kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 10:06

MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Nije,nije....moj jedini aspekt ovna je u mjesecu, tvrdoglava sam za popizditi ako mi se ukaže nepovjerenje..grozota.
duša ti je ovnovska, naprasita, vatrena, drčna  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3601362807

Jyotish analiza je pokazala pravo stanje stvari...ipak lavica SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 684758713
samo ti sanjaj... prati i dalje naslov teme  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.08.14 15:14

ajme šta sam sanjala tokom dnevnog spavanjca ... predivno ... odo vidit jel mogu nastavit isti san  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 03.08.14 17:28

ja sam sanjala,al opet ne znam šta.....stvarno ću se zabrinuti zašto ne pamtim više snove kao prije..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 270804909
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  orion 03.08.14 19:31

sanjala sam krstarenje po Sredozemlju .... Malta mi se najviše dopala, dogovarala neki poso koji bi mi omogućio da  ostanem dulje vremena ....na žalost  ne sjećam se kaj sam dogovorila   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2329918616

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.08.14 2:54

Sanjao sam jednu zenu sa dugom crnom kosom,,ja donio cvijece,,,zvonim na vrata,,ona otvori ,,pljune me i zalupi vratima,,bijo sam shokirat,,kontam si,,,zashto,,shta sam joj uchinio,,,chime sam to zasluzio,,,,,i odjednom osjetim ruku na ramenu,,,okrenem se skoro isti lik ,,kaze mi ,,,pa pusti je ti pripadash samo meni,,,poljubomorna je,,ja je odgurnem i kazem,,odjebi sa svojim spikama,,chujem ,,,hahhahahhahaahahaaa,,,i budim se sav u znoju..jebo te,,poprave me streslo.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.08.14 8:16

zingaro je napisao/la:Sanjao sam jednu zenu sa dugom crnom kosom,,ja donio cvijece,,,zvonim na vrata,,ona otvori ,,pljune me i zalupi vratima,,bijo sam shokirat,,kontam si,,,zashto,,shta sam joj uchinio,,,chime sam to zasluzio,,,,,i odjednom osjetim ruku na ramenu,,,okrenem se skoro isti lik ,,kaze mi ,,,pa pusti je ti pripadash samo meni,,,poljubomorna je,,ja je odgurnem i kazem,,odjebi sa svojim spikama,,chujem ,,,hahhahahhahaahahaaa,,,i budim se sav u znoju..jebo te,,poprave me streslo.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142
zinge, zajebo si stvar u startu, nisi pogodio koje cvijeće voli  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.08.14 10:27

zingaro je napisao/la:Sanjao sam jednu zenu sa dugom crnom kosom,,ja donio cvijece,,,zvonim na vrata,,ona otvori ,,pljune me i zalupi vratima,,bijo sam shokirat,,kontam si,,,zashto,,shta sam joj uchinio,,,chime sam to zasluzio,,,,,i odjednom osjetim ruku na ramenu,,,okrenem se skoro isti lik ,,kaze mi ,,,pa pusti je ti pripadash samo meni,,,poljubomorna je,,ja je odgurnem i kazem,,odjebi sa svojim spikama,,chujem ,,,hahhahahhahaahahaaa,,,i budim se sav u znoju..jebo te,,poprave me streslo.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142

Ženu koju si sanjao ne poštuješ (stižeš bez najave na vrata). Želiš razgovarati sa njom, buket cvijeća je izraz tvoje dobre namjere. Strah te je njezine ljutnje (zayebo si?? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931 ).Ti želiš riješiti problem  i  smatraš da je problem vezan uz tu osobu, ali ne znaš način. Podsvijest ti šalje signale koje ti ne znaš protumačiti (žena u hodniku), odbijaš vidjeti da postoji drukčije razmišljanje od tvog.  Tvrdoglav si i pun strahova.

E sad kad tzcigan napiše da je izmislio san.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ..gatat' ću mu tek kad mi prvo plati.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.08.14 5:40

MMagdalena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sanjao sam jednu zenu sa dugom crnom kosom,,ja donio cvijece,,,zvonim na vrata,,ona otvori ,,pljune me i zalupi vratima,,bijo sam shokirat,,kontam si,,,zashto,,shta sam joj uchinio,,,chime sam to zasluzio,,,,,i odjednom osjetim ruku na ramenu,,,okrenem se skoro isti lik ,,kaze mi ,,,pa pusti je ti pripadash samo meni,,,poljubomorna je,,ja je odgurnem i kazem,,odjebi sa svojim spikama,,chujem ,,,hahhahahhahaahahaaa,,,i budim se sav u znoju..jebo te,,poprave me streslo.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142

Ženu koju si sanjao ne poštuješ (stižeš bez najave na vrata). Želiš razgovarati sa njom, buket cvijeća je izraz tvoje dobre namjere. Strah te je njezine ljutnje (zayebo si?? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931 ).Ti želiš riješiti problem  i  smatraš da je problem vezan uz tu osobu, ali ne znaš način. Podsvijest ti šalje signale koje ti ne znaš protumačiti (žena u hodniku), odbijaš vidjeti da postoji drukčije razmišljanje od tvog.  Tvrdoglav si i pun strahova.

E sad kad tzcigan napiše da je izmislio san.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ..gatat' ću mu tek kad mi prvo plati.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112
Nisht nisam zmislijo,,sinoc sam sanjo da si mi doshla u goste,,da sam te hranio bamijama,,,dinjama i lubenitzama,,a ti si me pitala dje su ti oni skakavtzi koje si opisivo na forumu da su teshki ko pilici,,mogli bi koji bacit na roshtilj,,od uzasa sam se probudijo i odma sam isho u vrt da provjerim je l' ima koji takve velichine ,,narafski,,,toljaga je bila spremna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.08.14 20:57

Ovaj san spada u kategoriju "što se didu tilo-snilo"...hehe

Nego, sviđa mi se da si me hranio-ja nijesam navikla da budem "razmažena" od strane muškog roda, al mi se ta ideja počela opasno sviđati. 

Bamije vidiš nikad nisam probala, a ono što sam čitala ful me zaintrigiralo. 
Tako da sam sad u dilemi, dal da ih tražim po Zg il da jednostavno kupim kartu za USA  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.08.14 3:22

MMagdalena je napisao/la:Ovaj san spada u kategoriju "što se didu tilo-snilo"...hehe

Nego, sviđa mi se da si me hranio-ja nijesam navikla da budem "razmažena" od strane muškog roda, al mi se ta ideja počela opasno sviđati. 

Bamije vidiš nikad nisam probala, a ono što sam čitala ful me zaintrigiralo. 
Tako da sam sad u dilemi, dal da ih tražim po Zg il da jednostavno kupim kartu za USA  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112
moj savjet ti je ne bacaj  se u troshak,,zblizo sam se sa matzom,,,chakshto vishe  mislim da su zaruke u pitanju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112)

Rekla mi ja na prajvatu da ce mi roditi bebu,,dogovorili smi virtualno prtzanje,,,ja cu biti njen ,,,ona ce biti moja,,kejs zavrshen,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.08.14 5:11

zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Ovaj san spada u kategoriju "što se didu tilo-snilo"...hehe

Nego, sviđa mi se da si me hranio-ja nijesam navikla da budem "razmažena" od strane muškog roda, al mi se ta ideja počela opasno sviđati. 

Bamije vidiš nikad nisam probala, a ono što sam čitala ful me zaintrigiralo. 
Tako da sam sad u dilemi, dal da ih tražim po Zg il da jednostavno kupim kartu za USA  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112
moj savjet ti je ne bacaj  se u troshak,,zblizo sam se sa matzom,,,chakshto vishe  mislim da su zaruke u pitanju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112)

Rekla mi ja na prajvatu da ce mi roditi bebu,,dogovorili smi virtualno prtzanje,,,ja cu biti njen ,,,ona ce biti moja,,kejs zavrshen,,,

Dobra čizma je dobar test za ego  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931 
Nego, skupe te bamije kad ti zbog šake bamija žensko mora rodit bebu ..pa nije mi baš Mtza parila ko neko koga moš prevest' žedna preko vode pa drito u kavez SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 684758713 a nije mi parila ni ko neko koga ti možeš manipulirat'...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.08.14 17:49

zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Ovaj san spada u kategoriju "što se didu tilo-snilo"...hehe

Nego, sviđa mi se da si me hranio-ja nijesam navikla da budem "razmažena" od strane muškog roda, al mi se ta ideja počela opasno sviđati. 

Bamije vidiš nikad nisam probala, a ono što sam čitala ful me zaintrigiralo. 
Tako da sam sad u dilemi, dal da ih tražim po Zg il da jednostavno kupim kartu za USA  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112
moj savjet ti je ne bacaj  se u troshak,,zblizo sam se sa matzom,,,chakshto vishe  mislim da su zaruke u pitanju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112)

Rekla mi ja na prajvatu da ce mi roditi bebu,,dogovorili smi virtualno prtzanje,,,ja cu biti njen ,,,ona ce biti moja,,kejs zavrshen,,,

Zblizio?!?!???
Ja ono zovem zivotinjskim sexom... virtualnim

I obecala sam ti sinove, ne bebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 19.08.14 5:53

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ...ljudići nek vam je sa srećom! 

Sanjala sam da sam sa djecom došla kod odvjetnika i da je tamo bila muška osoba koju dobro poznajem, sa kuferima, stigao sa dalekog puta. Bio je tužnjikav, sentimentalan, ispijenog izgleda, naglo ostario, donji dio lica mu je bio izobličen. Poslije smo opušteno šetali po Zg i pričali.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.08.14 0:44

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2733991369  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1354420400 
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Ovaj san spada u kategoriju "što se didu tilo-snilo"...hehe

Nego, sviđa mi se da si me hranio-ja nijesam navikla da budem "razmažena" od strane muškog roda, al mi se ta ideja počela opasno sviđati. 

Bamije vidiš nikad nisam probala, a ono što sam čitala ful me zaintrigiralo. 
Tako da sam sad u dilemi, dal da ih tražim po Zg il da jednostavno kupim kartu za USA  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112
moj savjet ti je ne bacaj  se u troshak,,zblizo sam se sa matzom,,,chakshto vishe  mislim da su zaruke u pitanju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112)

Rekla mi ja na prajvatu da ce mi roditi bebu,,dogovorili smi virtualno prtzanje,,,ja cu biti njen ,,,ona ce biti moja,,kejs zavrshen,,,

Zblizio?!?!???
Ja ono zovem zivotinjskim sexom... virtualnim

I obecala sam ti sinove, ne bebe
Nisam se nadao da cesh toliko biti konspirativna,,a fino smo se dogovorili da sve shto se desi medju nama nije za javnost,,mislim ono,,kaj da velim,,,osim ,,,da sam iznenadit,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.08.14 0:47

MMagdalena je napisao/la:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ...ljudići nek vam je sa srećom! 

Sanjala sam da sam sa djecom došla kod odvjetnika i da je tamo bila muška osoba koju dobro poznajem, sa kuferima, stigao sa dalekog puta. Bio je tužnjikav, sentimentalan, ispijenog izgleda, naglo ostario, donji dio lica mu je bio izobličen. Poslije smo opušteno šetali po Zg i pričali.
Hvala ti ko sestri,,ako bude kake svadbe pozvat cemo te,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2634474203  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 439160543  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.08.14 5:44

zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ...ljudići nek vam je sa srećom! 

Sanjala sam da sam sa djecom došla kod odvjetnika i da je tamo bila muška osoba koju dobro poznajem, sa kuferima, stigao sa dalekog puta. Bio je tužnjikav, sentimentalan, ispijenog izgleda, naglo ostario, donji dio lica mu je bio izobličen. Poslije smo opušteno šetali po Zg i pričali.
Hvala ti ko sestri,,ako bude kake svadbe pozvat cemo te,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2634474203  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 439160543  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331

Dragi, uštedi si koji $ na pozivnici te se ne bacaj u trošak za slanje SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 684758713

Ja ipak biram kome idem u goste SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.08.14 8:07

zingaro je napisao/la:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2733991369  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1354420400 
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Ovaj san spada u kategoriju "što se didu tilo-snilo"...hehe

Nego, sviđa mi se da si me hranio-ja nijesam navikla da budem "razmažena" od strane muškog roda, al mi se ta ideja počela opasno sviđati. 

Bamije vidiš nikad nisam probala, a ono što sam čitala ful me zaintrigiralo. 
Tako da sam sad u dilemi, dal da ih tražim po Zg il da jednostavno kupim kartu za USA  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112
moj savjet ti je ne bacaj  se u troshak,,zblizo sam se sa matzom,,,chakshto vishe  mislim da su zaruke u pitanju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112)

Rekla mi ja na prajvatu da ce mi roditi bebu,,dogovorili smi virtualno prtzanje,,,ja cu biti njen ,,,ona ce biti moja,,kejs zavrshen,,,

Zblizio?!?!???
Ja ono zovem zivotinjskim sexom... virtualnim

I obecala sam ti sinove, ne bebe
Nisam se nadao da cesh toliko biti konspirativna,,a fino smo se dogovorili da sve shto se desi medju nama nije za javnost,,mislim ono,,kaj da velim,,,osim ,,,da sam iznenadit,,

jebiga, ako se ne ispirča javno, nije se ni dogodilo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.08.14 2:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2733991369  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1354420400 
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
moj savjet ti je ne bacaj  se u troshak,,zblizo sam se sa matzom,,,chakshto vishe  mislim da su zaruke u pitanju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112)

Rekla mi ja na prajvatu da ce mi roditi bebu,,dogovorili smi virtualno prtzanje,,,ja cu biti njen ,,,ona ce biti moja,,kejs zavrshen,,,

Zblizio?!?!???
Ja ono zovem zivotinjskim sexom... virtualnim

I obecala sam ti sinove, ne bebe
Nisam se nadao da cesh toliko biti konspirativna,,a fino smo se dogovorili da sve shto se desi medju nama nije za javnost,,mislim ono,,kaj da velim,,,osim ,,,da sam iznenadit,,

jebiga, ako se ne ispirča javno, nije se ni dogodilo...
Sanjao sam da sam na krstarenju sa Matzom po Karibima,,,da bi me impresijonirala skocila je lastu sa palube ,,ja vichem kapetanu da stene,,on ne jebe,,,otimam neki noz od kuvara,,sjedam u chamatz za spasavanje,,,rezem konpce,,i padam duboko,,,ali nekako presporo...vidim Matzu,,,kako se davi,,chamac padne na povrshinu vode,,,mene izbaci od udarca i drito kod mace,,ona me zagrli,,kaze...ma sad i da umrem nece mi biti zao,,ma reko shtatije,,ako te ja ne spasim nece te nitko,,ako nishta moremo se jebavat u moru dok nas ajkule ne popushe...matza me pogleda sa puno ljubavi,,,i meni suza kanu niz njene sise,,probudijo sam se ko da sam bijo na roshtilju,,,,sav uspalit,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2634474203  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2634474203  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 647878145  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 439160543 fkat bi mogli negdje na krstarenje,,tko ga ijebe,,jednom se zivi,,ako ce ti Pizda nedostajat,,povedi ga nek nam bude sobaritza,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 647878145  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331..a mozda je jeftinije da mu kupimo kartu da sa MM ode u kino,,Kaki je perverznjak,,,mogo bi trazit da mi pushi,,a to bi nam pokvarilo urlaub.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 424959984  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 424959984  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.08.14 10:16

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2733991369  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1354420400 
Vel'ka Maca je napisao/la:

Zblizio?!?!???
Ja ono zovem zivotinjskim sexom... virtualnim

I obecala sam ti sinove, ne bebe
Nisam se nadao da cesh toliko biti konspirativna,,a fino smo se dogovorili da sve shto se desi medju nama nije za javnost,,mislim ono,,kaj da velim,,,osim ,,,da sam iznenadit,,

jebiga, ako se ne ispirča javno, nije se ni dogodilo...
Sanjao sam da sam na krstarenju sa Matzom po Karibima,,,da bi me impresijonirala skocila je lastu sa palube ,,ja vichem kapetanu da stene,,on ne jebe,,,otimam neki noz od kuvara,,sjedam u chamatz za spasavanje,,,rezem konpce,,i padam duboko,,,ali nekako presporo...vidim Matzu,,,kako se davi,,chamac padne na povrshinu vode,,,mene izbaci od udarca i drito kod mace,,ona me zagrli,,kaze...ma sad i da umrem nece mi biti zao,,ma reko shtatije,,ako te ja ne spasim nece te nitko,,ako nishta moremo se jebavat u moru dok nas ajkule ne popushe...matza me pogleda sa puno ljubavi,,,i meni suza kanu niz njene sise,,probudijo sam se ko da sam bijo na roshtilju,,,,sav uspalit,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2634474203  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2634474203  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 647878145  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 439160543 fkat bi mogli negdje na krstarenje,,tko ga ijebe,,jednom se zivi,,ako ce ti Pizda nedostajat,,povedi ga nek nam bude sobaritza,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 647878145  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331..a mozda je jeftinije da mu kupimo kartu da sa MM ode u kino,,Kaki je perverznjak,,,mogo bi trazit da mi pushi,,a to bi nam pokvarilo urlaub.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 424959984  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 424959984  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2343104142

hahahahaha  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3214182331 
blentone

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.08.14 7:51

Sanjala sam da se grlim sa visokim tamnokosim muškarcem, da gledam u njegove  lijepe oči i da mu se "prijetim" da ću ga čitavog prekrit poljupcima...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ..probudila sam se zbunjena..ne bi to rekla u rl na taj način ni u šali....a baarabee  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931  

Maconjo, daj odgataj  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 24.08.14 8:29

MMagdalena je napisao/la:Sanjala sam da se grlim sa visokim tamnokosim muškarcem, da gledam u njegove  lijepe oči i da mu se "prijetim" da ću ga čitavog prekrit poljupcima...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ..probudila sam se zbunjena..ne bi to rekla u rl na taj način ni u šali....a baarabee  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931  

Maconjo, daj odgataj  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130

mogu i ja  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931 
napilita si i trebaš tu napetost odradit jednim divljim sexom  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130 



to je jedna verzija,ali druga je da ti je period kad trebaš puuuno nježnosti......mislim da je to  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.08.14 9:14

Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Sanjala sam da se grlim sa visokim tamnokosim muškarcem, da gledam u njegove  lijepe oči i da mu se "prijetim" da ću ga čitavog prekrit poljupcima...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ..probudila sam se zbunjena..ne bi to rekla u rl na taj način ni u šali....a baarabee  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931  

Maconjo, daj odgataj  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130

mogu i ja  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931 
napilita si i trebaš tu napetost odradit jednim divljim sexom  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130 



to je jedna verzija,ali druga je da ti je period kad trebaš puuuno nježnosti......mislim da je to  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 684758713

Hahahahahaha...dugo mi nije post natjerao suze na oči!!!

Lajkam!!! 
Nekako se mislim da će biti i jedno i drugo SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 24.08.14 15:03

MMagdalena je napisao/la:
Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Sanjala sam da se grlim sa visokim tamnokosim muškarcem, da gledam u njegove  lijepe oči i da mu se "prijetim" da ću ga čitavog prekrit poljupcima...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112 ..probudila sam se zbunjena..ne bi to rekla u rl na taj način ni u šali....a baarabee  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931  

Maconjo, daj odgataj  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130

mogu i ja  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931 
napilita si i trebaš tu napetost odradit jednim divljim sexom  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130 



to je jedna verzija,ali druga je da ti je period kad trebaš puuuno nježnosti......mislim da je to  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 684758713

Hahahahahaha...dugo mi nije post natjerao suze na oči!!!

Lajkam!!! 
Nekako se mislim da će biti i jedno i drugo SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 4024472575

biće ovo prvo zbilja,a ovo drugo za publiku  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 3084372643  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.08.14 17:07

Prvo na divljaka i nek leti roba  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  a onda se nježno-nježno  cmakati do zore... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.08.14 4:06

MMagdalena je napisao/la:Prvo na divljaka i nek leti roba  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1619348112  a onda se nježno-nježno  cmakati do zore... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 11484130
Prije godinu dana sam imo bash tako neshto,,ne bi preporuchijo nikome,,zato shto takva strastvena stanja ne traju dugo..jebga ,,negdje sam pogrijeshijo,,,ili sam je uplashio,,ili sam se uplashijo sam sebe,,Al opet,,,utjeha mi je kad kazu,,,sve shto je lijepo kratko traje,,jebga,,da nije tak,,valjda ne bi bilo lijpo.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 167558484 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 424959984 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 424959984 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 1384857964 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 5 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.