kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glista karakondzula!

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 22.04.15 12:16

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Nakon onog sramotnog debakla od pre dva dana da se sramezljivo pohvalim da sam sinoc sve napravila kako treba, prelila vrelom vodom i sad pijuckam taj "caj" od lana. Glista karakondzula! - Page 7 2z68cx3 Nije tako strashnog ukusa kao sto sam mislila da ce biti...Glista karakondzula! - Page 7 1zouo36

pa nije sramota nešto pogrešno skontati ... bar smo se nasmijali ... a ta voda fakat nema nikakav ukus ... ja si u zadnje vrijeme iscijedim i jedan limun u to da mi ipak bude kao da pijem limunadu i na kraju još i one sjemenke prožvačem da se i zabavim Glista karakondzula! - Page 7 1619348112

jos kad ubacis i dvije snicle unutra nece se ni primjecivat ukus lana... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 8:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Nakon onog sramotnog debakla od pre dva dana da se sramezljivo pohvalim da sam sinoc sve napravila kako treba, prelila vrelom vodom i sad pijuckam taj "caj" od lana. Glista karakondzula! - Page 7 2z68cx3 Nije tako strashnog ukusa kao sto sam mislila da ce biti...Glista karakondzula! - Page 7 1zouo36

pa nije sramota nešto pogrešno skontati ... bar smo se nasmijali ... a ta voda fakat nema nikakav ukus ... ja si u zadnje vrijeme iscijedim i jedan limun u to da mi ipak bude kao da pijem limunadu i na kraju još i one sjemenke prožvačem da se i zabavim Glista karakondzula! - Page 7 1619348112

jos kad ubacis i dvije snicle unutra nece se ni primjecivat ukus lana... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

upravo ga opet žvačem ... postala sam ovisnica o lanu ... fora mi kako pucketaju sjemenke pod zubima nakon popijem onu limunadu ... dođe mi ko nagrada nakon vodurine ... a šmicle volim stavit u kolač da bude ujedno i obrok ... tko će kuvat i još kasnije peć kolače ... ja to sve udžuture pa da ušparam na onom šta mi je najdragocjenije - vremenu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 10:06

Sinoc sam probala zvakati lan, ali...malo je ljigavo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 10:08

cat_claw je napisao/la:Sinoc sam probala zvakati lan, ali...malo je ljigavo...


da malo ? Glista karakondzula! - Page 7 3111943984 baš je dobrano ljigavo al se navikneš ... lakše klizne kasnije niz grlo i ne grebe Glista karakondzula! - Page 7 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 10:11

kišna glista je napisao/la:

da malo ? Glista karakondzula! - Page 7 3111943984  baš je dobrano ljigavo al se navikneš ... lakše klizne kasnije niz grlo i ne grebe Glista karakondzula! - Page 7 1619348112

Mislim da cu se ipak zadrzati samo na caju od lana. Semenke su mi pogadne. Glista karakondzula! - Page 7 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 23.04.15 10:19

cat_claw je napisao/la:Sinoc sam probala zvakati lan, ali...malo je ljigavo...

pa kupi neku normalnu hranu jebate. Evo, ja cu danas opet sparoge a i jagoda kupijo...Glista karakondzula! - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 10:22

A znas kako urin smrdi nakon shparoga. To nisam ni znala, posto se kod nas Srbalja to nie jelo, ali ovde je to prvo sto ti kazu kad pocnes o shparogama pricati.
I ne samo samo urin, vec i znoj smrdi mnogo intezivnije.

Vi imate one divlje, zelene, koje je Andi donosio u firmu i spremao ih sa jajima. A ovde imaju one debele bele/zute i debele zelene. Malo mi pogadno izgledaju, a i ukus im nije bas nesto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 10:29

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sinoc sam probala zvakati lan, ali...malo je ljigavo...

pa kupi neku normalnu hranu jebate. Evo, ja cu danas opet sparoge a i jagoda kupijo...Glista karakondzula! - Page 7 684758713

šuti vraže Glista karakondzula! - Page 7 3791038771 ... lan ti djeluje isto ko serum istine ... sad ćemo mi od catice sve saznati šta se po kuloarima priča Glista karakondzula! - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 23.04.15 10:41

kišna glista je napisao/la:

šuti vraže Glista karakondzula! - Page 7 3791038771  ... lan ti djeluje isto ko serum istine ... sad ćemo mi od catice sve saznati šta se po kuloarima priča Glista karakondzula! - Page 7 11484130


Vec duze vremena skoro da i nemam privatan kontakt sa ljudima sa foruma, ali od ranije...znam ponesto. Glista karakondzula! - Page 7 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 23.04.15 10:59

cat_claw je napisao/la:A znas kako urin smrdi nakon shparoga. To nisam ni znala, posto se kod nas Srbalja to nie jelo, ali ovde je to prvo sto ti kazu kad pocnes o shparogama pricati.
I ne samo samo urin, vec i znoj smrdi mnogo intezivnije.

Vi imate one divlje, zelene, koje je Andi donosio u firmu i spremao ih sa jajima. A ovde imaju one debele bele/zute i debele zelene. Malo mi pogadno izgledaju, a i ukus im nije bas nesto.

dobre su i ove debele, vrtne, pogotovo sa kuhanim jajima pa na salatu. Sto se tice ovih divljih, jest da smrdi urin ali sta ko zna. Ne pisam na javim povrsinama...Glista karakondzula! - Page 7 684758713 Ne smrdi znoj po sparogama, jedino kad se cesnjaka najedes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 24.04.15 7:18

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:A znas kako urin smrdi nakon shparoga. To nisam ni znala, posto se kod nas Srbalja to nie jelo, ali ovde je to prvo sto ti kazu kad pocnes o shparogama pricati.
I ne samo samo urin, vec i znoj smrdi mnogo intezivnije.

Vi imate one divlje, zelene, koje je Andi donosio u firmu i spremao ih sa jajima. A ovde imaju one debele bele/zute i debele zelene. Malo mi pogadno izgledaju, a i ukus im nije bas nesto.

dobre su i ove debele, vrtne, pogotovo sa kuhanim jajima pa na salatu. Sto se tice ovih divljih, jest da smrdi urin ali sta ko zna. Ne pisam na javim povrsinama...Glista karakondzula! - Page 7 684758713 Ne smrdi znoj po sparogama, jedino kad se cesnjaka najedes...

priča mi kolegica kako njen novi dečko obožava šparoge jest baš zato jer mu nakon njih urin smrdi ... veli, nakon što se dobro najede šparoga, ode u wc i onda ga čuješ kako tamo na glas uživa u tom mirisu ... i onda se ona čudi da se meni taj njen tip baš nije svidio na prvu ... ima u njemu nešto što mi nikako neće sjest kako treba ... nisam još skontala šta je to al taman da ću se pomiriti da sam nešto krivo čovjeka procijenila, da imam predrasude koje nisam još osvijestila a ona mi da novog materijala da mi se čovjek još manje svidi Glista karakondzula! - Page 7 1523192931 i tako stalno ... jednom sam joj u očaju rekla, pa jebote, daj mi reci nešto lijepo i simpatično o njemu da mi malo pomogne popraviti utisak Glista karakondzula! - Page 7 1523192931 već me sram čovjeka srest ... sad ako ga vidim, odma mi u glavi slika kako piša i uživa u mirisima vlastite mokraće nakon šparog Glista karakondzula! - Page 7 1619348112 pa ti onda budi srdačan do njega

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 24.04.15 7:45

o bogte jebo, taj Krk treba minirat i sve dignit u zrak. To jednostavno nije humano osim sto je ponenormalno... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 24.04.15 7:47

pizda je napisao/la:o bogte jebo, taj Krk treba minirat i sve dignit u zrak. To jednostavno nije humano osim sto je ponenormalno... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

čuj krk dignut u zrak a tip je rođeni rimljanin ... jab rim digla u zrak i k tome sjevernu polovicu italije gdje su dolomiti ... jebate, šta bi onda bilo zabavno kopati po tome ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 24.04.15 7:57

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:o bogte jebo, taj Krk treba minirat i sve dignit u zrak. To jednostavno nije humano osim sto je ponenormalno... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

čuj krk dignut u zrak a tip je rođeni rimljanin ... jab rim digla u zrak i k tome sjevernu polovicu italije gdje su dolomiti ... jebate, šta bi onda bilo zabavno kopati po tome ...

nesto isprobavam. Ne obracajte paznju na mene ( Opaska - moderator Pizda ©️ )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 24.04.15 8:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:o bogte jebo, taj Krk treba minirat i sve dignit u zrak. To jednostavno nije humano osim sto je ponenormalno... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

čuj krk dignut u zrak a tip je rođeni rimljanin ... jab rim digla u zrak i k tome sjevernu polovicu italije gdje su dolomiti ... jebate, šta bi onda bilo zabavno kopati po tome ...

ali ti je kolegica sa Krka. CImje udomila tog lika nije ni ona puno normalnija... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 24.04.15 8:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:o bogte jebo, taj Krk treba minirat i sve dignit u zrak. To jednostavno nije humano osim sto je ponenormalno... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

čuj krk dignut u zrak a tip je rođeni rimljanin ... jab rim digla u zrak i k tome sjevernu polovicu italije gdje su dolomiti ... jebate, šta bi onda bilo zabavno kopati po tome ...

ali ti je kolegica sa Krka. CImje udomila tog lika nije ni ona puno normalnija... Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

nije ni ona sa crca .... kad krenem razmišljati, malo se ja družim sa autoktonim crcanima ... s kim god se spanđam, ispadne da je neki ljuti furešta Glista karakondzula! - Page 7 1523192931

al lik je super za nju ... skroz su i kompatibilni što je bitno ... ne mora on bit kompatibilan sa mnom ... dok god je ona sretna sa njim, meni super

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 24.04.15 9:46

kišna glista je napisao/la:

al lik je super za nju ... skroz su i kompatibilni što je bitno ... ne mora on bit kompatibilan sa mnom ... dok god je ona sretna sa njim, meni super

to sto kazes, nek jedu sparuge i uzivaju u urinatima do mile volje...Glista karakondzula! - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 7 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.