kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razmisljanje donjom glavom

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  besposlenpop 16.08.20 10:57

sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:ma ajde ba pizdo kakvo to... nema niko od nas vise nikakvih sexualnih hormona. ostarili smo na ovome forumu. nema nista od tih radnji... ni u dvoje ni u samo i nikako pa sve da bi i htio... pa ja.

imam ja hormona i to onih testiserona...
ma kakvi. to je nestalo.
Ne vidi tise to na microscop.
Čak i Tzigo ima jednog, iako sumu jajca odrezali.

_________________
razmisljanje donjom glavom - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  sarita 16.08.20 18:05

zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:sta vi mislite je l istina da muski djubar razmislja donjom glavom? znate ono zene ih zalude toliko da oni naivno pristaju na sve. ako ima istine imate li kakav savjet za mene kako da ih ja zavedem i vozam oko malog prsta. ovo malo naseg muskog djubra sto ovdje imamo na forumu bih zamolila da napisete je l se vama kad god u zivotu desilo da donjom glavom razmisljate i kako je to proslo. jeste li imali kakvih negativnih posljedica u zivotu zbog toga? je l vas iko ikad zajebo i iskoristio samo zato sto ste muski kojima je donji mozak izrazenije radio od onog u glavi? cula sam ja za takve primjere... dodju zene takve nekakve iskoriscivacice i okrenu vas oko malog prsta dok si reko keks. sreca nama zenicama pa mi nemamo donji mozak pa nam je sva pamet u glavi. zato mi i jesmo jace od muskaraca.... 
ps. naravno salim se. ovo je pobezvezno pisanje onako pisanja radi...  razmisljanje donjom glavom - Page 2 3015220106

Bog te mazo kao da ja pitam da li zene razmishljaji rupom ili onom rupom u glavi..Naravno da smo svi razlichiti i da normalan chovjek ne moze generalizirati...o bilo kome da se radi..Ja sam fakat imao mozda dva problema sa zenama ,,,jedna u stvarnom zivotu jednu sa foruma..Ova sa foruma je zeshci idiot ,,psihopata koja ako ne dobije ono shto si je zamislila onda pizdi i izmishlja razne pizdarije koje nisu dostojne jedne zene..Dobro ,,do je bolest ,,pa shvacam...U stvarnom zivotu ,,u zadnjih godinu dana sam dozivio od rodjene sestre takva glupa ramishljanja da sam je jednostavno poslao nazad ZG..Donijela mi je taj malogradjanski primitivni smrad  od kojega mi se dize kosa na glavi..Dakle...smijem tvrditi da su danashnje zene barem u Cro..masa iskompleksiranih i nesigurnih kreatura da to nije normalno..
Dozivljavao sam na forumu a i izvan njega da me optuzuju da ih omalovazavam i podcjenjujem ..branio sam se i objashnjavao svoje postupke i zelje da dokazem suprotnom ,,,ali AXaj..kao i na forumu,,,kad si neshto umisle to furaju do kraja bez poytrbe da objashnjavaju..Jebiga ja nemam vremen za takve gluposti pa u principu prekifam komunikaciju i ne javljam se ,Nevjeohtbo jaji se mushkarac i zen ne mogu sloziti oko par jednostVNIH STVARI  A kamo li o sushtini ivota..
a joj ti ovo pravo ozbiljno shvatio. pa ne moras ovako ozbiljno i to na javno o svome zivotu al dobro - svako zna sebi najbolje. nadam se da "ova s foruma" se ne odnosi na mene. ma dobro, malo i ti razmisli o mixed signalima koje znas poslati zenama pa se poslije kao cudis. a to za sestru mi je zao. ipak nema brata niti sestre dok ne rodi majka. ja bi za moje i zivot dala. ma salim se ja s ovom temom. naravno da ne mislim da su muski muski djubar i da su donjoglavasi - doduse kako koji, eno ja gledala sapunicu - tip potpuno poludio za zenom i sve unistio zbog nje, od tajkuna do prosjackog stapa spao. ajd sad. pozdrav.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  sarita 16.08.20 18:06

besposlenpop je napisao/la:
sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:ma ajde ba pizdo kakvo to... nema niko od nas vise nikakvih sexualnih hormona. ostarili smo na ovome forumu. nema nista od tih radnji... ni u dvoje ni u samo i nikako pa sve da bi i htio... pa ja.

imam ja hormona i to onih testiserona...
ma kakvi. to je nestalo.
Ne vidi tise to na microscop.
Čak i Tzigo ima jednog, iako sumu jajca odrezali.
ne pomoze to vise ni electronski microscop. ostali su tragovi tragova. sad smo svi bespolna bica.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  sarita 16.08.20 18:07

škutorčina je napisao/la:pušća san ovu soci-gamad da te svituje , vidin da su maloumni pa da ti rečen 

ako oš da nekom zavrtiš , znači tribaš blistat i bit "nezainteresiran" , za to je najjači pencilin  jebanje , a ne ovo vorumsko il snoga kad ostaneš na po puta 

tad ti ni organ neće pravit probleme pa ćeš moć koristit možđane 

tako se ruši sve na ovome svitu , garantirano , i čini prividni profit , dok je pak ljudska vrijednost koja je je elementarni čimbenik braka kao institucije nemoguća misija odgojenima u  socijalističkim rasizmima zato i jesu u soci-nacizmu i soci-komunizmu i današnjem globalističkom-socijalizmu brakovi endemski slučajevi 

jaraniš se soci-gamadi a tila bi brak il kak san razumija "sigurno pogrešno" da bidneš mačo socijalistica 

ma đubre si ti krvnice predaka svojih 

uglavnom 

ZA socijalističku SMRT
vidi ti skutorcine, na momente prosija nesto suvislo al onda sjebes odma dole sa nastavakom. inace, mislim da si u pravu - kurocilin je lijek za sve.
za dom i tita SPREMNI!!
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Gost 16.08.20 20:49

Ima kukolja i vamo i tamo... osobno mislim da sam najebala puno vise nego sto sam zasluzila razmisljanje donjom glavom - Page 2 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  sarita 16.08.20 21:47

Vel'ka maca je napisao/la:Ima kukolja i vamo i tamo... osobno mislim da sam najebala puno vise nego sto sam zasluzila razmisljanje donjom glavom - Page 2 3015220106
ima ima kukolja maco. najebala jasta nego da si. cesto se najebe. al dobro. idemo dalje i eto...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  maledetta primavera 16.08.20 22:02

sarita je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:Ima kukolja i vamo i tamo... osobno mislim da sam najebala puno vise nego sto sam zasluzila razmisljanje donjom glavom - Page 2 3015220106
ima ima kukolja maco. najebala jasta nego da si. cesto se najebe. al dobro. idemo dalje i eto...
razmisljanje donjom glavom - Page 2 4024472575
Samo ici dalje, nikako ostati na mjestu....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Gost 16.08.20 22:02

Uto ime... both ways ticket  razmisljanje donjom glavom - Page 2 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  sarita 16.08.20 22:11

maledetta primavera je napisao/la:
sarita je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:Ima kukolja i vamo i tamo... osobno mislim da sam najebala puno vise nego sto sam zasluzila razmisljanje donjom glavom - Page 2 3015220106
ima ima kukolja maco. najebala jasta nego da si. cesto se najebe. al dobro. idemo dalje i eto...
razmisljanje donjom glavom - Page 2 4024472575
Samo ici dalje, nikako ostati na mjestu....
ma jasta maledetkice moja. samo naprijed. uh kako sam te pozelila.  razmisljanje donjom glavom - Page 2 167558484
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  maledetta primavera 16.08.20 22:15

sarita je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
sarita je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:Ima kukolja i vamo i tamo... osobno mislim da sam najebala puno vise nego sto sam zasluzila razmisljanje donjom glavom - Page 2 3015220106
ima ima kukolja maco. najebala jasta nego da si. cesto se najebe. al dobro. idemo dalje i eto...
razmisljanje donjom glavom - Page 2 4024472575
Samo ici dalje, nikako ostati na mjestu....
ma jasta maledetkice moja. samo naprijed. uh kako sam te pozelila.  razmisljanje donjom glavom - Page 2 167558484
I ja tebe  razmisljanje donjom glavom - Page 2 3489559348
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Cat_ 16.08.20 22:34

Geolozi su misljenja da je reka Kongo nastala cak pre 35 miliona godina. Dugacka je 4700km, a na nekim mestima siroka cak 16km. Najdublja je reka na svetu. 
Naucnici Kyoto univerziteta veruju da je reka pre 1 do 2 miliona godina imala najnizi nivo sto je dovelo do toga da se jedan deo predaka danasnjih shimpanzi, oni koji se nisu plasili ulaska u vodu, usudio da reku predje i nastani se na njenoj juznoj obali. Tako da sada imamo simpanze koje zive na njenoj severnoj obali i bonobo majmune, koji zive na jugu. Jedna te ista vrsta majmuna zabelezila je dva poprilicno razlicita pravca evolucijskog razvoja. 
Kod simpanza je vodjs uvek najjaci muzjak. Podela hrane je izuzetno gruba, konfliktna i borbena. Nije im strano ni to da u cilju osvete ubijaju i jedu protivnike ili njihove mlade. Napadaju i druge vrste majmuna i isto ih jedu ili im otimaju hranu. Izuzetno se plase reke i nikada ne ulaze u nju. 
Bonobo simpanze, koje su inace prisutne samo u tom delu sveta se ponasaju potpuno drugacije. Obelezava ih matrijahat, odnosno vodja im je najstarija zenka. Hrane se iskljucivo biljkama, a hranu dele noseni humanim osecajem za pomoc i podrsku. Sve konflktne i stresne situacije resavaju seksom. Sa puunoo seksa. Upraznjavaju ga na slican nacin kao ljudi, tj menjaju poze. Svadje izmedju dve zenke takodje se resavaju seksom i mazenjem. U vodu ulaze bez problema. Najcesce radi seksa u vodi. 
Muzjaci imaju velike polne organe. Mnogo vece nego „obicne“ simpanze. Veruje se da je to bas zbog sexa u velikim kolicinama. Gorile koje se izuzetno retko pare, u odnosu na svoju velicinu imaju izuzetno male polne organe. 

Ova tema me je asocirala na ovo gore... 🙂 Eto. Ne znam zasto. 🙂 🙂

A ne znam ni da li muskarci razmisljaju donjom glavom, ali ponekad svakako utice na njihovo ponasanje. 
Verujem da preferiraju lepe zene skladnih oblina. To je sva mudrost koju po tom pitanju mogu podeliti sa vama.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Legolas 16.08.20 22:41

Obzirom da se kroz evoluciju mijenjamo kako suprotni spol bira te ljudski mužjaci među primatima definitivno imaju najveće spolovilo u usporedbi sa tijelom, moglo bi se reći da žene više razmišljaju muškom donjom glavom. Ili njome upravljaju. razmisljanje donjom glavom - Page 2 11484130  Da žene nisu generacijama birale po veličini spolovila, ne bi mužjaci razvili toliko.

Još razmišljam koji su mi mužjaci radi sugestibilnosti  ženkom izboru krenuli smiješnijim smjerom, one rajske ptice koje od sebe prave kretene ne bi li se sparili, ili ljudski mužjaci koji su se osudili na manjak krvi u glavi iz istih razloga. razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Cat_ 16.08.20 22:52

Da, da, to sam zaboravila napisati. Zenke su te koje najcesce iniciraju sex i na taj nacin stvaraju harmonicno okruzenje.

Zanimljivo kod rajskih ptica je to da se njihova uloga sastoji samo u tome da budu lepi i da se pare. Koliko znam o mladima ne vode brigu.
Pticiji starletani... 🙂🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Legolas 16.08.20 22:58

Zato su morske kobilice (ženke konjica) dostigle savršenstvo. Pare se al mužjak brine o potomstvu i prolazi kroz porođajne muke.

Bogomoljkama mužjaci više ni ne trebaju da bi se razmnožile pa ih i pojedu ako se i spare. Ako ih nema, sposobne su se razmnožavati i bez mužjaka.  Priroda je čudesna kad kreneš proučavati načine kako je koja vrsta osigurala svoj opstanak.

O hobotnicama da ne govorim. I njihove ženke su kanibali pa su mužjaci naučili svoje spolovilo koristiti kao torpedo bez da im se i približe. Vele da su jako inteligentne. razmisljanje donjom glavom - Page 2 1619348112 Moglo bi se složiti sa time.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  pizda 17.08.20 0:31

Cat_ je napisao/la:Geolozi su misljenja da je reka Kongo nastala cak pre 35 miliona godina. Dugacka je 4700km, a na nekim mestima siroka cak 16km. Najdublja je reka na svetu. 
Naucnici Kyoto univerziteta veruju da je reka pre 1 do 2 miliona godina imala najnizi nivo sto je dovelo do toga da se jedan deo predaka danasnjih shimpanzi, oni koji se nisu plasili ulaska u vodu, usudio da reku predje i nastani se na njenoj juznoj obali. Tako da sada imamo simpanze koje zive na njenoj severnoj obali i bonobo majmune, koji zive na jugu. Jedna te ista vrsta majmuna zabelezila je dva poprilicno razlicita pravca evolucijskog razvoja. 
Kod simpanza je vodjs uvek najjaci muzjak. Podela hrane je izuzetno gruba, konfliktna i borbena. Nije im strano ni to da u cilju osvete ubijaju i jedu protivnike ili njihove mlade. Napadaju i druge vrste majmuna i isto ih jedu ili im otimaju hranu. Izuzetno se plase reke i nikada ne ulaze u nju. 
Bonobo simpanze, koje su inace prisutne samo u tom delu sveta se ponasaju potpuno drugacije. Obelezava ih matrijahat, odnosno vodja im je najstarija zenka. Hrane se iskljucivo biljkama, a hranu dele noseni humanim osecajem za pomoc i podrsku. Sve konflktne i stresne situacije resavaju seksom. Sa puunoo seksa. Upraznjavaju ga na slican nacin kao ljudi, tj menjaju poze. Svadje izmedju dve zenke takodje se resavaju seksom i mazenjem. U vodu ulaze bez problema. Najcesce radi seksa u vodi. 
Muzjaci imaju velike polne organe. Mnogo vece nego „obicne“ simpanze. Veruje se da je to bas zbog sexa u velikim kolicinama. Gorile koje se izuzetno retko pare, u odnosu na svoju velicinu imaju izuzetno male polne organe. 

Ova tema me je asocirala na ovo gore... 🙂 Eto. Ne znam zasto. 🙂 :slight_smile:


mene vise asocira na srbiju i hrvacku... razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Legolas 17.08.20 2:16

Temu sam shvatila više zabavnog karaktera i da razigra forum. Ali ako ću o njoj ozbiljno pisati, onda sve skupa ima veze samo sa gornjom glavom. Ljude, muške i ženske najviše pali samopouzdanje i vladanje situacijom. Jebiga, hijerarhjijska smo bića i pale nas lideri koji se ne daju smesti kojekakvim przničenjem. Znam to iz iskustva. I mužjake i ženke ljudske pali pravi lider jer im daje osjećaj sigurnosti. Zato me do suza nasmijalo kad se Plenki probao prikazati takvim. On je lider iz mrduše donje.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  urbanstyle 17.08.20 18:14

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:mi smo bespomocni....
daj malo detalja, ude. kako se snalazis onda u toj bespomocnosti?

ja drkam ko zivotinja...

kako životnja to radi ? kako?

_________________
pričate pyzdarje
urbanstyle
urbanstyle

Broj postova : 192
Join date : 12.06.2019
Lokacija : kroz smrdečac 5A

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  urbanstyle 17.08.20 18:17

sarita je napisao/la:ma ajde ba pizdo kakvo to... nema niko od nas vise nikakvih sexualnih hormona. ostarili smo na ovome forumu. nema nista od tih radnji... ni u dvoje ni u samo i nikako pa sve da bi i htio... pa ja.
 a kad je urbi govorila..jebi te ljudi..sexajte se...onda ste svi moralizirali..eto vam sad razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931 razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931 razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931

_________________
pričate pyzdarje
urbanstyle
urbanstyle

Broj postova : 192
Join date : 12.06.2019
Lokacija : kroz smrdečac 5A

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  besposlenpop 17.08.20 18:44

Cat_ je napisao/la:... 
Verujem da preferiraju lepe zene skladnih oblina. ...
Čemu tolki uvod za već poznati zaključak?  razmisljanje donjom glavom - Page 2 11484130

_________________
razmisljanje donjom glavom - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  besposlenpop 17.08.20 18:49

urbanstyle je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:mi smo bespomocni....
daj malo detalja, ude. kako se snalazis onda u toj bespomocnosti?

ja drkam ko zivotinja...

kako životnja to radi ? kako?
https://gizmodo.com/9-animals-that-masturbate-other-than-humans-1723592357

_________________
razmisljanje donjom glavom - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Cat_ 17.08.20 21:25

pizda je napisao/la:

mene vise asocira na srbiju i hrvacku... razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931

Koji su Hrvati, a koji Srbi? ...🙂🙂

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Cat_ 17.08.20 21:35

besposlenpop je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:... 
Verujem da preferiraju lepe zene skladnih oblina. ...
Čemu tolki uvod za već poznati zaključak?  razmisljanje donjom glavom - Page 2 11484130

Bila mi je zanimljiva pricica. 🙂
A tema je saljiva, pa eto... 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  pizda 17.08.20 22:29

urbanstyle je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:mi smo bespomocni....
daj malo detalja, ude. kako se snalazis onda u toj bespomocnosti?

ja drkam ko zivotinja...

kako životnja to radi ? kako?

kad malo razmislim, nikako. Opet, znas ono kad ti se pas nakaci na nogu i izvodi specificne pokrete a tebi neugodno...razmisljanje donjom glavom - Page 2 684758713 Mozda se tako i medvjedi zadovoljavaju uz neko stablo mekse i njeznije kore. Morat cu obratiti paznju kad sljedeci put naletim na medu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  pizda 17.08.20 22:36

urbanstyle je napisao/la:
sarita je napisao/la:ma ajde ba pizdo kakvo to... nema niko od nas vise nikakvih sexualnih hormona. ostarili smo na ovome forumu. nema nista od tih radnji... ni u dvoje ni u samo i nikako pa sve da bi i htio... pa ja.
 a kad je urbi govorila..jebi te ljudi..sexajte se...onda ste svi moralizirali..eto vam sad razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931 razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931 razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931

seks je jedna od vecih ljudskih zabluda. Mos ga komotno nazvat primitivno-animalnim ispoljavanjem "ljubavi" ali jebiga,
obzirom na sve bolje i sa njim nego li bez njega kad za bolje i ne znamo.
Nema dugo pa sam sa frendovima cavrljao uz kavu i prosli sve i svasta pa se dotakli i "onog svijeta". Pita jedan " a ima li tako seksa?" Ja velim da nema a oni svi u glas "hvala kurcu". Eto vidis, kad muskarci koji su u zenskim ocima vjecito napaliti tako reragiraju onda ti sve jasno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  pizda 17.08.20 22:37

Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mene vise asocira na srbiju i hrvacku... razmisljanje donjom glavom - Page 2 1523192931

Koji su Hrvati, a koji Srbi? ...🙂🙂


to ti je ko i povijest / historija, ovisi ko prica...razmisljanje donjom glavom - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 2 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.