kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zacarani krug ili RUPA bez dna

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:26

a što se fotki pičaka tiče - čeg se sablažnjavaš u komadu kožetine?
kod fotke pičke povlačiš granicu?
kod pišanja po cesti?
sranja u grmlju?
kopanja nosa?
pranja zuba?
silovanja?
jebanja u mozak?
boravaka na psihijatriji nemali broj puta... bezrazložnih...?
gdje povlačite granice majku vam jebem bolesnu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:37

Je li netko ovdje odgovoran za tvoje trenutno stanje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:43

Tomica je napisao/la:Je li netko ovdje odgovoran za tvoje trenutno stanje?
tomice, koliko centimetara ti je trenutno kurac dug... i je li u opuštenom ili erektiranom stanju?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Je li netko ovdje odgovoran za tvoje trenutno stanje?
tomice, koliko centimetara ti je trenutno kurac dug... i je li u opuštenom ili erektiranom stanju?


Hoces li konacno konkretno odgovoriti na pitanje ili ces i dalje neodredjeno nabadati?


Dakle, tko ti je od ovih ljudi naudio?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:51

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Je li netko ovdje odgovoran za tvoje trenutno stanje?
tomice, koliko centimetara ti je trenutno kurac dug... i je li u opuštenom ili erektiranom stanju?


Hoces li konacno konkretno odgovoriti na pitanje ili ces i dalje neodredjeno nabadati?


Dakle, tko ti je od ovih ljudi naudio?
da plešem malo i u tvom tempu... ma jebite se debili... pod cijenu da opet ostanem bez posla, dakle samostalnosti, da me zbuksate gdje već hoćete, da me jebete kako i kad i s čim hoćete... ma nema šanse mila... nema jebene šanse... možete što hoćete... potpuno mi je svejedno... ali ja više neću plesati kako vi hoćete... a najdraže mi je od svega što će vaš kučić biti najnesretniji u svemu tome... ipak je on pri svijesti svo vrijeme i jednako mrtav... e pa i ostat će.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:52

Moze li bez alegorija, metafora, pjesama i uopcenih tvrdnji i fino konkretno napisi tko ti je NAUDIO? Tko se tobom poigravao?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Je li netko ovdje odgovoran za tvoje trenutno stanje?
tomice, koliko centimetara ti je trenutno kurac dug... i je li u opuštenom ili erektiranom stanju?


Hoces li konacno konkretno odgovoriti na pitanje ili ces i dalje neodredjeno nabadati?


Dakle, tko ti je od ovih ljudi naudio?
da plešem malo i u tvom tempu... ma jebite se debili... pod cijenu da opet ostanem bez posla, dakle samostalnosti, da me zbuksate gdje već hoćete, da me jebete kako i kad i s čim hoćete... ma nema šanse mila... nema jebene šanse... možete što hoćete... potpuno mi je svejedno... ali ja više neću plesati kako vi hoćete... a najdraže mi je od svega što će vaš kučić biti najnesretniji u svemu tome... ipak je on pri svijesti svo vrijeme i jednako mrtav... e pa i ostat će.


Zao mi je zbog pizdarija kroz koje prolazis... Samo, moram ti reci da nisam dovoljno mocna. Nisam mocna unerediti ili popraviti tudje zivote, osim djelomicno vlastitog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 11:57

Tomica je napisao/la:Moze li bez alegorija, metafora, pjesama i uopcenih tvrdnji i fino konkretno napisi tko ti je NAUDIO? Tko se tobom poigravao?
naravno da ne može. čitaš li ti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:00

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
tomice, koliko centimetara ti je trenutno kurac dug... i je li u opuštenom ili erektiranom stanju?


Hoces li konacno konkretno odgovoriti na pitanje ili ces i dalje neodredjeno nabadati?


Dakle, tko ti je od ovih ljudi naudio?
da plešem malo i u tvom tempu... ma jebite se debili... pod cijenu da opet ostanem bez posla, dakle samostalnosti, da me zbuksate gdje već hoćete, da me jebete kako i kad i s čim hoćete... ma nema šanse mila... nema jebene šanse... možete što hoćete... potpuno mi je svejedno... ali ja više neću plesati kako vi hoćete... a najdraže mi je od svega što će vaš kučić biti najnesretniji u svemu tome... ipak je on pri svijesti svo vrijeme i jednako mrtav... e pa i ostat će.


Zao mi je zbog pizdarija kroz koje prolazis... Samo, moram ti reci da nisam dovoljno mocna. Nisam mocna unerediti ili popraviti tudje zivote, osim djelomicno vlastitog.
popravljati? nemoj me jebat... za koga vi sebe smatrate... vi ćete popravljati... i to na ovakav način... ali dobro, kad ste si našli nišu - krenite regrutirati novake jer 100 života je prekratko za popraviti sve koje popraviti treba... pa čop-čop, ne časite časa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:05

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Moze li bez alegorija, metafora, pjesama i uopcenih tvrdnji i fino konkretno napisi tko ti je NAUDIO? Tko se tobom poigravao?
naravno da ne može. čitaš li ti?


Meni su odavno dozlogrdile optuzbe bez ikakvih pokrica. Ako netko ima problem sa mnom, onda neka konkretno navede sto sam i kada "zgrijesila" ili zgrijesila, molim lijepo. Hvala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:08

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Hoces li konacno konkretno odgovoriti na pitanje ili ces i dalje neodredjeno nabadati?


Dakle, tko ti je od ovih ljudi naudio?
da plešem malo i u tvom tempu... ma jebite se debili... pod cijenu da opet ostanem bez posla, dakle samostalnosti, da me zbuksate gdje već hoćete, da me jebete kako i kad i s čim hoćete... ma nema šanse mila... nema jebene šanse... možete što hoćete... potpuno mi je svejedno... ali ja više neću plesati kako vi hoćete... a najdraže mi je od svega što će vaš kučić biti najnesretniji u svemu tome... ipak je on pri svijesti svo vrijeme i jednako mrtav... e pa i ostat će.


Zao mi je zbog pizdarija kroz koje prolazis... Samo, moram ti reci da nisam dovoljno mocna. Nisam mocna unerediti ili popraviti tudje zivote, osim djelomicno vlastitog.
popravljati? nemoj me jebat... za koga vi sebe smatrate... vi ćete popravljati... i to na ovakav način... ali dobro, kad ste si našli nišu - krenite regrutirati novake jer 100 života je prekratko za popraviti sve koje popraviti treba... pa čop-čop, ne časite časa

Maco, ne prepucava mi se s tobom. Na pogresnu si adresu zakucala. Nadam se da ce ti ubrzo biti puno bolje i da neces morati prolaziti kroz stvari koje si prolazila ranije.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:15

tomo, ja sam se već odlogirala, kao što znaš... ali ponovit ću opet - moja jedina satisfakcija u cijeloj ovoj priči je to što će jednako mrtvo biti i vaše štene. mene neće bit, moja odluka i moj odabir, ali jebeno će se pržiti i vaš ljubimac, prekrasni krumpir. neka govno čmrlji. sam si je skuhao sudbinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:22

Gdje te nece biti? Molim te, ne radi pizdarije.

Nazovi svoje.. Odi do njih. Zagrli ih. Zagrli ih cvrsto i ne pustaj.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:30

Tomica je napisao/la:Gdje te nece biti? Molim te, ne radi pizdarije.

Nazovi svoje.. Odi do njih. Zagrli ih. Zagrli ih cvrsto i ne pustaj.


koji su moji tomo?

ne sekiraj se - nećemo se više ubijati... pustit ćemo ga da pati i gleda i ne dira... nikada. to je jedino što je u mojoj moći... i ako moram svoju sreću žrtvovati da bi barem malo govnu priuštila ljepote, e pa pruštit ću mu je. i to puno. ne znam da li mi vjeruješ, ni sama nisam sigurna vjerujem li si po tom pitanju... ali mislim da mi jako malo fali... jako malo... jer u biti stvarno nemam ja šta puno izgubiti... ja sam našla savršen mir u onom što sam imala... tako da ja ne gubim... da, može biti bolje, ali mogu li ja u miru i bez tog boljeg. mogu. MOGU.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 12:31

svi ste njegovi. pa neka vam ga. nesretnog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 13:05

Samo zelim da si dobro... I mozda mi trenutno uopce ne vjerujes ali tkogod to govno bilo, nemoj sebi nauditi da bi on ispastao. Ne zelim da sebe konstantno povredjujes zbog njega.

Taj seronja ne smije postati tvoj zatvor. Ne vrijedi ni da bi se pomokrilo na njega. A ti si citav svijet svojima. Oprosti na patetici. Ne prodje dan da ne pozelim zagrliti tatu i ispricati mu kako je ruzno bez njega.

Zato.. idi do svojih. Ispricaj im sto te tisti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 28.06.20 13:51

Tomica je napisao/la:Samo zelim da si dobro... I mozda mi trenutno uopce ne vjerujes ali tkogod to govno bilo, nemoj sebi nauditi da bi on ispastao. Ne zelim da sebe konstantno povredjujes zbog njega.

Taj seronja ne smije postati tvoj zatvor. Ne vrijedi ni da bi se pomokrilo na njega. A ti si citav svijet svojima. Oprosti na patetici. Ne prodje dan da ne pozelim zagrliti tatu i ispricati mu kako je ruzno bez njega.

Zato.. idi do svojih. Ispricaj im sto te tisti.
žao mi je zbog tvog tate... zaboravim se opsjednuta svojim smećem...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  pizda 28.06.20 17:08

Tomica je napisao/la:Gdje te nece biti? Molim te, ne radi pizdarije.

Nazovi svoje.. Odi do njih. Zagrli ih. Zagrli ih cvrsto i ne pustaj.


e moja Tomice, ti zivis u nekom svom svijetu van vremena i prostora. Svijetu gdje ljudi imaju svoje, cvrsto ih grle i sve biva dobro...
Nadam se da je Maca samo malo previse popila i pocela ganjat neke svoje prastare virtualne fantome. Samo sto mislim da je fulala forum, ovdje vise ni fantomi ne stanuju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Lena 29.06.20 9:31

Maco, idi u pičku materinu....nije ti dobro, daj priznaj sebi i potraži pomoć.....
Niko ti loše ne želi....naprotiv....

Jaka si ti, samo moraš sad priznat sebi da nije dobar period....
Drži se.... i poslušaj Tomicu.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 29.06.20 12:55

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Gdje te nece biti? Molim te, ne radi pizdarije.

Nazovi svoje.. Odi do njih. Zagrli ih. Zagrli ih cvrsto i ne pustaj.


e moja Tomice, ti zivis u nekom svom svijetu van vremena i prostora. Svijetu gdje ljudi imaju svoje, cvrsto ih grle i sve biva dobro...


Ne.


A buduci da si promasio i sefa i stanicu i one Plejadjane kojima se nadas, i tako vec neko vrijeme, ostavljam ti taj tvoj interpretativni okvir u koji si me smjestio. Samo, ne stanujem ondje, iako to ne znaci da se u njega nece useliti kakav fantom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  whisperer 30.06.20 0:42

Maco, javi se je l sve u redu?
Nista i nitko nije bitan od vlastitog zdravlja..
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  pizda 30.06.20 2:02

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Gdje te nece biti? Molim te, ne radi pizdarije.

Nazovi svoje.. Odi do njih. Zagrli ih. Zagrli ih cvrsto i ne pustaj.


e moja Tomice, ti zivis u nekom svom svijetu van vremena i prostora. Svijetu gdje ljudi imaju svoje, cvrsto ih grle i sve biva dobro...


Ne.


A buduci da si promasio i sefa i stanicu i one Plejadjane kojima se nadas, i tako vec neko vrijeme, ostavljam ti taj tvoj interpretativni okvir u koji si me smjestio. Samo, ne stanujem ondje, iako to ne znaci da se u njega nece useliti kakav fantom.

pa sta se ljutis, nisam mislio nista lose...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 30.06.20 3:05

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pizdo, volim te!
želim te! 
vrijeme je!
bogove da stvaramo... na psihijatriji... zajedno... do vječnosti... ti i ja... i sobica, mala, tapecirana... čvrsto zaključana... bijela, meka... hranu da nam nose... a mi osuđeni jedno na drugo u samo par kvadrata... pod budnim okom kamera... i u pelenama... nenene, nikakave pelene ... golotinja čista....  ti mene, ja tebe... i tako u krug do zauvijek... 
prije ćeš se dokopati slobode... ali ja ti garantiram  da ću dočekati svoju osveticu, ... da te u slobodi čeka samo ništavilo , kraj.

Macika, koji je sad tebi??? Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 2329918616 I daj, ne spominji imena, nema veze sto vecina zna ali svejedno. Da sam zelio da me njime oslovljavaju ne bih se nazvao Pizdom.
Je li to neki tvoj perfomance ili ne daj boze...? Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 2329918616
Ma jooj pizdek moj, znas koji mi je... bar ti znas, ko niko... donijo nam je direktor na poslo bocu votke... na korona party - ponestalo dezinficijensa u studencu, onomad... nekidan mi poslije pranja zubi ponestalo listerina pa reko idem promuckat malo te votke... i spotakla se o jednu od macketina muckajuc svetu vodu, zagrcla i progutala... i eto ti... otvorilo pandorin kontejner.

Ali nemoj mislit da sam lagala ovo gore, znas da ja tebe njezno volim odavna i u svim tvojim inkarnacijama 💘

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 30.06.20 3:10

whisperer je napisao/la:Maco, javi se je l sve u redu?
Nista i nitko nije bitan od vlastitog zdravlja..
Sve je u (ne)redu ali poslozit cemo mi to  Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  pizda 30.06.20 3:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
Ma jooj pizdek moj, znas koji mi je... bar ti znas, ko niko... donijo nam je direktor na poslo bocu votke... na korona party - ponestalo dezinficijensa u studencu, onomad... nekidan mi poslije pranja zubi ponestalo listerina pa reko idem promuckat malo te votke... i spotakla se o jednu od macketina muckajuc svetu vodu, zagrcla i progutala... i eto ti... otvorilo pandorin kontejner.

Ali nemoj mislit da sam lagala ovo gore, znas da ja tebe njezno volim odavna i u svim tvojim inkarnacijama 💘

ajd, drago mi je ako je alkohol u pitanju i ako nisi ironicna Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 684758713. Sto se tice onih "inkarnacija" i ako je to neka insinuacija a ne vidim sto bi drugo moglo bit, moram te razuvjerit. Nisam ni cigo ni pero ni meho, to mi je jedini nick na svim forumima na kojima sam bio i jesam i to je to. Hoces vjerovat ili neces, tu nista ne mogu, jebiga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 2 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.