kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 23 / 23. Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Filmoteka - Page 23 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 02.03.16 10:11

sinoć odgledala Proroka, animirani film ... meni se svidio i to više nego nova verzija malog princa al mislim da neću to još sa klincima gledati ... premale su za to iako, možda se iznenadim ... sa malim princom sam bila razočarana i skroz mi pokvario doživljaj originalnog djela ... mrzim kad se pretenciozno prave nastavci poznatih i razvikanih djela pa ispadne sve skupa patetično do boli ... em je original već zagrebo u tu neku patetiku ( pogotovo onaj dio sa ružom, nisu mi svi dijelovi princa loši al ruža mi je baš ono điđimiđi loša poruka   )


al Prorok mi je dobar ... animacija mi se svidjela kad krene njegova priča na razne teme ... kao da sam odgledala nekoliko raznih filmova u jednom ... inače sam gibranov fan ... nekoć sam hodala sa njegovim  knjižicama u torbi i čitala ko motivacijsko štivo ... aman taman bili za tako nešto i jedan je od autora čijih riječi se baš često sjetim u raznim prilikama  Filmoteka - Page 23 684758713

http://www.filmovita.com/the-prophet-2014/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 23 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 04.04.16 10:05

pre neki dan odgledala ovaj film ... odličan iako je užas tužan ... otplakala čitav film ko niti jedan do sada ... ono što je nama samo vijest, mnogoj djeci je reala ... jebate, kako ta djeca najebu po tim ratovima i šta sve prođu da te jeza ulovi ... i koji šok im je kad vide kako ostatak svijeta živi ako uđu među one sretnike kojima se dogodi da dobiju azil  Filmoteka - Page 23 1425538829  na kraju je prikazan kao happy end ali  sumnjam da to tako lako ide ... moraju takve razlike i traume ostaviti duboke ožiljke u ljudima 

http://www.filmovita.com/the-good-lie-2014/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 23 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 04.04.16 10:47

Glista je napisao/la:pre neki dan odgledala ovaj film ... odličan iako je užas tužan ... otplakala čitav film ko niti jedan do sada ... ono što je nama samo vijest, mnogoj djeci je reala ... jebate, kako ta djeca najebu po tim ratovima i šta sve prođu da te jeza ulovi ... i koji šok im je kad vide kako ostatak svijeta živi ako uđu među one sretnike kojima se dogodi da dobiju azil  Filmoteka - Page 23 1425538829  na kraju je prikazan kao happy end ali  sumnjam da to tako lako ide ... moraju takve razlike i traume ostaviti duboke ožiljke u ljudima 

http://www.filmovita.com/the-good-lie-2014/

kako mozete gledat te vjecite patnje, pogotovo o djeci. Nek ispadne i hepiend ali opet djeca najebu tokom filma. Isto ko i filmovi o zivotinjama. Zato ja to ne mogu gledat, humanije je vidjet pucacinu kad ima dvadesetak mrtvih jos na najavnoj spici a tridesetak na odjavnoj. Izmedju se broji na stotine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 23 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 04.04.16 10:58

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:pre neki dan odgledala ovaj film ... odličan iako je užas tužan ... otplakala čitav film ko niti jedan do sada ... ono što je nama samo vijest, mnogoj djeci je reala ... jebate, kako ta djeca najebu po tim ratovima i šta sve prođu da te jeza ulovi ... i koji šok im je kad vide kako ostatak svijeta živi ako uđu među one sretnike kojima se dogodi da dobiju azil  Filmoteka - Page 23 1425538829  na kraju je prikazan kao happy end ali  sumnjam da to tako lako ide ... moraju takve razlike i traume ostaviti duboke ožiljke u ljudima 

http://www.filmovita.com/the-good-lie-2014/

kako mozete gledat te vjecite patnje, pogotovo o djeci. Nek ispadne i hepiend ali opet djeca najebu tokom filma. Isto ko i filmovi o zivotinjama. Zato ja to ne mogu gledat, humanije je vidjet pucacinu kad ima dvadesetak mrtvih jos na najavnoj spici a tridesetak na odjavnoj. Izmedju se broji na stotine...

ja moram tu i tamo inače ne bih nikada u životu plakala ... Filmoteka - Page 23 11484130

al skužila sam da mi u zadnje vrijeme idu samo filmovi koji su snimljeni po nekom istinitom događaju ... mene inače ljudi općenito motiviraju u životu i onda rado vidim kako je netko stvarno izveo nešto što se naizgled činilo nemoguće, preživio i nastavio dalje život ... nemrem gledati više bajke ... valjda sam odrasla ... tko će ga znati ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 23 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 04.04.16 11:25

pizda je napisao/la: humanije je vidjet pucacinu kad ima dvadesetak mrtvih jos na najavnoj spici a tridesetak na odjavnoj. Izmedju se broji na stotine...

tek sad išla pažljivije čitati .... e pa onda je ovo film ko stvoren za tebe ... odma na početku izgine cijelo selo, između još nekoliko al jebat ga, na kraju na odjavnoj nema poginulih ... svi veseli i plešu a ti to ne voliš ... Filmoteka - Page 23 3114667799 onda niti pod razno nemoj gledati filmove po mojim preporukama ... jebate, ako sam se ja razridala i nisam mogla prestat cijeli film, što od tuge, što od sreće na kraju, ti ćeš se utopit u suzama kad te krene ... Filmoteka - Page 23 1523192931 oči će ti ispast od ridanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 23 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 23. Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.