kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Stranica 3 / 27. Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 29.01.13 13:45

darla je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Hvatam vase upise, hvatam, pokusavam se ukljuciti u razgovor....skroz sam u stresu!
Ovaj.. hocu reci, da li je taj sa religije objasnio kako cemo se svi "zgusnuti" na ovoj malenoj planeti ako cemo vec svi ziveti vecno? Valjda cemo se i razmnozavati, pa gde ce onda sav taj narod?! Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl

@ Pipi spremi ogromne zalihe bilja, najebali smo Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Ne, niti to niti neke druge stvari na koje mu postavljamo pitanja, ali covjek pravo uvjeren, pa reko sto nebi gledali pozitivne strane toga Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713 badava bilje, nekad je za milijardu ljudi vise trebalo par stoljeca, sad treba par godina. I bez besmrtnosti ce nas biti ko mrava jebate...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713. Ja ne kuzim sta ce ta masa ljudi jest, gdje ce radit. Kolonizacija Marsa ce na kratko ublazit situaciju ali nakon Marsa vise nemamo gdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 29.01.13 13:46

kišna glista je napisao/la:

ljudi drže preparirane životinja po zidovima ( prave mumije )




Kod bake i deke u kuci su na zidu bili fazani, jelenski rogovi i svasta nesto. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Rrnmed Ali ne svuda, vec samo u dekinoj sobi. Deda je bio lovac...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  taja 29.01.13 13:47

pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Hvatam vase upise, hvatam, pokusavam se ukljuciti u razgovor....skroz sam u stresu!
Ovaj.. hocu reci, da li je taj sa religije objasnio kako cemo se svi "zgusnuti" na ovoj malenoj planeti ako cemo vec svi ziveti vecno? Valjda cemo se i razmnozavati, pa gde ce onda sav taj narod?! Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl

@ Pipi spremi ogromne zalihe bilja, najebali smo Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Ne, niti to niti neke druge stvari na koje mu postavljamo pitanja, ali covjek pravo uvjeren, pa reko sto nebi gledali pozitivne strane toga Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713 badava bilje, nekad je za milijardu ljudi vise trebalo par stoljeca, sad treba par godina. I bez besmrtnosti ce nas biti ko mrava jebate...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713. Ja ne kuzim sta ce ta masa ljudi jest, gdje ce radit. Kolonizacija Marsa ce na kratko ublazit situaciju ali nakon Marsa vise nemamo gdje...

Čini ti se...
Sa Marsa ćemo opet na neku drugu planetu bližu Marsu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  darla 29.01.13 13:47

Cat_Claw je napisao/la:


Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl Znaci, deka ju je hvatao na sharm i lep glas.

A meni su ti stari uzasno zanimljivi kad pocnu pricati o tome kako je "nekad bilo". Baka bi cesto znala reci kako je deda bio veoma uporan i kako je "na korzou" stalno hodao za njom, pa kad je vidi, onda malo digne sesir i kaze:"Dobar dan." A baka:"Ma sta on meni dobar dan, kao da sam ja od takvih!" Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 2iaap79

A sta je, da je lijepo je pjevao Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 11484130

Srca ti, danas bi ju srce strefilo sto ovi dilberi dobacuju, a on se fino pristojno. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Jos bolji ti je bio pradida moj. Imao prvu zenu sa njom dvoje djece, mlada umrla od tuberkuloze. Polsije se ozenio za drugu sa njom zivio preko 40 godina, a ovom nekih par prvom, kad je bio star pricao samo o prvoj, kako mu je bila fina, lijepa dobra, draga ... kad bi ga pitao za drugu, samo bi odmahnuo rukom i nastavio dalje o svojoj Jeli, a kako je lijepe plave oci imala, a kako je bujne pepeljaste uvojke imala Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 29.01.13 13:49

kišna glista je napisao/la:
ljudi drže preparirane životinja po zidovima ( prave mumije ) a tebe nečija ljudska kosa podsjeća na mumije Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3111943984

a na šta te onda podsjeća pseća lubanja? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931 to mi recimo, stvarno visi na zidu i pofarbana onak šareno ... vidiš, mogla bih joj okačit one svoje pletenice da izlega slatko Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

grozim se i prepariranih zivotinja. Ajd, drugo je kad u nekoj lovackoj kuci vidis glavu jelena sa rogovima, to vec nekako ide. Sjecam se da sam ko klinac isao kod neke susjede, ona imala prepariranu lisicu. Meni je to izazivalo gadjenje, kompromitacija zivotinje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  darla 29.01.13 13:50

pizda je napisao/la:

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713 badava bilje, nekad je za milijardu ljudi vise trebalo par stoljeca, sad treba par godina. I bez besmrtnosti ce nas biti ko mrava jebate...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713. Ja ne kuzim sta ce ta masa ljudi jest, gdje ce radit. Kolonizacija Marsa ce na kratko ublazit situaciju ali nakon Marsa vise nemamo gdje...

Ma prica pizdarije, ali nas barem zabavlja. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Poradi ovog drugog nebi se brinula, par kataklizmi, koja nuklearna eksplozija i sve ce biti u redu Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 29.01.13 13:51

taja je napisao/la:

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713 badava bilje, nekad je za milijardu ljudi vise trebalo par stoljeca, sad treba par godina. I bez besmrtnosti ce nas biti ko mrava jebate...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713. Ja ne kuzim sta ce ta masa ljudi jest, gdje ce radit. Kolonizacija Marsa ce na kratko ublazit situaciju ali nakon Marsa vise nemamo gdje...

Čini ti se...
Sa Marsa ćemo opet na neku drugu planetu bližu Marsu[/quote]

Koju? Nema sanse, neke udaljenosti tehnika ne moze proc pa ma kako napredna bila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 29.01.13 13:51

taja je napisao/la:

Ma da...koja uvreda... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

Pa bilo je nekulturno da ti se neko koga ne poznajes uopste obrati. Pogotovo u odnosima muskarac-zena. Ako je sa njom zeleo da razgovara neko koga ona poznaje bi ga morao zvanicno predstaviti i upoznati ih. Kako baka kaze "samo su barabe tako po ulici dobacivale". Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl
I na kraju se udala za tu "barabu".

A najbolja mi je kad kaze:"Tvoj deda je bio izrazito lep covek. Zene su ludele za njim. Imao je on i ljubavnica, ja to sve znam, ali ja sam uvek bila PRVA, a sve one DRUGE i prolazne. Meni u krevetu nikad duzan nije ostao!" Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 2iaap79

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 29.01.13 13:52

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713 badava bilje, nekad je za milijardu ljudi vise trebalo par stoljeca, sad treba par godina. I bez besmrtnosti ce nas biti ko mrava jebate...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713. Ja ne kuzim sta ce ta masa ljudi jest, gdje ce radit. Kolonizacija Marsa ce na kratko ublazit situaciju ali nakon Marsa vise nemamo gdje...

Ma prica pizdarije, ali nas barem zabavlja. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Poradi ovog drugog nebi se brinula, par kataklizmi, koja nuklearna eksplozija i sve ce biti u redu Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 11484130

da, i ajd jovo nanovo...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  darla 29.01.13 13:53

Cat_Claw je napisao/la:

Pa bilo je nekulturno da ti se neko koga ne poznajes uopste obrati. Pogotovo u odnosima muskarac-zena. Ako je sa njom zeleo da razgovara neko koga ona poznaje bi ga morao zvanicno predstaviti i upoznati ih. Kako baka kaze "samo su barabe tako po ulici dobacivale". Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl
I na kraju se udala za tu "barabu".

A najbolja mi je kad kaze:"Tvoj deda je bio izrazito lep covek. Zene su ludele za njim. Imao je on i ljubavnica, ja to sve znam, ali ja sam uvek bila PRVA, a sve one DRUGE i prolazne. Meni u krevetu nikad duzan nije ostao!" Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 2iaap79

I ona je prava fakinka vidim ja Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 29.01.13 13:54

darla je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:

Pa bilo je nekulturno da ti se neko koga ne poznajes uopste obrati. Pogotovo u odnosima muskarac-zena. Ako je sa njom zeleo da razgovara neko koga ona poznaje bi ga morao zvanicno predstaviti i upoznati ih. Kako baka kaze "samo su barabe tako po ulici dobacivale". Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl
I na kraju se udala za tu "barabu".

A najbolja mi je kad kaze:"Tvoj deda je bio izrazito lep covek. Zene su ludele za njim. Imao je on i ljubavnica, ja to sve znam, ali ja sam uvek bila PRVA, a sve one DRUGE i prolazne. Meni u krevetu nikad duzan nije ostao!" Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 2iaap79

I ona je prava fakinka vidim ja Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

bogme ima Cat dobre gene, sad mi je jasniji njezin blog...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  taja 29.01.13 13:54

Cat_Claw je napisao/la:
taja je napisao/la:

Ma da...koja uvreda... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

Pa bilo je nekulturno da ti se neko koga ne poznajes uopste obrati. Pogotovo u odnosima muskarac-zena. Ako je sa njom zeleo da razgovara neko koga ona poznaje bi ga morao zvanicno predstaviti i upoznati ih. Kako baka kaze "samo su barabe tako po ulici dobacivale". Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl
I na kraju se udala za tu "barabu".

A najbolja mi je kad kaze:"Tvoj deda je bio izrazito lep covek. Zene su ludele za njim. Imao je on i ljubavnica, ja to sve znam, ali ja sam uvek bila PRVA, a sve one DRUGE i prolazne. Meni u krevetu nikad duzan nije ostao!" Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 2iaap79

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

Ali jedna se stvar nije promijenila, a to je da su žene onda i sad voljele "barabe"
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 29.01.13 13:55

darla je napisao/la:

A sta je, da je lijepo je pjevao Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 11484130

Srca ti, danas bi ju srce strefilo sto ovi dilberi dobacuju, a on se fino pristojno. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Jos bolji ti je bio pradida moj. Imao prvu zenu sa njom dvoje djece, mlada umrla od tuberkuloze. Polsije se ozenio za drugu sa njom zivio preko 40 godina, a ovom nekih par prvom, kad je bio star pricao samo o prvoj, kako mu je bila fina, lijepa dobra, draga ... kad bi ga pitao za drugu, samo bi odmahnuo rukom i nastavio dalje o svojoj Jeli, a kako je lijepe plave oci imala, a kako je bujne pepeljaste uvojke imala Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1619348112

Pa bas je bezobrazan! Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl

I moja se baka zvala Jelena...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36 Bas su mi bili dragi...to dvoje divnih ljudi. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36 Mamini roditelji. Tatina mama je isto bila divna, a tatinog tate se slabo secam.

Moram ici.
Uzivajte i lepo se druzite. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36
Ciaos drugari. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  darla 29.01.13 13:56

pizda je napisao/la:

bogme ima Cat dobre gene, sad mi je jasniji njezin blog...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Blog cvjeta od kad i mala_cat na njemu pise ... genetika je ocita Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  darla 29.01.13 13:57

Ciaos Kato Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3859399978

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 29.01.13 14:31

samo da van se javin i da znate da sam tu negdi, vidin vas. Cili dan u zurbi, posla priko glave jeben ti posa. Iden sad zapalit duvan i natocit si casu vina. Nema smisla da san cili dan sa praznin zelucen. Jos da vas pohvalin, nakon moje kritike ste vec puno boji i radosna san zbog tog.

Pozdravite mi onu alapacu loluziju jeba je esco...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 29.01.13 15:57

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

meni je strašno žao kose Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 957247240

mene to uvijek frizerka pita, pa kako mi nije žao... a ja njoj reeži ionak raste ko blesava ... za godinu dana će biti ista ...

ne kužim odakle takav strah radi kose....masu ženskica nikad ni ne mijenja frizuru...uvijek ista....pa to je dosadno....a kosa raste...bar ona uvijek raste Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 29.01.13 15:59

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

ahahahah....

brzo sliku Kreše kako se drpa dok čita visti

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931..i buhe kako iskacu na pult...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713

I ne stavljaj Jehudija u blizini, jesi čuo. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 4060723073

Yehudi je na sigurnoj udaljenosti, Lena Pomala vec nije...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

kupit ću ja pcajzlomor za svaki slučaj...nema šanse da odem nepripremljena i da me krešo zarazi Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 29.01.13 16:08

Cat_Claw je napisao/la:I zaboravila sam reci da se ne farbam, osim nakon letovanja, jer mi kosa puno posvetli, lepo mi to stoji, ali kad mi pocne rasti moja malo tamnija boja, izgleda nekako bezveze.

U principu sam uvek bila strasljiva sto kad je farbanje u pitanju. Nikada nisam imala smelosti da kosu ofarbam u neku, recimo, potpuno drugaciju buju od moje prirodne.

Blizi se "fasching", pa sam kupila plavu periku. Napred ima siske, do ispod usiju, s tim sto je jedna strana malo kraca i ravna, a druga nesto duza i koso isecena. Odlicno mi stoji! Nisam mogla ni sanjati da bi mi plava kosa onako dobro stajala. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl

Kad mi pocnu rasti sede...mozda onda skupim hrabrosti pa postanem plavusa. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzlKad vec budem morala da se farbam onda bar nesto drugacije. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 30caqzl

meni su sijede počele ima par godina,a kako je kosa crna vide se....i živciraju me....tako da se sad već moram farbat svako malo radi te vidljivosti koja mi jako smeta....pa ofarbam samo taj najvidljiviji dio razdjelajk i malo sa strane....ostalo ne....a prirodno sam crna

šta se tiče plave perike i ja probala i stoji mi genijalno....a crne obrve i tamne oči kontrast,ali stoji....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

ja nikad neću bit plavuša jer nije moja boja....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 29.01.13 23:08

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

meni je strašno žao kose Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 957247240

mene to uvijek frizerka pita, pa kako mi nije žao... a ja njoj reeži ionak raste ko blesava ... za godinu dana će biti ista ...

ne kužim odakle takav strah radi kose....masu ženskica nikad ni ne mijenja frizuru...uvijek ista....pa to je dosadno....a kosa raste...bar ona uvijek raste Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 11484130

jedna sam odtih al ne zbog straja neg mi se stvarno ne da razmišljati o tome... ajd, sad sam ju promijenila al samo zato jer sam naletila na neku mladu nadobudnu frizerku kojoj sam rekla, reži i smisli nešto što neću morati tenditi, specijalno fenirati i da mi ne ide u oči i da ne moram svakih dva tjedna kod frizera.... i žena smislila Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 30.01.13 12:43

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Ishgqx5nmmhefhll8w47
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.01.13 12:47

pizda je napisao/la:Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Ishgqx5nmmhefhll8w47

prvo što sam se upitala kad sam otvorila sliju je bilo, čije odijelo sad nosi krešo? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3111943984 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3111943984 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 3111943984 prvo mi pao na pamet onaj mali rom al ajde, nisam bila daleko od istine Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 30.01.13 13:29

ova tema se pretvorila u wajter raport, jos malo pa ce se obnoviti po treci put...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.01.13 13:51

U srednjoj skoli su najvece bitange u razredu napravile skec koji je trebao da ismeje i iskarikira jedno moje odgovaranje...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36
Bila sam odlican djak, ali sam dobila jedinicu zbog saputanja, a kako je to bilo na kraju godine i kako mi je obecao da cu ici na polaganje i da mi nece dati sansu sa popravak, i ako sam uvek imala 5, bila sam poprilicno uzbudjena kada se profesor napokon smeksao. Znala sam citavu knjigu napamet i sva zadihana, uplasena i uz drhtanje odgovarala sam "brzinom svetlosti".

"Bitka na Ceru je jedna od prvih vaznijih bitaka u Prvom svetskom ratu u kojoj su srpske snae pod vodjstvom Stepe Stepanovica odnele pobedu nad austrougraskom vojskom....Profesore, mogu li da udahnem?"
"Moze!"
"Hvala! Aaaaaaahhhhh!"


...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36

E tako se sad osecam. Kao da trebam duboko udahnuti i nastaviti dalje. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36

Dobro si odelo posudio Kresici. Vidi se da imas ukusa...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 1zouo36


P.S. Nisam stvarno trazila dozvolu da udahnem, ali su me manijaci tako iskarikirali, ali se jesam mucila i uzbudjenju hvatala vazduh...Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 2z68cx3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  pizda 30.01.13 14:23

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 00g2nsh7j97ggsx4jc
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 3 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 27. Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.