kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  orion 30.12.13 20:12

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
Lena je napisao/la:sukobili se prilikom održavanja mise za pavelića.....
a luda naroda.....misa za zločinca....jel to još negdje ima.....

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/306822/Sukob-ispred-bazilike-zbog-mise-za-Antu-Pavelica.html

misa zadušnica za zločinca u 21. stoljeću? Iz (za)raznih medija... - Page 20 984513234 ... ma treba nas umlatiti opancima koji su nam izgleda srasli s tabanima...

nisam sigurna jel bas razumijem sta to znace mise zadusnice al koliko sam uspjela shvatiti to bi onda bile neke molitve kojima bi umrlima bili oprosteni grijesi posrednim putem preko molitelja za njihove duse  i da im se da druga sansa tamo gdje jesu ??? po toj logici bi bar po meni onda trebalo takve mise organizirati iskljucivo i samo zlocincima jer su oni dobri vec svojim djelima tokom zivota dosegli neko bolje mjesto i u afterlajfu ... :nezna  recimo, ak ja umrem, meni nikako ne treba organizirati misu zadusnicu  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130  to bi bijo ociti uzaludan trud




hahahahaaaa.... oš reć da bolje ne može  Iz (za)raznih medija... - Page 20 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 30.12.13 20:13

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
Lena je napisao/la:sukobili se prilikom održavanja mise za pavelića.....
a luda naroda.....misa za zločinca....jel to još negdje ima.....

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/306822/Sukob-ispred-bazilike-zbog-mise-za-Antu-Pavelica.html

misa zadušnica za zločinca u 21. stoljeću? Iz (za)raznih medija... - Page 20 984513234 ... ma treba nas umlatiti opancima koji su nam izgleda srasli s tabanima...

nisam sigurna jel bas razumijem sta to znace mise zadusnice al koliko sam uspjela shvatiti to bi onda bile neke molitve kojima bi umrlima bili oprosteni grijesi posrednim putem preko molitelja za njihove duse  i da im se da druga sansa tamo gdje jesu ??? po toj logici bi bar po meni onda trebalo takve mise organizirati iskljucivo i samo zlocincima jer su oni dobri vec svojim djelima tokom zivota dosegli neko bolje mjesto i u afterlajfu ... :nezna  recimo, ak ja umrem, meni nikako ne treba organizirati misu zadusnicu  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130  to bi bijo ociti uzaludan trud




hahahahaaaa.... oš reć da bolje ne može  Iz (za)raznih medija... - Page 20 3111943984

pa ak se sama trudim vec sada, sta ce kasnije drugi za mene moliti ... radije nek plesu jer je meni vec lijepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.01.14 12:07

klinac pronasao ustedjevinu roditelja i svu je rastrgao. Sto da mu radis... Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.01.14 12:59

pizda je napisao/la:klinac pronasao ustedjevinu roditelja i svu je rastrgao. Sto da mu radis... Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 

a ništa ... nije klinac kriv al bome, situacija za plakanje ... treba ušteđevinu čuvati u kovanicama i to najvećim da ne može progutati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.01.14 14:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:klinac pronasao ustedjevinu roditelja i svu je rastrgao. Sto da mu radis... Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 

a ništa ... nije klinac kriv al bome, situacija za plakanje ... treba ušteđevinu čuvati u kovanicama i to najvećim da ne može progutati


je..... u bocunu za vodu ko u 2 i 1/2 muškarca.....  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.01.14 14:54

leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:klinac pronasao ustedjevinu roditelja i svu je rastrgao. Sto da mu radis... Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 

a ništa ... nije klinac kriv al bome, situacija za plakanje ... treba ušteđevinu čuvati u kovanicama i to najvećim da ne može progutati


je..... u bocunu za vodu ko u 2 i 1/2 muškarca.....  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 

da i lopovima bude teško ukrast ako nalete  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 08.01.14 8:48

sta je Severina ovrhom dobila pravo na naziv Index.hr? Iz (za)raznih medija... - Page 20 684758713 Kad je Babic skrt platit 100.000 kuna. sad nek pravi portal 24 sata...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 10:02

pizda je napisao/la:sta je Severina ovrhom dobila pravo na naziv Index.hr? :)Kad je Babic skrt platit 100.000 kuna. sad nek pravi portal 24 sata...

meni je babić dugo išao na živce jer je započeo karijeru ko polupismen čovjek koji se kurči time što se usudi reć šta mu je na pameti ...al sad mi je nekako sve bolji i bolji, kanda se opismenio ... obožavam njegove fb statuse... zna direkt pogodit u centar a bome zna i to izreći u poprilično spajsi satiričnom tonu kojeg volem ...

evo za mačkoljupce .... genijalno kako sve mačke mogu zaspati ... čak su i mene oduševile a moram priznati da je za mene dobra mačka ona koja spava ... nemam niš protiv njih dok miruju samo mi smeta kad krenu u štetu

http://www.boredpanda.com/funny-sleeping-cats/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 10:05

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Funny-sleeping-cats-21

ajd, ovako nešto i ja počesto imam kod kuće pogotovo u ljetnim mjesecima kad je mačku vruće ... samo se objesi preko ruba kauča i još jezik isplazi i ne miče, ko da je mrtav  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 12:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta je Severina ovrhom dobila pravo na naziv Index.hr? :)Kad je Babic skrt platit 100.000 kuna. sad nek pravi portal 24 sata...

meni je babić dugo išao na živce jer je započeo karijeru ko polupismen čovjek koji se kurči time što se usudi reć šta mu je na pameti ...al sad mi je nekako sve bolji i bolji, kanda se opismenio  ... obožavam njegove fb statuse... zna direkt pogodit u centar a bome zna i to izreći u poprilično spajsi satiričnom tonu kojeg volem ...

evo za mačkoljupce .... genijalno kako sve mačke mogu zaspati ... čak su i mene oduševile a moram priznati da je za mene dobra mačka ona koja spava ... nemam niš protiv njih dok miruju samo mi smeta kad krenu u štetu

http://www.boredpanda.com/funny-sleeping-cats/

a sta su slatke, dlakaavice male, obožavam ih  Iz (za)raznih medija... - Page 20 3114925407 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 12:35

Vel'ka Maca je napisao/la:

a sta su slatke, dlakaavice male, obožavam ih  Iz (za)raznih medija... - Page 20 3114925407 

i ja ih volem al samo kad spavaju ... mrzim kad mi se dreče sa uzdignutim repovima kad otvaram frižider... ovog mog sam skroz naučila da to ne smije raditi ... sad ako i reagira na zvuk otvaranja frižidera, radi to tako da mijauče bez glasa ... krepala sam od smijeha kad sam to vidjela ... pametan mačak ... možda i ostane duže kod mene  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:07

moj se miconjić uopće ne glasa... jedino ako mu stanem na rep... slučajno  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 
ma nisam uopće voljela mačke prije I onda sam si iz praktičnih razloga nabavila mačku a ne psa I sad sam luda za njima... pogotovo za ovim svojim.
nabavila sam ga od neke ženske preko burze, dijelila je mačiće- imala je punu kuću mačaka i običnih i perzijskih i svakakvih. ovaj moj je neki mješanac s perzijskom tako da ima svilenu i premekanu kratku dlaku i okruglu, debelu glavu - liči na Mišku Dođi, samo je puuuno mekši. Joooooooooooj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:09

Vel'ka Maca je napisao/la:moj se miconjić uopće ne glasa... jedino ako mu stanem na rep... slučajno  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 
ma nisam uopće voljela mačke prije I onda sam si iz praktičnih razloga nabavila mačku a ne psa I sad sam luda za njima... pogotovo za ovim svojim.
nabavila sam ga od neke ženske preko burze, dijelila je mačiće- imala je punu kuću mačaka i običnih i perzijskih i svakakvih. ovaj moj je neki mješanac s perzijskom tako da ima svilenu i premekanu kratku dlaku i okruglu, debelu glavu - liči na Mišku Dođi, samo je puuuno mekši. Joooooooooooj

ajme, pa ti si bila prisutna u eri Miške Dođi ? di si se nje sjetila ? jes bila prisutna i kad je bio čitav cirkus oko Suzane, one mačke koja je hodala ukoso ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:13

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:moj se miconjić uopće ne glasa... jedino ako mu stanem na rep... slučajno  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 
ma nisam uopće voljela mačke prije I onda sam si iz praktičnih razloga nabavila mačku a ne psa I sad sam luda za njima... pogotovo za ovim svojim.
nabavila sam ga od neke ženske preko burze, dijelila je mačiće- imala je punu kuću mačaka i običnih i perzijskih i svakakvih. ovaj moj je neki mješanac s perzijskom tako da ima svilenu i premekanu kratku dlaku i okruglu, debelu glavu - liči na Mišku Dođi, samo je puuuno mekši. Joooooooooooj

ajme, pa ti si bila prisutna u eri Miške Dođi ? di si se nje sjetila ? jes bila prisutna i kad je bio čitav cirkus oko Suzane, one mačke koja je hodala ukoso ?

zbog Miške Dođi mi je uopće i palo na pamet da imam mačku, to mi je bio prvi bliži susret s mačkama...
Ja sam ti iz Ere kad su negjd ei krenuli s Miškom, pa sve dok nije nestala netragom, pa se onda sjećam i Suzane, ali samo zbog glupog imena, nije mi bila neki pamtljivi karakter  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 
za razliku od miškice alias miškana  Iz (za)raznih medija... - Page 20 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta je Severina ovrhom dobila pravo na naziv Index.hr? :)Kad je Babic skrt platit 100.000 kuna. sad nek pravi portal 24 sata...

meni je babić dugo išao na živce jer je započeo karijeru ko polupismen čovjek koji se kurči time što se usudi reć šta mu je na pameti ...al sad mi je nekako sve bolji i bolji, kanda se opismenio  ... obožavam njegove fb statuse... zna direkt pogodit u centar a bome zna i to izreći u poprilično spajsi satiričnom tonu kojeg volem ...

evo za mačkoljupce .... genijalno kako sve mačke mogu zaspati ... čak su i mene oduševile a moram priznati da je za mene dobra mačka ona koja spava ... nemam niš protiv njih dok miruju samo mi smeta kad krenu u štetu

http://www.boredpanda.com/funny-sleeping-cats/

za moj je ukus gosn babić malo predrčan i el bahate

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:18

šta je bilo sa Suzanom?
ne sjećam se ičega...
a u to doba smo si još bili dobri, pa došla je kod mene živjeti nakon što je puklo sa mexikom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:24

Vel'ka Maca je napisao/la:šta je bilo sa Suzanom?
ne sjećam se ičega...
a u to doba smo si još bili dobri, pa došla je kod mene živjeti nakon što je puklo sa mexikom

miška dođi je bila puno kasnije ... a suzana je onaj mačić koju je mačak skoro ubio i izgrizo kičmu, deset dana sam molima veterinara da ju uspava a on je odbijao pa sam ju nekako spasila al nije mogla hodati kako treba, ugriz u kičmu joj sjebo motoriku pa bi krenula ukrivo kad je htjela ravno ... na kraju se sama naučila hodati tako što je hodala uz zid pa je skontala da će ić ravno ako ukosi tijelo ... genijalna mačka i pravi borac ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:26

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta je bilo sa Suzanom?
ne sjećam se ičega...
a u to doba smo si još bili dobri, pa došla je kod mene živjeti nakon što je puklo sa mexikom

miška dođi je bila puno kasnije ... a suzana je onaj mačić koju je mačak skoro ubio i izgrizo kičmu, deset dana sam molima veterinara da ju uspava a on je odbijao pa sam ju nekako spasila al nije mogla hodati kako treba, ugriz u kičmu joj sjebo motoriku pa bi krenula ukrivo kad je htjela ravno ... na kraju se sama naučila hodati tako što je hodala uz zid pa je skontala da će ić ravno ako ukosi tijelo ... genijalna mačka i pravi borac ...

a kako se onda zvala mačka koju su imali poslije miške?
isto je imala neko superturbomegadet ime - Jadranka?

bravo za malu suzanu!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta je bilo sa Suzanom?
ne sjećam se ičega...
a u to doba smo si još bili dobri, pa došla je kod mene živjeti nakon što je puklo sa mexikom

miška dođi je bila puno kasnije ... a suzana je onaj mačić koju je mačak skoro ubio i izgrizo kičmu, deset dana sam molima veterinara da ju uspava a on je odbijao pa sam ju nekako spasila al nije mogla hodati kako treba, ugriz u kičmu joj sjebo motoriku pa bi krenula ukrivo kad je htjela ravno ... na kraju se sama naučila hodati tako što je hodala uz zid pa je skontala da će ić ravno ako ukosi tijelo ... genijalna mačka i pravi borac ...

a kako se onda zvala mačka koju su imali poslije miške?
isto je imala neko superturbomegadet ime - Jadranka?

bravo za malu suzanu!

nemam pojma... al brat mi je uvijek bio maštovit kad je trebalo neku životinju imenovati ... sad ima psa koji se zove Grizli po onom vicu sa mujom i hasom  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931

sad isto rade moja djeca ... nazvali su mačića Mačić  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130  sad je fora kad po ulici idu sa ogromnim mačorom i dalje ga zovu Mačić ... a uvijek nas isprati do osnovne škole kad idemo negdje, i tamo dočeka i onda šeta sa nama do kuće ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 13:31

al evo sam naletila na još nešto za tebe ... da znaš u kojim područjima hr ima najviše dotura ako ti ovaj trenutni dosadi

http://cudaprirode.com/portal/bphr/6168-interaktivne-karte-pogledajte-gdje-u-hrvatskoj-ive-ljudi-bez-osnovne-kole-a-gdje-oni-s-doktoratom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 17:36

kišna glista je napisao/la:al evo sam naletila na još nešto za tebe ... da znaš u kojim područjima hr ima najviše dotura ako ti ovaj trenutni dosadi

http://cudaprirode.com/portal/bphr/6168-interaktivne-karte-pogledajte-gdje-u-hrvatskoj-ive-ljudi-bez-osnovne-kole-a-gdje-oni-s-doktoratom

ne boj se, dotur nema ni osnovnu skolu kad su drustveni odnosi u pitanju tako da i u ovom slucaju medalja ima dvije strane....
kolegica na poslu (radi u zupaniji) mu je rekla da je autistican  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.01.14 17:38

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta je bilo sa Suzanom?
ne sjećam se ičega...
a u to doba smo si još bili dobri, pa došla je kod mene živjeti nakon što je puklo sa mexikom

miška dođi je bila puno kasnije ... a suzana je onaj mačić koju je mačak skoro ubio i izgrizo kičmu, deset dana sam molima veterinara da ju uspava a on je odbijao pa sam ju nekako spasila al nije mogla hodati kako treba, ugriz u kičmu joj sjebo motoriku pa bi krenula ukrivo kad je htjela ravno ... na kraju se sama naučila hodati tako što je hodala uz zid pa je skontala da će ić ravno ako ukosi tijelo ... genijalna mačka i pravi borac ...

a kako se onda zvala mačka koju su imali poslije miške?
isto je imala neko superturbomegadet ime - Jadranka?

bravo za malu suzanu!

nemam pojma... al brat mi je uvijek bio maštovit kad je trebalo neku životinju imenovati ... sad ima psa koji se zove Grizli po onom vicu sa mujom i hasom  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931

sad isto rade moja djeca ... nazvali su mačića Mačić  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130  sad je fora kad po ulici idu sa ogromnim mačorom i dalje ga zovu Mačić ... a uvijek nas isprati do osnovne škole kad idemo negdje, i tamo dočeka i onda šeta sa nama do kuće ...

moj miconije se zove lav (al po tolstoju  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 09.01.14 17:58

Vel'ka Maca je napisao/la:moj se miconjić uopće ne glasa... jedino ako mu stanem na rep... slučajno  Iz (za)raznih medija... - Page 20 11484130 
ma nisam uopće voljela mačke prije I onda sam si iz praktičnih razloga nabavila mačku a ne psa I sad sam luda za njima... pogotovo za ovim svojim.
nabavila sam ga od neke ženske preko burze, dijelila je mačiće- imala je punu kuću mačaka i običnih i perzijskih i svakakvih. ovaj moj je neki mješanac s perzijskom tako da ima svilenu i premekanu kratku dlaku i okruglu, debelu glavu - liči na Mišku Dođi, samo je puuuno mekši. Joooooooooooj
A moj pričalica kakvu još nisam imala.
Za sve ima komentar, odgovor na sve, javlja kad ide kakati i piškiti... Bilo da se mazi, bilo da je gladan-žedan, ili se ljuti uvijek komentira  Iz (za)raznih medija... - Page 20 684758713 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  orion 09.01.14 18:23

dođem ja kod moje kumice ...uvodno mi na telefon ispriča kako je cijeli dan pospremala, ubila se čisteći, perući,saugajući i sve što uz to ide ...da nastavim gđe sam stala - i tako dođem ja knjojzi, upadam u kuću - stvarno turbo miriši po čistoći - bacim pogled prema kuhinji, kad na elumentu tik uz zdjelu sa voćem i kutijicama sa začinima leži jedna od mačaka..... idemo skuhat kavu, a mačak preskakuje posudu od kave i šećera, sjednemo u dnevni boravak, eto mačka k nama-skoči na stol i šeće izmeđ šalica .... i tako  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931  ...zabava

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 09.01.14 18:31

orion je napisao/la:dođem ja kod moje kumice ...uvodno mi na telefon ispriča kako je cijeli dan pospremala, ubila se čisteći, perući,saugajući i sve što uz to ide ...da nastavim gđe sam stala - i tako dođem ja knjojzi, upadam u kuću - stvarno turbo miriši po čistoći - bacim pogled prema kuhinji, kad na elumentu tik uz zdjelu sa voćem i kutijicama sa začinima leži jedna od mačaka..... idemo skuhat kavu, a mačak preskakuje posudu od kave i šećera, sjednemo u dnevni boravak, eto mačka k nama-skoči na stol i šeće izmeđ šalica .... i tako  Iz (za)raznih medija... - Page 20 1523192931  ...zabava

Znam, da je macama teško odoliti i da je to mačja priroda, al kumica je mogla spriječiti to šetanje po stolu. Bar dok nekog ima doma
I moj se popne, al čim naiđemo skače dolje
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 20 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.