kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:30

puno tog interesantnog se zbiva na raznim TV programima a pogotovo net portalima. Nepresusno vrelo komentiranja....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:35

nasli plavokosu curicu kod nekih cigana u grckoj. Ispalo da su im je prodali drugi cigani za 200 eura jer nisu imali love za put nazad kuci. To me odmah asociralo na neku TV emisiju u kojoj se neki cigani hvalili kako za razliku od hrvata imaju puno djece jer vole djecu. Je, ljubav od 200 eura, djevojcice koje se zene sa 12 godina a do tada prose po ulicama. Kazem ja da je ljubav relativna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:37

onog Stojana Matavulja lesinari raznih portala ne pustaju na miru i hoce posto poto neku izjavu. Covjek im lijepo kaze da je u kurcu, zivot mu trenutno pakao ali oni svejedno zele izjavu. Mozda da se pred njima ubije pa da imaju ekskluzivu? Koja je to stoka bog te jebo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:44

Net.hr...znanstvenici su ustanovili da muskarci koji se seksaju na prvom dejtu u braku znaju biti nevjerni. Za zene ne kazu nista, one ce valjda biti obuhvacene posebnim istrazivanjem.
O bog te jebo "novinara"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:46

uefa naredila da zapadna tribina na rijeckoj Kantridi mora biti prazna na utakmici protiv Lyona a zato jer su neki navijaci iz Armade imali keltski kriz na zastavama.
Istovremeno, ta ista uefa prodaje maske za mobitele sa keltskim krizem...Iz (za)raznih medija... 1523192931 
Ljubi ih majka debilne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.10.13 11:48

Da li se secate filma "Trst via Skoplje"?
Ne secam se vise koliko je bio kvalitetan ili ne, ali se secam da sam nakon njega bila veoma potresena.


Ponekad pomislim da smo se sa razvojem tehnologije jos vise udaljili jedni od drugih i ako se na prvi pogled to mozda cini drugacije, ali to je vec vise filozofski pogled na stanje stvari.  Dobra stvar vezana za taj tehnoloski razvoj je dostupnost. Naime, odavno sam pocela sa istorijskim proucavanjem godina i zanimljivih dogadjaja koji su ih obelezile. Pre nekih 15-20 godina bih sigurno bila prinudjena na dugo krstarenje bibliotekom, sto opet ima svoje drazi, ali ovako je sve brze, pristupacnije, jednostavnije.

Tako sam juce dosla do 1897 i "Yes, Virginia, there si Santa Claus."

Kad smo vec kod vampira, te godine je prvi put izdat Bram Stoker-ov "Drakula".
Prvi cionisticki kongres u Baselu.
Osnovan fudbalski klub Juventus.
Bayer prvi put pustio u prodaju Aspirin.
J.J. Thomson je otkrio elektron.

Svasta se nesto moze procitati. Jedna velika mreza potaka u koju kad uronim nikada ne znam gde ce me odvesti. Iz (za)raznih medija... 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:48

mediji u Srbiji izvjestavaju kako je u hrvatskoj posvemasnja panika zbog kvara na elektrani Krsko. 9o% ljudi i ne zna za taj kvar a kamo li da ima panike...Iz (za)raznih medija... 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 11:51

Cat_Claw je napisao/la:Da li se secate filma "Trst via Skoplje"?
Ne secam se vise koliko je bio kvalitetan ili ne, ali se secam da sam nakon njega bila veoma potresena.


Ponekad pomislim da smo se sa razvojem tehnologije jos vise udaljili jedni od drugih i ako se na prvi pogled to mozda cini drugacije, ali to je vec vise filozofski pogled na stanje stvari.  Dobra stvar vezana za taj tehnoloski razvoj je dostupnost. Naime, odavno sam pocela sa istorijskim proucavanjem godina i zanimljivih dogadjaja koji su ih obelezile. Pre nekih 15-20 godina bih sigurno bila prinudjena na dugo krstarenje bibliotekom, sto opet ima svoje drazi, ali ovako je sve brze, pristupacnije, jednostavnije.

Tako sam juce dosla do 1897 i "Yes, Virginia, there si Santa Claus."

Kad smo vec kod vampira, te godine je prvi put izdat Bram Stoker-ov "Drakula".
Prvi cionisticki kongres u Baselu.
Osnovan fudbalski klub Juventus.
Bayer prvi put pustio u prodaju Aspirin.
J.J. Thomson je otkrio elektron.

Svasta se nesto moze procitati. Jedna velika mreza potaka u koju kad uronim nikada ne znam gde ce me odvesti. Iz (za)raznih medija... 1zouo36
net je super jer mozes lako i brzo obnoviti znanje. Ne preporucujem bas za stjecanje znanja jer je masu tog netocno ali za obnovu jako dobro dodje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.10.13 11:55

pizda je napisao/la:

net je super jer mozes lako i brzo obnoviti znanje. Ne preporucujem bas za stjecanje znanja jer je masu tog netocno ali za obnovu jako dobro dodje...
Jedan deo informacija je povrsan i pomalo shtur, skracen, previse pojednostavljen, cisto informativan, ali ukoliko se ima zelja i volja vrlo lako se dodje do prosirenih izdanja ili do naziva knjiga koje odredjenu temu detaljnije obradjuju.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 12:02

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

net je super jer mozes lako i brzo obnoviti znanje. Ne preporucujem bas za stjecanje znanja jer je masu tog netocno ali za obnovu jako dobro dodje...
Jedan deo informacija je povrsan i pomalo shtur, skracen, previse pojednostavljen, cisto informativan, ali ukoliko se ima zelja i volja vrlo lako se dodje do prosirenih izdanja ili do naziva knjiga koje odredjenu temu detaljnije obradjuju.

neki sam dan za zajebanciju na netu rjesavao test o kemijskim elementima i imao masu gresaka.Iz (za)raznih medija... 684758713 To me ponukalo da malo obnovim znanje i za sat vremena se svega prisjetis. Inace bi mi trebalo desetak raznih knjiga i pun kurac sati trazenja neceg...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.10.13 12:13

pizda je napisao/la:
neki sam dan za zajebanciju na netu rjesavao test o kemijskim elementima i imao masu gresaka.Iz (za)raznih medija... 684758713 To me ponukalo da malo obnovim znanje i za sat vremena se svega prisjetis. Inace bi mi trebalo desetak raznih knjiga i pun kurac sati trazenja neceg...
Da, to je ta dostupnost o kojoj sam govorila, a koja puno toga pojednostavljuje. Imamo priliku da se "igramo znanjem" ili da ga prosirujem. Kako god na to gledali mislim da do nekog napretka ipak dolazi.

Malo bih se osvrnula na ono o cemu smo pisali na wajteru, a vezano je i za ovaj razgovor sada - Ako je covek na pocetku svog bivstvovanja imao izrazito razvijene instikte i urodjene strahove, koji su mu trebali pomoci da prezivi, i vrlo malu inteligenciju, da li to znaci da je covek buducnosti covek bez instikta i osecaja, obzirom da smo se razvojem inteligencije doveli u stanje u kojem ratio sve vise kontrolira ili cak eliminira neke od instikta i strahova? Iz (za)raznih medija... 33ej67t

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 12:22

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
neki sam dan za zajebanciju na netu rjesavao test o kemijskim elementima i imao masu gresaka.Iz (za)raznih medija... 684758713 To me ponukalo da malo obnovim znanje i za sat vremena se svega prisjetis. Inace bi mi trebalo desetak raznih knjiga i pun kurac sati trazenja neceg...
Da, to je ta dostupnost o kojoj sam govorila, a koja puno toga pojednostavljuje. Imamo priliku da se "igramo znanjem" ili da ga prosirujem. Kako god na to gledali mislim da do nekog napretka ipak dolazi.

Malo bih se osvrnula na ono o cemu smo pisali na wajteru, a vezano je i za ovaj razgovor sada - Ako je covek na pocetku svog bivstvovanja imao izrazito razvijene instikte i urodjene strahove, koji su mu trebali pomoci da prezivi, i vrlo malu inteligenciju, da li to znaci da je covek buducnosti covek bez instikta i osecaja, obzirom da smo se razvojem inteligencije doveli u stanje u kojem ratio sve vise kontrolira ili cak eliminira neke od instikta i strahova? Iz (za)raznih medija... 33ej67t
pa ja mislim drukcije. Mislim da je covjek na pocetku imao urodjene instinkte (ko i covjek danas uostalom) ali nije imao urodjene strahove. Strahove je stjecao iskustvima, pukne grom, zapali se suma, pocne ga naganjat mamut... Opet, svi su ti strahovi bili racionalni, danasnji se covjek uprkos relativnom znanju boji svacega a 90% toga je iracionalno a ti su strahovi najgori. Kad znas ceg se bojis onda je lakse, izbjegavas takve situacije ako je moguce. Iracionalni strah nema ime, nema situacije i nikad ne znas iza kojeg coska slijedi. Pa i potvrdjeno je, sto je covjek civiliziraniji i obrazovaniji tim ima vise fobija, strahova, stresova, neuroza i ta lista ne opada vec se prosiruje. Stoga, nema opasnosti da ce covjek jos visim razvojem inteligencije postat neki vulkanac lisen osjecaja i strahova, upravo suprotno...Iz (za)raznih medija... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 12:57

reklama - Africka sljiva...Iz (za)raznih medija... 1523192931. Nakon onih davnih Džirlo djevojaka ubjedljivo nesto najgluplje u inace, jakoj konkurenciji. Grmalj od dva metra pofarban ko crnac kojeg sa obozavanjem gleda neka plavusa i onda on kaze "zene znaju, africka sljiva ne pada". Iz (za)raznih medija... 1523192931 
Neko od brojnih sredstava za potenciju koje su preplavile sve hemisfere a prodaje se kao sredstvo protiv urinarnih infekcija i slicno. Da tu smjejuriju od reklame daje neki ri-tv, ili otv i slicno ali drzavna televizija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.10.13 13:52

pizda je napisao/la:puno tog interesantnog se zbiva na raznim TV programima a pogotovo net portalima. Nepresusno vrelo komentiranja....
sinoć sam si priuštila malo čitanja svega kako sam šta ulovila ... nemrem i neću još dugo ... da moram izabrati najgluplju vijest teško bih izabrala ... al u užoj konkurenciji su svakako šimšmiš sa najdužim jezikom i raznorazni seksualni savjeti ... iako ni raznorazni članci o ukletim cestama nisu za odbacit ... ne vidim načina da sve to skupa dugo opstane al opet, kad vidim koliko ljudi to redovno prati i komentira, bit će sam u krivu jer opet sudim po sebi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.10.13 14:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:puno tog interesantnog se zbiva na raznim TV programima a pogotovo net portalima. Nepresusno vrelo komentiranja....
sinoć sam si priuštila malo čitanja svega kako sam šta ulovila ... nemrem i neću još dugo ... da moram izabrati najgluplju vijest teško bih izabrala ... al u užoj konkurenciji su svakako šimšmiš sa najdužim jezikom i raznorazni seksualni savjeti ... iako ni raznorazni članci o ukletim cestama nisu za odbacit ... ne vidim načina da sve to skupa dugo opstane al opet, kad vidim koliko ljudi to redovno prati i komentira, bit će sam u krivu jer opet sudim po sebi ...
bas se prava nasla kritizirat ovako polugola, opasata zmijom i sa lastinom glavom...Iz (za)raznih medija... 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.10.13 15:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:puno tog interesantnog se zbiva na raznim TV programima a pogotovo net portalima. Nepresusno vrelo komentiranja....
sinoć sam si priuštila malo čitanja svega kako sam šta ulovila ... nemrem i neću još dugo ... da moram izabrati najgluplju vijest teško bih izabrala ... al u užoj konkurenciji su svakako šimšmiš sa najdužim jezikom i raznorazni seksualni savjeti ... iako ni raznorazni članci o ukletim cestama nisu za odbacit ... ne vidim načina da sve to skupa dugo opstane al opet, kad vidim koliko ljudi to redovno prati i komentira, bit će sam u krivu jer opet sudim po sebi ...
bas se prava nasla kritizirat ovako polugola, opasata zmijom i sa lastinom glavom...Iz (za)raznih medija... 1523192931 
pa jel nisi reko da treba živjet život punim plućima i probati sve inače ispadneš letargičan i lijen   Iz (za)raznih medija... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 28.10.13 18:38

pizda je napisao/la:mediji u Srbiji izvjestavaju kako je u hrvatskoj posvemasnja panika zbog kvara na elektrani Krsko. 9o% ljudi i ne zna za taj kvar a kamo li da ima panike...Iz (za)raznih medija... 1523192931 
Sad kad sam pročitala da je hrvate strah, počinje i mene loviti isti strah Iz (za)raznih medija... 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.10.13 8:32

na Kultni.forumcroatian.com slave dvogodisnjicu rada i postojanja sto bi rec da smo i mi otisli prije dvije godine sa Net.hr. Stvarno cudno, inace mi vrijeme prosiba a u ovom slucaju ide nekako presporo. Cini mi se da smo sa Net.hr otisli pred barem pet godina...

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.10.13 8:34

na istom se forumu pojavila gospodicna Jagoda svjeze pristigla iz Danske. Koliko sam uspijo vidjet i cut, radije bi zivijo na Kosovu nego li u toj jebenoj, hladnoj i neljudskoj Danskoj. Nek se Jagoda vratila pa makar i sa virozom. Ja sa u Danskoj ne bi ni posro, s oprostenjem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 29.10.13 10:05

pizda je napisao/la:na istom se forumu pojavila gospodicna Jagoda svjeze pristigla iz Danske. Koliko sam uspijo vidjet i cut, radije bi zivijo na Kosovu nego li u toj jebenoj, hladnoj i neljudskoj Danskoj. Nek se Jagoda vratila pa makar i sa virozom. Ja sa u Danskoj ne bi ni posro, s oprostenjem...
ma ne bi kurac...

Ovisi što ideš tamo
Ako ideš pijuckati kavu u uživati u suncu zajebao si se
al ako ideš raditi i zaraditi Danska je pun pogodak
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.10.13 10:40

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:na istom se forumu pojavila gospodicna Jagoda svjeze pristigla iz Danske. Koliko sam uspijo vidjet i cut, radije bi zivijo na Kosovu nego li u toj jebenoj, hladnoj i neljudskoj Danskoj. Nek se Jagoda vratila pa makar i sa virozom. Ja sa u Danskoj ne bi ni posro, s oprostenjem...
ma ne bi kurac...

Ovisi što ideš tamo
Ako ideš pijuckati kavu u uživati u suncu zajebao si se
al ako ideš raditi i zaraditi Danska je pun pogodak
ako je pola litra pive 60 kuna a kutija cigareta 47, kurac bi zaradijo. Za stanarinu ti vjerojatno treba pola place...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 29.10.13 10:42

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:na istom se forumu pojavila gospodicna Jagoda svjeze pristigla iz Danske. Koliko sam uspijo vidjet i cut, radije bi zivijo na Kosovu nego li u toj jebenoj, hladnoj i neljudskoj Danskoj. Nek se Jagoda vratila pa makar i sa virozom. Ja sa u Danskoj ne bi ni posro, s oprostenjem...
ma ne bi kurac...

Ovisi što ideš tamo
Ako ideš pijuckati kavu u uživati u suncu zajebao si se
al ako ideš raditi i zaraditi Danska je pun pogodak
ako je pola litra pive 60 kuna a kutija cigareta 47, kurac bi zaradijo. Za stanarinu ti vjerojatno treba pola place...
 to zarađuju na švedima i fincima, kod kojih je alkohol još skuplji i nedostupniji osim u određeno doba dana
svaki vikend danska je puna pobljuvanih ležećih šveda, kažu koji su bili

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.10.13 10:50

Alhambra je napisao/la:to zarađuju na švedima i fincima, kod kojih je alkohol još skuplji i nedostupniji osim u određeno doba dana
svaki vikend danska je puna pobljuvanih ležećih šveda, kažu koji su bili
pa koliko je onda kod svedjana piva jebate. Skandinavci su sredjeni, standard do neba, zastita, ovo, ono ali su najblizi orevelovskoj drzavi. Ni SSSR nije bijo takav. Ne mozes se zaposlit ako nisi platio neku parking kaznu naprimjer. Svaka suša ima uvid u tvoj dosije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 29.10.13 10:54

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:na istom se forumu pojavila gospodicna Jagoda svjeze pristigla iz Danske. Koliko sam uspijo vidjet i cut, radije bi zivijo na Kosovu nego li u toj jebenoj, hladnoj i neljudskoj Danskoj. Nek se Jagoda vratila pa makar i sa virozom. Ja sa u Danskoj ne bi ni posro, s oprostenjem...
ma ne bi kurac...

Ovisi što ideš tamo
Ako ideš pijuckati kavu u uživati u suncu zajebao si se
al ako ideš raditi i zaraditi Danska je pun pogodak
ako je pola litra pive 60 kuna a kutija cigareta 47, kurac bi zaradijo. Za stanarinu ti vjerojatno treba pola place...
čuj, za naše pojmove i kupovnu moć je previše, a za njihovu i nije
Mi sa našom plaćom ne možemo ni na Kosovu koje si spomenuo piti pive i duvaniti se
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.10.13 11:00

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:na istom se forumu pojavila gospodicna Jagoda svjeze pristigla iz Danske. Koliko sam uspijo vidjet i cut, radije bi zivijo na Kosovu nego li u toj jebenoj, hladnoj i neljudskoj Danskoj. Nek se Jagoda vratila pa makar i sa virozom. Ja sa u Danskoj ne bi ni posro, s oprostenjem...
ma ne bi kurac...

Ovisi što ideš tamo
Ako ideš pijuckati kavu u uživati u suncu zajebao si se
al ako ideš raditi i zaraditi Danska je pun pogodak
ako je pola litra pive 60 kuna a kutija cigareta 47, kurac bi zaradijo. Za stanarinu ti vjerojatno treba pola place...
čuj, za naše pojmove i kupovnu moć je previše, a za njihovu i nije
Mi sa našom plaćom ne možemo ni na Kosovu koje si spomenuo piti pive i duvaniti se
mos sa nasom placom zivjet na Karibima ko paša...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.