kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 11 / 17. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 12.11.16 20:48

Siecam se piesmice iz osnovne škole koja je isla nekako ovako : ja buka, ti buka, on buka itd. Isto tako ide ova drugacija: ja sanjam, ti sanjas, mi sanjamo !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 27.12.16 18:23

Onostrano i misticno... - Page 11 Tumblr_nd3x12mLMj1s2wio8o1_500

Ima li što novoga?

Vrludam, tako, youtube prostranstvima i naiđem na spomen Arkturijanaca, Plejadanaca, Sirijanaca.. i ne samo da ih spominju već i uredno s njima komuniciraju, kanaliziraju i takoo.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 28.12.16 9:33

ligeja je napisao/la:

Ima li što novoga?

Vrludam, tako, youtube prostranstvima i naiđem na spomen Arkturijanaca, Plejadanaca, Sirijanaca.. i ne samo da ih spominju već i uredno s njima komuniciraju, kanaliziraju i takoo.


sta ce ti novo kad ima masu tog starog i nerazrjesenog. Trenutno su u trendu signali koje dobijamo iz zvijezdja kocijasa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 19.01.17 20:10

Onostrano i misticno... - Page 11 16105599_953946628073678_2741526376067026204_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 27.01.17 22:16

i dalje tvrdim da nema razlike između onostranog i mističnog i onog što smatramo realom ..... sada više nego ikada Onostrano i misticno... - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 05.03.17 18:49

Ako zelite doznati nesto o vlastitoj buducnosti.. ;-)


http://betagoogle.com/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 22.04.17 1:00

Cekaonice znaju ispasti zgodna mjesta na kojima se susrecu najneobicnije osobe. U nekoj drugoj prici, sigurna sam da sam ih ugledala u vlaku, tijekom neke nocne voznje. Jedna od njih sprijecila me je da pobjegnem dok sam pokusavala koracati prema izlazu, nevoljko posustajuci pred PA demoncicem. Izgledala je poput Da Vincijevog Vitruvija pa je zloduha : p ubrzo zamijenio neprekinuti smijeh. Druga, nesto mladja, prikljucila se nasem nenadanom dobrom raspolozenju i krenuli su razgovori od kojih mi se oci i nadalje smijese. Jedna od tema koja se povela bila je o onostranom, dusama koje neke osobe mogu zagledati, osjetiti, prepoznati. S dusa presli smo na energetska polja ljudi koja, ova mladja, moze katkad i bolno "dotaknuti". Osjeca ih, ali i sama generira intenzivnu energiju pa joj poznanici, prijatelji, clanovi obitelji spontano prilaze i mole da im polozi ruke na bolna mjesta. Katkad je pulsiranje energije u rukama toliko jako da najcesce prilazi nekom stablu i polaze dlanove na njega ne bi li si olaksala. Ono sto mi je bilo zgodno cuti jest da joj se pupoljci rastvore, ako ih obujmi sakama i tako drzi desetak minuta. :-) Razgovarale smo vrlo otvoreno, prijateljski, bez trunke osude, nevjerice. Tim me je vise iznenadila njena recenica koja nije slijedila atmosferu razgovora. Smijeseci se rekla mi je da je blokiram. Upitah je na sto misli. Veli, nesto mi ne dopusta da udjem u tvoj energetski prostor pa to osjecam kao da me netko odguruje sto me cudi buduci da si vrlo otvorena. Spomenuh joj svoju introvertiranost, unatoc srdacnosti i upitah je osjeca li mozda takvo nesto. Odgovorila je, ne, nije to. Tada sam protrnula.Imala sam zakopcanu jaknu na sebi jer mi je bilo hladno, no istog se trena dosjetih da oko vrata nosim spic Mjesecevog kamena sa sitnim cakra kristalicima na njemu. Nesto sto ona nikako nije mogla vidjeti. Pokazem joj mjesecic, a ona uzvikne - a on me blokira. : D.

I tako sam dobila potvrdu, ne samo za njene osjete energetskih polja, vec i za djelovanje kristala. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 23.04.17 21:19

ligeja je napisao/la:Cekaonice znaju ispasti zgodna mjesta na kojima se susrecu najneobicnije osobe. U nekoj drugoj prici, sigurna sam da sam ih ugledala u vlaku, tijekom neke nocne voznje. Jedna od njih sprijecila me je da pobjegnem dok sam pokusavala koracati prema izlazu, nevoljko posustajuci pred PA demoncicem. Izgledala je poput Da Vincijevog Vitruvija pa je zloduha : p ubrzo zamijenio neprekinuti smijeh. Druga, nesto mladja, prikljucila se nasem nenadanom dobrom raspolozenju i krenuli su razgovori od kojih mi se oci i nadalje smijese. Jedna od tema koja se povela bila je o onostranom, dusama koje neke osobe mogu zagledati, osjetiti, prepoznati. S dusa presli smo na energetska polja ljudi koja, ova mladja, moze katkad i bolno "dotaknuti". Osjeca ih, ali i sama generira intenzivnu energiju pa joj poznanici, prijatelji, clanovi obitelji spontano prilaze i mole da im polozi ruke na bolna mjesta. Katkad je pulsiranje energije u rukama toliko jako da najcesce prilazi nekom stablu i polaze dlanove na njega ne bi li si olaksala. Ono sto mi je bilo zgodno cuti jest da joj se pupoljci rastvore, ako ih obujmi sakama i tako drzi desetak minuta. :-) Razgovarale smo vrlo otvoreno, prijateljski, bez trunke osude, nevjerice. Tim me je vise iznenadila njena recenica koja nije slijedila atmosferu razgovora. Smijeseci se rekla mi je da je blokiram. Upitah je na sto misli. Veli, nesto mi ne dopusta da udjem u tvoj energetski prostor pa to osjecam kao da me netko odguruje sto me cudi buduci da si vrlo otvorena. Spomenuh joj svoju introvertiranost, unatoc srdacnosti i upitah je osjeca li mozda takvo nesto. Odgovorila je, ne, nije to. Tada sam protrnula.Imala sam zakopcanu jaknu na sebi jer mi je bilo hladno, no istog se trena dosjetih da oko vrata nosim spic Mjesecevog kamena sa sitnim cakra kristalicima na njemu. Nesto sto ona nikako nije mogla vidjeti. Pokazem joj mjesecic, a ona uzvikne - a on me blokira. : D.

I tako sam dobila potvrdu, ne samo za njene osjete energetskih polja, vec i za djelovanje kristala. :-)

naslusao sam se takvih ali gle, kad treba nesto pokazati i dokazati onde nece, nisu egzibicionisti. Medjutim, to ih ne sprecava da budu verbalni egzibicionisti Onostrano i misticno... - Page 11 684758713. Nabijem ih sve redom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  RobinUd 23.04.17 21:36

Tko ce znati, sta nas jos u zivotu ceka !!
Da je netko pokazao Adamu i Evi kotac, ne bi imali pojma sta je to.
Da je netko Mojsiju rekao neka od boga trazi da mu deset zapovjedi spremi na USB-stik, a ne na kamene ploce (lakse se nosi), vjerojatno ne bi znao ni ponoviti pojam.

I tako... tko zna, koje tajne su jos neotkrivene.
Fatalista i vizionara je uvijek bilo.
(Fatalist nije Fatin muz !!)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 24.04.17 9:53

pizda je napisao/la:

naslusao sam se takvih ali gle, kad treba nesto pokazati i dokazati onde nece, nisu egzibicionisti. Medjutim, to ih ne sprecava da budu verbalni egzibicionisti Onostrano i misticno... - Page 11 684758713. Nabijem ih sve redom...

Ma ostaje cinjenica da sam zenu vidjela prvi put, kao uostalom i ona mene, da smo sve tri vodile ugodan, opusten razgovor bez neke potrebe za provjerama izrecenog. No jednako tako ostaje cinjenica da je osjetila kako je moj kristal blokira, a nije ga mogla vidjeti. Cak sam i ja na njega zaboravila. Nije se obratila onoj drugoj, jednako opustenoj i razgovorljivoj zeni, vec meni.

Mozda je doista rijec o slucajnosti, ne znam. Ipak, dovoljno mi je zanimljiva ta podudarnost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 24.04.17 9:55

RobinUd je napisao/la:Tko ce znati, sta nas jos u zivotu ceka !!
Da je netko pokazao Adamu i Evi kotac, ne bi imali pojma sta je to.
Da je netko Mojsiju rekao neka od boga trazi da mu deset zapovjedi spremi na USB-stik, a ne na kamene ploce (lakse se nosi), vjerojatno ne bi znao ni ponoviti pojam.

I tako... tko zna, koje tajne su jos neotkrivene.

E. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 24.04.17 21:43

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

naslusao sam se takvih ali gle, kad treba nesto pokazati i dokazati onde nece, nisu egzibicionisti. Medjutim, to ih ne sprecava da budu verbalni egzibicionisti Onostrano i misticno... - Page 11 684758713. Nabijem ih sve redom...

Ma ostaje cinjenica da sam zenu vidjela prvi put, kao uostalom i ona mene, da smo sve tri vodile ugodan, opusten razgovor bez neke potrebe za provjerama izrecenog. No jednako tako ostaje cinjenica da je osjetila kako je moj kristal blokira, a nije ga mogla vidjeti. Cak sam i ja na njega zaboravila. Nije se obratila onoj drugoj, jednako opustenoj i razgovorljivoj zeni, vec meni.

Mozda je doista rijec o slucajnosti, ne znam. Ipak, dovoljno mi je zanimljiva ta podudarnost.

ma to ti je uobicajena spreha, da nije bilo kristala bilo bi nesto drugo, neki privjesak, talismancic... Kad ne bi bilo nijednog predmeta onda bi kao razlog navela tvoju jaku duhovnu snagu, podozrivost ili nesto slicno. Ako je tako senzibilna zasto ti nije rekla da je blokira tvoj kristal...Onostrano i misticno... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 25.04.17 5:24


I tako sam dobila potvrdu, ne samo za njene osjete energetskih polja, vec i za djelovanje kristala. :-)[/quote]



zingaro___Sto % si ovo isprobala,,,jest da je tvrdo ali je hladno ko zima,,bog te jebo zene koje ovo koriste dobiju upalu jajnika,,a fol zdrava vaguna:Onostrano i misticno... - Page 11 1619348112


http://www.index.hr/vijesti/clanak/dildo-od-plemenitih-kristala-za-savrseno-zdravu-vaginu-/947577.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 25.04.17 6:53

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

naslusao sam se takvih ali gle, kad treba nesto pokazati i dokazati onde nece, nisu egzibicionisti. Medjutim, to ih ne sprecava da budu verbalni egzibicionisti Onostrano i misticno... - Page 11 684758713. Nabijem ih sve redom...

Ma ostaje cinjenica da sam zenu vidjela prvi put, kao uostalom i ona mene, da smo sve tri vodile ugodan, opusten razgovor bez neke potrebe za provjerama izrecenog. No jednako tako ostaje cinjenica da je osjetila kako je moj kristal blokira, a nije ga mogla vidjeti. Cak sam i ja na njega zaboravila. Nije se obratila onoj drugoj, jednako opustenoj i razgovorljivoj zeni, vec meni.

Mozda je doista rijec o slucajnosti, ne znam. Ipak, dovoljno mi je zanimljiva ta podudarnost.

ma to ti je uobicajena spreha, da nije bilo kristala bilo bi nesto drugo, neki privjesak, talismancic... Kad ne bi bilo nijednog predmeta onda bi kao razlog navela tvoju jaku duhovnu snagu, podozrivost ili nesto slicno. Ako je tako senzibilna zasto ti nije rekla da je blokira tvoj kristal...Onostrano i misticno... - Page 11 684758713

Pa rekla je da je "nesto" blokira. Postoje neki kristali koji se inace navode kao zastitnici aure. Nisam dosad razmisljala o njima na takav nacin jer (odredjene) kristale nosim kad osjetim snaznu potrebu za time.

Doticna je kasnije spomenula da je najvjerojatnije previse tjeskobna zbog predstojeceg pregleda pa me je moj Mjesecic zastitio. :-) Stogod bilo na stvari, ne mislim da je doticna ikoga htjela obmanuti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 25.04.17 21:37

ligeja je napisao/la:

Pa rekla je da je "nesto" blokira...

znam ali nije znala sta dok joj nisi ti rekla...Onostrano i misticno... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  iluzija 25.04.17 23:28

cini mi se da cu promasiti temu, ali  skupljam kristale. nimalo misticnog nema u tome, iako kazu da daje energiju, lijeci, itd. kazu da je ovo  kamen za skorpije.  :  https://www.crystalvaults.com/crystal-encyclopedia/citrine

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  RobinUd 25.04.17 23:39

Onostrano i misticno... - Page 11 Z
A od cega/koga stiti ovaj kristal ??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 29.04.17 14:04

iluzija je napisao/la:cini mi se da cu promasiti temu, ali  skupljam kristale. nimalo misticnog nema u tome, iako kazu da daje energiju, lijeci, itd. kazu da je ovo  kamen za skorpije.  :  https://www.crystalvaults.com/crystal-encyclopedia/citrine


Hej, pa kod tebe ima mnooogo lijepih kristala. Onostrano i misticno... - Page 11 684758713 Daj, napiši na kakve si sve ljepote naišla...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 17.06.18 22:25









Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.07.18 9:41




Nisam znala za ovu ekspediciju. Vi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 20.07.18 16:49

Tomica je napisao/la:

Nisam znala za ovu ekspediciju. Vi?

uuuuu...to ti je staro stivo sa bezbroj varijacija. Imas 5 najzastupljenijih verzija, prva je sluzbena, istrazivanje juznog pola tj. Antarktike, mapiranje i sl. Slijedi verzija po kojoj su nijemci tamo sagradili tajnu bazu ili baze i da se tamo Hitler povukao nakon zavrsetka rata okruzen njemackom vojskom i antigravitacijskim letjelicama Vril te da se Byrd sukobio sa njima. Treca verzija je da se Byrd sukobio sa vanzemaljcima koji tamo imaju svoje baze i da mu je vojska desetkovana. To je najblize onoj izjavi iz cileanskih izvora po kojima Byrd ukazuje na opasnost da letjelice sa polova ugroze americku sigurnost. Cetvrta verzija je ona o supljoj zemlji po kojoj su polovi ulaz u unutrasnjost zemlje. Byrd je navodno bio zapovjednik istrazivanja te teorije o supljoj zemlji sto bi znacilo da to nije puka tlapnja. Dapace, prica je tim neobicnija jer je po njoj osobno Byrd avionom usao u supljinu i letio u unutrasnjost zemlje. Tamo je negdje i sletio, druzio se sa nepoznatom civilizacijom i zatim izletio. Peta teorija je ona o ravnoj zemlji. Opet je jadni Byrd upotrebljen kao "dokaz" nekoj sumanutoj teoriji. Po njoj je Byrd prilikom zadnje svoje misije na juzni pol, mislim 1956 godine, naisao na visoki ledeni zid i nije mogao dalje te su se svi skupa vratili kuci. Ova teorija je tim smijesnija jer je Byrd pet puta bio na Antarktici a zadnji put eto nije mogao jer je naisao na zid. Uglavnom, kakva god se sumanuta teorija smisli a da ima veze sa polovima, Byrd je tu neizostavan i nema tog sto jadni covjek nije prosao.
Sto je istina? Istina je da je Byrd pet puta bio na ekspedicijama na Antarktici. Prvi put negdje dvadesetih godina proslog stoljeca a zadnji te 1947 godine koja se spominje u svim tim teorijama. Takodjer, prvi je covjek koji je preletio oba pola i to prije drugog svjetskog rata. Znaci, covjek je osim sto je vojnik, bio istrazivac i sve te prethodne misije nicim nisu izazvale takav interes javnosti. Ova misija iz 47-e je svakako posebna jer je ocito bila vojna misija ali obzirom na to da je rat prakticki tek bio zavrsio to je i logicno. U to vrijeme je vojna industrija bila najjaca, nosac aviona i te kako potreban pa sve skupa ima glavu i rep. Najnelogicnije je sto se jedna takva misija pravi neposredno po svrsetku rata kad ima masu bitnijih stvari za napraviti a ne slati misiju na juzni pol. Sto je pravi uzrok slanja te ekspedicije se najvjerojatnije nikad nece saznati. Obzirom na ono sto je procurilo, nije bilo nikakvih zrtava, okrsaja, potopljenih brodova ali ih je nesto otjeralo. Svakako ne Hitler ali vanzemaljci, jako moguce. Pogotovo sto je od tada Antarktik postao nedodirljiv iako su tamo stalno stacionirane brojne istrazivacke stanice. Inace, ovaj Balkan UFO je shit, lik samo reciklira brojne stare price i dodaje po koji novi sloj celofana koji sam smisli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 23.07.18 20:01

Oprosti, ali uopce nisam vidjela tvoj komentar.


Aaaa, sad mi se puzzle podudaraju! :-D Pa da, znam za teoriju o supljoj Zemlji i da je neki pilot trazio ulaz u nj, znam za Vril i Mariju Orsic, ali taj mi je dio s Highjumpom nedostajao. Mandela efekt! Super zanimljivo. Potrazila sam jedan stariji videozapis na kojeg sam naisla na pocetku desetljeca pa cu ga ostaviti ovdje i jedan o "supljoj Zemlji" (zanemari naslov o "dokazima") u kojem se osvrcu i na ostale planete Suncevog sustava, posebno Saturn.










Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 23.07.18 20:23

Zeznula sam. Umjesto price o Agarthi, ponovih Highjump, a buduci da je Baban nastimao editiranje postova na 30 stotinki, postavljam naknadno..



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 24.07.18 0:53

Tomica je napisao/la:Oprosti, ali uopce nisam vidjela tvoj komentar.
Aaaa, sad mi se puzzle podudaraju! :-D Pa da, znam za teoriju o supljoj Zemlji i da je neki pilot trazio ulaz u nj, znam za Vril i Mariju Orsic, ali taj mi je dio s Highjumpom nedostajao. Mandela efekt! Super zanimljivo. Potrazila sam jedan stariji videozapis na kojeg sam naisla na pocetku desetljeca pa cu ga ostaviti ovdje i jedan o "supljoj Zemlji" (zanemari naslov o "dokazima") u kojem se osvrcu i na ostale planete Suncevog sustava, posebno Saturn.


vidi kako je Orsicka bila lijepa, ko glumica Onostrano i misticno... - Page 11 684758713.
Onostrano i misticno... - Page 11 Marija_Orsic

ona je bila clan tajne grupe Thule (Tula) a kasnije se duhovni srz te grupe nazvao Vril i tu je ona izgleda bila glavna faca. Pripadnici Tule su smatrali da su se prezivjeli stanovnici Lemurije i Atlantide naselili u supljoj zemlji i stvorili Agarthu. Normalno, sve skupa je odisalo arijevcima iako ne znam kakve su poveznice nasli izmedju Lemurije, Atlantide, sumerana, Aldebarana...i arijevaca.
Marija je navodno od djetinstva komunicirala sa duhovima a kasnije sa nekom civilizacijom iz planete pored najsjajnije zvijezde sazvjezdja Bika, Aldebarana. Oni su joj dali i naputke kako napraviti antigravitacijsku letjelicu. Prvi pokusi su kao zavrsili lose ali je dodatno dobila potpunije informacije i navodno je konstruiran leteci tanjur koji je dostigao brzinu od 300.000 km na sat i ime Vril po toj grupi. Kolaju price da je bila u prepisci sa Teslom i da su izmjenjivali iskustva posto se i on zanimao za antigravitacijske letjelice a i komunicirao sa vanzemaljcima. Sa njom su u Vril-u bile vecinom zene i to dugokose jer su smatrali da je duga kosa bitan preduvjet primanja duhovnih spoznaja a i komunikacije sa visim inteligencijama. Racionalnija mogucnost je da je to bila skupina lezbejki...Onostrano i misticno... - Page 11 684758713. Uglavnom, nestala je 45-e a vele da je prije tog dobila informacije o propasti III Reicha. Neki smatraju da su je esesovci ubili, neki da se povukla u tajnovitu Agarthu a neki pricaju da je dan danas vidjaju u raznim dijelovima svijeta i da izgleda nepromjenjeno i to zaslugom vanzemaljaca pored Aldebarana. Sto se tice te tajanstvene Byrdove ekspedicije, obzirom da se zbila odmah nakon rata najvjerojatnija je mogucnost da su stvarno odlucili provjeriti glasine o tajnoj Hitlerovoj bazi na Antarktici pa da sa time dovrse ratnu pricu. Medjutim, izgleda da su naletjeli na nesto drugo. Bit ce da je mitska Agartha u biti neko podzemno (podledno) vanzemaljsko skroviste. Klip koji slijedi je navodno snimljen sa ruske svemirske stanice Mir i predstavlja ulaz u suplju zemlju na Antarktici, snimljen od strane anonimnog ruskog "zvizdaca". Ko sto se zna, svi preleti iznad oba pola su strogo zabranjeni a svemirskim stanicama je zabranjeno snimanje. Kazu da je muzika koja se cuje u klipu ustvari sintesajzerski obradjena verzija onog sto se stvarno cuje iz tog otvora. Svijetlost koja ulazi u otvor je navodno energija kojom vanzemaljci "hrane" Agarthu ili sto li vec je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 25.07.18 19:10

Je, na ovoj je slici prava prekrasnoca. <3

Tako sam i stigla do Vrilovaca. Putem slike. Zanimalo me je tko je osoba na njoj.

Nego, vezano uz video koji si ostavio. Wow! A ja sam mislila da je aurora borealis nesto najmagicnije sto mozemo ugledati golim okom. :-D

Ne znam jesi li odgledao onaj klipic iznad o Agarthi - spominje se vise ulaza u "srediste Zemlje". Cak i negdje u Rusiji. :-)

Uglavnom, volim skicnuti i komentare ispod videozapisa pa sam ispod ovog tvojeg naisla na tipa koji je s Nepala i potvrdjuje postojanje spomenutih, zapecacenih, ulaza. Ali i jedan komentar kojem se obradovah kao znanstvena fantasticarka. :-)

simo Cora

"The idea of the so-called hollow earth is a euphemism - the idea is that there are many entry points to the so-called hollow earth but once you actually enter those vortices they are actually inter-dimensional tunnels that take you completely somewhere else, and you are actually no longer physically inside the earth even though you may think you are."


Dakle, takva vrst ulaza bila bi nesto poput "dalekobacaca" iz Hyperiona (Dan Simmons). Puno bolja verzija teleportera, buduci da te ne rastavljaju na atome (prekidaju tvoj prostorno-vremenski kontinuitet, odnosno, ubiju tdm) pa onda prave kopiju tvog originalnog tijela (i uma). Mrzim teleportere iz ST-a. Najubojitiji uredjaji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 11 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 17. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.