kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitnes i ishrana

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Fitnes i ishrana Empty Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 23.06.21 20:34

Dragi moji

Kako vidite sebe? Kao osobu koja se voli kretati ili ste inertniji tip kojem je mirovanje tela draze?
Da li vezbate? Sta, kako i koliko?
Da li ste se nekada ranije „ozbiljnije“ bavili sportom i trenirali?
Da li su vam se navike i nacin ishrane menjali tokom godina i zasto?


Kratki pocetak Fitnes i ishrana 684758713

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 23.06.21 20:40

Veceras: 1 sat stojeceg veslanja na SUP-u. Aktivacija misica (licni osecaj) slicna planku. Noge, stomak, guza, rameni i ledjni deo. I pola sata plivanja.
Divnih 28 stepeni i topli Dunav.
Kod kuce kratke HIIT vezbe od 20 minuta.
A vi?
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  besposlenpop 23.06.21 21:56

Ja sebe vidim ko Buddhu.
Fitnes i ishrana Laughing-buddha

_________________
Fitnes i ishrana A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 23.06.21 22:07

Nekad davno sam isao malo na bilding, tri puta tjedno po dva sata. Pa dva puta, pa jednom i onda nijednom. Cim nesto postane opterecenje bolje je odustati. Bez ikakvih proteina i svih onih dodataka nabio sam tijelo ko bilder jer i inace imam zahvalnu gradju. Problem je bio sto sam nabio i masu koja se pomalo, u nedostatku vjezbanja pocela opustati. Onda su dosli napadi zuci, smrsavio 18 kila i naprasno dosao na svoju tezinu Fitnes i ishrana 684758713. Zatim sam u staroj kuci imao neku spravu i one prave utege, bucice pa bih tu vjezbao. To sam sve poklonio kad sam se odselio. Sad imam samo dvije bucice po 12 kg ali nikako da ih koristim. Hodam svaki dan a ono sto opisujem kao "setnja" nije bas uvijek samo setnja po gradu vec i veranje i penjanje po brdima. Svaki dan barem petnaestak km a kad sam u brdima i vise. Zadovoljan sam jer nisam volio onaj izgled bildera, seljacki nekako. Tezina vec par godina postojano na 80 (183) bez nekog pretjeranog opreza. Smazem slatko bez problema, jedem sve i ne patim bas od zdrave prehrane jer je upitno sto je to uopce zdrava prehrana. Ti neki coporativni nacini prehrane, zone i sl. nisu dobri. Svi smo individualci i svakom tijelo najbolje zna sto mu treba. A i svi vjerojatno imamo poneku boljku pa treba i to iskombinirati.
Ko jako mlad sam igrao nogomet u Rijeci, desno krilo i libera. Odustao sam jer su to vecinom jako glupi ljudi koji samo za nogomet i znaju. Vjezbao sam i karate i odustao iz istog razloga. Bio sam juniorski prvak Rijeke u stolnom tenisu ali sam i to zanemario. Poslije sam se bavio moto krosom ali sam i to napustio. Kasnije nesto malo i alpinizmom ali vise ne dam Fitnes i ishrana 684758713. Talentiran za sve sportove ali ambicioznost cista nula.
Eto, bijah opsiran...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 23.06.21 22:27

da, sto se prehrane jos tice, neosjetno postajem vegetarijanac. Ne bas onaj pravi, to necu nikad ali meso mi je u jelu samo u tragovima. Voce jedem stalno, nije bilo dana da ga ne konzumiram...Ako se jos cega sjetim...Fitnes i ishrana 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Gost 24.06.21 18:39

pizda je napisao/la:Nekad davno sam isao malo na bilding, tri puta tjedno po dva sata. Pa dva puta, pa jednom i onda nijednom. Cim nesto postane opterecenje bolje je odustati. Bez ikakvih proteina i svih onih dodataka nabio sam tijelo ko bilder jer i inace imam zahvalnu gradju. Problem je bio sto sam nabio i masu koja se pomalo, u nedostatku vjezbanja pocela opustati. Onda su dosli napadi zuci, smrsavio 18 kila i naprasno dosao na svoju tezinu Fitnes i ishrana 684758713. Zatim sam u staroj kuci imao neku spravu i one prave utege, bucice pa bih tu vjezbao. To sam sve poklonio kad sam se odselio. Sad imam samo dvije bucice po 12 kg ali nikako da ih koristim. Hodam svaki dan a ono sto opisujem kao "setnja" nije bas uvijek samo setnja po gradu vec i veranje i penjanje po brdima. Svaki dan barem petnaestak km a kad sam u brdima i vise. Zadovoljan sam jer nisam volio onaj izgled bildera, seljacki nekako. Tezina vec par godina postojano na 80 (183) bez nekog pretjeranog opreza. Smazem slatko bez problema, jedem sve i ne patim bas od zdrave prehrane jer je upitno sto je to uopce zdrava prehrana. Ti neki coporativni nacini prehrane, zone i sl. nisu dobri. Svi smo individualci i svakom tijelo najbolje zna sto mu treba. A i svi vjerojatno imamo poneku boljku pa treba i to iskombinirati.
Ko jako mlad sam igrao nogomet u Rijeci, desno krilo i libera. Odustao sam jer su to vecinom jako glupi ljudi koji samo za nogomet i znaju. Vjezbao sam i karate i odustao iz istog razloga. Bio sam juniorski prvak Rijeke u stolnom tenisu ali sam i to  zanemario. Poslije sam se bavio moto krosom ali sam i to napustio. Kasnije nesto malo i alpinizmom ali vise ne dam Fitnes i ishrana 684758713. Talentiran za sve sportove ali ambicioznost cista nula.
Eto, bijah opsiran...

E, zbog ovog sam s3 morala ponovo regat. Juce' kad sam procitala - b9gtejebo - sakrij jednog, pokazi d4ugog... isti..kur....pizda Fitnes i ishrana 11484130
Pa ti si pizdo moj brat bliznak... moj kastor... vako i ja... oDkad znam za sebe samo spor'... spor'a, spor'a amo jer utjehe nema u vodi... jebemu mate odusevljenje me zasljepuvalo... boše, ako te ima, molim te špoji me šovim muskarcem jer on je taj.

Pizdo, zam8sljam nas dan... npr, jase probudim u 5, ti tad zaspes al onda idemo t4cat 12 km kad se sretnemo oboje budni. E, onda kasmo otrcali idmo doma se zdravo ranit... posto zasto oboje volimo i kravice i zecice i nebog3 kokice, jedemo povrce i voce... i pijemo uzasno puno alkohola, zestokog. Ponekad šnjim peremo i zubice, a ja sav taj alkohol dok peremo zubice, procerivam kroz jedinice u formi sumskog potocica, zivahnog kakva sam i sama... ipak sam ja saljivdzija u vezi, onaj retardovane prov(i)encij3nciije. E, onda katosve, onda se idemo bavit športom. I svaki dan navecer idemo pjeske na hahlic s kantride. Ponekad i opcimo. Zivotinjski i bogohulno. Nije za one slabijeg srca i mladje od 25.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Gost 24.06.21 18:41

Cat_ je napisao/la:Dragi moji

Kako vidite sebe? Kao osobu koja se voli kretati ili ste inertniji tip kojem je mirovanje tela draze?
Da li vezbate? Sta, kako i koliko?
Da li ste se nekada ranije „ozbiljnije“ bavili sportom i trenirali?
Da li su vam se navike i nacin ishrane menjali tokom godina i zasto?


Kratki pocetak Fitnes i ishrana 684758713


Ja vidim sebe ka bošcu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Gost 24.06.21 18:59

kad smo kod fitnesa i nozica, znam kato da se godinama vodi kampanja od stupastih bijonsinih, preko losih nogu osloboditeljice zagreba, itd, itd... mislim, kaj da ti velim o covjecanstvu kojem su vazda ontopic debele noge... uzto i u sluzbi jednog od bitnijih znakova raspoznavanja... #sosad

Mislim, znamo od pamtivjeka da sve je ilužn i blabla... ali dokle? Zna li se sta?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Lena 24.06.21 19:07

Cat_ je napisao/la:Dragi moji

Kako vidite sebe? Kao osobu koja se voli kretati ili ste inertniji tip kojem je mirovanje tela draze?
Da li vezbate? Sta, kako i koliko?
Da li ste se nekada ranije „ozbiljnije“ bavili sportom i trenirali?
Da li su vam se navike i nacin ishrane menjali tokom godina i zasto?


Kratki pocetak Fitnes i ishrana 684758713


Sebe vidim kao osobu kojoj treba gibanje, nikako mi ne paše previše mirovanja.

Vidim Pipi ima sportsku "prošlost", slično je i kod mene, uvijek sam volila sport, kretanje.

Kao klinka od 7-8 godina sam trenrala judo, išlo mi je baš dobro, pa u osnovnoj standardne plesove dugo,a kratko i folklor.
Srednja je prošla nekako bez puno treniranja, a onda sam jedno vrijeme sama trčala po 10-15 km svaki 2 dan, ne sjećam se kako mi je to došlo i kako sam počela, ali trajalo je nekoliko mjeseci.

Ja sam zapravo kroz veći dio života sama doma vježbala, ništa preozbljno, rastezanje, ruke sa malim težinama, čučnjevi, sklekovi, svašta bi tu iskombinirala, a i vidilo bi se da nešto "radim".

Kad su djeca bila oko 2-5 godina krenula sam u teretanu i trenirala oko 2-3 godine, 3 puta tjedno, sve mišiće manje više sam radila i tu su rezlutati bili baš dobri, točno se vidi utreniranost.
E onda sam nekako smanjila odlaske na pola, pa još više i jednog dana više nisam otišla  Fitnes i ishrana 3384354616.

Kondicija je trajala dosta vremena, ali onda su se polako počeli supljati kilogramii, a i osjetila kako mi je kondicija ajme....e to mi je biilo najgore.
Imala sam želju vratit se vježbama, ali teško se pokrenutii. Nije mi se dalo.

I evo unazad godinu dana šta od prisile šta od okolnosti kilogrami su otišli dolje, a i počela sam opet doma od muke jer se nigdje ne može izaći, plesati, sa rastezanjima, nešto vježbi za noge, ruke,  bome brzo se to vidilo. Rezultati su brzo došli.

Preharanu nisam drastično promjenla, jedem količinskii manje sad i osjetno manje slatkog, tu sam ja uvijek bila slaba, na slatko.
Ostalo nemam nekih velikih restricija, ne pijem sokove, alkohol rijetko, ne volim baš masno, ai kruha nikad nisam jela puno. Bude tu ugljikohidrata, ali milsiim da niije strašna količiina.

Menii je očito najvažnije samo dovoljno se gibati, potrošiti kalorije i onda nema problema.

Zadovoljna sam baš sad i planiram i dalje ovako.  Fitnes i ishrana 11484130

Ne bi išla u previše restricija, jedino me zanima možda vidjeti šta je sa količinom Candide u organizmu, u tom smjeru još malo poraditi.

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Gost 24.06.21 19:51

o boz3, koliko dodi4nih tocaka nemamo. Oduvijek se zna moje misljenj3 o sportu i rekreaciji. Mislim lipo je kad se ljudi na taj nacin mogu prazniti i puniti. Blago vam se... stono bi se reklo - da mi je vas mozag da se odmorim Fitnes i ishrana 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 24.06.21 20:04

Veceras opet HIIT trening
Zagrevanje 10min - jogging u mestu

30x jumping jacks
30x cucnjevi
30x high knees
30x duboki iskorak, obican
30x mountain climbers
30x bulgarian split squat
Plank - 1 min. (obozavam plank)
3 x 20 trbusnjake, 3 razlicite vrste
30x russian twist sa medicinkom od 6kg
dve vezbe koje ne znam kako se zovu - obe sa medicinkom, isto 30 puta
Plank
Skokovi
Istezanje

Izmedju svake vezbe 15sec odmora
Rasturila sam. Fitnes i ishrana 684758713
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 24.06.21 20:16

pizda je napisao/la:Nekad davno sam isao malo na bilding, tri puta tjedno po dva sata. Pa dva puta, pa jednom i onda nijednom. Cim nesto postane opterecenje bolje je odustati. Bez ikakvih proteina i svih onih dodataka nabio sam tijelo ko bilder jer i inace imam zahvalnu gradju. Problem je bio sto sam nabio i masu koja se pomalo, u nedostatku vjezbanja pocela opustati. Onda su dosli napadi zuci, smrsavio 18 kila i naprasno dosao na svoju tezinu Fitnes i ishrana 684758713. Zatim sam u staroj kuci imao neku spravu i one prave utege, bucice pa bih tu vjezbao. To sam sve poklonio kad sam se odselio. Sad imam samo dvije bucice po 12 kg ali nikako da ih koristim. Hodam svaki dan a ono sto opisujem kao "setnja" nije bas uvijek samo setnja po gradu vec i veranje i penjanje po brdima. Svaki dan barem petnaestak km a kad sam u brdima i vise. Zadovoljan sam jer nisam volio onaj izgled bildera, seljacki nekako. Tezina vec par godina postojano na 80 (183) bez nekog pretjeranog opreza. Smazem slatko bez problema, jedem sve i ne patim bas od zdrave prehrane jer je upitno sto je to uopce zdrava prehrana. Ti neki coporativni nacini prehrane, zone i sl. nisu dobri. Svi smo individualci i svakom tijelo najbolje zna sto mu treba. A i svi vjerojatno imamo poneku boljku pa treba i to iskombinirati.
Ko jako mlad sam igrao nogomet u Rijeci, desno krilo i libera. Odustao sam jer su to vecinom jako glupi ljudi koji samo za nogomet i znaju. Vjezbao sam i karate i odustao iz istog razloga. Bio sam juniorski prvak Rijeke u stolnom tenisu ali sam i to  zanemario. Poslije sam se bavio moto krosom ali sam i to napustio. Kasnije nesto malo i alpinizmom ali vise ne dam Fitnes i ishrana 684758713. Talentiran za sve sportove ali ambicioznost cista nula.
Eto, bijah opsiran...




Ne znam zasto, ali tesko te mogu zamisliti kao bildera, ali naravno verujem da si trenirao. Navikla sam na tebe kao na coveka koji je cesto u prirodi. Fitnes i ishrana 684758713
Svasta si probao.
A kako citam nisi ni bio los. Fitnes i ishrana 684758713
Znas da je problem kad si dobar u svemu, pa se nekako rasipas i ne dajes previse i dugotrajno. Znam to iz licnog iskustva.
Moja nastavnica fizickog iz osnovne skole me je kasnije oslovljavala iskljucivo kao „zanemareni odbojkaski talenat“, a stanovala mi je u kraju i cesto sam je vidjala. Mogla sam sve. Skakala sam najvise u celoj skoli. I u dalj i u vis. Shahovski smachovala na mrezi gde god sam htela. A nisam bila visoka. Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713
Kad su dosli sa Akademije i proveravali sta mozemo samo sam ja pogodila kos sa slobodnih bacanja. Trener se odusevio:„Vidi male!“ Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713

Jesi li probao zimske sportove?



Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Gost 24.06.21 20:19

Primam poticaje na temu fizicke aktivnosti sa svih strana.. u svrhu reduciranja tjelesne tezine i zdravijeg zivljenja sa sto manje alkoholnih autodestrukcija. Zahvaljujem svima na najboljim zeljama ali ja zaista nisam ta i nikada necu biti. Nije da nisam probala, zato i znam sto govorim. Moj um korelira s drugacijim poticajima. I moje nezadovoljstvo se nece rijesiti vojnickom fizicko-prehrambenom disciplinom. Jednostavno nemam sportasa u sebi i zaista ih bezobrazno i neopravdano ptepotentno gledam s visine. Simpaticno su mi retardirani ti kojima je dovoljno malo fizike Fitnes i ishrana 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 24.06.21 20:34

@Lena - Judo me je malo iznenadilo. Simpa. Zamisljala sam te kao neku maratonku i gimnasticarku. Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713

Ja sam sada u tom stadijumu kada menjam ishranu i posmatram promene na telu. I ne samo na telu. Zelim videti koliko toga pre je bilo pogresno.
Moj BMI je uvek bio normalan. Ali taj normalni bmi u mom slucaju (visina, tezina, godine) ima raspon od cak 14 kilograma. U tom drugom/visem delu normalne tezine ja se ne osecam ok. Vise mi odgovara kada sam mrsavija.

Promena ishrane mi nije tesko pala. Moram priznati da me je to iznenadilo. Industrijske slatkise od februara nisam okusila. A puna mi je kuca cokolada i keksica. Nije mi nedostajalo ni toplo pecivo, niti pasta, bas nista.
Najteze mi je palo trcanje. Naivno sam mislila da cu moci trcati onoliko koliko sam i poslednji put trcala (a to je bilo prosle godine), ali je srce reklo „ne moze“. Bas sam osetila da sam u losoj kondiciji. Morala sam postepeno. Par minuta trcanja, par minuta hodanja i tako u krug. Tacnije 2 min.trcanja, 3 min.hodanja i tako pola sata. Pa produzavanje intervala.

Moj plan je bio nedeljno 3 x fitnes, hiit vezbe i 2x trcanje. Ali to se samo od sebe povecalo, jer mi prija.
Ne preterujem. Realno, ovo je nista sta sve moja drugarica radi. Ali mi stvarno prija. Osecam se snazno, postojano, hrabro, izdrzljivo. Ne samo fizicki. I mentalno, emocionalno.



Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 24.06.21 22:09

Lena je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Dragi moji

Kako vidite sebe? Kao osobu koja se voli kretati ili ste inertniji tip kojem je mirovanje tela draze?
Da li vezbate? Sta, kako i koliko?
Da li ste se nekada ranije „ozbiljnije“ bavili sportom i trenirali?
Da li su vam se navike i nacin ishrane menjali tokom godina i zasto?


Kratki pocetak Fitnes i ishrana 684758713


Sebe vidim kao osobu kojoj treba gibanje, nikako mi ne paše previše mirovanja.

Vidim Pipi ima sportsku "prošlost", slično je i kod mene, uvijek sam volila sport, kretanje.

Kao klinka od 7-8 godina sam trenrala judo, išlo mi je baš dobro, pa u osnovnoj standardne plesove dugo,a kratko i folklor.
Srednja je prošla nekako bez puno treniranja, a onda sam jedno vrijeme sama trčala po 10-15 km svaki 2 dan, ne sjećam se kako mi je to došlo i kako sam počela, ali trajalo je nekoliko mjeseci.

Ja sam zapravo kroz veći dio života sama doma vježbala, ništa preozbljno, rastezanje, ruke sa malim težinama, čučnjevi, sklekovi, svašta bi tu iskombinirala, a i vidilo bi se da nešto "radim".

Kad su djeca bila oko 2-5 godina krenula sam u teretanu i trenirala oko 2-3 godine, 3 puta tjedno, sve mišiće manje više sam radila i tu su rezlutati bili baš dobri, točno se vidi utreniranost.
E onda sam nekako smanjila odlaske na pola, pa još više i jednog dana više nisam otišla  Fitnes i ishrana 3384354616.

Kondicija je trajala dosta vremena, ali onda su se polako počeli supljati kilogramii, a i osjetila kako mi je kondicija ajme....e to mi je biilo najgore.
Imala sam želju vratit se vježbama, ali teško se pokrenutii. Nije mi se dalo.

I evo unazad godinu dana šta od prisile šta od okolnosti kilogrami su otišli dolje, a i počela sam opet doma od muke jer se nigdje ne može izaći, plesati, sa rastezanjima, nešto vježbi za noge, ruke,  bome brzo se to vidilo. Rezultati su brzo došli.

Preharanu nisam drastično promjenla, jedem količinskii manje sad i osjetno manje slatkog, tu sam ja uvijek bila slaba, na slatko.
Ostalo nemam nekih velikih restricija, ne pijem sokove, alkohol rijetko, ne volim baš masno, ai kruha nikad nisam jela puno. Bude tu ugljikohidrata, ali milsiim da niije strašna količiina.

Menii je očito najvažnije samo dovoljno se gibati, potrošiti kalorije i onda nema problema.

Zadovoljna sam baš sad i planiram i dalje ovako.  Fitnes i ishrana 11484130

Ne bi išla u previše restricija, jedino me zanima možda vidjeti šta je sa količinom Candide u organizmu, u tom smjeru još malo poraditi.

znao sam da si isla na folklor, cim tako volis plesat Fitnes i ishrana 684758713. I judasica? Jebo Antisa jeza... Fitnes i ishrana 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 24.06.21 22:17

Cat_ je napisao/la:

Ne znam zasto, ali tesko te mogu zamisliti kao bildera, ali naravno verujem da si trenirao. Navikla sam na tebe kao na coveka koji je cesto u prirodi. Fitnes i ishrana 684758713
Svasta si probao.
A kako citam nisi ni bio los. Fitnes i ishrana 684758713
Znas da je problem kad si dobar u svemu, pa se nekako rasipas i ne dajes previse i dugotrajno. Znam to iz licnog iskustva.
Moja nastavnica fizickog iz osnovne skole me je kasnije oslovljavala iskljucivo kao „zanemareni odbojkaski talenat“, a stanovala mi je u kraju i cesto sam je vidjala. Mogla sam sve. Skakala sam najvise u celoj skoli. I u dalj i u vis. Shahovski smachovala na mrezi gde god sam htela. A nisam bila visoka. Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713
Kad su dosli sa Akademije i proveravali sta mozemo samo sam ja pogodila kos sa slobodnih bacanja. Trener se odusevio:„Vidi male!“ Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713

Jesi li probao zimske sportove?

Ma i nisam, mrzim bildere ali sam u to vrijeme bio jako puno u uredu i otisao sam malo na bilding, toliko zbog kondicije. Nisam dugo, mozda jedno sest mjeseci ali sam nabio masu. Poslije su mi napadi zuci pomogli u redukciji Fitnes i ishrana 684758713.
Nisam bio los, sve mi je islo od sportova a nitko mi nista nije pokazao. Imao sam i dobre fizicke predispozicije, pun energije, uzasno izdrzljiv. Kapacitet pluca uvijek najveci, gdje god sam ga mjerio, refleksi najbrzi...Jedino sto me nista nije predugo drzalo. Ja sam izgleda solist i u sportu, cim neko pocne nesto pizdit, prodje me volja. Ti bi bila najmanja odbojkasica Fitnes i ishrana 684758713, danas su maltene ko kosarkasice, brda od zena....
Zimske sportove? Nisam nikad bio stabilan ni na onim rolama i slicnom, ne volim taj osjecaj. Par puta sam isao na skijasko trcanje, jedno trideset puta pao a kasnije ko zmaj. Samo sto je to jako naporno... Fitnes i ishrana 684758713



pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 24.06.21 22:21

Cat_ je napisao/la: Osecam se snazno, postojano, hrabro, izdrzljivo. Ne samo fizicki. I mentalno, emocionalno.

..kano klisurina...Fitnes i ishrana 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  marinija_amburator 27.06.21 21:24

2016. sam išla kod osobnog trenera i osjećala sam se super. Do 2018. sam bjesomučno vježbala svaki dan i baš mi je bilo super. Baš sam uživala u tome. Ono kad si pomičeš granice i veseliš se svakom napretku. 2019. sam počela zabušavati, uglavnom zbog previše posla što me tu i tamo frustriralo, ali na kraju se pomiriš sa stanjem. Sad vježbam koliko toliko redovito, ali ni blizu onim intenzitetom kao 2016.-2018. Nadam se da će se to promijeniti, da će ove poslovne obaveze malo utišati i da ću opet imati dovoljno vremena za to što me baš veseli.

Što se prehrane tiče rekla bih da sam liberalna vegetarijanka. Tu i tamo ću pojesti nešto mesa, češće ribu, ali osnova su mi biljne namirnice. Povremeno me, recimo trenutno, uhvate neki periodi kad jedem nešto više slatkoga, ali tad se baš osjećam loše. Otrovano.

Previše pušim Fitnes i ishrana 2329918616
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  saricica 28.06.21 19:18

ovo je super tema. vidjela sam lenu i lastu... i vi ste macke i po. sve ste mladje, mrsavije i ljepse od mene. cat ti si pravo aktivna. svaka cast.
ja sam jako lijena. jedva odem prosetati cukicu. puno sjedim radeci. morala bih se zbog zdravstvenih razloga malo aktivirati. sa tatine strane svi imaju slabo srce tako da moja neaktivnost nije nikako dobra. nekada radim u vrtu ili kuci. voljela bih krenuti na plivanje i lagano trcanje. ledja ce mi postati ostecena od sjedenja. inace, ne pijem ni ne pusim... nikada to nisam radila a ni ne planiram.
inace, pipi, svaka cast - nisam znala da si i ti igrao stolni tenis. ja sam bila profesionalka kao dijete. svugdje smo isli na takmicenja. nema gdje nisam bila. ko zna, mozda smo se i sreli negdje iako mi tvoje ime nije poznato iz tih dana.
moja prehrana je ok. zdrava je moja prehrana i umjerena, sa puno raznolikosti... tu nemam brige. mene samo treba pokrenuti malo da izgubim koju kilu i bila bih ko nova... al ako me cat ne pokrene niko nece.... postacu prava krmacica i razboljeti cu se.
saricica
saricica

Broj postova : 82
Join date : 17.05.2021

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 29.06.21 0:24

pokreni se poprave Sarita, jos si premlada da bi tako zapustila fizicke aktivnosti. Pocni sa onih 10.000 koraka dnevno pa navise. A vjerujem da se kod tebe ima kamo voziti sa biciklom pa ga nabavi, zajasi i za par mjeseci ima da ti muskarci sviraju pod prozorom. Fitnes i ishrana 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 29.06.21 21:51

Samo cu vam kratko mahnuti... Fitnes i ishrana 684758713
Juce popodne sam primila vakcinu.
Prva 3 dana nakon primanja nije priporucljivo bavljenje fitnesom, intezivno treniranje i trcanje, a i citav dan sam neobicno umorna. Ipak sam veceras izasla i prosetala nesto vise od 8km. Mislila sam malo duze hodati, ali sam pobegla pred jakim vetrom. Mislim da cemo sad imati nevreme.

Pozdrav Mariniji. Fitnes i ishrana 684758713
Dobra stvar rada sa trenerom sto se dosta toga nauci za kasnije kada se malo olenjimo, pa trebamo opet poceti sa treningom.

Sarita, rad u vrtu je super. Fitnes i ishrana 684758713
Ima sjajnih HIIT vezbica za pocetnike. Mogu ti neke preporuciti. One koje ti se ne svidjaju ne moras raditi. Uvek postoji neka zamena, nesto drugacije, a sto aktivira iste misice. Ja, recimo, uopste ne radim sklekove. I pored toga sto sam ojacala sa njima se mucim.

Ali prvo da preko Ruffier indexa proveris (okvirno) u kakvoj si kondiciji.
Mozete i vi svi.
Tri puta se meri srcani puls. U stanju mirovanja, odmah nakon uradjenih 30 cucnjeva za 45 sekundi i nakon 60s odmora.
Ustvari, evo vam ovako, pa sami pogledajte. Fitnes i ishrana 684758713

Fitnes i ishrana Dc9c1110
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 29.06.21 21:59

@Pipika, negde si mi napisao da trebam paziti da ne preteram - pazim, ne brini. Fitnes i ishrana 684758713
Trcim i treniram samo sa za to preporucljivim, optimalnim pulsom.
Za izracunavanje optimalnog/radnog pulsa takodje postoje formule, ali to cu vam drugi put pokazati i objasniti. Sad idem pod tus i na spavanje.

Mislila sam i na drugim temama nesto napisati, ali to ce ostati za neki drugi put. Vakcina me je malo usporila i umorila.
Idem samo jos promeniti ovaj zimski avatar. Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713

Kiss svima Fitnes i ishrana 684758713
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Lena 01.07.21 15:14

saricica je napisao/la:ovo je super tema. vidjela sam lenu i lastu... i vi ste macke i po. sve ste mladje, mrsavije i ljepse od mene. cat ti si pravo aktivna. svaka cast.
ja sam jako lijena. jedva odem prosetati cukicu. puno sjedim radeci. morala bih se zbog zdravstvenih razloga malo aktivirati. sa tatine strane svi imaju slabo srce tako da moja neaktivnost nije nikako dobra. nekada radim u vrtu ili kuci. voljela bih krenuti na plivanje i lagano trcanje. ledja ce mi postati ostecena od sjedenja. inace, ne pijem ni ne pusim... nikada to nisam radila a ni ne planiram.
inace, pipi, svaka cast - nisam znala da si i ti igrao stolni tenis. ja sam bila profesionalka kao dijete. svugdje smo isli na takmicenja. nema gdje nisam bila. ko zna, mozda smo se i sreli negdje iako mi tvoje ime nije poznato iz tih dana.
moja prehrana je ok. zdrava je moja prehrana i umjerena, sa puno raznolikosti... tu nemam brige. mene samo treba pokrenuti malo da izgubim koju kilu i bila bih ko nova... al ako me cat ne pokrene niko nece.... postacu prava krmacica i razboljeti cu se.

Sariiita samo krenii...šetnja, biilo šta i bit će rezultata...dobro ti je napisao Pipi da si pomlada i da se pokreneš....cmok Fitnes i ishrana 3489559348
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Lena 01.07.21 15:17

Cat_ je napisao/la:@Pipika, negde si mi napisao da trebam paziti da ne preteram - pazim, ne brini. Fitnes i ishrana 684758713
Trcim i treniram samo sa za to preporucljivim, optimalnim pulsom.
Za izracunavanje optimalnog/radnog pulsa takodje postoje formule, ali to cu vam drugi put pokazati i objasniti. Sad idem pod tus i na spavanje.

Mislila sam i na drugim temama nesto napisati, ali to ce ostati za neki drugi put. Vakcina me je malo usporila i umorila.
Idem samo jos promeniti ovaj zimski avatar. Fitnes i ishrana 684758713 Fitnes i ishrana 684758713

Kiss svima Fitnes i ishrana 684758713

Super kad sve odrađuješ kako treba....

A puls bi mogla izmjeriti, ali drugi put...zapisat ću i javit....

Znači cijepila si se, ja kategorički odbijam sve šta ne moram, pa tako i to....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 01.07.21 16:53

Lena je napisao/la:

Znači cijepila si se, ja kategorički odbijam sve šta ne moram, pa tako i to....

nikad pa ni tada...Fitnes i ishrana 684758713

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.