kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razmisljanje donjom glavom

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 4 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  Gost 24.08.20 19:40

sarita je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Bog te mazo kao da ja pitam da li zene razmishljaji rupom ili onom rupom u glavi..Naravno da smo svi razlichiti i da normalan chovjek ne moze generalizirati...o bilo kome da se radi..Ja sam fakat imao mozda dva problema sa zenama ,,,jedna u stvarnom zivotu jednu sa foruma..Ova sa foruma je zeshci idiot ,,psihopata koja ako ne dobije ono shto si je zamislila onda pizdi i izmishlja razne pizdarije koje nisu dostojne jedne zene..Dobro ,,do je bolest ,,pa shvacam...U stvarnom zivotu ,,u zadnjih godinu dana sam dozivio od rodjene sestre takva glupa ramishljanja da sam je jednostavno poslao nazad ZG..Donijela mi je taj malogradjanski primitivni smrad  od kojega mi se dize kosa na glavi..Dakle...smijem tvrditi da su danashnje zene barem u Cro..masa iskompleksiranih i nesigurnih kreatura da to nije normalno..
Dozivljavao sam na forumu a i izvan njega da me optuzuju da ih omalovazavam i podcjenjujem ..branio sam se i objashnjavao svoje postupke i zelje da dokazem suprotnom ,,,ali AXaj..kao i na forumu,,,kad si neshto umisle to furaju do kraja bez poytrbe da objashnjavaju..Jebiga ja nemam vremen za takve gluposti pa u principu prekifam komunikaciju i ne javljam se ,Nevjeohtbo jaji se mushkarac i zen ne mogu sloziti oko par jednostVNIH STVARI  A kamo li o sushtini ivota..
a joj ti ovo pravo ozbiljno shvatio. pa ne moras ovako ozbiljno i to na javno o svome zivotu al dobro - svako zna sebi najbolje. nadam se da "ova s foruma" se ne odnosi na mene. ma dobro, malo i ti razmisli o mixed signalima koje znas poslati zenama pa se poslije kao cudis. a to za sestru mi je zao. ipak nema brata niti sestre dok ne rodi majka. ja bi za moje i zivot dala. ma salim se ja s ovom temom. naravno da ne mislim da su muski muski djubar i da su donjoglavasi - doduse kako koji, eno ja gledala sapunicu - tip potpuno poludio za zenom i sve unistio zbog nje, od tajkuna do prosjackog stapa spao. ajd sad. pozdrav.

Pa mene je zivot nauchio da se neki ljudi sluze zajebancijom da bi ti rekli "voju istinu".od kud ja mogu pretpostaviti tko se zajebava a tko ne posebno ti koja je u zadnje dvije tri godine ozbiljna kao da je chasna sestra.Prije sam mogao skuziti kada se zajebavash chak i kada je izgledalo da ozbiljno mislish zato shto si bila spontana i bolila te pichka shto ce tko misliti.Primijetio sam da si se povukla u sebe pa na neki nachin osjecam podsvjesnu krivicu zato shto si ovih godina takva ali opet drago mi je prochitati kada me upozoravash da puno govorim o svome stvarnom zivotu  jer si vjerojatno neshto  nauchila od mojih upozorenja koje sam ti tada slao i upozoravao te kao shto ti sada radish...a mozda si mi zeljela samo vratiti i shuknuti na finjaka razmisljanje donjom glavom - Page 4 1619348112)Ali svakako ti hvala na upozorenju,,prihvacam kritiku i vishe necu nishta napisati o sebi dok mi ne dodje:razmisljanje donjom glavom - Page 4 1619348112
Jebiga ja sam takav i ne zelim da se mijenjam ..kada me pitaju neki o mome zivotu josh vishe zacutim i ni rijechi jedne nemam potrebu reci,,ali mi ponekada dodje da kazem neshto o sebi iako me nitko nije pitao za nishta...to je ta spontanost koju volim u sebi,Mislim da ti i Tempera najvishe znate o meni ali niste trachare koje bi se drugima povjeravale i znate poshtovati tudju privatnost..Najvishe mi idu na kurac ljudi (posebno zene jer sam odrastao uz takvo susjedstvo gdje je bilo normalno dolaziti u nechiju kucu nenajavljeno maltretirati domacina i onda ga okolo olajavati,Dok nisam dovoljno odrastao i potjero sve te zenturache u sto pichki materin pa su nashu kucu obilazile u chirokom luku) koji izmishljaju i manipuliraju drugima u stvarnom i u virtualnom svijetu..Evo Pizda prvu godinu na kultnima josh sam mislio i da je cool tip  ali kada sam shvatio da ima shablonu po kojoj se ponasha i pocheo ga malo bolje analizirati shvatio sam da je obichna jajara kao one zenturache iz moje ulice bez srama ce ti slagati ili napisati da si neshto rekao a da to ne potkrijepi nekim chinjenicama,,
Evo javno josh jednom,,ti si meni uvijek bila sipatichna zbog svoje iskrenosti i kada si bila ljuta volio sam te chitati jer u toj ljutnji si postajala jebeno kreativna ,,neshto kao sada Matza..tako da nisam nikada imao potrebe javno da te omalovazavam i vrijedjam  ili ponizavam.Ti me nikada nisi iznenadila na neki losh nachin,,Jedna zenska jeste ali to sam vec zaboravio i stavio idiotkinju na ignore,,ona vishe ne pishe ovdje a necu joj spomenuti ni nadimak jer to nije zavrijedila..Eto ,,no sikiriki ,,a i forum mi je dopizdio i postao dosadan jer se sve ponavlja u nedogled,,Komunicira se sa emotikonima i to se stavlja na pijedestal najumnije komunikacije,,jebo te ko djeca iz prvog razreda osnovne,,,Jebu me tu da pishem olahte a ne sjecaju se kada su to oni radili samo shto ja nisam prigovarao nego ih zaobilazio i sve 5.Pizda bi zelio da mi popushi ..upucava mi se izvodeci glupe primjedbe ...ajd hvala bogu preshao je na Shtukora,,caljda ce ga on opajdariti pa ce postati malo mirniji,,:razmisljanje donjom glavom - Page 4 1619348112)
uskoro ces premasit autora sa plahtama.  razmisljanje donjom glavom - Page 4 727654710 pozdrav!!

ma sjetit cu se ja pa cu napisati..nema sikiriki

Gost
Gost


[Vrh] Go down

razmisljanje donjom glavom - Page 4 Empty Re: razmisljanje donjom glavom

Postaj  besposlenpop 24.08.20 20:48

Lena je napisao/la:Muškarci razmišljaju i donjom i gornjom glavom....kao i žene.....sao šta se ova muška donja glava koristi za opravdanje i neopravdanje raznih pizdarija....
Nema tu velike razlike među spolovima.....i ovisi imaš kako te glave funkcioniraju.... razmisljanje donjom glavom - Page 4 11484130
razmisljanje donjom glavom - Page 4 A1161

_________________
razmisljanje donjom glavom - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.