kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zacarani krug ili RUPA bez dna

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 30.06.20 4:31

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ma jooj pizdek moj, znas koji mi je... bar ti znas, ko niko... donijo nam je direktor na poslo bocu votke... na korona party - ponestalo dezinficijensa u studencu, onomad... nekidan mi poslije pranja zubi ponestalo listerina pa reko idem promuckat malo te votke... i spotakla se o jednu od macketina muckajuc svetu vodu, zagrcla i progutala... i eto ti... otvorilo pandorin kontejner.

Ali nemoj mislit da sam lagala ovo gore, znas da ja tebe njezno volim odavna i u svim tvojim inkarnacijama 💘

ajd, drago mi je ako je alkohol u pitanju i ako nisi ironicna Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 684758713. Sto se tice onih "inkarnacija" i ako je to neka insinuacija a ne vidim sto bi drugo moglo bit, moram te razuvjerit. Nisam ni cigo ni pero ni meho, to mi je jedini nick na svim forumima na kojima sam bio i jesam i to je to. Hoces vjerovat ili neces, tu nista ne mogu, jebiga...
Znam da nisi ni cigo, ni pero, ni meho... a sto se nekih drugih stvari tice, moram ti rec(i) da lazes melita... lazes melita vise i od melite. 
Tesko mi je stalno slijedit tvoje tragove pizdolizdo, jeboga, eksplodirat ce mi glava...
Idem nespavat i pit kavu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  pizda 30.06.20 6:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ma jooj pizdek moj, znas koji mi je... bar ti znas, ko niko... donijo nam je direktor na poslo bocu votke... na korona party - ponestalo dezinficijensa u studencu, onomad... nekidan mi poslije pranja zubi ponestalo listerina pa reko idem promuckat malo te votke... i spotakla se o jednu od macketina muckajuc svetu vodu, zagrcla i progutala... i eto ti... otvorilo pandorin kontejner.

Ali nemoj mislit da sam lagala ovo gore, znas da ja tebe njezno volim odavna i u svim tvojim inkarnacijama 💘

ajd, drago mi je ako je alkohol u pitanju i ako nisi ironicna Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 684758713. Sto se tice onih "inkarnacija" i ako je to neka insinuacija a ne vidim sto bi drugo moglo bit, moram te razuvjerit. Nisam ni cigo ni pero ni meho, to mi je jedini nick na svim forumima na kojima sam bio i jesam i to je to. Hoces vjerovat ili neces, tu nista ne mogu, jebiga...
Znam da nisi ni cigo, ni pero, ni meho... a sto se nekih drugih stvari tice, moram ti rec(i) da lazes melita... lazes melita vise i od melite. 
Tesko mi je stalno slijedit tvoje tragove pizdolizdo, jeboga, eksplodirat ce mi glava...
Idem nespavat i pit kavu

oke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  besposlenpop 30.06.20 8:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Maco, javi se je l sve u redu?
Nista i nitko nije bitan od vlastitog zdravlja..
Sve je u (ne)redu ali poslozit cemo mi to  Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 684758713
Ajde.  Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 684758713

_________________
Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Gost 30.06.20 19:05

besposlenpop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Maco, javi se je l sve u redu?
Nista i nitko nije bitan od vlastitog zdravlja..
Sve je u (ne)redu ali poslozit cemo mi to  Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 684758713
Ajde.  Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 684758713
Forza! Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 A040691

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Cat_ 10.09.20 10:54

sarita je napisao/la:idu oni dalje, idu... to vracanje ili hovering je dio toga dok jos nisu uradili potpuno odbacivanje. taj hovering je dio tog ciklusa. odbacivanje kad se desi krenuti ce na novi narcissist supply.


Da, ne moze bez toga. Bez novog „objekta napajanja“. Ili starog, preko hovering-a. Tada znaju izvuci osobe iz daleke proslosti.
Samo treba biti strpljiv i otici ce.
Jer kada zena jednom jasno (prethodno sve vreme oseca da sa tom osobom nesto nije u redu, ali ako taj narcizam ne nosis u sebi ne mozes ga ni prepoznati bez pomoci sa strane) shvati s kim ima posla sve sto zeli je da se ta osoba skloni iz njenog zivota.
Novom ili starom objektu nema pomoci. Narcisi su uvek korak ispred i mogu odglumiti sto god zele. Pri tom nisu niti osecajni, niti poseduju empatiju, niti znaju sto je ljubav. Iako mastaju o idealnoj ljubavi, srodnoj dusi, sto je fascinantno. Sto su stariji sve su bolji manipulatori.

Citala sam o tom poremecaju i svi narcisi se ponasaju isto. U svakoj vezi isto. Skroman, gotovo snishodljiv pristup, hinjene saosecanja, hint da im treba podrska, da su osecajni, da nesto ne znaju, pa flert i rolanje do „zene njegovog zivota“. A onda sve splasne, razocarani prelaze na fazu „obezvredjivanja“, toplo-hladno, disappearing acts, odlasci bez pozdrava, dolasci bez objasnjenja, gaslighting, prebacivanje krivice, silent treatment, ghosting i kad taman druga strana pomisli da je proslo eto njega sa novim hoveringom kad mu ponestane napajanja sa drugih strana.
Ucinkovita je No contact metoda, brisanje i blokiranje br.telefona, FB, svega, ali to retko koja zena izdrzi. Ili joj on ne dozvoli mnogim perfidnim igrama.
Mora on da odluci da ode sam. I tada je sloboda.
Kazem „on“, jer su 90% narcisa muskarci.

U sta spada NPO? To je Cluster B? Nema pomoci terapijom?
A znam da nikada ne prihvataju da imaju problem. Za svoje ponasanje uvek imaju „razlog“ i opravdanje. Krivica je u drugima.  

Trazila sam kako je odrastati uz roditelja koji je narcis, a najvise nasla o ovakvim vezama.
Ne znam odakle to dolazi. Zivimo u narcistickoj kulturi uzimanja i odbacivanja. Imam utisak da to jos vise pospesuje takvu vrstu ponasanja.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Cat_ 10.09.20 10:57

Btw, Sarita, da li je narcis svestan svog ponasanja, tj da li sve svesno, namerno i smisljeno radi ili mu je takva priroda?

Znam da ne mogu osetiti ljubav, vec zanos i seksualnu privlacnost. Sta bude sa njima kada ostare i vise nema seksualnog uzbudjenja? Sklanjaj se ko moze? 🙂🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Zacarani krug ili RUPA  bez dna - Page 3 Empty Re: Zacarani krug ili RUPA bez dna

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.