kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leksikon

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Lena 26.03.15 20:01

jel iko ispunijo leksikon ili samo pizdekate? Leksikon - Page 6 11484130

inače na poslu je šef pokazao pravo lice....živčani mali diktator.....bem ti sunce žarko!!!
uglavnom imam ugovor do kraja travnja znači ukupno 3 mjeseca,a šta će dalje bit ko zna.....ali ja ću svakako tražit uz ovo (ostala još ili ne ) novi posao....


u pm!!!!


ispunit ću leksikon sutra....valjda  Leksikon - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 26.03.15 22:11

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
taja je napisao/la:Zbilja Pipi, aj nam ispričaj priču o Ibri i Ljeposavi.
Ja sam isto zakasnila na tu spiku.
totije spika koia je pocela oko 1999-2000 g.....

ma ja, pa nismo petnaest godina ovdje... Leksikon - Page 6 1523192931
ako nismo petnest nismo ni puno manje.....siecas se kad smo slavili bubievo rodzenje na forumu.....a on sad ima 11, quasaka 9......a poceli smo pisat puno prie....ja sam dosao u hrvacku 2002 a vec smo prie toga pisali sigurno dvie godine (ili godinu)....vrieme leti... Leksikon - Page 6 11484130


da, vrijeme užasno brzo leti. kako mi se čini, dočekat ćemo na forumu i vrijeme kada ćemo pričati kako nam ispadaju dentijere ... Leksikon - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 5:38

Lena je napisao/la:jel iko ispunijo leksikon ili samo pizdekate? Leksikon - Page 6 11484130

inače na poslu je šef pokazao pravo lice....živčani mali diktator.....bem ti sunce žarko!!!
uglavnom imam ugovor do kraja travnja znači ukupno 3 mjeseca,a šta će dalje bit ko zna.....ali ja ću svakako tražit uz ovo (ostala još ili ne ) novi posao....


u pm!!!!


ispunit ću leksikon sutra....valjda  Leksikon - Page 6 11484130

nekolicina je ispunila, sto ocekujem i od tebe...
trebala bi onaj leksikon s iskrice prekopirat, da vidimo kako se dise u romanticnim vodama.... ako mi se bude dalo, pejstam...

dakle, sranjce i na novom poslu... jebeno.
tako sam ja 2009 otisla s dobrog nadajuci se boljem i u 4 godine promijenila dva katastrofa joba i vratila se pokunjeno na onaj dobri job iz 2009e... tebi zelim da si nadjes nesto dobro gdje nitko nece opcit s tvojim ganglijima... happy hunt

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Lena 27.03.15 5:49

ma posao bi mogao bit milina jer zaista nije teško,ali naravno treba se dobro pazit na neke stvari,ali mali živčansko ima svoj pristup i iz ničega stvori nešto...dakle nervozan je za poludit i čisto radi njegova stava oko sebe sije negativu.....

a ja se uzdam u svooju sreću za dalje  Leksikon - Page 6 11484130

evo probudila se rano djelomično radi nervoze koju mi je stvorio kretenčić.....ali naspavata sam i pije se kavica......
leksikon popodne  Leksikon - Page 6 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 5:53

Lena je napisao/la:ma posao bi mogao bit milina jer zaista nije teško,ali naravno treba se dobro pazit na neke stvari,ali mali živčansko ima svoj pristup i iz ničega stvori nešto...dakle nervozan je za poludit i čisto radi njegova stava oko sebe sije negativu.....

a ja se uzdam u svooju sreću za dalje  Leksikon - Page 6 11484130

evo probudila se rano djelomično radi nervoze koju mi je stvorio kretenčić.....ali naspavata sam i pije se kavica......
leksikon popodne  Leksikon - Page 6 439160543

kuzim ovu nervozu, bjezi otamo...
tako sam ja sest mjeseci povracala svako jutro prije posla kolika mi je tjeskoba bila ic radit medju one lesinare, odvratan stres... stvarno ti zelim neki smiraj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Lena 27.03.15 5:55

lastavica je napisao/la:
antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
totije spika koia je pocela oko 1999-2000 g.....

ma ja, pa nismo petnaest godina ovdje... Leksikon - Page 6 1523192931
ako nismo petnest nismo ni puno manje.....siecas se kad smo slavili bubievo rodzenje na forumu.....a on sad ima 11, quasaka 9......a poceli smo pisat puno prie....ja sam dosao u hrvacku 2002 a vec smo prie toga pisali sigurno dvie godine (ili godinu)....vrieme leti... Leksikon - Page 6 11484130


da, vrijeme užasno brzo leti. kako mi se čini, dočekat ćemo na forumu i vrijeme kada ćemo pričati kako nam ispadaju dentijere ... Leksikon - Page 6 684758713

dromsin je dočekala  Leksikon - Page 6 11484130
maaašem dromsički ma gdje bila  Leksikon - Page 6 727654710 Leksikon - Page 6 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 5:58

Vel'ka Maca je napisao/la:

nekolicina je ispunila, sto ocekujem i od tebe...
trebala bi onaj leksikon s iskrice prekopirat, da vidimo kako se dise u romanticnim vodama.... ako mi se bude dalo, pejstam...


taj sam jednom pejstala al kad si spomenula, mogla bih i ja ponoviti ... puno mi je zanimljiviji od ovog ovdje jer je pisan iz zajebancije i reakcije na njega su dvojake i skroz suprotne ... il se oduševe i smiju na njega, il sipaju žuć i sumpor i vide u njemu frustracije, žensko zlo Leksikon - Page 6 1619348112 ... al nekad odem vidjeti jel ima tko zanimljiv da se javio da ga se dovuče na forum da upotpuni raznoliko društvo al tamo je fakat neka močvara Leksikon - Page 6 1425538829 tamo ljudi ozbiljno hvataju jedni druge a meni taj film ne paše pa nit ne odgovaram na poruke ... otvorim, preletim profil i uvijek ista priča - doooooosadno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Lena 27.03.15 6:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma posao bi mogao bit milina jer zaista nije teško,ali naravno treba se dobro pazit na neke stvari,ali mali živčansko ima svoj pristup i iz ničega stvori nešto...dakle nervozan je za poludit i čisto radi njegova stava oko sebe sije negativu.....

a ja se uzdam u svooju sreću za dalje  Leksikon - Page 6 11484130

evo probudila se rano djelomično radi nervoze koju mi je stvorio kretenčić.....ali naspavata sam i pije se kavica......
leksikon popodne  Leksikon - Page 6 439160543

kuzim ovu nervozu, bjezi otamo...
tako sam ja sest mjeseci povracala svako jutro prije posla kolika mi je tjeskoba bila ic radit medju one lesinare, odvratan stres... stvarno ti zelim neki smiraj

pisala sam da mu većinu vremena radim kredite u švicarcima i za to me najviše i uzeo,ali radim i plaće,ulaze,izlaze,neka knjiženja i sl.
uglavnom našao on meni grešku u jednom kreditu gdje je jedan od tečaja bio kriv....to sam radila na njegovim podlogama znači on je sam već prije falivao.....pa ne budi lijena ja sve od a do ž preledala i masu grešaka je bilo....na njegovim starim tabelama....
i onda sam mu to rekla.....
na to je kazao da nisu to velike razlike u tečaju i da nema veze.....ali ima ako sam je ja napravila tako...nema ako je on  Leksikon - Page 6 11484130
pa sam sve tabele za sve banke od a do ž nanovo napravila da sam sigurna da me neće upozoravat....i nije niti stvar toga da se neće pogriješiti nego njegov način.....
joj da ga možete vidit......ma ne mogu to opisat...
ali zato će lena svaki detaljčić 2 puta pogledat,pa kad ga opet uhvatim u njegovoj grešci od gušta ću mu ukazat na to  Leksikon - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 6:02

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

nekolicina je ispunila, sto ocekujem i od tebe...
trebala bi onaj leksikon s iskrice prekopirat, da vidimo kako se dise u romanticnim vodama.... ako mi se bude dalo, pejstam...


taj sam jednom pejstala al kad si spomenula, mogla bih i ja ponoviti ... puno mi je zanimljiviji od ovog ovdje jer je pisan iz zajebancije i reakcije na njega su dvojake i skroz suprotne ... il se oduševe i smiju na njega, il sipaju žuć i sumpor i vide u njemu frustracije, žensko zlo Leksikon - Page 6 1619348112 ... al nekad odem vidjeti jel ima tko zanimljiv da se javio da ga se dovuče na forum da upotpuni raznoliko društvo al tamo je fakat neka močvara Leksikon - Page 6 1425538829  tamo ljudi ozbiljno hvataju jedni druge a meni taj film ne paše pa nit ne odgovaram na poruke ... otvorim, preletim profil i uvijek ista priča - doooooosadno

Trebalo bi novi profil ici registrirati da dobijes sve ponudjene odgovore... aj pejstaj majketi, da vidimo kako forumasi diseju Leksikon - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Lena 27.03.15 6:14

ošla...treba se podaprat i sve to....a i baš sam od volje malo se uredit danas i doći na posao sa najvećim osmijehom na licu.....
u dišpet!!!
Leksikon - Page 6 11484130 Leksikon - Page 6 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 6:15

Vel'ka Maca je napisao/la:
Trebalo bi novi profil ici registrirati da dobijes sve ponudjene odgovore... aj pejstaj majketi, da vidimo kako forumasi diseju Leksikon - Page 6 1523192931

je, baš mi se da nanovo pisati, ne znam ni kako mi se dalo i prvi puta ... al napisala jednom iz šuba da zabavim kolegice koje su me natentale da se prijavim nakon razvoda i onda nam bila zabava zajebavat zajedno tipove koji traže sadomazo sex a najčudnije je bilo da su se uopće javljali na ovako sastavljen profil Leksikon - Page 6 1619348112 ... drugi su već čitali na ovom forumu al ajd, tebi će to biti nešto komplitli diferent pa da imaš šta čitati uz kavu ... a ja odoh dalje poslom Leksikon - Page 6 1425538829


Opiši osobu koju želiš upoznati. Koje osobine su ti najprivlačnije?
samopouzdanje, neovisnost i iskrenost do samog sebe...iskrenost do mene neupitna..inače odma svojom mačetom skratim noge do koljena..otud ona "u laži su kratke noge"

Koje navike te kod drugih najviše iritiraju?
stalna prisutnost, ono kad ti se netko stalno mota oko nogu i očekuje da živiš umjesto njega...i stvaaaarno sam mrzila kada mi je bivsi muž stalno premještao namještaj pa ja po noći iz kreveta krenem prema kupaonici ustaljenom rutom i onda zviznem glavom u neki zid

Opiši sebe kao osobu, opiši svoj izgled. Ovo je dobro mjesto da se opišeš ukoliko nemaš fotografiju.
Najljepša sam u jutro kad se probudim....izgledam ko krmeljava picassova slika koja ima sve šanse da se do podneva pretvori u jednu od onih gracioznih degasovih balerina

Koje stvari ti najviše daju samopouzdanje? Kada bi mogao(la) mijenjati jednu svoju osobinu, što bi to bilo?
Skužila ja da samopouzdanje nalazim u pranju suđa...na kraju si moram priznati da sam u tome ipak najbolja...otkad imam perilicu ne znam di mi je glava a di mi je rep... Voljela bih da se ne moram rasplakati baš na svakom sprovodu na kojeg odem.....

Gdje si upoznao/la svoje sadašnje prijatelje? Opiši svoj krug prijatelja.
Za sada me još nitko od njih nije probao ubiti...a stvarno ih nalazim na svim mogućim mjestima...pa rekoh, što ne bih probala i ovdje pod ovim kamenom....baš me zanima hoće li tko zanimljiv isplaziti

Kakav je tvoj pogled na duhovnost, i kako se to odražava na tvoje stavove?
Duhovnost smatram neizbježnim segmentom života za svakoga tko imalo drži do svog života i života drugih...

Da li si član nekakve organizacije, kluba udruge?
Član sam udruge pušača koji ne podnose kada drugi puše oko njih...sastajemo se svakog četvrtka u poslijepodnevnim satima u obližnjem bircu, pušimo, sjedimo i ružno se gledimo

Kako najčešće provodiš slobodno vrijeme? Sport? Hobi? Kako provodiš vikend?
vezem križiće i pletem čarape po mjeri, a kad mi nestane vunice idem kod susjeda kriomice šišat ovce, onda predem...i sve ostalo šta ide prije zgotovljene čarape...od sportova volim lov na ajkule...hobi mi je traženje likova djevice marije i isusa u mrljama na upotrebljenim salvetama....

Kakvi su tvoji politički stavovi? Pripadaš li nekoj političkoj stranci ili organizaciji? Koliko te zanima politika?
Smatram da svaki pojedinac mora shvatiti da mora živjeti i djelovati za dobrobiti zajednice...drugog puta ka prosperitetu nema...koliko to ima veze sa današnjim pojmovanjem politike...vrlo upitno..mislim da se sve svodi opet na volju i snagu pojedinca....iju, što sam tu ozbiljna, samu sebe isprepadala

Koje jezike govoriš, pišeš, poznaješ?
Ma ne razumijem ja ni hrvatski kada zatreba....ali zato mi u kičn inglišu nema ravnog a pomalo natucam i znakovni jezik...skužila ja da me bivsi suprug bolje razumije kad se razmašem rukama i nogama

Kada bi mogao/la izaći sa bilo kime, tko bi to bio?
klark gejbl...netko mu treba reći da su mu oni brčići stvarno bili katastrofalna greška

Koji bi bio savršeni scenarij za prvi izlazak sa nekom osobom?
Šetam ja tako usamljenom plažom, kad ono nasukani dlakavi muškarac bez svijesti, prebacim ga preko desnog ramena i odvedem u sigurnost svog doma....na kraju ispadne da to neki jaaaako bogat šeik koji se odma smrtno zaljubi u mene ali pošto mora redovito podmirivati svoj harem, sa suzama u očima me ostavi i kao kompenzaciju za moju pretrpljenu ljubavnu bol, svaki mjesec šalje čekove pune "ljubavi" na adresu mog sigurnog doma

Što je za tebe sexy? Što je za tebe sexy na tvom partneru?
samopouzadanje i neovisnost...nema mi ništa gore od tipa kojeg je sram sam otići do šanka i kupiti sebi pivu, pa onda cucla iz moje flaše...a i lažno samopouzadnje me izrazito živcira - tip me pozove na piće, pa k tome još zove runde po kafiću ne bi li ispao frajer a kada stigne račun, pravi se lud i očekuje od mene da platim sve

Koju vrstu glazbe voliš? Napiši par koncerata ili priredbi na kojima si bio/la.
Od dnevnih koncerata najviše volim slušati cvrčke....a u suton i noću zrikavce...nema ničega što me može toliko umiriti kao njihovi koncerti

Koji su tvoji omiljeni citati iz knjige, filma, pjesme... ?
"i ćorava koka zrno nađe"..."povuci potegni, iščupaše repu"...."i tata bi, sine"....a imam i omiljeni filmski prijevod "jebem ti sunce žarko" (iz maratonaca što trče počasni krug), slovenci preveli kao "prekleto"....ja se rasplakala od smijeha kada sam to vidjela

Koji su tvoji omiljeni filmovi i/ili glumci?
legolas i pipi duga čarapa...da, kada sam bila mala htjela sam postati pipi duga čarapa kada odrastem....i uspjelo mi je...sada opet želim biti mala...kad ljudi vide da možeš konja podignuti, stalno te zovu kada se treba neka veš mašina prebaciti iz kujnje u prizemlju u kupaonu na katu

Koju srednju školu /fakultet si pohađao(la)? Koji su ti bili najzanimljiviji predmeti u to doba?
građevinska, a najomiljeniji predmet ručno žbukanje....ja si lijepo zamislim da je zid netko koga stvarno ne volim i zviz po njemu...uf...tko nije probao, ne zna šta propušta

Gdje si rođen(a) i gdje si sve do sada živio (la). Navedi neka mjesta koja si proputovao(la).
moja pećina moja slobodica, ili bolje reći "ježeva kućica"...odem ja tu i tamo i na drugi kraj šume, ali, uvijek se vratim u svoju kućicu... mislim da sam i po horoskopu jež a moja himna glasi: "To samo hulje, nosi ih vrag za ručak daju svoj rodni prag!"

Kojom se vrstom posla baviš? Koliko dugo si u tom poslu? Da li uživaš u svom poslu?
vještičarstvom... oduvijek... iznimno

Kada bi mogao(la) odabrati jednu osobinu, poput osobina superjunaka iz crtića, koja bi to osobina bila?
Voljela bih imati peraje ko pajo patak pa da ne moram navlačiti one gumene kada idem u lov na morske pse

Na koje pitanje bi želio(la) dobiti odgovor odmah na prvom spoju, a to jednostavno ne možeš pitati?
A di je onaj visoki, zgodni, naprosječno dobrog izgleda sa kojim sam se dogovorila da se vidimo?....ajde, ne srami se....izađi više ispod tog stola i reci ovom svom prijatelju da nas može ostaviti nasamo

Koji su neki od tvojih životnih ciljeva? Gdje vidiš sebe u naredne dvije ili pet godina?
u dubokoj meditaciji

Postoji li još nešto što želiš reći, a ova pitanja nisu pokrila?
Ima još neko blesavo pitanje???...taman sam se ufurala u odgovaranje na njih kad ono nema više...pihh...a jesam i sebe nasmijala do suza...dečki, znate šta....upravo sam skužila da meni nitko ne treba...sama sebi najbolje sam društvo...skužajte na smetnji i puno sreće u ljubavi...al tko je spreman na zdravu zajebanciju, može me naći tu https://kultnix.forumcroatian.com/f3-kultne-stvari



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 6:24

Hehehehe, ti si se bas raspisala...
otvorit cu ja novi profil pa cu pejstati "blank" verziju da golubovi popunjavaju.... ja sam svoj profil isto vec objelodanila, al mogu jope... samo nisam mu se bas nesto predala prilikom sastavljanja, sasula u 10 min sto mi prvo palo napamet i u sazetoj formi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 27.03.15 8:42

Lena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma ja, pa nismo petnaest godina ovdje... Leksikon - Page 6 1523192931
ako nismo petnest nismo ni puno manje.....siecas se kad smo slavili bubievo rodzenje na forumu.....a on sad ima 11, quasaka 9......a poceli smo pisat puno prie....ja sam dosao u hrvacku 2002 a vec smo prie toga pisali sigurno dvie godine (ili godinu)....vrieme leti... Leksikon - Page 6 11484130


da, vrijeme užasno brzo leti. kako mi se čini, dočekat ćemo na forumu i vrijeme kada ćemo pričati kako nam ispadaju dentijere ... Leksikon - Page 6 684758713

dromsin je dočekala  Leksikon - Page 6 11484130
maaašem dromsički ma gdje bila  Leksikon - Page 6 727654710 Leksikon - Page 6 3084372643

ne samo da je docekala vec i krevete podlaze ako nisu pravilno nivelirati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 27.03.15 8:46

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
taja je napisao/la:Zbilja Pipi, aj nam ispričaj priču o Ibri i Ljeposavi.
Ja sam isto zakasnila na tu spiku.
totije spika koia je pocela oko 1999-2000 g.....

ma ja, pa nismo petnaest godina ovdje... Leksikon - Page 6 1523192931
ako nismo petnest nismo ni puno manje.....siecas se kad smo slavili bubievo rodzenje na forumu.....a on sad ima 11, quasaka 9......a poceli smo pisat puno prie....ja sam dosao u hrvacku 2002 a vec smo prie toga pisali sigurno dvie godine (ili godinu)....vrieme leti... Leksikon - Page 6 11484130

Leksikon - Page 6 1523192931 al svejedno nije 15, bit ce dvanaestak godina, jos ima fore. Tebe i Lenu znam u kombinaciji, znaci da je i Bubi vec bijo tu negdje, makar u fazi izgradnje... Leksikon - Page 6 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 27.03.15 10:39

išla računat i svoj staž ... 9 godina na forumu a prije toga bar dvije se zajebavala po chatu pod raznim nickovima ... zahvaljujuć chatu sam upisala magisterij na filofaksu u zg  ...jedno veče započela sa nekim tipom bezveze  pričati o filozofiji, antropologiji  i raznim sličnim temama a da nisam ni znala da pričam sa profesorom ... i čovjek se nakon nekog vremena predstavio punim imenom i prezimenom, i reko da je šteta da ne nastavim formalno obrazovanje i ajd, rekoh, ako se da upisati može ... i tako završila jopet ko student što je moju obitelj devastiralo do temelja Leksikon - Page 6 3114667799  svi mislili kako ću se konačno udati, omaciti a mene krenulo vanredno studiranje ali sam na kraju prekinula jer sam skužila da nije to to ... mislila kako ću ozbiljno naučiti nešto novo a ono mi svi redom olakšavali, poklanjali ocjene, slalali poštom ispitna pitanja da mogu lakše polagati ispite  a meni nije bilo do diplome koliko da se družim sa ljudima koje zanimaju iste stvari kao i ja i da imam s kim obrađivati te teme ... al bilo je to lijepo razdoblje mog života koje se ne bi nikada dogodilo da nisam chatala, dobila brdo literature koja me zanimala na poklon i još iz tih vremena mi je lozinka početak naslova jedne od poklonjenih knjiga Leksikon - Page 6 1523192931

a da ... najbolje od svega je bilo i to da sam imala pristup van radnog vremena etnološkom muzeju i na miru razgledavala sve šta me interesiralo i iz prve ruke dobivala informacije ... ah, ta lijepa mladost Leksikon - Page 6 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  orion 27.03.15 21:15

pizda je napisao/la:Nismo dugo a ima i dosta novih...

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa...
4. Visina / tezina
5. Nacijonalna pripadnost
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan
6. Jedinac/jedinica ili jok!?
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna
e) vise od tog
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova
11. Omiljena zanimacia / razonoda
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal
13. Vasa najveca vrlina / mana
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama)
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti?
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti
19. Jeste li ljubomorni
20. Jeste li emotivni
21. Balade ili brza glazba?
22. Omilita vrst glazbe
23. Omiljene pjesme
24. Volite li umjetnost
25. Omiljeni hobby
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg?
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti
28. Imate li prijatelje i koliko?
29. Jeste li nostalgicni?
30. Jeste li depresivac?
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama?
32. Omiljena hrana / omiljeno voce
33. Omiljena slastica
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice
35. Omiljeno godisnje doba
36. More, rijeke ili jezera?
37. Šuma ili plaža?
38. Kakav automobil zelite?
39. Ciljevi u zivotu
40. Zelje u zivotu
41. Jeste li religijozni?
42. Ima li Boga?
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji?
44. Posjecuju li nas vanzemaljci?
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo?
46. Ima li duhova?
47. Ima li zivot smisao i koi?
48. Za cim propustenim najvise zalite?
49. Razno (napisati nesto prema zelji)  - baš si mislim u kojoj verziji je početak bijo u vidu zamolbe "vita jela zelen bor, molim brzi odgovor !  
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu?
        
     .... i dalje to ostaje  pitanje svih pitanja Leksikon - Page 6 309394051  .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 6 Empty Re: Leksikon

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.