kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.04.15 13:43

kišna glista je napisao/la:al kratke priče znaju bit super ... sjećam se da sam ih rado čitala i pratila u zarezu i neki autori su me oduševili ... skroz je zajebano napisati kratku priču ... ja koja sam više od mamutovaca, nema šamse Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931

nie, zajebano je napisat dugu pricu, barem meni. Da sam pisac ja bi piso knjige koje se mogu napisat u jednom danu. Nema sanse nista dulje, pedantno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.04.15 13:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al kratke priče znaju bit super ... sjećam se da sam ih rado čitala i pratila u zarezu i neki autori su me oduševili ... skroz je zajebano napisati kratku priču ... ja koja sam više od mamutovaca, nema šamse Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931

nie, zajebano je napisat dugu pricu, barem meni. Da sam pisac ja bi piso knjige koje se mogu napisat u jednom danu. Nema sanse nista dulje, pedantno...

sva sreća pa u slaganju trojmi nisi takav Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 7:53

kišna glista je napisao/la:

sva sreća pa u slaganju trojmi nisi takav Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130  

tamo je svaka slika jedna prica pa ide...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 7:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sva sreća pa u slaganju trojmi nisi takav Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130  

tamo je svaka slika jedna prica pa ide...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

vraga ... na kraju si krenuo tematske trojme radit ko da su romani u pitanju ... trebalo je tu sjediti i tražiti slike i razmišljati kako ih ukomponirati u veću cjelinu ... daklem, kad su trojme u pitanju, onda si ko tolstoj Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 8:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sva sreća pa u slaganju trojmi nisi takav Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130  

tamo je svaka slika jedna prica pa ide...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

vraga ... na kraju si krenuo tematske trojme radit ko da su romani u pitanju ... trebalo je tu sjediti i tražiti slike i razmišljati kako ih ukomponirati u veću cjelinu ... daklem, kad su trojme u pitanju, onda si ko tolstoj Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130

kad nadjes dobru seriu slika onda nema beda...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 8:11

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sva sreća pa u slaganju trojmi nisi takav Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130  

tamo je svaka slika jedna prica pa ide...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

vraga ... na kraju si krenuo tematske trojme radit ko da su romani u pitanju ... trebalo je tu sjediti i tražiti slike i razmišljati kako ih ukomponirati u veću cjelinu ... daklem, kad su trojme u pitanju, onda si ko tolstoj Iz (za)raznih medija... - Page 40 11484130

kad nadjes dobru seriu slika onda nema beda...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

pa otvori temu sa kućnog kompa pa ćemo se mi ostali prilagodit ... vidiš da i metilda ima volje a ja na lageru imam dovoljno da se mogu prilagodit raznim temama ... oa možda se i moica aktivira ako vidi da je krenuo trojme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 8:13

kišna glista je napisao/la:

pa otvori temu sa kućnog kompa pa ćemo se mi ostali prilagodit ... vidiš da i metilda ima volje a ja na lageru imam dovoljno da se mogu prilagodit raznim temama ... oa možda se i moica aktivira ako vidi da je krenuo trojme

pa ne mora biti tema, to ja onako tokom trojmi bacim par vezatih slika. Vidis, mogao bi kraci serijal sa Gopodarima prstenova, jednu sliku sam vec objavijo...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 8:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa otvori temu sa kućnog kompa pa ćemo se mi ostali prilagodit ... vidiš da i metilda ima volje a ja na lageru imam dovoljno da se mogu prilagodit raznim temama ... oa možda se i moica aktivira ako vidi da je krenuo trojme

pa ne mora biti tema, to ja onako tokom trojmi bacim par vezatih slika. Vidis, mogao bi kraci serijal sa Gopodarima prstenova, jednu sliku sam vec objavijo...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 8:18

kišna glista je napisao/la:

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931 jebiga, nije je objavila na forumu pa necu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 8:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931 jebiga, nije je objavila na forumu pa necu...

kako nije kad je ... objavila ju je na escovom forumu dok sam ja bila tamo još registrirana ... reći ćemo da sam ju ja skinula pa će sve biti legitimno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 8:31

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931 jebiga, nije je objavila na forumu pa necu...

kako nije kad je ... objavila ju je na escovom forumu dok sam ja bila tamo još registrirana ... reći ćemo da sam ju ja skinula pa će sve biti legitimno

ta bi odma angazirala i interpol, bolje vraga ne cackat...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 8:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931 jebiga, nije je objavila na forumu pa necu...

kako nije kad je ... objavila ju je na escovom forumu dok sam ja bila tamo još registrirana ... reći ćemo da sam ju ja skinula pa će sve biti legitimno

ta bi odma angazirala i interpol, bolje vraga ne cackat...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

moš si misliti ... takve kad se jave interpolu a njima odma sumce osvane i krenu u akviju ... ko i kad je dija pisala dopise stejt dipartmentu Iz (za)raznih medija... - Page 40 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 9:53

kišna glista je napisao/la:

moš si misliti ... takve kad se jave interpolu a njima odma sumce osvane i krenu u akviju  ... ko i kad je dija pisala dopise stejt dipartmentu Iz (za)raznih medija... - Page 40 3114667799

vidis da je imalo efekta, odma prekinuli akcije u Afganistanu...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 10:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

moš si misliti ... takve kad se jave interpolu a njima odma sumce osvane i krenu u akviju  ... ko i kad je dija pisala dopise stejt dipartmentu Iz (za)raznih medija... - Page 40 3114667799

vidis da je imalo efekta, odma prekinuli akcije u Afganistanu...Iz (za)raznih medija... - Page 40 684758713

na žalost, takvih biserki je sve više ... tamo na tajinoj temi opisala jednu ... bokte, koje zmajove žena ima u glavi ... skinula me sa fejsa pa me srela i izvinjava se i objašnjava kako nije namjerno nego navodi neke bezveze razoge, ko napadali je neki pa otvorila novi profil ... jebate, dok sam ja skontala o čem žena priča ... mislila nešto se dogodilo i tek na kraju skontam da ona priča o fejsbuku a ja nisam primijetila ni da je imam ni da me skinula ... i nakon toga mi ponovo pošalje zahtjev i krene srat naširoko o zavjerama i kako ona neće šutiti nego svima reć šta ih spada ....sada će vjerojatno ona letit sa mog jer sam dobrano štufa takvih žena vučica u kombinaciji sa vjerskim fanatizmom ... jebate, sva je ufurana da se cijeli sviejt urotio protiv nje i samo o njoj razmišlja i kako joj napakostiti ... a sebe vidi ko neku izranjavanu ratnicu svjetla u borbi protiv sila zla i kojoj svi zabadaju noževe a ona nakon svakog noža sve jača i jača i zahvaljuje nam se svima koji smo je ranjavali ... jebate, bljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.04.15 10:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931 jebiga, nije je objavila na forumu pa necu...

Da nije bilo Plovka koji joj je otkrio stari nick sa Krstarice (Ivab10) i da se nisu onoliko cerupali i tukli po forumu nikada mi ne bi palo na pamet da joj nick ukucam u google...Prenerazila sam se i bilo me je sramota kada sam na prvi link kliknula i videla joj i ime i prezime i sliku. Nekakav profil. Nije se moglo uci na forum, vec se samo to videlo. Odmah ugasila, jer mi je bas bilo truba. Uletela sam zeni u privatnost, a uopste se nisam nadala. Uzas. Sama nikada ne bih volela da mene neko tako googla i trazi. Ako sam dala svoje podatke toj osobi, onda sam ih dala. A ako nisam onda me nema sta traziti.
To sam tada napravila i vise nikada. Znas kako bezvezna situacija...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.04.15 10:46

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

daj mi dobaci anabelinu sliku ... ona bi mi bila odličan saruman nako prgava i na kraju ostala zatočena u kuli

Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931 jebiga, nije je objavila na forumu pa necu...

Da nije bilo Plovka koji joj je otkrio stari nick sa Krstarice (Ivab10) i da se nisu onoliko cerupali i tukli po forumu nikada mi ne bi palo na pamet da joj nick ukucam u google...Prenerazila sam se i bilo me je sramota kada sam na prvi link kliknula i videla joj i ime i prezime i sliku. Nekakav profil. Nije se moglo uci na forum, vec se samo to videlo. Odmah ugasila, jer mi je bas bilo truba. Uletela sam zeni u privatnost, a uopste se nisam nadala. Uzas. Sama nikada ne bih volela da mene neko tako googla i trazi. Ako sam dala svoje podatke toj osobi, onda sam ih dala. A ako nisam onda me nema sta traziti.
To sam tada napravila i vise nikada. Znas kako bezvezna situacija...


vjerujem da ce svako ko ovo procita ukucati Ivab10 u Google... Iz (za)raznih medija... - Page 40 1523192931

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=906
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 40 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.