kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život u doba Corone

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Cat_ 20.11.20 23:35

pizda je napisao/la:stalno te zaboravim pitat, sto ti znaci taj potpis, dju,dju,fju..? Život u doba Corone - Page 3 684758713 Jel to nesto romski?

To ti je cisti engleski, Pipika...🙂 🙂

Zaboravila sam i da imam nesto u potpisu.
Top Lista Nadrealista, Djuro kao konobar.
U Srbiji su bili jako popularni. A i muski deo razreda nas je zarazio takvim govorom, tako da se moje drugarice i ja jos uvek sporazumevamo na tom zaboravljenom jeziku. 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 24.11.20 0:55


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 24.11.20 1:06



Irish open-air cellist strikes coronavirus lockdown chord


When the Republic of Ireland went into coronavirus lockdown in March, musician Patrick Dexter 


began posting online videos of himself playing the cello.


Since then, the open-air recitals, shot outside his picturesque cottage in Mayo on the rural west 
coast, have been viewed millions of times.


Patrick has also received messages from people all over the world, including Irish 
expatriates yearning for their homeland during the pandemic. 


Video journalist: Niall McCracken

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 24.11.20 9:27

baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo kako se mozete efikasno rijesiti Covida ako ga ne daj boze, dobijete. Sad sam to procitao pa prenosim text Život u doba Corone - Page 3 684758713

"SARS-CoV-2 u tijelu je moguće uništiti,
jednostavno, brzo, bezbolno i besplatno.
Uništenje virusa se postiže djelovanjem
energije brojčanog niza Borisa Cyprýna.
Dragi Hrvati ako imate ovaj virus u tijelu,
na svoj lik na fotografiji stavite papirić sa
brojem 93. Energija ovog broja istovjetna
je ali zrcalno suprotna životnoj energiji
virusa covid-19. U roku od točno 72 sata
ovaj je tip virusa uništen. Tada skinite broj
sa svojeg lika. Uputite i druge zaražene.
Detalji o metodi brojčanog niza na FB-u. "

Život u doba Corone - Page 3 1523192931  Objašnjenje je garant ko i kod astrologa, čista matematika...
Fali cienik.  Život u doba Corone - Page 3 3679994209

_________________
Život u doba Corone - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 25.11.20 0:08

besposlenpop je napisao/la:
baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo kako se mozete efikasno rijesiti Covida ako ga ne daj boze, dobijete. Sad sam to procitao pa prenosim text Život u doba Corone - Page 3 684758713

"SARS-CoV-2 u tijelu je moguće uništiti,
jednostavno, brzo, bezbolno i besplatno.
Uništenje virusa se postiže djelovanjem
energije brojčanog niza Borisa Cyprýna.
Dragi Hrvati ako imate ovaj virus u tijelu,
na svoj lik na fotografiji stavite papirić sa
brojem 93. Energija ovog broja istovjetna
je ali zrcalno suprotna životnoj energiji
virusa covid-19. U roku od točno 72 sata
ovaj je tip virusa uništen. Tada skinite broj
sa svojeg lika. Uputite i druge zaražene.
Detalji o metodi brojčanog niza na FB-u. "

Život u doba Corone - Page 3 1523192931  Objašnjenje je garant ko i kod astrologa, čista matematika...
Fali cienik.  Život u doba Corone - Page 3 3679994209

nema, sve je besplatno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  taja 26.11.20 15:47

pizda je napisao/la:
baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:


ove godine bilo 97% manje gripe nego li u prosjeku Život u doba Corone - Page 3 1523192931 Gdje je nestalo tih 97% da mi je znat?

Ukro Bil Gejc. Jer oče vladat svjetom ida pošten ćovijek nema poso ida ga on prati na 5ge,,,,,  Zatoje ukro gripu i izmislijo koronu a ne ma korone toje laž,,,,,

mda...ali nisi odgovorio kamo su nestale prehlade, gripice, gripe...sve ono sto uobicajeno nazivamo virozama? Ja cu ti rec, nisu nestale, ima ih ko i uvijek samo su preimenovane u Covid 19. Gripice postaju atipicni covid, gripe, tipicni itd. Od ozujka ove godine nemamo nikakvih izvjestaja o gripi a inace ih HZZJZ dostavlja svakog tjedna. Zasto to? Pa zato jer je sad sve covid, cemu razdvajati viroze...Život u doba Corone - Page 3 684758713
Sto je najbolje nema vise ni reklama za Maxflu  Život u doba Corone - Page 3 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  taja 26.11.20 15:55

baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:
baldrick je napisao/la:

Je, ti ćeš mi reć...  Život u doba Corone - Page 3 1619348112

Dakle, za razliku od vas ravnozemljaša i alufolijoglavaša, postoje ljudi koji su išli u školu i tamo nešto naučili. Neki od njih rade 16-satne smjene, pokušavajući spasiti bar neke od ljudi koji su im tamo došli u ogromnim brojevima pa im je sustav prekapacitiran, jer je jednostavnom umu "covid ista viroza ko i sve dosad". Drugi pak tuku 100+ sati tjedno pokušavajući razvit cjepivo. Znači, ko i u svemu, imaš ljude koji rade i stoku koja sere. Jedino što su ovdje ulog životi...

a ti si? Život u doba Corone - Page 3 684758713

Ja sam onaj koji jesam.  Život u doba Corone - Page 3 684758713

Ovo što si boldao je bilo samo reakcija na tvoje "Ja ću ti reć." 

Uglavnom, da detaljnije odgovorim na pitanje, strojar sam, mehanika fluida mi je uže područje. Ništa vezano uz covid ili medicinu općenito. Ali sam dovoljno pizdarija čuo/pročitao od inteligentnih i stručnih ljudi izvan mojeg užeg područja da razvijem alergiju prema izdrkotinama bilo koga tko nije sto posto unutra. A osim epidemiologa i imunologa koji se bave isključivo covidom i bolničkog osoblja koje oboljele spašava, nitko nije sto posto unutra. Zato, nemoj zamjerit, al ja slušam samo ono što oni imaju za reći. Većina ostalog su neempatična, neljudska, sociopatska izdrkavanja "ljudi", koji bi žrtvovali nečiji život za svoje konobarenje ili usluge konobara.
Evo Baldrick... Nisam ravnozemljas ali radim za farmaceutsku industriju, tocnije u proizvodnji cjepiva. Ne za covid (bar zasad) nego za cjepiva protiv raka i zenskih bolesti. Svoje misljenje sam sastavila slusajuci kemicare i biologe, o tome sto oni misle o covidu a ne zato sto sam ravnozemljas, desnicar ili antivakser. 

Manje straha jer ubija jace od virusa.
Pozdrav
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 26.11.20 20:36

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
baldrick je napisao/la:
pizda je napisao/la:


ove godine bilo 97% manje gripe nego li u prosjeku Život u doba Corone - Page 3 1523192931 Gdje je nestalo tih 97% da mi je znat?

Ukro Bil Gejc. Jer oče vladat svjetom ida pošten ćovijek nema poso ida ga on prati na 5ge,,,,,  Zatoje ukro gripu i izmislijo koronu a ne ma korone toje laž,,,,,

mda...ali nisi odgovorio kamo su nestale prehlade, gripice, gripe...sve ono sto uobicajeno nazivamo virozama? Ja cu ti rec, nisu nestale, ima ih ko i uvijek samo su preimenovane u Covid 19. Gripice postaju atipicni covid, gripe, tipicni itd. Od ozujka ove godine nemamo nikakvih izvjestaja o gripi a inace ih HZZJZ dostavlja svakog tjedna. Zasto to? Pa zato jer je sad sve covid, cemu razdvajati viroze...Život u doba Corone - Page 3 684758713
Sto je najbolje nema vise ni reklama za Maxflu  Život u doba Corone - Page 3 1523192931
Pa kad je prozret ko skupi drek.

_________________
Život u doba Corone - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 27.11.20 0:16

taja je napisao/la:

Manje straha jer ubija jace od virusa.
Pozdrav

virus je ubojit ako ubija mlade i zdrave osobe. To srecom nije slucaj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  RobinUd 27.11.20 3:47

Obzirom da se vode kojekakvi kontraverzni dijalozi o Virusu Covid 19, ja cu opisati svoj "slucaj", koji sam vec na jednom drugom mjestu objavio.
Do sada sam se testirao tri puta (od 9 mjeseca do sada), dva puta negativan, treci puta pozitivan.
Citat:
---------------------------------------
To se stanje zapravo moze opisati kao tipicno za nekakvu "moju" gripu, imam "to" svakih par godina.
Uglavnom bez simptoma, nema kaslja, nema temperature, nema kihanja..... jedino sto nemam snage.
Bilo krenulo na nesto malo bolje, ja ustao, rekoh, idem se testirati.
Nit´ logisticki problem, nit´ bilo kakav drugi (mjesto testiranja tocno kod izlaska podzenme zeljeznice, ne kosta nista, ide na racun grada.
Bio sam tamo vec dva puta, prvi puta krajem 8 mjeseca, drugi puta, kad sam bio u HR, placati racune,,,, i to.
 
Treca-sreca.
 
Prva dva testa su bila negativna, ovaj treci pozitivan.
Malo me je zacudilo, kao prvo, niti jedan jedini siptom, koji se tom cudu pripisuje, ja nisam imao.
Cak jos uvijek pomalo sumnjam da je test ispravan, sto zbog simptoma (koje nisam imao), sto zbog toga, sta si ne mogu zamisliti, gdje bih ja bio to "pokupio".
Nisam bio na nikakvom druzenju, nisam bio u nikakvoj trgovini (ionako je sve zatvoreno), bio sam u trafici i u posti.
Sve propisno sa maskom.
 
E sad.... sad pocinjem polako "podgrijavati" onu svoju teoriju, koja (meni) postaje sve realnija.
Tu teoriju sam zamislio vec prije prvih "lockdowna".
Radi se o tome, da si to sranje mozes zamisliti kao dugacku ulicu punu semafora.
Mozes na bilo kojem semaforu zaustaviti sav promet.
Tako dugo, dok je crveno, nista se nece dogadjati, brojke "frisko zarazenih" ce se zamrznuti.
Cim upalis zeleno, krece sve ispocetka.
Zapravo, ne ispocetka, nego se niz nastavlja, tamo gdje je stao.
 
Rjesenje postoji.
Ima ga (po meni) u tri verzije:
#1- Zamrznuti sve aktivitete tako dugo, dok traje inkubacija. Kao u filmu, kad se zamrzne kadar, najmanje 14 dana. To je apsolutno nemoguce izvesti.
#2- Ukinuti sve zabrane. Pustiti da se svi zaraze, sa nadom da ce neki umrijeti, a prezivjeli steci imunitet.
#3- Cijepljenje, masovno, coporativno, obavezno.
 
Ja sad iznosim svoj primjer.
Ja sam "pojeo" negdje izmedju 10 i 14 Aspirina (prepisao sam sebi, nisam bio kod lijecnika), i mogu reci da sam skoro kao nov, bez posljedica.
Zato znam sta pricam (pisem).
Isto tako, pisem iz jedne sredine, u kojoj vlada progresivna zarazenost, rijetki ce ju izbjeci, bez obzira na ogranicenje.
 
Jedini problem u svemu tome je taj, ako se nakon ozdravljenje ne razvije nekakav imunitet, onda postaje kriticno.
Kriticno postaje i cijepljenje.
Ako netko, tko je ozdravio, nema imunitet, kako ce ga imati nakon cijepljenja???
 
Na koncu, ovo su bile moje teorije (sa logikom!!).
Meni sad preostaje jos 8 dana "kucnog pritvora".
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  RobinUd 27.11.20 4:00

pizda je napisao/la:virus je ubojit ako ubija mlade i zdrave osobe. To srecom nije slucaj...
Dodatak mojim razmisljanjima i teorijama:

Zbog cega je potreban "lockdown"??
Lockdown (i druga ogranicenja) su potrebna, da bi se zaraza drzala pod kontrolom.
Ocito je da se moraju svi zaraziti.
Ali, to mora biti postupno, kontinuirano i kontrolirano, tako da ne krepa zdravstveni sistem u drzavi (i u najopremljenijoj !!!).

Na koncu, pitanje za one, koji misle da ce na neki nacin biti postedjeni zaraze:

Zamisli situaciju, u kojoj si u jednoj sredini (svejedno kako se sredina zvala... ulica...selo...grad...drzava) jedini covjek, koji nije zarazen.
Kako ce taj, jedini nezarazeni, odrzavati tu svoju nezarazenost?!



(Mnogima se ovo nece svidjeti.....)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 28.11.20 1:59

RobinUd je napisao/la:
Kako ce taj, jedini nezarazeni, odrzavati tu svoju nezarazenost?!

cjepit ce se? Ili ce virus odapeti uslijed nemogucnosti sirenja. Ili ce jednostavno mutirati u nesto bezbolnije...Ima opcia...Život u doba Corone - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  RobinUd 28.11.20 2:42

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Kako ce taj, jedini nezarazeni, odrzavati tu svoju nezarazenost?!
cjepit ce se? Ili ce virus odapeti uslijed nemogucnosti sirenja. Ili ce jednostavno mutirati u nesto bezbolnije...Ima opcia...Život u doba Corone - Page 3 684758713
Prerano je za spisak bozicnih zelja.....
Znam, ne legne ova moja logika. Cak ne znam, dal´ bi me zatvorili, da to negdje javno iznesem.

Virus je "star" skoro godinu dana.
Prve sistematske borbe protiv virusa, nisu dale nikakve rezultate.
Zapravo jesu, porazne. Ako nasu zemlju izdvojimo, kao zemlju koja ima najdebilniju vladu, uzmimo primjer drugih zemalja.
Nigdje, ali bas nigdje se nije dogodilo nista, sta bi virus-bolje reci pandemiju, zaustavilo.
(Procitaj jos jednom moja prva dva posta. I drugima bih savjetovao.)
Niti jedna vlada ne daje prognoze o potpunom zaustavljanju zaraze. Svi se bave iskljucivo time, da se broj zarazenih zaustavi na brojci, koju zdravstveni sistem moze izdrzati.
U svim je zemljama tako.
Pitaj Plenkovica.
Ili onog glupsona, koji je rekao da je jedan pop vredniji od dvadeset doktora (jedini, kojem zelim da ga posjeti jedan pop, umjesto dvadeset doktora).
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 28.11.20 15:50

Život u doba Corone - Page 3 Pleksiglas

_________________
Život u doba Corone - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 28.11.20 17:38

Život u doba Corone - Page 3 Img_2028paŽivot u doba Corone - Page 3 Img_2027Život u doba Corone - Page 3 Img-2011



Ne dao Bog ovakav zivot u doba corone, vec sam ionako postala kao kit ubojica.
Samo odmaram od proslog tjedna i gustam u kuci ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Cat_ 28.11.20 21:20

maledetta primavera je napisao/la:Život u doba Corone - Page 3 Img_2028paŽivot u doba Corone - Page 3 Img_2027Život u doba Corone - Page 3 Img-2011



Ne dao Bog ovakav zivot u doba corone, vec sam ionako postala kao kit ubojica.
Samo odmaram od proslog tjedna i gustam u kuci ....



A vidi je! ❤

I ja sam ove nedelje kupila jos dva bozicna dzemperica, sarene bozicne carapice i malu kuhinjsku kecelju u crvenoj boji, naravno sa bozicnim motivima. ❤🙂🙂
Ovaj vikend sam sama, pa sam danas imala veliko raspremanje. I stan sam ukrasila, pa sam sva srecna. Volim ovaj period. 🙂
A jelku cemo kasnije kititi. Sad nam je jos rano.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  pizda 29.11.20 2:41

maledetta primavera je napisao/la:Život u doba Corone - Page 3 Img_2028paŽivot u doba Corone - Page 3 Img_2027Život u doba Corone - Page 3 Img-2011

Ne dao Bog ovakav zivot u doba corone, vec sam ionako postala kao kit ubojica.
Samo odmaram od proslog tjedna i gustam u kuci ....

kakva ti je to sminkerska klopa (druga slika)? Život u doba Corone - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 29.11.20 3:05

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Život u doba Corone - Page 3 Img_2028paŽivot u doba Corone - Page 3 Img_2027Život u doba Corone - Page 3 Img-2011

Ne dao Bog ovakav zivot u doba corone, vec sam ionako postala kao kit ubojica.
Samo odmaram od proslog tjedna i gustam u kuci ....

kakva ti je to sminkerska klopa (druga slika)? Život u doba Corone - Page 3 684758713
Nekakve glyste ...

_________________
Život u doba Corone - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Lena 29.11.20 6:51

Crna manistra od sipe?Ima gljiva, kozica?  Život u doba Corone - Page 3 11484130

Ja ne znam kako ćemo mi sa borom i 3 mačke....ajme....
Nismo još kitili, to možda idući vikend.....

Pa zapravo se veselim šarenilu doma u ovo sivo vrijeme....raspoloženje....
Lijepo je kad se malo boja i svijećica stavi.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 29.11.20 8:44

Lena je napisao/la:Crna manistra od sipe?Ima gljiva, kozica?  Život u doba Corone - Page 3 11484130

Ja ne znam kako ćemo mi sa borom i 3 mačke....ajme....
Nismo još kitili, to možda idući vikend.....

Pa zapravo se veselim šarenilu doma u ovo sivo vrijeme....raspoloženje....
Lijepo je kad se malo boja i svijećica stavi.....
od prve si skuzuila.  Život u doba Corone - Page 3 1369106071 crne tagliatelle od sipe ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 29.11.20 8:47

Lena je napisao/la:Crna manistra od sipe?Ima gljiva, kozica?  Život u doba Corone - Page 3 11484130

Ja ne znam kako ćemo mi sa borom i 3 mačke....ajme....
Nismo još kitili, to možda idući vikend.....

Pa zapravo se veselim šarenilu doma u ovo sivo vrijeme....raspoloženje....
Lijepo je kad se malo boja i svijećica stavi.....

bor sam vec okitila i bas gustam. 2 godine ga nisam kitila i to mi je zalostilo dijete. ove godine cu nastojati nadoknaditi joj veselje.  i svako toliko neki novi ukras dodam. ili na zavjesu, ili na stol ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 29.11.20 8:52

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Život u doba Corone - Page 3 Img_2028paŽivot u doba Corone - Page 3 Img_2027Život u doba Corone - Page 3 Img-2011

Ne dao Bog ovakav zivot u doba corone, vec sam ionako postala kao kit ubojica.
Samo odmaram od proslog tjedna i gustam u kuci ....

kakva ti je to sminkerska klopa (druga slika)? Život u doba Corone - Page 3 684758713
crni rezanci od sipe. plan je bila pasta i salsa, obicni spaghetti. medjutim otisla sam u spar i gledam u tu pastu i kazem.. ma ko ga j... ( 400g 20kn. ) ... pa uzmem i tunu. ali pasta s tunom meni uvijek drugacija ispadne. ovaj put su tu sampinjoni, tikvice, mrkva, cenjak, mladi look, maslinovo ulje i papar krupno meljen. i malo ruzmarina.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  maledetta primavera 29.11.20 8:55

stol je postavljala moja kcer pa je jedan pirun ovakav, drugi onakav a zlicu je stavila sa desne strane kao da se jede juha. ma nema veze curica moja smijesna, bitno da se najela.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  besposlenpop 29.11.20 12:53

Lena je napisao/la:...
Ja ne znam kako ćemo mi sa borom i 3 mačke....ajme....
Nismo još kitili, to možda idući vikend.....
...
Trebate ga samo zabetonirat.  Život u doba Corone - Page 3 3679994209

_________________
Život u doba Corone - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Gost 30.11.20 2:39

Trebase prićekati zbetoniranjem... Život u doba Corone - Page 3 F24sqg 

"Za 14 dana čemo imati manji broj ove mjere če dat svoj ućinak tek tada."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Život u doba Corone - Page 3 Empty Re: Život u doba Corone

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.