kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 6 / 23. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.10.13 9:10

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:bila sam na filmskoj večeri kod frenda s iskrice... majkemimojedubravke... tako smo se dobro zajefrkavali po toj iskrici da smo se počeli družiti... bez iskrica... strictly frendovski... (i s njegove strane - za skeptike... pali se na mršavice)

gledali smo ridickove kronike - američanski zabavnjak s puno šore
i mist - steven king, ali neka verzija iz 2007 - kad zanemarim sva ona čudovišta i krv ostaje mi samo čuditi se nad histeričnim masama i šta su sve u stanju učiniti
u nedostatku koščavih batačiča možda se posluži sa mesnatim batačićima Filmoteka - Page 6 3633235214
ma nema šanse... slabiji je od mene na svim poljima... smažem ga za doručak... tu prvenstveno mislim na intelektualne sfere Filmoteka - Page 6 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.10.13 12:54

Kad budem imala malo vise vremena rado cu pregledati ovu temu. Nadam se da ste ostavili neke zanimljive predloge filmova koji bi se mogli pogledati. Filmoteka - Page 6 1zouo36
Poslednji film koji smo u bioskopu gledali je The East.
Jedna od tema fima je freeganism. Da li bi mogli ziveti na taj nacin? Filmoteka - Page 6 1zouo36
Ovde to i nije tako neobicno. Ljudi koji se delimicno hrane na takav nacin obicno nemaju problema sa novcem, vec se radi o malo drugacijem pogledu na svet.


The East





Film nije los, ali nece vas bas ostaviti bez daha.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.10.13 13:00

Da li ste gledali ovu seriju?
Radjena je po knjigi S. Kinga-a, Arena.
Gledljivo je. Ko voli SF. Filmoteka - Page 6 1zouo36


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 19.10.13 10:25

jučer sam gledala Skyfall - jamezdina... baš mi je dobar bio
glumi i moj javier bardem Filmoteka - Page 6 3712670000

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 21.10.13 5:28

Breaking Bad
jučer sin skinuo sa neta
pogledala sam 4 epizode
fenomenalna serija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 23.10.13 21:22

dromsin je napisao/la:Breaking Bad
jučer sin skinuo sa neta
pogledala sam 4 epizode
fenomenalna serija
svi moji su gledali breaking bad i bili oduševljeni te navučeni...
ja još nisam... ali hoću

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 23.10.13 21:23

upravo došla iz kina...
spremala se gledat nikija laudu i utrku života ali neš sam krivo prosurfala na onom šitu od mobitela i pogledala gravitaciju...
žali bože novaca...
3d maj es... %()/()$%/(/#((&#$

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  propolis 23.10.13 21:36

lauda se isplati pogledati a gravitacij malo pre dosadna i razvucena  nesto no nju glda preko lap na tv

danas bio pred cinema ali nisam isao..hebiga nije mi se dalo samom..a i bio nesto u bedu...mozda ..

( nesto uradio za drugoga izgubio cjeli dan a na krju slucajno se pogledao u ogledlo a ono imam duge siljaste sive vuheke Filmoteka - Page 6 11484130  )
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 24.10.13 4:39

Vel'ka Maca je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Breaking Bad
jučer sin skinuo sa neta
pogledala sam 4 epizode
fenomenalna serija
svi moji su gledali breaking bad i bili oduševljeni te navučeni...
ja još nisam... ali hoću
navukla se i ja svaku večer po dve epizode pogledamo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 24.10.13 10:35

kad smo kod filmova, je li postoje jos u Rijeci videoteke da mos iznajmit i pogledat film?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 24.10.13 18:05

mislim da na belvederu još postoji onaj brooklyn... ili sam nekidan vidjela samo reklamu a unutra se već odavno prodaju cipele... Filmoteka - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 24.10.13 18:37

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Breaking Bad
jučer sin skinuo sa neta
pogledala sam 4 epizode
fenomenalna serija
svi moji su gledali breaking bad i bili oduševljeni te navučeni...
ja još nisam... ali hoću
navukla se i ja svaku večer po dve epizode pogledamo
kaže mi brat da su ju proglasili najboljom serijom... e sad da li na IMDBu ili gdje nemam pojma...
ma fora mi je što mi nespojivi ljudi kažu za tu seriju da je odlična

sad mi je brat dofurao tri sezone shamelessa... oni su mi isto fora

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  orion 24.10.13 22:04

gleda se Jurassic park III  - dosadno Filmoteka - Page 6 319034421

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 25.10.13 8:08

Vel'ka Maca je napisao/la:mislim da na belvederu još postoji onaj brooklyn... ili sam nekidan vidjela samo reklamu a unutra se već odavno prodaju cipele... Filmoteka - Page 6 1523192931
pa dobro, kako sad dodjes do filma za pogledat, moras u kino?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.10.13 9:43

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:mislim da na belvederu još postoji onaj brooklyn... ili sam nekidan vidjela samo reklamu a unutra se već odavno prodaju cipele... Filmoteka - Page 6 1523192931
pa dobro, kako sad dodjes do filma za pogledat, moras u kino?
i meni te videoteke nedostaju al mislim da je gotovo sa time ... u današnje vrijeme se ne isplati držati ih jer ljudi skidaju filmove sa neta il ih kupe za male pare ... al nije to više to ... nagomila ti se brdo toga kod kuće na dvd-ima žnj kvalitete i onda na kraju moš sve baciti ... posudit pa odlegat i vratit je bilo ok ... iako mi je i dalje odlazak u kino sa društvom daleko najbolja opcija za doživjeti neki film ... jebeš odgledati film ako ga nemreš kasnije sa nekim i prokomentirati


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.10.13 10:06

ja u kino često odem sama  Filmoteka - Page 6 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 25.10.13 10:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:mislim da na belvederu još postoji onaj brooklyn... ili sam nekidan vidjela samo reklamu a unutra se već odavno prodaju cipele... Filmoteka - Page 6 1523192931
pa dobro, kako sad dodjes do filma za pogledat, moras u kino?
i meni te videoteke nedostaju   al mislim da je gotovo sa time ... u današnje vrijeme se ne isplati držati ih jer ljudi skidaju filmove sa neta il ih kupe za male pare ... al nije to više to ... nagomila ti se brdo toga kod kuće na dvd-ima žnj kvalitete i onda na kraju moš sve baciti ... posudit pa odlegat i vratit je bilo ok ... iako mi je i dalje odlazak u kino sa društvom daleko najbolja opcija za doživjeti neki film ... jebeš odgledati film ako ga nemreš kasnije sa nekim i prokomentirati

ma ovo sa neta je ocajne kvalitete, pa prekidi, sranja... Ako vec gledam onda hocu normalno pogledati a ne da svako toliko blejim u zamrznutu sliku.
Sad vecina ima one kucne televizije, b-nete, iskone i slicno i preko njih mozes uzet i film jer imaju svoje videoteke. Jebiga, ja sam u kuci, odvojen pa nisam pogodan za umrezavanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 25.10.13 10:46

Vel'ka Maca je napisao/la:ja u kino često odem sama  Filmoteka - Page 6 27287599
ja to nekad nisam mogao zamisliti, ici sam u kino. Onda sam jednom probao i nastavijo, bas je super...Filmoteka - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.10.13 12:07

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja u kino često odem sama  Filmoteka - Page 6 27287599
ja to nekad nisam mogao zamisliti, ici sam u kino. Onda sam jednom probao i nastavijo, bas je super...Filmoteka - Page 6 684758713
inače nisam solo igrač ni brijač ali u kino otić solo - to mi je totalno okej

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.10.13 12:10

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja u kino često odem sama  Filmoteka - Page 6 27287599
ja to nekad nisam mogao zamisliti, ici sam u kino. Onda sam jednom probao i nastavijo, bas je super...Filmoteka - Page 6 684758713
inače nisam solo igrač ni brijač ali u kino otić solo - to mi je totalno okej
nije problem otić u kino sam... problem je izać sam iz kina pogotovo ako si pun dojmova a nemaš s kim to podijeliti Filmoteka - Page 6 1523192931 

iako, dok sam bila studentica, i ja sam često išla sama u kino iz suprotnog razloga... onda odeš sa društvom koje kasnije ne dijeli dojmove o filmu nego samo razmišlja gdje će dalje u noć a meni se ne da ... tu sam otkrila užitak odlaska u kino sama da mi ne kvare doživljaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 25.10.13 12:21

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja u kino često odem sama  Filmoteka - Page 6 27287599
ja to nekad nisam mogao zamisliti, ici sam u kino. Onda sam jednom probao i nastavijo, bas je super...Filmoteka - Page 6 684758713
inače nisam solo igrač ni brijač ali u kino otić solo - to mi je totalno okej
nije problem otić u kino sam... problem je izać sam iz kina pogotovo ako si pun dojmova a nemaš s kim to podijeliti  Filmoteka - Page 6 1523192931 

iako, dok sam bila studentica, i ja sam često išla sama u kino iz suprotnog razloga... onda odeš sa društvom koje kasnije ne dijeli dojmove o filmu nego samo razmišlja gdje će dalje u noć a meni se ne da ... tu sam otkrila užitak odlaska u kino sama da mi ne kvare doživljaj
nekad je odlazak u kino bio dozivljaj, odlazenje u zivot:). Krcato kino Partizan, gledas ima li kog poznatog, specifican miris...bas je bilo dobro. Jebiga, sve se mjenja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 25.10.13 12:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja u kino često odem sama  Filmoteka - Page 6 27287599
ja to nekad nisam mogao zamisliti, ici sam u kino. Onda sam jednom probao i nastavijo, bas je super...Filmoteka - Page 6 684758713
inače nisam solo igrač ni brijač ali u kino otić solo - to mi je totalno okej
barem se mozes koncentrirat...Filmoteka - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.10.13 12:23

taj specifičan miris možeš još danas naći u croatii...
a partizan je bio totalna špica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 25.10.13 12:33

Vel'ka Maca je napisao/la:taj specifičan miris možeš još danas naći u croatii...
a partizan je bio totalna špica
tamo su uvijek bile premijere i najbolji filmovi Filmoteka - Page 6 684758713. Mozda ne doslovno ali oni najrazvikaniji, hitovi... Ti filmovi bi se tjedan dana prikazivali u Partizanu a onda u kinu Visevica na Brajdi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.10.13 13:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja to nekad nisam mogao zamisliti, ici sam u kino. Onda sam jednom probao i nastavijo, bas je super...Filmoteka - Page 6 684758713
inače nisam solo igrač ni brijač ali u kino otić solo - to mi je totalno okej
nije problem otić u kino sam... problem je izać sam iz kina pogotovo ako si pun dojmova a nemaš s kim to podijeliti  Filmoteka - Page 6 1523192931 

iako, dok sam bila studentica, i ja sam često išla sama u kino iz suprotnog razloga... onda odeš sa društvom koje kasnije ne dijeli dojmove o filmu nego samo razmišlja gdje će dalje u noć a meni se ne da ... tu sam otkrila užitak odlaska u kino sama da mi ne kvare doživljaj
nekad je odlazak u kino bio dozivljaj, odlazenje u zivot:). Krcato kino Partizan, gledas ima li kog poznatog, specifican miris...bas je bilo dobro. Jebiga, sve se mjenja...
pa i sad je odlazak u kino doživljaj ako ga tako osmisliš... ovo o čemu ti pričaš je nostalgija za mladim danima... isto tako će se današnji klinci sa nostalgijom sjećati ovih današnjih kina ... i da, naravno da se sve mijenja, bilo bi naopako da nije tako ... jel nisi baš ti taj koji je uvijek veličao te promjene koje nove tehnologije donose sa sobom ... sad uživaj u tome Filmoteka - Page 6 3084372643 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 6 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 23. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.