kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 07.11.20 12:09

Brojim zarazite ...

_________________
sta radite sad? - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 07.11.20 19:18

besposlenpop je napisao/la:Brojim zarazite ...
Sta's brojat. Sve je tute: Coronovirus Update (Live) Extrapoliraj sta ti treba. sta radite sad? - Page 40 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 07.11.20 19:22

Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Brojim zarazite ...
Sta's brojat. Sve je tute: Coronovirus Update (Live) Extrapoliraj sta ti treba. sta radite sad? - Page 40 F24sqg
Po kojoj su to logici posložili rezultate / države?!  sta radite sad? - Page 40 1695130124

_________________
sta radite sad? - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 07.11.20 19:27

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Izgleda da si slabo naučil ili dobro zaboravil povijest (za Caticu: istorija) - ono o križarskim ratovima, progonu templara, 30-godišnjem ratu, praškoj defesternaciji, Bartolomejskoj noći, inqiziciji, španjolskoj konqisti ... pa onda o Mussoliniju, Hitleru, Staljinu ... sve uljuđeni kršćani.
sta radite sad? - Page 40 4255275425
 

stvarno ti pije vodu povlacenje paralele izmedju Beca 21 stoljeca  i krizarskih ratova 12-13 stoljeca.
Moje misljenje o reigijama se zna pa da se ne ponavljam. Ovo sto provlace kroz islam je cisto zlo. Nek se vrate odakle su dosli pa nek do mile volje uzivaju u islamu, nek zene hodaju zabradjene a kozojebi nek dzihaduju sami sa sobom i sve u redu...
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 07.11.20 19:28

sta radite sad? - Page 40 0596ce34d27b9efec702745d6e16bb58

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 07.11.20 21:39

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Brojim zarazite ...
Sta's brojat. Sve je tute: Coronovirus Update (Live) Extrapoliraj sta ti treba. sta radite sad? - Page 40 F24sqg
Po kojoj su to logici posložili rezultate / države?!  sta radite sad? - Page 40 1695130124
sta radite sad? - Page 40 400full

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 07.11.20 23:55

Dudette je napisao/la:
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


bilo je logora sa svih strana, ne samo za muslimane pa svejedno srbi i hrvati ne ubijaju becane i parizane i ne vicu "Isus je najveci"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 08.11.20 0:10

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


bilo je logora sa svih strana, ne samo za muslimane pa svejedno srbi i hrvati ne ubijaju becane i parizane i ne vicu "Isus je najveci"...
da. moji roditelji su zrtve tih logora sa svih drugih strana. tata je brutalno mucen i ultimativno je podlegao, zivio bi on i duze da nije sve to prosao...mama srecom nije fizicki zlostavljana, ali trebalo je to prezivjeti. jednog dana granata je pala na logor... grozota. svi su imali te logore samo sto su nasi muslimani nasli nacina da najvise pricaju o njima i guraju ih u prednji plan. jebaji ga, oni objektivno i jesu imali najveci broj zrtava, al i drugi nevini ljudi se broje. pokusava se od srebrenice stvoriti neka jaka prica poput njemackih logora al dzaba im je... nece se to nikada desiti. jebe se cijelom svijetu za nas... slazem se s tobom pizdo. nemaju ti logori veze sa ovim zbivanjima u becu, francuskoj, holandiji... mislim da ne treba o takvim stvarima pricati javno upravo zbog ovakvih komentara koje smo vidjeli ovdje. zalosne su sile svijetom zavladale sa iskrenutom logikom. sve je to jad i tuga velika. bice takvih stvari sve vise i vise.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.11.20 0:40

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


bilo je logora sa svih strana, ne samo za muslimane pa svejedno srbi i hrvati ne ubijaju becane i parizane i ne vicu "Isus je najveci"...
Logori su uglavnom bili srpski, za Bosnjake i manji broj Hrvata. Bosnjaci su imali dva logora (slovom i brojkom), uglavnom za Hrvate, na podrucju Jablanice. Nadalje, cijela Banja Luka bila je jedan ogroman logor za Bosnjake i Hrvate. U Zapadnoj Hercegovini logori su bili iskljucivo za Bosnjake. 

Postoji lista logora u BiH koju je kompilirao Medjunarodni odbor Crvenog Kriza (MOCK). Na toj listi bile su i silovane i pretucene Bosnjakinje iz Banja Luke ciji su muzevi bili ubijeni. Te zene i logorasi Bosnjaci iz srpskih logora bili su evakuirani u Hrvatsku pod nadzorom MOCK-a, i pod uvjetom da iz Hrvatske budu preseljeni u trece zemlje. Vratiti se u BiH nisu mogli cak i da su i htjeli, a mnogi su htjeli. Delegati MOCK-a popisivali su sve zatocenike, mahom Bosnjake. Iste su Srbi konstantno rotirali izmedju brojnih logora da im MOCK teze udje u trag. Na stotine ih je zvjerski muceno i poubijano. 

Osobno sam, uz mnoge druge, razgovarala s jednim od dvojice prezivjelih u masovnom pokolju 2000 Bosnjaka kod Srebrenice. Covjek je bio zasticeni svjedok ICTY-a. O tim strahotama stvarno ne mogu pisati. 

Ali ne mogu vise slusati tu patolosku masineriju lazi koja je pocela 1990. i pausalne i neupucene komentare Hrvata koji sve znaju.  

Please, nabroji mi te logore sa svih strana! Napominjem da tocan popis svih logora u BiH postoji i kompilirao ga je MOCK pa mozes guglati.


Zadnja promjena: Dudette; 08.11.20 0:45; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.11.20 0:43

Dudette je napisao/la:sta radite sad? - Page 40 0596ce34d27b9efec702745d6e16bb58
I s njim sam razgovarala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.11.20 0:47

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


bilo je logora sa svih strana, ne samo za muslimane pa svejedno srbi i hrvati ne ubijaju becane i parizane i ne vicu "Isus je najveci"...
Ovo je stvarno 'argument' za shit of the year.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 08.11.20 0:51

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


bilo je logora sa svih strana, ne samo za muslimane pa svejedno srbi i hrvati ne ubijaju becane i parizane i ne vicu "Isus je najveci"...
Logori su uglavnom bili srpski, za Bosnjake i manji broj Hrvata. Bosnjaci su imali dva logora (slovom i brojkom), uglavnom za Hrvate, na podrucju Jablanice. Nadalje, cijela Banja Luka bila je jedan ogroman logor za Bosnjake i Hrvate. U Zapadnoj Hercegovini logori su bili iskljucivo za Bosnjake. 

Postoji lista logora u BiH koju je kompilirao Medjunarodni odbor Crvenog Kriza (MOCK). Na toj listi bile su i silovane i pretucene Bosnjakinje iz Banja Luke ciji su muzevi bili ubijeni. Te zene i logorasi Bosnjaci iz srpskih logora bili su evakuirani u Hrvatsku pod nadzorom MOCK-a, i pod uvjetom da iz Hrvatske budu preseljeni u trece zemlje. Vratiti se u BiH nisu mogli cak i da su i htjeli, a mnogi su htjeli. Delegati MOCK-a popisivali su sve zatocenike, mahom Bosnjake. Iste su Srbi konstantno rotirali izmedju brojnih logora da im MOCK teze udje u trag. Na stotine ih je zvjerski muceno i poubijano. 

Osobno sam, uz mnoge druge, razgovarala s jednim od dvojice prezivjelih u masovnom pokolju 2000 Bosnjaka kod Srebrenice. Covjek je bio zasticeni svjedok ICTY-a. O tim strahotama stvarno ne mogu pisati. 

Ali ne mogu vise slusati tu patolosku masineriju lazi koja je pocela 1990. i pausalne i neupucene komentare Hrvata koji sve znaju.  

Please, nabroji mi te logore sa svih strana! Napominjem da tocan popis svih logora u BiH postoji i kompilirao ga je MOCK pa mozes guglati.
evo ja cu rec' jedan: bare u doboju. dosli su jednog dana i zavarili su izvana baraku sa dervencanima. ljudi su u strahu virili i svjedocili tome. ko su ljudi? mnogi dobri i nevini ljudi, izmedju ostalih i moji roditelji... i boli me kurac jel taj logor na listi ictija, pictija ili mictija... ja znam sta ja znam. uglavnom, ispade da ovom supku iz beca treba spomenik dici i da se mi trebamo bojati izreci sta mislimo o tome sranju. naravno, u kakvom svijetu zivimo i jeste zabranjeno reci sta osjecas i mislis. drago mi je da se ti i pop dobro osjecate u tom i takvom svijetu.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.11.20 1:11

sarita je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Ne treba se prostorno ni vremenski previse udaljavati... Dovoljno je samo prisjetiti se uzasa koji je ovdje poceo 1991. Izmedju ostalog, i masovnih koncentracijskih logora za bosanske Muslimane. 


bilo je logora sa svih strana, ne samo za muslimane pa svejedno srbi i hrvati ne ubijaju becane i parizane i ne vicu "Isus je najveci"...
Logori su uglavnom bili srpski, za Bosnjake i manji broj Hrvata. Bosnjaci su imali dva logora (slovom i brojkom), uglavnom za Hrvate, na podrucju Jablanice. Nadalje, cijela Banja Luka bila je jedan ogroman logor za Bosnjake i Hrvate. U Zapadnoj Hercegovini logori su bili iskljucivo za Bosnjake. 

Postoji lista logora u BiH koju je kompilirao Medjunarodni odbor Crvenog Kriza (MOCK). Na toj listi bile su i silovane i pretucene Bosnjakinje iz Banja Luke ciji su muzevi bili ubijeni. Te zene i logorasi Bosnjaci iz srpskih logora bili su evakuirani u Hrvatsku pod nadzorom MOCK-a, i pod uvjetom da iz Hrvatske budu preseljeni u trece zemlje. Vratiti se u BiH nisu mogli cak i da su i htjeli, a mnogi su htjeli. Delegati MOCK-a popisivali su sve zatocenike, mahom Bosnjake. Iste su Srbi konstantno rotirali izmedju brojnih logora da im MOCK teze udje u trag. Na stotine ih je zvjerski muceno i poubijano. 

Osobno sam, uz mnoge druge, razgovarala s jednim od dvojice prezivjelih u masovnom pokolju 2000 Bosnjaka kod Srebrenice. Covjek je bio zasticeni svjedok ICTY-a. O tim strahotama stvarno ne mogu pisati. 

Ali ne mogu vise slusati tu patolosku masineriju lazi koja je pocela 1990. i pausalne i neupucene komentare Hrvata koji sve znaju.  

Please, nabroji mi te logore sa svih strana! Napominjem da tocan popis svih logora u BiH postoji i kompilirao ga je MOCK pa mozes guglati.
evo ja cu rec' jedan: bare u doboju. dosli su jednog dana i zavarili su izvana baraku sa dervencanima. ljudi su u strahu virili i svjedocili tome. ko su ljudi? mnogi dobri i nevini ljudi, izmedju ostalih i moji roditelji... i boli me kurac jel taj logor na listi ictija, pictija ili mictija... ja znam sta ja znam. uglavnom, ispade da ovom supku iz beca treba spomenik dici i da se mi trebamo bojati izreci sta mislimo o tome sranju. naravno, u kakvom svijetu zivimo i jeste zabranjeno reci sta osjecas i mislis. drago mi je da se ti i pop dobro osjecate u tom i takvom svijetu.
Jako mi je zao sto je tvoja obitelj propatila i prozivjela te ratne strahote i sto ti je tata stradao na tako bolan nacin. Doboj je bio Serb stronghold. Tvoji roditelji i ostali ljudi, prema mojim saznanjima, bili su zatoceni od strane JNA i paravojnih srpskih jedinica. Nisu Bare na listi MOCK-a, ali to ne umanjuje patnje ljudi koji su se zatekli u vrtlogu rata. Nije MOCK uspio registrirati ni Fikreta Alica sa naslovnice Time-a. Tesko je bilo pregovarati s onima koji su te logore kontrolirali. 

Osjecam se dobro i ciste savjesti jer sam pomogla mnogim tvojim sunarodnjacima i izbjeglicama iz mnogih drugih drzava da zapocnu novi zivot u nekoj novoj domovini. 

Nikoga ne mrzim, a ponajmanje ne zbog rase, vjere, etniciteta, pripadnosti nekoj drustvenoj grupi ili po rodnom osnovu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.11.20 1:22

Ne znam sto i kako tebi 'ispada', ali pop u svojim upisima osudjuje terorizam i rat. Takve njegove stavove potpisujem bez problema. 

Nisam nigdje u njegovim postovima uocila da velica beckog ili nekog drugog teroristu ili insinuira da se beckom treba podignuti spomenik. 

Pop samo tvrdi da svi Muslimani nisu teroristi. Nemam razloga ne sloziti se ni s tom njegovom tvrdnjom. Kao sto svi Hrvati nisu ustase, a svi Srbi nisu cetnici.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 08.11.20 1:32

Ocekujem da pop stavi kakve cevape, da opusti atmosferu... sta radite sad? - Page 40 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 08.11.20 2:04

Dudette je napisao/la:Ocekujem da pop stavi kakve cevape, da opusti atmosferu... sta radite sad? - Page 40 1zouo36
Nisam sve pročital, al sigurno mi nije bilo ni nakraj pameti eskupirat ovg džihadista ni po kojoj točki optužnice.
Jedino mislim da je šteta da su ga ubili (to ne znači da ga žalim!), jer bi istraga i suđenje bilo korisnije od kopanja po njegvom Facebooku.

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.php?t=1211

_________________
sta radite sad? - Page 40 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.