kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  RobinUd 15.03.21 16:42

A evo vam i link. Nije neka svjeza stvar (mislim na vijest, ne na namirnicu).

https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/sok-iz-svedske-trebamo-jesti-ljudsko-meso-kako-bi-spasili-klimu-ali-osoba-prethodno-mora-biti-mrtva.html?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2Bexchange&fbclid=IwAR1dsdjT6HusJrx6TomyzggcP3iEZOvoshGJACFj0N8Ent1Bt8LAxiVMgIo

Sto se mene osobno tiče, forumasi su od mene sigurni.
Nisam vegetarijanac, ali jedem veoma malo mesa.
Orijentiram se na logiku naroda, s kojim zivim zadnjih nekoliko desetljeca:
"Zivotinja na tanjuru smije imati najvise 4 (slovima: četiri) noge, i ne smije (moći) bjezati s tanjura."

Prijatno ili dobar tek !!!
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  RobinUd 15.03.21 16:51

Iz ovoga se mogu izvuci zanimljivi (i korisni) savjeti:
Ako netko boluje od dijabetesa, onda ce si naruciti odrezak od nekoga, tko je od toga bolovao.
Taj je sigurno (dok je bio ziv!!!) u tijelu akumulirao dovoljno lijekova protiv te bolesti, tako da si konzument moze ustedjeti sljedecu dozu lijeka, jer ju je dobio s odreskom.
Slicno je i sa svim drugim poteskocama, od antibiotika do kemoterapije.

Neke stvari jos treba definirati.
Kako se tretira postupak, kad narucis odrezak od vegetarijanca?!
Ili alkoholicara??
Da li si odmah "haj", ako narucis nesto od nekoga, tko se drogira??
Ima dosta otvorenih pitanja....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  besposlenpop 15.03.21 20:58

RobinUd je napisao/la:A evo vam i link. Nije neka svjeza stvar (mislim na vijest, ne na namirnicu).

https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/sok-iz-svedske-trebamo-jesti-ljudsko-meso-kako-bi-spasili-klimu-ali-osoba-prethodno-mora-biti-mrtva.html?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2Bexchange&fbclid=IwAR1dsdjT6HusJrx6TomyzggcP3iEZOvoshGJACFj0N8Ent1Bt8LAxiVMgIo

Sto se mene osobno tiče, forumasi su od mene sigurni.
Nisam vegetarijanac, ali jedem veoma malo mesa.
Orijentiram se na logiku naroda, s kojim zivim zadnjih nekoliko desetljeca:
"Zivotinja na tanjuru smije imati najvise 4 (slovima: četiri) noge, i ne smije (moći) bjezati s tanjura."

Prijatno ili dobar tek !!!
Meni je prije svega šokantno kak su ovo mrtvi-ladni preveli strojno i "napisali" članak bez lekture.  ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 1523192931

_________________
ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  besposlenpop 15.03.21 21:07

RobinUd je napisao/la:Iz ovoga se mogu izvuci zanimljivi (i korisni) savjeti:
Ako netko boluje od dijabetesa, onda ce si naruciti odrezak od nekoga, tko je od toga bolovao.
Taj je sigurno (dok je bio ziv!!!) u tijelu akumulirao dovoljno lijekova protiv te bolesti, tako da si konzument moze ustedjeti sljedecu dozu lijeka, jer ju je dobio s odreskom.
Slicno je i sa svim drugim poteskocama, od antibiotika do kemoterapije.

Neke stvari jos treba definirati.
Kako se tretira postupak, kad narucis odrezak od vegetarijanca?!
Ili alkoholicara??
Da li si odmah "haj", ako narucis nesto od nekoga, tko se drogira??
Ima dosta otvorenih pitanja....
Čini mi se da sam negdje nekad pročital da je ljudetina navodno žilava.
Zamisli samo da ti uvale Manolića u tanjur.  ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 11484130

_________________
ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  sarita 16.03.21 3:48

evo vjerujte mi ja bih naseg pizdu odmah pojela. bas je sladak ko bombonica. odmah bih ga pojela.

naravno, salu na stranu - ovi debilni nordijci, pa sta ocekivati od njih. mora da im je gjeta tujnbejg napisala koji recept. inace je research pokazao da su kanibali iz nove guineje u povisenom broju oboljevali od kravljeg ludila, a slicno je bilo i sa pacijentima koji su dobijali tiroxin radjen iz pripravaka kadavera... pa se ti sad misli prije nego toljagom ubijes plijen za rucak. glupi svedi, degenericni.

jos su i pradrevni ljudi imali respekt prema mrtvima. znali su ih zaliti i tugovali su za svojim umrlima. kanibalizam je rijedak i medju zivotinjama ...


Zadnja promjena: sarita; 16.03.21 3:53; ukupno mijenjano 1 put.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  sarita 16.03.21 3:52

inace, u svedskoj starcima kojima nije dobro od korone ne daju u bolnicu. dolaze im kucama i daju im morfij. hej covjece, morfij koji suprimira centar za disanje. a disanje je u koroni i tak i tak otezano. dakle, drugim rijecima - pomazu starcima da umru. meni to nikako ne moze biti normalno ni dobro. taj nedostatak empatije mi se naprosto gadi. ko vele, ma hajd ba... jebo starce.. ko ce njih lijeciti i tako nam ne trebaju. moja tetka koja zivi u svedskoj i koja im 82 godine je upravo prebolovala coronu, hvala bogu, ali nije dala da joj uspricavaju morfij kad su joj dolazili u kucnu posjetu... srecom pa nije bila toliko bolesna za bolnicu inace bi ju je lijepo cusnuli u smrt...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  RobinUd 16.03.21 19:26

sarita je napisao/la:evo vjerujte mi ja bih naseg pizdu odmah pojela. bas je sladak ko bombonica. odmah bih ga pojela.
Vec slazes jelovnik....
(Necu pitati, koji dio bi najprije nacela od moderatora....)

Kanibalizam nije nepoznata stvar, bar kad je nuzda u pitanju.
Prije nekih cetrdesetak (ili vise) godina, kad se srusio avion u Juznoj Americi, negdje u Andama, tamo su jeli jedni druge.
Valjda su zivi jeli umrle.
Neki navodno i sami sebe....

Save the animals, eat the people....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  pizda 17.03.21 1:06

ne treba sad stigmatizirati svedjane zbog nekog umobolnika. Icke sa reptilima, ovaj sa kanibalizmom, neko treci sa necim trecim... Cilj opravdava sredstvo, bitno je iskociti, zatalasati a onda slijede knjige i zarada. Totalno nebitno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  pizda 17.03.21 1:07

sarita je napisao/la:evo vjerujte mi ja bih naseg pizdu odmah pojela. bas je sladak ko bombonica. odmah bih ga pojela.

mislim da bi ti nesto poprave zastalo u grlu...ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  antonac 02.04.21 5:35

RobinUd je napisao/la:A evo vam i link. Nije neka svjeza stvar (mislim na vijest, ne na namirnicu).

https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/sok-iz-svedske-trebamo-jesti-ljudsko-meso-kako-bi-spasili-klimu-ali-osoba-prethodno-mora-biti-mrtva.html?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2Bexchange&fbclid=IwAR1dsdjT6HusJrx6TomyzggcP3iEZOvoshGJACFj0N8Ent1Bt8LAxiVMgIo

Sto se mene osobno tiče, forumasi su od mene sigurni.
Nisam vegetarijanac, ali jedem veoma malo mesa.
Orijentiram se na logiku naroda, s kojim zivim zadnjih nekoliko desetljeca:
"Zivotinja na tanjuru smije imati najvise 4 (slovima: četiri) noge, i ne smije (moći) bjezati s tanjura."

Prijatno ili dobar tek !!!

mene ne smie me gledati, micati se  treptati ocima.... ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 3111943984

_________________
daite im da seru....ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 29xutcyŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  besposlenpop 28.04.21 9:15

Da ne zaboravimo još jedan šok iz Švecke:



ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 11484130 ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 11484130 ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” 11484130

_________________
ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva” Empty Re: ŠOK IZ ŠVEDSKE: “Trebamo jesti ljudsko meso kako bi spasili klimu, ali osoba prethodno mora biti mrtva”

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.