kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motivacija

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Motivacija  Empty Motivacija

Postaj  Gost 25.04.14 22:02

wikipedija kaže da je motivacija "utjecaj koji izaziva, usmjerava i održava željeno ponašanje ljudi" ..,
http://hr.wikipedia.org/wiki/Motivacija

za mene je to čisti bulšit ... motivacija bi trebala biti utjecaj koji usmjerava i održava ponašanje ljudi koji njih osobno čini sretnijim i zadovoljnijim  Motivacija  684758713 

pa eto, da ne filozofiram, šta vas osobno motivira i na koji način ?  ... meni su motivacija uvijek bili pametniji i vještiji od mene ... kad ih usnimim, pratim ih i učim od njih jer vjerujem da usvajanjem stvarnih znanja i vještina ( onih koje uvodimo u našu osobnu praksu a ne samo teoriu ) možemo itekako poboljšati kvalitetu svojih života a to nam je cilj ... il NIE?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 26.04.14 6:05

kišna glista je napisao/la:wikipedija kaže da je motivacija "utjecaj koji izaziva, usmjerava i održava željeno ponašanje ljudi" ..,
http://hr.wikipedia.org/wiki/Motivacija

za mene je to čisti bulšit ... motivacija bi trebala biti utjecaj koji usmjerava i održava ponašanje ljudi koji njih osobno čini sretnijim i zadovoljnijim  Motivacija  684758713 

pa eto, da ne filozofiram, šta vas osobno motivira i na koji način ?  ... meni su motivacija uvijek bili pametniji i vještiji od mene ... kad ih usnimim, pratim ih i učim od njih jer vjerujem da usvajanjem stvarnih znanja i vještina ( onih koje uvodimo u našu osobnu praksu a ne samo teoriu ) možemo itekako poboljšati kvalitetu svojih života a to nam je cilj ... il NIE?
trebala bi, ali nije...

najjača motivacija mi je kad brinem o nekom tko je ovisan o meni... tad ne postoji prepreka koju ne mogu svladati, problem koji ne mogu riješiti, znanje koje ne mogu usvojiti i prijetnja koja bi me pokolebala...ali... kad dođem na red ja, meni motivacija nekako popusti.... lastane, znači li to da ja sebe ne volim dovoljno?  Motivacija  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  taja 26.04.14 9:40

ne znam što me motivira
Jer ionako to kod mene varira, ovisno o raspoloženju.
Ponekad nije potreban nikakav poticaj (ili ga ja ne znam prepoznati) da sam sva prpošna i energična,a na dane nema sile koja bi me pokrenula
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 26.04.14 16:22

Mene vjerojatno motivira velika ljubav prema ovom forumu jer se javljam izravno s cenife dok downloadam  Motivacija  1523192931
Too much information?
Hihihihihihiii



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  orion 26.04.14 16:45

kišna glista je napisao/la:wikipedija kaže da je motivacija "utjecaj koji izaziva, usmjerava i održava željeno ponašanje ljudi" ..,
http://hr.wikipedia.org/wiki/Motivacija

za mene je to čisti bulšit ... motivacija bi trebala biti utjecaj koji usmjerava i održava ponašanje ljudi koji njih osobno čini sretnijim i zadovoljnijim  Motivacija  684758713 

pa eto, da ne filozofiram, šta vas osobno motivira i na koji način ?  ... meni su motivacija uvijek bili pametniji i vještiji od mene ... kad ih usnimim, pratim ih i učim od njih jer vjerujem da usvajanjem stvarnih znanja i vještina ( onih koje uvodimo u našu osobnu praksu a ne samo teoriu ) možemo itekako poboljšati kvalitetu svojih života a to nam je cilj ... il NIE?


više toga me motivira...ovo što je navela Mojca još uvijek je na prvom mjestu, tvoj argument također, kod nekog problema  želja za znanjem i potpunim ovladavanjem istog, motivira me postavljeni cilj  ...  svašta nešto

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 26.04.14 17:03

Vel'ka Maca je napisao/la:Mene vjerojatno motivira velika ljubav prema ovom forumu jer se javljam izravno s cenife dok downloadam  Motivacija  1523192931
Too much information?
Hihihihihihiii


niti ne... samo ako imaš dovoljno papira...  Motivacija  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 27.04.14 9:11

aha, nitko da se sjeti motivacijske injekcije zvane zaljubljenost... sve sama starčad na forumu  Motivacija  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  RobinUd 27.04.14 22:25

moica je napisao/la:aha, nitko da se sjeti motivacijske injekcije zvane zaljubljenost... sve sama starčad na forumu  Motivacija  1523192931
Pa sad... kad vec spominjes motivaciju u tom kontekstu....
Poznat je klasican slucaj, kad se mlada i zgodna zenska udala za muskarca u.... zrelim godinama, tako, imao je on oko 70.
I kao sto to biva, bilo je za pretpostaviti da ce on za izvjesno vrijeme riknuti, sto zbog starosti, sto zbog izazova, mlada zena... i to...

I sta se dogodilo ?!
Motivacija je bila takva, da ju je on prasio svaki dan, nekih dvadesetak godina, bez pomoci kemije....

(ja u pricu radje vjerujem nego probam)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 6:50

moica je napisao/la:

najjača motivacija mi je kad brinem o nekom tko je ovisan o meni
... tad ne postoji prepreka koju ne mogu svladati, problem koji ne mogu riješiti, znanje koje ne mogu usvojiti i prijetnja koja bi me pokolebala...ali... kad dođem na red ja, meni motivacija nekako popusti.... lastane, znači li to da ja sebe ne volim dovoljno?  Motivacija  1523192931

nas dvije se nećemo nikad poklat oko brige oko nekoga  Motivacija  11484130  nema mi gore stvari nego kad je netko ovisan o meni ( il se pravi da je ovisan o meni, za mene ta kategorija ne postoji osim ako se radi o nekom tko mi je blizak i bolestan )  Motivacija  3114667799  odma bih ga šutnila i prodala ciganima ... ni djeca mi ne smiju biti pretjerano ovisna o meni nego ih učim samostalnosti a kamoli kakav odrastao čovjek  Motivacija  1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:22

moica je napisao/la:aha, nitko da se sjeti motivacijske injekcije zvane zaljubljenost... sve sama starčad na forumu  Motivacija  1523192931

pa jest, ljubav do nekoga može biti jaka motivacija, u svakom slučaju mijenja percepciju gledanja na stvari al kratkotrajno ako već i ranije nije postojala navika gledanja na život kao nešto što je vrijedno življenja, ako čovjek to nije razvio u sebi neovisno o nekom drugom   ... al ne može mi bit toliko jaka motivacija  koliko ljubav do samog života i stvaranja istog ( ne mislim na razmnožavanje neg na sve ostale aspekte života, stvarati se može na razne načine ... ono, ustaneš, i odlučiš si stvorit ugodan i zanimljiv dan ... tako bi trebalo svaki dan sa manjim i većim pauzama da ne dosadi   Motivacija  11484130  )

općenito mi teško padaju te ljubavi kad "netko za nekoga živi" i čim toga nestane, nestane motivacije za dalje ... kod mene je uvijek bilo nekako obrnuto ...  postanem dodatno motivirana tek kad netko izleti iz mog života ... nekako mi lijepo opet biti sva svoja, raširit krila i ne morat ikome polagat račune zašto išta radim kad mi se nešto radi   Motivacija  1523192931 nisam nikad kužila tu potrebu da se "živi za nekoga", "zbog nekoga" il kad mi netko počne sa tim pričama da sam mu ja bila sve, da sam mu bila razlog za nešto, il motivacija il u meni vidio nešto što je prije svega trebao naći u sebi a tek onda podijelit sa mnom, il udružit sa mnom, il jednostavno nastavit živjeti u zajednici sa mnom a ne meni natovarit na leđa ko uteg i obavezu da sam mu ja jedina motivacija što radi nešto ( nebitno šta )   ... jebotito, ako čovjek nema u sebi dovoljno motivacije za kvalitetan život  bez mene, onda bolje da ga nema ni kraj mene ... a sve na takve nalijetala i dopizdi to čovjeku a kamoli ne bi ženi  Motivacija  1523192931  maike mi, al i dan danas mi se riga kad mi netko spominje kako sam mu ja bila sve i kako je jedino sa mnom imo lijep život i nalazio motivaciju za nešto radit u životu ... taj me očito nije dovoljno dobro upozno kad misli da mi je na taj način udijelio kompliment a nije da se nisam naslušala i toga ( nedavno opet čula )   Motivacija  3384354616 

inače mi te fraze "ja sam tvoja, ti si moj " nisu nikada sjedale kako treba i nakon nekog životnog iskustva su mi postale demotivirajuće čim ih netko izgovori  ... po meni bi svak trebao bit svoj a tek onda možeš bit sa nekim  ( ne postatio dio nekoga il on dio tebe ) zato jer  je oboma tako bolje, jer je odluka bila obojestrana i odnos teče u oba smjera   a ne zato jer ste jedan drugom potrebni i jedan drugog koristite ko alibi za živjeti .... a ajd, da ne ispadne da sam negativac, nisam  protiv ljubavi samo mislim da se danas sve i svašta trpa pod ljubav što u biti veze sa ljubavi nema te je došlo do devalvacije onoga što je u startu trebalo biti pogonsko gorivo za život ... ljubav se počne tražiti u sebi a tek onda može dalje množiti, gložiti i širiti ... ajd , i to je već otrcana fraza al što se mene tiče, unatoč otrcanosti i istinita ... ne moš sad krpu od čovjeka dugoročno pretvorit u prpošnog i poletnog čovjeka tako da se taj isti zaljubi u nekog drugog ako već do tada nije uspio razviti ljubav do samog sebe i u sebi nalazio dovoljno motivacije za bit čovjek a ne krpa ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:24

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:

najjača motivacija mi je kad brinem o nekom tko je ovisan o meni
... tad ne postoji prepreka koju ne mogu svladati, problem koji ne mogu riješiti, znanje koje ne mogu usvojiti i prijetnja koja bi me pokolebala...ali... kad dođem na red ja, meni motivacija nekako popusti.... lastane, znači li to da ja sebe ne volim dovoljno?  Motivacija  1523192931

nas dvije se nećemo nikad poklat oko brige oko nekoga  Motivacija  11484130  nema mi gore stvari nego kad je netko ovisan o meni ( il se pravi da je ovisan o meni, za mene ta kategorija ne postoji osim ako se radi o nekom tko mi je blizak i bolestan )  Motivacija  3114667799  odma bih ga šutnila i prodala ciganima ... ni djeca mi ne smiju biti pretjerano ovisna o meni nego ih učim samostalnosti a kamoli kakav odrastao čovjek  Motivacija  1523192931 

ne seciraj me  Motivacija  3601362807 , dobro znaš da sam mislila na boldano (nemoćne, moje najbliže), a ne na psihološku ovisnost ili pijavice, to svakog prije ili kasnije počne opterećivati.... 
apropo djece, preveć očekuješ od odgoja... možeš ti njih učiti samostalnosti do sudnjeg dana, ali to nije nešto što se da isključivo naučiti, tu igra ulogu i karakter djeteta... neki se kasnije samo prilijepe na drugu/og jer im je to lakše i prirodnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:28

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:

najjača motivacija mi je kad brinem o nekom tko je ovisan o meni
... tad ne postoji prepreka koju ne mogu svladati, problem koji ne mogu riješiti, znanje koje ne mogu usvojiti i prijetnja koja bi me pokolebala...ali... kad dođem na red ja, meni motivacija nekako popusti.... lastane, znači li to da ja sebe ne volim dovoljno?  Motivacija  1523192931

nas dvije se nećemo nikad poklat oko brige oko nekoga  Motivacija  11484130  nema mi gore stvari nego kad je netko ovisan o meni ( il se pravi da je ovisan o meni, za mene ta kategorija ne postoji osim ako se radi o nekom tko mi je blizak i bolestan )  Motivacija  3114667799  odma bih ga šutnila i prodala ciganima ... ni djeca mi ne smiju biti pretjerano ovisna o meni nego ih učim samostalnosti a kamoli kakav odrastao čovjek  Motivacija  1523192931 

ne seciraj me  Motivacija  3601362807 , dobro znaš da sam mislila na boldano (nemoćne, moje najbliže), a ne na psihološku ovisnost ili pijavice, to svakog prije ili kasnije počne opterećivati.... 
apropo djece, preveć očekuješ od odgoja... možeš ti njih učiti samostalnosti do sudnjeg dana, ali to nije nešto što se da isključivo naučiti, tu igra ulogu i karakter djeteta... neki se kasnije samo prilijepe na drugu/og jer im je to lakše i prirodnije

ma ne seciram, pričam bezveze ... ulovila se nečeg u tvom postu, jasno mi je na površan način al misli mi dalje letile nevezano na tebe  Motivacija  1523192931 al ajd sad ti mene malo seciraj ... inače ode ova tema u pm ... viš da fali motivacije  Motivacija  3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:29

RobinUd je napisao/la:
moica je napisao/la:aha, nitko da se sjeti motivacijske injekcije zvane zaljubljenost... sve sama starčad na forumu  Motivacija  1523192931
Pa sad... kad vec spominjes motivaciju u tom kontekstu....
Poznat je klasican slucaj, kad se mlada i zgodna zenska udala za muskarca u.... zrelim godinama, tako, imao je on oko 70.
I kao sto to biva, bilo je za pretpostaviti da ce on za izvjesno vrijeme riknuti, sto zbog starosti, sto zbog izazova, mlada zena... i to...

I sta se dogodilo ?!
Motivacija je bila takva, da ju je on prasio svaki dan, nekih dvadesetak godina, bez pomoci kemije....

(ja u pricu radje vjerujem nego probam)
stari je poprave bio zaljubljen u nju...  Motivacija  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:34

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:

najjača motivacija mi je kad brinem o nekom tko je ovisan o meni
... tad ne postoji prepreka koju ne mogu svladati, problem koji ne mogu riješiti, znanje koje ne mogu usvojiti i prijetnja koja bi me pokolebala...ali... kad dođem na red ja, meni motivacija nekako popusti.... lastane, znači li to da ja sebe ne volim dovoljno?  Motivacija  1523192931

nas dvije se nećemo nikad poklat oko brige oko nekoga  Motivacija  11484130  nema mi gore stvari nego kad je netko ovisan o meni ( il se pravi da je ovisan o meni, za mene ta kategorija ne postoji osim ako se radi o nekom tko mi je blizak i bolestan )  Motivacija  3114667799  odma bih ga šutnila i prodala ciganima ... ni djeca mi ne smiju biti pretjerano ovisna o meni nego ih učim samostalnosti a kamoli kakav odrastao čovjek  Motivacija  1523192931 

ne seciraj me  Motivacija  3601362807 , dobro znaš da sam mislila na boldano (nemoćne, moje najbliže), a ne na psihološku ovisnost ili pijavice, to svakog prije ili kasnije počne opterećivati.... 
apropo djece, preveć očekuješ od odgoja... možeš ti njih učiti samostalnosti do sudnjeg dana, ali to nije nešto što se da isključivo naučiti, tu igra ulogu i karakter djeteta... neki se kasnije samo prilijepe na drugu/og jer im je to lakše i prirodnije

ma ne seciram, pričam bezveze ... ulovila se nečeg u tvom postu, jasno mi je na površan način al misli mi dalje letile nevezano na tebe  Motivacija  1523192931 al ajd sad ti mene malo seciraj ... inače ode ova tema u pm ... viš da fali motivacije  Motivacija  3114667799 
skalpel u rukama zna biti dobar motivator  Motivacija  1523192931 
nemam kad, moram i danas do ureda... jebo vaku ladovinu... ono, fraj si al napravi samo još ovo... pa kad si već tamo daj i ono... 
trebala sam spizdit u zg u subotu navečer pa bi stvar bila riješena.... neka, znam za drugi put.... sad imam motiv da im slijedeći put dreknem-NSK!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:46

moica je napisao/la:
skalpel u rukama zna biti dobar motivator  Motivacija  1523192931 

a tek sjekira !  Motivacija  1523192931 

sad sam se sjetila nemilog događaja sa susjedom ( onim "onurom" šta je letio iz moje kuće kad mi je konobu rasturio drvima ) ... kako je čovjek "sa razlogom ljut" na mene, sad se pokušava svetiti preko djece pa stalno prigovara kad se igraju oko kuće iako se igraju skroz mirno i bez da dižu neku buku il prave nered .... i tako neko veče isto al jebat ga, bila sam u blizini da čujem njegovo pridikanje i izletila iz kuće da malo "porazgovaramo" oko toga ... nisam ni stigla do svog ulaza, čovjek pobjego u svoju kad je čuo da naglas pitam šta se dešava .... zovem ja njega da izađe da popričamo oko problema kojeg samo on vidi al jok, zaključo se i još dan danas ga nisam vidjela  Motivacija  1523192931 

a bokte budaletine ... i on mi se htio uvalit u kuću a smetaju mu djeca ... a šta je mislio da ću sa djecom da sam pristala ? poslat u šumu ko ivicu i maricu ? al eto, dok je pričo o meni, bijo je sav nako zaljubit, motiviran  Motivacija  1523192931  šeherezada me zvao  Motivacija  3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  pizda 28.04.14 7:52

kišna glista je napisao/la:

a bokte budaletine ... i on mi se htio uvalit u kuću a smetaju mu djeca ... a šta je mislio da ću sa djecom da sam pristala ? poslat u šumu ko ivicu i maricu ? al eto, dok je pričo o meni, bijo je sav nako zaljubit, motiviran  Motivacija  1523192931  šeherezada me zvao  Motivacija  3114667799 

on bi djecu redu naucijo, odma se vidi da je karakter od kog se ima sto za naucit... Motivacija  1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 7:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a bokte budaletine ... i on mi se htio uvalit u kuću a smetaju mu djeca ... a šta je mislio da ću sa djecom da sam pristala ? poslat u šumu ko ivicu i maricu ? al eto, dok je pričo o meni, bijo je sav nako zaljubit, motiviran  Motivacija  1523192931  šeherezada me zvao  Motivacija  3114667799 

on bi djecu redu naucijo, odma se vidi da je karakter od kog se ima sto za naucit... Motivacija  1523192931 

a jest karakter na kvadrat ... hrabriša ... usudi se  djeci pičkarat bezveze  al od odraslih žena bježi ... pogotovo ako su naoružate letećim cjepanicama  Motivacija  1523192931  pa nek mi netko kaže da se ne isplati bit kučka .... jednom pokažeš zube i ne moraš više drugi puta ... samo sam ga skroz umilno imenom zazivala da siđe sa svoje terase al on sad neće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  pizda 28.04.14 8:01

kišna glista je napisao/la:

a jest karakter na kvadrat ... hrabriša ... usudi se  djeci pičkarat bezveze  al od odraslih žena bježi ... pogotovo ako su naoružate letećim cjepanicama  Motivacija  1523192931  pa nek mi netko kaže da se ne isplati bit kučka .... jednom pokažeš zube i ne moraš više drugi puta ... samo sam ga skroz umilno imenom zazivala da siđe sa svoje terase al on sad neće

probaj mu te iste cjepanice zapalit ispod terase, mozda ga to stimulira...Motivacija  3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 8:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jest karakter na kvadrat ... hrabriša ... usudi se  djeci pičkarat bezveze  al od odraslih žena bježi ... pogotovo ako su naoružate letećim cjepanicama  Motivacija  1523192931  pa nek mi netko kaže da se ne isplati bit kučka .... jednom pokažeš zube i ne moraš više drugi puta ... samo sam ga skroz umilno imenom zazivala da siđe sa svoje terase al on sad neće

probaj mu te iste cjepanice zapalit ispod terase, mozda ga to stimulira...Motivacija  3111943984

ma jok, stavim si kikice i neku haljinicu i uzmem loptu i počnem nabijat o njegov zid ... da vidiš kako bi odmah izletio al bogami i uletio u kući kad bi me prepozno  Motivacija  3776795594  a mogla bih to napraviti čisto da ga izmamim iz brloga i opet vidim kako bježi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  pizda 28.04.14 8:19

jos ti dobro i kotiras na Krku, cudi me kako te vec nisu spalili na lomaci. Tamo su poznati ko napredni i bogobojazni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 8:29

pizda je napisao/la:jos ti dobro i kotiras na Krku, cudi me kako te vec nisu spalili na lomaci. Tamo su poznati ko napredni i bogobojazni...

pa to zato jer su bogobojazni ... ti koji se boje i boga, boje se i mene  Motivacija  1523192931 osim toga, ako itko zna dobro zapalit vatru, onda sam to ja  Motivacija  11484130  oni to više ne znaju ... jebga, otišlo u zaborav skupa sa ostalim zaboravljenim zanatima i vještinama ... ako dođe do kakve kataklizme, budem im ja i vatru prodavala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Gost 28.04.14 9:28

al najveća motiacija bar meni je priroda ... kad god se vratim iz svojih šetnji, imam punu glavu ideja šta bih sve mogla raditi ... na kraju malo od toga stvarno i napravim al je bar na kratko lijepo osjetit se skroz motiviranim i vjerovati da moš sve šta hoćeš samo ako si ustrajan  Motivacija  1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Yehudi 28.04.14 10:03

RobinUd je napisao/la:
moica je napisao/la:aha, nitko da se sjeti motivacijske injekcije zvane zaljubljenost... sve sama starčad na forumu  Motivacija  1523192931
Pa sad... kad vec spominjes motivaciju u tom kontekstu....
Poznat je klasican slucaj, kad se mlada i zgodna zenska udala za muskarca u.... zrelim godinama,

I sta se dogodilo ?!
Motivacija je bila takva, da ju je on prasio svaki dan, nekih dvadesetak godina, bez pomoci kemije....

(ja u pricu radje vjerujem nego probam)
 Motivacija  1523192931 

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Lena 28.04.14 11:33

najveća su mi motivacija djeca....radi njih bi mogla i koje brdo srušit ako zatreba.....stvarno jesu.....ali mislim da sam previše zaštitnički nastrojena,pa ne znam radim li veliku štetu sa tom svojom karakteristikom.....
uglavnom u nekim situacijama su se ok postavili i snašli se,pa se mislim da su i prirodno domišljati na memu  Motivacija  11484130 
jače me motivira neka nevolja,nedaća,problem nego kad sve ide krasno i glatko.....kad zacrtam nešto idem kroz zid.....šta je i dobro i loše.....
motiviram često sama sebe.....bude perioda kad sam ajme majko....nakupi se svega i svačega od obaveza , odnosa itd......iscrpiš se skroz,ali onda odlučiš i napraviš neku promjenu koja pomakne stvari u drugom smjeru i kao da se napunim novom energijom za jedno razdoblje.....kao nova koža koju odjeneš i ideš drugačiji svijetom....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  pizda 28.04.14 11:41

motiviran sam kad me nesto zanima, imam dosta vremena za to i ne trebam se previse lomit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Motivacija  Empty Re: Motivacija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.