kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 12 / 17. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 25.07.18 21:46

Dok se vi dogovarate kolko i đe ima malih zelenih, neki Digići su opet našli vodu na Marsu.  Onostrano i misticno... - Page 12 1827251395
Navodno je slanija od usoljenih srdela, pa sasvim paše i čačkalica na kraju rečenice.  Onostrano i misticno... - Page 12 3679994209

_________________
Onostrano i misticno... - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 25.07.18 21:50

RobinUd je napisao/la:Onostrano i misticno... - Page 12 Z
A od cega/koga stiti ovaj kristal ??
Od kvarenja vina. 
Podiže mu niveaux alcohola.  Onostrano i misticno... - Page 12 11484130
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 26.07.18 0:12

Tomica je napisao/la:

Ne znam jesi li odgledao onaj klipic iznad o Agarthi - spominje se vise ulaza u "srediste Zemlje". Cak i negdje u Rusiji. :-)

Uglavnom, volim skicnuti i komentare ispod videozapisa pa sam ispod ovog tvojeg naisla na tipa koji je s Nepala i potvrdjuje postojanje spomenutih, zapecacenih, ulaza. Ali i jedan komentar kojem se obradovah kao znanstvena fantasticarka. :-)


Dakle, takva vrst ulaza bila bi nesto poput "dalekobacaca" iz Hyperiona (Dan Simmons). Puno bolja verzija teleportera, buduci da te ne rastavljaju na atome (prekidaju tvoj prostorno-vremenski kontinuitet, odnosno, ubiju tdm) pa onda prave kopiju tvog originalnog tijela (i uma). Mrzim teleportere iz ST-a. Najubojitiji uredjaji.

ti dalekobacaci bi ustvari bile neke ovozemaljske crvotocine Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Ma u suplju zemlju uopce ne vjerujem jer ima milijun razloga za to ali mi je daleko najjednostavniji taj da od tolikih bilijardi bilijarda planeta ne vidim razloga za stvaranje i nekih unutrasnjih planeta. To je drzalo vodu dok se vjerovalo da je suncev sustav jedino sto postoji pa su nam samim tim i vanzemaljci bili tu negdje, na Marsu ili Veneri pa i u podstanarstvu. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Neka velika podzemna vanzemaljska baza, e to vec vjerujem a i objasnilo bi toliku tajnost oko juznog pola.
Ako se ne varam, najdublje sto je buseno je bilo oko 12 kilometara a onda se odustalo jer je postalo prevrelo, topila su se celicna svrdla. Stoga izgleda da je u unutrasnjosti ipak magma i prevruce za bilo kakav zivot pa i onaj na nivou mikro organizama. Mjesec je vec drugo i izgleda da je supalj a i opcenito daleko od prirodnog satelita. Kad je Armstrong iskocio iz modula zveknulo je ko ogromno zvono i sve podrhtavalo vise od sata. Izgleda da je sve oko nas namjesteno samo zbog nas. Barem, sto se naseg sustava tice. Svaka od planeta ima neku zastitnu funkciju a kao posljedica toga, one su mrtve i izresetane a mi zivimo ko bog Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Ako k tome pridodas i nase magnetno polje za koje su vec i fizicari kategoricni da je umjetno stvoreno onda su tu stvarno neki veliki igraci u pitanju a mi neka vrsta za koju se ima posebni interes. A mozda samo umisljamo, mozda smo na nivou ledine sa zasijanim biljem koje ima sklonost da zastrani u korov.
Gledao sam to o Agarthi, pogledao sam valjda sve sto se moze pogledati a da je onostrano, paranormalno, vanzemaljsko...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. To pratim od kad sam valjda prohodao i nije me nikad napustilo iako osobno nemam nikakvih cudnih iskustava. Sto se otvora u Rusiji tice, tu ti cesto dolazi do preklapanja raznih prica, bas ko i u slucaju admirala Byrda. Vecina to zove "sibirskim instalacijama" koje su kao neki obrambeni zemaljski stit od uljeza bilo koje vrste. Nekad su nas branili od neprijateljski raspolozenih vanzemaljaca a kasnije od raznih meteorita, asteroida i sl. Postoji i originalna snimka (nije fake ali je sad ne mogu nac) na kojoj se vidi kako neka zraka unistava onaj meteorit ciji su komadici nedavno zasuli Rusiju i izazvali manju stetu u vidu polomljenih stakala i sl. Da je cijeli prasnuo o zemlju zbilo bi se nesto slicno onom u Hirosimi. Govori se da je ta instalacija raznjela i jedan ogromni asteroid ili komet prije pada na zemlju a posljedice su ona cuvena Tunguska eksplozija. Navodno je najprije usmjeren na potpuno pust dio i zatim raznesen. Opet, kad je rijec o Tunguskoj eksploziji onda ce se javiti i neki koji ce reci da je u pitanju Tesla i njegova "zraka smrti" itd. Kazem, cesto se jedna te ista prica koristi za dokazivanje ove ili one teorije pa sad ti znaj sto je tocno...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 26.07.18 0:38

kad smo kod vanzemaljaca...pa jebote, ovaj History bi trebalo ukinuti, oduzeti mu koncesiju. Kad god upalim TV gledam jedno te isto. Evo, vec pet dana gledam jedne te iste vanzemaljce, Dulce, krizanje vanzemljaka sa zemljacima itd. Zavrsi, pocnu reklame a nakon njih opet isto i tako unedogled. Jucer sam triput upalio TV i triput jedno te isto. Danas dvaput sto znaci da dvaput gledam ono sto sam jucer gledao triput a prekjucer pitaj boga koliko puta. Srecom pa mi TV sluzi umjesto light shova inace bi stvarno odljepio...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.07.18 11:19

besposlenpop je napisao/la:Dok se vi dogovarate kolko i đe ima malih zelenih, neki Digići su opet našli vodu na Marsu.  Onostrano i misticno... - Page 12 1827251395
Navodno je slanija od usoljenih srdela, pa sasvim paše i čačkalica na kraju rečenice.  Onostrano i misticno... - Page 12 3679994209


To je neko jezerce, Pope?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.07.18 11:26

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

Ne znam jesi li odgledao onaj klipic iznad o Agarthi - spominje se vise ulaza u "srediste Zemlje". Cak i negdje u Rusiji. :-)

Uglavnom, volim skicnuti i komentare ispod videozapisa pa sam ispod ovog tvojeg naisla na tipa koji je s Nepala i potvrdjuje postojanje spomenutih, zapecacenih, ulaza. Ali i jedan komentar kojem se obradovah kao znanstvena fantasticarka. :-)


Dakle, takva vrst ulaza bila bi nesto poput "dalekobacaca" iz Hyperiona (Dan Simmons). Puno bolja verzija teleportera, buduci da te ne rastavljaju na atome (prekidaju tvoj prostorno-vremenski kontinuitet, odnosno, ubiju tdm) pa onda prave kopiju tvog originalnog tijela (i uma). Mrzim teleportere iz ST-a. Najubojitiji uredjaji.

ti dalekobacaci bi ustvari bile neke ovozemaljske crvotocine Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Ma u suplju zemlju uopce ne vjerujem jer ima milijun razloga za to ali mi je daleko najjednostavniji taj da od tolikih bilijardi bilijarda planeta ne vidim razloga za stvaranje i nekih unutrasnjih planeta. To je drzalo vodu dok se vjerovalo da je suncev sustav jedino sto postoji pa su nam samim tim i vanzemaljci bili tu negdje, na Marsu ili Veneri pa i u podstanarstvu. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Neka velika podzemna vanzemaljska baza, e to vec vjerujem a i objasnilo bi toliku tajnost oko juznog pola.
Ako se ne varam, najdublje sto je buseno je bilo oko 12 kilometara a onda se odustalo jer je postalo prevrelo, topila su se celicna svrdla. Stoga izgleda da je u unutrasnjosti ipak magma i prevruce za bilo kakav zivot pa i onaj na nivou mikro organizama. Mjesec je vec drugo i izgleda da je supalj a i opcenito daleko od prirodnog satelita. Kad je Armstrong iskocio iz modula zveknulo je ko ogromno zvono i sve podrhtavalo vise od sata. Izgleda da je sve oko nas namjesteno samo zbog nas. Barem, sto se naseg sustava tice. Svaka od planeta ima neku zastitnu funkciju a kao posljedica toga, one su mrtve i izresetane a mi zivimo ko bog Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Ako k tome pridodas i nase magnetno polje za koje su vec i fizicari kategoricni da je umjetno stvoreno onda su tu stvarno neki veliki igraci u pitanju a mi neka vrsta za koju se ima posebni interes. A mozda samo umisljamo, mozda smo na nivou ledine sa zasijanim biljem koje ima sklonost da zastrani u korov.
Gledao sam to o Agarthi, pogledao sam valjda sve sto se moze pogledati a da je onostrano, paranormalno, vanzemaljsko...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. To pratim od kad sam valjda prohodao i nije me nikad napustilo iako osobno nemam nikakvih cudnih iskustava. Sto se otvora u Rusiji tice, tu ti cesto dolazi do preklapanja raznih prica, bas ko i u slucaju admirala Byrda. Vecina to zove "sibirskim instalacijama" koje su kao neki obrambeni zemaljski stit od uljeza bilo koje vrste. Nekad su nas branili od neprijateljski raspolozenih vanzemaljaca a kasnije od raznih meteorita, asteroida i sl. Postoji i originalna snimka (nije fake ali je sad ne mogu nac) na kojoj se vidi kako neka zraka unistava onaj meteorit ciji su komadici nedavno zasuli Rusiju i izazvali manju stetu u vidu polomljenih stakala i sl. Da je cijeli prasnuo o zemlju zbilo bi se nesto slicno onom u Hirosimi. Govori se da je ta instalacija raznjela i jedan ogromni asteroid ili komet prije pada na zemlju a posljedice su ona cuvena Tunguska eksplozija. Navodno je najprije usmjeren na potpuno pust dio i zatim raznesen. Opet, kad je rijec o Tunguskoj eksploziji onda ce se javiti i neki koji ce reci da je u pitanju Tesla i njegova "zraka smrti" itd. Kazem, cesto se jedna te ista prica koristi za dokazivanje ove ili one teorije pa sad ti znaj sto je tocno...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713


To sa supljim Mjesecom takodjer mi je fora. : )))

Vele da je zvucalo poput gonga. U prijevodu, osjetili su vibracije nalik na one koje proízvode seizmicki valovi. No, taj dio price o umjetnom podrijetlu Mjeseca zna se nadovezivati na jednu pricu o Saturnu. Poznato? :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 26.07.18 16:26

Tomica je napisao/la:

To sa supljim Mjesecom takodjer mi je fora. : )))

Vele da je zvucalo poput gonga. U prijevodu, osjetili su vibracije nalik na one koje proízvode seizmicki valovi. No, taj dio price o umjetnom podrijetlu Mjeseca zna se nadovezivati na jednu pricu o Saturnu. Poznato? :-)

Saturn je nekad nazivan Starim suncem tj. prije "preslaganja" naseg sistema je bio drukcije pozicioniran i ustvari zemaljska patuljasta zvijezda. Neki stari spisi i prikazuju dva zemaljska stupa, jedan je Mjesec a drugi Saturn. Simbolika Saturna je jako rasirena, od masona pa do Gospodara prstenova i Saurona Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Mnogi smatraju da je umjetnog porijekla, da su njegovi prstenovi ustvari kristali koji pojacavaju frekvenciju. Cassini je registrirao nenormalnu radio frekvencijsku djelatnost Saturna koja mu u sprezi sa prstenovima daje funkciju nekog ogromnog svemirskog emitera. Sad se i Icke time bavi pa citira Bergerona koji je prvi napisao da je Saturn ustvari emiter radio signala a Mjesec pojacivac istih. Ti signali navodno prikazuju laznu sliku svemira i laznu realnost, tj. matrix. Znaci, Mjesec bi osim osnovne funkcije a ta je da omoguci zivot na Zemlji imao i ulogu pojacala a bogme i zvucnika kojom bi se nas hranilo iluzijom lazne realnosti. Koji je smisao stvoriti negdje zivot pa ga hraniti laznom realnoscu, nemam pojma ali obzirom da me sve skupa cudi, cudo vise-manje ne igra ulogu Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. U svakom slucaju je jedino sigurno da se oko nas zbivaju cuda a jedino mi toga nismo svijesni ili nam bas nista nije jasno. Jesi cula zvuk Saturna? Prilicno je zvonast pa i tu postoji poveznica sa Mjesecom Onostrano i misticno... - Page 12 684758713.
Obzirom na tvoje filmske afinitete mislim da bi te vise mogao zanimati Japet, Saturnov satelit. Ako on nije umjetan onda ne znam sto je a jako slici na...? Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
Onostrano i misticno... - Page 12 Japet
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 26.07.18 19:03

Tomica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Dok se vi dogovarate kolko i đe ima malih zelenih, neki Digići su opet našli vodu na Marsu.  Onostrano i misticno... - Page 12 1827251395
Navodno je slanija od usoljenih srdela, pa sasvim paše i čačkalica na kraju rečenice.  Onostrano i misticno... - Page 12 3679994209


To je neko jezerce, Pope?
https://net.hr/danas/znanost/spektakularno-otkrice-znanstvenici-na-marsu-otkrili-jezero-s-tekucom-vodom/

_________________
Onostrano i misticno... - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 26.07.18 23:22

Tomica je napisao/la:


Nisam znala za ovu ekspediciju. Vi?

Da, već dugo se spekulira o toj temi. Što više saznajemo o Antartici, to sve više pitanja navire. No gdje god su Rusi i Ameri involvirani, sve se manje činjenično saznaje. Antartika je uz svu svoju misterioznost strateški vrlo bitna svjetskim velesilama i stvarno je nezamislivo da jedan takav kontinent sa nevjerojatnim otkrićima (oaze, postojanje života) prolazi bez njih. Ne čudi me da su tamo, ma koji god razlog bio. Sasvim je logično, ukoliko se i radi o vojnim, tajnim, znanstvenim experimentima, da se djeluje daleko od javnosti na nepristupačnim mjestima i sa minimalnim informacijama. Moj skepticizam se ipak izdiže iz plemenitih namjera jer što god su Rusi i Ameri uradili, nikada nije bilo u korist čovjeka. Sve što su ikada izmislili, upotrijebili su protiv ljudstva. Vjerujem najbliže onoj teoriji da su tamo napravljeni zrakoplovni, leteći  objekti na razini tehnologije koja je nama iz ove pozicije nemjerljivo napredna i da svi ti leteći objekti kojima su neki svjedočili nekakav izdanak iz tih rabota.
Kod teorije mogućnosti postojanja vanzemaljaca, i da i ne. Prvo, sva svjedočanstva Philipa Schneidera su zanimljiva, ali brate mili, što ga više slušaš, djeluje kao neki psiho. I to treba uzeti u obzir da ljudi mogu iz određenih razloga i  puknuti pogotovo ako su dugo u teorijama zavjere. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713 Ne kužim, ako se u teoriji projekta i radi djelomično o vanzemaljcima, pa valjda bi bilo logično da su u istraživanje uključeni prvenstveno biolozi, ne fucking vojska jebote. Nije meni nezamislivo razmišljati da postoji drugačiji životni oblik u našoj stratosferi, da je mozda takvom obliku potrebna jednostavno svjetlost i gravitacija, da se igraju oko nas dok ih mi ne primjećujemo, budu nestašni, trčkaraju nam ispod nogu, crtaju po žitu sličice, zajebavaju se po vodi i vulkanima. Nego ta sva silna misterioznost oko njih i zašto bi NASA lažirala sve informacije iz Svemira. Ako se možemo na bilo koji način osjećati i biti vidljivi u našem spektru boja, neka se ukažu više.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 26.07.18 23:28

whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Nisam znala za ovu ekspediciju. Vi?

Da, već dugo se spekulira o toj temi. Što više saznajemo o Antartici, to sve više pitanja navire. No gdje god su Rusi i Ameri involvirani, sve se manje činjenično saznaje. Antartika je uz svu svoju misterioznost strateški vrlo bitna svjetskim velesilama i stvarno je nezamislivo da jedan takav kontinent sa nevjerojatnim otkrićima (oaze, postojanje života) prolazi bez njih. Ne čudi me da su tamo, ma koji god razlog bio. Sasvim je logično, ukoliko se i radi o vojnim, tajnim, znanstvenim experimentima, da se djeluje daleko od javnosti na nepristupačnim mjestima i sa minimalnim informacijama. Moj skepticizam se ipak izdiže iz plemenitih namjera jer što god su Rusi i Ameri uradili, nikada nije bilo u korist čovjeka. Sve što su ikada izmislili, upotrijebili su protiv ljudstva. Vjerujem najbliže onoj teoriji da su tamo napravljeni zrakoplovni, leteći  objekti na razini tehnologije koja je nama iz ove pozicije nemjerljivo napredna i da svi ti leteći objekti kojima su neki svjedočili nekakav izdanak iz tih rabota.
Kod teorije mogućnosti postojanja vanzemaljaca, i da i ne. Prvo, sva svjedočanstva Philipa Schneidera su zanimljiva, ali brate mili, što ga više slušaš, djeluje kao neki psiho. I to treba uzeti u obzir da ljudi mogu iz određenih razloga i  puknuti pogotovo ako su dugo u teorijama zavjere. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713 Ne kužim, ako se u teoriji projekta i radi djelomično o vanzemaljcima, pa valjda bi bilo logično da su u istraživanje uključeni prvenstveno biolozi, ne fucking vojska jebote. Nije meni nezamislivo razmišljati da postoji drugačiji životni oblik u našoj stratosferi, da je mozda takvom obliku potrebna jednostavno svjetlost i gravitacija, da se igraju oko nas dok ih mi ne primjećujemo, budu nestašni, trčkaraju nam ispod nogu, crtaju po žitu sličice, zajebavaju se po vodi i vulkanima. Nego ta sva silna misterioznost oko njih i zašto bi NASA lažirala sve informacije iz Svemira. Ako se možemo na bilo koji način osjećati i biti vidljivi u našem spektru boja, neka se ukažu više.

To se ja svađam sa vanzemaljcima i onom gospodinu s 6 prstiju !
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 27.07.18 0:05

whisperer je napisao/la:

Da, već dugo se spekulira o toj temi. Što više saznajemo o Antartici, to sve više pitanja navire. No gdje god su Rusi i Ameri involvirani, sve se manje činjenično saznaje. Antartika je uz svu svoju misterioznost strateški vrlo bitna svjetskim velesilama i stvarno je nezamislivo da jedan takav kontinent sa nevjerojatnim otkrićima (oaze, postojanje života) prolazi bez njih. Ne čudi me da su tamo, ma koji god razlog bio. Sasvim je logično, ukoliko se i radi o vojnim, tajnim, znanstvenim experimentima, da se djeluje daleko od javnosti na nepristupačnim mjestima i sa minimalnim informacijama. Moj skepticizam se ipak izdiže iz plemenitih namjera jer što god su Rusi i Ameri uradili, nikada nije bilo u korist čovjeka. Sve što su ikada izmislili, upotrijebili su protiv ljudstva. Vjerujem najbliže onoj teoriji da su tamo napravljeni zrakoplovni, leteći  objekti na razini tehnologije koja je nama iz ove pozicije nemjerljivo napredna i da svi ti leteći objekti kojima su neki svjedočili nekakav izdanak iz tih rabota.
Kod teorije mogućnosti postojanja vanzemaljaca, i da i ne. Prvo, sva svjedočanstva Philipa Schneidera su zanimljiva, ali brate mili, što ga više slušaš, djeluje kao neki psiho. I to treba uzeti u obzir da ljudi mogu iz određenih razloga i  puknuti pogotovo ako su dugo u teorijama zavjere. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713 Ne kužim, ako se u teoriji projekta i radi djelomično o vanzemaljcima, pa valjda bi bilo logično da su u istraživanje uključeni prvenstveno biolozi, ne fucking vojska jebote. Nije meni nezamislivo razmišljati da postoji drugačiji životni oblik u našoj stratosferi, da je mozda takvom obliku potrebna jednostavno svjetlost i gravitacija, da se igraju oko nas dok ih mi ne primjećujemo, budu nestašni, trčkaraju nam ispod nogu, crtaju po žitu sličice, zajebavaju se po vodi i vulkanima. Nego ta sva silna misterioznost oko njih i zašto bi NASA lažirala sve informacije iz Svemira. Ako se možemo na bilo koji način osjećati i biti vidljivi u našem spektru boja, neka se ukažu više.

Onostrano i misticno... - Page 12 Philip

bit cu malo drastican ali mozda se dio odgovora krije u ovoj slici. Konacno ubijeni Phil Schneider. Kazem "konacno" jer je prije toga prezivio tri pokusaja ubojstva. Sto se tice biologa, i te kako su bili involvirani. I oni i forenzicari, antropolozi i jos masa drugih ali ako prije tog moraju potpisati da im za odavanje drzavne tajne sleduje 20 godina robije i oduzimanje svih prava onda ce i te kako drzati jezik za zubima i pred rodjenom zenom. A morali su potpisati. Oni koji su sa vremenom propjevali su zavrsili ko Phil ili ih se pak ismijalo, degradiralo tako da vise nisu mogli ni kokice prodavat u kinu. Kamo li sto pametnije. Sto se tice razloga zasto se to krije ima ih vise. Najbitniji je kakva bi bila reakcija ljudi. Obzirom da vidimo na daleko uobicajenijim primjerima, tj. najava kakva oluje, tsunamija i sl. da ljudi reagiraju totalno iracionalno, pljackaju, pustose ducane, iznose sve zivo, samo se moze pretpostaviti kako bi na vecinu djelovalo javno objavljivanje drugih humanoida iz svemira. Da li bi doslo do raspada sistema, vjerovanja, religioznosti itd. i zavladao opci kaos? Najvjerojatnije da i ma koliko to mrzio, da sam neki drzavnik, drzao bi to u tajnosti od naroda. Bolje tajiti nego li imati kaos, stotine tisuca mrtvih, razaranja itd. itd. Polako dolazi vrijeme kad su ljudi daleko spremniji to prihvatiti i mislim da sve skupa, razni klipovi na you tube, filmovi, razni teoreticari, zvizdaci i svjedoci natenane pripremaju ljude na javnu objavu postojanja inteligentnog vanzemaljskog zivota. Na kraju krajeva, danas o tome javno pricaju ljudi koje nitko ne moze proglasiti lunaticima. Bivsi astronauti Mitchell, Oldrin, bivsi kanadski ministar odbrane Paul Hellyer sasvim konkretno iznosi sve moguce podatke o tome da vlade Amerike i jos nekih drzava decenijama suradjuju sa vanzemaljcima i da je to jednostavno istina. Uostalom, ne bi jos ni danas imali optickog kabela, chipove, kevlar, integralno kolo itd. itd. da nam nema obrnutog inzenjeringa tj. rekonstrukcije neceg sto mi jos ni nemamo ili nismo imali...
Sto se Nase tice, pa sve one snimke na kojima smo pronasli svacega su oni stavili u opticaj sa namjerom da se to i vidi. I NLO-e koji kruze oko svemirskih stanica i cudne objekte na Mjesecu. Sad to skoro vise i ne demantiraju nekim smijesnim lazima jer ponavljam, pripremaju ljude za konacnu objavu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 27.07.18 0:31

da, ko ne zna Philip Schneider je bio inzenjer zaduzen za gradnju americkih podzemnih baza. Prilikom busenja u bazi Dulce susreo se sa visokim sivim vanzemaljcima i pritom u panici ubio dvojicu. Uzvratili su i tom je prilikom ubijeno 66 pripadnika obezbjedjenja a Schneideru je spaljena lijeva noga i ostao je bez prstiju na lijevoj saci. Nakon tog je doslo do primirja izmedju "sivih" i ljudi i zapocela plodna suradnja. Schneider je na svojim predavanjima pokazivao fotose vanzemaljaca, neke nepoznate metale i sl. Najprije su objavili da je umro prirodnom smrcu a kasnije su to proglasili samoubojstvom gumenim crijevom tj. covjek je sam sebi zavezao vrat gumenim crijevom i udavio se. To je tim zanimljivije izvesti bez prstiju na jednoj saci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 28.07.18 19:38

pizda je napisao/la:
bit cu malo drastican ali mozda se dio odgovora krije u ovoj slici. Konacno ubijeni Phil Schneider. Kazem "konacno" jer je prije toga prezivio tri pokusaja ubojstva. Sto se tice biologa, i te kako su bili involvirani. I oni i forenzicari, antropolozi i jos masa drugih ali ako prije tog moraju potpisati da im za odavanje drzavne tajne sleduje 20 godina robije i oduzimanje svih prava onda ce i te kako drzati jezik za zubima i pred rodjenom zenom. A morali su potpisati. Oni koji su sa vremenom propjevali su zavrsili ko Phil ili ih se pak ismijalo, degradiralo tako da vise nisu mogli ni kokice prodavat u kinu. Kamo li sto pametnije. Sto se tice razloga zasto se to krije ima ih vise. Najbitniji je kakva bi bila reakcija ljudi. Obzirom da vidimo na daleko uobicajenijim primjerima, tj. najava kakva oluje, tsunamija i sl. da ljudi reagiraju totalno iracionalno, pljackaju, pustose ducane, iznose sve zivo, samo se moze pretpostaviti kako bi na vecinu djelovalo javno objavljivanje drugih humanoida iz svemira. Da li bi doslo do raspada sistema, vjerovanja, religioznosti itd. i zavladao opci kaos? Najvjerojatnije da i ma koliko to mrzio, da sam neki drzavnik, drzao bi to u tajnosti od naroda. Bolje tajiti nego li imati kaos, stotine tisuca mrtvih, razaranja itd. itd. Polako dolazi vrijeme kad su ljudi daleko spremniji to prihvatiti i mislim da sve skupa, razni klipovi na you tube, filmovi, razni teoreticari, zvizdaci i svjedoci natenane pripremaju ljude na javnu objavu postojanja inteligentnog vanzemaljskog zivota. Na kraju krajeva, danas o tome javno pricaju ljudi koje nitko ne moze proglasiti lunaticima. Bivsi astronauti Mitchell, Oldrin, bivsi kanadski ministar odbrane Paul Hellyer sasvim konkretno iznosi sve moguce podatke o tome da vlade Amerike i jos nekih drzava decenijama suradjuju sa vanzemaljcima i da je to jednostavno istina. Uostalom, ne bi jos ni danas imali optickog kabela, chipove, kevlar, integralno kolo itd. itd. da nam nema obrnutog inzenjeringa tj. rekonstrukcije neceg sto mi jos ni nemamo ili nismo imali...
Sto se Nase tice, pa sve one snimke na kojima smo pronasli svacega su oni stavili u opticaj sa namjerom da se to i vidi. I NLO-e koji kruze oko svemirskih stanica i cudne objekte na Mjesecu. Sad to skoro vise i ne demantiraju nekim smijesnim lazima jer ponavljam, pripremaju ljude za konacnu objavu...


Pa ja vjerujem u podzemne baze, tajne službe i prešutne projekte, experimente, zavjete šutnje, ali paralelno tomu znamo da zlo postoji među ljudima, da ljudsko biće može ubiti, mučiti i silovati drugo ljudsko biće, znam da zlikovci ne osjećaju ništa naspram patnji svojih žrtava, naslađuju se boli. Psihopati, silovatelji, ubojice i mučitelji imaju drugačiji mozak od našeg, oni samo nalikuju na ljudsko biće, no zapravo su samo podvrsta Homo sapiensa dok su ostali njihova lovina. Oni esencijalni psihopati se rađaju i odlikuju svojim sociopatskim karakteristikama. TI isti psihopati infiltrirali su se u sve pore ovog društva i povećanjem svog broja osigurali su mimikriju potpuno psihopatskih odlika u osnove demokratskih i inih društva. Osobe koje s nama upravljaju uglavnom imaju psihopatske odlike, naročito u domeni politike, vojske, religije. Pogledamo li unazad povijest je prepuna krvoprolića i ratova, a uvelike se slavilo osobe koje su imale nehumane odlike. Takvi su postojali velikani, državnici, vojskovođe, kraljevi, carevi, ili pak ubojice od desetak milijuna ljudi. Čemu bi me čudile tajne provedbe nekih podzemnih vojnih baza daleko  od kraja svijeta?
Meni je ideja postojanja svih tih podvrsta vanzemaljaca fascinantna, ali još nisam naišla na priču koja bi me više od 20% uvjerila u postojanje. 
Phil Schneider govori o sklopljenom paktu Vlade i Sivih 50-tih godina i nagovješćuje da bi se unutar narednih 10 godina Sivi trebali pojaviti i okupirati Zemlju i sve nas. Ajd' dobro, bumo videli. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713  Ne bi me čudilo da je Phil ubijen, iako  sam tog mišljenja iz razloga što je puno brbljao i kao takav bio iz drugih razloga prijetnja. Postoje dokumenti gdje liječnik ukazuje pri prijemu nakon navodnog atentata da se je sam upucao u rame i izražava potrebu zadržavanja istog na promatranju. Također postoje mnogobrojni dokumenti gdje  je upitan i njegov rad u Bazi i neke nejasnoće u godinama koje spominje. Sada bi oni oneway teoretičari urote uskliknuli glasno kao mu se podvaljuje, ali svaka se teorija treba dvostruko propitivati ne biti isključiv. Također postoje dokazi da Val Valiant Thore je samo jedna o osoba koja je radila u tajnosti u Pentagonu i posjedovanje više njegovih fotografija govore da nema 6 prstiju i vidljivo nije viši od 2 metra što bi nadalje značilo da očito i nije sa Venere. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
Općenito ne volim one koji manipuliraju na način da guraju pod nos nacionalni ponos, ali promatrajući sve klipove sa Philom primjećujem da ima upravo takav gard,  američki (pritom mislim da mu je jako bitno da od Sivih spasi SAD, a ostali?) militarni, sa izrazitim narcisoidnim stavom. Radikalno, željan exponiranja, pun usta hvale za sebe.  U startu mi je djelovao sumnjivo.

Inače, kao tako velika prijetnja Vladi, čudi me da nisu maknute priče, klipovi, informacije, navodi o paktima, prijetnjama. I tako... eto, ja jedva čekam da nas okupiraju ako ćemo poprave. Samo, čini mi se da nisam ja te sreće!
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 28.07.18 20:03

Phil je tvrdio kako je osoba u krugu imenom Val Valiant Thor, alien s Venere i da je jedno vrijeme radio u Vladi. Kasnije je navodno odletio nazad na Veneru. Tvrdio je da ima 6 prstiju, IQ preko 1000, kako je viši od dva metra, pluća u jednom komadu etc. 
Ova je priča poprilično dugotrajna i provodile su se studije godinama, pisale knjige i snimali filmovi.

Onostrano i misticno... - Page 12 Valiant-thor-with-oscar-schneider-sitting-behind-him_1b7cbc58
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 28.07.18 20:06

Evo ga i ovdje, samo jbg, nema dva metra.  Onostrano i misticno... - Page 12 2329918616 

Onostrano i misticno... - Page 12 F26aac61ce8f3370b62ae5d94e8ba8a9
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 28.07.18 20:10

Za filmofile, info o filmu: "Stranger at the Pentagon"

https://www.imdb.com/title/tt2645374/
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 28.07.18 23:58

ovo je Valiant Thor, ovaj desni. Interesantno, i ovaj pored njega izgleda isto Onostrano i misticno... - Page 12 684758713.
Onostrano i misticno... - Page 12 Vthor
Normalne visine i sa pet prstiju. Onaj zuti je neki fake. Bilo je nedavno na History o tome. Unuka Dwighte Eisenhowera je potvrdila da ga je vidjela i da je cijela prica istinita. Takodjer i onaj vec spominjani kanadski ministar odbrane. Prica glasi da se spustio u NLO-u i posto je valjda sve skupa bilo prije tog dogovoreno, sacekali su ga i doveli Eisenhoweru. Thor je navodno bio izaslanik svemirske federacije koja se zabrinula zbog atomske bombe i jos kojecega. Tri godine je ostao na Zemlji, posjecivao razne drzavnike, naucnike i sl. i otisao covjek. Neki kazu da mu misija ocito nije uspjela, neki pak kazu da je. Misljenja sam da je ipak uspio jer sve ovako glupi ipak kuzimo da protiv nadmocno jacih nemamo nikakve sanse.
Sto se Schneidera tice, lik je ociti primjer tipicnog americkog desnicara, sumanuto je djelovao i ne bas kao osoba sa kojom bi se covjek pozelio druziti. Ipak, cinjenica je da je bio inzenjer koji se bavio podzemnim gradnjama, cinjenica je da je radio za americku vojsku, cinjenica je da je radio u Dulceu i cinjenica je da je od tamo izasao poluspaljen i bez prstiju na lijevoj ruci. Njegove rane su bile posljedica kako je izjavio, neke zrake koju je sivi ispalio u njega. Kao neko elektricno praznjenje.  Kad uzmes sve u obzir stvarno je cudno da bi covjek iz cista mira isao izjavljivati tako nesto, ranjen, ostao bez posla... Uz to, pokazivao je fotografije  vanzemaljaca u bazi, neke nepoznate legure metala...Nakon sto je poceo pricati o tome je po njegovom iskazu vise od deset puta pokusan atentat na njega. Tri puta je pritom i ranjen iz vatrenog oruzja i na kraju je napravio "samoubojstvo" gumenim crijevom. Da ga jebes ali tu ipak nesto jako smrdi. Imas tu i slican slucaj kod Bob Lazara. Slicna prica ali je lik manje agresivan, nije ubijao vanzemaljce i nije se barem ispocetka izjasnjavao. O njemu su izbrisani svi podaci, covjek je cak ostao i bez onog broja osiguranja ali su zaboravili "intervenirati" u racunovodstvo pa se otkrilo da je redovno primao placu od americke vojske iako nigdje nema ni traga da je za njih radio. Srecom, on je mislim jos ziv. U biti normalna procedura, valjda nitko pametan i ne ocekuje da ce oni priznati i reci "da, tako je". Nema sanse a i kakva bi to bila tajnost kad bi se sve priznalo nakon prve objave nekog "zvizdaca".
Sto se tice psihopata, to je vec druga prica o kojoj se bas nema sto ni ispricati. Ima ih...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 29.07.18 1:00

a da...ovaj u sredini mu je brat, troje ih je doslo, i ona zenska na pocetku slike. Ako je to i tocno cisto sumnjam da su sa Venere. Prije bih rekao da borave negdje puno blize, mozda u kakvoj mjesecevoj bazi a ustvari su od pitaj boga odakle pa su nam bacili dudu varalicu u obliku Venere. Ko moze tamo zivjet kad je prosjecna temperatura oko 465 C, sumnjam da su vatrostalni...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713. Iako, i Tesla je govorio da komunicira sa vanzemaljcima sa Venere ali bit ce da je on ipak pokupio signale sa Black knighta, vanzemaljskog satelita. Ili se i njemu netko sa Mjeseca lazno predstavio...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
Ima tu milijun prica ali za mene osobno nisu ni suvise bitne kao neki dokaz. Dovoljno mi je saznanje da samo nasa galaksija ima oko 350 milijardi zvijezdanih sustava ko sto je nas a da svih galaksija ima oko 125 bilijuna. Pa pomnozis 350 milijardi sa 125 bilijuna i puta recimo prosjecno 8 planeta i dobijes broj koji ne stane u telefonski imenik. Jebote, ima vazemaljaca ko pasa...Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 29.07.18 23:24

Raspisali ste se. :-D
Ne znam imam li dovoljno prisebnosti ulijetati sa svojim razmisljanjima (htjela sam samo ostaviti jedan link pa na spavanje),.ali moram napomenuti par detalja. Prvo, Mimas je mjesec koji se dovodi u vezu sa Zvijezdom smrti. :-P Iako vidim da i Japet ima krateric koji podsjeca na istu. Drugo, kanal "Balkan UFO" otkrio mi je stvari koje dosad nisam znala jer se nikada nisam sustavno zabavljala proucavanjem vidjenja NLO-a.. Radije sam ulijetala u zf storije jer sam zarana donijela zakljucak da je rijec o "psihickim fenomenima", nesto nalik na vidjenja vila, andjela, itd. Jos ako tome dodamo price o kanaliziranju poruka, doista nisam bila raspolozena za daljnje pracenje.

Ipak, neki autori ucinili su da se zapitam o tim zakljuccima, a tek me je spomen slucaja "Pan Adrie", te razgovora s nekolicinom ljudi koji su zamijetili neobicne letjelice, ozbiljno  zaintrigirao...Usput, "a priori" argument o postojanju vanzemaljskog zivota takodjer mi dotad nije bio suvise poticajan. Okej, svemir je ogroman, zivot se dogodio najmanje na jednoj planeti, bla, truc.

Ostaje i nadalje dobro pitanje koje je Whisp navela - pod pretpostavkom postojanja vanzemljana koji nas neprestano posjecuju (ili, cak, zive s nama) - zasto se to sluzbeno ne otkrije.

Ne mislim da je "panika" dovoljan odgovor na to pitanje jer su ljudi vec odavno spremni na tu mogucnost. Koliko je samo knjiga napisano, filmova i serija snimljeno.. Prica je vjerojatno daleko slozenija. Ne samo da bi morali pojasniti prikrivanje njihovih dolazaka, vec i razvoj tehnologije (obrnutim inzenjeringom ili samom suradnjom s njima), a to pak povlaci druge stvari... Pitanja poput - sto su nam jos presutjeli? Sto i koliko dugo eksperimentiraju nad svima nama? Itd. i tome sl.

Za naseg se zivota vjerojatno nista nece dogoditi, nece biti sluzbenih izjava, a kad ce.. Mah.

Gledajte sto se desava u zoni satelita. :-) Ah, ti ludi Rusi. Opet nesto kemijaju. :-P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 30.07.18 20:50

Evo vam jednog malog ... hm - smeđeg:

ODVRATNO STVORENJE

KOJI JE OVO UŽAS: Šokirana žena otkrila odvratno stvorenje ‘štakora-crva’ kako joj gmiže pred vratima

Onostrano i misticno... - Page 12 Larva

Neobično biće duljine preko 12cm, koja izgleda poput kobasice s dugim tankim repom, gmizalo je uza zid kuće unezvjerene žene.



Bex Deen bilo je zlo kada je ugledala ovo hibridno stvorenje kako joj gmiže pred ulaznim vratima u južnoj Engleskoj, piše Mirror.


Što je to?



Bizarno stvorenje zbunilo je brojne korisnike društvenih mreža. Došlo je do žestoke rasprave kada je Deen objavila snimku stvorenja koje izgleda kao da nije s ovoga svijeta.
Žena je opisala da se stvorenje miče poput crva, ali je znatno veće veličine, s dugim, tankim repom, ali bez lica ili nogu. Njeni su prijatelji brzo ponudili svoje mišljenje o tome što bi stvorenje moglo biti. Jedan je tako rekao “Stvar je apsolutno prestrašna. Nikad nisam vidio nešto tako odvratno. O moj bože riješi se toga, molim te!”


Drugi nisu ni mogli pogledati cijeli video snimku, jer im je bila prejeziva. Neki su čak mislili da se radi o vanzemaljcima.


Ogromna larva



Smatra se kako ovaj čudak primjerak predstavlja neuobičajeno veliku štakororepu larvu, koja se s vremenom preobrazi u muhu lebdjelicu. Štakororepe larve su često duge jedva 2cm, no rep može biti dug i preko 15cm kada se potpuno izravna. Kada ličinka završi pod vodom koristi šuplji rep za disanje jer nema škrge.


Radi se o nezrelom stadiju muha koje izgledom podsjećaju na pčele. Često ih se može naći u ustajaloj vodi. No postanu problem kada krenu na suha mjesta gdje se počnu transformirati u odrasli stadij muhe.




Onostrano i misticno... - Page 12 1869404863

_________________
Onostrano i misticno... - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 31.07.18 1:34

Tomica je napisao/la:

Ostaje i nadalje dobro pitanje koje je Whisp navela - pod pretpostavkom postojanja vanzemljana koji nas neprestano posjecuju (ili, cak, zive s nama) - zasto se to sluzbeno ne otkrije.

Ne mislim da je "panika" dovoljan odgovor na to pitanje jer su ljudi vec odavno spremni na tu mogucnost. Koliko je samo knjiga napisano, filmova i serija snimljeno.. Prica je vjerojatno daleko slozenija. Ne samo da bi morali pojasniti prikrivanje njihovih dolazaka, vec i razvoj tehnologije (obrnutim inzenjeringom ili samom suradnjom s njima), a to pak povlaci druge stvari... Pitanja poput - sto su nam jos presutjeli? Sto i koliko dugo eksperimentiraju nad svima nama? Itd. i tome sl.

sve skupa. Najprije strah od panike i kaosa a kasnije kad je pocela suradnja sa vanzemaljcima, prikrivanje toga. Mislim da se vlade jacih drzava najvise boje gubitka labavog ili manje labavog autoriteta kojeg imaju nad masama. Popovi svih vrsta se pak boje raspada religija koje su im tako dobro sluzile svih tih stoljeca.
Uz sve skupa, ne treba zaboravit da bi vanzemaljci imali svasta zanimljivog za ispricati o Zemlji i zemljanima, o religijskim i znanstvenim dogmama i sve bi se preokrenulo naglavce. Ne treba zaboraviti cinjenicu da nas zavarava naš relativno visok tehnoloski nivo a da smo civilizacijski i intelektualno daleko od tog. Pola svijeta jos cine religiozni fanatici, pola svijeta cine nepismeni ili polupismeni ljudi. Ne mos sve gledat kroz tu neku zapadnu sferu gdje i sami pripadamo, a ni ona nije bajna. Ne bi ja to objavljivao jos barem dvijesto godina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 31.07.18 1:41

P.S. a ponesto se valjda pitaju i vanzemaljci. Ko kaze da oni zele da se zna za njih? Obzirom na ono sto mogu vidjeti a to je da se na Zemlji prakticki bez prestanka ratuje, svakog casa, cisto sumnjam da bi se ugodno osjecali u toj razularenoj masi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Lena 31.07.18 18:29

Bilo bi lijepo da su ti vanzemaljci razumniji od nas i humaniji, pa da nas redom "centriraju" i vrate na pravi put..... neke više, neka manje.... Onostrano i misticno... - Page 12 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  whisperer 01.08.18 0:11

pizda je napisao/la:ovo je Valiant Thor, ovaj desni. Interesantno, i ovaj pored njega izgleda isto Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
Normalne visine i sa pet prstiju. Onaj zuti je neki fake. Bilo je nedavno na History o tome.

Eto, još jedan dokaz da dotični Phil laže. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713 Jer upravo je on pointirao na fotografiju koju sam ostavila i opisao Val-a na način koji jesam. Ima na desetine njegovih govora sa takvim opisima, znači vizualno zvučnih dokaza.  Inače, po netu kruže milijardu informacija, dokumentaraca i svi imaju n te varijacije na temu. A btw., sam History chanal je čista američka propaganda. Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 01.08.18 0:29

Naslijedil sam od staroga lampu koja se pali (i gasi) dodirom. Zgodna stvarčica.  Onostrano i misticno... - Page 12 684758713
Samo - ima jednu počudnu caracteristicu: ponekad se upali sama od sebe. Onostrano i misticno... - Page 12 B075
Mislijo sam da je ili neka greška u sistemu (nema tu neke čvrste sklopke, pa čim je u pitanju nekakva aj-ti pizdarija, to mora povremeno poluditi) ... ili da možda to uzrokuju insecti?  Onostrano i misticno... - Page 12 1695130124

Neki dan mi je pala na pamet heretička pomisao.
No, kao prvo - ne vjerujem u duhove.
I apsolutno ne vjerujem u Boga, bogove, reinkarnaciu, Marsijance, horoskope ... samo u grah gledam čeznutljivo.  Onostrano i misticno... - Page 12 11484130
E, pa kao drugo, heretička pomisao je bila - što ako "duh" mog oca pokušava na taj način skrenuti moju pažnju? 
Kolko uopće znamo (kroz znanstvene spoznaje) o stanjima i pojavama koje se općenito povezuju s pričama o duhovima?
Na stranu turističke ponude starih engleskih i škotskih dvoraca, al zaintrigiralo me da u toj neobičnoj lampi možda postoji "ono nešto".
Povremeno, kad se sama upali, sjednem pokraj i prije nego ju ugasim, promatram prigušeno svjetlo, zamišljajući kaj bi trebalo poduzeti da se aktivira sljedeća razina (korak, poruka, bilo što ...).  Onostrano i misticno... - Page 12 280662968

Pizda bi vjerojatno našel vezu sa malim zelenima ... meni je draža mašta da moj strai ima neke nedovršene poruke "sa onoga svijeta".

_________________
Onostrano i misticno... - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 12 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 17. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.