kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitnes i ishrana

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  marinija_amburator 10.07.21 21:02

pizda je napisao/la:


je mamek, iako, nesto egzoticnije od tog covida jos svijet nije vidio...Fitnes i ishrana - Page 3 684758713

Curac je egzotičan, mi ih u veterini imamo pun kurac. Neki su baš grdi, npr. mačji koji uzrokuje FIP.
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 10.07.21 23:05

marinija_amburator je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Samo cu vam kratko mahnuti... Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
Juce popodne sam primila vakcinu.

Čestitam! Ja sam odavno fully vaccinated. Osim bola na mjestu aplikacije nisam imala nikakvih nuspojava, a bila sam se pripremila. Čak skovala plan kako ću uzeti 2 dana slobodno zbog nuspojava. Ništa! Bila sam razoćarana  Fitnes i ishrana - Page 3 3776795594

Pa super! Bravo ti. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
Jedan dan sam bila neobicno umorna, druga dva me je bolelo rame, toliko da na toj strani nisam mogla spavati, ali proslo je. Nije bilo strashno.
U Austriji se tek u poslednjih mesec-dva aktivnije krenulo sa vakcinacijom. Nekoliko pogresnih odluka i jednostavno se ljudi nisu imali cime vakcinisati.

Citam malo tebe i Pipija i...oslanjam se na nauku, verujem strucnjacima, odgovornost prema sebi i prema drugima i to je to.
Razmisljam o tome kako ce se virus dalje menjati. Pogotovo nakon shirenja u Africi.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  saricica 10.07.21 23:30

Cat_ je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Samo cu vam kratko mahnuti... Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
Juce popodne sam primila vakcinu.

Čestitam! Ja sam odavno fully vaccinated. Osim bola na mjestu aplikacije nisam imala nikakvih nuspojava, a bila sam se pripremila. Čak skovala plan kako ću uzeti 2 dana slobodno zbog nuspojava. Ništa! Bila sam razoćarana  Fitnes i ishrana - Page 3 3776795594

Pa super! Bravo ti. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
Jedan dan sam bila neobicno umorna, druga dva me je bolelo rame, toliko da na toj strani nisam mogla spavati, ali proslo je.  Nije bilo strashno.
U Austriji se tek u poslednjih mesec-dva aktivnije krenulo sa vakcinacijom. Nekoliko pogresnih odluka i jednostavno se ljudi nisu imali cime vakcinisati.

Citam malo tebe i Pipija i...oslanjam se na nauku, verujem strucnjacima, odgovornost prema sebi i prema drugima i to je to.
Razmisljam o tome kako ce se virus dalje menjati. Pogotovo nakon shirenja u Africi.
bravo cure. ni ja nisam imala strasne reakcije nakon moderne. ja se uvijek vodim onim sta ja mislim. oslanjam se na svoje znanje i instinkt. ja sam mogla vakcinu dobiti jos u prvom naletu ali sam malo oprezno promatrala iz daljine... i zakljucila da je to ispravan put dobiti je. sada i dalje nosim masku i izbjegavam kontakte. ponasam se kao i prije vakcine. nije sigurno skidati masku - barem ne jos... to je moje misljenje i toga se drzim. i super mi je ok da sam sada sama u prodavnici sa maskom a drugi ljudi bulje u mene. svako zna svoje...
saricica
saricica

Broj postova : 82
Join date : 17.05.2021

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 10.07.21 23:51

Tako je, Sarita premila. ❤
Odoh u krevet, ziva sam zaspala.
Pozdravljam i Whisp. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713

Vezbam i dalje. Bas mi prija.
German je odusevljen. Za rodjendan mi je, izmedju ostalog, poklonioi novu podlogu za vezbanje, tegove, fitnes trake... Fitnes i ishrana - Page 3 684758713 Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
A kada me je pitao sta zelim rekla sam da mi nista ne treba, a posle rodjendana sam se setila i rekla da, posto ja i onako nemam profil na Amazonu, a on ima, da mi uzme Aebleskiver.
I jos mi nije uzeo. Zaboravlja. Kaze da ce do zime naruciti. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713 Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
Mozda se plasi obzirom da zna da mnogo volim Tangled. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713

Laku noc, drugari. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713

P.S. Nikada nisam bila od onih koji koriste kreme za lice, pogotovo ne redovno, ali od marta koristim Cerave kreme, hidrantnu i kremu za kozu oko ociju, hidratni losion za ciscenje lica i prezadovoljna sam. Koza je lepo upija, nema masnog sloja, niti osecaja neugodne zategnutosti, vec svezina, mekoca. Preporucili su mi je u apoteci, pa je sad i ja vama toplo preporucujem.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  pizda 10.07.21 23:51

marinija_amburator je napisao/la:
pizda je napisao/la:


je mamek, iako, nesto egzoticnije od tog covida jos svijet nije vidio...Fitnes i ishrana - Page 3 684758713

Curac je egzotičan, mi ih u veterini imamo pun kurac. Neki su baš grdi, npr. mačji koji uzrokuje FIP.

nisam ni mislio na virus, samo jedan od coronavirusa u nizu, vec na cijelu tu pricu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  whisperer 11.07.21 0:28

Cat_ je napisao/la:
Pozdravljam i Whisp. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713


Pusa.
A i nogice su ti krasne. :*
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Cat_ 11.07.21 8:04

Hvala, Whispice. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713 I tebi cmox. Gde si ti, covece? Sve ok? Fitnes i ishrana - Page 3 684758713
Gotova je skolska godina. Prezivela si. Mali ti je legendica. Fitnes i ishrana - Page 3 684758713 Fitnes i ishrana - Page 3 684758713 ❤
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  marinija_amburator 11.07.21 8:31

saricica je napisao/la:

bravo cure. ni ja nisam imala strasne reakcije nakon moderne. ja se uvijek vodim onim sta ja mislim. oslanjam se na svoje znanje i instinkt. 

Pa da, bilo bi malo bezveze da skoro svakodnevno cijepim živine protiv ove ili bolesti, a da se sama ne želim vakcinirati. Inače sam ovu zimu prvi put od kad radim imala slučaj psa s ozbiljnom nuspojavom na cjepivo protiv bjesnoće. Prvi puta u 20 godina! Tak da mi je taj strah od nuspojava malo histeričan. Nuspojava ibuprofena se malotko boji a mogu biti puno gore i učestalije.
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  besposlenpop 11.07.21 12:52

marinija_amburator je napisao/la:


... Tak da mi je taj strah od nuspojava malo histeričan. Nuspojava ibuprofena se malotko boji a mogu biti puno gore i učestalije.
Histerija je potpuno iracionalna.
Sve te gomile koje imaju neke 'razloge' protiv cjepiva (svjetska zavjera farmaceuta, Bill Gates i njegovi čipovi, nevjerojatna 'brzina' pronalaska cjepiva, pa nepoznate komponente, pobačena djeca, mišji repovi, šišmišova krila, David Icke, HAARP i Mate Rimac) velikom većinom kod svake temprature trče doktorima i traže antibiotike, koje gle čuda - proizvodi ista ta zavjerenička farmaceutska industrija.  Fitnes i ishrana - Page 3 3679994209

_________________
Fitnes i ishrana - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Fitnes i ishrana - Page 3 Empty Re: Fitnes i ishrana

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.