kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 07.02.14 12:05

sto se tice onih boja, prvo sam zamjetijo onu konfuziju od zuto-narancaste i slicnih niansi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 12:07

pizda je napisao/la:a vidi Mace kako nam je zgodna...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

maca je izrazito lijepa žena ... jedna od onih koje odmah primijetiš u masi drugih ... nije obično lijepa nego baš ono nešto posebno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 14:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a vidi Mace kako nam je zgodna...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

maca je izrazito lijepa žena ... jedna od onih koje odmah primijetiš u masi drugih ... nije obično lijepa nego baš ono nešto posebno ...

Ma daj moati... ne pretjeruj.
Osim toga, ljepota je u oku promatraca.
Osim toga 2, to je sve stara slava...
Fotka je stara dvije godine, ali sam od tad radila na sebi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 14:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a vidi Mace kako nam je zgodna...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

maca je izrazito lijepa žena ... jedna od onih koje odmah primijetiš u masi drugih ... nije obično lijepa nego baš ono nešto posebno ...

Ma daj moati... ne pretjeruj.
Osim toga, ljepota je u oku promatraca.
Osim toga 2, to je sve stara slava...
Fotka je stara dvije godine, ali sam od tad radila na sebi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

znam ja šta govorim .... neke žene su prirodno lijepe ne samo zbog lijepi crta lica i zgodnog tijela nego zato jer su prirodno nekako senzualne ... ne glumataju tu senzualnost ... ti mi spadaš u te žene a vidjela sam te i kad si bila taman i kad si bila punašna i meni je uvijek isti dojam ... o tome ja pričam

za razliku od hm.... recimo moje druge šogorice koja je nako lutkasto lijepa al kad ju upoznaš nema u njoj ništa, ni šarma, ni senzualnosti ni ljepote nego tek onda okriješ užasnu grubost nečega što je vještački i pozirano a ne urođeno i onda ti djeluje ne lijepo, nego dosadno ... sjećam se da sam jednom tražila ljudske modele za vježbat crtež i ona mi se ponudila ... jebote, neugodne situacije ... znaš ono kad te ničim nije privukla ni inspirirala i sad ti to njoj moraš to reć a ona uvjerena da je ljepotica i da je to samo po sebi zanimljivo za crtež i portrete ... kako se to lijepo kaže ... nema karakter koji privlači ... eto, tako nekako da moraš u rukavicama reć ... al snašla sam se i rekla da me prošla volja i inspiracija za crtanjem ... naravno da nije to povezala sa sobom nego sa mnom ... ja ispala lijena al bolje da je tako ... radije bih vježbala crtež i portrete na prvoj šogorici neg na drugoj jer je zanimljiva kao karakteer i onda je i izazov to znati prenijeti na crtež ... s tobom ne bih imala takvih problema kao modelom ... ti bi mi bila idealan model za prenošenje raznih duševnih stanja žene u onom bovarijanskom ozračju jer zračiš nekim mirom a jasno je da ispod površine ima više od toga ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 15:08

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:a vidi Mace kako nam je zgodna...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

maca je izrazito lijepa žena ... jedna od onih koje odmah primijetiš u masi drugih ... nije obično lijepa nego baš ono nešto posebno ...

Ma daj moati... ne pretjeruj.
Osim toga, ljepota je u oku promatraca.
Osim toga 2, to je sve stara slava...
Fotka je stara dvije godine, ali sam od tad radila na sebi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

znam ja šta govorim .... neke žene su prirodno lijepe ne samo zbog lijepi crta lica i zgodnog tijela nego zato jer su prirodno nekako senzualne ... ne glumataju tu senzualnost ... ti mi spadaš u te žene a vidjela sam te i kad si bila taman i kad si bila punašna i meni je uvijek isti dojam ... o tome ja pričam

za razliku od hm....  recimo moje druge šogorice koja je nako lutkasto lijepa al kad ju upoznaš nema u njoj ništa, ni šarma, ni senzualnosti ni ljepote nego tek onda okriješ užasnu grubost nečega što je vještački i pozirano a ne urođeno i onda ti djeluje ne lijepo, nego  dosadno ... sjećam se da sam jednom tražila ljudske modele za vježbat crtež i ona mi se ponudila ... jebote, neugodne situacije ... znaš ono kad te ničim nije privukla ni inspirirala i sad ti to njoj moraš to reć a ona uvjerena da je ljepotica i da je to samo po sebi zanimljivo za crtež i portrete ... kako se to lijepo kaže ... nema karakter koji privlači ... eto, tako nekako da moraš u rukavicama reć ... al snašla sam se i rekla da me prošla volja i inspiracija za crtanjem ... naravno da nije to povezala sa sobom nego sa mnom ... ja ispala lijena al bolje da je tako ... radije bih vježbala crtež i portrete na prvoj šogorici neg na drugoj jer je zanimljiva kao karakteer i onda je i izazov to znati prenijeti na crtež ... s tobom ne bih imala takvih problema kao modelom ... ti bi mi bila idealan model za prenošenje raznih duševnih stanja žene u onom bovarijanskom ozračju  jer zračiš nekim mirom a jasno je da ispod površine ima više od toga ...

Pizdu materinu, al sam zajebata igracica  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

Prva sogi je bila zanimljiva za popizdit , jako sam ju voljela Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

Je l bi bilo tu mac da ja sad slozim jedan deseterac o tvojoj egzoticnoj ljepoti, vranim kosama, lomnom struku i prenjeznom glasu...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 15:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

maca je izrazito lijepa žena ... jedna od onih koje odmah primijetiš u masi drugih ... nije obično lijepa nego baš ono nešto posebno ...

Ma daj moati... ne pretjeruj.
Osim toga, ljepota je u oku promatraca.
Osim toga 2, to je sve stara slava...
Fotka je stara dvije godine, ali sam od tad radila na sebi  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

znam ja šta govorim .... neke žene su prirodno lijepe ne samo zbog lijepi crta lica i zgodnog tijela nego zato jer su prirodno nekako senzualne ... ne glumataju tu senzualnost ... ti mi spadaš u te žene a vidjela sam te i kad si bila taman i kad si bila punašna i meni je uvijek isti dojam ... o tome ja pričam

za razliku od hm....  recimo moje druge šogorice koja je nako lutkasto lijepa al kad ju upoznaš nema u njoj ništa, ni šarma, ni senzualnosti ni ljepote nego tek onda okriješ užasnu grubost nečega što je vještački i pozirano a ne urođeno i onda ti djeluje ne lijepo, nego  dosadno ... sjećam se da sam jednom tražila ljudske modele za vježbat crtež i ona mi se ponudila ... jebote, neugodne situacije ... znaš ono kad te ničim nije privukla ni inspirirala i sad ti to njoj moraš to reć a ona uvjerena da je ljepotica i da je to samo po sebi zanimljivo za crtež i portrete ... kako se to lijepo kaže ... nema karakter koji privlači ... eto, tako nekako da moraš u rukavicama reć ... al snašla sam se i rekla da me prošla volja i inspiracija za crtanjem ... naravno da nije to povezala sa sobom nego sa mnom ... ja ispala lijena al bolje da je tako ... radije bih vježbala crtež i portrete na prvoj šogorici neg na drugoj jer je zanimljiva kao karakteer i onda je i izazov to znati prenijeti na crtež ... s tobom ne bih imala takvih problema kao modelom ... ti bi mi bila idealan model za prenošenje raznih duševnih stanja žene u onom bovarijanskom ozračju  jer zračiš nekim mirom a jasno je da ispod površine ima više od toga ...

Pizdu materinu, al sam zajebata igracica  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

Prva sogi je bila zanimljiva za popizdit , jako sam ju voljela Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

Je l bi bilo tu mac da ja sad slozim jedan deseterac o tvojoj egzoticnoj ljepoti, vranim kosama, lomnom struku i prenjeznom glasu...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 3114667799 

nemoj molimte  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 3102334490 .... i ovak ko mužača kakva jesam ( ne lažem ) imam išjue sa drugim ženama na forumu ... ovo sam samo htjela malo zbit redove da nisam baš uvijek ja na meti  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931  neka i tebe malo gađaju ....

odoh ... pozdrav ekipi cijeloj a polu vritnjak u dupe koji korak naprijed znači ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  antonac 07.02.14 15:17

bezbelke..... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130

_________________
daite im da seru....Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 29xutcyJagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 15:22

antonac je napisao/la:bezbelke..... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130

nema šta drugo da bidne ... ako žena ženu zajebava, onda ima išjue sa njom, ako ju hvali , onda su bezbelke  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130 

samo da znaš da sam i tvoju nahvalila i ona mene pa si ti misli  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931  a sve planiram do solina zapičit al nikako smislit kako tebe poslat po cigarete u rijeku ko tšo sam kekeca mislila kad je moica trebala doć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  antonac 07.02.14 15:30

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:bezbelke..... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130

nema šta drugo da bidne ... ako žena ženu zajebava, onda ima išjue sa njom, ako ju hvali , onda su bezbelke  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130 

samo da znaš da sam i tvoju nahvalila i ona mene pa si ti misli  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931  a sve planiram do solina zapičit al nikako smislit kako tebe poslat po cigarete u rijeku ko tšo sam kekeca mislila kad je moica trebala doć

aid, pa cemo u lov na labudove pivskim bocama..... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130

_________________
daite im da seru....Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 29xutcyJagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 15:37

Ps glisto, citala sam madam bovary i uvijek sam si mislila koja glupaca.... al imam ja malo te glupace u sebi... o
da....

Inace sam si jako voljela ime ruze iz tog doba....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Lena 07.02.14 17:13

Vel'ka Maca je napisao/la:vidi jagoda, vidi kako maca puši...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 
kako ti pušiš?!?!?

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 2emoq5i

opa.....baš si maca faca! me like it!  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Lena 07.02.14 17:15

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

od onih Jagodinih  vrata biram 6 i 4...

Pimpi, sad kad smo se usuglasili oko vrata, moramo si jos samo kucu naci.... :strikavestu

i ja.....nisam još tamo napisala,al sad ću....naj su 6 ,pa onda 4!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 20:39

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ja biram 7

nu kako žena zna  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 439160543 


hambrita, more li kakav prečac, da ne bauljam po svim temama?  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 07.02.14 20:40

Vel'ka Maca je napisao/la:vidi jagoda, vidi kako maca puši...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 
kako ti pušiš?!?!?

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 2emoq5i
a vid mace...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

polijepa si...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 10.02.14 8:58

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:vidi jagoda, vidi kako maca puši...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 
kako ti pušiš?!?!?

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 2emoq5i
a vid mace...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

polijepa si...

komad i po  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 722450574 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 10.02.14 9:35

Alhambra je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:vidi jagoda, vidi kako maca puši...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 
kako ti pušiš?!?!?

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 2emoq5i
a vid mace...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

polijepa si...

komad i po  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 722450574 

a i klasicna je, ne vidim po njoj bas neke kerefeke...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 10.02.14 9:36

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

od onih Jagodinih  vrata biram 6 i 4...

Pimpi, sad kad smo se usuglasili oko vrata, moramo si jos samo kucu naci.... :strikavestu

i ja.....nisam još tamo napisala,al sad ću....naj su 6 ,pa onda 4!

tako i ja, jel ima kakvo objasnjenje koliko smo deviantni? Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 10.02.14 9:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:vidi jagoda, vidi kako maca puši...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 
kako ti pušiš?!?!?

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 2emoq5i
a vid mace...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

polijepa si...

komad i po  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 722450574 

a i klasicna je, ne vidim po njoj bas neke kerefeke...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

pa i ja sam to uočila..očekivala sam neki ekstravagantni friz, najmanje  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 3102334490 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 10.02.14 9:38

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
moica je napisao/la:
a vid mace...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

polijepa si...

komad i po  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 722450574 

a i klasicna je, ne vidim po njoj bas neke kerefeke...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

pa i ja sam to uočila..očekivala sam neki ekstravagantni friz, najmanje  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 3102334490 

da, kakav tuljac na glavi i mašne razne boje. Nista od tog... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 10.02.14 9:44

Tek sad sam videla Macu... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1zouo36
Ostajem pri svom iskazu, tj da sam musko i dalje bih je prasnula nekoliko puta! Nie beg cicika i tako to...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 F24sqg

Maco, bas ti dobro stoji ova frizura. Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1zouo36Osobno sam veliki ljubitelj plave kose i da se ja pitam ja bih sve zene u plavo ofarbala, ali ovaj put mi se cini da tebi tamnije bolje stoji nego svetlo. Pogotovo u kombinaciji sa svetlim ocima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 10.02.14 10:19

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
moica je napisao/la:
a vid mace...  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713 

polijepa si...

komad i po  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 722450574 

a i klasicna je, ne vidim po njoj bas neke kerefeke...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 684758713

pa i ja sam to uočila..očekivala sam neki ekstravagantni friz, najmanje  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 3102334490 

Dodjite deco, dodjite... vodit cemo ljubav hrpimice i u stiklama... a mozemo se i samo jebavat  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 10.02.14 10:20

cat_claw je napisao/la:Tek sad sam videla Macu... Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1zouo36
Ostajem pri svom iskazu, tj da sam musko i dalje bih je prasnula nekoliko puta! Nie beg cicika i tako to...Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 F24sqg

Maco, bas ti dobro stoji ova frizura. Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1zouo36Osobno sam veliki ljubitelj plave kose i da se ja pitam ja bih sve zene u plavo ofarbala, ali ovaj put mi se cini da tebi tamnije bolje stoji nego svetlo. Pogotovo u kombinaciji sa svetlim ocima.

Sad sam nesto svjetlija, ali daleko od plave....
Svi su me pljuvali da sam ko misica siva i da unesem malo veselja u tu kosu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 10.02.14 10:23

cat_claw je napisao/la:

Maco, bas ti dobro stoji ova frizura. Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1zouo36Osobno sam veliki ljubitelj plave kose i da se ja pitam ja bih sve zene u plavo ofarbala, ali ovaj put mi se cini da tebi tamnije bolje stoji nego svetlo. Pogotovo u kombinaciji sa svetlim ocima.

je, bolje joj stoji tamno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  pizda 10.02.14 10:24

Vel'ka Maca je napisao/la:

Dodjite deco, dodjite... vodit cemo ljubav hrpimice i u stiklama... a mozemo se i samo jebavat  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

a di ti je kultura jebem ti sunce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Gost 10.02.14 10:25

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Dodjite deco, dodjite... vodit cemo ljubav hrpimice i u stiklama... a mozemo se i samo jebavat  Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 1523192931 

a di ti je kultura jebem ti sunce...

Ja nisam jos ni do opanaka stigla, statije...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jagoda ako dodjes dat cemo ti para... - Page 8 Empty Re: Jagoda ako dodjes dat cemo ti para...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.