kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glista karakondzula!

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 14.04.15 13:53

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Ma tako ti je i u RL, sve dođe na naplatu kad tad, a kod mene ovih dana vrijedi ona stara – dobar čovjek ludu brat   Glista karakondzula! - Page 4 2281111077  – prije 10 godina donijela sam jednu poslovnu odluku dobrote radi i sad mi se obija o glavu, možda zbog nje domalo neću imati ni ovu kantu od računala na kojoj pišem. Zato se moram polako odvikavati od forumašenja.   Glista karakondzula! - Page 4 4273974228

sta je doslo dotle da ti plijene kompjuter? Sacuvaj boze...Glista karakondzula! - Page 4 684758713

Neće mi plijeniti računalo, mogli bi za njega dobiti 200 kuna koliko vrijedi   Glista karakondzula! - Page 4 3111943984  ... nego razmišljam o tome koliko se dobrota i poštenje isplate u današnjem svijetu i ljudskim odnosima, mada je ovo više za Caticinu temu. 
Da nisam donijela tu poslovnu odluku o primanju ortaka u biznis iz čiste samilosti ne bi se dogodilo ovo što se sada događa kao posljedica njegove tužbe da ga potkradamo. Glista karakondzula! - Page 4 3102334490  A traje to već 7 godina, dobro je da smo izdržali i do sada uz sve kredite koje smo podigli za proširenje i unapređenje obrta... još uvijek nam imaju što zaplijeniti a da to nije kuća u kojoj živimo, samo što internet može postati luksuz kojega bi se eventualno morali odreći. Zamisli život bez interneta...   Glista karakondzula! - Page 4 4273974228 Ne znam kako smo mogli bez njega prije 15 godina.  Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 14.04.15 13:56

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Ma tako ti je i u RL, sve dođe na naplatu kad tad, a kod mene ovih dana vrijedi ona stara – dobar čovjek ludu brat   Glista karakondzula! - Page 4 2281111077  – prije 10 godina donijela sam jednu poslovnu odluku dobrote radi i sad mi se obija o glavu, možda zbog nje domalo neću imati ni ovu kantu od računala na kojoj pišem. Zato se moram polako odvikavati od forumašenja.   Glista karakondzula! - Page 4 4273974228

sta je doslo dotle da ti plijene kompjuter? Sacuvaj boze...Glista karakondzula! - Page 4 684758713

Neće mi plijeniti računalo, mogli bi za njega dobiti 200 kuna koliko vrijedi   Glista karakondzula! - Page 4 3111943984  ... nego razmišljam o tome koliko se dobrota i poštenje isplate u današnjem svijetu i ljudskim odnosima, mada je ovo više za Caticinu temu. 
Da nisam donijela tu poslovnu odluku o primanju ortaka u biznis iz čiste samilosti ne bi se dogodilo ovo što se sada događa kao posljedica njegove tužbe da ga potkradamo. Glista karakondzula! - Page 4 3102334490  A traje to već 7 godina, dobro je da smo izdržali i do sada uz sve kredite koje smo podigli za proširenje i unapređenje obrta... još uvijek nam imaju što zaplijeniti a da to nije kuća u kojoj živimo, samo što internet može postati luksuz kojega bi se eventualno morali odreći. Zamisli život bez interneta...   Glista karakondzula! - Page 4 4273974228 Ne znam kako smo mogli bez njega prije 15 godina.  Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

baš mi je žao čuti Glista karakondzula! - Page 4 1425538829 danas je stvarno lutrija sa bilo kim ić u bilo kakvo ortaštvo ... nadam se da će na kraju sve ipak biti kako treba i da iskrsne neki tračak nade da se riješi onako kako je pravedno a ne kako je pravda odlučila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 14.04.15 13:58

kišna glista je napisao/la:


baš mi je žao čuti Glista karakondzula! - Page 4 1425538829  danas je stvarno lutrija sa bilo kim ić u bilo kakvo ortaštvo ... nadam se da će na kraju sve ipak biti kako treba i da iskrsne neki tračak nade da se riješi onako kako je pravedno a ne kako je pravda odlučila


Pravda je sa zakašnjenjem od 7 godina zaključila da smo mi u pravu, ali koja korist kad je posao propao a nama ostali krediti za vraćanje. 
Nego, ovo je teška tema, radije ćemo o Zorki.  Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 14.04.15 14:21

metilda je napisao/la:



Pravda je sa zakašnjenjem od 7 godina zaključila da smo mi u pravu, ali koja korist kad je posao propao a nama ostali krediti za vraćanje. 
Nego, ovo je teška tema, radije ćemo o Zorki.  Glista karakondzula! - Page 4 3111943984


Da napišem još i ovo i raskrstim s tom temom - prekjučer nakon sedam godina čekanja dođe papir na kojem je odluka da se slučaj zatvara u našu korist  Glista karakondzula! - Page 4 424959984  eto kako "brzo" radi naš pravni sustav... jučer dođe papir iz banke na kojem piše o početku procesa ovrhe nad imovinom zbog slučaja iz dana prije.   Glista karakondzula! - Page 4 424959984  Ludnica.  Glista karakondzula! - Page 4 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 15.04.15 7:36

metilda je napisao/la:

Da napišem još i ovo i raskrstim s tom temom - prekjučer nakon sedam godina čekanja dođe papir na kojem je odluka da se slučaj zatvara u našu korist  Glista karakondzula! - Page 4 424959984  eto kako "brzo" radi naš pravni sustav... jučer dođe papir iz banke na kojem piše o početku procesa ovrhe nad imovinom zbog slučaja iz dana prije.   Glista karakondzula! - Page 4 424959984  Ludnica.  Glista karakondzula! - Page 4 4060723073

eto vidis da ipak ide naprijed, pravosudje je blagonaklono prema bankama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 15.04.15 7:47

te banke su se abnormalno obezobrazile ... ne znam da li itko ima neku štednju, al sa njihovim kamatama se to više ni ne isplati ... nedavno mi stigo riport o nekoj vezanoj štednji koju imam već godinama i kad sam vidjela kamate, došlo mi odmah sjurit se u banku i sve podignuti i zašit u madrac ... majke mi ako se ne bi bolje oplodijo novac na taj način ... nisam nikad podizala nikakve kredite, al kad čujem kako stoje stvari, niti ne bih dok ne moram ... e onda vraćaš duplo ... palo mi na pamet da sa dijelom novca pokrenem neki šverc komerc i u istom roku zaradim deset puta više para nego da mi pare stoje na banci ... a uložit ih u poso mi ne pada na pamet ... pa jebote, ljudi samo propadaju na taj način ... ovakvih slučajeva kao što je metilda imaš svuda oko nas ... nedavno mi u uredu bio čovjek koji već godinama otplaćuje neki ogroman kredit a posao isto tako propao, odnosno, nije nikad ni krenuo kako treba ... al kad sam čula cijelu priču, stvarno neki imaju muda do poda podizati takve kredite na osnovu nećijih obećanja o poslu ... a partnerstva su priča za sebe ... svaka čast poduzetnicima i svakom koji se odvaži na tako nešto i to na kredit ... opet, ako nema takvih, onda nema posla uopće ni za druge ... stvarno smo civilizacijski zajozili u crnu rupu debelo i odavno ... sve imam osjećaj da smo tik pred vratima kakve apokalipse

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 15.04.15 8:36

kišna glista je napisao/la:te banke su se abnormalno obezobrazile ... ne znam da li itko ima neku štednju, al sa njihovim kamatama se to više ni ne isplati ... nedavno mi stigo riport o nekoj vezanoj štednji koju imam već godinama i kad sam vidjela kamate, došlo mi odmah sjurit se u banku i sve podignuti i zašit u madrac ... majke mi ako se ne bi bolje oplodijo novac na taj način ... nisam nikad podizala nikakve kredite, al kad čujem kako stoje stvari, niti ne bih dok ne moram ... e onda vraćaš duplo ... palo mi na pamet da sa dijelom novca pokrenem neki šverc komerc i u istom roku zaradim deset puta više para nego da mi pare stoje na banci ... a uložit ih u poso mi ne pada na pamet ... pa jebote, ljudi samo propadaju na taj način ... ovakvih slučajeva kao što je metilda imaš svuda oko nas ... nedavno mi u uredu bio čovjek koji već godinama otplaćuje neki ogroman kredit a posao isto tako propao, odnosno, nije nikad ni krenuo kako treba ... al kad sam čula cijelu priču, stvarno neki imaju muda do poda podizati takve kredite na osnovu nećijih obećanja o poslu ... a partnerstva su priča za sebe ... svaka čast poduzetnicima i svakom koji se odvaži na tako nešto i to na kredit ... opet, ako nema takvih, onda nema posla uopće ni za druge ... stvarno smo civilizacijski zajozili u crnu rupu debelo i odavno ... sve imam osjećaj da smo tik pred vratima kakve apokalipse

Problem je u cijelom sustavu, posao ne možeš otvoriti bez novaca, a dovoljno novaca imaju samo tajkuni. A nešto je trebalo raditi nakon što smo oboje ostali bez posla pošto je firma u privatizaciji propala. Naš privatni posao je dobro išao dok sanitarne inspekcije nisu počele zanovijetati o neadekvatnom prostoru koji mora biti uređen po EU standardima. I onda je bilo ili kupiti novi prostor ili zatvoriti posao. Kako nam je dobro išlo uzeli smo kredit i kupili novi prostor i uredili ga po HCCP-u, tako da sanitarci više nisu imali prigovora.
Nije to slučaj samo s nama, jedan susjed je imao Renaultov servis i onda su mu postavili uvjet ili otvaranje većeg prostora ili zatvaranje postojećeg i oduzimanje licence. Veliki te stave te pred gotov čin da moraš izabrati a onda izabereš posao i kredit jer nešto moraš raditi. Čovjek je digao kredit i otvorio ogromni salon, kako mu ide to samo on zna.
Hipoteka je na poslovnom prostoru tako da nam neće oduzeti ništa životno važno niti ćemo postati beskućnici, ali eto, čovjeku bude teško kad vidi da sve ono što je radio ode u vjetar zbog nečije pohlepe. Tako bi bilo i u bunkeru da su u njemu i samo dvije osobe ako je jedna zlobna, ljubomorna i pohlepna. Ali dobro, danas sam već progutala i tu knedlu, život ide dalje, još uvijek imam šume, oranice, livade i traktor.  Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 15.04.15 8:42

metilda je napisao/la:Tako bi bilo i u bunkeru da su u njemu i samo dvije osobe ako je jedna zlobna, ljubomorna i pohlepna. [/size]

glede eu standarda, ja bi to svima u dupe ugurala kad mi ih spomenu naši birokrati ili bilo koja služba ... nisu to standardi, to je ulazak fašističkog režima na mala vrata ... doslovno ti određuju kubaturu zraka kojeg smiješ il moraš koristiti ... mene su prije godinu dana zbog tih eu standarda u zdravstvu htjeli cijepiti protiv bjesnoće itd itd ... da ne govorim koliko otežavaju bilo kakvo poslovanje i to ono među malim obrtnicima a u velikih poduzeća propusta kolko voliš i nikom ništa

a glede filma o bunkeru si me sjetila ... upravo to mi je bilo dozlaboga naivno u filmu ... cijeli razred studenata i svi složni i pametni i dobri ... nema šamse realno imati tako homogenu grupu ljudi nigdje ... lako je tako onda raditi na bilo kakvim projektima, zadacima ili spašavanju svijeta ... kad se samo sjetim svojih studentskih dana ... nis mogo ni u grupama po tri složit se oko nekog projekta i da se pravilno raspodjeli posao, da su svi jednako usredotočeni  a kamoli da cijeli razred sudjeluje u nečemu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 15.04.15 8:48

kišna glista je napisao/la:

a glede filma o bunkeru si me sjetila ... upravo to mi je bilo dozlaboga naivno u filmu ... cijeli razred studenata i svi složni i pametni i dobri ... nema šamse realno imati tako homogenu grupu ljudi nigdje ... lako je tako onda raditi na bilo kakvim projektima, zadacima ili spašavanju svijeta ... kad se samo sjetim svojih studentskih dana ... nis mogo ni u grupama po tri složit se oko nekog projekta i da se pravilno raspodjeli posao, da su svi jednako usredotočeni  a kamoli da cijeli razred sudjeluje u nečemu

E da, tako je bilo i kod nas, ne samo na faksu nego i u srednjoj... kćer mi posebno ima problema s tim jer na njenom faksu (FESB u Splitu) traže timski rad i na kraju sve ona sama odradi jer se nikako ne mogu složiti oko toga gdje kada i kako raditi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 15.04.15 9:03

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a glede filma o bunkeru si me sjetila ... upravo to mi je bilo dozlaboga naivno u filmu ... cijeli razred studenata i svi složni i pametni i dobri ... nema šamse realno imati tako homogenu grupu ljudi nigdje ... lako je tako onda raditi na bilo kakvim projektima, zadacima ili spašavanju svijeta ... kad se samo sjetim svojih studentskih dana ... nis mogo ni u grupama po tri složit se oko nekog projekta i da se pravilno raspodjeli posao, da su svi jednako usredotočeni  a kamoli da cijeli razred sudjeluje u nečemu

E da, tako je bilo i kod nas, ne samo na faksu nego i u srednjoj... kćer mi posebno ima problema s tim jer na njenom faksu (FESB u Splitu) traže timski rad i na kraju sve ona sama odradi jer se nikako ne mogu složiti oko toga gdje kada i kako raditi.

upravo iz takvih razloga mrzim timski rad iako mi u teoriji super zvuči ... al kad krene praksa - joj ! sad kad krenu neke takvi filmovi o bilo kakvom timskom radu samo se ušutim i pravim mutava ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  propolis 15.04.15 19:28

matilda Glista karakondzula! - Page 4 684758713 

vec par puta sam htio replicirati na tvoje postove al mislim ..

no ipak zelim da ti nesto kazem
svi smo donosili razne odluke ,donosimo ih stalno..   kao i te vrlo vazne i mnogi su pogresili kao i ja vise puta ali snazni ljudi idu dalje i uvjek se nadje resenje 

i jos nesto sam naucio u zivotu a nije bas kratak...uvjek se nesto pojavi kada covjeku izgleda da nema rijesenja..no valjda onima koji se ne predaju Glista karakondzula! - Page 4 684758713 

kako kazu neki ..nikdar ni bilo da nekak ne bu bilo....mozda   Glista karakondzula! - Page 4 2634474203 
ili da kazem ..bio sam u raju, paklu, cistilistu, i onda sam donio odluku da uzivam u zivotu to jest postao sa sebi No 1 makar nikome nisam nista uskratio
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 15.04.15 20:11

propolis je napisao/la:matilda Glista karakondzula! - Page 4 684758713 

vec par puta sam htio replicirati na tvoje postove al mislim ..

no ipak zelim da ti nesto kazem
svi smo donosili razne odluke ,donosimo ih stalno..   kao i te vrlo vazne i mnogi su pogresili kao i ja vise puta ali snazni ljudi idu dalje i uvjek se nadje resenje 

i jos nesto sam naucio u zivotu a nije bas kratak...uvjek se nesto pojavi kada covjeku izgleda da nema rijesenja..no valjda onima koji se ne predaju Glista karakondzula! - Page 4 684758713 

kako kazu neki ..nikdar ni bilo da nekak ne bu bilo....mozda   Glista karakondzula! - Page 4 2634474203 
ili da kazem ..bio sam u raju, paklu, cistilistu, i onda sam donio odluku da uzivam u zivotu to jest postao sa sebi No 1 makar nikome nisam nista uskratio

Slobodno se ti referiraj na moje postove. Glista karakondzula! - Page 4 684758713   Meni se eto dogodio ovih dana taj šok pa sam ga podijelila s vama na forumu, nekako bude lakše nego zadržati sve za sebe i gristi se. I ja nastojim živjeti svaki dan kao da je u njemu cijeli život, a svaki novi dan novo rođenje, uživam u sitnicama – evo, jučer sam čula prvu gugutku ovog proljeća i to me raduje, te male stvari koje život čine lijepim ako ih primjećujemo. Glista karakondzula! - Page 4 684758713 
 A svi problemi se kad tad riješe, neki brže, neki sporije, tako će i ovaj moj, glavno da Pernar i Živi zid neće imati posla oko mene.  Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  propolis 16.04.15 6:08

ne znam detalje no ocito je da ste dobili sudski postupak
pitanje je zasto i tokom sudskog postupka niste radili to sto ste kao obrt radili
ako ste radi sudskog postupka bili sprijeceni sto ne tuzite protustranku za nastalu stetu i izgubljenu dobit Glista karakondzula! - Page 4 439160543 Glista karakondzula! - Page 4 439160543 


i zasto ako je sve rijeseno ne pokrenete posao ponovo ...dalje ..
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  propolis 16.04.15 6:15

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bijo bi dobar za odrzavanje veze sa drugim bunkerima, ne bi ga ni Navajo indijanci prokuzili...

on bi nam bijo grlica pismonoša

ako bi letijo ko sto pise ne bi taj daleko stigao. Zavrsijo bi ko oni golubovi na rijeckoj placi... Glista karakondzula! - Page 4 1523192931

ma on bi ti bijo ko feniks grlica ... taman misliš da se utamanijo a ono iznikne opet iz pepela i nastavi dalje
vidis da si ipak razumjela moj post  ali ne bi glistic bio gujic  Glista karakondzula! - Page 4 1619348112  DA SE NE PRAVI INDIJANKA   Glista karakondzula! - Page 4 1658420748 .mozda
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  propolis 16.04.15 6:19

necu o maconji i debljini jer ne znam kako izgleda al to cendranje je laznjak
stvar pretilosti je samo u odluci i dosljednosti s jedne strane i komocije, nedosljednosti, zadovoljavanja strasit i linija manjeg otpora sa druge strane 

Glista karakondzula! - Page 4 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 16.04.15 7:31

propolis je napisao/la:necu o maconji i debljini jer ne znam kako izgleda al to cendranje je laznjak
stvar pretilosti je samo u odluci i dosljednosti s jedne strane i komocije, nedosljednosti, zadovoljavanja strasit i linija manjeg otpora sa druge strane 

Glista karakondzula! - Page 4 2634474203

Maca je pozeljna muskarcima i ovako, malo punija i sto bi sad oskudjevala u prehrani i strasti. Po najnovijim istrazivanjima hrvatskog zavoda za virologiju, covjek moze imat i do 40 kilograma viska a da mu uopce ne skodi, do 80 da osjeca samo lakse vanjske manifestacije poput zadihanosti a tek na vise od 120 kilograma viska mogu nastat konkretniji problemi, pogotovo sa odjecom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 16.04.15 7:59

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:necu o maconji i debljini jer ne znam kako izgleda al to cendranje je laznjak
stvar pretilosti je samo u odluci i dosljednosti s jedne strane i komocije, nedosljednosti, zadovoljavanja strasit i linija manjeg otpora sa druge strane 

Glista karakondzula! - Page 4 2634474203

Maca je pozeljna muskarcima i ovako, malo punija i sto bi sad oskudjevala u prehrani i strasti. Po najnovijim istrazivanjima hrvatskog zavoda za virologiju, covjek moze imat i do 40 kilograma viska a da mu uopce ne skodi, do 80 da osjeca samo lakse vanjske manifestacije poput zadihanosti a tek na vise od 120 kilograma viska mogu nastat konkretniji problemi, pogotovo sa odjecom...

pizdo kako si ti lud Glista karakondzula! - Page 4 3111943984 aj lav ju

da obavijestim svekoliko pucanstvo da sam prekjucer bila tako frustrirata I ljuta, baš mi se sva ta nekanalizirana energija skupila I bila sam bijesna od nemoći - ma prava, pravcata frustracija I reko e nećeš više majci... jučer došo doctor I cijelu večer smo ćakulali I mazili se I čak je krenuo doma bez klinča, al onda nas je na vratima ponijela strast I riješio me doctor ustaša svih napetosti I razriješio sve enrgetske čvorove... preporodio me... jučer sam u jednom trenutku imala feeling da ga obožavam... divno je bilo, divno... kako meni taj čovjek odgovara u nekim stvarima... I bio mi je tako sladak I stalno sam mu davala komplimente I baš mi je bilo jako drago da ga vidim nakon dužeg vremena... bilo je strasno I slasno.
jedina kruta stvar koju sam jučer unijela u sebe bio je njegov ustaški falus, cijeli dan samo na shakeovima I crnom vinu...

dosadna sam I to jako, ali morala sam svoju sreću I ispunjenost podijeliti sa vama Glista karakondzula! - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 16.04.15 8:02

propolis je napisao/la:necu o maconji i debljini jer ne znam kako izgleda al to cendranje je laznjak
stvar pretilosti je samo u odluci i dosljednosti s jedne strane i komocije, nedosljednosti, zadovoljavanja strasit i linija manjeg otpora sa druge strane 

Glista karakondzula! - Page 4 2634474203

ma ja ti imam lijepo lice I debelo tijelo, ali tvrdo, čvrsto I ravnomjerno raspoređeno salo od čela do malog prsta, ali sam uvatila stotku, tako da sam pretila po svim mjerilima I pravilnicima Glista karakondzula! - Page 4 11484130
a što se ovoga drugog tiče - ja sam odvratno slab karakter, odnosno veliki sam hedonist I nikada se nisam uspjela pridržavati odustajanja od klope, cigareta, alkokola - totalno sam poročna I nemoćna...
znam da je sve to stvar odluke, ali ne idu mi... slaba sam. baš sam slaba.
a trebala bi zbog zdravlja. jebeš ljepotu, plodova ljepote sam se nauživala, sad mi je zaista samo zdravlje na pameti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 16.04.15 8:14

Vel'ka Maca je napisao/la:
da obavijestim svekoliko pucanstvo da sam prekjucer bila tako frustrirata I ljuta, baš mi se sva ta nekanalizirana energija skupila I bila sam bijesna od nemoći - ma prava, pravcata frustracija I reko e nećeš više majci... jučer došo doctor I cijelu večer smo ćakulali I mazili se I čak je krenuo doma bez klinča, al onda nas je na vratima ponijela strast I riješio me doctor ustaša svih napetosti I razriješio sve enrgetske čvorove... preporodio me... jučer sam u jednom trenutku imala feeling da ga obožavam... divno je bilo, divno... kako meni taj čovjek odgovara u nekim stvarima... I bio mi je tako sladak I stalno sam mu davala komplimente I baš mi je bilo jako drago da ga vidim nakon dužeg vremena... bilo je strasno I slasno.
jedina kruta stvar koju sam jučer unijela u sebe bio je njegov ustaški falus, cijeli dan samo na shakeovima I crnom vinu...

dosadna sam I to jako, ali morala sam svoju sreću I ispunjenost podijeliti sa vama Glista karakondzula! - Page 4 11484130

ubuduce sa mnom dieli samo srecu, ispunjenost te vrste mi nie neophodno potrebita...Glista karakondzula! - Page 4 684758713
Drago mi je da ti je bilo toliko lijepo. Lijepo je to kad je covjeku lijepo, pogotovo ako je taj covjek zena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 16.04.15 8:36

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
da obavijestim svekoliko pucanstvo da sam prekjucer bila tako frustrirata I ljuta, baš mi se sva ta nekanalizirana energija skupila I bila sam bijesna od nemoći - ma prava, pravcata frustracija I reko e nećeš više majci... jučer došo doctor I cijelu večer smo ćakulali I mazili se I čak je krenuo doma bez klinča, al onda nas je na vratima ponijela strast I riješio me doctor ustaša svih napetosti I razriješio sve enrgetske čvorove... preporodio me... jučer sam u jednom trenutku imala feeling da ga obožavam... divno je bilo, divno... kako meni taj čovjek odgovara u nekim stvarima... I bio mi je tako sladak I stalno sam mu davala komplimente I baš mi je bilo jako drago da ga vidim nakon dužeg vremena... bilo je strasno I slasno.
jedina kruta stvar koju sam jučer unijela u sebe bio je njegov ustaški falus, cijeli dan samo na shakeovima I crnom vinu...

dosadna sam I to jako, ali morala sam svoju sreću I ispunjenost podijeliti sa vama Glista karakondzula! - Page 4 11484130

ubuduce sa mnom dieli samo srecu, ispunjenost te vrste mi nie neophodno potrebita...Glista karakondzula! - Page 4 684758713
Drago mi je da ti je bilo toliko lijepo. Lijepo je to kad je covjeku lijepo, pogotovo ako je taj covjek zena...

znaš da sam ja žena loša ukusa I jaka želuca Glista karakondzula! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  pizda 16.04.15 9:08

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
da obavijestim svekoliko pucanstvo da sam prekjucer bila tako frustrirata I ljuta, baš mi se sva ta nekanalizirana energija skupila I bila sam bijesna od nemoći - ma prava, pravcata frustracija I reko e nećeš više majci... jučer došo doctor I cijelu večer smo ćakulali I mazili se I čak je krenuo doma bez klinča, al onda nas je na vratima ponijela strast I riješio me doctor ustaša svih napetosti I razriješio sve enrgetske čvorove... preporodio me... jučer sam u jednom trenutku imala feeling da ga obožavam... divno je bilo, divno... kako meni taj čovjek odgovara u nekim stvarima... I bio mi je tako sladak I stalno sam mu davala komplimente I baš mi je bilo jako drago da ga vidim nakon dužeg vremena... bilo je strasno I slasno.
jedina kruta stvar koju sam jučer unijela u sebe bio je njegov ustaški falus, cijeli dan samo na shakeovima I crnom vinu...

dosadna sam I to jako, ali morala sam svoju sreću I ispunjenost podijeliti sa vama Glista karakondzula! - Page 4 11484130

ubuduce sa mnom dieli samo srecu, ispunjenost te vrste mi nie neophodno potrebita...Glista karakondzula! - Page 4 684758713
Drago mi je da ti je bilo toliko lijepo. Lijepo je to kad je covjeku lijepo, pogotovo ako je taj covjek zena...

znaš da sam ja žena loša ukusa I jaka želuca Glista karakondzula! - Page 4 1523192931

kad smo kod zeluca ja cu danas opet sparoge...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  taja 16.04.15 9:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:necu o maconji i debljini jer ne znam kako izgleda al to cendranje je laznjak
stvar pretilosti je samo u odluci i dosljednosti s jedne strane i komocije, nedosljednosti, zadovoljavanja strasit i linija manjeg otpora sa druge strane 

Glista karakondzula! - Page 4 2634474203

ma ja ti imam lijepo lice I debelo tijelo, ali tvrdo, čvrsto I ravnomjerno raspoređeno salo od čela do malog prsta, ali sam uvatila stotku, tako da sam pretila po svim mjerilima I pravilnicima Glista karakondzula! - Page 4 11484130
a što se ovoga drugog tiče - ja sam odvratno slab karakter, odnosno veliki sam hedonist I nikada se nisam uspjela pridržavati odustajanja  od klope, cigareta, alkokola - totalno sam poročna I nemoćna...
znam da je sve to stvar odluke, ali ne idu mi... slaba sam. baš sam slaba.
a trebala bi zbog zdravlja. jebeš ljepotu, plodova ljepote sam se nauživala, sad mi je zaista samo zdravlje na pameti.
oooo znam kako ti je, znammm
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  propolis 16.04.15 20:41

Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:necu o maconji i debljini jer ne znam kako izgleda al to cendranje je laznjak
stvar pretilosti je samo u odluci i dosljednosti s jedne strane i komocije, nedosljednosti, zadovoljavanja strasit i linija manjeg otpora sa druge strane 

Glista karakondzula! - Page 4 2634474203

ma ja ti imam lijepo lice I debelo tijelo, ali tvrdo, čvrsto I ravnomjerno raspoređeno salo od čela do malog prsta, ali sam uvatila stotku, tako da sam pretila po svim mjerilima I pravilnicima Glista karakondzula! - Page 4 11484130
a što se ovoga drugog tiče - ja sam odvratno slab karakter, odnosno veliki sam hedonist I nikada se nisam uspjela pridržavati odustajanja  od klope, cigareta, alkokola - totalno sam poročna I nemoćna...
znam da je sve to stvar odluke, ali ne idu mi... slaba sam. baš sam slaba.
a trebala bi zbog zdravlja. jebeš ljepotu, plodova ljepote sam se nauživala, sad mi je zaista samo zdravlje na pameti.
kilaza me ne smeta ili smeta ali nisam reairao na tvoju kilazu vec cendranja poradi nje Glista karakondzula! - Page 4 11484130

imao sam davno 126 kg cak vise i jelo mi nije vise ni pasalo
odlucivao na djete ali i krsio
i na kraju odluci onako ozbiljno  i presao sam na svoj nacin israne i kroz neko vrijeme dosao do 95 kg  nije bilo lagano ali nisam gladovao Glista karakondzula! - Page 4 1523192931   mozda Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

cetiri godine nisam jeo uopce kruh  a tjesteninu i krumpir kao i ostale ugljiko hidrate sve na minimum
nije bilo lagano prvih sest mjeseci ali vaga mi je davala motiv, poslje me je to pocelo zabavljati
uzivati u hrani a vjeruj da uzivam mnogo i ne dobivati kile
sada jedem sve ali u kolicinama koje me ne opterecuju ...prije sam pojeo tokom vecere skoro     kilo kruha sada povremeno sniticu dvije i uzivam u njoj kao malo djete Glista karakondzula! - Page 4 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 20.04.15 10:44

kilaza me ne smeta ili smeta ali nisam reairao na tvoju kilazu vec cendranja poradi nje Glista karakondzula! - Page 4 11484130

imao sam davno 126 kg cak vise i jelo mi nije vise ni pasalo
odlucivao na djete ali i krsio
i na kraju odluci onako ozbiljno  i presao sam na svoj nacin israne i kroz neko vrijeme dosao do 95 kg  nije bilo lagano ali nisam gladovao Glista karakondzula! - Page 4 1523192931   mozda Glista karakondzula! - Page 4 3111943984

cetiri godine nisam jeo uopce kruh  a tjesteninu i krumpir kao i ostale ugljiko hidrate sve na minimum
nije bilo lagano prvih sest mjeseci ali vaga mi je davala motiv, poslje me je to pocelo zabavljati
uzivati u hrani a vjeruj da uzivam mnogo i ne dobivati kile
sada jedem sve ali u kolicinama koje me ne opterecuju ...prije sam pojeo tokom vecere skoro     kilo kruha sada povremeno sniticu dvije i uzivam u njoj kao malo djete Glista karakondzula! - Page 4 2733991369[/quote]

To je pravi nacin. Gladovanjem se samo kratkorocno postize zeljeni efekat. Nakon par skinutih kilograma obicno se vraca na stari rezim ishrane i kilogrami su opet tu. Ali to je samo zato, jer ljudi sto brze zele skinuti kilograme, a to je kontraproduktivno. Najbolje je polako se menjati i pligodjavati se telesno i psihicki (veoma bitno) na novi nacin ishrane. Kretanje je takodje vrlo bitno. Kad se jednom uhodas bukvalno se navuces na sport i zadovoljstvo koje izaziva. A ako se vec na nesto trebamo navuci, onda je to najbolja stvar...Glista karakondzula! - Page 4 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Gost 20.04.15 13:00

Svaki put se kasno setim, kad dodjem doma i vidim onu...slinastu masu, pa sve neka skjaaaamaa se pohvatala odozgo, pa sve nesto pogadno pliiivaaa po onoj vodici....Glista karakondzula! - Page 4 34zehjp Gliiistooo! Sta si ti meni ono dala da pijem? Glista karakondzula! - Page 4 30caqzl Koliko to moze stajati, jer se ja jos nisam usudila da ono popijem? Treba li to da izgleda onako gadno ili sam nesto krivo napravila? Glista karakondzula! - Page 4 34zehjp

Nece mi Glista vise nikad dati neki receptor kad sam joj sad ovom nasla manu...Glista karakondzula! - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista karakondzula! - Page 4 Empty Re: Glista karakondzula!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.