kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na danashnji dan

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Na danashnji dan  Empty Na danashnji dan

Postaj  Gost 01.04.20 22:46

Novak Djokovic prije 13 godina osvojio svoj prvi Masters .

VIDEO

https://twitter.com/i/status/1245305406706069505

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 01.04.20 23:55

mojoj staroj bijo rodjendan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 02.04.20 15:34

pizda je napisao/la:mojoj staroj bijo rodjendan...






---




I mome tati 15og..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 02.04.20 17:27

1513
April 02
Ponce de León claims Florida for Spain

1805
April 02
Hans Christian Andersen is born



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Lena 02.04.20 18:48

To je kao Kalendar? I ja sam to uvijek volila čuti, šta se to dogodilo da današnji dan....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Lena 02.04.20 18:49

pizda je napisao/la:mojoj staroj bijo rodjendan...


Na danashnji dan  1369106071

pizda je napisao/la:mojoj staroj bijo rodjendan...




---

I mome tati 15og..





Na danashnji dan  1369106071
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  maledetta primavera 02.04.20 23:04

pizda je napisao/la:mojoj staroj bijo rodjendan...

čuva te odozgora ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  maledetta primavera 02.04.20 23:05

3.04. builderu je rođendan ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 03.04.20 14:53

1922. - Josif Staljin naslijedio Vladimira Lenjina na čelu SSSR-a.


1986. - IBM predstavio IBM 5140 Convertible, prvo prijenosno računalo.



Ovo ce posebno interesirati Saru



1512 3. april/travanj - Turski sultan Bajazit II abdicirao u korist svog sina Selima I.
1512 25. april/travanj - Turski sultan Selim I stupio na presto.
1512 26. maj/svibanj - Umro Bajazid II, sultan Osmanlijskog carstva.






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 04.04.20 16:03

1850. - Osnovan grad Los Angeles.


1975. - Bil Gejts i Pol Alen osnovali je Microsoft.


1916. - Rođen Nikola Ljubičić, učesnik Narodnooslobodilačke borbe, general-armije JNA, junak socijalističkog rada i narodni heroj Jugoslavije.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 05.04.20 0:21

zingaro je napisao/la:1850. - Osnovan grad Los Angeles.


1975. - Bil Gejts i Pol Alen osnovali je Microsoft.


1916. - Rođen Nikola Ljubičić, učesnik Narodnooslobodilačke borbe, general-armije JNA, junak socijalističkog rada i narodni heroj Jugoslavije.


nesudjeni svaler od Jovanke...Na danashnji dan  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  whisperer 08.04.20 9:16

Malo kasnim, ali mi je lijepo spomenuti, 5. april...

Na Cvjetnu je nedjelju (Cvjetnicu) postojao običaj umivanja u vodi u koju se stavljao drijenak, bršljan i cvijeće jer se vjerovalo da će tada onaj tko se umiva u vodi «Biti zdrav ko dren, rasti ko bršljan i biti lijep ko cvijet».

Smatralo se da onaj tko se na Cvjetnicu okiti biljem neće imati glavobolje tijekom godine, djevojke su to činile iz uvjerenja da će se u nastupajućem razdoblju udati («peju zamuš»). Tko je na Cvjetnu nedjelju jeo vrbove macice smatrao se zaštićenim od grlobolje.
Djevojke su predvečer ili po noći kitile bunare kuća gdje su bili dečki ne bi li se umilile budućim svekrvama.


Na danashnji dan  Cvjetn10
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 08.04.20 21:20

whisperer je napisao/la:
Djevojke su predvečer ili po noći kitile bunare kuća gdje su bili dečki ne bi li se umilile budućim svekrvama.[/font]

Na danashnji dan  Cvjetn10

Na danashnji dan  1523192931 i ove danasnje isto kite bunare svekrvama. Ne jebu ih pet posto a tako i treba...Na danashnji dan  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  sarita 09.04.20 3:31

whisperer je napisao/la:Malo kasnim, ali mi je lijepo spomenuti, 5. april...

Na Cvjetnu je nedjelju (Cvjetnicu) postojao običaj umivanja u vodi u koju se stavljao drijenak, bršljan i cvijeće jer se vjerovalo da će tada onaj tko se umiva u vodi «Biti zdrav ko dren, rasti ko bršljan i biti lijep ko cvijet».

Smatralo se da onaj tko se na Cvjetnicu okiti biljem neće imati glavobolje tijekom godine, djevojke su to činile iz uvjerenja da će se u nastupajućem razdoblju udati («peju zamuš»). Tko je na Cvjetnu nedjelju jeo vrbove macice smatrao se zaštićenim od grlobolje.
Djevojke su predvečer ili po noći kitile bunare kuća gdje su bili dečki ne bi li se umilile budućim svekrvama.


Na danashnji dan  Cvjetn10
eno na mojoj temici slicna slika od moje kuce. cvjetna nedelja je uvijek sa ljubicicama kod nas... nisam znala za ovo ostalo cvijece i da to ima takvo znacenje. bas lijepo.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 09.04.20 4:27

[quote="sarita"][quote="whisperer"]Malo kasnim, ali mi je lijepo spomenuti, 5. april...

[font=Georgia][size=12]Na Cvjetnu je nedjelju (Cvjetnicu) postojao običaj umivanja u vodi u koju se stavljao drijenak, bršljan i cvijeće jer se vjerovalo da će tada onaj tko se umiva u vodi «Biti zdrav ko dren, rasti ko bršljan i biti lijep ko cvijet».[/size]

[size=12]Smatralo se da onaj tko se na Cvjetnicu okiti biljem neće imati glavobolje tijekom godine, djevojke su to činile iz uvjerenja da će se u nastupajućem razdoblju udati («peju zamuš»). Tko je na Cvjetnu nedjelju jeo vrbove macice smatrao se zaštićenim od grlobolje.[/size]
[size=12]Djevojke su predvečer ili po noći kitile bunare kuća gdje su bili dečki ne bi li se umilile budućim svekrvama.[/size][/font]

[img]https://i.servimg.com/u/f46/17/04/76/30/cvjetn10.jpg[/img][/quote]
eno na mojoj temici slicna slika od moje kuce. cvjetna nedelja je uvijek sa ljubicicama kod nas... nisam znala za ovo ostalo cvijece i da to ima takvo znacenje. bas lijepo.[/quote]


a znalasi natuć dimije na cvitnicu

KOBILETINO


drugarski socijalistički pozdrav u duhu tvog islamizma


ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 10.04.20 13:48

Na danashnji dan prije 79 godina osnovana je genocidna tvorevina NDH uzrok svih nesreca na brdovitom Balkanu a posebno uzrok nesrece za takozvani hrvatski narod.

To ne bi bilo toliko znachajno da danshnja Hrvatska nije postavljena na temeljima NDH jer su sve bitne institucije te kvazi drzave zasnovane na genocidnoj politici ustashkog doba.Katolichka crkva ,politichke stranke desne orijentacije kao i takozvani ljevichari ,Hrvatski sabor,HRT,Nogometna udruga Hrvatske,kao i niz udruzenja iz takozvanog "domovinskog rata" kod koji je i zapocheo zbog povampirenog ustashtva 1990 god.I josh mnogi drugi zvani i ne zvani u Hrvatskoj rade na tome da se rehabilitira ta ustashka tvorevina protiv koje se u ono vrijeme vodila borba u kojoj je uchestvovalo vecina hrvatskog naroda.Danashnja vecina hrvatskog naroda smatra genocidnu NDH tvorevinu naslednicom takozvane moderne Hrvatske a ustashe zlochince borcima za hrvatsku slobodu.Dokaz danashnje genocidnosti je protjerivanje oko 300 000 tisuca srba iz te primitivne vukojebine a u naj novije doba perfidna podrshka exodusu 500 000 tisuca mladih hrvata.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 10.04.20 17:08

zingaro je napisao/la:Na danashnji dan prije 79 godina osnovana je genocidna tvorevina NDH uzrok svih nesreca na brdovitom Balkanu a posebno uzrok nesrece za takozvani hrvatski narod.

To ne bi bilo toliko znachajno da danshnja Hrvatska nije postavljena na temeljima NDH jer su sve bitne institucije te kvazi drzave zasnovane na genocidnoj politici ustashkog doba.Katolichka crkva ,politichke stranke desne orijentacije kao i takozvani ljevichari ,Hrvatski sabor,HRT,Nogometna udruga Hrvatske,kao i niz udruzenja iz takozvanog "domovinskog rata" kod koji je i zapocheo zbog povampirenog ustashtva 1990 god.I josh mnogi drugi zvani i ne zvani u Hrvatskoj rade na tome da se rehabilitira ta ustashka tvorevina protiv koje se u ono vrijeme vodila borba u kojoj je uchestvovalo vecina hrvatskog naroda.Danashnja vecina hrvatskog naroda smatra genocidnu NDH tvorevinu naslednicom takozvane moderne Hrvatske a ustashe zlochince borcima za hrvatsku slobodu.Dokaz danashnje genocidnosti je protjerivanje oko 300 000 tisuca srba iz te primitivne vukojebine a u naj novije doba perfidna podrshka  exodusu 500 000 tisuca mladih hrvata.

to su bosanski katolici, kakvi jebeni hrvati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 11.04.20 19:32

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Na danashnji dan prije 79 godina osnovana je genocidna tvorevina NDH uzrok svih nesreca na brdovitom Balkanu a posebno uzrok nesrece za takozvani hrvatski narod.

To ne bi bilo toliko znachajno da danshnja Hrvatska nije postavljena na temeljima NDH jer su sve bitne institucije te kvazi drzave zasnovane na genocidnoj politici ustashkog doba.Katolichka crkva ,politichke stranke desne orijentacije kao i takozvani ljevichari ,Hrvatski sabor,HRT,Nogometna udruga Hrvatske,kao i niz udruzenja iz takozvanog "domovinskog rata" kod koji je i zapocheo zbog povampirenog ustashtva 1990 god.I josh mnogi drugi zvani i ne zvani u Hrvatskoj rade na tome da se rehabilitira ta ustashka tvorevina protiv koje se u ono vrijeme vodila borba u kojoj je uchestvovalo vecina hrvatskog naroda.Danashnja vecina hrvatskog naroda smatra genocidnu NDH tvorevinu naslednicom takozvane moderne Hrvatske a ustashe zlochince borcima za hrvatsku slobodu.Dokaz danashnje genocidnosti je protjerivanje oko 300 000 tisuca srba iz te primitivne vukojebine a u naj novije doba perfidna podrshka  exodusu 500 000 tisuca mladih hrvata.

to su bosanski katolici, kakvi jebeni hrvati...

E sad si popusijo zauvijek kod Sare i josh par forumashitza

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 11.04.20 19:33

11/4/1953, rodjen je u Skoplju, Makedonia.Jugoslavija

Branimir (Johnny) Stulic je jugoslovenski pjevac / pisac pjesama ,glazbenik i autor poznatiji kao vodja grupe AZRA


https://www.youtube.com/watch?v=imavcafVXZY

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  besposlenpop 11.04.20 20:24

zingaro je napisao/la:11/4/1953, rodjen je u Skoplju, Makedonia.Jugoslavija

Branimir (Johnny) Stulic je jugoslovenski pjevac / pisac pjesama ,glazbenik i autor poznatiji kao vodja grupe AZRA


https://www.youtube.com/watch?v=imavcafVXZY
Jebote, ja pomislijo da je umro.

_________________
Na danashnji dan  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 12.04.20 21:01

1684 - Umro je Nikolo Amati (Nikolo Amati), najveci majstor medju graditeljima violinai iz italijanskog grada Kremone.



1941 - Njemachke trupe su u Drugom svjetskom ratu ushle u Beograd.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 13.04.20 8:56

Osobno ne vidim prevelikog smisla u spominjanju i/ili reciklaži prošlosti.
Usmjerena sam na sad i sutra.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 14.04.20 1:02

zingaro je napisao/la:1684 - Umro je Nikolo Amati (Nikolo Amati), najveci majstor medju graditeljima violinai iz italijanskog grada Kremone.

1941 - Njemachke trupe su u Drugom svjetskom ratu ushle u Beograd.


200 nijemaca okupiralo Beograd. U pet godina okupacije, nijedna diverzija, niti jedan ubijen njemacki vojnik. Ustvari, ubijen je jedan ali zbog kockarskih dugova. Toliko o "Otpisanima" Tihom i Prletu...Na danashnji dan  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  besposlenpop 14.04.20 1:14

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:1684 - Umro je Nikolo Amati (Nikolo Amati), najveci majstor medju graditeljima violinai iz italijanskog grada Kremone.

1941 - Njemachke trupe su u Drugom svjetskom ratu ushle u Beograd.


200 nijemaca okupiralo Beograd. U pet godina okupacije, nijedna diverzija, niti jedan ubijen njemacki vojnik. Ustvari, ubijen je jedan ali zbog kockarskih dugova. Toliko o "Otpisanima" Tihom i Prletu...Na danashnji dan  684758713
Prle je ionak oslobađal snaše oko Beograda. Od gaća ...

Al zato su Mirko i Slavko ...
Na danashnji dan  21

_________________
Na danashnji dan  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 14.04.20 2:13

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:1684 - Umro je Nikolo Amati (Nikolo Amati), najveci majstor medju graditeljima violinai iz italijanskog grada Kremone.

1941 - Njemachke trupe su u Drugom svjetskom ratu ushle u Beograd.


200 nijemaca okupiralo Beograd. U pet godina okupacije, nijedna diverzija, niti jedan ubijen njemacki vojnik. Ustvari, ubijen je jedan ali zbog kockarskih dugova. Toliko o "Otpisanima" Tihom i Prletu...Na danashnji dan  684758713

Ma ti si poznati povjesnichar ..jebo te Hrvoje Klasic::Na danashnji dan  1619348112)
A chuj ..on kaze da su Hrvati bacali cvijece pred Hitlerove vojnike i razdragano mahali ruchitzama kao kada su ulzaili u EU pa najebali .Jebo im pas mater srpsku trebali su ih tretirati kao Austro_Ugari a ne kao bracu pa im i Istru zajedno sa Rijekom donijeli na poklon..Pitaj Hrvoja ...sve sam chuo od njega..on je to reko nisam ja...ja samo citiram..ha ja..
Gledam u proshlost 8b pita uchiteljica Pizdu deder ti nama neshto reci o Prletu..Pizda zijeva ...uchiteljica ...sjedi dole jebo te Prle tada nije ni postojo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.