kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Stranica 5 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:14

orion je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

Ako ne vrati forum - onda da Esco predje ovde kod Babsija. Babsi ima veliko srce!  Je l tako Babsi? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 30caqzlOvo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 F24sqg


Babsi ima ali ja nemam  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931

ti šuti....sve si znala jako dobro, dobila si sve dokaze, al si šutila, samo da bi se vrtio forum  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3015220106 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:23

btw je napisao/la:
antonac je napisao/la:
taja je napisao/la:
antonac je napisao/la:

koi forum....?..... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130
mensečini da je i tebi Bella srcu prirasla
gle al joj pomaže.... Ispast će da forum nikad nije ni postojao

pa jes jon vidla dupe na plovkovim fotkama.....prava zenska... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 .....a sta se tice foruma, postojao je dok nie crko.....
na koje misliš...one u kupaćem ili... ?
a to joj je dupe... ja mislila glava... teško se razlikuje...

kad vidiš sunčane naočale i šešir....to joj je glava
kad ništa drugo u kadru ne vidiš...e onda je to dupe

kak to moreš miješati  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:26

odgovarala sam redom...sad tek vidim da ste shvatili da na dupetu nema naočala  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:34

čitam ponovo ono tamo i ne mogu vjerovati ... ha ha ha ... čuj, na kraju ispade da su whispine teme krive što tamo nitko ne piše !!! anabeli to išlo na živce ... bokte, čak je i esca prekardašila u novim idejama za micanje ljudi i brisanje postova .... ona bi da ljudi pišu o onome šta ona hoće a ne o onome što njih zanima  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799  i onda je još dobra što ulaže trud da ih preusmjeri ... bokte budaletine na kvadrat  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594  i još esca zauzdala jer je opetovano ligeji vraćao ovlasti a ova joj ih oduzimala  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594  neš ti po svom nego po njenom  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  sve je to nesposobno pa će ona pokazat šta to znači bit sposoban i temeljit  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:37

kad je bila ona pizdarija s avatarima, kako ih je zdušno tada branila, kao pa nije to ništa strašno...devojke se malo šalile, al baš su lepe avatare birale..i sve i jednom njen su joj baš pogađale - tako je tada pričala, a sad okreće ploču...BLJUV
pa daj ženo budi dosljedna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 7:40

kišna glista je napisao/la:čitam ponovo ono tamo i ne mogu vjerovati ... ha ha ha ... čuj, na kraju ispade da su whispine teme krive što tamo nitko ne piše !!! anabeli to išlo na živce ... bokte, čak je i esca prekardašila u novim idejama za micanje ljudi i brisanje postova .... ona bi da ljudi pišu o onome šta ona hoće a ne o onome što njih zanima   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799  i onda je još dobra što ulaže trud da ih preusmjeri ... bokte budaletine na kvadrat   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594  i još esca zauzdala jer je opetovano ligeji vraćao ovlasti a ova joj ih oduzimala   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594  neš ti po svom nego po njenom   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  sve je to nesposobno pa će ona pokazat šta to znači bit sposoban i temeljit   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799 

bogme se vi raspisali Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984. A kad ja ko idijot ponavljam da ljudi zele muving onda me se demantira, "kome to treba, mi smo evoluirali"... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 7:43

a sta je Ligeja htjela i nickove mjenjat? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984
Ligeja dodji pisat, moderirat neces, to ti mora bit jasno...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:48

pizda je napisao/la:a sta je Ligeja htjela i nickove mjenjat? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984
Ligeja dodji pisat, moderirat neces, to ti mora bit jasno...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713

meni bi sigurno promijenila u Partonica  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594 
ne kužim one rođendanske čestitke zingaru i leonu...s ovom slikom

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Rodjen10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čitam ponovo ono tamo i ne mogu vjerovati ... ha ha ha ... čuj, na kraju ispade da su whispine teme krive što tamo nitko ne piše !!! anabeli to išlo na živce ... bokte, čak je i esca prekardašila u novim idejama za micanje ljudi i brisanje postova .... ona bi da ljudi pišu o onome šta ona hoće a ne o onome što njih zanima   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799  i onda je još dobra što ulaže trud da ih preusmjeri ... bokte budaletine na kvadrat   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594  i još esca zauzdala jer je opetovano ligeji vraćao ovlasti a ova joj ih oduzimala   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594  neš ti po svom nego po njenom   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  sve je to nesposobno pa će ona pokazat šta to znači bit sposoban i temeljit   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3114667799 

bogme se vi raspisali Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984. A kad ja ko idijot ponavljam da ljudi zele muving onda me se demantira, "kome to treba, mi smo evoluirali"... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 

šta meni to govoriš ? koliko znam, i anabela nije htjela ništa drugo nego na forumu uspostavit nivo komunikacije koji je primjeren finim ljudima ... eno, i njoj uspjelo ko i svima koji su se trudili isto  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  u potpunosti razumijem ta htjenja ... di mi je ona moja harfa za uspostavljanje harmonije ... evo  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 7:54

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a sta je Ligeja htjela i nickove mjenjat? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984
Ligeja dodji pisat, moderirat neces, to ti mora bit jasno...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713

meni bi sigurno promijenila u Partonica  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594 
ne kužim one rođendanske čestitke zingaru i leonu...s ovom slikom


to je neka cudotvorna gljiva za gubljenje tezine koju reklamiraju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:55

neka nama ovo ostane, jest da Ligeje više nema tamo da briše, al neka... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
evo Anabela napisao sam ti p.p. ali cu ga ovdje cp javno:

citat mog p.p.-a tebi.
--
nego o cemu se radi?? povrijedjena ti je zenska sujeta? kako te nije stid jebote nakon mjeseci i mjeseci sta sam trosio moje vrijeme pomazuci ti sa sporom oko plovka? koliko sam samo puta pojeo govno jer sam stao na tvoju stranu! i sad ti meni nesto pametujes? TI! TI si ta koja je napravila sranje na forumu jer nemas TAKTA jer si SIROVINA! GDJE jre ono OBECANJE da ces mi vratiti forum KAD GOD TO BUDEM HTIO? nema vise ha? i jos mi maknes administraturu NAKON sto sam imao DOBRU VOLJU i PUSTIO TE DA I DALJE BUDES ADMIN jer si si obrisala nick!!!! a ti MENI SPOCITAVAS DA SAM OBRISAO NICK URBY!!!! A ZASTO SI TI SVOJ NIK IZBRISALA JEBEM TI SRPKOG BOGA DA TI JEBEM! MENI TI NEMAS STA PRIGOVARATI JEL TI JASNO? URBY SAM NICK IZBRISAO JER SAM JOJ OBECAO DA CU TO NAPRAVITI I TO SAM I NAPRAVIO. BOLI MENE KURAC ZA HRVATE SRBE I OSTALU MENTALNO POREMECENU GAMAD BIVSE SFRJ. SVI STE VI ISTI KURAC ISTO LEGLO DVE VJERE I DVA PISMA. LICE I NALICJE ISTE KOVANICE.

ZBOG MIJENJANJA NICKA TI SI UPROPASTILA CIJELI FORUM. JEBALI TE NICKOVI I FORUM NA KOME PISE 4 OSOBE. DAJ PRIZEMLJI ZENO. STVARNO. NITKO TI OVDJE NIJE LOSE NAPRAVIO IKAD. AKO TI ZA SVAKU PIZDARIJU TRAZIS DRAKONSKE MJERE ONDA MI JE SAD JASNIJE ZASTO SU SE HRVATI I SRBI POUBIJALI I ZASTO SE MRZE. AKO TAKO TI KAO CIVILIZIRANA SRPKINJA NASTUPAS ONDA MOGU MISLIT STA JE U GLAVAMA SRPSKIM SIROVINAMA KOJIMA JE TABLICA MNOZENJA NEDOSTIZNI SVETI GRAL.

SVE OVE MJESECE SAM POD JEBENIM STRESOM I SAD SI MI TI ZADALA JEBENI UDARAC U LEDJA. BRAVO.

UZIVAJ U SVOM PUSTOM FORUMU JER JA OVDJE VISE NE PISEM NITI CU DOLAZITI.

ZELIM TI SVAKO DOBRO U ZIVOTU.

ZBOGOM.


--------------------------------------------------------------------------------

OK ajmo javno kad tako zelis , nije problem ... lakse bi bilo , za tebe , da  svi ovi koji se izivljavaju ostanu i dalje u zabludi i nabacuju i dalje kamenje na mene ... jer yebe se meni . Mada iz iskustva znam , da je njima steta gusiti pricu, napravice vec oni svoju  . Pitam se o cemu bi uopste pisali da mene nema sve ovo vreme .

Zadnjih godinu dana otvaras teme i nudis vlasnistvo jer ne zelis vise pisati i sve te opterecuje . U ni jednom momentu se nisam nudila jer znam da je to obaveza .
Pa si jedva nasao solomonsko resenje sa Ligejom i Whisp (kojoj nisi ni prebacio vlasnistvo)   ...i koje su napravile pizdarije vec dobro poznate sa Avatarima .
Tad su se javili da se zale i svi oni koji inace stalno stoje kao gosti al zaboga , ne zele pisati kad su normalne teme dok se ne pojavi neka socna pizdarija , da kazu neku pametnu .
I stala sam im u zastitu jer sa ranijih foruma znam odlicno dokle su mogle doci . Dali je to bilo u redu , bez pristanka tih forumasa je druga stvar i oni su rekli sta su imali .Uglavnom jedna vrlo posecena tema.
Ni par dana nisu bile administratori , Whisp sva povredjena gasi nik i nestaje . A ja utrosim milion pepeja da smirim Ligeju, koja nastavi da puca po nekoliko novoregistrovanih i u svima vidi opsesivnu opasnost jer je ustala na levu nogu i u kurcu je  pa ljudi malo pisu malo se nadju u cudu pa ne pisu . I tad i ja postanem administrator
.
Jesenas si TI LICNO, MENI PONUDIO VLASNISTVO i nikakve samite , dogovore nisam imala sa dve kokoske , jer sa njima i nemam sta razgovarati na tu temu.

VLASNIK MOZE BITI SAMO JEDAN A NE CEO FORUM!!! . INSISTIRAO SI DA MI GA PREBACIS I PRITISKAO DA OBAVIM STA TREBA .
Od oktobra si imao sve podatke ALI SAM JA OTEZALA SA PREBACIVANJEM VLASNISTVA JER SAM SE NADALA DA CES SE PREDOMISLITI .
Forum  je onda postao skup psihodelicnih tema , raznih dijagnoza jbt nije se znalo jel pisu iz kosmosa ili tunela , sireci se na sve strane ... i bilo je pokusaja drugih da ih malo spuste i ukljuce se u prizemne teme ... ali slaba vajda ... i ljudi su poceli da odlaze .

U MEDJUVREMENU SAM JA POSTALA VLASNIK , FIKTIVNI I ZVANICNI ... SAM SI INSISTIRAO DA CELO PREBACIVANJE OBAVIS SAM  poucen iskustvom sa babanom , koji je u stvari samo administratirao ali za bilo koju pizdariju bi ti odgovarao jer si ostao fiktivan vlasnik .
IZBRISAO SI SAM SVE SVOJE PODATKE I SVUDA SU POSTAVLJENI MOJI . DOBILA SAM SVOJ LICNI SIFRARNIK KAO VLASNIK , NAPISAO SI IZJAVU I TIME BI PRICA BILA ZAVRSENA i ti bi bio slobodan od foruma da vise ne kukas kako te opterecuje i zelis pisati kad ti se cefne kao obican forumas.

Ali , KAKO MENE NIKAD OVDE NIJE ZANIMALO VLASNISTVO I JEDINI RAZLOG ZASTO SAM PRISTALA NA TU JEBENU OBAVEZU JE DA FORUM NASTAVI DA POSTOJI ZBOG GOMILE DIVNIH, POUCNIH TEMA ciji si  i ti nosioc i bilo bi mi zao da nestanu .
Tvoji jebeni hrvati znaju kritikovati ali se niko nije hteo prihvatiti vruceg krompira ali zdusno naostre kandze kad je neka pizdarija na vidiku pa makar i izmisljena

I TADA SAM TI REKLA , VAN SVIH PRAVILA VLASNISTVA, GDE SAMO VLASNIK IMA SIFRARNIK , DA GA OSTAVLJAM I TEBI NA UVID DA GA IMAS U SLUCAJU DA SE NE LOGUJEM  DUZEEEE VREME NA FORUMU , DA GA MOZES DELETIRATI.
DODATNA OPCIJA KOJA JE NASTALA NAKON TOGA VREMENOM jer sam videla da si opet poceo pisati intenzivno , je DA AKO IKAD ZATRAZIS VLASNISTVO FORUMA NAZAD   DA CES GA DOBITI ISTOG MOMENTA i da me uopste ne zanima u kakvom je stanju tad forum JER TI SI GA NAPRAVIO i ja odlicno znam koliko snage i zivaca treba potrositi sa gomilom budala koje su prosle kroz njega

Kako god okrenes , defacto , ja sam vlasnik odavno a moja dobra volja i na kraju kako se ispostavilo ogromna budalastina je bila sto sam ti ostavila sifre svega vezano za vlasnistvo.
Rekao si da te forum uopste ne zanima i da je moje sta cu uraditi sa njim , deletirati ga ili ostaviti kako jeste ili razviti u nesto drugo .... znas odlicno da smo pricali i o tome jer meni to nije problem , pisem i na drugim forumima i sigurna sam da bi imao ko da dodje ali si trazio da sacekam jos malo . Ja sam se sa tobom DOGOVARALA .

Zatekla sam stanje, Whisp i Ligeju i ne mogu prezaliti sto ih nisam skinula prvog dana jer Whisp ne zanima a Ligeja je napravila toliko pizdarija da sam dobar deo vremena morala biti na oprezu koju ce budalastinu opet napraviti .
4 puta joj skidam moderaturu jer pravi sranja i ti joj vracas ali se 3 puta DOGOVARAMO  jer ti je nje zao . Bilo je i meni jer je zena ocigledno opicena i nema kontakta sa realnoscu uopste . Na svu ''srecu'' nasla se tu i darla  koja ju je potpirivala u tim njenim out of mind plivanjima u boktepita kakvim bespucima ono malo mozga sto ima  pa je situacija jos vise pogorsana .Napravila je tolike stete i tebi u raznim brisanjima i sumanutim selekcijama kad je totalno van kontrole da sam vise vremena utrosila trazeci koji je kurac napravila na dnevnoj bazi nego sto sam pisala
Zadnji put kad smo se DOGOVORILI da joj se vrati moderatura , rekla je sama da ce samo menjati avatare i NISTA VISE JE NE ZANIMA U C/P ni na forumu nego samo njene teme .
Da bi je zatekla kad je KRENULA MENJATI NIKOVE NA PROFILIMA  !!!
Cuj , ja znam da nije cela ... ali promeniti nikove forumasima koji se onda NE MOGU LOGOVATI DOK NE SHVATE U CEMU JE PROBLEM  a tesko da bi I shvatili Skinem joj moderaturu , obavestim nju  , obavestim vas ... i ONA KRENE DA DIVLJA I TRAZI DA JOJ UGASIM PROFIL  ....
Imam i ja svoja posla pa se sa ludacima nemam namere raspravljati  , prebacim taj deo prepiske kod nas , ZNACI NE IZBRISEM , i umesto da je deletiram kako je htela , blokiram je dok ne ohladi zivce ( tek da bi imala dalje varijantu da nastavi da me pljuje ).. tako da ste imali prilike videti postove
Juce zateknem jos jedan biser u panelu , pa ako ga ti nisi napravio , mozes pogadjati samo jednom ko je a Whisp nije
Aktivirana rodjendanska cestitka , specijalne namene  a idu rodjendani zingaru i leonu  ... aj znam da zingara ne podnosi al sta joj je kriv leon !!???
U ime Kultnog cestita rodjendan ljudima sa ovim


Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Rodjen10

Dali bi se nekom od njih ( dalje nisam ni gledala ) prevrnula creva i mozda prijavio Kultni?

Odstikliram naravno ... Pa nasta ja tebi licim , na Upravnika ludnice ? Prijave su moje a zajebavanje je vase ?  Ona je za zatvoreno odeljenje , eventualno njene autisticne teme ... jer je u sustini najvise opasna za sebe , okolina vec kako prezivi. Zao mi je nemam smisla za razumeti  njen nacin zabave  
I ovom prilikom pozdravljam Naci Baliju koji je sa ono malo zardjalih sinapsa shvatio da ako mu dodju tamo mora otvoriti specijalnu livadu ako nece da mu se total zatruje forum vanzemaljcima . Pusti struju u ogradu oko livade ,inace ode ti forum u kurac .
Lepa rec i molbe ne pomazu , imala sam slicnu ideju ali nisam stigla jer treba te ''bisere'' pokupiti

Onoliko koliko si ti stao na moju stranu a pravno si i morao da odreagujes jer si  znas da sam bila u pravu u vezi plovka i kradje a to znaju i Naci Balija i orion jer su dobili dokaze ali su zdusno cutali samo da bi im se vrteo forum .... i ja sam tebi pomagala .
Ali ne zato sto sam ti duzna nego zato sto imam svoje misljenje o tebi stvoreno kroz ove skoro dve godine .. Naravno da niko nije savrsen ... ni ja ... ali ni ti ... Bolecivost koju pokazujes prema tim SISACIMA ENERGIJE  je stvarno enormna  i priznajem da imam granice dokle ih pustam ... nisam mazohista . Iz tvojih c/p linkova na postovima  se dalo dosta nauciti
A sa druge strane ako si mislio da ovo ostane forum sa 4 razmazena forumasa , zasto si mi ga prepisao ?  Kome to treba ? Pa valda je poenta u zivotu i napredovati , menjati .. ici ka boljem

I NAJVAZNIJE !
NISAM OBECALA ALI SAM REKLA , A TO JE ZA MENE ISTO ..... KAD GOD BUDES ZATRAZIO DOBICES VLASNISTVO NAD FORUMOM  NAZAD !!
TACNO !!
TI GA NISI ZATRAZIO , NEGO SI IZVRSIO PREVRAT JAVNOM OBJAVOM , DUVACENJEM I PLJUCKANJEM PO MENI KAO STO I SAD RADIS .
Daj Boze da dobijes bar gajbu piva a ne sleper od doticne na koju ne vredi trositi reci , znas ti odlicno sa kim imas posla .

Nista od ovoga nema nikakve veze sa zenskom sujetom jer ni jedan potez nije napravljen ishitreno , svuda je prethodilo vreme

Esco , ja sam dobra ali nisam budala, imam i po neku sinapsu .
Cak sam ti dala vremena da odigras scenu i da se sve drvlje prebaci na mene a ti izadjes kao pobednik , pa nastavite srati o vasim visokoumnim SF bolidnim razmisljanjima  .... ali ...
jbg
IMAO SI 26 SATA VREMENA DA PROMENIS MOJE VLASNICKE SIFRE, dala sam ti svesno vreme  ...  a eventualno ostavis isto za Admina na par dana zbog komunikacije , ali neeeee

E pa necemo se tako igrati , pravis isto sranje kao Naci Balija  ... poskidam ona dva balasta , mada je tu Whisp kolateralna steta  ... A TEBE OSTAVIM KAO ADMINA I MODERATORA  sa svim pravima osim deletiranja foruma .
To sto si ugasio urbi nije problem , nakon mog gasenja Anabele ... i to sam ti rekla   ... uradio si druge izmene u c/p panelu  ... pa jbg , ne mozemo se tako igrati  i kako vidim sam si sebi zadao autogo jer si omogucio Ligeji da se deletira a ona je tebi trebala u onom picvajzu koji je napravila ono vece , meni ne treba
Zato sam ti posle skinula administraturu jer vise nisam znala dokle ces ici , mada vidim naznake
Meni je mnogo zalije sto sam to morala uraditi nego tebi , jako mi je zao sto smo dosli u ovakvu poziciju ... ali ja nisam majka Tereza i nemam namere da trosim vreme na odrzavanje foruma gde ne pisem vec neko vreme  jer ste napravili takvu atmosveru  i citam pljuckanje na svoj racun  

Forum ne moze da se deletira jos nesto manje od godinu dana , znas zasto .
Ukoliko resis ranije sta imas, obavesti me ... imas opcije

A bilo je potrebno samo da vlasnistvo zatrazis ljudski nazad , od mene niko nije ni saznao za promenu  .... i dobio bi ga istog momenta sa svim siframa kao sto sam i rekla .

No hard feelings Esco , sve najbolje ti zelim od srca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 7:56

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a sta je Ligeja htjela i nickove mjenjat? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984
Ligeja dodji pisat, moderirat neces, to ti mora bit jasno...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713

meni bi sigurno promijenila u Partonica  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594 
ne kužim one rođendanske čestitke zingaru i leonu...s ovom slikom


to je neka cudotvorna gljiva za gubljenje tezine koju reklamiraju...

a, tako...sasvim prigodno za rođendansku čestitku  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 7:57

kišna glista je napisao/la:

šta meni to govoriš ?  koliko znam, i anabela nije htjela ništa drugo nego na forumu uspostavit nivo komunikacije koji je primjeren finim ljudima ... eno, i njoj uspjelo ko i svima koji su se trudili isto  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  u potpunosti razumijem ta htjenja ... di mi je ona moja harfa za uspostavljanje harmonije ... evo  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870 

vidim, sve vrvi oku i dusi ugodnih rijeci poput "Kokos, ludjakinja" i sl...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 7:59

Alhambra je napisao/la:neka nama ovo ostane, jest da Ligeje više nema tamo da briše, al neka... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

iliti, povijest jedne ljubavi...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 8:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šta meni to govoriš ?  koliko znam, i anabela nije htjela ništa drugo nego na forumu uspostavit nivo komunikacije koji je primjeren finim ljudima ... eno, i njoj uspjelo ko i svima koji su se trudili isto  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  u potpunosti razumijem ta htjenja ... di mi je ona moja harfa za uspostavljanje harmonije ... evo  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870 

vidim, sve vrvi oku i dusi ugodnih rijeci poput "Kokos, ludjakinja" i sl...

konačno se izlajala i rekla šta o kome misli, i njoj samoj je dosta sopstvenog pretvaranja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 8:20

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šta meni to govoriš ?  koliko znam, i anabela nije htjela ništa drugo nego na forumu uspostavit nivo komunikacije koji je primjeren finim ljudima ... eno, i njoj uspjelo ko i svima koji su se trudili isto  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  u potpunosti razumijem ta htjenja ... di mi je ona moja harfa za uspostavljanje harmonije ... evo  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870 

vidim, sve vrvi oku i dusi ugodnih rijeci poput "Kokos, ludjakinja" i sl...

konačno se izlajala i rekla šta o kome misli, i njoj samoj je dosta sopstvenog pretvaranja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

nije mi jasno kog kurca onda radi na forumu na kom su joj svi negativci. Sto se nije lijepo pozdravila i otisla negdje gdje joj je ljepse a ne krast forume... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 8:21

al bome ju je i esco mislio iskoristiti i prebacit vruć krumpir kojeg je sam zakuho  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  nije ni on čist

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 8:22

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šta meni to govoriš ?  koliko znam, i anabela nije htjela ništa drugo nego na forumu uspostavit nivo komunikacije koji je primjeren finim ljudima ... eno, i njoj uspjelo ko i svima koji su se trudili isto  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931  u potpunosti razumijem ta htjenja ... di mi je ona moja harfa za uspostavljanje harmonije ... evo  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870   Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 2996664870 

vidim, sve vrvi oku i dusi ugodnih rijeci poput "Kokos, ludjakinja" i sl...

konačno se izlajala i rekla šta o kome misli, i njoj samoj je dosta sopstvenog pretvaranja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

nije mi jasno kog kurca onda radi na forumu na kom su joj svi negativci. Sto se nije lijepo pozdravila i otisla negdje gdje joj je ljepse a ne krast forume... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 

saće i krstaricu maznut po istoj šemi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 8:25

pizda je napisao/la:

nije mi jasno kog kurca onda radi na forumu na kom su joj svi negativci. Sto se nije lijepo pozdravila i otisla negdje gdje joj je ljepse a ne krast forume... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 

to meni inače nije jasno ni na forumima ni inače u rl ... ako ti neko društvo ne paše a vidiš da je njima dobro, lijepo ga zaobiđi a ne uporno dolazit i pričat kako ti ne odgovara i još probat usilit neke svoje uvjete ... jebote, kako joj mogu smetati nečije teme ? i to jedne od najumjerenijih gdje žene pričaju o nečem što veze sa njom nema ? eno se i sa iluzijom tamo raspravlja o tome i opet ispade budala ... čuj, njoj smeta što drugi zabadaju nos u tuđi lonac ? a šta ona radi cijelo vrijeme ????

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 8:25

a ko je "naci balija", Baban? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 
Mora da je to od Probe cula, Babana ni krivog ni duznog balijom zovu...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 27.05.14 8:28

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nije mi jasno kog kurca onda radi na forumu na kom su joj svi negativci. Sto se nije lijepo pozdravila i otisla negdje gdje joj je ljepse a ne krast forume... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 

to meni inače nije jasno ni na forumima ni inače u rl ... ako ti neko društvo ne paše a vidiš da je njima dobro, lijepo ga zaobiđi a ne uporno dolazit i pričat kako ti ne odgovara i još probat usilit neke svoje uvjete ... jebote, kako joj mogu smetati nečije teme ? i to jedne od najumjerenijih gdje žene pričaju o nečem što veze sa njom nema ? eno se i sa iluzijom tamo raspravlja o tome i opet ispade budala ... čuj, njoj smeta što drugi zabadaju nos u tuđi lonac ? a šta ona radi cijelo vrijeme ????

Bit ce da ipak jedno govori a drugo misli, kako to inace objasniti. Jest da mi to ne ide uz nju tako pravicnu, zenu od kopirajta...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 8:36

pizda je napisao/la:a ko je "naci balija", Baban? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 
Mora da je to od Probe cula, Babana ni krivog ni duznog balijom zovu...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713

ma ima ona imena za sve nas ... proučavala nas je svo ovo vrijeme a sve nema vremena za luđake  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 8:49

a zigo je podržava...

jebga napiso sam poduzi tekst,,nije proshlo,progutala virtualna stvarnost,,ali cu napisati,,,stojim iz asvake tvoje rijechi,,pljeshcem ruchitzama ,,,shto si ucerala debilima do balchaka,,,hahahahahahhahahahhahhahahahhahahhaha,,,,,ubit cu se..nedaj im nazad igrachku,,,,tako cesh spasiti ovisnike da ih ne chitaju::Smile))ma ..poosa.....hahhahahhahahhaahaha..

zigo, ne zaleći se....proćeš ko i Plovak  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 9:03

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a sta je Ligeja htjela i nickove mjenjat? Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3111943984
Ligeja dodji pisat, moderirat neces, to ti mora bit jasno...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 684758713

meni bi sigurno promijenila u Partonica  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 3776795594 
ne kužim one rođendanske čestitke zingaru i leonu...s ovom slikom

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Rodjen10


a jel može to u kotel za kotlovinu, ak može onda OK...  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 27.05.14 9:04

leon je napisao/la:


a jel može to u kotel za kotlovinu, ak može onda OK...  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 1523192931 


to ti je u čestitki za rođendan poslala šinjora Li Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 11484130 

zakaj to mene podsjeća na muda?!  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 32354122

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 5 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.