kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 13.09.20 19:34

Zashto smo iskljuchivi?Zashto ne mozemo shvatiti druge ?Zashto smo ljubomorni i jalni ,pokvareni,osvetoljubivi..zashto nemamo sposbnost druge shvatiti ...mozda zbog njihovih nesposobnosti da nam se priblize ili nashih nesposobnosti da ih shvatimo...Gledajuci ovaj video do kraja mislim da sam bolje shvatio Glistinna razmishljanja.Pogledajte kako chovjek proziman razlichitim kulturama gleda na svijet oko sebe .Zashto su obrazovane zene zenstvenije nego one polupismene??
Netko ce zasigurno dobiti odgovore na neka svoja pitanja koja ce imati kao shto sam ja imao i dobio odgovor a u vecini sluchajeva i nachin na koji ona razmishlja i izvlachi svoje zakljuchke..Meni je bilo jako zanimljivo..ovaj prozor u drugi svijet..


https://www.youtube.com/watch?time_continue=3117&v=_8KlZdXzjPI&feature=emb_logo


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 13.09.20 22:09

zingaro je napisao/la:Zashto smo iskljuchivi?Zashto ne mozemo shvatiti druge ?Zashto smo ljubomorni i jalni ,pokvareni,osvetoljubivi..zashto nemamo sposbnost druge shvatiti ...mozda zbog njihovih nesposobnosti da nam se priblize ili nashih nesposobnosti da ih shvatimo...Gledajuci ovaj video do kraja mislim da sam bolje shvatio Glistinna razmishljanja.Pogledajte kako chovjek proziman razlichitim kulturama gleda na svijet oko sebe .Zashto su obrazovane zene zenstvenije nego one polupismene??
Netko ce zasigurno dobiti odgovore na neka svoja pitanja koja ce imati kao shto sam ja imao i dobio odgovor a u vecini sluchajeva i nachin na koji ona razmishlja i izvlachi svoje zakljuchke..Meni je bilo jako zanimljivo..ovaj prozor u drugi svijet..


https://www.youtube.com/watch?time_continue=3117&v=_8KlZdXzjPI&feature=emb_logo


Znao sam da ce cigo uskrsnuti nenadano. Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931 Takav profil covjeka, kad je svima sve jasno samo njemu nije. Velis zasto ne mozemo shvatiti druge, ne shvacamo Glistina razmisljanja i to objasnjavas kultoroloskim razlikama? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Bjesomucne lazi, podmetanja, zlo i izmisljotine proglasavas kultoroloskim razlikama? Pa zasto ti, kad ti napisem da imas mali kurac ili da si peder, glupan...histericno napises cijelu plahtu uvreda na moj racun? Zasto dobijes slom zivaca kad Blitvica odgovori na neciji post a ne vidi se ciji pa si revoltiran? Zasto nas jednostavno ne shvatis i to proglasis kultoroloskim razlikama glupane jedan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 14.09.20 4:36

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Zashto smo iskljuchivi?Zashto ne mozemo shvatiti druge ?Zashto smo ljubomorni i jalni ,pokvareni,osvetoljubivi..zashto nemamo sposbnost druge shvatiti ...mozda zbog njihovih nesposobnosti da nam se priblize ili nashih nesposobnosti da ih shvatimo...Gledajuci ovaj video do kraja mislim da sam bolje shvatio Glistinna razmishljanja.Pogledajte kako chovjek proziman razlichitim kulturama gleda na svijet oko sebe .Zashto su obrazovane zene zenstvenije nego one polupismene??
Netko ce zasigurno dobiti odgovore na neka svoja pitanja koja ce imati kao shto sam ja imao i dobio odgovor a u vecini sluchajeva i nachin na koji ona razmishlja i izvlachi svoje zakljuchke..Meni je bilo jako zanimljivo..ovaj prozor u drugi svijet..


https://www.youtube.com/watch?time_continue=3117&v=_8KlZdXzjPI&feature=emb_logo


Znao sam da ce cigo uskrsnuti nenadano. Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931 Takav profil covjeka, kad je svima sve jasno samo njemu nije. Velis zasto ne mozemo shvatiti druge, ne shvacamo Glistina razmisljanja i to objasnjavas kultoroloskim razlikama? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Bjesomucne lazi, podmetanja, zlo i izmisljotine proglasavas kultoroloskim razlikama? Pa zasto ti, kad ti napisem da imas mali kurac ili da si peder, glupan...histericno napises cijelu plahtu uvreda na moj racun? Zasto dobijes slom zivaca kad Blitvica odgovori na neciji post a ne vidi se ciji pa si revoltiran? Zasto nas jednostavno ne shvatis i to proglasis kultoroloskim razlikama glupane jedan...

Sta ti hocesh shupchino glupa od mene?Tko si ti uopce?Kako ti znash kako se ja osjecam kada meni netko neshto napishe?Da mi nisi uvalio kakav virus u tipkovnicu?Ochekivao si me podsvjesno !? Mislish na mene??Jebesh mi sve ako ja tebe ishta kuzim..ali mi neki unutrashnji glas govori da bi trebao kod stricheka veterinara da te pregleda..
Ja sam pogledao ovaj video gore na YT i sjetio se Glistinih upisa o indijancima ..prirodi,,njenom shvacanju zivota uopce..njenom dozivljavanju okruzenja u kojem zivi..Nashp sam neku slichnost sa sobom..jer sam dolaskom u USA prvenstveno dozivio kulturoloshki shok...Pomislio sam da je mozda dobro ne shvacamo..Je li takvo razmishljanje zabranjeno?Pizdo kunem ti se svim bilo shto da mi napishesh meni ne znachi nishta jer ovdje sam se prvenstveno ulogirao iz dosade..pa svi mogu primijetiti da uglavnom dolazim na forum iza pola noci po mome vremenu...znachi kada radni dan zavrshi..dodjem na chashicu zajebancije koje ovdje vec dugo nema..Ne chitam vas pozorno nego onako kako mi se koji post poreda a uglavnom chitam postove onih koji mi odgovaraju na moje postove..Ti si meni stvarno nezanimljiv ..ne zato shto tako hocu ili iz nekih samo tebi poznatih pobuda,,Jednostavno me odbijaju ljudi koji zive ili se ponashaju po nauchenim shablonima a prvenstveno ne cijenim ljude koji spletkare i uvlache druge u svadje sa drugima..Ti to radish perfidno godinama uz opasku da se zajebavash pa ti onda nitko ne moze nishta prigovoriti..Pizdo..pocheo sam te gledati i analizirati onoga trenutka kada si Saru podstrekivao na mene ...to isto sada radish protiv Gliste..Zashto je ne ostavish da se sama prepire sa drugima nego choporativno je napadate...Ja ne podnosim taj hrvatski mentalitet kada je cherupanje u pitanju da se nekoga napada krvolochno u choporu bez obzira da li je ta zena to zasluzila ili nije..Za mene to nikada nije bilo niti ce biti fer...Ali fora je u tome da ti uzivash bash podstrekivanje chopora i nasladjujesh se tko je kome shuknuo..Pizdo ja to ne chitam jer me tudja cherupanja ne interesiraju..ali tebe ochito to zabavlja i onda kao sada na ovoj temi skochish kao mali majmun sa banane vrishteci kako sam ja kriv shto sam otvorio temu o zeni koja je iz Perua koja perfektno govori srpsko_hrvatski jezik ..koja razumije i objashnjava kulture u kojima zivi ili je zivjela..A to shto ti imash sa Glistom ili netko drugi zaboli me kurac neka to sami rjeshavaju..ja samo znam da nikada ne bi ushao u nechiju kucu ako ne cijenim tu osobu niti bi je pustio u svoju...Problem nekih forumashica je taj shto brzo uspostavljaju kontakte i druze se pa poslije jedna drugoj jebe mater i iznosi privatne podatke ..Kada krene andrenalin da se penje onda se ne biraju sredstva..i meni se to isto desilo kada sam se razocharao u Alhambru..jedinu valjda zensku osobu u koju sam se razocharao ali sam shvatio na vrijeme da to smece ne zasluzuje ni jednu rijech od mene i prekinuo sa time..Kada me netko ugosti u svojoj kuci a ja pristanem na to nemam nikakvo pravo da bilo shto o tome tipkam..i iznosim u javnost pa bila ona i virtualna jer tada ustvari najvishe govorim o samom sebi..Pizdo da skratim..Mozda ti nisi losh chovjek u stvarnom zivotu..za shta me zaboli kurchina...ali si pokvaren i zadnje si smece na forumu zbog svoje potrebe da uvlachish druge u konflikte i da ih koristish .Pa pzda mu materina zar je problem u virtuali se tuci sam sa nekim...nego ti treba chopor da obavlja prljav posao za tebe..Gledaj...fakat ..ali fakat ..jebemu mater shvati to zauvijek..nisi mi ni po chemu interesantan i ne umishljaj si da jesi..Eto ako imash reci neshto na ovu temu okej...ako nemash..odjebi..i zivi u svom virtualnom svijetu i dalje misleci da si netko i neshto..Shta me boli kurac da li si dvospolac,,,da li si peder,,,koliko para imash,,,koliko si jebo zenskih u svome zivotu..koliko te njih jebalo...Shvati...jebo te da me to ne interesira..mozesh me nazivati kako hocesh..zvati me kako hocesh....ne ulazi mi to u uho..i ne vrijedja me//zbog toga ne pizdimi ne nerviram se jer ste mi svi koje ne poznajem iz stvarnog zivota jedna vrsta likova iz crtica..Ako ovo ne shvacash shto sam napisao onda nemam vishe nikakav komentar..Osim jednog pitanja..Da li si pogledao do kraja video i da li si izvukao nekakav zakljuchak iz toga??

P.S. ej ..mogu sutra otici sa ovoga foruma i vjeruj da mi vecina vas nece ni malo nedostajati...dolazim ovdje iz chiste dosade da neshto natipkam i da ne zaboravim maternji jezik..Da zivim u Rijeci ili u Zagrebu ili na nekom drugom mjestu nikada me ne bi vidjelo ovo sranje koje ste nazvali Kultnima a ja bi vam samo prikeljio josh jedan naziv da budete kompletni...Kultni primitivci...Fakof..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 14.09.20 14:30

eto...toliko o toleranciji... Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Ujedno, pise se "neshvacena"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pr0ba 16.09.20 18:56

pizda je napisao/la:eto...toliko o toleranciji... Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Ujedno, pise se "neshvacena"...

ma banuj pašče,,,em te provalija , ponizija, reka ti istinu i otvorija temu koju je plenum vibrator bojne pokajnica jednoglasno mnogo puta već obradija 

izdigla te slovenka poprave ,,,he he 


pizda PASULJ 

drugarski
 ZA SMRT
pr0ba
pr0ba

Broj postova : 25
Join date : 16.09.2020

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 21.09.20 5:30

pizda je napisao/la:eto...toliko o toleranciji... Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Ujedno, pise se "neshvacena"...

Da u pravu si ..provjerio sam na Googlu..Ali ima neshto drugo interesantno nekada se pishe i spojeno..Meni forma i pravila nisu nikada bili bitni nego sushtina i srz ...ti si drugachije koncipiran pa ti nije prvi puta da pridajesh znachaj formi,,nego uvijek pribjegavash takvim primjedbama da bi pokazao kako te ne interesira ono shto sam napisao mada si prochitao jer da nisi ne bi primijetio ni rijech neshvaceno.U psihologiji se to zove kompleks manje vrijednosti a mene zaboli kurac za tvoje fol cool anglosaksonke stilove izrazavanja..Meni je to recimo ...kurac od ovce jer takvim stilovima pribjegavaju samo oni koji ne vjeruju u sebe i svoju kulturu iz koje su iznikli.
Josh u osnovnoj shkoli sam dobijao topa iz gramatike ali moj profesor Mate je obozavao na koji nachin sam donosio prichu iz slobodnog sastava..Chudno da ti nije smetalo moje ch,sh.ili ................. te velika slova imenica koje pishem sa malim pochetnim slobom i shtoshta josh gramatichki nepravilnog u mojim upisima..

Sjecam se prvog topa iz gramatike bijo umjesto bio...pa ti nikada nisam to nabijao na nos kao nekakav argument nepismenosti..kako to da nikada Popu nisi nashao neku gramtichku greshku...ili ostalim forumashima?
Pa jebiga zato shto si glup i polupismen pa ne primjecujesh te greshke ili si fakat Pizda od chovjeka chega si svjestan sam pa si zato valjda podsvjesno sebi dao takav nadimak.Imash taj nekakav zenski svadjalachki kurac od ovce u mozgu koji nema nikakvog logichnog smisla ..bena pochetka ,,reda ,,nema radnju zaplet i zavrshetak priche nego imash samo zelju da dobijesh malo paznje pa bilo to i od mene kojega smatrash glupim kao shto i ja tebe smatram samo shto ja navodim chinjenice a ti se sluzish frazama rekla kazala..Kuzish li ti to?? Ma koje glupo pitanje kad znam da ti bolje kuzish kurac u svome shupku nego neko logichno pitanje..Imash tu neku podsvjesnu pedersku potrebu da me proganjash jer mislish ili se nadash da cu ti jednom priushtiti analno zadovoljstvo nabijajuci svoju kurchinu u tvoj smrdljivi shupak:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112))))))))))))))))Eto sada sam te profilirao ivaljda otvorio ochi nekim zenskicama sa foruma zashto ih izbjegavash..Cure on je peder i gade mu se zenski spolni organi..njemu ste lijepe i drage samo dok vas zamishlja kao neke dvospolce koje bi jebo u dupe ako bi kako moglo kroz tarabu da vas ne vidi i ne osjtei blizinu vashe koze..tak da..najbolje je da odete sa ovoga foruma i ostavite ga samog da mashta o vashem dupetu...mislim shupku...a ne pichki:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))
Napravio sam ti jedan mali gramatichki zadatak da vidim koliko si pismen ako ga rijeshish priznat cu da sam nepismeniji i veci idot od tebe..Bujrum pederchino:))))
Et..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 21.09.20 5:53

Da se vratim malo na temu..shta to privlachi ljude i koje su to vrijednosti a shto ih razdvaja ,Gdje su korijeni koji se ispreplicu metaforichki recheno da se ljudi kliknu i nadju neshto zajednichko ..U nastavku ove priche donosim intervju poznatog srpskog slikara koji objashnjava svoj zivot i vrijeme koje ga je oformilo i predodredilo za ono shto jeste i shto je bio..Kako to da ta razlika u godinama nije prepreka izmedju njega i ove peruanke srpskog porijekla .Ochito da u pitanju nije sex ni lova nego vjerojatno intelektualna razina na kojoj su se susreli i zbog koje su zajedno...Ali opet njemu njene ochi i osmijeh su sve u zivotu...razumljivo jer je po vokaciji slikar koji pokushava da ovjekovjechi zivot jedne zene na platnu koji se najbolje vidi u osmijehu i u ochima..Mene su uvijek privlachile umne i malo blesave zene ali ne lude u pravom smislu te rijechi..Taj njihov mozak mi je ustvari bio i ostao najveca erotika zbog koje mi se dizalo ovo malo moje zljundre..Sta je to shto nas privlachi i shto nas razdvaja ..shta je to shto ne razumijemo druge i mislimo da su nam neprijatelji ili pogreshni prijatelji..Ova me tema zainteresirala zbog jednog Tomichinog posta gdje je jako lijepo opisala sva nasha pogreshna shvacanja i pristupe razumijevanju drugih..U ovom intervju sam pronashao neke odgovore pa eto da podijelim sa nekima koje ce mozda zainteresirati ..Ne morate nishta komentirati ako ne zelite ali se dugoko nadam da ce nekima pomoci da pogledaju medalju sa obadvije strane prije nego bilo shto zakljuche o sebi i o drugima.

https://www.youtube.com/watch?v=-6gOTqMgRJw

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 21.09.20 16:08

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:eto...toliko o toleranciji... Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Ujedno, pise se "neshvacena"...

Da u pravu si ..provjerio sam na Googlu..Ali ima neshto drugo interesantno nekada se pishe i spojeno..Meni forma i pravila nisu nikada bili bitni nego sushtina i srz ...ti si drugachije koncipiran pa ti nije prvi puta da pridajesh znachaj formi,,nego uvijek pribjegavash takvim primjedbama da bi pokazao kako te ne interesira ono shto sam napisao mada si prochitao jer da nisi ne bi primijetio ni rijech neshvaceno.U psihologiji se to zove kompleks manje vrijednosti a mene zaboli kurac za tvoje fol cool anglosaksonke  stilove izrazavanja..Meni je to recimo ...kurac od ovce jer takvim stilovima pribjegavaju samo oni koji ne vjeruju u sebe i svoju kulturu iz koje su iznikli.
Josh u osnovnoj shkoli sam dobijao topa iz gramatike ali moj profesor Mate je obozavao na koji nachin sam donosio prichu iz slobodnog sastava..Chudno da ti nije smetalo moje ch,sh.ili ................. te velika slova imenica koje pishem sa malim pochetnim slobom i shtoshta josh gramatichki nepravilnog u mojim upisima..

Sjecam se prvog topa iz gramatike bijo umjesto bio...pa ti nikada nisam to nabijao na nos kao nekakav argument nepismenosti..kako to da nikada Popu nisi nashao neku gramtichku greshku...ili ostalim forumashima?
Pa jebiga zato shto si glup i polupismen pa ne primjecujesh te greshke ili si fakat Pizda od chovjeka chega si svjestan sam pa si zato valjda podsvjesno sebi dao takav nadimak.Imash taj nekakav zenski svadjalachki kurac od ovce u mozgu  koji nema nikakvog logichnog smisla ..bena pochetka ,,reda ,,nema radnju zaplet i zavrshetak priche nego imash samo zelju da dobijesh malo paznje pa bilo to i od mene kojega smatrash glupim kao shto i ja tebe smatram samo shto ja navodim chinjenice a ti se sluzish frazama rekla kazala..Kuzish li ti to?? Ma koje glupo pitanje kad znam da ti bolje kuzish kurac u svome shupku nego neko logichno pitanje..Imash tu neku podsvjesnu pedersku potrebu da me proganjash jer mislish ili se nadash da cu ti jednom priushtiti analno zadovoljstvo nabijajuci svoju kurchinu u tvoj smrdljivi shupak:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112))))))))))))))))Eto sada sam te profilirao ivaljda otvorio ochi nekim zenskicama sa foruma zashto ih izbjegavash..Cure on je peder i gade mu se zenski spolni organi..njemu ste lijepe i drage samo dok vas zamishlja kao neke dvospolce koje bi jebo u dupe ako bi kako moglo kroz tarabu da vas ne vidi i ne osjtei blizinu vashe koze..tak da..najbolje je da odete sa ovoga foruma i ostavite ga samog da mashta o vashem dupetu...mislim shupku...a ne pichki:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))
Napravio sam ti jedan mali gramatichki zadatak da vidim koliko si pismen ako ga rijeshish priznat cu da sam nepismeniji i veci idot od tebe..Bujrum pederchino:))))
Et..

pa sta ti stvarno mislis da Pop, ja i jos poneki pisemo kako pisemo zbog neznanja? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931
Nego, tebe jebu ozbiljni complexi. Napisem ti da si peder i uslijedi stranica zucnog i histericnog teksta. Napisem da imas mali kurac, uslijedi isto. Sta god ti spomenem (o) popizdis. Mos se ti vadit koliko hoces ali kompleksi te pravo jebu... Inace, prva recenica ti je nesto nelogicna...Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  besposlenpop 21.09.20 18:11

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:eto...toliko o toleranciji... Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Ujedno, pise se "neshvacena"...

Da u pravu si ..provjerio sam na Googlu..Ali ima neshto drugo interesantno nekada se pishe i spojeno..Meni forma i pravila nisu nikada bili bitni nego sushtina i srz ...ti si drugachije koncipiran pa ti nije prvi puta da pridajesh znachaj formi,,nego uvijek pribjegavash takvim primjedbama da bi pokazao kako te ne interesira ono shto sam napisao mada si prochitao jer da nisi ne bi primijetio ni rijech neshvaceno.U psihologiji se to zove kompleks manje vrijednosti a mene zaboli kurac za tvoje fol cool anglosaksonke  stilove izrazavanja..Meni je to recimo ...kurac od ovce jer takvim stilovima pribjegavaju samo oni koji ne vjeruju u sebe i svoju kulturu iz koje su iznikli.
Josh u osnovnoj shkoli sam dobijao topa iz gramatike ali moj profesor Mate je obozavao na koji nachin sam donosio prichu iz slobodnog sastava..Chudno da ti nije smetalo moje ch,sh.ili ................. te velika slova imenica koje pishem sa malim pochetnim slobom i shtoshta josh gramatichki nepravilnog u mojim upisima..

Sjecam se prvog topa iz gramatike bijo umjesto bio...pa ti nikada nisam to nabijao na nos kao nekakav argument nepismenosti..kako to da nikada Popu nisi nashao neku gramtichku greshku...ili ostalim forumashima?
Pa jebiga zato shto si glup i polupismen pa ne primjecujesh te greshke ili si fakat Pizda od chovjeka chega si svjestan sam pa si zato valjda podsvjesno sebi dao takav nadimak.Imash taj nekakav zenski svadjalachki kurac od ovce u mozgu  koji nema nikakvog logichnog smisla ..bena pochetka ,,reda ,,nema radnju zaplet i zavrshetak priche nego imash samo zelju da dobijesh malo paznje pa bilo to i od mene kojega smatrash glupim kao shto i ja tebe smatram samo shto ja navodim chinjenice a ti se sluzish frazama rekla kazala..Kuzish li ti to?? Ma koje glupo pitanje kad znam da ti bolje kuzish kurac u svome shupku nego neko logichno pitanje..Imash tu neku podsvjesnu pedersku potrebu da me proganjash jer mislish ili se nadash da cu ti jednom priushtiti analno zadovoljstvo nabijajuci svoju kurchinu u tvoj smrdljivi shupak:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112))))))))))))))))Eto sada sam te profilirao ivaljda otvorio ochi nekim zenskicama sa foruma zashto ih izbjegavash..Cure on je peder i gade mu se zenski spolni organi..njemu ste lijepe i drage samo dok vas zamishlja kao neke dvospolce koje bi jebo u dupe ako bi kako moglo kroz tarabu da vas ne vidi i ne osjtei blizinu vashe koze..tak da..najbolje je da odete sa ovoga foruma i ostavite ga samog da mashta o vashem dupetu...mislim shupku...a ne pichki:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))
Napravio sam ti jedan mali gramatichki zadatak da vidim koliko si pismen ako ga rijeshish priznat cu da sam nepismeniji i veci idot od tebe..Bujrum pederchino:))))
Et..

pa sta ti stvarno mislis da Pop, ja i jos poneki pisemo kako pisemo zbog neznanja?  Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931  
Nego, tebe jebu ozbiljni complexi. Napisem ti da si peder i uslijedi stranica zucnog i histericnog teksta. Napisem da imas mali kurac, uslijedi isto. Sta god ti spomenem (o) popizdis. Mos se ti vadit koliko hoces ali kompleksi te pravo jebu... Inace, prva recenica ti je nesto nelogicna...Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713
Ne popizdi jedino kad napišem dasumu kurac odrezali.  Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931

_________________
Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pr0ba 21.09.20 23:58

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:eto...toliko o toleranciji... Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713 Ujedno, pise se "neshvacena"...

Da u pravu si ..provjerio sam na Googlu..Ali ima neshto drugo interesantno nekada se pishe i spojeno..Meni forma i pravila nisu nikada bili bitni nego sushtina i srz ...ti si drugachije koncipiran pa ti nije prvi puta da pridajesh znachaj formi,,nego uvijek pribjegavash takvim primjedbama da bi pokazao kako te ne interesira ono shto sam napisao mada si prochitao jer da nisi ne bi primijetio ni rijech neshvaceno.U psihologiji se to zove kompleks manje vrijednosti a mene zaboli kurac za tvoje fol cool anglosaksonke  stilove izrazavanja..Meni je to recimo ...kurac od ovce jer takvim stilovima pribjegavaju samo oni koji ne vjeruju u sebe i svoju kulturu iz koje su iznikli.
Josh u osnovnoj shkoli sam dobijao topa iz gramatike ali moj profesor Mate je obozavao na koji nachin sam donosio prichu iz slobodnog sastava..Chudno da ti nije smetalo moje ch,sh.ili ................. te velika slova imenica koje pishem sa malim pochetnim slobom i shtoshta josh gramatichki nepravilnog u mojim upisima..

Sjecam se prvog topa iz gramatike bijo umjesto bio...pa ti nikada nisam to nabijao na nos kao nekakav argument nepismenosti..kako to da nikada Popu nisi nashao neku gramtichku greshku...ili ostalim forumashima?
Pa jebiga zato shto si glup i polupismen pa ne primjecujesh te greshke ili si fakat Pizda od chovjeka chega si svjestan sam pa si zato valjda podsvjesno sebi dao takav nadimak.Imash taj nekakav zenski svadjalachki kurac od ovce u mozgu  koji nema nikakvog logichnog smisla ..bena pochetka ,,reda ,,nema radnju zaplet i zavrshetak priche nego imash samo zelju da dobijesh malo paznje pa bilo to i od mene kojega smatrash glupim kao shto i ja tebe smatram samo shto ja navodim chinjenice a ti se sluzish frazama rekla kazala..Kuzish li ti to?? Ma koje glupo pitanje kad znam da ti bolje kuzish kurac u svome shupku nego neko logichno pitanje..Imash tu neku podsvjesnu pedersku potrebu da me proganjash jer mislish ili se nadash da cu ti jednom priushtiti analno zadovoljstvo nabijajuci svoju kurchinu u tvoj smrdljivi shupak:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112))))))))))))))))Eto sada sam te profilirao ivaljda otvorio ochi nekim zenskicama sa foruma zashto ih izbjegavash..Cure on je peder i gade mu se zenski spolni organi..njemu ste lijepe i drage samo dok vas zamishlja kao neke dvospolce koje bi jebo u dupe ako bi kako moglo kroz tarabu da vas ne vidi i ne osjtei blizinu vashe koze..tak da..najbolje je da odete sa ovoga foruma i ostavite ga samog da mashta o vashem dupetu...mislim shupku...a ne pichki:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))
Napravio sam ti jedan mali gramatichki zadatak da vidim koliko si pismen ako ga rijeshish priznat cu da sam nepismeniji i veci idot od tebe..Bujrum pederchino:))))
Et..

pa sta ti stvarno mislis da Pop, ja i jos poneki pisemo kako pisemo zbog neznanja?  Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931  
Nego, tebe jebu ozbiljni complexi. Napisem ti da si peder i uslijedi stranica zucnog i histericnog teksta. Napisem da imas mali kurac, uslijedi isto. Sta god ti spomenem (o) popizdis. Mos se ti vadit koliko hoces ali kompleksi te pravo jebu... Inace, prva recenica ti je nesto nelogicna...Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713
Ne popizdi jedino kad napišem dasumu kurac odrezali.  Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931
pa ni posvadit se neznate 


drugovi rasisti 


ZA SMRT
pr0ba
pr0ba

Broj postova : 25
Join date : 16.09.2020

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  besposlenpop 22.09.20 8:36

pr0ba je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Da u pravu si ..provjerio sam na Googlu..Ali ima neshto drugo interesantno nekada se pishe i spojeno..Meni forma i pravila nisu nikada bili bitni nego sushtina i srz ...ti si drugachije koncipiran pa ti nije prvi puta da pridajesh znachaj formi,,nego uvijek pribjegavash takvim primjedbama da bi pokazao kako te ne interesira ono shto sam napisao mada si prochitao jer da nisi ne bi primijetio ni rijech neshvaceno.U psihologiji se to zove kompleks manje vrijednosti a mene zaboli kurac za tvoje fol cool anglosaksonke  stilove izrazavanja..Meni je to recimo ...kurac od ovce jer takvim stilovima pribjegavaju samo oni koji ne vjeruju u sebe i svoju kulturu iz koje su iznikli.
Josh u osnovnoj shkoli sam dobijao topa iz gramatike ali moj profesor Mate je obozavao na koji nachin sam donosio prichu iz slobodnog sastava..Chudno da ti nije smetalo moje ch,sh.ili ................. te velika slova imenica koje pishem sa malim pochetnim slobom i shtoshta josh gramatichki nepravilnog u mojim upisima..

Sjecam se prvog topa iz gramatike bijo umjesto bio...pa ti nikada nisam to nabijao na nos kao nekakav argument nepismenosti..kako to da nikada Popu nisi nashao neku gramtichku greshku...ili ostalim forumashima?
Pa jebiga zato shto si glup i polupismen pa ne primjecujesh te greshke ili si fakat Pizda od chovjeka chega si svjestan sam pa si zato valjda podsvjesno sebi dao takav nadimak.Imash taj nekakav zenski svadjalachki kurac od ovce u mozgu  koji nema nikakvog logichnog smisla ..bena pochetka ,,reda ,,nema radnju zaplet i zavrshetak priche nego imash samo zelju da dobijesh malo paznje pa bilo to i od mene kojega smatrash glupim kao shto i ja tebe smatram samo shto ja navodim chinjenice a ti se sluzish frazama rekla kazala..Kuzish li ti to?? Ma koje glupo pitanje kad znam da ti bolje kuzish kurac u svome shupku nego neko logichno pitanje..Imash tu neku podsvjesnu pedersku potrebu da me proganjash jer mislish ili se nadash da cu ti jednom priushtiti analno zadovoljstvo nabijajuci svoju kurchinu u tvoj smrdljivi shupak:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112))))))))))))))))Eto sada sam te profilirao ivaljda otvorio ochi nekim zenskicama sa foruma zashto ih izbjegavash..Cure on je peder i gade mu se zenski spolni organi..njemu ste lijepe i drage samo dok vas zamishlja kao neke dvospolce koje bi jebo u dupe ako bi kako moglo kroz tarabu da vas ne vidi i ne osjtei blizinu vashe koze..tak da..najbolje je da odete sa ovoga foruma i ostavite ga samog da mashta o vashem dupetu...mislim shupku...a ne pichki:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))
Napravio sam ti jedan mali gramatichki zadatak da vidim koliko si pismen ako ga rijeshish priznat cu da sam nepismeniji i veci idot od tebe..Bujrum pederchino:))))
Et..

pa sta ti stvarno mislis da Pop, ja i jos poneki pisemo kako pisemo zbog neznanja?  Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931  
Nego, tebe jebu ozbiljni complexi. Napisem ti da si peder i uslijedi stranica zucnog i histericnog teksta. Napisem da imas mali kurac, uslijedi isto. Sta god ti spomenem (o) popizdis. Mos se ti vadit koliko hoces ali kompleksi te pravo jebu... Inace, prva recenica ti je nesto nelogicna...Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713
Ne popizdi jedino kad napišem dasumu kurac odrezali.  Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1523192931
pa ni posvadit se neznate 


drugovi rasisti 


ZA SMRT
Jase svadžam jedino sa Lastom.
Ostale nabiem Pizdi nakurac ...

_________________
Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 22.09.20 14:42

besposlenpop je napisao/la:
Jase svadžam jedino sa Lastom.
Ostale nabiem Pizdi nakurac ...

Lasta jos pali laptop, na guranje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 23.09.20 6:06

/quote]
pa ni posvadit se neznate 


drugovi rasisti 


ZA SMRT[/quote]

Ja se inache i ne znam svadjati u stvarnom zivotu ako ne mogu budalu izbjeci roknem ga u bulju a ako vidim da ih ima vishe izvadim utoku i postrojim da mi pushe kurac .Ako nece onda se pushi iz cijevi..Je l' to ok?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 25.09.20 0:50

zingaro je napisao/la:

Ja se inache i ne znam svadjati u stvarnom zivotu ako ne mogu budalu izbjeci roknem ga u bulju a ako vidim da ih ima vishe izvadim utoku i postrojim da mi pushe kurac .Ako nece onda  se pushi iz cijevi..Je l' to ok?

je, poznato je da imas privatno groblje na Floridi. Sve oni koje si koknuo svojom utokom...
Nego, otvorim link nekog foruma kojeg imam medju favoritima da vidim ko ili sto je to uopce kad onaj Kicov forum. Tebe ima naveliko i nasiroko, plahta do plahte. Pa kad ti stignes igrat tenis, jebat, sadit bamije i ubijat namjernike...? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 26.09.20 4:35

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ja se inache i ne znam svadjati u stvarnom zivotu ako ne mogu budalu izbjeci roknem ga u bulju a ako vidim da ih ima vishe izvadim utoku i postrojim da mi pushe kurac .Ako nece onda  se pushi iz cijevi..Je l' to ok?

je, poznato je da imas privatno groblje na Floridi. Sve oni koje si koknuo svojom utokom...
Nego, otvorim link nekog foruma kojeg imam medju favoritima da vidim ko ili sto je to uopce kad onaj Kicov forum. Tebe ima naveliko i nasiroko, plahta do plahte. Pa kad ti stignes igrat tenis, jebat, sadit bamije i ubijat namjernike...? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713

Ma samo mi ti kao trofej nedostajesh ..ali ne boj se tebi ne bi nishta uchinio jer u stvarnom zivotu ne bi imao shanse da mi budesh blizu na tri metra..(govna ne diram ni shtapom osim ovako ponekada virtualno iz zabave)..jedino sa vojnichkom maskom jer tvoj smrad je prepoznatljiv koji potvrdjujesh prateci me po nekim opskurnim forumima fol sluchajno si nabasao na moje plahte .Pa bolje i tamo tipkati medju idiotima nego ovdje gdje si ti alfa i omega od deset korisnika sa kojima manipulirash kako zelish i to ti je smisao zivota..Pretpostavljam tko ti je i javio..jer vjerujem da bash nisi toliko bolestan da "hodash" zamnom i ispravljash moje gramatichke greshke ...hahahhahahahahahhahahahhahaha...a sunce ti jebem koji si ti bolesnik..Zashto si banirao opet Glistu..pichko jedna smrdljiva..?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 27.09.20 1:33

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ja se inache i ne znam svadjati u stvarnom zivotu ako ne mogu budalu izbjeci roknem ga u bulju a ako vidim da ih ima vishe izvadim utoku i postrojim da mi pushe kurac .Ako nece onda  se pushi iz cijevi..Je l' to ok?

je, poznato je da imas privatno groblje na Floridi. Sve oni koje si koknuo svojom utokom...
Nego, otvorim link nekog foruma kojeg imam medju favoritima da vidim ko ili sto je to uopce kad onaj Kicov forum. Tebe ima naveliko i nasiroko, plahta do plahte. Pa kad ti stignes igrat tenis, jebat, sadit bamije i ubijat namjernike...? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713

Ma samo mi ti kao trofej nedostajesh ..ali ne boj se tebi ne bi nishta uchinio jer u stvarnom zivotu ne bi imao shanse da mi budesh blizu na tri metra..(govna ne diram ni shtapom osim ovako ponekada virtualno iz zabave)..jedino sa vojnichkom maskom jer tvoj smrad je prepoznatljiv koji potvrdjujesh prateci me po nekim opskurnim forumima fol sluchajno si nabasao na moje plahte .Pa bolje i tamo tipkati medju idiotima nego ovdje gdje si ti alfa i omega od deset korisnika sa kojima manipulirash kako zelish i to ti je smisao zivota..Pretpostavljam tko ti je i javio..jer vjerujem da bash nisi toliko bolestan da "hodash" zamnom i ispravljash moje gramatichke greshke ...hahahhahahahahahhahahahhahaha...a sunce ti jebem koji si ti bolesnik..Zashto si banirao opet Glistu..pichko jedna smrdljiva..?

nije mi niko javio nego te stalkiram. Tebe, Glistu i Macu, svo troje slucaj za ludnicu Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 27.09.20 3:37

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ja se inache i ne znam svadjati u stvarnom zivotu ako ne mogu budalu izbjeci roknem ga u bulju a ako vidim da ih ima vishe izvadim utoku i postrojim da mi pushe kurac .Ako nece onda  se pushi iz cijevi..Je l' to ok?

je, poznato je da imas privatno groblje na Floridi. Sve oni koje si koknuo svojom utokom...
Nego, otvorim link nekog foruma kojeg imam medju favoritima da vidim ko ili sto je to uopce kad onaj Kicov forum. Tebe ima naveliko i nasiroko, plahta do plahte. Pa kad ti stignes igrat tenis, jebat, sadit bamije i ubijat namjernike...? Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713

Ma samo mi ti kao trofej nedostajesh ..ali ne boj se tebi ne bi nishta uchinio jer u stvarnom zivotu ne bi imao shanse da mi budesh blizu na tri metra..(govna ne diram ni shtapom osim ovako ponekada virtualno iz zabave)..jedino sa vojnichkom maskom jer tvoj smrad je prepoznatljiv koji potvrdjujesh prateci me po nekim opskurnim forumima fol sluchajno si nabasao na moje plahte .Pa bolje i tamo tipkati medju idiotima nego ovdje gdje si ti alfa i omega od deset korisnika sa kojima manipulirash kako zelish i to ti je smisao zivota..Pretpostavljam tko ti je i javio..jer vjerujem da bash nisi toliko bolestan da "hodash" zamnom i ispravljash moje gramatichke greshke ...hahahhahahahahahhahahahhahaha...a sunce ti jebem koji si ti bolesnik..Zashto si banirao opet Glistu..pichko jedna smrdljiva..?

nije mi niko javio nego te stalkiram. Tebe, Glistu i Macu, svo troje slucaj za ludnicu Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 684758713...

Lazesh pederchino nedojebana..znam i tko ti je shapnuo..Jadna frustrirana shto sam joj izmakao ispod prstiju ..koristi te da bi se fajtao z menom a da bi ona trljala svoje prljave prstice od zadovoljstva//Jebaji ga ,,poznajem vas ko svoj dzep....muljatori i mufljozi bez imalo mashte i kreativnosti da vas se ne provali.Daj molim te reci mi jesam sve fino gramatichki napisao?Pichko jedna polupismena:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 27.09.20 19:51

zingaro je napisao/la:

Lazesh pederchino nedojebana..znam i tko ti je shapnuo..Jadna frustrirana shto sam joj izmakao ispod prstiju ..koristi te da bi se fajtao z menom a da bi ona trljala svoje prljave prstice od zadovoljstva//Jebaji ga ,,poznajem vas ko svoj dzep....muljatori i mufljozi bez imalo mashte i kreativnosti da vas se ne provali.Daj molim te reci mi jesam sve fino gramatichki napisao?Pichko jedna polupismena:Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)))))))))

je, paranoja je gadna stvar, kad stigne ne pusta. Ne citam tvoje postove ovdje a kamo li da ih citam po neprijateljskim forumima. Cak ti ne znam ni nick ali imas isti avatar pa sam te tako skuzijo. Bogte koliko plahti...kakav tenis, kakva jebacina, kakve utoke... Ti si jebac na virtualne baterije. Treba ti strpat tri kile bibera u guzicu jer za drugo uopce nisi inspirativan. Sto bi Sara rekla, djubar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Gost 30.09.20 5:37

Pizda u mladjim danima dok je josh koliko toliko bio normalan i dok nije bio moderator.

Sara ce se na ovo od srece popishkit po patikama Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=V5u11mnHhOg




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  pizda 01.10.20 0:47

cigo na sluzbenoj duznosti - obilasku tenis igralista...

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Cigo
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  sarita 01.10.20 1:01

zingaro je napisao/la:Pizda u mladjim danima dok je josh koliko toliko bio normalan i dok nije bio moderator.

Sara ce se na ovo od srece popishkit po patikama Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=V5u11mnHhOg



ovaj decko je bas divan.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena.. Empty Re: Glista..ne shvacena osoba kao chovjek ni kao zena..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.