kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 21 / 23. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 8:22

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vidim da svi hvalite Blade Runnera a ja ga nisam još pogledala pa ću ga staviti na listu ... inače brdo poznatih filmova nisam odgledala Filmoteka - Page 21 11484130


Nisam ga ni ja odgledala, stavljam ga u favorite za ovaj vikend, ali sin mi kaže da nije tako genijalan kako ga svi hvale, ali da je dobar. Vjerujem njegovoj procjeni. Filmoteka - Page 21 684758713

samo da ne bude ko kad smo te nafurili da gledaš onaj caticin film ... da bude ono "sad mi je žao" Filmoteka - Page 21 1523192931

Volim ja kad mi netko preporuči neki film i nije mi žao što sam ga odgledala, ionako uvečer nemam neki tv program za gledanje pa ubijem večer. Ako i nije dobar po mom ukusu nema veze. Jedino što ne volim gledati su stari crno bijeli filmovi, a sin ih obožava, ipak me ne može natjerati da ijednoga odgledam s njim. Filmoteka - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 8:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

samo da ne bude ko kad smo te nafurili da gledaš onaj caticin film ... da bude ono "sad mi je žao" Filmoteka - Page 21 1523192931

ja joj preporucujem "Juznjacku utjehu" ako ga nije gledala. Ima neku poveznicu sa "Oslobadjanjem" iako skroz razlicit. Kultni film Waltera Hilla a svojevremeno se pojavijo skroz nezamjetno. To bi i tebe zanimalo i nije ratni ijako tako izgleda...

jel to ono preživljavanje u močvari, prirodi ... tako nešto ? ono kad je krenulo ko igra pa naletili na pizdarije ... ako je, ono je super film

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 8:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

samo da ne bude ko kad smo te nafurili da gledaš onaj caticin film ... da bude ono "sad mi je žao" Filmoteka - Page 21 1523192931

ja joj preporucujem "Juznjacku utjehu" ako ga nije gledala. Ima neku poveznicu sa "Oslobadjanjem" iako skroz razlicit. Kultni film Waltera Hilla a svojevremeno se pojavijo skroz nezamjetno. To bi i tebe zanimalo i nije ratni ijako tako izgleda...

jel to ono preživljavanje u močvari, prirodi ... tako nešto ? ono kad je krenulo ko igra pa naletili na pizdarije ... ako je, ono je super film

je, rezervisti a ima i Cajuna...Filmoteka - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 8:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

samo da ne bude ko kad smo te nafurili da gledaš onaj caticin film ... da bude ono "sad mi je žao" Filmoteka - Page 21 1523192931

ja joj preporucujem "Juznjacku utjehu" ako ga nije gledala. Ima neku poveznicu sa "Oslobadjanjem" iako skroz razlicit. Kultni film Waltera Hilla a svojevremeno se pojavijo skroz nezamjetno. To bi i tebe zanimalo i nije ratni ijako tako izgleda...

jel to ono preživljavanje u močvari, prirodi ... tako nešto ? ono kad je krenulo ko igra pa naletili na pizdarije ... ako je, ono je super film

je, rezervisti a ima i Cajuna...Filmoteka - Page 21 684758713

to sam gledala ... to mi je bilo super ... onda ću radije to ponovo jer se ne sjećam baš detalja a lakše mi se uživit u to preživaljvanje u prirodi nego u spašavanje androida ... androida ima dovoljno i po forumu svaki dan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 9:37

kišna glista je napisao/la:

to sam gledala ... to mi je bilo super ... onda ću radije to ponovo jer se ne sjećam baš detalja a lakše mi se uživit u to preživaljvanje u prirodi nego u spašavanje androida ... androida ima dovoljno i po forumu svaki dan

film napravljen skroz nezamjetno a postao klasik. Citao sam da je u Louisiani izazvao prave nerede, htjeli lincovati Hilla, nije ni cudo... Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931
Fenomenalno je prenijo ugodjaj Vijetnama u Ameriku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 9:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to sam gledala ... to mi je bilo super ... onda ću radije to ponovo jer se ne sjećam baš detalja a lakše mi se uživit u to preživaljvanje u prirodi nego u spašavanje androida ... androida ima dovoljno i po forumu svaki dan

film napravljen skroz nezamjetno a postao klasik. Citao sam da je u Louisiani izazvao prave nerede, htjeli lincovati Hilla, nije ni cudo... Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931
Fenomenalno je prenijo ugodjaj Vijetnama u Ameriku...

kad ih je prikazao onakve kakvi starno i jesu Filmoteka - Page 21 1523192931 al nemoj mi sad dalje pričati ... konačno da i meni memorija zatrokira glede nečega pa da mogu film odgledati ponovo jer se ne sjećam dosta toga ... al sjećam se kraja al nema veze ... ima tu raznih pizdarija dok se trude preživjeti a nalijeću na hilbilise

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 9:50

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to sam gledala ... to mi je bilo super ... onda ću radije to ponovo jer se ne sjećam baš detalja a lakše mi se uživit u to preživaljvanje u prirodi nego u spašavanje androida ... androida ima dovoljno i po forumu svaki dan

film napravljen skroz nezamjetno a postao klasik. Citao sam da je u Louisiani izazvao prave nerede, htjeli lincovati Hilla, nije ni cudo... Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931
Fenomenalno je prenijo ugodjaj Vijetnama u Ameriku...

kad ih je prikazao onakve kakvi starno i jesu Filmoteka - Page 21 1523192931  al nemoj mi sad dalje pričati ... konačno da i meni memorija zatrokira glede nečega pa da mogu film odgledati ponovo jer se ne sjećam dosta toga ... al sjećam se kraja al nema veze ... ima tu raznih pizdarija dok se trude preživjeti a nalijeću na hilbilise

ma ne pricam ti nista, samo o reakcijama koje je izazvao Filmoteka - Page 21 1523192931. Slicno je polucilo Boormanovo "Oslobadjanje". Zamisli da kod nas snime takav neki film o podrucju oko Cavoglava i sl. Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 9:56

pizda je napisao/la:

ma ne pricam ti nista, samo o reakcijama koje je izazvao Filmoteka - Page 21 1523192931. Slicno je polucilo Boormanovo "Oslobadjanje". Zamisli da kod nas snime takav neki film o podrucju oko Cavoglava i sl. Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931

taman to htjela napisati u prethodnom postu pa izbrisala ... htjela reć da bi super za to odraditi bijo kusturica ... njega ijonako svi hoće ubit pa bi šteta bila manja Filmoteka - Page 21 1523192931 al kad si već spomenuo ... nisam se mogla sjetit jel ima tko od forumaša iz tih krajeva pa da jopet ne budem kriva za kakav egzodus Filmoteka - Page 21 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 10:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma ne pricam ti nista, samo o reakcijama koje je izazvao Filmoteka - Page 21 1523192931. Slicno je polucilo Boormanovo "Oslobadjanje". Zamisli da kod nas snime takav neki film o podrucju oko Cavoglava i sl. Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931

taman to htjela napisati u prethodnom postu pa izbrisala ... htjela reć da bi super za to odraditi bijo kusturica ... njega ijonako svi hoće ubit pa bi šteta bila manja Filmoteka - Page 21 1523192931

Filmoteka - Page 21 1523192931 jebate, pogotovo "Oslobadjanje", prikazao ih kao gorstake koji jebu sve od reda, blisku rodbinu (pola ih je degenerika), svinje, muskarce...Znaci imas sve u jednom, incest, sodomiju, zoofiliju, homoseksualizam i to smjestijo medju rednekse u planine. Nije ni cudo da su mu prijetili smrcu, covjek se morao sakrivat...Filmoteka - Page 21 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 10:02

kišna glista je napisao/la:... nisam se mogla sjetit jel ima tko od forumaša iz tih krajeva pa da jopet ne budem kriva za kakav egzodus Filmoteka - Page 21 3114667799

mislim da nema niko iako nas svugdje smjestaju. Ne bi se cudijo da me sa Slunja premjeste u Cavoglave...Filmoteka - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 10:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma ne pricam ti nista, samo o reakcijama koje je izazvao Filmoteka - Page 21 1523192931. Slicno je polucilo Boormanovo "Oslobadjanje". Zamisli da kod nas snime takav neki film o podrucju oko Cavoglava i sl. Filmoteka - Page 21 1523192931 Filmoteka - Page 21 1523192931

taman to htjela napisati u prethodnom postu pa izbrisala ... htjela reć da bi super za to odraditi bijo kusturica ... njega ijonako svi hoće ubit pa bi šteta bila manja Filmoteka - Page 21 1523192931

Filmoteka - Page 21 1523192931 jebate, pogotovo "Oslobadjanje", prikazao ih kao gorstake koji jebu sve od reda, blisku rodbinu (pola ih je degenerika), svinje, muskarce...Znaci imas sve u jednom, incest, sodomiju, zoofiliju, homoseksualizam i to smjestijo medju rednekse u planine. Nije ni cudo da su mu prijetili smrcu, covjek se morao sakrivat...Filmoteka - Page 21 3111943984

kuš ... susretala sam ih uživo i točno te jeza ulovi kad ih vidiš ... debil do debila a puni nacijonalnog ponosa ... genetski sjebani do daske baš zato jer su se međusobno jebavali ... ko i kad sam doselila na otok pa u svakom razredu bio jedan sa konjskom glavurdom i ograničit a kasnije skužiš da mu je mama ujedno i tetka i sestra a otac brat i ujak u jednom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 10:07

pizda je napisao/la:a da, nisam big pusiju odgovorijo na pitanje o filmovima. Ima dosta filmova koi mi se dopadaju, starijih naravno jer vecinu novih i nisam pogledao Filmoteka - Page 21 684758713. Seven mi je odlican, Kumovi, Oslobađanje, Juznjacka utjeha, Tri kondorova dana, Alien, Predator, Blade runner, American beauty itd. itd. ima ih...


Tipicno muski... Filmoteka - Page 21 11484130

Mislim Predator...to je pogadno. To ne volim gledati. Alien je super, ali i njega mi je dovoljno gledati jednom, inace ne mogu zaspati.


Juce je na TV-u bio Forest Gump. Volim takve filmove koji u coveku izazovu pozitivne osecaje. Divan mi je Forest Gump. Filmoteka - Page 21 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 10:09

Glede Blade Runner-taj film jeste kultni film, ali se pitam kako bih na njega reagirala ukoliko bih ga sada prvi put pogledala. Mozda bi delovao naivno i mrvicu prevazidjeno, ko zna...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 10:13

cat_claw je napisao/la:

Tipicno muski... Filmoteka - Page 21 11484130

Mislim Predator...to je pogadno. To ne volim gledati. Alien je super, ali i njega mi je dovoljno gledati jednom, inace ne mogu zaspati.


jebiga, Predator je SF remek djelo bez obzira na Svarcenegera. Pa i Terminator je remek djelo a kad cujes nazive i vidis ko glumi mislis da ce bit neki film C produkcije...Filmoteka - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 10:15

cat_claw je napisao/la:Glede Blade Runner-taj film jeste kultni film, ali se pitam kako bih na njega reagirala ukoliko bih ga sada prvi put pogledala. Mozda bi delovao naivno i mrvicu prevazidjeno, ko zna...

ne bi...pazili su na detalje pa ce i za pedeset godina biti film bliske buducnosti...Filmoteka - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 10:19

Volim filmove sa Svarcenegerom. 
Od svih tih tabadzija i grdosija on mi je najdrazi. Slaj mi je bezveze, osim u onoj sceni kad vice "Adriaaaan! Adriaaan!". E tu mi je vec koma. Filmoteka - Page 21 30caqzl

A tek Steven Seagal...Filmoteka - Page 21 2q8aczm
Njegove bih filmove zakonom zabranila. Toliko su glupi da dok ih gledas lepo osecas kako ti mozdane celije odumiru.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 10:24

cat_claw je napisao/la:Volim filmove sa Svarcenegerom. 
Od svih tih tabadzija i grdosija on mi je najdrazi. Slaj mi je bezveze, osim u onoj sceni kad vice "Adriaaaan! Adriaaan!". E tu mi je vec koma. Filmoteka - Page 21 30caqzl

A tek Steven Seagal...Filmoteka - Page 21 2q8aczm
Njegove bih filmove zakonom zabranila. Toliko su glupi da dok ih gledas lepo osecas kako ti mozdane celije odumiru.

Seagal nije ni covjek, kamo li glumac. Vele da je po naravi ko i po izgledu, svinja.Filmoteka - Page 21 684758713
Ako cemo medju tabadzije svrstat i Brucea Willisa a tu bi svakako mogao spadati, onda glasam za njega. Inteligentan, cinik i zna glumit ali ce Oskara dobit jedino za zivotno djelo il ako pristane snimit film u kojem ce glumit nekog autista, invalida ili tamnoputog muslimana u Americi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 30.04.15 10:36

Da, Bruce Willis je super. Sharmantan je. I mnogo bolji glumac od gore spomenute trojke. On mi je postao drag jos u onoj seriji u kojoj je glumio sa Sibille Shepard. Moonlighting? Cini mi se da se tako zvala. Tada je jos imao kosu...Filmoteka - Page 21 30caqzl

Kad vec spominjes agresivce, navodno je i Jean Clode Van Dumm totalna svinja. Par puta je privodjen, jer je tukao zene. Filmoteka - Page 21 2q8aczm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 30.04.15 10:43

cat_claw je napisao/la:Da, Bruce Willis je super. Sharmantan je. I mnogo bolji glumac od gore spomenute trojke. On mi je postao drag jos u onoj seriji u kojoj je glumio sa Sibille Shepard. Moonlighting? Cini mi se da se tako zvala. Tada je jos imao kosu...Filmoteka - Page 21 30caqzl

Kad vec spominjes agresivce, navodno je i Jean Clode Van Dumm totalna svinja. Par puta je privodjen, jer je tukao zene. Filmoteka - Page 21 2q8aczm

a kad cujes cime su se prije bavili, sve ti je jasno. Arni i stalone su pitomiji jer su bili bilderi, nisu se bavili borilackim vjestinama ko van dam i segal...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 02.05.15 18:49

odgledala oba filma po pizdinoj preporuci i baš su dobri .. oslobođenje mi se čak više svidjelo od južnjačke utjehe iako je i ono dobro samo se meni pobrkali lončići .... tamo su redneksi bili među vlastitim redovima a ono po močvari su bili vrancuzi ... al baš ko da snimiš čavoglave kod nas ... i onda ti nakon ratova prebiri tko je bio u pravu a tko u krivu al meni se svidjela jedna druga poanta u oba filma a to je ono kako jedan čovjek može cijelu skupinu ugrozit ako nije prilagođen il priseban kad treba biti ... u prvom je onaj kreten šta je prvi pucao iz zajebancije a u drugom dobar čovjek kojeg je morila savjest pa uzrokovao onaj lom po slapovima i ugrozio sve ... ni jedan ni drugi slučaj ne valjaju al tako to biva u grupama kad se nešto mora zajednički odraditi, donositi odluke i pri tim odlukama ustrajati ... zato odjebi  sa pričom kako bi nakon brodoloma organizirala random grupu ljudi koji se nađu u nenormalnoj situaciji ... nakon što sam odgledala oba filma još sam više uvjerena da bih ja odmah otpičila po svoje i solo pa ako preživim, super, ako ne, sama sam si kriva a ne netko treći ... a drugi nek se organiziraju i snalaze sa tim neprilagođenim pojedincima koji bi frku pravili ... neb ja imala živaca za to nego bi me krenulo lopatom ubijat te ko šta je onaj ubio onog šta je krenuo maltretirati zarobljenika a prije toga odma procijenio tko je patološki luđak u grupi i treba ga vezati ... ono je meni skroz razumljivo i logično a ne trpit budalu i čekat kad će napravit sljedeću pizdariju ... brineš se za sebe i da sam preživiš i ako naletiš na nekog tko ti je sličan, ajd, imaš i partnera u tome ... a grupa nek se jebe sama i grupno ... baš bih se brinula za druge koji mi nisu bliski ni po čemu ...  Filmoteka - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 02.05.15 19:16

slijedom asocijacija, sjetila sam se svoje zatvorske teme pa obzirom da je metilda nova a još se nije očitala a krenulo ju razmišljanje u tom smjeru, možda dobije volju ubacit se

https://kultnix.forumcroatian.com/t613-zatvor

pročitala par prvih stranica i što se mene tiče, ništa se nije promijenilo ... i dalje bih bila više u samici nego na zatvorskom dvorištu sa ostalima čim bi krenule pizdarije ... o majketi, što ne mogu kad to krene ... samo se sjetim kad sam morala organizirati žeme da nešto rade, podijeliš zadatke a one umjesto da surađuju spiče se oko ničega a ja slušam i nemrem vjerovati oko čega se svađaju a ruku bih dala u vatru da ni one ne znaju ... probaš smirit situaciju a ono nejde jer se njima baš svađa a ja hvalim boga što nemam pištolj pri ruci jer bi svakoj spucala po jedan metak u gujscu a ostalima rekla, da nastavimo sa zadatkom bez imalo loše savjesti što ove šta se svađaju sad gujsca boli ... dakle, organizirala bih sama sebi da mi je dobro i u zatvoru a drugi nek se sami snađu ... tko me takne il proba spriječiti u tome, najebo a nakon toga bi me autoriteti ziher bacali uzastopce u samicu gdje bih mogla na miru nastaviti uživati u svojim mislima ako već ne mogu i u djelima Filmoteka - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 03.05.15 8:50

Sinoć gledala Blade Runnera. Sjetila se da sam ga već gledala kad Zhora kaže Ricku da ne bi radila tu gdje radi da ima pravu zmiju. Najviše mi se svidjela Vangelisova glazba, a još zbrajam ostale utiske. Nisam oduševljena jer da sam bila ne bih ga zaboravila nakon prvog gledanja. Filmoteka - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 03.05.15 8:54

kišna glista je napisao/la:slijedom asocijacija, sjetila sam se svoje zatvorske teme pa obzirom da je metilda nova a još se nije očitala a krenulo ju razmišljanje u tom smjeru, možda dobije volju ubacit se

https://kultnix.forumcroatian.com/t613-zatvor

pročitala par prvih stranica i što se mene tiče, ništa se nije promijenilo ... i dalje bih bila više u samici nego na zatvorskom dvorištu sa ostalima čim bi krenule pizdarije ... o majketi, što ne mogu kad to krene ... samo se sjetim kad sam morala organizirati žeme da nešto rade, podijeliš zadatke a one umjesto da surađuju spiče se oko ničega a ja slušam i nemrem vjerovati oko čega se svađaju a ruku bih dala u vatru da ni one ne znaju ... probaš smirit situaciju a ono nejde jer se njima baš svađa a ja hvalim boga što nemam pištolj pri ruci jer bi svakoj spucala po jedan metak u gujscu a ostalima rekla, da nastavimo sa zadatkom bez imalo loše savjesti što ove šta se svađaju sad gujsca boli ... dakle, organizirala bih sama sebi da mi je dobro i u zatvoru a drugi nek se sami snađu ... tko me takne il proba spriječiti u tome, najebo a nakon toga bi me autoriteti ziher bacali uzastopce u samicu gdje bih mogla na miru nastaviti uživati u svojim mislima ako već ne mogu i u djelima  Filmoteka - Page 21 1523192931

Meni se čini da bih i ja nakon par dana završila u samici. Filmoteka - Page 21 1523192931  Nisam baš timski igrač, niti mogu podnijeti tuđe vratolomije, najradije sve odradim sama a ako netko pravi problem ne da mi se svađati oko toga pa se najradije izdvojim i nastavim po svome. Nije da sam baš sklona autoritetima tako da bih imala problema i sa zatvorskim čuvarima. Sve u svemu, uživala bih u samici sa svojim mislima.  Filmoteka - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 03.05.15 10:09

Ja sve to pogledam i procitam i mam zaboravim... bez obzira koliko me se dojmilo.... valjda sam glupa.
Blade runner mi je bio dobar filmek, mi lajk it
A ova druga dva koje pizda navodi, a kisna gleda su mi isto ok, ali mi je presmijesno jer je na bivsem forumu postojala grupica buzecana koji su onanirali na te filmeke... i bili su u istom djiru ko pizdek, priroda, sume, kampiranja... oni su jako brijali i na prezivljavanja u prirodama pa su i onog beara gledali s gustom i na njega su drkali... uglavnom vrlo slicna nakupina bio testosterona... vrlo dragi deckici... ali uglavnom smo bili iz razlicitih galaksija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 03.05.15 13:23

Vel'ka Maca je napisao/la:Ja sve to pogledam i procitam i mam zaboravim... bez obzira koliko me se dojmilo.... valjda sam glupa.
Blade runner mi je bio dobar filmek, mi lajk it



Meni treba malo više vremena da mi film 'legne' odnosno da se slegnu dojmovi, ali me prvi dojam rijetko kada prevari. Tako je i sa Blade Runnerom, makar sada mogu vidjeti i njegove kvalitete, posebno na filozofskom planu mišljenja o čovjeku i onome što čovjeka čini čovjekom.
Naime, najprije mi se nije svidjela apokaliptična atmosfera noći i sumraka u kojem stalno pada kiša, u kojoj se život odvija na ulicama gdje nema prostora ni za hodanje a interijeri su prazni i destruirani, a uz to moram spomenuti i nelogičnosti koje sam primijetila i koje odmah utječu na moj doživljaj filma, posebno ako se ne mogu (kao u Shawshank Redemption) poistovjetiti sa nekim od likova, a u godinama sam kad mi ne odgovaraju tjeskobne egzistencijalne dramske priče. Nije mi sasvim jasno zbog čega je replikante trebalo ubiti ako od njih nije postojala realna prijetnja za čovječanstvo budući da im je isticao rok trajanja a to je njihov tvorac morao znati. Nadalje,  u jednom trenutku umjesto kiše počinje padati snijeg da bi u sljedećem kadru opet padala kiša. To je sitnica, ali meni te sitne nelogičnosti ne mogu promaknuti i kvare mi ukupni dojam filma. Cjepidlaka. Filmoteka - Page 21 1523192931

A sada o onome što mi se svidjelo – a to je preispitivanje onog ljudskog u nama samima – što je to što nas čini čovjekom više od replikanata. Kad sam jutros na temu na onim kultnima stavila scenu iz filma s naslovom Tears in rain upitala sam se po čemu je Rick više čovjek od Roya koji, kao replikant predviđen da bude bez emocija, spašava čovjeka koji ga želi ubiti. Tako da... dobrota je ta koja čovjeka čini čovjekom. Malo sam nabacala misli, prevelika je gužva oko mene, ali to bi bilo to... u grubim crtama. Filmoteka - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 21 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 23. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.