kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 10:25

eno se i esco igra lemminga Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 veli ako se nitko ne prihvati ozbiljnog posla i preuzimanja foruma da će ih sve dezintegrirat

pizdo, ovo bi ujedno moglo biti i objašnjenje ( malo nategnuto ) za onaj tvoj prvi san sa jagodom Onostrano i misticno... - Page 2 11484130 eto, vidovit si

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.03.13 10:42

kišna glista je napisao/la:

i šta ima itko bit spašen ako netko mora poginit u to ime... ima da poginu svi il nitko Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 ... nego, ne da mi se samoj čačkat pa da te pitam... kad upotrijebiš one koji zaustavljaju promet, jel se mogu oni spasiti ili nema šamse, moraš im dat bombu pa nek se samoubiju?

Onostrano i misticno... - Page 2 684758713 mos spasit ponekad one blokere, naravno ako imas jos po koju alatku slobodnu. Treba ti onaj kopac koji kopa sa krampom, ukoso. Kad potkopa blokera on krene dalje:). Posto se to obicno radi kad moras sve spasit, moras pazit i da ti kopac ne ode u podzemlje Onostrano i misticno... - Page 2 684758713. Zaustavis ga sa mostom, ako vise nemas mostova onda moras blokera postaviti negdje na sam rub neke uzvisine tako da kopac potkopa jednom i produzi jer vise nema sto kopat:). Gdje si stigla, jesi jos na onim lakim, pocetnim? Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.03.13 10:51

kišna glista je napisao/la:eno se i esco igra lemminga Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 veli ako se nitko ne prihvati ozbiljnog posla i preuzimanja foruma da će ih sve dezintegrirat

pizdo, ovo bi ujedno moglo biti i objašnjenje ( malo nategnuto ) za onaj tvoj prvi san sa jagodom Onostrano i misticno... - Page 2 11484130 eto, vidovit si

Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 moguce, mozda se Jagoda zrtvuje i preuzme forum a Ligeja, Anabela etc. ce joj tepat kako je slatka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 11:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i šta ima itko bit spašen ako netko mora poginit u to ime... ima da poginu svi il nitko Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 ... nego, ne da mi se samoj čačkat pa da te pitam... kad upotrijebiš one koji zaustavljaju promet, jel se mogu oni spasiti ili nema šamse, moraš im dat bombu pa nek se samoubiju?

Onostrano i misticno... - Page 2 684758713 mos spasit ponekad one blokere, naravno ako imas jos po koju alatku slobodnu. Treba ti onaj kopac koji kopa sa krampom, ukoso. Kad potkopa blokera on krene dalje:). Posto se to obicno radi kad moras sve spasit, moras pazit i da ti kopac ne ode u podzemlje Onostrano i misticno... - Page 2 684758713. Zaustavis ga sa mostom, ako vise nemas mostova onda moras blokera postaviti negdje na sam rub neke uzvisine tako da kopac potkopa jednom i produzi jer vise nema sto kopatOnostrano i misticno... - Page 2 684758713. Gdje si stigla, jesi jos na onim lakim, pocetnim? Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931

Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 kakav most? nisam nigdje vidjela mostove...jel to onaj što gradi... al on samo stepenice zna slagati, jebale ga stepenice...on me najviše iznervirao ... a oni sa krampom mi uvijek ode u pizdu materinu... ajd baš probam ovo što si naveo... sama ne bih nikad došla do takvih ludih kombinacija

a jašta sam neg sam još na onom najlakšem gdje ih bez po muke sve spasim pa mi to dosadilo i odmah si izabrala najtežu opciju i tamo sam ih sve potamanila... do jednog Onostrano i misticno... - Page 2 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 11:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eno se i esco igra lemminga Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 veli ako se nitko ne prihvati ozbiljnog posla i preuzimanja foruma da će ih sve dezintegrirat

pizdo, ovo bi ujedno moglo biti i objašnjenje ( malo nategnuto ) za onaj tvoj prvi san sa jagodom Onostrano i misticno... - Page 2 11484130 eto, vidovit si

Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 moguce, mozda se Jagoda zrtvuje i preuzme forum a Ligeja, Anabela etc. ce joj tepat kako je slatka...

ja navijam za anabelu da preuzme forum... baš bi bilo zanimljivo Onostrano i misticno... - Page 2 11484130 mislim da žena ima osjećaj za postavit se ko autoritet i to baš nako pravo ... ne bih jagodi takav teret poželjela

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.03.13 11:21

kišna glista je napisao/la:

Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 kakav most? nisam nigdje vidjela mostove...jel to onaj što gradi... al on samo stepenice zna slagati, jebale ga stepenice...on me najviše iznervirao ... a oni sa krampom mi uvijek ode u pizdu materinu... ajd baš probam ovo što si naveo... sama ne bih nikad došla do takvih ludih kombinacija

a jašta sam neg sam još na onom najlakšem gdje ih bez po muke sve spasim pa mi to dosadilo i odmah si izabrala najtežu opciju i tamo sam ih sve potamanila... do jednog Onostrano i misticno... - Page 2 2319274739

da, most ti gradi stepenicu po stepenicu. Imas tu puno caka, ponekad ti fale dvije stepenice pa kad gradis sacekas djelic sekunde izmedju dva mosta tako da sljedeci pocne gradit milimetar dalje, tako dobijes te potrebne dvije stepenice:). Most ti je dobar i za zaustavljanje, recimo lik kopa u zemlju i mos ga zaustavit jedino da ga aktiviras da gradi most. Posto nema mjesta, napravit ce dvije stepenice i vratiti se nazad. Ponekad ti jedan grabi naprijed i krci put a one iza usporavas tako da im das da grade mostove bez potrebe. Tako zaostanu za onim prvim i ne padaju u provalije ili se ne vracaju opet skroz nazad. Imas bezbroj kombinacija, skuzit ces kad naidju tezi nivoi:). Vidjet ces onda koliko je zarazno...Onostrano i misticno... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.03.13 11:24

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eno se i esco igra lemminga Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 veli ako se nitko ne prihvati ozbiljnog posla i preuzimanja foruma da će ih sve dezintegrirat

pizdo, ovo bi ujedno moglo biti i objašnjenje ( malo nategnuto ) za onaj tvoj prvi san sa jagodom Onostrano i misticno... - Page 2 11484130 eto, vidovit si

Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 moguce, mozda se Jagoda zrtvuje i preuzme forum a Ligeja, Anabela etc. ce joj tepat kako je slatka...

ja navijam za anabelu da preuzme forum... baš bi bilo zanimljivo Onostrano i misticno... - Page 2 11484130 mislim da žena ima osjećaj za postavit se ko autoritet i to baš nako pravo ... ne bih jagodi takav teret poželjela

nek daju cigi Zingaru, on se donekle razumije...Onostrano i misticno... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 11:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 Onostrano i misticno... - Page 2 984513234 kakav most? nisam nigdje vidjela mostove...jel to onaj što gradi... al on samo stepenice zna slagati, jebale ga stepenice...on me najviše iznervirao ... a oni sa krampom mi uvijek ode u pizdu materinu... ajd baš probam ovo što si naveo... sama ne bih nikad došla do takvih ludih kombinacija

a jašta sam neg sam još na onom najlakšem gdje ih bez po muke sve spasim pa mi to dosadilo i odmah si izabrala najtežu opciju i tamo sam ih sve potamanila... do jednog Onostrano i misticno... - Page 2 2319274739

da, most ti gradi stepenicu po stepenicu. Imas tu puno caka, ponekad ti fale dvije stepenice pa kad gradis sacekas djelic sekunde izmedju dva mosta tako da sljedeci pocne gradit milimetar dalje, tako dobijes te potrebne dvije stepenice:). Most ti je dobar i za zaustavljanje, recimo lik kopa u zemlju i mos ga zaustavit jedino da ga aktiviras da gradi most. Posto nema mjesta, napravit ce dvije stepenice i vratiti se nazad. Ponekad ti jedan grabi naprijed i krci put a one iza usporavas tako da im das da grade mostove bez potrebe. Tako zaostanu za onim prvim i ne padaju u provalije ili se ne vracaju opet skroz nazad. Imas bezbroj kombinacija, skuzit ces kad naidju tezi nivoi:). Vidjet ces onda koliko je zarazno...Onostrano i misticno... - Page 2 684758713

a vidjet ćemo... kratka sam s vremenom jer je gužva s poslom al navečer prije spavanja probam odigrati par igrica da izbijem razmišljanje o poslu iz glave al mi se ne da sama nalaziti trikove gdje koga i na koji način iskoristit pa su mi letili u zrak bez grča na licu Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 sad možda nekog i spasim ... a onda ću sanjat lemminge i kako kopam s njima po zemlji kad već ne stignem sama kopati po svojoj

a što se tiče escovog foruma, u svakom slučaju će biti zanimljivo vidjet tko će se ulovit njegovog posla...bilo bi mi žao da se ugasi... ima tamo par likova koje rado čitam a pretpostavljam da im ne odgovara onda kasnije prelazit ovdje...al možda se vrate na net...sva sreća opcija ko u priči

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.03.13 11:50

kišna glista je napisao/la:

a vidjet ćemo... kratka sam s vremenom jer je gužva s poslom al navečer prije spavanja probam odigrati par igrica da izbijem razmišljanje o poslu iz glave al mi se ne da sama nalaziti trikove gdje koga i na koji način iskoristit pa su mi letili u zrak bez grča na licu Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 sad možda nekog i spasim ... a onda ću sanjat lemminge i kako kopam s njima po zemlji kad već ne stignem sama kopati po svojoj

a što se tiče escovog foruma, u svakom slučaju će biti zanimljivo vidjet tko će se ulovit njegovog posla...bilo bi mi žao da se ugasi... ima tamo par likova koje rado čitam a pretpostavljam da im ne odgovara onda kasnije prelazit ovdje...al možda se vrate na net...sva sreća opcija ko u priči

pa nije ti cilj spasavat lemmingse nego rjesavat nivoe. Lijepo zapises sifru i onda kad imas vremena rjesavas taj nivo. Tek tamo negdje na polovici moras spasit sve lemmingse. Do onda imas lufta...Onostrano i misticno... - Page 2 684758713. Morat ces istrazivat, snalazit se i isprobavat, u tome i je gust Onostrano i misticno... - Page 2 684758713.

Nisam u toku sa onim forumom, sta se Esco opet povlaci? Ne kuzim kojeg sad posla ima sa forumom kad vec odavno sve sljaka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.03.13 11:56

sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.03.13 18:42

pizda je napisao/la:sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...

eee, al triba ponos progutati. Iako što se mene tiče, ne bi trebalo biti nikakvog odbijanja zbog ponosa
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 20:06

pizda je napisao/la:sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...

Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 jedva čekaju da krenu Onostrano i misticno... - Page 2 3114667799
evo samo što nisu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 20:16

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...

eee, al triba ponos progutati. Iako što se mene tiče, ne bi trebalo biti nikakvog odbijanja zbog ponosa

ne mislim da je ponos u pitanju nego prirodno svak naginje društvu u kojem se bolje osjeća... nemreš nikog silit nit nagovarat na druženje tamo gdje mu nije lijepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  baaab 19.03.13 20:41

pizda je napisao/la:sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...
ah...neki ne žele ni čitati ovaj trećerazredni forum...a kamoli pisati na njemu...
a sad par obavjesti za svekoliko članstvo kulnog foruma...ne ovog naravno...sa osvrtom na adminove izjave...

BRISANJE FORUMA
kako veću glupost u životu nisam pročitao...evo slike...koja valjda govori više od tisuću riječi...
što je potrebno činiti...da forum nestane sa internetskih prostranstava...
Onostrano i misticno... - Page 2 2na4tbs
...kakvo brisanje postova i ostali bakarači...

ADMINISTRIRANJE
...admin može biti bilo tko, koga esco postavi za admina...ali kako je esco osnivač foruma odn. founder, uvijek ima veća prava od postavljenog admina...
postavljenom adminu će neke mogućnosti administriranja biti isključene po defaultu...

VLASNIŠTVO FORUMA
evo linka na kojem sve lijepo piše što i kako...
http://help.forumotion.com/t81878-recovery-or-change-founder-of-an-account
za one kojima se neda čitati...ukratko...
treba čekati minimalno 3 mjeseca...odnosno 6 mjeseci...(postoji više varijacija na temu, a kraća je kompliciranija) u kojima se founder ne smije logirati na forum...
po isteku tog razdoblja, potrebno je uputiti zahtjev administratorima forumation.com-a za promjenom vlasništva...na što oni odgovaraju u "razumnom roku"...što god to značilo...i koliko god to trajalo...
...prvo kontaktiraju trenutnog vlasnika foruma, dali se odriče vlasništva nad istim...vlasnik unutar 2 mjeseca od predaje zahtjeva se može predomisliti i u bilo kojem trenutku ponovo preuzeti vlasništvo...

da skratim...esco priča bajke...njegova verzija preuzimanja vlasništva u praksi ne funkcionira...a kako si on sam ne može dopustiti, a ni priznati da se zajebao u kalkulaciji...i dalje pila po istom...a urote, zavjere i kuloari su uvijek savršen alibi za sve...
toliko od mene...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.03.13 20:47

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...

eee, al triba ponos progutati. Iako što se mene tiče, ne bi trebalo biti nikakvog odbijanja zbog ponosa

ne mislim da je ponos u pitanju nego prirodno svak naginje društvu u kojem se bolje osjeća... nemreš nikog silit nit nagovarat na druženje tamo gdje mu nije lijepo

Kod nekih je u pitanju društvo, ali sigurna sam da ima i ovih drugih.
Kako god, bilo bi lipo da se poveća broj kvalitetnih forumaša
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 21:07

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad sam procitao, pa neka dodju ovdje pisat. Ovo sa Escom je ionako bilo ocekivato, uostalom, zato se i napravijo ovaj forum. Mi smo forum utabali a sad nek stigne pojacanje...

eee, al triba ponos progutati. Iako što se mene tiče, ne bi trebalo biti nikakvog odbijanja zbog ponosa

ne mislim da je ponos u pitanju nego prirodno svak naginje društvu u kojem se bolje osjeća... nemreš nikog silit nit nagovarat na druženje tamo gdje mu nije lijepo

Kod nekih je u pitanju društvo, ali sigurna sam da ima i ovih drugih.
Kako god, bilo bi lipo da se poveća broj kvalitetnih forumaša

pa lako je to ostvarit... organiziramo maškare i odmah nam se broj duplicira Onostrano i misticno... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.03.13 21:07

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

eee, al triba ponos progutati. Iako što se mene tiče, ne bi trebalo biti nikakvog odbijanja zbog ponosa

ne mislim da je ponos u pitanju nego prirodno svak naginje društvu u kojem se bolje osjeća... nemreš nikog silit nit nagovarat na druženje tamo gdje mu nije lijepo

Kod nekih je u pitanju društvo, ali sigurna sam da ima i ovih drugih.
Kako god, bilo bi lipo da se poveća broj kvalitetnih forumaša

pa lako je to ostvarit... organiziramo maškare i odmah nam se broj duplicira Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
a čini se da postajemo i maštovitiji i kvalitetniji Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 21:10

taja je napisao/la:
pa lako je to ostvarit... organiziramo maškare i odmah nam se broj duplicira Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
a čini se da postajemo i maštovitiji i kvalitetniji Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112 [/quote]

to je zato jer biramo kvalitetne i maštovite maske Onostrano i misticno... - Page 2 684758713 meni još neki dijalozi iz tog vremena zanju izmamiti iskreni smijeh... bokte kako ste ti, alhambra i pizda bili super urbice... mrak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.03.13 21:12

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pa lako je to ostvarit... organiziramo maškare i odmah nam se broj duplicira Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
a čini se da postajemo i maštovitiji i kvalitetniji Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

to je zato jer biramo kvalitetne i maštovite maske Onostrano i misticno... - Page 2 684758713 meni još neki dijalozi iz tog vremena zanju izmamiti iskreni smijeh... bokte kako ste ti, alhambra i pizda bili super urbice... mrak[/quote]

Onostrano i misticno... - Page 2 2634474203
nadam se da ćemo trajati do idućeg maskenbala Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
Ma oćemo....
ako ne ovdje na iksu onda na iksiksu Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 21:14

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pa lako je to ostvarit... organiziramo maškare i odmah nam se broj duplicira Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
a čini se da postajemo i maštovitiji i kvalitetniji Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

to je zato jer biramo kvalitetne i maštovite maske Onostrano i misticno... - Page 2 684758713 meni još neki dijalozi iz tog vremena zanju izmamiti iskreni smijeh... bokte kako ste ti, alhambra i pizda bili super urbice... mrak

Onostrano i misticno... - Page 2 2634474203
nadam se da ćemo trajati do idućeg maskenbala Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
Ma oćemo....
ako ne ovdje na iksu onda na iksiksu Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931 [/quote]

tonac je već smislio naziv za idući forum... obzirom kako svi vježbate i pola forumaša neki gimnastičari, slijedeći će se zvat gymasium olympyx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.03.13 21:16

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
pa lako je to ostvarit... organiziramo maškare i odmah nam se broj duplicira Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
a čini se da postajemo i maštovitiji i kvalitetniji Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

to je zato jer biramo kvalitetne i maštovite maske Onostrano i misticno... - Page 2 684758713 meni još neki dijalozi iz tog vremena zanju izmamiti iskreni smijeh... bokte kako ste ti, alhambra i pizda bili super urbice... mrak

Onostrano i misticno... - Page 2 2634474203
nadam se da ćemo trajati do idućeg maskenbala Onostrano i misticno... - Page 2 11484130
Ma oćemo....
ako ne ovdje na iksu onda na iksiksu Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931

tonac je već smislio naziv za idući forum... obzirom kako svi vježbate i pola forumaša neki gimnastičari, slijedeći će se zvat gymasium olympyx[/quote]

Onostrano i misticno... - Page 2 3111943984
vidila sam
Uskoro će na nekim body bilding sajtovima ispod stajati tagovi našeg foruma kao slične
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 21:18

taja je napisao/la:
vidila sam
Uskoro će na nekim body bilding sajtovima ispod stajati tagovi našeg foruma kao slične

i vrijeme je... a ne kao do sada sve nešto u vezi dječjih pelena i onih za inkontinenciju Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.03.13 21:20

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
vidila sam
Uskoro će na nekim body bilding sajtovima ispod stajati tagovi našeg foruma kao slične

i vrijeme je... a ne kao do sada sve nešto u vezi dječjih pelena i onih za inkontinenciju Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931
a i bodi bilderi će naći za sebe masu korisnih savjeta
Mislim da bi bilo 'što smo vježbali vježbali smo' Onostrano i misticno... - Page 2 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.03.13 21:37

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
vidila sam
Uskoro će na nekim body bilding sajtovima ispod stajati tagovi našeg foruma kao slične

i vrijeme je... a ne kao do sada sve nešto u vezi dječjih pelena i onih za inkontinenciju Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

Onostrano i misticno... - Page 2 1523192931
a i bodi bilderi će naći za sebe masu korisnih savjeta
Mislim da bi bilo 'što smo vježbali vježbali smo' Onostrano i misticno... - Page 2 3111943984

a nemoj tako... svašta je tu napisano i za svakoga pomalo... moji postovi će više sjesti majstorima i uradi sam, ti ćeš nam bit nova renata sopek, pizda i btw glavni jogiji, tonac i lena obitelj veli joža ilitga kremenko po domaću .... ih, ima tu super savjeta Onostrano i misticno... - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.03.13 7:37

onostrana ekipa tzv. gymasium olympyx Onostrano i misticno... - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 2 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.