kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige...

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  orion 16.06.13 20:49

taja je napisao/la:Znam da je čudno za jednog vodenjaka, ali ne volim SF filmove

kaj da ??
zašto bi vodenjaci trebali voljeti SF žanr ?
Knjige... - Page 2 309394051

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 17.06.13 5:59

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:Znam da je čudno za jednog vodenjaka, ali ne volim SF filmove

kaj da ??
zašto bi vodenjaci trebali voljeti SF žanr ?
Knjige... - Page 2 309394051

da... većina ih voli... :klimoglav
al taja nije većina Knjige... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 17.06.13 8:00

baaab je napisao/la:zvuči dobro! Knjige... - Page 2 3111943984

nemamo taj kanal...ali imamo SciFi...a večeras je fallen sky Knjige... - Page 2 3015220106

Tek sad vidim sta sam u prethodnom postu napisala...Knjige... - Page 2 2z68cx3 Trebalo je stajati "Lesbian Vampires Killers".

Prikazivali su gomilu ranih SF ili horor filmova iz 60-tih. Ogromni mravi, pola covek-pola krokodil i sve tako neke price. Ponekad pogledam po par minuta i ostanem fascinirana mastom nekadasnjih scenarista i rezisera. Knjige... - Page 2 1zouo36

Na zalost nemamo SciFi. I ove programi koje sada imamo su mi previse. Uglavnom i dalje najvise gledam 3-4 kanala koja sam i ranije gledala kada sam imala mnogo manje kanala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 0:54

A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 0:59

mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 1:04

kišna glista je napisao/la:ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora

SJECAM SE TE ,PROCITAO JE I  JA ,NASLOV , PRVU RECENICU ,ZADNJU RECENICU

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 1:10

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora

SJECAM SE TE ,PROCITAO JE I  JA ,NASLOV , PRVU RECENICU ,ZADNJU RECENICU

A ONO IZMEDJU DOPUNIM MASTOM

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 1:11

A KAKO TI CITAS?
IMAS I BRZO CITANJE , POGLEDOM PRELETIS PO RECENICI ,PROCITAS SVAKU TRECU RIJEC I ONDA UM SAM POVEZE SMISAO

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 1:14

mubarak je napisao/la:A KAKO TI CITAS?
IMAS I BRZO CITANJE , POGLEDOM PRELETIS PO RECENICI ,PROCITAS SVAKU TRECU RIJEC I ONDA UM SAM POVEZE SMISAO

ja ti čitam poooolako... a onda pauza i razmišljanje o smislu ... moj um ne radi ko mašina.. i ne treba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 1:21

JE , TO JE PUNO BOLJE, TEMELJITO ,,,AL MORAS BIT SMIREN ZA TO ,,KONCENTRIRAN,NE MOZE SE UVIJEK-,,,ONAKO - MEDITATIVAN HAH

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 1:23

mubarak je napisao/la:JE , TO JE PUNO BOLJE, TEMELJITO ,,,AL MORAS BIT SMIREN ZA TO ,,KONCENTRIRAN,NE MOZE SE UVIJEK-,,,ONAKO - MEDITATIVAN HAH

ja sam ti uvijek smirena samo nemam vremena za temeljitost... na forumu si dozvolim brljavit al ako čitam nešto zanimljivo, onda sam temeljita, vrlo temeljita....do temelja temeljita

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 6:46

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 7:24

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

prelijepa teorija... onaj dio sa vodom iz svemira mi se jako svidio...uljeva nadu Knjige... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 7:27

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

prelijepa teorija... onaj dio sa vodom iz svemira mi se jako svidio...uljeva nadu Knjige... - Page 2 11484130
i meni... i ima smisla... Knjige... - Page 2 684758713
rekoh ja jednom davno da mi se čini da je zemlja "čistilište" pa me moji klerikalci skoro pojeli Knjige... - Page 2 1523192931
kišna, moram bježati... čitamo se večeras Knjige... - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 7:29

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

prelijepa teorija... onaj dio sa vodom iz svemira mi se jako svidio...uljeva nadu Knjige... - Page 2 11484130
i meni... i ima smisla... Knjige... - Page 2 684758713
rekoh ja jednom davno da mi se čini da je zemlja "čistilište" pa me moji klerikalci skoro pojeli Knjige... - Page 2 1523192931

trebala si im reć da im i sakrament krštenja po tome dobije smisao kojeg su odavno zaboravili a nisu nosioci ekskluzivnog prava na njega time što su ga patentirali...voda je i u drugim kulturama prije njih imala isti smisao pročišćenja.... ma dosta toga mi palo na pamet dok sam čitala... heksagram recimo - pčele ga koriste kad grade saće za skladištit med... ima toga brdo što dobije novi ili podebljan smisao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Jehudi 27.06.13 9:11

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

prelijepa teorija... onaj dio sa vodom iz svemira mi se jako svidio...uljeva nadu Knjige... - Page 2 11484130

   
   
       Kako se zove ta knjiga? Prošle god sam čitao jednu sl. knjigu o toj temi.

    Kakva voda iz svemira?

  Mislim da se to može povezati i sa homeopatijom (kupio sam si jednu knjigu o tome)

u svakom slučaju veoma interesantno, da.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 12:03

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

prelijepa teorija... onaj dio sa vodom iz svemira mi se jako svidio...uljeva nadu Knjige... - Page 2 11484130

   
   
       Kako se zove ta knjiga? Prošle god sam čitao jednu sl. knjigu o toj temi.

    Kakva voda iz svemira?

  Mislim da se to može povezati i sa homeopatijom (kupio sam si jednu knjigu o tome)

u svakom slučaju veoma interesantno, da.

masaru emoto: poruke skrivene u vodi

proguglaj, imaš e-verziju knjige za skinuti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  orion 27.06.13 20:01

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora

niš ne čitam, tupa sam ko tri stupa...izludila me ova država načisto  Knjige... - Page 2 957247240
.... vezano za vodu, oš reći da je prelazno - nećemo dobit alzhajmera, al možda dobijemo amebe i papučice Knjige... - Page 2 1695130124

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 21:21

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora

niš ne čitam, tupa sam ko tri stupa...izludila me ova država načisto  Knjige... - Page 2 957247240
.... vezano za vodu, oš reći da je prelazno - nećemo dobit alzhajmera, al možda dobijemo amebe i papučice Knjige... - Page 2 1695130124

tako sam i ja predugo vremena bila... al sam si uzela nekoliko dana za punjenje baterija ... ajme, koja divota ljenčarit i imat mozak u leru, čitat, izležavat se i ne brinut o ičemu ... Knjige... - Page 2 4024472575 ne sjećam se kad sam zadnji puta ovako... mislim da je to bilo negdje u srednjoj školi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 22:08

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:A KAKO SE CITAJU KNJIGE ?

ja ovih dana jednu zbucala.... o memoriji vode... voda ne pati od alzhajmera... al ju moraš pit sa izvora

niš ne čitam, tupa sam ko tri stupa...izludila me ova država načisto  Knjige... - Page 2 957247240
.... vezano za vodu, oš reći da je prelazno - nećemo dobit alzhajmera, al možda dobijemo amebe i papučice Knjige... - Page 2 1695130124

tako sam i ja predugo vremena bila... al sam si uzela nekoliko dana za punjenje baterija ... ajme, koja divota ljenčarit i imat mozak u leru, čitat, izležavat se i ne brinut o ičemu ... Knjige... - Page 2 4024472575 ne sjećam se kad sam zadnji puta ovako... mislim da je to bilo negdje u srednjoj školi
nemoj da ti prijeđe u naviku Knjige... - Page 2 3601362807
vezano za vodu dobit ćemo ono što mislimo, u što vjerujemo, ukratko ono što zaslužujemo Knjige... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 27.06.13 22:48

Btw je napisao/la:
nemoj da ti prijeđe u naviku Knjige... - Page 2 3601362807
vezano za vodu dobit ćemo ono što mislimo, u što vjerujemo, ukratko ono što zaslužujemo Knjige... - Page 2 1523192931

nema straja od takvih navika kod mene... ja ni gripu ne odležim dulje od tri dana jer mi dosadi ležanje i bitisanje na jednom mjestu ... al sad mi baš fino pasalo, em pirka vjetrić svježi pa se bilo ugodno skutrit pod deku i čitati, em zaslužila taj odmor jer sam radila ko tri konja a i insekti mi rekli da je dosta bilo mazohizma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Jehudi 28.06.13 7:58

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
jesi? Knjige... - Page 2 684758713
zanimljiva teorija, zar ne?

prelijepa teorija... onaj dio sa vodom iz svemira mi se jako svidio...uljeva nadu Knjige... - Page 2 11484130

   
   
       Kako se zove ta knjiga? Prošle god sam čitao jednu sl. knjigu o toj temi.

    Kakva voda iz svemira?

  Mislim da se to može povezati i sa homeopatijom (kupio sam si jednu knjigu o tome)

u svakom slučaju veoma interesantno, da.

masaru emoto: poruke skrivene u vodi

proguglaj, imaš e-verziju knjige za skinuti
       Naša sam, malo pogledao. I da, govori i o homeopatiji. Moga bih ja to isprintati.Knjige... - Page 2 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Jehudi 28.06.13 8:43

Vrlo logično i jednostavno piše ovaj lik. Interesantno. A ovo o vodi iz svemira, već sam se susreo sa tom idejom.

 Sasvim prihvatljiva je i ništa revolucionarnoga nema u tome. Pa jasno je da se dva plina, vodik i kisik ne nalaze

 isključivo na Zemlji već da ih ima u svakom kutku univerzuma.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 29.06.13 0:04

Jehudi je napisao/la:A ovo o vodi iz svemira, već sam se susreo sa tom idejom.

 Sasvim prihvatljiva je i ništa revolucionarnoga nema u tome. Pa jasno je da se dva plina, vodik i kisik ne nalaze

 isključivo na Zemlji već da ih ima u svakom kutku univerzuma.

 I JA SE SUSREO S VODOM IZ SVEMIRA....DAPACE , TECE MI IZ SLAVINE,,,KRASNO IZGLEDA , SVJETLUCAVO , A DOBRA JE I ZA UTOLIT ZEDJ...TKO GOD DA JE IZMISLIO DOBRO JE UCINIO,,,JEDINU PRIMJEDBU IMAM STO VONJA NA KLOR ,,,ALI KAZU DA NAS KLORIRAJU ZA NASE DOBRO ,,AKO NAS I POTRUJU ,I TO JE ZA NASE DOBRO ,NE POJEDINACNO ALI KOLEKTIVNO DA ,JER NAS IONAKO PUNO NASTANJUJE PLANETU A ZNA SE DA MORA POSTOJAT RAZMAK U STANISTIMA INACE SE GORKO POKOLJEMO....A AKO NAS NE OSTETI KLOR , OCE KAMENAC ,,PA CEMO TREBAT SERVISIRAT BUBREG ,ALI IMAMO DVA PA NEMAMO STO BRINUTI....UGLAVNOM  ,SLAZEM SE DA JE VODA BAS COOL STVARCICA , TEKUCINA, STO LI VEC..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Gost 29.06.13 0:22

mubarak je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:A ovo o vodi iz svemira, već sam se susreo sa tom idejom.

 Sasvim prihvatljiva je i ništa revolucionarnoga nema u tome. Pa jasno je da se dva plina, vodik i kisik ne nalaze

 isključivo na Zemlji već da ih ima u svakom kutku univerzuma.

 I JA SE SUSREO S VODOM IZ SVEMIRA....DAPACE , TECE MI IZ SLAVINE,,,KRASNO IZGLEDA , SVJETLUCAVO , A DOBRA JE I ZA UTOLIT ZEDJ...TKO GOD DA JE IZMISLIO DOBRO JE UCINIO,,,JEDINU PRIMJEDBU IMAM STO VONJA NA KLOR ,,,ALI KAZU DA NAS KLORIRAJU ZA NASE DOBRO ,,AKO NAS I POTRUJU ,I TO JE ZA NASE DOBRO ,NE POJEDINACNO ALI KOLEKTIVNO DA ,JER NAS IONAKO PUNO NASTANJUJE PLANETU A ZNA SE DA MORA POSTOJAT RAZMAK U STANISTIMA INACE SE GORKO POKOLJEMO....A AKO NAS NE OSTETI KLOR , OCE KAMENAC ,,PA CEMO TREBAT SERVISIRAT BUBREG ,ALI IMAMO DVA PA NEMAMO STO BRINUTI....UGLAVNOM  ,SLAZEM SE DA JE VODA BAS COOL STVARCICA , TEKUCINA, STO LI VEC..

meni je puno zanimljivija ona svemirska voda koja curi iz oblaka ... ta nema klora al ima sumpora Knjige... - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige... - Page 2 Empty Re: Knjige...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.