kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leksikon

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 8:37

taja je napisao/la:Što možeš sutra ne rješavaj danas
Tako ću i s leksikonom.

Inače, obavjestavam pučanstvo da sam pozvana opet na stari posao. Krećem 1.4. sa poslom  Leksikon - Page 3 3015220106

prvog aprila? Hm...da te neko ne zajebava? Leksikon - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 8:40

kišna glista je napisao/la:nikako dobit volju za ispunit leksikon ... strašno mi baca na sličan leksikon sa jedine godišnjice mature kojoj sam prisustovala ... ja mislila neka zajebancija u pitanju kad je krenula bilježnica kružiti oko stola od jednog do drugog a ono ljudi ozbiljno to ispunjavali a sjede jedan drugom pred nosom, mogli su sve to isto kroz razgovor izvuči jedan od drugog al jok, vako ćemo kobajagi lakše pratiti tko je tko i u šta se pretvorio ... eto, sad mi je jasnije i zašto nemam volje za ispunit ga ... valjda sam na sva ta pitanja već sto puta odgovorila kroz postove po raznim temama pa mi sad glupo ponavljati se ... kome je nešto bilo zanimljivo, zapamtio, kome nije, ionako nebitno ...

ko te pita, os, nes, nemoras. To je za one kojima se da...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 8:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nikako dobit volju za ispunit leksikon ... strašno mi baca na sličan leksikon sa jedine godišnjice mature kojoj sam prisustovala ... ja mislila neka zajebancija u pitanju kad je krenula bilježnica kružiti oko stola od jednog do drugog a ono ljudi ozbiljno to ispunjavali a sjede jedan drugom pred nosom, mogli su sve to isto kroz razgovor izvuči jedan od drugog al jok, vako ćemo kobajagi lakše pratiti tko je tko i u šta se pretvorio ... eto, sad mi je jasnije i zašto nemam volje za ispunit ga ... valjda sam na sva ta pitanja već sto puta odgovorila kroz postove po raznim temama pa mi sad glupo ponavljati se ... kome je nešto bilo zanimljivo, zapamtio, kome nije, ionako nebitno ...

ko te pita, os, nes, nemoras. To je za one kojima se da...

na kraju ispade da ga ipak ispunjavam na svoj način - u kontekstu i temeljito i da traje .... jebote ovakav seks sa nogu i nabrzinu Leksikon - Page 3 3114667799 ... ne volim nikakvo citiranje bez šireg konteksta citata Leksikon - Page 3 3114667799 Leksikon - Page 3 3084372643 ... ima vremena dok ponovo ne odgovorim na sva pitanja Leksikon - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 8:47

kišna glista je napisao/la:

na kraju ispade da ga ipak ispunjavam na svoj način - u kontekstu i temeljito i da traje .... jebote ovakav seks sa nogu i nabrzinu Leksikon - Page 3 3114667799 ... ne volim nikakvo citiranje bez šireg konteksta citata Leksikon - Page 3 3114667799 Leksikon - Page 3 3084372643 ... ima vremena dok ponovo ne odgovorim na sva pitanja Leksikon - Page 3 1523192931  

da, oces li i da ti mecka igra dok ispunjavas... Leksikon - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 8:50

glisto, imam poznanika koji bi sam uredio kuhinju I blagovaonicu, kuhinju bi on sam sazidao, gradio od nekakvog kamenja, siporeksa pitaj boga I pitao me imam li nekog arhitekta koji bi bio voljan napraviti mu neki prijedlog...
znam ja bojana bilića, on isto ima svoj arhitektonski ured u rijeci, ali s obzirom da si mi ti forumska rodbina, majka štoviše, prvo pitam tebe.... ako si zainteresiran, imaš vremena, daj mi šibni svoj mail u inbox pa da mu ga proslijedim da te može direktno kontaktirati.

inače, dečko si je sam stvorio biznis ni od čega I sad je pun para... uz to je veliki kreativac (super slika, btw, to je onaj čiju sam sliku keljila po forumu, bivši muž od moje frendice iz mladih dana, jučer mi je bio na čašici razgovora, hihihihihi, nemoj me tračat Leksikon - Page 3 11484130 )

pleasem advise.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 8:52

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

na kraju ispade da ga ipak ispunjavam na svoj način - u kontekstu i temeljito i da traje .... jebote ovakav seks sa nogu i nabrzinu Leksikon - Page 3 3114667799 ... ne volim nikakvo citiranje bez šireg konteksta citata Leksikon - Page 3 3114667799 Leksikon - Page 3 3084372643 ... ima vremena dok ponovo ne odgovorim na sva pitanja Leksikon - Page 3 1523192931  

da, oces li i da ti mecka igra dok ispunjavas... Leksikon - Page 3 1523192931

dobro jutro pizdo, ljubavi moja, tulipane moj :trep-trep:
kako si? jesi li se napsavao? trep-trep-trep?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 8:52

Vel'ka Maca je napisao/la:

inače, dečko si je sam stvorio biznis ni od čega I sad je pun para... uz to je veliki kreativac (super slika, btw, to je onaj čiju sam sliku keljila po forumu, bivši muž od moje frendice iz mladih dana, jučer mi je bio na čašici razgovora, hihihihihi, nemoj me tračat Leksikon - Page 3 11484130 )

pleasem advise.

os rec onaj noviji jebac koi nije doktor?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 8:54

Vel'ka Maca je napisao/la:

dobro jutro pizdo, ljubavi moja, tulipane moj :trep-trep:
kako si? jesi li se napsavao? trep-trep-trep?

dobro utro i tebi Velka "big pussy" Maco, naspavam se jedino vikendom ako je neradan a meni je svaki neradan...Leksikon - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 8:56

taja je napisao/la:Što možeš sutra ne rješavaj danas
Tako ću i s leksikonom.

Inače, obavjestavam pučanstvo da sam pozvana opet na stari posao. Krećem 1.4. sa poslom  Leksikon - Page 3 3015220106

hajd, neka... za posao!

nemoj preskočit ispunit leksikon!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 8:58

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

inače, dečko si je sam stvorio biznis ni od čega I sad je pun para... uz to je veliki kreativac (super slika, btw, to je onaj čiju sam sliku keljila po forumu, bivši muž od moje frendice iz mladih dana, jučer mi je bio na čašici razgovora, hihihihihi, nemoj me tračat Leksikon - Page 3 11484130 )

pleasem advise.

os rec onaj noviji jebac koi nije doktor?

vidiš kako pratiš na satu pizdo, bravo!... al jučer sam mu rekla da nisam raposložena za ekšn pa smo samo ćakulali... imamo isti ukus za filmove, i on je lagano umetnički vudren... imamo neki frendovski odnos... ne osjećam baš neku ludu kemiju prema njemu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 9:01

Vel'ka Maca je napisao/la:glisto, imam poznanika koji bi sam uredio kuhinju I blagovaonicu, kuhinju bi on sam sazidao, gradio od nekakvog kamenja, siporeksa pitaj boga I pitao me imam li nekog arhitekta koji bi bio voljan napraviti mu neki prijedlog...
znam ja bojana bilića, on isto ima svoj arhitektonski ured u rijeci, ali s obzirom da si mi ti forumska rodbina, majka štoviše, prvo pitam tebe.... ako si zainteresiran, imaš vremena, daj mi šibni svoj mail u inbox pa da mu ga proslijedim da te može direktno kontaktirati.

inače, dečko si je sam stvorio biznis ni od čega I sad je pun para... uz to je veliki kreativac (super slika, btw, to je onaj čiju sam sliku keljila po forumu, bivši muž od moje frendice iz mladih dana, jučer mi je bio na čašici razgovora, hihihihihi, nemoj me tračat Leksikon - Page 3 11484130 )

pleasem advise.

nemoj se ljutit al morat ću odbiti iz više razloga i bez puno razmišljanja ... prvo, svakom tko ima mogućnost unajmiti arhitekta bez da plaća dodatne troškove zbog udaljenosti, toplo preporučujem ... ako je u rijeci, za njega je svakako povoljnije naći nekog arhitekta iz rijeke .... druga stvar, nikad, al baš nikad ne miješam posao sa virtualnim komunikacijama a pogotovo ne ove sa foruma .... nisi prva koja je sa foruma sa nekom poslovnom ponudom a da sam ju odbila ... dok god imam dovoljno poslova koji mi stižu i bez toga, ne bih štela miješati te dvije priče ... a vjeruj mi, bit će ti frend zahvalan ako mu je i arhitekt stalno pri ruci a pogotovo kod takvih projekata ... sebe ne vidim svako toliko u rijeci kad mu majstor nešto zariba il krenu priče oko izmjene odabira materijala ... i sa ovima sa krka koji su mi naručili slične poslove imam više posla nego koristi al su bliže pa nije problem sudjelovati da bi stranke bile zadovoljne a to je najbitnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 9:01

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

inače, dečko si je sam stvorio biznis ni od čega I sad je pun para... uz to je veliki kreativac (super slika, btw, to je onaj čiju sam sliku keljila po forumu, bivši muž od moje frendice iz mladih dana, jučer mi je bio na čašici razgovora, hihihihihi, nemoj me tračat Leksikon - Page 3 11484130 )

pleasem advise.

os rec onaj noviji jebac koi nije doktor?

vidiš kako pratiš na satu pizdo, bravo!... al jučer sam mu rekla da nisam raposložena za ekšn pa smo samo ćakulali... imamo isti ukus za filmove, i on je lagano umetnički vudren... imamo neki frendovski odnos... ne osjećam baš neku ludu kemiju prema njemu

jebes kemiju ako se ne pretvori u fiziku Leksikon - Page 3 1523192931 . Bitno da vam je ugodno, jebes ostalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 9:07

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:glisto, imam poznanika koji bi sam uredio kuhinju I blagovaonicu, kuhinju bi on sam sazidao, gradio od nekakvog kamenja, siporeksa pitaj boga I pitao me imam li nekog arhitekta koji bi bio voljan napraviti mu neki prijedlog...
znam ja bojana bilića, on isto ima svoj arhitektonski ured u rijeci, ali s obzirom da si mi ti forumska rodbina, majka štoviše, prvo pitam tebe.... ako si zainteresiran, imaš vremena, daj mi šibni svoj mail u inbox pa da mu ga proslijedim da te može direktno kontaktirati.

inače, dečko si je sam stvorio biznis ni od čega I sad je pun para... uz to je veliki kreativac (super slika, btw, to je onaj čiju sam sliku keljila po forumu, bivši muž od moje frendice iz mladih dana, jučer mi je bio na čašici razgovora, hihihihihi, nemoj me tračat Leksikon - Page 3 11484130 )

pleasem advise.

nemoj se ljutit al morat ću odbiti iz više razloga i bez puno razmišljanja ... prvo, svakom tko ima mogućnost unajmiti arhitekta bez da plaća dodatne troškove zbog udaljenosti, toplo preporučujem ... ako je u rijeci, za njega je svakako povoljnije naći nekog arhitekta iz rijeke ....  druga stvar, nikad, al baš nikad ne miješam posao sa virtualnim komunikacijama a pogotovo ne ove sa foruma .... nisi prva koja je sa foruma sa nekom poslovnom ponudom a da sam ju odbila ... dok god imam dovoljno poslova koji mi stižu i bez toga, ne bih štela miješati te dvije priče ... a vjeruj mi, bit će ti frend zahvalan ako mu je i arhitekt stalno pri ruci a pogotovo kod takvih projekata ... sebe ne vidim svako toliko u rijeci kad mu majstor nešto zariba il krenu priče oko izmjene odabira materijala ... i sa ovima sa krka koji su mi naručili slične poslove imam više posla nego koristi al su bliže pa nije problem sudjelovati da bi stranke bile zadovoljne a to je najbitnije

okić, mislila sam da ti radim uslugu Leksikon - Page 3 684758713
onda ću se obratiti bojanu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 9:07

kišna glista je napisao/la:  druga stvar, nikad, al baš nikad ne miješam posao sa virtualnim komunikacijama a pogotovo ne ove sa foruma ....

zasto ne, ugodno sa korisnim. Da dobijem veliku lovu na lotu ja bi svakom s foruma dao ponesto. Ne pise to program vec ljudi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 9:08

Vel'ka Maca je napisao/la:

okić, mislila sam da ti radim uslugu Leksikon - Page 3 684758713
onda ću se obratiti bojanu

ne zna ona taj poso pa se vadi. Cime se Glista uopce bavi?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 9:12

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

okić, mislila sam da ti radim uslugu Leksikon - Page 3 684758713
onda ću se obratiti bojanu

ne zna ona taj poso pa se vadi. Cime se Glista uopce bavi?

ma normlano da se vadi, radi golubove od blata I prodaje po krčkim suvenirnicama

ali da se zna - ako kome ustreba jahta, jedrilica - obratite se s povjerenjem... Leksikon - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 9:17

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

okić, mislila sam da ti radim uslugu Leksikon - Page 3 684758713
onda ću se obratiti bojanu

ne zna ona taj poso pa se vadi. Cime se Glista uopce bavi?

ma normlano da se vadi, radi golubove od blata I prodaje po krčkim suvenirnicama

ali da se zna - ako kome ustreba jahta, jedrilica - obratite se s povjerenjem... Leksikon - Page 3 11484130

sad kad te Plovak okupira... Leksikon - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 9:28

Vel'ka Maca je napisao/la:
okić, mislila sam da ti radim uslugu Leksikon - Page 3 684758713
onda ću se obratiti bojanu

znam i hvala ti na tome ... al eto, objasnila sam šta je bolje za klijenta  Leksikon - Page 3 684758713  još nisam postala grabežljivica u svom poslu koja radi samo zbog zarade dok god se može tako

naravno, svakom takvom kažem da mi se slobodno obrati ako ne nađe ono šta traži kod drugih projektanata i njihovom pristupu projektnom zadatku jer ima nas svakakvih u struci Leksikon - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 9:32

pizda je napisao/la: Cime se Glista uopce bavi?

vjeruj mi, i ja se često to isto zapitam Leksikon - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 9:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:  druga stvar, nikad, al baš nikad ne miješam posao sa virtualnim komunikacijama a pogotovo ne ove sa foruma ....

zasto ne, ugodno sa korisnim. Da dobijem veliku lovu na lotu ja bi svakom s foruma dao ponesto. Ne pise to program vec ljudi...

he he he ... ovakvih priča sam se naslušala u svojoj obitelji kad bi ih krenulo šta bi sa dobitkom ... te bi ovom jedan stan kupili , pa onom auto pa svima ponešto ... a da ih ne znam u dušu kakvi su još nekako ... jednom sam im rekla da bih ja to skroz drugačije ... da dobijem glavni zgoditak, samo bih se ušutila, ustala i izašla na vrata ... nakon toga me nitko više nikada ne bi ni vidio ni čuo za mene Leksikon - Page 3 3114667799 ... isto važi i za forum ... jebote, nema šanse da bih nakon toga više ijedan post napisala na forumu jer bih bila previše okupirata drugim sadržajima ... ovak me poso natjera da sjednem pred kompjuter pa onda usput mogu i forumašit

a nu novog odgovora iz leksikona ... šta bi radili gdje bi živjeli da možete birati ... sve isto ko i sada, ne bih nikuda odselila, fino mi je tu gdje jesam samo ne bih više ništa radila zbog para nego iz čistog užitka a to znači da bih vrlo rijetko svraćala kući osim kad se moram okupati i poplaćati račune Leksikon - Page 3 3114667799 vjerojatno bih vrlo brzo postala vlasnicom neke galerije - muzeja - svaštare - kuće strave i užasa ( to već jesam ) i provodila vrijeme ili u dugim šetnjama bez vremenskih ograničenja ili u druženjima sa meni zanimljivim ljudima koje već znam a i sa onim koje bih tek upoznala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 10:19

kišna glista je napisao/la:

ajoj, ne bih komunu ... radije bih se objesila nego živjela u komuni ... nisam od tih hipi dipi njuejđ fanova i sve ćemo zajedno


Ma to sam ja lupetala. Leksikon - Page 3 30caqzl Nisam znala sta cu napisati, pa mi razne asocijacije padale na pamet.

Da li u hrvatskom jeziku postoji izraz: "Lupa kao Maksim po diviziji." Ako je odgovor da, o kojem se tu Maksimu radi?! Leksikon - Page 3 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 10:22

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajoj, ne bih komunu ... radije bih se objesila nego živjela u komuni ... nisam od tih hipi dipi njuejđ fanova i sve ćemo zajedno


Ma to sam ja lupetala. Leksikon - Page 3 30caqzl Nisam znala sta cu napisati, pa mi razne asocijacije padale na pamet.

Da li u hrvatskom jeziku postoji izraz: "Lupa kao Maksim po diviziji." Ako je odgovor da, o kojem se tu Maksimu radi?! Leksikon - Page 3 Qnwg93

ne brini ... super si mi sastavila leksikon al najviše mi se sviđa ona "glista je bog" Leksikon - Page 3 3114667799 baš si zabavno sve opisala da se i ja nasmijem ... samo nastavi tako ... ko da je bitno jes pogodila il ne ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 10:24

I nisi valjda bila Ibro?! Ma nemoguce. Zezas, kozo! Leksikon - Page 3 F24sqg Ibro je bio "Starac Focho od stotinu ljeta". Na kultne sam dosla kada je ta prica o Ibri i Ljeposavi vec bila ustaljena. Nikada mi nije bilo jasno zasto. Kao sto mi nije bilo jasno da li je taj covek stvarno dobio na lotto-u ili je to bila jos jedna od kultnih posalica? Leksikon - Page 3 Qnwg93


Da nisi bila Sandra Dabo? Leksikon - Page 3 30caqzl


P.S. Kupila sam lan. Jos samo da ga smuckam. Koji ono bese odnos lana i vode? 1:10? Sorry sto te opet pitam, ali niti se mogu setiti teme na kojoj smo razgovarale o tome, niti kolicine. Secam se samo tegle od 1 kilograma. Kada pisem na forumu obavezno nesto radim pored tako da mi je mozak na forumu vrlo malo aktiviran.
Da se  primetiti, je l´ da? ... Leksikon - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 10:29

cat_claw je napisao/la:

P.S. Kupila sam lan. Jos samo da ga smuckam. Koji ono bese odnos lana i vode? 1:10? Sorry sto te opet pitam, ali niti se mogu setiti teme na kojoj smo razgovarale o tome, niti kolicine. Secam se samo tegle od 1 kilograma. Kada pisem na forumu obavezno nesto radim pored tako da mi je mozak na forumu vrlo malo aktiviran.
Da se  primetiti, je l´ da? ... Leksikon - Page 3 11484130

nisam bila sandra dabo al je se sjećam ... jedno vrijeme sam se ubacivala kao muško i zavodila temperu al me prošlo kad sam vidjela da mi je uspjelo Leksikon - Page 3 11484130

a glede lana nemam mjeru nego nako ofrlje ... ubaciš par velikih žlica lana i preliješ tu staklenku i to je to ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 10:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:  druga stvar, nikad, al baš nikad ne miješam posao sa virtualnim komunikacijama a pogotovo ne ove sa foruma ....

zasto ne, ugodno sa korisnim. Da dobijem veliku lovu na lotu ja bi svakom s foruma dao ponesto. Ne pise to program vec ljudi...

he he he ... ovakvih priča sam se naslušala u svojoj obitelji kad bi ih krenulo šta bi sa dobitkom ... te bi ovom jedan stan kupili , pa onom auto pa svima ponešto ... a da ih ne znam u dušu kakvi su još nekako ... jednom sam im rekla da bih ja to skroz drugačije ... da dobijem glavni zgoditak, samo bih se ušutila, ustala i izašla na vrata ... nakon toga me nitko više nikada ne bi ni vidio ni čuo za mene Leksikon - Page 3 3114667799 ... isto važi i za forum ... jebote, nema šanse da bih nakon toga više ijedan post napisala na forumu jer bih bila previše okupirata drugim sadržajima ... ovak me poso natjera da sjednem pred kompjuter pa onda usput mogu i forumašit

a nu novog odgovora iz leksikona ... šta bi radili gdje bi živjeli da možete birati ... sve isto ko i sada, ne bih nikuda odselila, fino mi je tu gdje jesam  samo ne bih više ništa radila zbog para nego iz čistog užitka a to znači da bih vrlo rijetko svraćala kući osim kad se moram okupati i poplaćati račune Leksikon - Page 3 3114667799  vjerojatno bih vrlo brzo postala vlasnicom neke galerije - muzeja - svaštare - kuće strave i užasa ( to već jesam ) i provodila vrijeme ili u dugim šetnjama bez vremenskih ograničenja ili u druženjima sa meni zanimljivim ljudima koje već znam a i sa onim koje bih tek upoznala

obitelj samo onu blizu, daljnju ne jebem. Forumase bih darivao osim cige koji ima para ko blata i ne treba mu...Leksikon - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 3 Empty Re: Leksikon

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.