kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život u doba Corone

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 11.02.21 22:38

Život u doba Corone - Page 6 Img-2046

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 11.02.21 23:44

besposlenpop je napisao/la:

PROMJENA OSJETA







SVI KOJI SU PREBOLJELI COVID, ŽALE SE NA ISTU STVAR; Ovu namirnicu više ne mogu smisliti: ‘Ima užasan okus’

Život u doba Corone - Page 6 Shutterstock_677023000

Od petero osoba koje su preboljele covid-19, troje ih je izjavilo da je mjesecima nakon bolesti luk bio namirnica koja se isticala kao posebno neukusna









Simptomi covida-19 mogu biti raznoliki, od glavobolje, probavnih smetnji pa do umora. Međutim, gubitak mirisa i/ili okusa jedan je od simptoma koji je karakterističan baš za ovu bolest, a prema metaanalizi koju je provela klinika Mayo, od 8438 pacijenata oboljelih od covida, njih 41 posto izgubilo je osjetilo mirisa i okusa.


Kod većine oboljelih osjetila se vrate nakon što prebole bolest, no kod nekih ta osjetila budu promijenjena, odnosno neke namirnice više nemaju okus kakav su imale prije bolesti. Sljedeća statistika izvučena je iz novog izvješća Eatera.


Najproblematičniji je – luk









Od petero osoba koje su preboljele covid-19, troje ih je izjavilo da je mjesecima nakon bolesti luk bio namirnica koja se isticala kao posebno neukusna. Jedan od pacijenata koji je prebolio covid-19 izjavio je da je luk imao “užasan” ukus, drugi je naveo da mu je bio “odbojan”, a treći pacijent je istaknuo da mu je miris luka izuzetno smetao te da je imao osjećaj truljenja.
To nije jedina promjena koja se događala kod osoba koje su se zarazile koronavirusom. Jedna osoba za BBC je rekla da joj je nakon bolesti meso imalo okus benzina, a druga je izjavila da je vino imalo okus ulja.


Gubitak mirisa i okusa jedan je od simptoma koronavirusa koji se dulje vrijeme zadržava kod zaraženih osoba, a osim njega postoje još neki simptomi karakteristični za “dugi covid”. Neki od njih su: vrtoglavica, problemi s pamćenjem, tjeskoba, teškoće sa spavanjem, glavobolja, teškoće s koncentracijom, nedostatak zraka ili problemi s disanjem te umor, piše Best Life.




------------------------------------
Darling ima posljedice s kičmom. 
Nikita ...? Život u doba Corone - Page 6 439160543
Nickita sam bila, sada vise nisam... Život u doba Corone - Page 6 30caqzl

Tuj sam. Ota sam. Nista ne priznajem. Život u doba Corone - Page 6 F24sqg

I dalje nemam apetita i jedem malo. To valjda ide jedno s drugim. Samo mi luk mirisi. Najradije bih jela kruh s puno dinstanog luka. 

Ostanem bez daha. Stob'se na novohrvatskom reklo - patim od zaduhe. Život u doba Corone - Page 6 30caqzl Ali samo dok pricam. Kad radim fizicki ili nabijam kilometrazu - nista.

Darla, nadam se da ti se taj pricepljeni zivac odstekao i da si bolje! Život u doba Corone - Page 6 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 12.02.21 10:20

Folie je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

...

Darling ima posljedice s kičmom. 
Nikita ...? Život u doba Corone - Page 6 439160543
Nickita sam bila, sada vise nisam... Život u doba Corone - Page 6 30caqzl

Tuj sam. Ota sam. Nista ne priznajem. Život u doba Corone - Page 6 F24sqg

I dalje nemam apetita i jedem malo. To valjda ide jedno s drugim. Samo mi luk mirisi. Najradije bih jela kruh s puno dinstanog luka. 

Ostanem bez daha. Stob'se na novohrvatskom reklo - patim od zaduhe. Život u doba Corone - Page 6 30caqzl Ali samo dok pricam. Kad radim fizicki ili nabijam kilometrazu - nista.

Darla, nadam se da ti se taj pricepljeni zivac odstekao i da si bolje! Život u doba Corone - Page 6 1zouo36
A nemrem te nazvat Folja.  Život u doba Corone - Page 6 11484130
Osim toga, alufolja nekima na vorumu izaziva negativne? CONOTACIE! PREMA TOME
A već sam i zaboravil inkarnacie između.  Život u doba Corone - Page 6 1724307051

Hja, nekim žemskima bi tvoje posljedice bile catastrofalne.  Život u doba Corone - Page 6 1523192931

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 13.02.21 0:54

misionarka (ide na mise) Markoticka je cjepila majku preko reda. Odbrana joj je skroz argumentirana, veli da su jos neki slicno cinili...Ovo otvara neke nove horizonte, mos ubit i lakonski odgovoris da je to masu njih cinilo. Sto bi Mujo rekao "onda mi je krenulo"...Život u doba Corone - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 16.02.21 23:51

besposlenpop je napisao/la:
Folie je napisao/la:Nickita sam bila, sada vise nisam... Život u doba Corone - Page 6 30caqzl
A nemrem te nazvat Folja.  Život u doba Corone - Page 6 11484130
Osim toga, alufolja nekima na vorumu izaziva negativne? CONOTACIE! PREMA TOME
A već sam i zaboravil inkarnacie između.  Život u doba Corone - Page 6 1724307051

Hja, nekim žemskima bi tvoje posljedice bile catastrofalne.  Život u doba Corone - Page 6 1523192931
Tri su inkarnacije bile:

1) Ne sjecam se Život u doba Corone - Page 6 F24sqg
2) Dudette
3) Folja - my favourite Život u doba Corone - Page 6 G051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 16.02.21 23:56

besposlenpop je napisao/la:Život u doba Corone - Page 6 Img-2046

A cijepljenje u Grudama s ruskim (chetnickim) cjepivom. Život u doba Corone - Page 6 F24sqg Tutto completo. Život u doba Corone - Page 6 1194302428

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 17.02.21 13:35

Život u doba Corone - Page 6 Visak

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 18.02.21 23:25

OVO NISU ISTINE

ŽELIŠ SE CIJEPITI? MOŽE, ALI PRVO SE UČLANI U HDZ: Tko je, zaboga, stranicu za cijepljenje preusmjerio na – pristupnicu HDZ-u?

Život u doba Corone - Page 6 Capture-27-e1613681893584

Umjesto informacija o cijepljenju, ovdje se jedino možete učlaniti u HDZ – a onda možda i dobijete cjepivo preko reda



Ministar zdravstva Vili Beroš najavio je da će dugoočekivana digitalna platforma za naručivanje na cijepljenje zaživjeti do kraja ovoga tjedna. Građani nestrpljivo čekaju da zaživi domena http://www.cijepise.zdravlje.hr, na kojoj će svi oni koji se predbilježe dobiti povratnu informaciju o terminu i lokaciji cijepljenja.

Na isti se način već nekoliko tjedana cijepi stanovništvo čitavog niza zemalja, stoga je za očekivati da i u Hrvatskoj platforma za naručivanje funkcionira bez većih problema, no to ćemo tek vidjeti. U međuvremenu se u bespućima interneta pojavila malo drugačija domena – cijepi.ga.


Nadamo se da ste spremni za ovo



Na prvi pogled još jedna u nizu mrežnih stranica u vezi s cijepljenjem… Ali, kada upišete “cijepi.ga” u adresnu traku preglednika, mogli biste doživjeti blagi šok kada vidite što se otvara pred vama. Naime, netko je navedenu domenu preusmjerio na – pazite sad – digitalnu pristupnicu Hrvatskoj demokratskoj zajednici.

Da, dobro ste pročitali, umjesto informacija o cijepljenju, ovdje se jedino možete učlaniti u HDZ – a onda možda i dobijete cjepivo preko reda, tko će ga znati… Nije poznato tko stoji iza ove neslane šale, ali mora se priznati da je sve ispalo, u najmanju ruku, tragikomično.





Život u doba Corone - Page 6 3384354616

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 19.02.21 17:30

ZBOGOM, LEGENDO

PREMINUO ĐORĐE BALAŠEVIĆ: Prije nekoliko dana primljen je u Infektivnu kliniku zbog upale pluća

Život u doba Corone - Page 6 PXL_090318_19995773

Umro je legenadarni kantautor Đorđe Balašević, javlja srpski Blic.


Prije nekoliko dana primljen je u Infektivnu kliniku zbog upale pluća. Prema saznanjima beogradskih medija, upalu pluća uzrokovao je Covid-19, te se Balaševiću stanje u kratkom roku zakompliciralo i zbog postojećih zdravstvenih problema.
Unatoč liječničkim naporima, Balašević je danas poslijepodne preminuo u 68. godini života.



Život u doba Corone - Page 6 071753fbf5a7082bc1f817471278efa4

Zbogom legendo!  Život u doba Corone - Page 6 5591816

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 20.02.21 0:44

Život u doba Corone - Page 6 Photo-11

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  darla 21.02.21 11:52


_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 24.02.21 13:25

Život u doba Corone - Page 6 Proces

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 25.02.21 1:21

Ispred kafica ljudi okupljeni ispijaju kavu za van. Mislim da bi na terasama bili udaljeniji jedni od drugih ali su one eto, opasne po zdravlje. Postoji rjesenje, ides na misu sa kavom za van i mos tulumarit...Život u doba Corone - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 28.02.21 13:10

Život u doba Corone - Page 6 Thanks-i-hate-it-25-photos-17

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 22.03.21 12:50

PREŠLA TRI GRANICE



ŽENA IZ BIH S POZITIVNIM PCR TESTOM DOŠLA SVE DO NJEMAČKE; Tužit će ju: ‘Dijagnoza je bila napisana na latinskom’

Žena iz BiH s pozitivnim nalazom na PCR test otputovala je u Njemačku, gdje su je otkrili i zaustavili na graničnom prijelazu, a autoprijevoznička tvrtka će protiv nje podići tužbu



Put šezdesetak osoba iz Bosne i Hercegovine u Njemačku završio je neslavno kada se na njemačkoj granici ispostavilo da je jedna putnica došla s pozitivnim PCR testom. Iz zeničke tvrtke “Kantić Touristik” za Jutarnji su potvrdili kako je njihovim autobusom prošloga vikenda u Njemačku otputovala i državljanka BiH koja je bila zaražena koronavirusom, a da su to otkrili tek njemački granični policajci.


Prešla tri granice s pozitivnim testom


Njemačka je za sve građane BiH uvela obvezu posjedovanja negativnog PCR testa te desetodnevnu karantenu. Na stranicama “Kantić Touristika” ta je obavijest jasno istaknuta, no putnica je s pozitivnim nalazom uspjela prijeći hrvatsku, slovensku i austrijsku granicu u njihovu autobusu.


“Test je bio preveden na njemački jezik, s tim da je dijagnoza bila napisana na latinskom jeziku. Vozači nisu znali da ta dijagnoza znači da je test pozitivan, pa su je pustili u autobus”, stoji u priopćenju tvrtke.


Slijede dvije tužbe


Njemačkim policajcima nije bilo problem prevesti rezultate testa s latinskog, pa su autobus zaustavili, zaraženu ženu izdvojili, a ostale koji nisu imali pravo boravka u Njemačkoj poslali kući. Oni su prevezeni u dva autobusa, pa je tako 38 putnika s boravišnim dozvolama ipak završilo u Njemačkoj, dok je 21 putnik vraćen u BiH. Nije poznato gdje je završila zaražena žena.


Iz tvrtke poručuju kako će tužiti ženu jer je svojim postupkom ugrozila zdravlje i život 60 putnika, dvojice vozača te njemačkih policajaca i carinika. Tužbu će podići i protiv zdravstvene ustanove koja je ženi dala pozitivni PCR test, ali nije nikome prijavila da je zaražena, što je po zakonu dužna učiniti.

----------------------------------------------------------
Naravoučenije:
treba učiti latinski. Život u doba Corone - Page 6 Viannen_110

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 22.03.21 20:09

skroz mi odgovara zivot u doba corone.
kafici mi ne fale, ne pada mi tesko biti doma. i sad kad to hocu, zelim i mogu, non stop netko zove. i onda popustim, ili ja kod nekog, ili netko kod mene. bude to neki petak ili subota. ne svaki. volim biti sama.
ali mislim da se to zove starenje.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 23.03.21 1:34

maledetta primavera je napisao/la:skroz mi odgovara zivot u doba corone.
kafici mi ne fale, ne pada mi tesko biti doma. i sad kad to hocu, zelim i mogu, non stop netko zove. i onda popustim, ili ja kod nekog, ili netko kod mene. bude to neki petak ili subota. ne svaki. volim biti sama.
ali mislim da se to zove starenje.

iskustvo, kakvo starenje. Znas onu, bolje sam nego slabo kompanjan...Jos si ti jako, jako dobra za opalit...Život u doba Corone - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 23.03.21 22:03

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:skroz mi odgovara zivot u doba corone.
kafici mi ne fale, ne pada mi tesko biti doma. i sad kad to hocu, zelim i mogu, non stop netko zove. i onda popustim, ili ja kod nekog, ili netko kod mene. bude to neki petak ili subota. ne svaki. volim biti sama.
ali mislim da se to zove starenje.

iskustvo, kakvo starenje. Znas onu, bolje sam nego slabo kompanjan...Jos si ti jako, jako dobra za opalit...Život u doba Corone - Page 6 684758713
trebala bi ja sama sebe opalit.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 24.03.21 1:00

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:skroz mi odgovara zivot u doba corone.
kafici mi ne fale, ne pada mi tesko biti doma. i sad kad to hocu, zelim i mogu, non stop netko zove. i onda popustim, ili ja kod nekog, ili netko kod mene. bude to neki petak ili subota. ne svaki. volim biti sama.
ali mislim da se to zove starenje.

iskustvo, kakvo starenje. Znas onu, bolje sam nego slabo kompanjan...Jos si ti jako, jako dobra za opalit...Život u doba Corone - Page 6 684758713
trebala bi ja sama sebe opalit.

narcisoidna si... Život u doba Corone - Page 6 684758713. Ima dosta primjera kad muz i zena izgledaju ko da su blizanci, naprimjer Kalember i ona Rucner, Anja Sovagovic i njen Despot itd. Odmah ti bude jasno da se radi o narcisoidnim osobama koji bi najradije sami sebe jebali ali ne mogu pa traze nekog slicnog. Eto ti rjesenja...Život u doba Corone - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 24.03.21 18:32

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:skroz mi odgovara zivot u doba corone.
kafici mi ne fale, ne pada mi tesko biti doma. i sad kad to hocu, zelim i mogu, non stop netko zove. i onda popustim, ili ja kod nekog, ili netko kod mene. bude to neki petak ili subota. ne svaki. volim biti sama.
ali mislim da se to zove starenje.

iskustvo, kakvo starenje. Znas onu, bolje sam nego slabo kompanjan...Jos si ti jako, jako dobra za opalit...Život u doba Corone - Page 6 684758713
trebala bi ja sama sebe opalit.

narcisoidna si... Život u doba Corone - Page 6 684758713. Ima dosta primjera kad muz i zena izgledaju ko da su blizanci, naprimjer Kalember i ona Rucner, Anja Sovagovic i njen Despot itd. Odmah ti bude jasno da se radi o narcisoidnim osobama koji bi najradije sami sebe jebali ali ne mogu pa traze nekog slicnog. Eto ti rjesenja...Život u doba Corone - Page 6 684758713
ma jooooj... nisam to rekla u tom smislu. rekla sam to jer sam svjesna svojih nekih pogresaka i da bi njradije sama sebi vritnjak opalila.

ali da, zbilja postoje jake slicnosti u nekim parovima. to sam i ja primijetila.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 25.03.21 1:48

BioNTech vaccine inventors receive Germany's Knight Commander's Cross 


Özlem Türeci and Ugur Sahin have been awarded high honors for contributing to the "containment of the coronavirus pandemic." But the BioNTech founders feel uncomfortable with the cult status they have in Germany. 


Život u doba Corone - Page 6 56927756_303
The Order of Merit presented to Özlem Türeci (center) and Ugur Sahin (right) was the first awarded by German President 
Frank-Walter Steinmeier in person this year 

https://www.dw.com/en/biontech-vaccine-inventors-receive-germanys-knight-commanders-cross/a-56912141 

---------- 
Srecom ih Nemci ne p(r)oterase iz njihove prelepe Nemacke... 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 25.03.21 1:59

'Greed' and 'capitalism' helped UK's vaccines success, says PM

Život u doba Corone - Page 6 _117682776_mediaitem117682772
Boris Johnson has told a private meeting of Tory MPs that the success of the UK's Covid vaccine programme was because of "capitalism" and "greed". 

But sources said the prime minister had "very insistently" withdrawn his comments straight after making them during a Zoom call with backbenchers. 


The remarks were not connected to the EU row over vaccine supply, they added. 


A government source said the PM was referring to the profit motive driving companies to develop new products. 


The PM also reportedly praised work by large drug companies during the pandemic. 


The prime minister's full remarks, which first appeared in the Sun newspaper, were reported to be: "The reason we have the vaccine success is because of capitalism, because of greed, my friends." 


Wales Office Minister David TC Davies, who attended the meeting, said Mr Johnson "made it absolutely clear it was a joke - a reference to the film Wall Street".


He added: "Whoever leaked that needs to take a long hard look at themselves because it was very irresponsible."

The remarks came as some 28.3 million people in the UK - more than half the adult population - have had at least a first dose of either the Oxford-AstraZeneca or Pfizer vaccines. 


But the latest figures show jabs being administered across the EU at less than a third of the rate achieved so far in the UK. 


Over the last few days, Mr Johnson has been speaking to European leaders in an effort to dissuade them from imposing an export ban on Oxford-AstraZeneca vaccine exports to the UK when they meet on Thursday. 


---------- 
Treba pripustiti Macrona na ovog gramzivog... 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 25.03.21 11:45

Život u doba Corone - Page 6 Img-2048

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 25.03.21 11:46

Život u doba Corone - Page 6 Nuspojava

_________________
Život u doba Corone - Page 6 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 26.03.21 1:26

ovaj Johnson je psihoticna verzija Trumpa...Život u doba Corone - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 6 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.