kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.06.14 11:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

samo kad se sjetim kakve gluposti smo mi morali učit u školi i ti prošao super jer si imo super nastavnicu a ja isto prošla super a imala lošu a oboma nam nastavni program bijo pravo proleterski ... kako mrzim kad koriste obrazovni sustav u političke svrhe i tu prave štetu koja je nemjerljiva svim poplavama do sada ...

zamisli sad ici u skolu? Udjes pametan, izadjes zaglupljen...

a stvarno mi iskreno žao nastavnika ... svaka promjena im donosi masu novog posla a zarada sve mizernija i mizernija ... pa jebote ... i onda ti traži od njih entuzijazam kad su djeca u pitanju ... a što je najbolje, mnogi ga još i drže pa se pitaš otkud im snage ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 24.06.14 11:39

kišna glista je napisao/la:

a stvarno mi iskreno žao nastavnika ... svaka promjena im donosi masu novog posla a zarada sve mizernija i mizernija ... pa jebote ... i onda ti traži od njih entuzijazam kad su djeca u pitanju ... a što je najbolje, mnogi ga još i drže pa se pitaš otkud im snage ?

a za taj posao stvarno moras imat volje, ne mos to rutinski radit da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.06.14 11:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a stvarno mi iskreno žao nastavnika ... svaka promjena im donosi masu novog posla a zarada sve mizernija i mizernija ... pa jebote ... i onda ti traži od njih entuzijazam kad su djeca u pitanju ... a što je najbolje, mnogi ga još i drže pa se pitaš otkud im snage ?

a za taj posao stvarno moras imat volje, ne mos to rutinski radit da ga jebes...

ja imam stvarno luđačku sreću sa učiteljicama svoje djece ... baš su obje naletile na takve koje imaju brdo volje djeci dat najbolje što mogu ... svaka im čast

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 27.06.14 11:50


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 27.06.14 12:05

Samo da Popa pozdravim i cmoknem   Iz (za)raznih medija... - Page 40 3489559348
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 27.06.14 13:01

taja je napisao/la:Samo da Popa pozdravim i cmoknem   Iz (za)raznih medija... - Page 40 3489559348

ja ću ga dok za ozbiljno dojde  Iz (za)raznih medija... - Page 40 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 27.06.14 14:06

ja sujmam da je ovo pravi pop..... Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  orion 27.06.14 20:11




ne komentiram kriterije i red veličina za plus i minus .... samo bi rekla da su prilično nerealni ako smo metnuti na 46 mjesto ..... prije bi bilo da smo 46 svjetova udaljeni od uljuđenog pozitino orjentiranog društva.... i biti će tako dok god je ovdje čovjek kriv dok ne dokaže suprotno.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.07.14 10:45

Jutros na TV-u uhvatim ORF vesti. Predlaze se reforma skolskog sistema, tj smanjenje raspusta. Naime, taj zakon po kojem decica ne isu u skolu, a i nastavno osoblje tri meseca ne radi, je donet jos u doba Marije Terezije. Tadasnje stanovnistvo u Austriji se pretezno bavilo poljoprivredom, preko 80% stanovnistva, pa je Marija Terezija da bi izasla u susret stanovnistvu i zainteresirala ih da decicu salju u skolu odlucila da ozakoni letnji raspust, koji je bio preko potreban, jer je padao u doba zetve kada je potomstvo bilo potrebno na poljoprivrednom dobru. Sada se poljoprivredom bavi tek nekih 4% stanovnistva, pogotovo sto je deci zabranjeno da se bave odredjenim poljoprivrednim radovima, pa se zbog toga predlaze da se skolska godina organizuje nesto drugacije. Pogotovo je ljudima trn u oku to sto nastavno osoblje ima previse odmora, a za vreme tog odmora prima odlicne plate. Pored raspusta, letnjeg, zimskog (koji pada u februaru), Bozicnih praznika koji se posebno slave, Uskrsa, pa prolecnog raspusta, raznih katolicnih i drzavnih praznika oni imaju pravo i na 4 slobodna dana koje svaka skola ima pravo za sebe uzeti kada njima odgovara! Malo li je... I sve placeno bogovski.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.07.14 11:03

cat_claw je napisao/la:Jutros na TV-u uhvatim ORF vesti. Predlaze se reforma skolskog sistema, tj smanjenje raspusta. Naime, taj zakon po kojem decica ne isu u skolu, a i nastavno osoblje tri meseca ne radi, je donet jos u doba Marije Terezije. Tadasnje stanovnistvo u Austriji se pretezno bavilo poljoprivredom, preko 80% stanovnistva, pa je Marija Terezija da bi izasla u susret stanovnistvu i zainteresirala ih da decicu salju u skolu odlucila da ozakoni letnji raspust, koji je bio preko potreban, jer je padao u doba zetve kada je potomstvo bilo potrebno na poljoprivrednom dobru. Sada se poljoprivredom bavi tek nekih 4% stanovnistva, pogotovo sto je deci zabranjeno da se bave odredjenim poljoprivrednim radovima, pa se zbog toga predlaze da se skolska godina organizuje nesto drugacije. Pogotovo je ljudima trn u oku to sto nastavno osoblje ima previse odmora, a za vreme tog odmora prima odlicne plate. Pored raspusta, letnjeg, zimskog (koji pada u februaru), Bozicnih praznika koji se posebno slave, Uskrsa, pa prolecnog raspusta, raznih katolicnih i drzavnih praznika oni imaju pravo i na 4 slobodna dana koje svaka skola ima pravo za sebe uzeti kada njima odgovara! Malo li je... I sve placeno bogovski.

tu je trn u oku svima i ovdje, ali ako postaviš pitanje, da vidiš kako se propnu na zadnje noge...kao, oni rade i preko raspusta, sjednice, popravni ispiti i slično, ali ne kažu da je takvih dana u ta 3 mjeseca maksimalno 5-6.
dalje, bune se za male plaće (a nisu im male, ako uspoređuješ s gospodarstvom iz kojeg se i izdvaja za sve te državne i javne službe), a svaki dan odrade svoju satnicu, nekad 4, nekad 5...al nekad i 3 sata, i odu doma.
kad im to prigovoriš, onda kukaju kako moraju i kod kuće raditi (ispravljanje zadaća, pripreme za idući dan, itd), a nitko im ne plaća prekovremene sate. koje prekovremene?! pa ostani u kabinetu ili zbornici i odradi punih 8 sati kao i svi mi, i nećeš ništa s posla doma nositi.
uglavno, jaaako su ogorčeni i stalno štrajkaju Iz (za)raznih medija... - Page 40 2115284395 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.07.14 11:14

Alhambra je napisao/la:

tu je trn u oku svima i ovdje, ali ako postaviš pitanje, da vidiš kako se propnu na zadnje noge...kao, oni rade i preko raspusta, sjednice, popravni ispiti i slično, ali ne kažu da je takvih dana u ta 3 mjeseca maksimalno 5-6.
dalje, bune se za male plaće (a nisu im male, ako uspoređuješ s gospodarstvom iz kojeg se i izdvaja za sve te državne i javne službe), a svaki dan odrade svoju satnicu, nekad 4, nekad 5...al nekad i 3 sata, i odu doma.
kad im to prigovoriš, onda kukaju kako moraju i kod kuće raditi (ispravljanje zadaća, pripreme za idući dan, itd), a  nitko im ne plaća prekovremene sate. koje prekovremene?! pa ostani u kabinetu ili zbornici i odradi punih 8 sati kao i svi mi, i nećeš ništa s posla doma nositi.
uglavno, jaaako su ogorčeni i stalno štrajkaju Iz (za)raznih medija... - Page 40 2115284395 


Ovde njihove plate uopste nisu tako lose. Gledam nase poznanike, oboje nastavnici, svako leto 3 nedelje na more, na zimu skijanje, a i sama znas da to uopste nije jeftin sport, svako po auto...Da sad ne nabarajam. Oni dnevno uopste nemaju 8 sati rada. On je svaki dan u 1h doma, jer predaje fizicko u gimnaziji, a ovde decica samo pre podne idu u skolu, nema smena kao kod nas. Ali punu platu prima, kao da radi od 9-17h. Cim se spomene cinjenica da su debelo privilegirani oci bi ti iskopali.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.07.14 11:21

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

tu je trn u oku svima i ovdje, ali ako postaviš pitanje, da vidiš kako se propnu na zadnje noge...kao, oni rade i preko raspusta, sjednice, popravni ispiti i slično, ali ne kažu da je takvih dana u ta 3 mjeseca maksimalno 5-6.
dalje, bune se za male plaće (a nisu im male, ako uspoređuješ s gospodarstvom iz kojeg se i izdvaja za sve te državne i javne službe), a svaki dan odrade svoju satnicu, nekad 4, nekad 5...al nekad i 3 sata, i odu doma.
kad im to prigovoriš, onda kukaju kako moraju i kod kuće raditi (ispravljanje zadaća, pripreme za idući dan, itd), a  nitko im ne plaća prekovremene sate. koje prekovremene?! pa ostani u kabinetu ili zbornici i odradi punih 8 sati kao i svi mi, i nećeš ništa s posla doma nositi.
uglavno, jaaako su ogorčeni i stalno štrajkaju Iz (za)raznih medija... - Page 40 2115284395 


Ovde njihove plate uopste nisu tako lose. Gledam nase poznanike,  oboje nastavnici, svako leto 3 nedelje na more, na zimu skijanje, a i sama znas da to uopste nije jeftin sport, svako po auto...Da sad ne nabarajam.  Oni dnevno uopste nemaju 8 sati rada. On je svaki dan u 1h doma, jer predaje fizicko u gimnaziji, a ovde decica samo pre podne idu u skolu, nema smena kao kod nas. Ali punu platu prima, kao da radi od 9-17h. Cim se spomene cinjenica da su debelo privilegirani oci bi ti iskopali.



znači i kod vas su zaštićeni ko međedi....ajajajajaj
ja bih njih bacila u privredu malo....pa da vide šta je raditi puno radno vrijeme, često i prekovremeno, a plaća kasni po nekoliko mjeseci ili je uopće nema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.07.14 11:36


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.07.14 11:39

Alhambra je napisao/la:halo, ima li tu zaposlenih po gradskim upravama?
vidi koliko mlate u ZG, majku im


http://www.index.hr/vijesti/clanak/zaposlenici-20-najvecih-hrvatskih-gradova-gradjane-kostaju-275-milijardi-kuna-godisnje/756652.aspx

ja nisam ijako me Sara i cigo sumnjice da sam u drzavnoj sluzbi...

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=782
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.