kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darla i server-by Cat Claw

Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Darla i server-by Cat Claw

Postaj  Gost 11.10.12 21:50

porijeklo
Darla i server-by Cat Claw 70-64
Autorica: Cat Claw, Kate, Katica, Catica, metarzwanzigusha, blogerica........... davne 06-16-2008 10:14

Darla i server

Darla i server-by Cat Claw 28-48
Darla the Queen (ispričavam se, ali nemam sliju servera... posramljena bitwe)



U dalekom kraljstvu zvanom Nether, na ivici guste sume, zivela je malena Darla sa svojom sestrom od tetke zvanom Boleyn. Jednog dana pozva je Boleyn u svoje odaje. Darla bojazljivo udje. U tamnoj prostoji prepunoj Madonninih postera za kompjuterom je sedela omalena tamnokosa Boleyn. U pozadini se culo "Express yourself, dont repress yourself, Express yourself, dont repress yourself...Im not apologizing, would it sound better if I were a man? youre the one with the problem.why dont you just deal with it!" Boleyn podize glavu i umorno pogleda Darlu: "Sjedi"-rece odlucno "Znas zasto sam te pozvala. Vrieme je da stvari konacno uzmemo u nase ruke. Ovako se vise ne moze raditi. Uzmi kosaricu, unutra se nalazi sve sto ti treba i odi do lozaca KonjaNaPasi i predaj mu ovo pismo"-malena rucica pruzi podebelu kovertu koja je mirisala na hrizanteme. "Ocekujem da ces se vratiti kroz tri dana. Ukoliko te nema, znacu da su junacki pala...A sada idi i neka te cuva sveti Travko koji bdije nad svim forumima sa hrvatskog i srpskog govornog podrucja." - rece Boleyn i vredno se vrati tipkanju "Razumela sam. I necu te izneveriti!- odgovori Darla nezlo, ali odlucno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty susret s Lastom

Postaj  Gost 11.10.12 21:55

Darla uze kosaricu, obuce crveni kaputic i nove cipelice sa predivnom kopcom, udahnu duboko i zakoraci u sumu. "Ocekuje me tezak put, prepun prepreka..osecam to u vazduhu" - pomisli setno i pomalo uplaseno. Pticice su cvrkutale, strah je lagano jenjavao...u daljini joj se ucini kako vidi neku priliku. Odluci da pogleda izbliza o cemu se tacno radi...da li je neka zivotinja u pitanju?? ili pak neki covek??..a cula je da u ovoj sumi ima i duhova. Najezila se, ali radoznalost je bila jaca. Jos na udaljenosti od nekoliko metara cula je kako neko pevusi: "I will survive as long as i know how to love I know I will stay alive I've got all my life to live I've got all my love to give and I'll survive I will survive!" Darla odusevljeno potrca, prepoznajuci svoju omiljenu pesmu. "Zdravo"- rece joj dugokosa devojcica simpaticnog osmeha "Mislila sam da sam sama...Ko si ti? - upita je "Ja sam Darla. Posla sam kod lozaca KonjaNaPasi. Nosim mu kosaricu punu djakonija i jedno pismo" "Znam za taj problem! Hajde, hvala kurcu da se i to jednom resi! Ja sam Lasta, berem gljive ludare za pastu. Mnogo volim pastu. Mogla bi je jesti svaki dan!..Nego, sta imas u toj kosarici??" - upita "Nista specijalno, samo votka, vino, rakija, viski i ostale djakonije!" "Daj mi to vino! Ubicemo se kao Nemci!" - rece razdragano Lastavica

"Koje ti je ovo vino? Hik!"- upita Lastavica poluzatvorenih ociju "Dingac. Jel da je dobro?" "Pravo dobro! Hik! Bas mi je leglo nakon one paste jutros!" - rece Lastavica "Tako je i meni jednom leglo, kad sam se ono prejela prasetine na jednoj humanitarnoj vegetarijanskoj veceri" Odjednom, kao iz vedra neba, viseci na lijani, iznad njih prolete crvenokosa zenska osoba urlajuci iz sveg glasa: "Konformisti! Prokleti konformisti! Ova suma je prepuna kooonfooorimista! Pijete Dingac i jedete prasetinu! Nekonformisti piju samo Chardonne!" Kako se pojavila, tako je i nestala. Darla i Lastavice se zacudjeno pogledase. "Duhovi? Hik!" - upita Lastavica "Ne znam. Meni vise vuce na neku narodnu pevacicu. Cula sam da je ova suma steciste narodnjaka. Traze inspiraciju"-odgovori Darla mirno "Vrieme je za polazak. Zao mi je sto te ostavljam samu, ali znam da ces se vec snaci. Evo ti jos jedna flasa, da ti se nadje" - rece Darla, pokupi svoje stvarice i uputi se dalje kroz sumu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Darla ispraća odlazeće Lavlje srce

Postaj  Gost 11.10.12 21:58

Nakon pola sata hoda, uzivajuci u miru sume, iznenada ugleda visoku, snaznu osobu kako se penje na poveliki kamen, drzeci pritom nekoliko listova papira u rukama. Osoba pogleda ljutito oko sebe, nakaslja se glasno i poce: "Ja, Lavlje srce, kralj ove zacarane sume, javno izjavljujem da vas sve napustam! Odlazim da se vise nikada ne vratim! Ko je vas poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti! Nakon svih veljacha koje su se protegle u nedogled, nakon psihickog malteriranja, nakon izgovorenih gluposti koje bole vise od shamara, odlucio sam da svoj zivot nastavim na nekom drugom, za mene prikladnije mestu! Napustavm vas! Odlazim! Jer vise snage za borbu nemam!- to rece, pa se zaplaka. Darla, duboko dirnuta njegovim suzama, pridje i rece mu umilno: "Lavicu maleni, zasto places? Nije sve tako crno. Gledaj to sa vedrije strane. Svako iskustvo, svi ti liepi i ruzni momenti te samo mogu obogatiti." "Obogatiti??" - viknu Lav rezignirano "Kako?? Pa malopre, dok sam pisao poeziju, iskoci ispred mene neka spodoba sa loknicama, razgrnu mantil, a ispod mantila nista (!!!) i rece promuklim glasom s bosanskim naglaskom: "Samba De Janeiro Goxice"!" Kad ga nisam ubio! I kako ja da zivim u ovakvoj sumi u kojoj se persone krecu bez odece. I to muskarci. Da su bar zene..." - tuzno ce Lav "Sve to razumem. Traume su to. Ja idem kod lozaca KonjaNaPasi, ne bi li nekako resili taj problem. Nego reci, kako ti mogu pomoci?"- upita Darla nezno "Ides kod Konja?? Reci mu da mu je Lav porucio da se goni u 3PM! On ce znati sta sam time mislio. Sta imas u toj kosarici? - upita neraspolozeno "Svakakvih djakonija, vina, votke, rakije, viskija, cigareta, droga..sta ti dusa pozeli" "Je li Lozovaca?" - upita Lav, sad vec malo raspolozeniji " I Lozovaca i sljivovica" - nasmeja se Darla "Daj Lozovacu i idi! Putuj igumane i ne misli na manastir!"


Zadnja promjena: Btw; 11.10.12 22:00; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Darla pronalazi Pizdu

Postaj  Gost 11.10.12 21:59

Pod utiscima zbog prethodnog susreta i zabrinuta za dalju buducnost sume, posebno sada kad je Lavlje srce odlucio da nas po sesti put zauvek napusti, zagledana u zemlju Darla nije ni primetila da joj je u susret dolazi Vrac Pizda Pravedni. On joj pozele dobar dan recima: "Di si Darla, grom te ubijo da te ne ubije!" "Oh, veliki vracu Pizdo pravedni, tako mi je drago sto te vidim. Kako si? sta se radi? - upita veselo Darla. Vrac Pizda je bio jedan od njenih najomiljenijih stanovnika sume! "Eto berem neke trave" - rece Pizda i pokaza rukom na kosaricu punu mirisnog bilja "Sta si ovaj put zanimljivo sakupio?" - upita Darla radoznalo "Evo, ova travka je za povecanje potencije, narucio ju je nekakav lik iz Zagreba, mislim da se zove Kapko..a ova druga travka je za rast spolovila...saljem za Ameriku jednoj bosanki, a ova je da ona zakoluta ocima od uzbudjenja kad me vidi, a ova je za uzdrhtavanje..." Darla se obradova, pa uzbudjeno rece: "Mozes li mi pokloniti te trave od kojih se uzdrhtava? Tako bi se rado uzdrhtavala!" "Naravno, slatka moja Darlo. Ova travka je visenamenska, mozes je dati i muskarcima. Mada sam siguran da se oni zbog tebe i bez trava uzdrhtavaju"- rece vrac Pizda sheretski, pa uhvati Darlu sa cicu "Iju!" - vrisnu Darla "Sta iju? Pridji ovamo, nemoj da te oboram na zemlju!" - dreknu Pizda sav crven od uzbudjenja "Ne mogu! Ne mogu! Ja sam postena! Uostalom, imam i posla." - gurnu ga Darla "Kakva posla? Sta moze biti prece od sexa?" - upita zgranuto Pizda "Idem kod KonjaNaPasi"- rece tiho Darla, znajuci kakvu ce to reakciju izazvati kod vraca Pizde Pravednog Pizda skoci kao oparen, poce mlatiti rukama oko sebe, pa dreknu: "Dabogda nikad ne popravio server! Kurca se nikad ne napusio kako treba! Dabogda se propederisao! Nikad picke ne video!... Darla iskoristi momenat Pizdinog uzbudjenja i pobeze brzo koliko su je noge nosile. Jos dugo, dugo, je za sobom cula uzvike "kurca napusio! kurca napusio!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Darla, Katica i Zeev

Postaj  Gost 11.10.12 22:03

Umorna od trcanja, Darla odluci da se malo odmori, pa sede na obliznji panj, izvadi cigarete i zapali jednu. Lagano otpuhujuci dimove, nije ni slutila da ce uskoro biti svedok vrlo neobicnom dogadjaju... Nedaleko od nje pojavi se liepa, malena curica, odevena u mini suknjicu i bluzicu koja joj je isticala bujne grudi, kovrdzave, lelujave kosice, velikih ociju i s cvietom zadenutim iza uha. Na nozicama su joj se sjajili novi opanci. Bila je to Cat_Claw, u estradnim krugovima (kako domacim, tako i stranim), poznatija kao "Katica". Pevusila je: "Sa momcima kada setam Zbijam salu, zanovetam A to njima nije pravo Pa mi kazu da sam djavo! Znam da mnogi zamnom zude Neka, neka nek im bude Onaj ko me begenise Neka cezne i uzdise! Ja sam cvetak, cudan cvetak Ja sam cvetak zanovetak Neka znade momce svako Ubrati me nece lako!" Iznenada, s drveta skoci nesto crno i pravo pred curicu. Crni razbojnik razgrnu matil i viknu: "Ha!" "Iju! Zmija! Zmija!" - vrisnu Katica preplaseno i umalo se ne onesvesti "He he, nije to zmija, devojcice" - rece crni razbojnik "Manijak! Manijak! Maaaaniiiijaaak!" - vrisnu Katica, dohvati obliznji kamen i pogodi crnog razbojnika u glavu. On jauknu, zatetura se i pade iza zbuna. Katica otrca dozivajuci "Hilfe! Hilfe!"

Darla nije mogla verovati onome sto se je videla! Brzo se uputi u pravcu zbuna iza kojeg se culo stenjanje. "A zasto u glavu?? Zasto u glavu?? Sunce joj njeno! Platice ona meni zbog ovoga, ne zvao se ja bliskoistocnjacki grubijan!" Darla pomeri grane i upita nezno:"Jeste li dobro?" "Jesi li ti bila dobro nakon sto te je neko spucao kamenom u glavu?" - upita on ljutito i sarkasticno "Iju, khaver, jes´ to ti??" - zbunjeno ce Darla "Jok, ti si!" - ljutito ce Zeev "Pa sta se ovo desilo? Zasto si onako iskocio pred Katicu? I zasto nemas nista na sebi osim mantila i sesira?? Dodji da ti pomognem"- rece ona i pruzi mu ruku da ustane "Ko je iskakao pred Katicu??? (Znaci tako se zove to cudoviste!?)" - osorno ce Zeev "Mirno sam sedeo na drvetu i citao Talmud, kad sam se nesmotreno naslonio na jednu granu, ona je pukla, ja sam pao, a onda se pojavila ona...ONA...i udarila me kamenom u glavu! Ni krivog ni duznog!" - nastavi Zeev "Ali khaver...to nije ono sto sam ja videla" - bojazljivo ce Darla "Ti verujes vise svojim ocima nego meni?"- zapita zabezenuto Zeev "Pa nije khaver, nisam tako mislila, ali ja sam videla kad si ti otvorio mantil i.." "Tisina!" - prekinu je Zeev "Puhni!" - naredi "Nemoj khaver, molim te." - preplaseno ce Darla "Puhni!" - viknu Zeev Darla nevoljno puhnu. "Opet si pusila!? Sta sam ti ja rekao za te cigarete?? Pusenje unistava plusa, srce, nervni sistem, krvne sudove! Pa zar sam ja tolike godine studirao, da bi ti sada pusila!? Srami se!" - ostro ce Zeev "Jaoj, khaver, nemoj me grditi. Evo, odmah cu prestati" - rasplaka se Darla Zeev se raznezi, pa rece: "Dobro, sad si pusila, ali vise nemoj! Idem sad..imama neka posla. Cuo sam da Tempera cesto prolazi tamo kod lisicije rupe, pa..." -okrete se i ode "Hebo te, kako me nervira s tim cigaretama" - pomisli Darla "E sad bas moram zapaliti jednu! Ma sta jednu?! Dve!" Sede na onaj isti panj i zapali, uvlaceci dim sto je vise mogla mrmljajuci..."on ce meni "puhni"...nek puhne on!" Otvori kosaricu, izvadi votku i rece: "Kad je bal, nek´ je maskenbal!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Darla i švercer bajaderama, poznatiji kao Takezo kuača

Postaj  Gost 11.10.12 22:07

Nakon 10-tak cigareta i par gutljaja votke, Darla shvati da je vreme da se krene dalje. Nevoljno se pridize i lagano nastavi put. "Nisam trebala i votku... Sad bi mi prijalo nesto bezalkoholno. Ali sta da radim kad u kosarici nemam nista takvo" - pomisli tuzno Iz razmisljanja je prekinuse uzvici: "Takezica, kakao, bajaderice! Takezica, kakao, bajaderice!" Trgla se. Nikada ga ranije nije videla, ali je cula dosta o njemu. Bio je to covek koji se sporazumevao znakovima, tj gifovima. Od govornog jezika upotrebljavao je samo cetiriri reci, "takezica, kakao, bajaderice, ku´aca". S tim da je ovu cetvrtu retko izgovarao. Naime, radi se o svetoj reci o kojoj tek pojedinci znaju nesto vise. Prica se da su ga kao malog oteli clanovi udruge "Nema cezure" i 3 godine ga drzali prikljucenog na internet, bez ikakvog kontakta sa drugim zivim bicima. Ispred sebe je gurao velika kolica prepuna kutija sa bajaderama i posuda iz kojih se shirio miris kakaa. Ona mu odlucno pridje i iznenadi se kad vide da je on potpuno celav. Zamisljala ga je drugacije. "Bok" - pozele mu :osmehujese: :pruzaruku: :pozdravlja: "Molila bih jedan kakao" - rece ljubazno "radujese: :uzbudjenje: :brzoradirukama: "Polako. Nema potrebe zuriti. I onako sam do sada izgubila dosta vremena. Pola sata manje-vise, nece nista znaciti" - rece :radoznalogleda: :dizeobrve: :pitasekudajekrenula: :radikakao: "Posla sam kod KonjaNaPasi. Situacija je kriticna. Ovako dalje ne ide" - odgovori setno Darla :ljutise: :psujekonja: :nemarazumevanjazapadservera: "Da, znam. Zato je i veoma bitno da se taj problem napokon resi" - odgovori Darla :pokazujerazumevanje: :klimaglavom: :uzdise: :slezeramenima: "Cula sam da u ovoj sumi ima duhova. Znas nesto vise o tome?" - upita ga :skaceodstraha: :unezverenoipreplasenogledalievodesno: :mlatirukama: :bojise: :plasise: Darla i server-by Cat Claw 4273974228: "Oprosti, nisam te zelela uznemiriti" - rastuzi se Darla kad je videla kakvu je reakciju izazvala kod njega :pruzakakao: :brzoskupljasvojestvari: :odlazi: Darla i server-by Cat Claw 5591816 "Ostani jos malo. Htela sam pitati gde bih u sumi najsigurnije mogla prenociti" - povika Darla za njim :necuje: :otisao: :razmisljaoduhovima: :brrr:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Lazo erotikon

Postaj  Gost 11.10.12 22:10

Uzmenirena Takezovom reakcijom Darla nastavi put. Nista drugo joj nije preostajalo. Nazad vise nije mogla. "Ova suma kao da nema kraja. Ocekivala sam da ce se sve mnogo brze zavrsiti" - razmisljala je Lisce je sumelo pod njenim stopalima, grancice su pucketale pod tezinom, pticice pievale, sve ju je to uspavljivalo. Odjednom, neko zaurla iz sveg glasa: "Jesi l´ mala ljubila do sada?? Jesi, jesi, al´ Bosanca nisi! Lijepo cu se ocesljati, dotjerati, opeglati Mirisat cu kao ruza, volices me ti - to znam!" Nonsalantno naslonjen na drvo, stajao je Lazarus. Nauljenog tiela, celave glave, dlakavih grudi, s zlatnom kajlom oko vrata, odeven tek u uske bokserice. Na podlaktici je stajalo istetovirano :lazarus72@net.hr Darla ga pogleda s negodovanjem. On uzdahnu, pa ponovo dreknu: "Obecat cu, prevaricu, doleticu, poludicu Ljubicu te, necu stati, dok ne kazes glasno: "Ti si moj!" "Je l moze to malo tise?" - upita Darla neraspolozeno. Ona votka je zaista bila previse, a ni kakao joj nije mnogo pomogao. On je pogleda prodorno, pa nastavi: "Opicu se, nek cu se, s jaranima potuc' cu se Zbog tebe cu glavu gubit al' cu biti tvoj! I na kraju kad ti kazem volim te Ne veruj mi, lazem te Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac!" "A covieka..." - rece Darla i nastavi dalje Lazarus se odvoji od drveta, ostavljajuci za sobom trag ulja i miris parfema Armani,"Code". Pridje joj s ledja, nezno je obuhvati oko struka, pa rece glasom promuklim od pozude: "Mala, mislim da si moja krvna grupa!" "Jesi li ti normalan!" - dreknu Darla i pokusa se osloboditi njegovo zagrljaja Ali te dlakave ruke su je i dalje drzale. Sto se vise trudila da se oslobodi, to ju je on sve cvrsce stezao i privijao uz sebe. "Ma pusti me, budalo jedna!" - zavapi Darla "Ti si moja cokolada, ja sam tvoja cokolada.." nastavi on promuklo "Ma sta ti pada na pamet!? Odmah da si se sklonio od mene!" - ljutito ce Darla "Znam da je tvoj otpor lazan. Zapravo me zelis isto kao i ja tebe. A mozda i vise...hehe" - rece on zavodnicki "Ako me odmah ne pustis, raspalicu te ovom kosaricom po glavi!" "Mala maca je vrlo mastovita" - rece on, pa joj poce lagano puhati u uho Darla podize kosaricu i..tras! "Jaoj!" - viknu Lazar, zagrljaj popusti i Darla se oslobodi. Pomalo joj je bilo zao sto ga je morala udariti, posebno kada je znala koliko se boca nalazi u kosarici...to nije mala tezina. Pogleda ga zabrinuto, s grizom savjesti. On se uspravi, pa rece: "Ti me volis! Odmah sam to znao! Jer, ko se bije, taj se voli! Obljubicu te kao sto te do sada niko nikada nije obljubio!" - dreknu on, pa se zalete u njenom pravcu Darla se iskreno preplasi, pa i sama poce vikati: "Upomoc! Upomoc! SOS!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Pablo Escobar spašava Darlu

Postaj  Gost 11.10.12 22:13

Trcala je koliko koliko su je noge nosile! Cak je pomisljala i da baci kosaricu, jer ju je samo usporavala. U tom se momentu setila reci premudre Boleyn :"Vrieme je da stvari konacno uzmemo u nase ruke." To joj je bila motivacija vise, jer je i onako bila na ivici snaga. Lazarus ju je pratio u stopu, dahcuci i uzvikujuci: "Slatki casovi! Slatki glasovi!" Kada je vec mislila da je zauvek izgubljena i da ce je on sustici, iza sebe je zacula topot konja. Jos u trku, okrenula se i opazila konjanika koji je bas u tom momentu spretnim pokretom bacio laso, koje se obavilo oko Lazarevog nauljenog tiela. I vec u sledecoj sekundi isti je lezao na podu, bacakajuci se kao riba. Konjanik progovori: "Tako se ne ponasa prema dievama bajnim! Glupane! Ova je suma krcata prevarantima, pohotnicima, lopovima i politicarima sumnjive proslosti. Ali ja cu svima vama stati na kraj!". To rece, pa skoci s konja. Vestim pokretima krpom zapusi Lazaru usta: "Oduvek sam mrzeo laskavce!" Jos par puta obmota konop oko njega, pa ga jednom rukom nabaci na konja. Darla ga je gledala zadivljeno. Citava njegova pojava odisala je muzevnoscu. Odeven u crno, na glavi kaubojski sesir, preko lica marama... Jedino sto je mogla videti bile su njegove prodorne, kao ugalj crne oci. Gledao ju je netremice. "Ko si ti?" - prozborila je drscuci "Moje ime je Pablo...Pablo Escobar. Zovu me "Snervani" - odgovori on "Mlada dama se krece u opasnom drustvu" - rekao je s negodovanjem "Ali ja njega ni ne poznajem" - odgovori Darla tuzno, vec na ivici suza "Posla sam kod KonjaNaPasi i slucajno naisla na njega..." On je prekinu: "Kod KonjaNaPasi?? Pa on je zasluzan sto je ova carobna suma postala suma bluda i nemorala!! On je kriv za ovo porazavajuce stanje!! Ovde treba dovesti nekog drugog da nauci ovaj olos kako se zivi i radi! U ovoj sumi niko nista ne radi, osim sto se krade i manipulira postenim svetom! Pod protektorat! Ovu sumu treba staviti pod protektorat neke druge sume koja zna kako se vodi zemlja, kako se upravlja, kako se komunicira s ljudima! Kad mi ne znamo, onda neka nas neko nauci! U svim drugim sumama na zapadu se vodi skroz drugaciji zivot! Svega ovog nema! Neka se KonjNaPasi, kad je onako smotan kao kurac, napusi, ako se vec do sada nije napusio. Ma njega treba na Goli otok, da prebacuje kamenje s jednog kraja na drugi! Ova suma je jedan veliki matrix. Cista manipulacija. Brainwashing! Brainwashing (also known as thought reform or as re-education) consists of any effort aimed at instilling certain attitudes and beliefs in a person — beliefs sometimes unwelcome or in conflict with the person's prior beliefs and knowledge. Ma! Snervan sam" - to rece, skoci na konja, jos jednom pogleda uzdrhtalu Darlu, pa rece malo umilnije: "Rukoljub djevo bajna. Zelim vam sve najbolje."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Sara razbija mikroskop

Postaj  Gost 11.10.12 22:14

"Snervani. Snervani...ah, Snervani" - njegovo ime joj je odjekivalo u glavi "Nadam se da cu ga jos koji put sresti" - pomisli setno Iz mastanja je prekide mjaukanje macaka. "Mijau, mijau, mijau" Odjednom ih je bilo na desetine. I sve su se kretale u istom prvacu. Darla odluci da ih prati. Uskoro stize pred pecinu ispred koje se nalazila provizorno napravljena laboratorija, sva u neredu. Iz pecine izadje poludivlje, cupavo stvorenje. "Macice moje premile, izgleda da imamo goste!" - rece stvorenje, radosno pogleda Darlu prekrasnim zelenim ocima i nasmesi se. "Zdravo, ja sam Darla. Oprostite sto dolazim ovako nenajavljena, ali srela sam vase mace, pa..." "Zar nisu divne moje mica-macice?? I tako su pametne! Kao sestrice su mi! Vidim da si poumorna. Udji u pecinu, da se malo okrepis." - rece stvorenje "Inace, ja sam Dr. Plehan, ali me mozes zvati i Sara, Sarita, Posara" - rece ljubazno "Drago mi je Posara" - rece Darla i pruzi ruku "Doista sam umorna i rado prihvatam tvoju ponudu. U znak zahvalnosti cu ti pokloniti jednu bocu votke." - rece Darla "Oh, kako ja volim votkicu!" - ciknu Posara "Udji, udji, samo ti udji. I osecaj se kao kod svoje kuce!" "Mozda bih ovde mogla i prenociti" - pomisli Darla i kroci u pecinu Tamo zatece neobican prizor. Na sve strane stajale su neuredno nabacane knjige. Bilo ih je na hiljade. U sredini prostorije nalazilo se nesto sto je licilo na sto, u kutu krevet. Ali zidovi su bili najinteresantniji. Kao da se radilo o crtezima iz kamenog doba. Ljudi i zivotinje sa predimenzioniranim spolovilima, svuda natpisi..."Sara loves batinichetina; Batinichetina forever; Dajte mi batinichetinu;NSK; NSK; Batinica, Batina, Batinichetina; NSK; Sara and Batinichetina in love; To je sve iznenadi, medjutim ne rece nista. "Sjedi tamo da onu gomilu knjiga. Te su o svemiru. sve ce izdrzati, hihi" - nasmeja se Posara "Ponudila bih ti nesto za pice, ali nemam nista. Zato, daj tu votkicu ovamo, sta si se stisla!" Darla pruzi votku, i sede na knjige. Posara povuce dobar gutljaj direktno iz boce, pa tek onda prinese dve case i stavi na sto. Vreme je brzo prolazilo, cure su o svemu pricale,a najvise o njihovoj omiljenoj telenoveli "I bogati placu". Posara odjednom skoci: "Joj, moja ti, sad sam se sjetila! Moram nesto ispod mikroskopa pogledati, inace ce mi preparat propasti. Znas, ovdje u sumi nemam bas prave uslove za drzanje preparata" To rece, pa podize krpu koja je stajala preko "stola". Darla primeti da se zapravo ne radi o stolu, vec o kavezu u kojem se nalazio mali majmun. Posara ga malo lupnu po glavi i spretno iscupa par dlaka. On se uznemiri, pa poce skakati i vristati. "Dje ba, stani! Sta se deres ko majmun!" - izgrdi ga Posara Isped pecine se i dalje veselo igrala gomila macaka. Sara pridje mikroskopu, stavi dlake na maleno staklo i veselo pogleda Darlu: "Nisam te ni pitala, od kuda ti u ovoj sumi? Kud si posla?" "Idem kod KonjaNaPasi i..." Kako to rece, primeti kako se Posarino lice potpuno izmeni. Dr Plehan Ljutito poskoci i neoprezno sisom zakaci mikroskop. Miksroskop pade, dielovi se razletese na sve strane. "Pogledaj sta si mi uradila od mikroskopa, kozo!?" - dreknu Sara "Mrsh iz moje kuce! Mrsh! I kurca se napusi! Kurca! Cujes li! NSK! NSK! Luda zeno jedna!" -nastavi Sara vristeci "Kako mi je sjebala mikroskop! Kuku mene." - poce Sara ridati Darla se pokusa ispricati, ali shvati da je sad sve uzalud, te zgrabi svoju kosaricu i pobeze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Tempera i Zeev

Postaj  Gost 11.10.12 22:16

Na drugom kraju sume, liepa Tempera mirno je sedela pored lisicije rupe i vezla goblen. Lazarus na stieni, u prirodnoj velicini. Poslednjih pola sata se izrazito mucila sa donjim dielom, pa odluci da malo odmori oci i proseta. Spakova svoje stvari u torbicu, koju je sama strikala, i odlucno podje u pravcu zbuna sa kupinama. Ni slutila nije da je sa drveta citavo vreme pohotno gleda Zeev. Pridje zbunu i prozdljivo navali na kupine. "Oh kako volim zene koje uzivaju u hrani" - pomisli Zeev jezeci se po citavom tielu "Pogledaj samo kako se umazala oko usta. Mmmmmm" Tempera svega toga nije bila svesna. I dalje je jela kupine razmisljajuci o vecerasnjem koncertu. Tamo zamisljena nije ni primetila da joj se haljina upetljala u granje. Pokusa se osloboditi, ali joj to ne podje za rukom. "A yebate ovi zbun, sta se za mene zalepia! A curca i zbuna!" - nestrpljivo ce ona Poce se otimati i vuci haljinu, ali se ipak ne oslobodi "A nece meni ovi zbun dan spizdjavati" - rece otresito, pa iz torbice izvadi pribor za vezenje. Brzo pronadje skare, poce rezati i haljinu i grancice. Kad se oslobodi rece iznervirano: "Yebate i kupine i onaj ko me nagovori da ih yedem!" "Kako je samo temparamentna! Uh! Prava zena za mene!" - promrmlja Zeev, pa skoci sa drveta "Bokerrr tov Temperrrrooo! - rece, rasiri mantil i zanjiha se u kukovima lievo-desno "Iju!" - ciknu Tempera "Oko moe, pa ti nimas gaca!" - razalosti se ona "Nemam"- rece on gledajuci je ispod tamnih gustih obrva "A yebate i covieka, koyi nema gace! Oko moe, yesi li ti to siroce?" - upita ona tugaljivo "Nisam ja siroce! Imam 6 automobila, 2 aviona, 9 vikendica, 4 zene, 12-oro dece, 62 psa, 28 papiga, 3 fakulteta, lanac hotela od leda na Islandu i vlasnik sam poljoprivredne zadruge "Agrosemit" . Borio sam se sa lavovima, pumama, tigrovima, vukovima, preplivao Atlanski okean, prepesacio severni i juzni pol i sam sa ove moje dve ruke izgradio Kineski zid- rece on nadobudno "A sto jadan ne nosis gace?" - upita ona iznenadjeno "Bi li mi ti jedne izvezla?" - upita on, pokusavajuci da skrene temu "A yebate curca, a nego sta nego bi ti ih izvezla! Samo ti moram uzeti meru. Ae!" Taman kad se on obradova, ona pogleda u sat i vrisnu: "Ajme zar je vec toliko?? Pa ja moram ici. Yebate, opet cu okasniti! Veceras je velika igranka na poljancetu u sred sume. Gostuje Katica sa svojim bendom "Bambi i slatki greh". Ajme sto volim tu zenu! Nako je bas prava! Uvek me u dusu pogodi. Lomicu case i veselicu se do jutra!" "Ma kakva sad igranka, kad se radi o ovako bitnim stvarima?? Gace! Tempero, gace!" - zavapi on "Neman ti sad vrimena za gace, oko moe. Zurim, ziva nisam, kolko zurim!" - rece ona i brzo ode Jos mu samo jednom doviknu: "A u curac, pa dodji i ti na igranku. Tamo cu ti uzeti meru. Kad sam ovako dusevna zena!" On osta zabezeknut. Sve na njemu je razocarano visilo. I loknice, i mantil...i sve! "Katica! Opet ta Katica! Za ovu traumu cu joj se surovo osvetiti"- rece i ljutito ode

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Grimli, Hien, Autor, Neve i... Wagner

Postaj  Gost 11.10.12 22:20

Nedaleko od zbuna sa kupinama, bajna djeva smaragdno zelenih ociju, ugodno se kupala u biserno cistom sumskom jezeru. Na obali, u stavu mirno, su stajali Autor, Hien i pas Gimli. Jedan je drzao bade mantil, drugi kisobran. Nakon nekog vremena, djeva se okrete i rece neznim, ali jasnim i zapovednim glasom: "Momci, ostacu jos malo u vodi. Zabavljajte me." Prvi se doseti Autor pa dreknu: "It was an Itsy Bitsy Teenie Weenie Yellow Polka Dot Bikini That she wore for the first time today An Itsy Bitsy Teenie Weenie Yellow Polka Dot Bikini So in the water, she wanted to stay!" "Ne, ne, ne, Autore! To zaista ne mogu slusati" - odgovori ona gledajuci ga s cudjenjem "Evo, ja mogu otpjevati nesto od Wagner-a"- rece Hien, nakaslja se, procisti grlo, pa poce: "Laaaa laaaa Laaaa!" Pored njega zavijao je Gimli. Nevjesta pokri usi rukama, pa iznervirano viknu: "Dosta! Wagner se ne moze tako pjevati!! Hocete da mi pokvarite dan?! A znate da danas vodim koncert i da mi je potrebna relaksacija?? Pa kako nemate razumevanja za zenu koja puno radi??" Autor se ljutito okrete Hienu, pa rece: "Oduvjek sam govorio da si ti najveci glupak! Pogledaj samo kako si gospodaricu iznervirao s tvojim Wagnerom?" "Normalno da nije bila spremna za Wagnera, kad si je ti vec iznervirao sa "Itsy Bitsy"! Pa koji normalan muskarac pjeva "Itsy Bitsy"! Ti mora da si neki peder" - odgovori Hien "Mmmmmmm...khmmmmmm....aauuuuuaaagggrrrrhhrr.....ma kome ti da je peder!!!" - razdera se Autor pa skoci na Hiena Pocese se valjati po podu, Gimli se pridruzi misleci da se igraju. "Seljacino...najobicniji telac....majmune....pederu" - razmenjivali su epitete izmedju hvatnja za vrat i davljenja "Pa dokle cete vas dvojica mene maltretirati i nervirati!?"- vrisnu Nevjesta i bjesno zapliva prema obali "Odmah da ste prestali!" - rece i izadje iz vode Njih dvojica se skamenise. Potpuno mokra i bez odece, izgledala je bozanstveno. "Bademantil! Odmah!" - zapovedi "A ti Hien?! Sta cekas? Otvori kisobran. Ne zelim da sunce pokvari moj porculanski ten" Autor skoci na noge lagane, prinese mantil, ogrnu Nevjestu pa promumla: "Ammhhhmmm .... ahmmm...grrahhmama" "Ne, Autore. Danas nema mumlanja. Uspjeli ste da mi pokvarite dan i da me iznervirate. Cestitam vam obojici!" - rece ona jetko "Hien nije nista radio. Hiena su zene uvek koristile zbog njegovih emocija. Hien je zeleo samo najbolje" - rece Hien (logicno) "Nemam vremena za objasnjenja. O tome cemo razgovarati drugi put" - rece ona "Zelim u nosiljku!" "Odmah!" - odgovori Autor, pa veselo poskoci Hien se polako i lenjo udalji, zamisljeno prateci Autora. Uskoro se obojica pojavise vukuci za sobom nesto sto je vise licilo na riksu nego na nosiljku. Uz svesrdnu AUtorovu pomoc, Nevjesta udje u nosiljku, udobno se namesti na satenskim jastucima i rece neznim glasom: "Vozite me u frizerski salon "Ambra i zmijski ugriz" Veceras moram biti posebno ljepa. Sve stanice u sumi ce prenositi koncert" - rece ona i osmehnu se zadovoljno "Vi uvjek izgledate posebno ljepo! U vasim ocima spavaju dobri duhovi modrih suma, vase je telo vreteno, vase su usne kao tek ubrana jagoda, vase su ruke njezne kao pamuk..." "Hvala Autore, hvala" - prekide ga ona Podignu ruku i rece :"Umorna sam. Mislim da cu spavati neko vreme. Vas dvojicu molim da se fino ponasate i da se ne svadjate. Zelim mir" "Hien se nikada ne svadja. Hien samo kaze ono sto misli" "Dosta" - podviknu Nevjesta i navuce zavesice na nosiljci Autor preteci pogleda Hiena, Hien mu odvrati istim takvim pogledom, ali nista ne rekose. Dohvatise riksu i povukose.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Darla i server-by Cat Claw Empty Re: Darla i server-by Cat Claw

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.