19:45

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

Imaš pravo, preosjetljiva sam u zadnje vrijeme. Prag tolerancije mi se opasno snizio na, sad već kritičnu razinu.

Oprosti. Zingaro - Page 3 684758713


Hvala, nisam ti ni zamjerila.

Puna Luna je danas nastupila u 10,30h. Svašta se događa u mojoj okolini, smrti, automobilske nesreće, saznajem za igre gladi i intrige, naprosto sam zaprepaštena što sve izlazi na površinu. Nekako osjećam intuitivno da je u ovom razdoblju najvažnije biti strpljiv Zingaro - Page 3 309394051
je, strpljivost je moja najveća vrlina  Zingaro - Page 3 11484130
ma nije samo puna luna, i kod mene se udružilo nekoliko stvari, a najgora mi je ova inertnost i to što se moram osloniti na tuđu pomoć za puno toga...ali proći će... Zingaro - Page 3 684758713

u kojem znaku je puna luna? nije valjda u škorpionu kad su se tako zaredale smrti i intrige?  Zingaro - Page 3 1523192931


Pa nevjerovatno, zapravo je u prevrtljivom Strijelcu, a tragedije označavaju završetak karmičkih priča. 
Jupiter je u kvadratu s Neptunom, pa smo nerealni, al tu je prijatelj Saturn da nas tresne o pod i porazbija nam iluzije i izvadi glavu iz pijeska.
Stvarnost je takva kakva je, nekima od nas sad to teško pada. Zato strpljenja, i rekla bih prihvaćanje toga što je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  blitwa 18.06.19 8:10

magdalenica je napisao/la:


Pa nevjerovatno, zapravo je u prevrtljivom Strijelcu, a tragedije označavaju završetak karmičkih priča. 
Jupiter je u kvadratu s Neptunom, pa smo nerealni, al tu je prijatelj Saturn da nas tresne o pod i porazbija nam iluzije i izvadi glavu iz pijeska.
Stvarnost je takva kakva je, nekima od nas sad to teško pada. Zato strpljenja, i rekla bih prihvaćanje toga što je.
Eto koliko ja pratim tranzite. Zadnji put sam zavirila u kartu prije pola godine kad sam provjeravala jednu sinastriju para.  Zingaro - Page 3 11484130

Taj kvadrat nije tako mekan kako se čini nerealna očekivanja i megalomanstvo (obično ga tako tumače). Jupiter je zeznut jer je dobrica i ne očekuješ od njega loše stvari kao npr. od Saturna, a donosi ih jer se pretjera u dobrim stvarima (hrana, piće, trošenje, kocka) a Neptun sve zamagli, doda gomilu zabluda i ovisnosti kao što su opijati (droge, cigarete, lijekovi) pa sve skupa vodi u zemlju Nedođiju. 

Saturn je došao uvesti red i čini to onako kako mu je prirođeno, direktno i grubo, traži pokretanje, akciju, ne trpi laži (čak ni one koje se izgovaraju da bi nekog zaštitili), lažna obećanja i mlaćenje prazne slame. Neumoljiv je i ako se ne ponaša po njegovim pravilima sve ono loše što sad ne odbacimo pretvoriti će se u nešto kronično, ono čega se kasnije još teže rješavaš. 

U prijevodu: osvijestite svoje ovisnosti i pretjerivanja, svedite ih na minimum, rješavajte ih se, jer sad imate podršku mrguda Saturna, koji će vam dati snagu da istrajete na tom putu. I ne varajte pri tom, to ne prolazi. 

Meni teško pada svaki Saturnov 'teror', jer je Jupiter vladar mog asc. i strpljivost nije moja vrlina. Ipak, lekcije Saturna su mi draže od onih Uranovih. Nakon Saturna sam ponosna na postignuto, a nakon Urana me skoro pa sram.  Zingaro - Page 3 11484130

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 18.06.19 19:18

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Pa nevjerovatno, zapravo je u prevrtljivom Strijelcu, a tragedije označavaju završetak karmičkih priča. 
Jupiter je u kvadratu s Neptunom, pa smo nerealni, al tu je prijatelj Saturn da nas tresne o pod i porazbija nam iluzije i izvadi glavu iz pijeska.
Stvarnost je takva kakva je, nekima od nas sad to teško pada. Zato strpljenja, i rekla bih prihvaćanje toga što je.
Eto koliko ja pratim tranzite. Zadnji put sam zavirila u kartu prije pola godine kad sam provjeravala jednu sinastriju para.  Zingaro - Page 3 11484130

Taj kvadrat nije tako mekan kako se čini nerealna očekivanja i megalomanstvo (obično ga tako tumače). Jupiter je zeznut jer je dobrica i ne očekuješ od njega loše stvari kao npr. od Saturna, a donosi ih jer se pretjera u dobrim stvarima (hrana, piće, trošenje, kocka) a Neptun sve zamagli, doda gomilu zabluda i ovisnosti kao što su opijati (droge, cigarete, lijekovi) pa sve skupa vodi u zemlju Nedođiju. 

Saturn je došao uvesti red i čini to onako kako mu je prirođeno, direktno i grubo, traži pokretanje, akciju, ne trpi laži (čak ni one koje se izgovaraju da bi nekog zaštitili), lažna obećanja i mlaćenje prazne slame. Neumoljiv je i ako se ne ponaša po njegovim pravilima sve ono loše što sad ne odbacimo pretvoriti će se u nešto kronično, ono čega se kasnije još teže rješavaš. 

U prijevodu: osvijestite svoje ovisnosti i pretjerivanja, svedite ih na minimum, rješavajte ih se, jer sad imate podršku mrguda Saturna, koji će vam dati snagu da istrajete na tom putu. I ne varajte pri tom, to ne prolazi. 

Meni teško pada svaki Saturnov 'teror', jer je Jupiter vladar mog asc. i strpljivost nije moja vrlina. Ipak, lekcije Saturna su mi draže od onih Uranovih. Nakon Saturna sam ponosna na postignuto, a nakon Urana me skoro pa sram.  Zingaro - Page 3 11484130

Rezime: Saturn, Jupiter, Neptun i Pluton retrogradni skupa, a 7.7. im se pridružuje kralj komunikacije Merkur, tako nam Bog pomogao kad on dođe  Zingaro - Page 3 1523192931 
Retrogradni Saturn melje polako, neumoljivo i temeljito, Jupiter nas tjera da siđemo sa ambicijama sa čardaka, a Neptun u Ribama postaje retrogradan za 3 dana i bit će tako sve do kraja 11. mjeseca. Preosjetljivost, lutanje u magli, širok emocionalni dijapazon bez osobitog razloga...ključ je ostati u balansu, dupetom čvrsto na zemlji s pogledom u zvijezde, to jest ne gubiti pozitivu i entuzijazam, maknuti se od negativaca i krvopija, povremeno se povući u kvalitetan retreat. Mašala!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  urbanstyle 19.06.19 14:13

zingaro je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ona urbica je dalmoshitza i uvijek mi se obracala sa Tcigo...ti si neka sa onog foruma ..nadam se da nisi ona glupa Kaya..mada znam tko si,,,chim Matzi nisi chestitala rockas a sa Popom se jako dobro poznash,,tak da odjebi fino u troskokicima..Pa urbitza je dama ...barem koliko sam je ja poznavao,,,ona je uvijek drzala do nekih pravila ponashanja,,,daKlem zakaj nisi Matzi chestitala rockas a mene preskochila sa pitanjem ,,,jesam aktivan,,Kurchina mi stoji ,,,ko popova  zeljeznichka rampa...ali ne jebem svashta nego samo zenske koje mi se dopadaju i koje me rajcaju ...koje unaprijed ocijenim da nisu kurvetine...nego prvenstveno pravi ljudi pa tek onda i dobre pichke,,Aktivan ko rasplodni bik..odjebi..ni mashte nemash a kamo li neshto drugo ,,,o samoposhtovanju ne bi..za svaki sluchaj odjebi,,

pa urbitza i ja nismo iz istog vremena tzigo, tziganine... odnosno dok je ona pisala ja sam bila aktivna na drugom forumu, a kad sam se ponovno vratila kultnima ona taman nekako prestaše... ali i ono malo što sam ju čitala mi je bila jaaaaaako simpa i dragitza. mislim da urby nemam pojma tko je big pusi, oliti pusi d grejt Zingaro - Page 3 3111943984  men se čini da je ovo urby, da nije glistulja... što bi rekla tomislava - svi imate PTSP od gliste Zingaro - Page 3 1523192931
ma maco pusti czigu ,sretan tebi rođendan  Zingaro - Page 3 4024472575

Kuratz bi ti njoj to rekla da ja nisam digo frku,,,sad cesh joj se i umiljavat,,,tepat joj,,mazat ochi forumashima,,ne broji se,,mosh ic kuci,,
czigo jesi pogodio -kući sam

_________________
pričate pyzdarje
urbanstyle
urbanstyle

Broj postova : 192
Join date : 12.06.2019
Lokacija : kroz smrdečac 5A

[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 19.06.19 18:16

urbanstyle je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pa urbitza i ja nismo iz istog vremena tzigo, tziganine... odnosno dok je ona pisala ja sam bila aktivna na drugom forumu, a kad sam se ponovno vratila kultnima ona taman nekako prestaše... ali i ono malo što sam ju čitala mi je bila jaaaaaako simpa i dragitza. mislim da urby nemam pojma tko je big pusi, oliti pusi d grejt Zingaro - Page 3 3111943984  men se čini da je ovo urby, da nije glistulja... što bi rekla tomislava - svi imate PTSP od gliste Zingaro - Page 3 1523192931
ma maco pusti czigu ,sretan tebi rođendan  Zingaro - Page 3 4024472575

Kuratz bi ti njoj to rekla da ja nisam digo frku,,,sad cesh joj se i umiljavat,,,tepat joj,,mazat ochi forumashima,,ne broji se,,mosh ic kuci,,
czigo jesi pogodio -kući sam


Lazo Magistrala - Sta cu kuci tako rano

https://www.youtube.com/watch?v=GejT3pTpNLg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 08.07.19 5:37

Malo prije zavrshio guljenje manga..em ga kradu em dijelim em ga ostalo najmanje josh 15kg...mirishe cijela kuca za popizdit..A najjebeniji je za gulit..iako sam izmislio svoju tehniku zato shto je sklizak ko ona stvar..Ali uspio sam oguliti jedno 8kg..takav zamrznut je nenadjebiv za sladoled...posebno sam ga spremijo zbog Pizde ..utushit ce se od srece kad mi bude dudlo sa mirisom manga,,,:Zingaro - Page 3 1619348112)))Sara moze pjesma :Zingaro - Page 3 1619348112)

kada cigo sa mango namaza svog dorata
Evo Pizde odjednom na vrata
Chekaj cigo nemoj ga ti timariti
tu sam ja sokove mu popiti


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 08.07.19 5:47

zingaro je napisao/la:Malo prije zavrshio guljenje manga..em ga kradu em dijelim em ga ostalo najmanje josh 15kg...mirishe cijela kuca za popizdit..A najjebeniji je za gulit..iako sam izmislio svoju tehniku zato shto je sklizak ko ona stvar..Ali uspio sam oguliti jedno 8kg..takav zamrznut je nenadjebiv za sladoled...posebno sam ga spremijo zbog Pizde ..utushit ce se od srece kad mi bude dudlo sa mirisom manga,,,:Zingaro - Page 3 1619348112)))Sara moze pjesma :Zingaro - Page 3 1619348112)

kada cigo sa mango namaza svog dorata
Evo Pizde odjednom na vrata
Chekaj cigo nemoj ga ti  timariti
tu sam ja sokove mu popiti


Vjetar duva, šljive otpadaju
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.

Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.
Nešto mi se tamo dole miče,
Krehnuo bi te neka nana viče.

Sunce piči ko tepsija,
mene fata depresija.
Ide autobus Tuzla-Kalesija,
ti si moja opsesija.

Primi ovaj buket ruža,
što ti moje srce pruža.
Zaboravi bona da imaš muža,
jebo mater ako te ne volim!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Gost 08.07.19 5:52

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Malo prije zavrshio guljenje manga..em ga kradu em dijelim em ga ostalo najmanje josh 15kg...mirishe cijela kuca za popizdit..A najjebeniji je za gulit..iako sam izmislio svoju tehniku zato shto je sklizak ko ona stvar..Ali uspio sam oguliti jedno 8kg..takav zamrznut je nenadjebiv za sladoled...posebno sam ga spremijo zbog Pizde ..utushit ce se od srece kad mi bude dudlo sa mirisom manga,,,:Zingaro - Page 3 1619348112)))Sara moze pjesma :Zingaro - Page 3 1619348112)

kada cigo sa mango namaza svog dorata
Evo Pizde odjednom na vrata
Chekaj cigo nemoj ga ti  timariti
tu sam ja sokove mu popiti


Vjetar duva, šljive otpadaju
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.

Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.
Nešto mi se tamo dole miče,
Krehnuo bi te neka nana viče.

Sunce piči ko tepsija,
mene fata depresija.
Ide autobus Tuzla-Kalesija,
ti si moja opsesija.

Primi ovaj buket ruža,
što ti moje srce pruža.
Zaboravi bona da imaš muža,
jebo mater ako te ne volim!

Je l'to Branko Copic??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zingaro - Page 3 Empty Re: Zingaro

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.