kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na danashnji dan

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 14.04.20 2:21

Letjelica s Lajkom izgorjela je u atmosferi pri spuštanju na današnji dan. Međutim, Lajka je tada već odavno bila mrtva jer je uginula, po svemu sudeći, već u prvim satima nakon lansiranja.



Obračun revolveraša u El Pasu u američkoj saveznoj državi Teksas, pri kojem su u vrlo kratkom vremenu poginule četiri osobe, dogodio se 14. travnja 1881. godine.Kada je Pizda ushao sa mitraljezom u Salon poubijao je sve na licu mjesta..a Pop je prodavo mrtvachke sanduke pa poslije dijelili lovu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  sarita 14.04.20 3:23

na danasnji dan sam se sexala
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  sarita 14.04.20 4:47

a i mom predragom malnaru je bio rodjendan
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 14.04.20 16:18

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:1684 - Umro je Nikolo Amati (Nikolo Amati), najveci majstor medju graditeljima violinai iz italijanskog grada Kremone.

1941 - Njemachke trupe su u Drugom svjetskom ratu ushle u Beograd.


200 nijemaca okupiralo Beograd. U pet godina okupacije, nijedna diverzija, niti jedan ubijen njemacki vojnik. Ustvari, ubijen je jedan ali zbog kockarskih dugova. Toliko o "Otpisanima" Tihom i Prletu...Na danashnji dan  - Page 2 684758713

Ma ti si poznati povjesnichar ..jebo te Hrvoje Klasic::Na danashnji dan  - Page 2 1619348112)
A chuj ..on kaze da su Hrvati bacali cvijece pred Hitlerove vojnike i razdragano mahali ruchitzama kao kada su ulzaili u EU pa najebali .Jebo im pas mater srpsku trebali su ih tretirati kao Austro_Ugari a ne kao bracu pa im i Istru zajedno sa Rijekom donijeli na poklon..Pitaj Hrvoja ...sve sam chuo od njega..on je to reko nisam ja...ja samo citiram..ha ja..
Gledam u proshlost 8b pita uchiteljica Pizdu deder ti nama neshto reci o Prletu..Pizda zijeva ...uchiteljica ...sjedi dole jebo te Prle tada nije ni postojo..

a nijemci pricali da im nigdje nije bilo ljepse nego u Beogradu. Svaku vecer na Skadarliji jeli i pili  a ovi im svirali na uvce Na danashnji dan  - Page 2 684758713. Ovdje su talijane i nijemce kokali od prvog dana i tako pet godina u kontinuitetu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 16.04.20 3:07

Danas je srijeda, 15. april, 106. dan 2020. Do kraja godine ima 260 dana.

1452. - Rođen Leonardo da Vinči (na fotografiji), italijanski slikar, vajar i graditelj. Leonardo je bio jedan od najistaknutijih umova renesanse koji je spojio srednjovjekovno enciklopedijsko znanje sa egzaktnom modernom metodom opažanja. Slikarstvo je učio kod Verokija, naslikavši na njegovom "Krštenju Hristovom" anđela koji kleči. Slijedile su zatim: nedovršene kompozicije "Poklonjenje kraljeva" i "Sveti Jeronim", slike "Bogorodica u pećini" i zidna slika "Posljednja večera", prvo monumentalno djelo visoke renesanse, u kome su savršeno povezani likovi u pokretu, s izrazom dramatskog uzbuđenja. Leonardovom firentinskom razdoblju pripada portret "Mona Lize Đokonde", a u drugom, milanskom periodu nastale su slike "Sveta Ana s Bogorodicom i Isusom" i "Sveti Jovan Krstitelj". Od Leonardovih vajarskih radova nije sačuvan nijedan, pa se o njihovom izgledu može suditi samo po crtežima i studijama. Kao graditelj, Leonardo je izvodio inženjerske, regulacione i fortifikacione radove i stvarao urbanističke osnove i planove za idealne gradove budućnosti. Područje njegovih naučnih istraživanja obuhvata još i matematiku, fiziku, mehaniku i anatomiju, a u nauci o umjetnosti glavno djelo mu je "Traktat o slikarstvu", koje sadrži njegova zapažanja, zaključke i pouke o slikanju.

Sad ce Pizda rec da Leonardo nije ni postojo:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 16.04.20 12:13

zingaro je napisao/la:Danas je srijeda, 15. april, 106. dan 2020. Do kraja godine ima 260 dana.

1452. - Rođen Leonardo da Vinči (na fotografiji), italijanski slikar, vajar i graditelj. Leonardo je bio jedan od najistaknutijih umova renesanse koji je spojio srednjovjekovno enciklopedijsko znanje sa egzaktnom modernom metodom opažanja. Slikarstvo je učio kod Verokija, naslikavši na njegovom "Krštenju Hristovom" anđela koji kleči. Slijedile su zatim: nedovršene kompozicije "Poklonjenje kraljeva" i "Sveti Jeronim", slike "Bogorodica u pećini" i zidna slika "Posljednja večera", prvo monumentalno djelo visoke renesanse, u kome su savršeno povezani likovi u pokretu, s izrazom dramatskog uzbuđenja. Leonardovom firentinskom razdoblju pripada portret "Mona Lize Đokonde", a u drugom, milanskom periodu nastale su slike "Sveta Ana s Bogorodicom i Isusom" i "Sveti Jovan Krstitelj". Od Leonardovih vajarskih radova nije sačuvan nijedan, pa se o njihovom izgledu može suditi samo po crtežima i studijama. Kao graditelj, Leonardo je izvodio inženjerske, regulacione i fortifikacione radove i stvarao urbanističke osnove i planove za idealne gradove budućnosti. Područje njegovih naučnih istraživanja obuhvata još i matematiku, fiziku, mehaniku i anatomiju, a u nauci o umjetnosti glavno djelo mu je "Traktat o slikarstvu", koje sadrži njegova zapažanja, zaključke i pouke o slikanju.

Sad ce Pizda rec da Leonardo nije ni postojoNa danashnji dan  - Page 2 1619348112

postojo je ali nema njegove fotografije...Na danashnji dan  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 21.04.20 20:30

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Danas je srijeda, 15. april, 106. dan 2020. Do kraja godine ima 260 dana.

1452. - Rođen Leonardo da Vinči (na fotografiji), italijanski slikar, vajar i graditelj. Leonardo je bio jedan od najistaknutijih umova renesanse koji je spojio srednjovjekovno enciklopedijsko znanje sa egzaktnom modernom metodom opažanja. Slikarstvo je učio kod Verokija, naslikavši na njegovom "Krštenju Hristovom" anđela koji kleči. Slijedile su zatim: nedovršene kompozicije "Poklonjenje kraljeva" i "Sveti Jeronim", slike "Bogorodica u pećini" i zidna slika "Posljednja večera", prvo monumentalno djelo visoke renesanse, u kome su savršeno povezani likovi u pokretu, s izrazom dramatskog uzbuđenja. Leonardovom firentinskom razdoblju pripada portret "Mona Lize Đokonde", a u drugom, milanskom periodu nastale su slike "Sveta Ana s Bogorodicom i Isusom" i "Sveti Jovan Krstitelj". Od Leonardovih vajarskih radova nije sačuvan nijedan, pa se o njihovom izgledu može suditi samo po crtežima i studijama. Kao graditelj, Leonardo je izvodio inženjerske, regulacione i fortifikacione radove i stvarao urbanističke osnove i planove za idealne gradove budućnosti. Područje njegovih naučnih istraživanja obuhvata još i matematiku, fiziku, mehaniku i anatomiju, a u nauci o umjetnosti glavno djelo mu je "Traktat o slikarstvu", koje sadrži njegova zapažanja, zaključke i pouke o slikanju.

Sad ce Pizda rec da Leonardo nije ni postojoNa danashnji dan  - Page 2 1619348112

postojo je ali nema njegove fotografije...Na danashnji dan  - Page 2 684758713

A bog te jebo..tipichan Pizdin ljigavi 'umor.Ima autoportret pichko :Na danashnji dan  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 21.04.20 20:59

Na danashnji dan je rodjena mala Atena u Ateni..sitna mala mrvica ..grkinja ..Uljepshala nam je familiju a tek je par sati stara ..dodushe jeben datum ..nadam se da nece biti ko Hitler i zapocheti 3 svjetski:Na danashnji dan  - Page 2 1619348112

Erida na jednoj svadbi baci zlatnu jabuku na sto. „Ova jabuka pripada onoj koјa je naјljepsa“
Hera, Atina i Afrodita su krenule da uzmu jabuku, ali je bog Zevs izjavio da Pariz, trojanski princ, koga se smatralo najljepsim zivim chovjekom, treba da bude sudija.

Hermes ce otici do Pariza i on će se suglasiti da ce biti sudija. Da bi dobile zlatnu jabuku zenen ko zene su spremne na sve Na danashnji dan  - Page 2 1619348112 Hera mu je obecala moc, Atina bogastvo i Afrodita je obecala ruku najljepse zene na svijetu.Paris je izabrao Afroditu koja je dobila zlatnu jabuku i ona mu je obecala da ce Jelena zena grchkog kralja Menepaja postati njegova zena.Ostalo je poznato Pariz je ispo konj..zato valjda svaka zena cheka svog Pariza na konju..:Na danashnji dan  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 22.04.20 17:01

Divna nasa... Na danashnji dan  - Page 2 684758713



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 02.05.20 5:39

Tomica je napisao/la:Divna nasa... Na danashnji dan  - Page 2 684758713



Dok navecher hodam ili trchim vidim orbitalnu stanicu i pomislim si koji to morash biti manijak da tamo chuchish i promatrash zemlju iz te perspektive..Pa mora da im je dosadno nakon dva kruga..Moj unuk popizdi nakon tri kruga dok ga vozam u kolicima i buni se ...oce kuci...mada ga ja zabavljam na sto razlichitih nachina,,A ovi gore iznad nashih glava se ne mogu ni posrati kao ljudi,,jebo te zgrozim se kad pomislim kako im pishalina i govna lete okolo jer nema gravitacije..


https://www.youtube.com/watch?v=EECwqm47Iyw&feature=emb_logo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 04.05.20 4:43

Na danshnji dan 03/04/2020 otishao je moj najbolji frend u vjechnost...Tuzan sam kao nikada jer smo puno toga prozivjeli zajedno...ne mogu da vjerujem i ne mogu da se pomirim sa chinjenicom da ga vishe nema..

https://www.youtube.com/watch?v=W5DtpPCgrRg

https://www.youtube.com/watch?v=hmbqv092r-s

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Cat_ 04.05.20 19:01

Na danasnji dan je umro Tito.
U 15:05.
Sta ti je Titov pionir... Na danashnji dan  - Page 2 684758713

Secate li se zakletve? Ili kod vas toga nije bilo?
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  besposlenpop 04.05.20 19:04

Cat_ je napisao/la:Na danasnji dan je umro Tito.
U 15:05.
Sta ti je Titov pionir... Na danashnji dan  - Page 2 684758713

Secate li se zakletve? Ili kod vas toga nije bilo?
Većim dijelom.
Nekad je bilo svega ...  Na danashnji dan  - Page 2 11484130

_________________
Na danashnji dan  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 05.05.20 22:04

Cat_ je napisao/la:Na danasnji dan je umro Tito.
U 15:05.
Sta ti je Titov pionir... Na danashnji dan  - Page 2 684758713

Secate li se zakletve? Ili kod vas toga nije bilo?

ne sjecam se zakletve. Logicno da se ti sjecas kad si obnovila sjecanje kod one sisate i guzate Na danashnji dan  - Page 2 684758713.
Tito je ko vino, sto ga dulje nema to se vise vidi koliko nedostaje...Na danashnji dan  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  besposlenpop 06.05.20 18:28

Na danashnji dan  - Page 2 Cam00210

2 godine.  Na danashnji dan  - Page 2 3114925407

_________________
Na danashnji dan  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Cat_ 07.05.20 9:03

besposlenpop je napisao/la:Na danashnji dan  - Page 2 Cam00210

2 godine.  Na danashnji dan  - Page 2 3114925407


❤
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Cat_ 07.05.20 9:10

pizda je napisao/la:
ne sjecam se zakletve. Logicno da se ti sjecas kad si obnovila sjecanje kod one sisate i guzate Na danashnji dan  - Page 2 684758713.
Tito je ko vino, sto ga dulje nema to se vise vidi koliko nedostaje...Na danashnji dan  - Page 2 684758713

Kada smo poslednji put bile tamo ona nije radila, vec jedan...konobarit.
Tako moja H zove muske „konobarice“. 🙂 Kad jednom rec naucis pogresno kasnije je tesko izbaciti iz glave.


Pioniri su se kasnije primali u omladince, negde u 7. ili 8. razredu osnovne skole. Moja generacija je bila prva koja je to ukinula. Bar je tako bilo u mojoj skolici.
Tako da sam samo bila „napupela pionirka“, ali ne i „o-ho-ho razvijena omladinka“...🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Cat_ 07.05.20 9:13

A to sa „napupelim pionirkama“ i „razvijenim omladinkama“ je poteklo iz pera Indexovog radio pozorista.
Cak i u vreme Slobodana Milosevica su se nesmetano sprdali sa njim, citavom tadasnjom vladom bivse Yu, a i sa Titom. Sada to kod Vucica ne bi proslo.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  besposlenpop 07.05.20 10:38

Cat_ je napisao/la:
Kada smo poslednji put bile tamo ona nije radila, vec jedan...konobarit.
Tako moja H zove muske „konobarice“. 🙂 Kad jednom rec naucis pogresno kasnije je tesko izbaciti iz glave.
...
Šta nije uvas kelner(it)?  Na danashnji dan  - Page 2 439160543

_________________
Na danashnji dan  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 07.05.20 23:48

besposlenpop je napisao/la:Na danashnji dan  - Page 2 Cam00210

2 godine.  Na danashnji dan  - Page 2 3114925407

a vidi ga Bosko Buha tuzni...Na danashnji dan  - Page 2 2329918616. Ustvari, sretan je na nebeskim poljanama...Na danashnji dan  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  pizda 07.05.20 23:50

Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ne sjecam se zakletve. Logicno da se ti sjecas kad si obnovila sjecanje kod one sisate i guzate Na danashnji dan  - Page 2 684758713.
Tito je ko vino, sto ga dulje nema to se vise vidi koliko nedostaje...Na danashnji dan  - Page 2 684758713

Kada smo poslednji put bile tamo ona nije radila, vec jedan...konobarit.
Tako moja H zove muske „konobarice“. 🙂 Kad jednom rec naucis pogresno kasnije je tesko izbaciti iz glave.


Pioniri su se kasnije primali u omladince, negde u 7. ili 8. razredu osnovne skole. Moja generacija je bila prva koja je to ukinula. Bar je tako bilo u mojoj skolici.
Tako da sam samo bila „napupela pionirka“, ali ne i „o-ho-ho razvijena omladinka“...🙂

ne sjecam se tog primanja u omladince. Mozda su to tada vec ukinuli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Cat_ 08.05.20 10:31

besposlenpop je napisao/la:
Šta nije uvas kelner(it)?  Na danashnji dan  - Page 2 439160543

Da, na nemackom jeste Kellner ili jos bolje Herr Ober. Od Oberkellner. Ali mi pricamo, kako to ona kaze - na jugoslaaavenskiii. 🙂
Ovde je rodjena, njeni su iz Bosne, slabije govori jugoslaavenskiii, a zeli da ga nauci.

Inace je nenormalno udarena, a ja volim te udarene...🙂
Preko Dade sam sve neke tako uvrnute ljude upoznala. 😀

Ne znam da li smem napisati nasu prvu scenu upoznavanja. : )) Nekako je ovde na forumu postalo kao u manastiru. : ))
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  besposlenpop 08.05.20 11:11

Cat_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:...

Ne znam da li smem napisati nasu prvu scenu upoznavanja. : )) Nekako je ovde na forumu postalo kao u manastiru. : ))
Budi opsežna i sa svim sočnim detaljima.  Na danashnji dan  - Page 2 270804909

_________________
Na danashnji dan  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Gost 08.05.20 16:27

Cat_ je napisao/la:

Ne znam da li smem napisati nasu prvu scenu upoznavanja. : )) Nekako je ovde na forumu postalo kao u manastiru. : ))


Kontemplacia.
Ni koski, ni hrskavice.
Niko ne viri iz grmlja. 


Samo ti piši.
Pogotovo ako je sekcualno, hrabro naprijed.  Na danashnji dan  - Page 2 1523192931

Svi vole čitati, malo njih prizna da čitaju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Na danashnji dan  - Page 2 Empty Re: Na danashnji dan

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.