kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 10 / 17. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 18.10.16 8:34

Onostrano i misticno... - Page 10 200

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 18.10.16 8:36

Podrazice, jesi li gledao sinoc NRZ s Maurom Biglinom?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 18.10.16 9:39

ligeja je napisao/la:Podrazice, jesi li gledao sinoc NRZ s Maurom Biglinom?

nisam, niti znam na kojem je to uopce programu Onostrano i misticno... - Page 10 684758713. Pogledam kasnije na youtubeu. Ako je to onaj Biglino koji se bavi biblijom onda bi mogla uslijediti jos koja zabrana NRZ - i Onostrano i misticno... - Page 10 684758713. Opet, badava Biglino i masu njih prije njega, tupani ce i dalje vjerovati u tlapnje i mrmljati a da ni sami ne znaju sto mrmljaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.10.16 9:36

Aha, taj je. :-) Bas je bilo zanimljivo, kao i implikacije jednog takvog doslovnijeg citanja Starog zavjeta. Prevodio je sa starohebrejskog.



Kliknite na link:

http://www.4dportal.com/hr/zavjere/4252-mauro-biglino-biblija-nije-sveta-knjiga


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.10.16 9:40

NRZ je ponedjeljkom, nakon Star Treka, HRT3, dakle oko 23,15

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  maledetta primavera 20.10.16 9:42

ligeja je napisao/la:Onostrano i misticno... - Page 10 200
Onostrano i misticno... - Page 10 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 20.10.16 10:33

ligeja je napisao/la:NRZ je ponedjeljkom, nakon Star Treka, HRT3, dakle oko 23,15

onda mi pase vrijeme, samo se moram sjetit prebacit na HRT3...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.10.16 13:03

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Onostrano i misticno... - Page 10 200
Onostrano i misticno... - Page 10 1523192931

To je onaj tvoj gif. :-) Znaci samo link ubacis izmedju [ img ] [ /img ], kao i linkovi za fotke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.10.16 13:09

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:NRZ je ponedjeljkom, nakon Star Treka, HRT3, dakle oko 23,15

onda mi pase vrijeme, samo se moram sjetit prebacit na HRT3...


Hajde pogledaj tu emisiju pa se ocituj. Elohim bi, kao, bili kolonizatori "izvana". Jahve je jedan od nize rangiranih. Zanimljiva mi je pojava Sumerana "niotkuda". :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 21.10.16 10:58

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:NRZ je ponedjeljkom, nakon Star Treka, HRT3, dakle oko 23,15

onda mi pase vrijeme, samo se moram sjetit prebacit na HRT3...


Hajde pogledaj tu emisiju pa se ocituj. Elohim bi, kao, bili kolonizatori "izvana". Jahve je jedan od nize rangiranih. Zanimljiva mi je pojava Sumerana "niotkuda". :-)

pogledao...U biti sve ono sto smo znali i prije, samo sto sad postoji dokaz vise. Ma ustvari neki dokazi i ne trebaju, bas ko sto ne trebaju dokazi da nas vanzemaljci posjecuju. Logicno da smo kreacija visih civilizacija, e sad, ko je njih kreirao to uvijek ostaje pitanje...
Sto se Sumerana tice, malo su previse "razvikani" za moj ukus. Ima ih posvuda, te najstarija civilizacija, te znali za planet Nibiru, te gradili piramide u Egiptu itd. itd. Nema knjige te tematike koja ne spomene Sumerane. Medjutim, cinjenice su da se za njih saznalo pocetkom proslog stoljeca kad su otkrivene sumeranske plocice. Da se nisu otkrile ne bi imali pojma da su ikad postojali. Ko zna za koliko se jos starijih civilizacija od njih jos uvijek ne zna a mozda se nece nikad ni saznat. Meni je tu zanimljivo nesto drugo, Biglino navodi da su Sumerani dosli u Mesopotamiju prakticki niotkuda i vec razvijeni kao civilizacija. Odakle je to mogao saznati? Sve sto znamo od Sumerana potjece od plocica koje su oni ispisali, znaci nisu pricali kao promatraci vec ucesnici. Stoga sigurno nisu sebe opisivali kao neke koji su dosli niotkuda i vec razvijeni kao civilizacija. Tako su ih mogli opisati samo drugi a takvi zapisi ne postoje. Ponavljam, sve sto znamo o Sumeranima znamo samo iz njihovih prica. Zatim, u nekim drugim pricama Sumerani se spominju ko najstariji narod, sa najstarijim pismom, koji potjece negdje 4.000 godina prije Krista a "iznenada je nestao" 2.000 godina prije Krista. Odakle pak ta informacija da mi je znat. Sumerani u biti nisu ni bili narod vec neko pleme koje je u potrazi za boljim uvjetima doslo u Mesopotamiju i tamo se jednostavno asimiliralo u brojniji narod. Nema tu nikakvog nestanka, "nestali" su ko i iliri Liburni ili Japodi, Dardani...jednostavno asimilacija. To toboznje nestajanje implicira da su bili vanzemaljci i otisli letjelicama nazad na svoju planetu sto je budalastina. Sumerani su bili ratari i stocari ko i sva plemena tog doba, imali primitivno klinasto pismo koje su pisali trskom na glinenim plocicama. Nema tu ni mikrochipova ni usb stickova. To sto su jako dobro baratali astronomijom nije nikakva iznimka vec pravilo. I egipcani, stari Kinezi itd. itd. su jako dobro poznavali zvijezde. Ustvari, sve stare civilizacije su tu bile jako verzirane. To bih prije objasnio interesom i praksom nego li nekim stecenim znanjem od vanzemaljaca. Nekad ljudi nisu imali sto pametnijeg za raditi prije spavanja nego li gledati satima u nebo. To su radili svaku noc i logicno da su stekli odredjena znanja i iskustva. Kad suvremeni covjek sa takvom paznjom gleda zvijezde? Nikad ili jednom, dvaput u zivotu. Osim ako mu to nije posao.
Jesu li Sumerani ta prva generacija nastala genetskim inzenjeringom? Mislim da nisu jer su njihovi opisi previse posredni. Ta prva generacija je svakako bila tijesno u dodiru sa Elohima i nisu ih gledali ko bozanstva, barem ne u toj mjeri a i imali su stvarno neposredne i bolje informacije. Sumerani o njima pisu pripovjedacki, ko da su culi od nekog pa sad prenose informacije dalje. Ne stjece se dojam ni da su ih osobno vidjeli, kamo li sto vise. U biti i nije bitno jesu li to bili Sumerani ili neki drugi, treci, u konacnici smo svi mi potomci tih klonova koji su "pali na Zemlju".
Fora mi je doslovni biblijski opis zasto se napravilo Evu. Muskarcima je "drustvo" zivotinja postalo nedovoljno pa se odlucilo kreirati zenu. Onostrano i misticno... - Page 10 684758713
Bog te mazo, stvarno super civilizacija i super kreatori. Onostrano i misticno... - Page 10 1523192931 Fora su i 10 zapovijedi. U biti ih u starom zavjetu ima 613 i iz njih je objedinjeno desetak. Tu se naravno ne radi o nikakvim moralnim, etickim i globalnim zapovijedima vec uputama koje je Jahve dao svom plemenu kojeg je dobio u amanet kako bi mogli bolje funkcionirati medjusobno. Te upute nisu vrijedile za odnose sa suparnickim plemenima. Kako inace objasniti Jahvino "Ne ubij" kad je osobno dao naredjenje da se pobije 12.000 ljudi, zene i djece sto je i ucinjeno. U biti je Jahve jedan od najvecih serijskih ubojica u povijesti. Dobra je i jedna od tih 613 zapovijedi koja se bavi velikom nuzdom i preporukama da se zakopava kako Jahve ne bi ugazio u to...Onostrano i misticno... - Page 10 684758713
Sve u svemu, biblija je stvarno knjiga o kolonizaciji Zemlje i knjiga o ratu. Nema veze sa icim duhovnim a najmanje sa bogom. Nevjerojatno je kako je nekom uopce palo na pamet da od tog napravi knjigu o bogu a napravio je. I ljudi vjeruju u taj nevjerojatni pamflet nad pamfletima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 21.10.16 10:58

u jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  maledetta primavera 21.10.16 11:13

pizda je napisao/la:u jebote...
bas .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 21.10.16 11:26

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:u jebote...
bas .....

"bas" ti je turska rijec...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Lena 21.10.16 11:37

fakat bash.... Onostrano i misticno... - Page 10 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  maledetta primavera 21.10.16 11:44

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:u jebote...
bas .....

"bas" ti je turska rijec...
masala ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 24.10.16 15:26

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:NRZ je ponedjeljkom, nakon Star Treka, HRT3, dakle oko 23,15

onda mi pase vrijeme, samo se moram sjetit prebacit na HRT3...


Hajde pogledaj tu emisiju pa se ocituj. Elohim bi, kao, bili kolonizatori "izvana". Jahve je jedan od nize rangiranih. Zanimljiva mi je pojava Sumerana "niotkuda". :-)

pogledao...U biti sve ono sto smo znali i prije, samo sto sad postoji dokaz vise. Ma ustvari neki dokazi i ne trebaju, bas ko sto ne trebaju dokazi da nas vanzemaljci posjecuju. Logicno da smo kreacija visih civilizacija, e sad, ko je njih kreirao to uvijek ostaje pitanje...
Sto se Sumerana tice, malo su previse "razvikani" za moj ukus. Ima ih posvuda, te najstarija civilizacija, te znali za planet Nibiru, te gradili piramide u Egiptu itd. itd. Nema knjige te tematike koja ne spomene Sumerane. Medjutim, cinjenice su da se za njih saznalo pocetkom proslog stoljeca kad su otkrivene sumeranske plocice. Da se nisu otkrile ne bi imali pojma da su ikad postojali. Ko zna za koliko se jos starijih civilizacija od njih jos uvijek ne zna a mozda se nece nikad ni saznat. Meni je tu zanimljivo nesto drugo, Biglino navodi da su Sumerani dosli u Mesopotamiju prakticki niotkuda i vec razvijeni kao civilizacija. Odakle je to mogao saznati? Sve sto znamo od Sumerana potjece od plocica koje su oni ispisali, znaci nisu pricali kao promatraci vec ucesnici. Stoga sigurno nisu sebe opisivali kao neke koji su dosli niotkuda i vec razvijeni kao civilizacija. Tako su ih mogli opisati samo drugi a takvi zapisi ne postoje. Ponavljam, sve sto znamo o Sumeranima znamo samo iz njihovih prica. Zatim, u nekim drugim pricama Sumerani se spominju ko najstariji narod, sa najstarijim pismom, koji potjece negdje 4.000 godina prije Krista a "iznenada je nestao" 2.000 godina prije Krista. Odakle pak ta informacija da mi je znat. Sumerani u biti nisu ni bili narod vec neko pleme koje je u potrazi za boljim uvjetima doslo u Mesopotamiju i tamo se jednostavno asimiliralo u brojniji narod. Nema tu nikakvog nestanka, "nestali" su ko i iliri Liburni ili Japodi, Dardani...jednostavno asimilacija. To toboznje nestajanje implicira da su bili vanzemaljci i otisli letjelicama nazad na svoju planetu sto je budalastina. Sumerani su bili ratari i stocari ko i sva plemena tog doba, imali primitivno klinasto pismo koje su pisali trskom na glinenim plocicama. Nema tu ni mikrochipova ni usb stickova. To sto su jako dobro baratali astronomijom nije nikakva iznimka vec pravilo. I egipcani, stari Kinezi itd. itd. su jako dobro poznavali zvijezde. Ustvari, sve stare civilizacije su tu bile jako verzirane. To bih prije objasnio interesom i praksom nego li nekim stecenim znanjem od vanzemaljaca. Nekad ljudi nisu imali sto pametnijeg za raditi prije spavanja nego li gledati satima u nebo. To su radili svaku noc i logicno da su stekli odredjena znanja i iskustva. Kad suvremeni covjek sa takvom paznjom gleda zvijezde? Nikad ili jednom, dvaput u zivotu. Osim ako mu to nije posao.
Jesu li Sumerani ta prva generacija nastala genetskim inzenjeringom? Mislim da nisu jer su njihovi opisi previse posredni. Ta prva generacija je svakako bila tijesno u dodiru sa Elohima i nisu ih gledali ko bozanstva, barem ne u toj mjeri a i imali su stvarno neposredne i bolje informacije. Sumerani o njima pisu pripovjedacki, ko da su culi od nekog pa sad prenose informacije dalje. Ne stjece se dojam ni da su ih osobno vidjeli, kamo li sto vise. U biti i nije bitno jesu li to bili Sumerani ili neki drugi, treci, u konacnici smo svi mi potomci tih klonova koji su "pali na Zemlju".
Fora mi je doslovni biblijski opis zasto se napravilo Evu. Muskarcima je "drustvo" zivotinja postalo nedovoljno pa se odlucilo kreirati zenu. Onostrano i misticno... - Page 10 684758713
Bog te mazo, stvarno super civilizacija i super kreatori. Onostrano i misticno... - Page 10 1523192931  Fora su i 10 zapovijedi. U biti ih u starom zavjetu ima 613 i iz njih je objedinjeno desetak. Tu se naravno ne radi o nikakvim moralnim, etickim i globalnim zapovijedima vec uputama koje je Jahve dao svom plemenu kojeg je dobio u amanet kako bi mogli bolje funkcionirati medjusobno. Te upute nisu vrijedile za odnose sa suparnickim plemenima. Kako inace objasniti Jahvino "Ne ubij" kad je osobno dao naredjenje da se pobije 12.000 ljudi, zene i djece sto je i ucinjeno. U biti je Jahve jedan od najvecih serijskih ubojica u povijesti. Dobra je i jedna od tih 613 zapovijedi koja se bavi velikom nuzdom i preporukama da se zakopava kako Jahve ne bi ugazio u to...Onostrano i misticno... - Page 10 684758713
Sve u svemu, biblija je stvarno knjiga o kolonizaciji Zemlje i knjiga o ratu. Nema veze sa icim duhovnim a najmanje sa bogom. Nevjerojatno je kako je nekom uopce palo na pamet da od tog napravi knjigu o bogu a napravio je. I ljudi vjeruju u taj nevjerojatni pamflet nad pamfletima...


Fijuuu. : )) Nisam još ništa komentirala jer proučavam to sve s Maurom, a onda moram malo i Sumerane "obraditi".. U međuvremenu, evo još videozapisa s kanala Bore PHC. Ima dobrih stvari. Onostrano i misticno... - Page 10 684758713





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 24.10.16 15:27




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 24.10.16 15:28



Predavanje održano na „Universita' della Svizzera italiana“ u listopadu 2015. godine u Luganu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 30.10.16 19:34

Razrada teorije koje je u svojim knjigama i predavanjima započeo Zacharija Sitchin

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  RobinUd 02.11.16 1:58

U duhu vjerskog ludila, u kojem se nalazi nasa zemlja, evo vam i jedna prica, nimalo misticna, zato jako stvarna i poucna:

Najprije uvod:
Poslale mi institucije nekakvu uredbu (zapravo ovrhu), bez mozga i pameti, kriva imena, ma sve krivo....
U toj zbunjenosti, nazovem prijatelja koji se kuzi (a i mocan je), da ga pitam, kakvo je to ludilo.
Nadjemo se u kaficu, kaze on, sjednimo k ovima (njegovi prijatelji, njih trojica, dvojicu sam poznao)... OK, kazem ja.
Jedan od njih je bio pop (ja to nisam tog trenuta znao) !!

Kaze on (pop) meni, kad smo se ispozdravljali: "ne vidim vas na misama, a nema vas nikad doma, kad je posvecivanje kuca...:".
Debil nije znao... jadan, da sam ja dobrocudan, dok me se ne dira.
Ja sam bez grijeha, kazem ja njemu (provokativno pokazujuci prstom na njega), a vi niste ni mjerodavni, niti sposobni to procijeniti.
Tisina, koja je nastala, mogla se rezati motornom pilom.
(Malo kasnije mi je jadnik jos jednom "naletio", oprao sam ga kao balavca.)

To je samo bio moj doprinos vjerskom ludilu u Hrvata.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 02.11.16 9:02

RobinUd je napisao/la:U duhu vjerskog ludila, u kojem se nalazi nasa zemlja, evo vam i jedna prica, nimalo misticna, zato jako stvarna i poucna:

Najprije uvod:
Poslale mi institucije nekakvu uredbu (zapravo ovrhu), bez mozga i pameti, kriva imena, ma sve krivo....
U toj zbunjenosti, nazovem prijatelja koji se kuzi (a i mocan je), da ga pitam, kakvo je to ludilo.
Nadjemo se u kaficu, kaze on, sjednimo k ovima (njegovi prijatelji, njih trojica, dvojicu sam poznao)... OK, kazem ja.
Jedan od njih je bio pop (ja to nisam tog trenuta znao) !!

Kaze on (pop) meni, kad smo se ispozdravljali: "ne vidim vas na misama, a nema vas nikad doma, kad je posvecivanje kuca...:".
Debil nije znao... jadan, da sam ja dobrocudan, dok me se ne dira.
Ja sam bez grijeha, kazem ja njemu (provokativno pokazujuci prstom na njega), a vi niste ni mjerodavni, niti sposobni to procijeniti.
Tisina, koja je nastala, mogla se rezati motornom pilom.
(Malo kasnije mi je jadnik jos jednom "naletio", oprao sam ga kao balavca.)

To je samo bio moj doprinos vjerskom ludilu u Hrvata.

Onostrano i misticno... - Page 10 684758713 trebo si mu rec " a jadna ti majka kad ti pedofili posvecuju kuce..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Lena 02.11.16 9:42

RobinUd je napisao/la:U duhu vjerskog ludila, u kojem se nalazi nasa zemlja, evo vam i jedna prica, nimalo misticna, zato jako stvarna i poucna:

Najprije uvod:
Poslale mi institucije nekakvu uredbu (zapravo ovrhu), bez mozga i pameti, kriva imena, ma sve krivo....
U toj zbunjenosti, nazovem prijatelja koji se kuzi (a i mocan je), da ga pitam, kakvo je to ludilo.
Nadjemo se u kaficu, kaze on, sjednimo k ovima (njegovi prijatelji, njih trojica, dvojicu sam poznao)... OK, kazem ja.
Jedan od njih je bio pop (ja to nisam tog trenuta znao) !!

Kaze on (pop) meni, kad smo se ispozdravljali: "ne vidim vas na misama, a nema vas nikad doma, kad je posvecivanje kuca...:".
Debil nije znao... jadan, da sam ja dobrocudan, dok me se ne dira.
Ja sam bez grijeha, kazem ja njemu (provokativno pokazujuci prstom na njega), a vi niste ni mjerodavni, niti sposobni to procijeniti.
Tisina, koja je nastala, mogla se rezati motornom pilom.
(Malo kasnije mi je jadnik jos jednom "naletio", oprao sam ga kao balavca.)

To je samo bio moj doprinos vjerskom ludilu u Hrvata.
vrhunski!!!
 da ti se ide išao bi....da ti se blagosivlja blagosivljao bi.....tako da si taman u sridu....

dakle i penzionerski dani su užurbani kad navratiš rijetko.....bolje.....najljepše je imat ispunjene dane.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Lena 02.11.16 9:42

duplooo


Zadnja promjena: Lena; 02.11.16 9:43; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ...)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 09.11.16 20:03

Onostrano i misticno... - Page 10 34fb733fdc13a18a3aff7d89e1e9972d

Simpsoni su još 2000. godine predvidjeli da će Trump biti predsjednik

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 11.11.16 22:29

Onostrano i misticno... - Page 10 1474s192fb5x

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 10 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 17. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.