kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izborna sutnja

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 06.07.20 0:49

Cat_ je napisao/la:Jeste li glasovali? 🙂


Znaci...Srbija...

Srpska desnica je u Vranju platila Romima da na lokalnim izborima zaokruze broj 4, njihovu stranku, ali su se vecinom slabo obrazovani Romi malo zabunili, pa su broj 4 zaokruzili na listicima za parlamentarne izbore. Kao rezultat toga Savez vojvodjanskih Madjara je sa 1265 glasova treca najaca partija u Vranju u kojem zivi samo 6 Madjara.

Izborna sutnja  - Page 5 1523192931 Izborna sutnja  - Page 5 1523192931 madjari u parlamentu ni krivi ni duzni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 06.07.20 0:55

Rijeka i Istra jos jedini glasaju lijevo sto znaci da BiH katolici tu nisi toliko brojni kao u ostalim dijelovima. Kako vidim, cirkusant Skoro i ostali komicari tipa Drele, Pervan itd. osvojili dosta mandata sirom Hrvacke. Rigidni desnicar kojem je i sestra u stranci. On ozenjen za srpkinju, ona za srbina Izborna sutnja  - Page 5 684758713. Kako ce jadan Skoro sad ispoljavati svoje domoljublje da mi je znat...Izborna sutnja  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  maledetta primavera 06.07.20 5:39

Cat_ je napisao/la:Jeste li glasovali? 🙂


Znaci...Srbija...

Srpska desnica je u Vranju platila Romima da na lokalnim izborima zaokruze broj 4, njihovu stranku, ali su se vecinom slabo obrazovani Romi malo zabunili, pa su broj 4 zaokruzili na listicima za parlamentarne izbore. Kao rezultat toga Savez vojvodjanskih Madjara je sa 1265 glasova treca najaca partija u Vranju u kojem zivi samo 6 Madjara.
Izborna sutnja  - Page 5 11484130
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 06.07.20 9:51

Kad ce ljudi shvatiti da je institucionalna/parlamentarna ljevica jednostavno proturjecje? Kapitalizam je nespojiv s demokracijom. Namece nam se lazan izbor jer prava ljevica i ljevicarski ideali ozbiljna su i oruzana stvar. Tezi se dokinucu sustava koji tlaci a ne pristaje se na farsu kapitalistickog parlamentarizma.  Povijest pokazuje da, kad god se antikapitalisticke snage domognu vlasti unutar takve "demokracije", ne zadrze se dugo. Ili odustanu od ljevicarskih principa (dakle, ne provedu nuzne reforme) ili su svrgnuti drzavnim udarom domacih fasista organiziranih od strane najmocnijih kapitalistickih zemalja (znamo ulogu SAD-a, ne?).


Dakle, ne vjerujem u popravljanje kapitalizma putem kapitalisticke " demokracije".


Kao sto je jedan drug savrseno poentirao navodeci Sun Tzua, pametan borac namece SVOJu VOLJU neprijatelju, a ne dozvoljava da mu neprijatelj nametne svoju.




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  antonac 06.07.20 15:15

moi lievicari su usli u sabor... Izborna sutnja  - Page 5 11484130 Izborna sutnja  - Page 5 11484130 Izborna sutnja  - Page 5 11484130.....kako su spizdili bandinja nadam se da ce i ove.....

_________________
daite im da seru....Izborna sutnja  - Page 5 29xutcyIzborna sutnja  - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  besposlenpop 06.07.20 20:45

Cat_ je napisao/la:Jeste li glasovali? 🙂

...
Jaza Radu.  Izborna sutnja  - Page 5 3384354616

_________________
Izborna sutnja  - Page 5 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 07.07.20 0:39

Tomica je napisao/la:Kad ce ljudi shvatiti da je institucionalna/parlamentarna ljevica jednostavno proturjecje? Kapitalizam je nespojiv s demokracijom. Namece nam se lazan izbor jer prava ljevica i ljevicarski ideali ozbiljna su i oruzana stvar. Tezi se dokinucu sustava koji tlaci a ne pristaje se na farsu kapitalistickog parlamentarizma.  Povijest pokazuje da, kad god se antikapitalisticke snage domognu vlasti unutar takve "demokracije", ne zadrze se dugo. Ili odustanu od ljevicarskih principa (dakle, ne provedu nuzne reforme) ili su svrgnuti drzavnim udarom domacih fasista organiziranih od strane najmocnijih kapitalistickih zemalja (znamo ulogu SAD-a, ne?).

Dakle, ne vjerujem u popravljanje kapitalizma putem kapitalisticke " demokracije".

Kao sto je jedan drug savrseno poentirao navodeci Sun Tzua, pametan borac namece SVOJu VOLJU neprijatelju, a ne dozvoljava da mu neprijatelj nametne svoju.

pa onda ljevica ne bi ni trebala postojati jer je cijeli svijet kapitalisticki uredjen..? Bas tu i treba ljevica, sta ce ti ljevica u komunistickom uredjenju Izborna sutnja  - Page 5 684758713.
Zasto ljevica ne bi mogla voditi kapitalisticku drzavu, trzisna (kapitalisticka) ekonomija i socijalna i radnicka pravda su sasvim spojive...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 07.07.20 5:10

Nekako mi je chudno da nitko ne spominje procentualnu izlaznost biracha na izbore koja iznosi 34% ,,ne javljaju se oni iz Europe da kazu kako su ti izbori ustvari nelegalni kao shto je bijo i referendum SRH na kojemu se odluchivalo o takozvanoj nezavisnosti .I tada je procenat bio 34%.Pa su zapadni takozvani demokrati zazmirili na oba oka,,
Ali chitao sam po raznim hrvatskim portalima kako je 51% izlaznosti od ukupnog birachkog tijela stvorilo nelegalne izbore..To su tvrdili i razne zadrte "europejske demokrate".Pa me jebe sada matematika i ne kuzim vishe shto je to legalno a shto nelegalno ???
AH da skoro sam zaboravio,,kako su pametni ljudi davno rekli,,svi dobiju onakvu vlast kako zasluzuju..E da...josh ne kuzim zashto stalno napadaju Pupovca koji stalno koalira sa HDZ_jom..Pa zar HDZ nije stvorio Hrvatsku,,,zar Krivousti nije otac nacije..zar HDZ nije pobijedio u svemu kod hrvata,,,zar to nije prava domoljubna stranka..pa jebo te hrvati bi trebali biti hepi jer eto srbi konachno priznaju Hrvatsku kao svoju domovinu jer koaliraju sa samim hrvatskim bozanstvom,,,Mjesto da mu aplaudiraju i hvale ga na sva usta oni pljuju po njemu...pa to je kao da pljuju po sebi..Ne kuzim nisht ,,,ali nije ni vazno,,jebite se tamo josh kojih pedeset godina ako pozivite a do tada mozete i kenjkati ...zaliti,,,naricatii..ljutiti se do mile volje,,kako vam pashe,,ne trebate se ni naguziti jer ste u tome polozaju vec jubilarnih 30 godina ,,,Ovi jebu i ne vade,,,Pa ima ona kineska,,Ako vas jebu bez vasheg pristanka (siluju) probajte uzivati bit ce vam lakshe i ljepshe:Izborna sutnja  - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Legolas 07.07.20 23:42

Hrvatska je konačno počela skidati maske i pokazivati svoje pravo lice Izborna sutnja  - Page 5 684758713  Nema tu mnogo ni socijalista, ni komunista, ni liberala ni ljudi koji žive u 21 stoljeću. Ali, ima mnogo onih koji bi druge kontrolirali samo da mogu ... užitak mi je gledati kako to ide po staroj špranci. I onda se svi čude što ne ide na bolje ! Izborna sutnja  - Page 5 3776795594  Al ok, onaj ovan od Plenkija je sada na čistini.  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931 Taman kako sam ga i zamislila
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 10.07.20 5:37

Legolas je napisao/la:Hrvatska je konačno počela skidati maske i pokazivati svoje pravo lice Izborna sutnja  - Page 5 684758713  Nema tu mnogo ni socijalista, ni komunista, ni liberala ni ljudi koji žive u 21 stoljeću. Ali, ima mnogo onih koji bi druge kontrolirali samo da mogu ... užitak mi je gledati kako to ide po staroj špranci. I onda se svi čude što ne ide na bolje ! Izborna sutnja  - Page 5 3776795594  Al ok, onaj ovan od Plenkija je sada na čistini.  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931 Taman kako sam ga i zamislila


Posteno gledajuci ako je HDZ pobijedio onda mu se nema shto zamijerati.Iako ja smatram tu stranku od 1990 strankom opasnih namjera,,no vecina hrvata tako ne misli,,,jebiga i to je demokracija,,,mora se poshtivati volja naroda ..pa nisu hrvati sjebani srbi koji bi htjeli vlast sa dva posto birachkok tijela da vladaju nad vecinom,,Hrvati su ipak civiliziraniji od srba pa chkome i chekaju svoj trenutak slijedecih 300 godina..Meni se nije dopadalo i zgibao sam 90 ..vidio onda shto tek sada neki vide,,,i ne bunim se,,,dapache drago mi je shto mi je HDZ pomogao da vidim svijeta i da nikada vishe ne pozelim da se tamo vrtim,,,jer vecina naroda dr tamo ponasha kao podguzna zunzara..Kome ne pashe neka izadje iz ludog vlaka,,,nishta nece izgubiti samo moze dobiti,,znam po svome iskustvu...Ali se mora poshtivati vecina,,,druge nema ,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Cat_ 15.07.20 20:59

Tek kasnije sam saznala da je u Hrvatskoj pobedio HDZ. I to ubedjivo. Kako se to dogodilo? Sta mislite da je razlog?

I da li ste videli sta se u BG desavalo?
Pre par meseci sam rekla da, ako Vucic ne ode sam, da ce ga rulja motkama juriti ulicama.

Potpuno je izgubio osecaj za realnost, a o njegovom samoljublju i narcisoidnosti je suvisno govoriti.
Inace su ta prepotentnost i arogantnost, drama i teatar, tako tipicni za politicare sa Balkana. Ovde se na takvo ponasanje i takav nadobudan stav gleda kao na najnizi oblik malogradjanstine. Samo kod nas je to „normalno.“

Izborna sutnja  - Page 5 8d08fa10
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  besposlenpop 15.07.20 21:33

Cat_ je napisao/la:Tek kasnije sam saznala da je u Hrvatskoj pobedio HDZ. I to ubedjivo. Kako se to dogodilo? Sta mislite da je razlog?
...
Razlog je da je nazovi vođa opozicije Davor Bernardić, uvjerljivo nejbezvezniji predsjednik neke bitnije stranke ikad. Čak je i onaj krebil od Karačmarka imal manje ukočen gard.
Jedina enigma je da su sve relevantne predizborne ankete davale neznatnu prednost SDP-u pred HDZ-om, a onda je na dan izbora došel potop.
Zapravo se dogodilo kaj je bilo izvjesno krajem prošle godine, al je crni labud pojeo ankete.

_________________
Izborna sutnja  - Page 5 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  besposlenpop 15.07.20 21:35

Cat_ je napisao/la:...
I da li ste videli sta se u BG desavalo?
...
Vidli.
Ovdje su mediji nevjerojatno opterećeni događanjima u Beogradu uopće, a kamoli ne ovakvim iznenadnim protestima.
Međutoa, niko ne kuži kaj i zakaj se to izdogađalo ...

_________________
Izborna sutnja  - Page 5 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  besposlenpop 15.07.20 21:37

Cat_ je napisao/la:...
Pre par meseci sam rekla da, ako Vucic ne ode sam, da ce ga rulja motkama juriti ulicama.

Potpuno je izgubio osecaj za realnost, a o njegovom samoljublju i narcisoidnosti je suvisno govoriti.
Inace su ta prepotentnost i arogantnost, drama i teatar, tako tipicni za politicare sa Balkana. Ovde se na takvo ponasanje i takav nadobudan stav gleda kao na najnizi oblik malogradjanstine. Samo kod nas je to „normalno.“
...
Možeš slobodno umjesto Vučić potpisat Plenković.  Izborna sutnja  - Page 5 3679994209

_________________
Izborna sutnja  - Page 5 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 16.07.20 0:46

Cat_ je napisao/la:Inace su ta prepotentnost i arogantnost, drama i teatar, tako tipicni za politicare sa Balkana. Ovde se na takvo ponasanje i takav nadobudan stav gleda kao na najnizi oblik malogradjanstine. Samo kod nas je to „normalno.“

Uz to sto si navela, jos i bezobrazluk, prostakluk i agresivnost. I nije samo specifikum politicara... 

Ovo je, na zalost, vrijeme desnih/konzervativaca - globalni trend. Ljevica se salonski bavi sama sobom, potpuno odvojena od realnosti i baze ciji interesi bi joj trebali biti primarni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 16.07.20 0:55

pizda je napisao/la:Rijeka i Istra jos jedini glasaju lijevo sto znaci da BiH katolici tu nisi toliko brojni kao u ostalim dijelovima. Kako vidim, cirkusant Skoro i ostali komicari tipa Drele, Pervan itd. osvojili dosta mandata sirom Hrvacke. Rigidni desnicar kojem je i sestra u stranci. On ozenjen za srpkinju, ona za srbina Izborna sutnja  - Page 5 684758713. Kako ce jadan Skoro sad ispoljavati svoje domoljublje da mi je znat...Izborna sutnja  - Page 5 684758713
Svaka cast Istri i Rijeci! Ali Obersnel je stvarno pretjerao:Video: Svi pričaju o Obersnelovom vrijeđanju vijećnice, no imao je on još ispada. Evo četiri najsumanutija 

Wtf?







Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 16.07.20 1:15

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:Rijeka i Istra jos jedini glasaju lijevo sto znaci da BiH katolici tu nisi toliko brojni kao u ostalim dijelovima. Kako vidim, cirkusant Skoro i ostali komicari tipa Drele, Pervan itd. osvojili dosta mandata sirom Hrvacke. Rigidni desnicar kojem je i sestra u stranci. On ozenjen za srpkinju, ona za srbina Izborna sutnja  - Page 5 684758713. Kako ce jadan Skoro sad ispoljavati svoje domoljublje da mi je znat...Izborna sutnja  - Page 5 684758713
Svaka cast Istri i Rijeci! Ali Obersnel je stvarno pretjerao:Video: Svi pričaju o Obersnelovom vrijeđanju vijećnice, no imao je on još ispada. Evo četiri najsumanutija 

Wtf?







covjek ima celicne zivce. Ovu kuju svi pljuju koliko je omiljena a u biti je treba odvest negdje u mrak i isamarati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 16.07.20 1:18

besposlenpop je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:...
I da li ste videli sta se u BG desavalo?
...
Vidli.
Ovdje su mediji nevjerojatno opterećeni događanjima u Beogradu uopće, a kamoli ne ovakvim iznenadnim protestima.
Međutoa, niko ne kuži kaj i zakaj se to izdogađalo ...

pa i nisu, vecinom se svodi na repliciranje. Kad Vucic, Vulin, Dacic i slicni ne spominju Hrvatsku niko ni njih ne spominje.
Brnabicke skoro da i nema po hrvackim medijima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 16.07.20 1:19

Cat_ je napisao/la:

Izborna sutnja  - Page 5 8d08fa10

Izborna sutnja  - Page 5 1523192931 Izborna sutnja  - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 16.07.20 1:33

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:Rijeka i Istra jos jedini glasaju lijevo sto znaci da BiH katolici tu nisi toliko brojni kao u ostalim dijelovima. Kako vidim, cirkusant Skoro i ostali komicari tipa Drele, Pervan itd. osvojili dosta mandata sirom Hrvacke. Rigidni desnicar kojem je i sestra u stranci. On ozenjen za srpkinju, ona za srbina Izborna sutnja  - Page 5 684758713. Kako ce jadan Skoro sad ispoljavati svoje domoljublje da mi je znat...Izborna sutnja  - Page 5 684758713
Svaka cast Istri i Rijeci! Ali Obersnel je stvarno pretjerao:Video: Svi pričaju o Obersnelovom vrijeđanju vijećnice, no imao je on još ispada. Evo četiri najsumanutija 

Wtf?







covjek ima celicne zivce. Ovu kuju svi pljuju koliko je omiljena a u biti je treba odvest negdje u mrak i isamarati...
nemam pojma koja je to zena, pretpostavljam da je HDZ-ovka. ali njegove reakcije nisu primjerene u javnom diskursu. covjek se ne moze kontrolirati. koju vrazju mater urla kao divljak? zasto je osoran i vulgaran preman novinaru N1? on je otjelovljenje balkanskog politicara koje je Cat precizno opisala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 16.07.20 1:51

al sam pobrkala padeze...  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  besposlenpop 16.07.20 21:25

Dudette je napisao/la:al sam pobrkala padeze...  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931
Kojo?

_________________
Izborna sutnja  - Page 5 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  pizda 18.07.20 0:38

Dudette je napisao/la:al sam pobrkala padeze...  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931

kod martinice ne postoje padezi...Izborna sutnja  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 18.07.20 22:45

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:al sam pobrkala padeze...  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931
Kojo?
mislim da sam pobrkala jedninu - mnozinu, odnosnu zamjenicu i padeze. mah, kao da netko cita...  Izborna sutnja  - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Gost 18.07.20 22:52

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:al sam pobrkala padeze...  Izborna sutnja  - Page 5 1523192931

kod martinice ne postoje padezi...Izborna sutnja  - Page 5 684758713
nisam jos svladala martinicu...  Izborna sutnja  - Page 5 4291790801 

ali da, sjecam se martina, njegovog avatara i jedinstvenog stila...  Izborna sutnja  - Page 5 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izborna sutnja  - Page 5 Empty Re: Izborna sutnja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.