kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 07.02.21 4:12

darla je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
nisam skuzila, darla se udala i rodila troje djece?

Nisam rodila, dobila sam troje djece u paketu sa muzem  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931. Sto bi se reklo pomajka sam ilitiga maceha kako tko to hoce gledati. Najstariji sin zivi stalno sa nama, jer je odabrao zivjeti sa tatom, a ovo drugo dvoje malaca su sa nama svaki drugi vikend i praznika dio. Mala mi je najdraza nekako, sto ja znam djevojcica je i sojecajna nekako i dobra, ova dva hahara, a sto da ti velim ima dana kad su mi sipa sa pubertetskim pizdarijama koje izvode, a ima dana kad bi ih zadavila golim rukama hahaha. Ali sve su to klasicne neke pubertetske price. Sa ovim "mojim" jel sto zivi sa nama je borba oko skole vec godinama, ne voli uciti, ali spretan je sa rukama, pa ja osobno ne smatram da je to neki hendikep, ne moraju svi neke velike skole zavrsiti. Ali je sav u fazi bitne su polijepe plavojke i dobri auti, tako sipaticno je to. Sad sam mu dala izazov, ako polozi drzavnu maturu i upise neki faks da cu mu dati 1000 eura, pa je sad glavna zajebancija u kuci tko ce od nas dvoje zaraditi novce.  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931

Joj za pudlu mi bilo tako zao, mislim i pudle same, ali vise djeteta koje je ostalo sa praznom lajnicom u ruci, ono bas sok. Jadna je tako vristala, a pudla sirota u komadima. Ma uzas.

Sarita, a ne znam sto da ti posebno pisem, radim kao i prije u znanosti, odnosno ponovno nakon DU, doktorat vucem kao trakavicu ovo mi je vec drugi, prestara sam ja vise za toliko pisanja i ucenja.  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 11484130. Ali ajde zadala sam si sada da to do ljeta moram zavrsiti. Radim paralelno ta dva posla i to dosta vremena oduzima, jer sam tamo u znanosti a i bavim se psima, uzgajam ih i radim predpripreme za K) uporabu, sto bi znacilo da ih odgajas u biti do 10 mjeseci pa onda idu daje na zadatak za koji su zamisljeni, tipa, detekcija droge, eksploziva, cuvanje ljudi i prostora i tako, ja dodjem kao neki vrtic dok su dovoljno veliki da mogu ici u kompleksnu dresuru. Eto to je to ukratko. Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713
znaci, ide zivot fino svojim tokom. sve se nesto stabiliziralo i polako... ajd bas mi je drago. a taj doktorat sad fino zavrsi i onda samo uzivanje. mora se i uzivati. pusa pa se nadam se da ponekad pisemo...  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713 Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 727654710
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 07.02.21 4:19

maledetta primavera je napisao/la:
darla je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
sarita je napisao/la:
joj, bas mi je zao za tu pudlicu. 
cijepila se nisam - pa sta bog da.
inace, da ne trazim sad odgovore tamo - vidim da si se i udala i da imas troje djece. ma fantazija. ajd pisi cesce. javi se. i nemojte se krkati. pizda je ok decko. a marijan - ma -hebes je. bilo pa proslo. a i maca - dokle god pise normalno neka je. pozdrav svima iz mog kreveta.
nisam skuzila, darla se udala i rodila troje djece?

Nisam rodila, dobila sam troje djece u paketu sa muzem  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931. Sto bi se reklo pomajka sam ilitiga maceha kako tko to hoce gledati. Najstariji sin zivi stalno sa nama, jer je odabrao zivjeti sa tatom, a ovo drugo dvoje malaca su sa nama svaki drugi vikend i praznika dio. Mala mi je najdraza nekako, sto ja znam djevojcica je i sojecajna nekako i dobra, ova dva hahara, a sto da ti velim ima dana kad su mi sipa sa pubertetskim pizdarijama koje izvode, a ima dana kad bi ih zadavila golim rukama hahaha. Ali sve su to klasicne neke pubertetske price. Sa ovim "mojim" jel sto zivi sa nama je borba oko skole vec godinama, ne voli uciti, ali spretan je sa rukama, pa ja osobno ne smatram da je to neki hendikep, ne moraju svi neke velike skole zavrsiti. Ali je sav u fazi bitne su polijepe plavojke i dobri auti, tako sipaticno je to. Sad sam mu dala izazov, ako polozi drzavnu maturu i upise neki faks da cu mu dati 1000 eura, pa je sad glavna zajebancija u kuci tko ce od nas dvoje zaraditi novce.  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931

Joj za pudlu mi bilo tako zao, mislim i pudle same, ali vise djeteta koje je ostalo sa praznom lajnicom u ruci, ono bas sok. Jadna je tako vristala, a pudla sirota u komadima. Ma uzas.

Sarita, a ne znam sto da ti posebno pisem, radim kao i prije u znanosti, odnosno ponovno nakon DU, doktorat vucem kao trakavicu ovo mi je vec drugi, prestara sam ja vise za toliko pisanja i ucenja.  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 11484130. Ali ajde zadala sam si sada da to do ljeta moram zavrsiti. Radim paralelno ta dva posla i to dosta vremena oduzima, jer sam tamo u znanosti a i bavim se psima, uzgajam ih i radim predpripreme za K) uporabu, sto bi znacilo da ih odgajas u biti do 10 mjeseci pa onda idu daje na zadatak za koji su zamisljeni, tipa, detekcija droge, eksploziva, cuvanje ljudi i prostora i tako, ja dodjem kao neki vrtic dok su dovoljno veliki da mogu ici u kompleksnu dresuru. Eto to je to ukratko. Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713
jako si me uplasila s tom pricom. ja sam htjela pit bulla, medjutim, pomislih kako je bolje ne, jer kada mi dijete bude islo van sa psom bez mene, mozese poklati s nekim , kcer ga ne bi mogla obuzdati.
potom se mislim, uzela bi pudlu, ne pusta dlaku i nisu opasne za kcer ali vani tek ta pudla moze stradati... i evo tebe sa tvojom pricom a prije toga sara ... Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 957247240Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 957247240

iskreno, ponovo bi imala dobermana, poznajem tu racu, volim ih, kuzim geste, pogled... ali mi smo same, nas dvije, a to je opet, velik pas za nju .... a sa druge strane, to je pas koji trazi puno kretanja, pitam se kad bi ja to stigla... a pas bi patio.
ne znam lasto, vidjela sam kad si pisala to o pit bulovima da ih volis... nisam nista reagirala al eto... ti kako zelis. mislim da su ljudi skloni tim nekakvim romanticnim predodzbama o opasnim psima kao toboz finim i dobrim, a i dosta tu ima utjecaja hip hop kulture koja ih glorificira. mozda si vidjela i citala o tome kako su ti psi divni i krasni ali eto na zalost neshvaceni... tipicno razmisljanje odredjenog sloja ljudi ovdje, da ne kazem sljama nad sljamovima... oni se furaju na te pse jer eto, oni su toboz jaki i mogu ih drzati pod kontrolom, a i eto, ti su psi divni i krasni ali eto neshvacen i ugnjetavani... bas kao i vlasnici im... ja iskreno mislim da je za tebe i tvoju curicu idealana pasica kakvu si imala. od nje nije moglo se boljeg i divnijeg stvorenja naci... to je bilo jedno divno i toplo bicence bas kakve ste i vas dvije... nemoj podlijegati ovoj glupoj zapadnoj propagandi i nasjedati na njihove price da su pit bulovi super i divni... boze moj, sve lose sa zapada dolazi kod nas, svo djubre ce na nas istresati. pusa i izvini... nisam imala namjeru da tebi nesto pametujem i pridikujem, samo malo sama sa sobom pricam o ovom glupom dogadjaju koji mi je 15 godina zivota oduzeo
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 07.02.21 4:21

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:jos sam ja malo zdrmana od toga. kad je policija dosla u pretres nigdje ni traga od pasa. sklonili su ih i lagali da ih nemaju iako su psi registrirani na njih. eto, tako to ide. takav bi te i ubio pa sklonio tragove. sad nema pasa, ne mogu ih poslati na observaciju a ja bih morala na vakcinu za rabijes... eto kako to ide sa kriminalcima. bas sam nekako nervozna.

pa valjda se zna ciji su psi jebate. Trebala bi izvuc dobru odstetu za ozljede i pretrpiti strah...
zna se ciji su,al su sve prikrili. kad je policija dosla prave se budale ono tipa "uh, otkud vi ovdje? ma kakvi psi?". a lijepo su ti psi u gradskom sistemu al eto, ne mozes im nista kad kazu nemamo mi nikakve pse. neki olos narkomanski koji dila drogu i kojem policija skoro svaku vece dolazi. uselili su se u tu jednu kucu ti neradnici koji zive od socijale a gazdi je glavno da dobija od drzave lovu. hebe mu se ko je tu. tako da moj pipoje - nema nista od tuzbe jer bih mogla i metak u glavu zaraditi. steta da su nam se doselili jer inace je bas simpa nase susjedstvo. i kucica mi je slatka i sve.... volim svoj zivot ovdje al eto....  znas kako se kaze - jedna trula jabuka kvari gajbu jabuka. srecom pa su oni u drugoj ulici pa ako nista nisu mi pred ocima.

e jebiga, ti si uvijek u okruzenju nekih krimosa...Preseli kod cige na Floridu, tamo je jedini kriminalac on... Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713
to si ti nesto pomijesao. nema krimosa... fino je ovdje. doduse sad su ovi krimosi djubrad doselili ali barem nisu u mojoj ulici. a u floridu se selim zasigurno. tamo su moji republikanci. idem kod cige. evo mu jedna super pjesma o ciganima... obozavam ovu pjesmu
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  darla 07.02.21 10:48

sarita je napisao/la:
znaci, ide zivot fino svojim tokom. sve se nesto stabiliziralo i polako... ajd bas mi je drago. a taj doktorat sad fino zavrsi i onda samo uzivanje. mora se i uzivati. pusa pa se nadam se da ponekad pisemo...  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713 Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 727654710

Ide, zadovoljna sam moram ti reci, ok ima tu nekad malo kvrga na putu ali sve je to ljudski, kad si mladji to puno dramaticnije dozivlajvas, a onda shvatis da je to jednostavno zivot.

Hocu, hocu, evo uprla pa ce se i taj doktorat rijesiti.

Naravno da pisemo. Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 4024472575 . Sta ima kod tebe Sarita? Ti nista nisi napisala sto je kod tebe novoga odnosno ja nisam vidjela jer me nije dugo bilo.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 07.02.21 18:35

darla je napisao/la:
sarita je napisao/la:
znaci, ide zivot fino svojim tokom. sve se nesto stabiliziralo i polako... ajd bas mi je drago. a taj doktorat sad fino zavrsi i onda samo uzivanje. mora se i uzivati. pusa pa se nadam se da ponekad pisemo...  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713 Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 727654710

Ide, zadovoljna sam moram ti reci, ok ima tu nekad malo kvrga na putu ali sve je to ljudski, kad si mladji to puno dramaticnije dozivlajvas, a onda shvatis da je to jednostavno zivot.

Hocu, hocu, evo uprla pa ce se i taj doktorat rijesiti.

Naravno da pisemo. Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 4024472575 . Sta ima kod tebe Sarita? Ti nista nisi napisala sto je kod tebe novoga odnosno ja nisam vidjela jer me nije dugo bilo.
 ma ja ti kazem da je ljepota. sto god covjek postaje stariji to i vise stalozeniji i zadovoljniji. barem je kod mene tako... ja se nikad ne bih pozeljela vratiti u svoje 20te. sad je najbolje. 

i kod mene se svasta nadesavalo. ne znam kad smo se mi zadnji put vidjele pa ne znam koliko su ti nove stvari o meni ovo sto cu napisati. 2010 je bilo veliko prestrukturiranje u pfizeru i ja sam izgubila posao. to je bio i vrhunac ekonomske krize. tad sam bila ocajna jer nisam mogla naci posao. bila sam i tuzna jer mi je mrvica falila do doktorata ali gubitkom posla sam izgubila i lab gdje sam radila projecte, a falilo mi je da dovrsim taj project sa microRNA i laser captured microdissection i da ga objavim i onda branim doktorat. i eto... hebi ga. bas sam nekako bila tuzna ali sam onda nekako priglila situaciju i presla na plan B i uskocila u voz da se pocnem baviti necim sto je bio moj podsvjesni san i ono ko sam ja u biti i bila svo ovo vrijeme ali nikada nisam imala hrabrosti da napravim radikalnu promjenu. u stvari, moja counselorica u to vrijeme mi je i pomogla da postanem svjesna sta ja to zaista zelim u zivotu...i uglavnom, iskoristila sam taj period nezaposlenosti i upisala se ponovo u grad school i dobila sam masters degree in counseling i to je bilo to... najbolja odluka u mome zivotu je to bila. od tog dana ja, moja draga darla, uopce ne radim nego se samo bavim cime obozavam i jos sam debelo placena za to. pomazem ljudima, slusam njihove price, dijagnosticiram i tako... imam svoj privatni practice... trebalo je dugo da ga izgradim ali sada sam na konju. osim toga i kad je korona tek zapocela bilo je malo nejasno sta i kako ce se dalje odvijati ali eto... ja sam opet priglila tu promjenu i shvatila sam da je ova korona promjena zivota vjerojatno permanenta i objerucke sam prihvatila online rad... sad striktno radim online i ne da OBOZAVAM to nego sam u SEDMOM nebu zbog toga. a i moji pacijenti obozavaju. neizmjerno je lakse a i korona mi je pomogla da mi posao doslovce explodira. eto tako... a ostalo - udala se nisam a ni ne planiram. lijepo je ovako. ja i moje macke (6 komada) i moje cukice i moje drvo u dvoristu i uzgajanje biljaka i basta. ma ljepota. uzgojila sam 7 limunova. predivni su. sada su stari oko 2 godine. ima puno posla i borbe sa napastima ali sam doslovce doktorirala o limunovima i biljnim usima i gljivicama i fungi gnats i bog te pito sta jos. evo sad se bas spremam zapoceti sijanje sjemena za povrce. imam i lampe i podlogice za grijanje i tako.. i tu je trebalo tona ucenja jer proizvesti sadnice nije laka stvar... i tu sam tonu naucila u gljivicama i ko zna o cemu jos. eto, draga darla, podosta napisah a nekako ne volim o sebi javno al jebaji ga.. .i jos kad citam ovo ispada ko neko hvaljenje al bas mi je lijepo. inace, nisam nigdje putovala jako dugo a ni ne planiram uskoro u cro dolaziti a bas mi nekako fali. eto pusa iz usa pa se cujemo. zgnjeci mi bufi kad je cujes. ona je moja mezimica bila i ostala.  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 647878145 Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1369106071
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 07.02.21 18:37

inace, da jos i ovo dodam - sto manje skola i sto manje ucenja ja bih svima preporucila. to sad tek vidim kako sam pocela stariti. samo na se u se i poda se. naravno, meni je "cage" bio put do ove ljepote koju sada imam... ja se ne bih znala drugacije snaci a da nije islo preko cageta, al za ostale koji se znaju probiti i zivjeti sretno i zadovoljno i bez toga - ne idite na velike skole!!!!
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  pizda 08.02.21 2:13

sarita je napisao/la:
to si ti nesto pomijesao. nema krimosa... fino je ovdje. doduse sad su ovi krimosi djubrad doselili ali barem nisu u mojoj ulici. a u floridu se selim zasigurno. tamo su moji republikanci. idem kod cige...

pa bilo ih je tamo gdje si prije zivjela, pisala si. Sad su ti dosli ovi sa terijerima, narkomani neki a sa kim si, takav si poprave...Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713
Sta simpatiziras republikance? Fuuuuujjjj....jebo te Tramp da je iebo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 08.02.21 2:28

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
to si ti nesto pomijesao. nema krimosa... fino je ovdje. doduse sad su ovi krimosi djubrad doselili ali barem nisu u mojoj ulici. a u floridu se selim zasigurno. tamo su moji republikanci. idem kod cige...

pa bilo ih je tamo gdje si prije zivjela, pisala si. Sad su ti dosli ovi sa terijerima, narkomani neki a sa kim si, takav si poprave...Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713
Sta simpatiziras republikance? Fuuuuujjjj....jebo te Tramp da je iebo...
nema kriminalaca. fino je ovdje al cu se ipak seliti. a ja sa ovim susjedim nisam, ja sam za sebe, tako da sam jos uvijek super ja... a republikance sve vise i vise cijenim od kako sam stigla u ameriku. isprva su me demici zaveli slatkorjecivoscu ali ubrzo sam shvatila da su slatke rijeci obicna zamka...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  maledetta primavera 08.02.21 5:52

darla je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

jako si me uplasila s tom pricom. ja sam htjela pit bulla, medjutim, pomislih kako je bolje ne, jer kada mi dijete bude islo van sa psom bez mene, mozese poklati s nekim , kcer ga ne bi mogla obuzdati.
potom se mislim, uzela bi pudlu, ne pusta dlaku i nisu opasne za kcer ali vani tek ta pudla moze stradati... i evo tebe sa tvojom pricom a prije toga sara ... Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 957247240Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 957247240

iskreno, ponovo bi imala dobermana, poznajem tu racu, volim ih, kuzim geste, pogled... ali mi smo same, nas dvije, a to je opet, velik pas za nju .... a sa druge strane, to je pas koji trazi puno kretanja, pitam se kad bi ja to stigla... a pas bi patio.

Po meni ako me iskreno pitas, pitbull nije nikako pas za djete, to je jednostavno prejak i prerobustan pas da bi ona sa njime mogla upravljati i trazi vrlo dominantnu osobu za vlasnika, pogtovo ako je muzijak. To je isto tako jako energican pas i ako nema gdje ispucati svoju energiju postane dstruktivan. Uz to to su psi koji su originalno uzgajani za borbe sa psima, pa prirodno imaju urodjenu agresiju prema psima. Znam da su lijepi ovako kad ih gledas na tv i kad ih ima netko tko ih zna dobro odgojiti, ali su stvarno jako zahtjevni psi.

Sto se tice pudle, mozes uzeti kraljvsku pudlu ona je velika i ne pusta dlaku, a ipak nije neki mali pas kojeg bas sad tako moze netko smandrljati. Uz to su jako inteligntne, vrlo lako uce, lako im je izgraditi dobru poslusnost, suradljive su i po meni vise primjerene za to i da se djete brine o njemu. Nasa je bila mini pudla imala je 3 kile mozda.

Inace barem u Zagrebu je danas prilican problem da djeca secu pse, jer ima svakakvih idiota okolo, sa svakakvim neodgojenim psima, nije to kako je u nase vrijeme bilo, mi smo svi setali pse, ja sam svog njemackog ovcaa sa 8 ili 9 godina setala i sve je bilo ok.

Za dobermana, njih imam doma, gle doberman je kako i sama znas vrlo lako ucljiv, moze se jako dobro istrenirati, tako da dobro odgojen doberman nije problem za setati niti djetetu, a opet ne moze bas znacajno nastradati u nekom okrsaju. Medjutim velim problem je danas, kad su djeca u pitanu reakcije odraslih u takvim situacijama, kazem kod mene u Zg. Nisu oni bas tako jako zahtjevni glede energije, pogotovo naspram pit bulla.

Eto ne znam koliko sam ti pomogla.
jesi, jesi, itekako. pitovi su mi divni, rottweileri isto, bull terrieri sa onom izduzenom njuskom preslatki ali to zbilja nije za dijete. dala si mi potvrdu.
u njenim godinama ja sam vec sama setala sa odraslim dobermanom, no, zbilja su drugacija vremena i ljudi od tada ...

a pudla mi je super sto ne pusta dlaku. ja sam sada tek godinu dana da nemam ni psa ni macku vise u stanu. prije sam svaki dan usisvala, prala podove, tresla sve deke, krpe, poplune i kusine svaki dan, a nekad i vise puta na dan.
bila sam iznemogla i izludila od dlaka ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  darla 08.02.21 13:21

sarita je napisao/la:

 ma ja ti kazem da je ljepota. sto god covjek postaje stariji to i vise stalozeniji i zadovoljniji. barem je kod mene tako... ja se nikad ne bih pozeljela vratiti u svoje 20te. sad je najbolje. 

i kod mene se svasta nadesavalo. ne znam kad smo se mi zadnji put vidjele pa ne znam koliko su ti nove stvari o meni ovo sto cu napisati. 2010 je bilo veliko prestrukturiranje u pfizeru i ja sam izgubila posao. to je bio i vrhunac ekonomske krize. tad sam bila ocajna jer nisam mogla naci posao. bila sam i tuzna jer mi je mrvica falila do doktorata ali gubitkom posla sam izgubila i lab gdje sam radila projecte, a falilo mi je da dovrsim taj project sa microRNA i laser captured microdissection i da ga objavim i onda branim doktorat. i eto... hebi ga. bas sam nekako bila tuzna ali sam onda nekako priglila situaciju i presla na plan B i uskocila u voz da se pocnem baviti necim sto je bio moj podsvjesni san i ono ko sam ja u biti i bila svo ovo vrijeme ali nikada nisam imala hrabrosti da napravim radikalnu promjenu. u stvari, moja counselorica u to vrijeme mi je i pomogla da postanem svjesna sta ja to zaista zelim u zivotu...i uglavnom, iskoristila sam taj period nezaposlenosti i upisala se ponovo u grad school i dobila sam masters degree in counseling i to je bilo to... najbolja odluka u mome zivotu je to bila. od tog dana ja, moja draga darla, uopce ne radim nego se samo bavim cime obozavam i jos sam debelo placena za to. pomazem ljudima, slusam njihove price, dijagnosticiram i tako... imam svoj privatni practice... trebalo je dugo da ga izgradim ali sada sam na konju. osim toga i kad je korona tek zapocela bilo je malo nejasno sta i kako ce se dalje odvijati ali eto... ja sam opet priglila tu promjenu i shvatila sam da je ova korona promjena zivota vjerojatno permanenta i objerucke sam prihvatila online rad... sad striktno radim online i ne da OBOZAVAM to nego sam u SEDMOM nebu zbog toga. a i moji pacijenti obozavaju. neizmjerno je lakse a i korona mi je pomogla da mi posao doslovce explodira. eto tako... a ostalo - udala se nisam a ni ne planiram. lijepo je ovako. ja i moje macke (6 komada) i moje cukice i moje drvo u dvoristu i uzgajanje biljaka i basta. ma ljepota. uzgojila sam 7 limunova. predivni su. sada su stari oko 2 godine. ima puno posla i borbe sa napastima ali sam doslovce doktorirala o limunovima i biljnim usima i gljivicama i fungi gnats i bog te pito sta jos. evo sad se bas spremam zapoceti sijanje sjemena za povrce. imam i lampe i podlogice za grijanje i tako.. i tu je trebalo tona ucenja jer proizvesti sadnice nije laka stvar... i tu sam tonu naucila u gljivicama i ko zna o cemu jos. eto, draga darla, podosta napisah a nekako ne volim o sebi javno al jebaji ga.. .i jos kad citam ovo ispada ko neko hvaljenje al bas mi je lijepo. inace, nisam nigdje putovala jako dugo a ni ne planiram uskoro u cro dolaziti a bas mi nekako fali. eto pusa iz usa pa se cujemo. zgnjeci mi bufi kad je cujes. ona je moja mezimica bila i ostala.  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 647878145 Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1369106071

Pa genijalno, zavrsila ono sto volis nasla posao u struci dobro ti ide i sad jos mozes i online raditi, odnosno od kuce. Pa bas mi je drago, volim te pozitivne obrate, skroz me razvesele  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 647878145. I bi online, ali jel struka ne da, ali super mi je bilo onih 6 tjdana sto smo kuci bili mogla bi tako dovjeka  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931. Sve stignes, nije presing, a u domacoj si atmosferi, iako ima prednosti i izaci medju druge ljude. Buffici sam sve prenijela i ona tebe grli i ljubi, probati ce se ovih dana ulogirati, ako je to popravljeno  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  darla 08.02.21 13:25

maledetta primavera je napisao/la:

jesi, jesi, itekako. pitovi su mi divni, rottweileri isto, bull terrieri sa onom izduzenom njuskom preslatki ali to zbilja nije za dijete. dala si mi potvrdu.
u njenim godinama ja sam vec sama setala sa odraslim dobermanom, no, zbilja su drugacija vremena i ljudi od tada ...

a pudla mi je super sto ne pusta dlaku. ja sam sada tek godinu dana da nemam ni psa ni macku vise u stanu. prije sam svaki dan usisvala, prala podove, tresla sve deke, krpe, poplune i kusine svaki dan, a nekad i vise puta na dan.
bila sam iznemogla i izludila od dlaka ...

Da mislim da ti je kraljevska pudla taman. Ona dodje do neki 25 kg i ima kojih 55-60 cm. Jedino moras ju voditi frizeru ili ju sama nauciti sisati, ali nije to neka stavka, odvedec 4 puta godisnje da ju urede u medjuvremenu ju malo pocesljas i super. Imas ih u svakakvim bojama  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 684758713

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 L-ULkr99m5Ci0gbkRgzkSYbjNa64COXLgc_gsUlpg8c0-v89xC0hxF0O_nfZ9lwye7i0mPxvokkMLrL5XbDXSLmOrf920fuXYdg

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  sarita 09.02.21 3:19

darla je napisao/la:
Pa genijalno, zavrsila ono sto volis nasla posao u struci dobro ti ide i sad jos mozes i online raditi, odnosno od kuce. Pa bas mi je drago, volim te pozitivne obrate, skroz me razvesele  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 647878145. I bi online, ali jel struka ne da, ali super mi je bilo onih 6 tjdana sto smo kuci bili mogla bi tako dovjeka  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931. Sve stignes, nije presing, a u domacoj si atmosferi, iako ima prednosti i izaci medju druge ljude. Buffici sam sve prenijela i ona tebe grli i ljubi, probati ce se ovih dana ulogirati, ako je to popravljeno  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 11484130
da da... neka se bafica ulogira kako zna i umije pa bilo gdje i kako... ne mislim da ce joj ovdje uspjeti. nesto je shebano. uglavnom, citamo se i pisemo. eno vidjela sam macu tamo. opet je krenula u akciju. mjesecima to tako ide. sad vidis kako je to bilo, premda je ono tamo mila majka...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  darla 09.02.21 10:15

sarita je napisao/la:

da da... neka se bafica ulogira kako zna i umije pa bilo gdje i kako... ne mislim da ce joj ovdje uspjeti. nesto je shebano. uglavnom, citamo se i pisemo. eno vidjela sam macu tamo. opet je krenula u akciju. mjesecima to tako ide. sad vidis kako je to bilo, premda je ono tamo mila majka...

A dobro na mali forum se valjda moze ulogirati, sto ja znam glupo mi ju tlaciti u obnovi je stanova i svog i od kceri i dosta volontira, pa sta ja znam koliko joj ostane vremena, ja kad mi fali uprem na telefon dok se ne javi  Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 1523192931

Da ste mi rekli da je Matza poprave prolupala, ja bi stvari drugacije, al svi bogte ko Omerta zakon sutnje, ja sam mislila opet neka klasicna Kultna koljaza bila. Za Glistu znam odavno da je nenormalna, ali dobro, to se sreze u korijenu i bok, ne treba se oko toga sekirat.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  pizda 10.02.21 2:31

sarita je napisao/la:
da da... neka se bafica ulogira kako zna i umije pa bilo gdje i kako... ne mislim da ce joj ovdje uspjeti. nesto je shebano...

pa ne kuzim sto je sjebano kad je Maca vec regala dva altera a registrirao se i Borky i jos neki prije njih...Nije vrag da samo Bafici steka...
Nek javi koji joj je mail pa cu je ja probat registrirat a kasnije nek samo izmjeni login. Ili nek mail kaze Darli pa nek je ona rega...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sara i Shara napadnute od pit bull terijera - Page 2 Empty Re: Sara i Shara napadnute od pit bull terijera

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.