kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 12 / 23. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 31.03.14 11:14

kišna glista je napisao/la:tako sam ja išla gledat onog lone rengera samo zato jer je johnny depp glumio onog otkačenog indijanca ... al film ko film je smijurija živa ...

..pa Cat woman, pa Lara Croft...jebote kuzim ako se to prikazuje u terminu djecjih filmova ali ako odrasli to gledaju u nekim vecernjim terminima onda im svaka cast...
Jucer sam na netu probao pogledat Hobita, stigao uz krace stanke do trecine ali dalje nisam mogao. Preglupo ali djeci bi se vjerojatno dopalo. Ne kuzim zasto to stavljaju medju filmove za odrasle...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 31.03.14 12:17

meni je gospodar prstenova bio ok kod prvog gledanja ... kasnije kad su mi se klinke ulovile to vrtit po sto puta, počeo mi izlazit na uši ... valjda mi zato ni taj hobit nije sjeo kako treba ... odgledala 1. dio, nije mi bio ne znam šta, drugi krenula pa stala ... šta je previše, previše je ... a knjigu sam sa užitkom pročitala al davno prije nego je film snimljen ... kasnije sam odgledala crtani na tu temu i isto mi je bio ok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 31.03.14 12:41

kišna glista je napisao/la:meni je gospodar prstenova bio ok kod prvog gledanja ... kasnije kad su mi se klinke ulovile to vrtit po sto puta, počeo mi izlazit na uši ... valjda mi zato ni taj hobit nije sjeo kako treba ... odgledala 1. dio, nije mi bio ne znam šta, drugi krenula pa stala ... šta je previše, previše je ... a knjigu sam sa užitkom pročitala al davno prije nego je film snimljen ... kasnije sam odgledala crtani na tu temu i isto mi je bio ok

meni je to prebesmisleno i predosadno pa ma koliko volijo fantastiku. I knjiga mi bila odvratna Filmoteka - Page 12 684758713. Covjece, u prvoj trecini filma su pobili stotinjak onih Orka, ko da je Segal glavna uloga... Filmoteka - Page 12 3111943984 I opet onaj predosadni prsten, stvarno postanes ocajan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 31.03.14 12:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni je gospodar prstenova bio ok kod prvog gledanja ... kasnije kad su mi se klinke ulovile to vrtit po sto puta, počeo mi izlazit na uši ... valjda mi zato ni taj hobit nije sjeo kako treba ... odgledala 1. dio, nije mi bio ne znam šta, drugi krenula pa stala ... šta je previše, previše je ... a knjigu sam sa užitkom pročitala al davno prije nego je film snimljen ... kasnije sam odgledala crtani na tu temu i isto mi je bio ok

meni je to prebesmisleno i predosadno pa ma koliko volijo fantastiku. I knjiga mi bila odvratna Filmoteka - Page 12 684758713. Covjece, u prvoj trecini filma su pobili stotinjak onih Orka, ko da je Segal glavna uloga... :DI opet onaj predosadni prsten, stvarno postanes ocajan...

pa tako nekako mora izgledati film onima koji nisu pročitali knjigu ... baš sam se pitala kako to mora izgledati ... jer fakat je previše onih scena borbi a sva ona silna simbolika nekako nestane a oko nje se cijela priča vrti ... al fora su mi moja djeca kad su to gledala pa sve gledam hoće li ih bit strah onih uruk haija ... i na kraju mi mala izjavi da joj liče na moje kekse koje sam tada pravila ... oni američki cockies ... a druga veli, istina! točno tako izgledaju a pogotovo onaj jedan blijed i bez uha ... a ja se bojim da mi djeca ne doživljavaju traumu od koje neće moć spavati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 31.03.14 12:53

kišna glista je napisao/la: al fora su mi moja djeca kad su to gledala pa sve gledam hoće li ih bit strah onih uruk haija  ... i na kraju mi mala izjavi da joj liče na moje kekse koje sam tada pravila ... oni američki cockies ... a druga veli, istina! točno tako izgledaju a pogotovo onaj jedan blijed i bez uha ... a ja se bojim da mi djeca ne doživljavaju traumu od koje neće moć spavati

kako ce ih biti strah kad si im pravila horror kekse, torte oblika lubanje i sl. Ocvrsnula djeca... Filmoteka - Page 12 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 31.03.14 12:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: al fora su mi moja djeca kad su to gledala pa sve gledam hoće li ih bit strah onih uruk haija  ... i na kraju mi mala izjavi da joj liče na moje kekse koje sam tada pravila ... oni američki cockies ... a druga veli, istina! točno tako izgledaju a pogotovo onaj jedan blijed i bez uha ... a ja se bojim da mi djeca ne doživljavaju traumu od koje neće moć spavati

kako ce ih biti strah kad si im pravila horror kekse, torte oblika lubanje i sl. Ocvrsnula djeca... Filmoteka - Page 12 1523192931 

druga djeca skupljaju sličice ovih mačaka što su na macinom avataru, puzzle sastavljaju sa slikama psića i mačića a moje skupljaju kosti i sastavljaju da vide čije su  Filmoteka - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 31.03.14 13:10

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: al fora su mi moja djeca kad su to gledala pa sve gledam hoće li ih bit strah onih uruk haija  ... i na kraju mi mala izjavi da joj liče na moje kekse koje sam tada pravila ... oni američki cockies ... a druga veli, istina! točno tako izgledaju a pogotovo onaj jedan blijed i bez uha ... a ja se bojim da mi djeca ne doživljavaju traumu od koje neće moć spavati

kako ce ih biti strah kad si im pravila horror kekse, torte oblika lubanje i sl. Ocvrsnula djeca... Filmoteka - Page 12 1523192931 

druga djeca skupljaju sličice ovih mačaka što su na macinom avataru, puzzle sastavljaju sa slikama psića i mačića  a moje skupljaju  kosti  i sastavljaju da vide čije su  Filmoteka - Page 12 1523192931 

mozda postanu forenzicarke, nikad ne znas, pa im dobro dodje. Imas i seriju "Bones" koja se bavi time...Filmoteka - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 31.03.14 13:13

pizda je napisao/la:

mozda postanu forenzicarke, nikad ne znas, pa im dobro dodje. Imas i seriju "Bones" koja se bavi time...Filmoteka - Page 12 684758713

bar uče kako izgleda rl a ne kad tamo netko udomi mačku il psa pa se zgražava što živina piša, sere, linja se i na kraju krepa ... ove moje znaju i sa dignitetom organizirat sprovod  Filmoteka - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 04.04.14 9:02

Naisla na vest o poslednjoj epizodi How I met your mother. Radoznalo otvorila spoiler, jer jako volim tu seirju, i uzasno se razocarala. Filmoteka - Page 12 RrnmedKako su jednu zabavno-humoristicku seriju mogli zavrsiti na onakav nacin? Filmoteka - Page 12 Qnwg93Filmoteka - Page 12 Rrnmed
Sirom interneta je osvanuo tzv "shitstorm" ( kakav oduran izraz) i prava hajka na pisce scenarija. How I met your mother fanovi su u fazonu pronaci, politi benzinom i zapaliti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 04.04.14 10:01

Uzasno glupa serija koja iritira sve koje znam. Ta i ona Svijet po Jimu, tako nekako, sa Belusijem. Koji jeftin humor, to ni retardirani ne mogu popit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  orion 05.04.14 21:07

gledala neku emisiju o orangutanima ....ježušmarija kak su nam slični .... i ne mislim samo na facu  Filmoteka - Page 12 1523192931 

Filmoteka - Page 12 Orangutan-solo

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 05.04.14 23:37

orion je napisao/la:gledala neku emisiju o orangutanima ....ježušmarija kak su nam slični .... i ne mislim samo na facu  Filmoteka - Page 12 1523192931 

Filmoteka - Page 12 Orangutan-solo

jelda


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Lena 06.04.14 6:18

kišna glista je napisao/la:
pa tako nekako mora izgledati film onima koji nisu pročitali knjigu ... baš sam se pitala kako to mora izgledati ... jer fakat je previše onih scena borbi a sva ona silna simbolika nekako nestane a oko nje se cijela priča vrti ... al fora su mi moja djeca kad su to gledala pa sve gledam hoće li ih bit strah onih uruk haija  ... i na kraju mi mala izjavi da joj liče na moje kekse koje sam tada pravila ... oni američki cockies ... a druga veli, istina! točno tako izgledaju a pogotovo onaj jedan blijed i bez uha ... a ja se bojim da mi djeca ne doživljavaju traumu od koje neće moć spavati

kad smo 1. put gledali 1, dio mene sve prpa kako će oni reagirat.....bili su još mali.....i onda mali onako zaključno komentira.....a sve su ti to seko (da ne stavim ime) samo maske i šminka....nisu ti oni zapravo.....onako malo sebi objašnjava, malo njoj  Filmoteka - Page 12 1523192931  ona je imala 4 mislim i odlučno kaže.....a jesu im i maske  Filmoteka - Page 12 11484130 
najgore su scene one kad izlaze iz vode mrtvi.....i kad se njihovi duhovi uzbune.....to je bilo malo brrrr....ali ok i to su komentirali uz objašnjenja
uglavnom sjeli su im gospodari i nije bilo neke prpe niti straha.....pa smo do sad pogledali 10 puta  Filmoteka - Page 12 3111943984 
i meni dozvizdili.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 06.04.14 9:54

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pa tako nekako mora izgledati film onima koji nisu pročitali knjigu ... baš sam se pitala kako to mora izgledati ... jer fakat je previše onih scena borbi a sva ona silna simbolika nekako nestane a oko nje se cijela priča vrti ... al fora su mi moja djeca kad su to gledala pa sve gledam hoće li ih bit strah onih uruk haija  ... i na kraju mi mala izjavi da joj liče na moje kekse koje sam tada pravila ... oni američki cockies ... a druga veli, istina! točno tako izgledaju a pogotovo onaj jedan blijed i bez uha ... a ja se bojim da mi djeca ne doživljavaju traumu od koje neće moć spavati

kad smo 1. put gledali 1, dio mene sve prpa kako će oni reagirat.....bili su još mali.....i onda mali onako zaključno komentira.....a sve su ti to seko (da ne stavim ime) samo maske i šminka....nisu ti oni zapravo.....onako malo sebi objašnjava, malo njoj  Filmoteka - Page 12 1523192931  ona je imala 4 mislim i odlučno kaže.....a jesu im i maske  Filmoteka - Page 12 11484130 
najgore su scene one kad izlaze iz vode mrtvi.....i kad se njihovi duhovi uzbune.....to je bilo malo brrrr....ali ok i to su komentirali uz objašnjenja
uglavnom sjeli su im gospodari i nije bilo neke prpe niti straha.....pa smo do sad pogledali 10 puta  Filmoteka - Page 12 3111943984 
i meni dozvizdili.....

isto sam i ja imala ... onih groznih scena klanja su bile svjesne da su maske al mlađa mi se bojala onog golumna ... nije ga mogla smisliti nako štrkljavog i kad počne pričati ... dijete se ježilo od njega pa smo morali preskakati scene gdje se on pojavljuje

sram me reć koliko se puta to kod nas vrtilo  Filmoteka - Page 12 1523192931  to i šrek ... bokte, napamet znamo oboje i svi nam bili ko familija, da nam se na vratima pojave ne bi se čudili uopće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 07.04.14 21:55

Navukla sam se, ko mali majmun na sol, na igre prijestolja....
Na pocetku mi je tu bilo prevec odsjecenih glava i ekstremiteta i ful me podsjecalo na dinastiju (sto zapravo ije, ruku na srce  Filmoteka - Page 12 1523192931 ) i uglavnom, zbaljim u nj svaku slobodnu sekundu....

Ali kako ja uvijek kasnim s tim megaturbodistraksn popularnim serijama i filmovima... ne bi ja ni sad ovo upratila da nisam otkrila sestrinsku stranicu filmovite u nastajanju, www.serijex.com i tamo nasla sve sezone s prijevodom... i picim ih online, sve na izvolte.... divotica.... idem sad dalje zbaljit... planiram do jedan... onda se moram potjerat u krevet...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 07.04.14 23:00

odgledala odiseja sa klincima ... klinkama se svidio  Filmoteka - Page 12 684758713 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.04.14 10:43

Ko voli crtice moze pogledati Rio i Rio 2  Filmoteka - Page 12 1zouo36





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 11.04.14 10:47

mogu gledat puno tom i đerija za redom ali onako, po pet minuta. Cjelovecernji crtic, ma kakvi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.04.14 10:54

I jos malo crtaca. Filmoteka - Page 12 1zouo36
Despicable me 1 i 2 su bili prava uznenadjenja. Kada sam sa malenim otisla u bioskop mislila sam da nece  biti nesto, jer crtic i nije bas "klasican", ali je uzasno sladak i stvarno super.

Ona vesela pesmica od Pharrell - Happy je iz Despicable me 2 Filmoteka - Page 12 1zouo36


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 14.04.14 10:11

sinoć odgledala http://www.filmovita.com/crazy-stupid-love-2011/ ... uglavnom ,neka američka verzija zapetljancija oko prevara u braku, ljubavnim zavrzlamama a sve nerealno do boli ... uživo to ide puno jednostavnije  Filmoteka - Page 12 11484130  al eto, da ja snimam takve filmove ne bi trajali ni pet minuta pa dobro da to rade amerikanci  Filmoteka - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 16.04.14 12:44

simpatičan film za odgledat ako se zanemari romantična priča koja se vrlo loše provlači kroz čitav film ...

http://www.filmovita.com/midnight-in-paris-2011/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 20.04.14 0:06

neki dan sa užitkom opet odgledala gladijatora ... predobar ¨!

sad slučajno naletila na orlanda ... još jedan odličan film pa koga zanima dok ga ne skinu sa youtuba


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Lena 20.04.14 7:32

opa ima ovdje dobrih ideja i za velike i za male.....
mi sinoć opet gledali avatar....meni je poprave dobar film....bajkovito sa porukom....a svi oni prizori su krasni.....šuma,stablo veeeeliko i stabla, priroda za poželiti....milina
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 24.04.14 21:05

etogac... svršila sam... uz zvuke fanfara...
dva tjedna mi je trebalo za pet sezona breaking bada...
nije ni čudo da je serija pobrala svo brdo nagrada... olićna je  Filmoteka - Page 12 1523192931 

ne možeš pogledati samo jednu epoizodu, vuče na drugu i treću i četvrtu i petu...
i ne samo mene
malo sam se mučila sa prve dvije sezone, iako su one u stvari najbolje, ovo kasnije klizi ko ludo
sa svima sam se složila da dijelimo isti prijelomni trenutak kada mr. whita više ne možemo gledati sa simpatijama...

još ću samo true detective pogledati.
za njih sam čula da su još bolji od breaking bada.

ja sam gledala online sa engleskim titlovima na: http://www.rainiertamayo.com/breaking-bad.html
a ima je sa hrvatskim/srpskim na www.filmovix.com i www.ubioskop.com ali nisam mogla instalirati javu i blablabla...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 24.04.14 22:53

Vel'ka Maca je napisao/la:etogac... svršila sam... uz zvuke fanfara...
dva tjedna mi je trebalo za pet sezona breaking bada...
nije ni čudo da je serija pobrala svo brdo nagrada... olićna je  Filmoteka - Page 12 1523192931 

ne možeš pogledati samo jednu epoizodu, vuče na drugu i treću i četvrtu i petu...
i ne samo mene
malo sam se mučila sa prve dvije sezone, iako su one u stvari najbolje, ovo kasnije klizi ko ludo
sa svima sam se složila da dijelimo isti prijelomni trenutak kada mr. whita više ne možemo gledati sa simpatijama...

još ću samo true detective pogledati.
za njih sam čula da su još bolji od breaking bada.

ja sam gledala online sa engleskim titlovima na: http://www.rainiertamayo.com/breaking-bad.html
a ima je sa hrvatskim/srpskim na www.filmovix.com i www.ubioskop.com ali nisam mogla instalirati javu i blablabla...

vjerujem ti na riječ da se radi o odličnoj seriji al mislim da se ne bih mogla više nahaklat niti na jednu ... bokte, pa to treba danima pratiti  Filmoteka - Page 12 984513234  moja koncentracija to ne bi izdržala ... imam već sada problem i sa čitanjem knjiga ako me ne uvati na prvu i ne pročitam ju u par dana ... čim ju odložim i čitanje traje duže od toga - zaboravi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 12 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 23. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.