kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 13:31

taja je napisao/la:Kakvo je ovo neko teško vrijeme. Sva sam ošamućena   Kako smo danas? - Page 6 441287652

Nisi jedina. Kako smo danas? - Page 6 684758713  Ja se borim protiv vremena, ali ne ide, jače je od mene. Nisam uspjela ni zaspati. Idem zato popiti kapučino i čistiti kuke i šparoge, muž ih opet donio nekoliko kilograma, mislim da su ovo zadnje ove godine. Kako smo danas? - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.05.15 6:10

Danas smo budno, budno!!!!! I to cijelu noc. Zaspala u sedam i po, probudila se u jedan i po...
Papala sam jagode i bas su bile fine.... uvijek zaboravim da je i voce fino, al onako blago, bezkarakterno, srednjestrujaski, hihi Kako smo danas? - Page 6 1523192931
Cijela tri dana su predamnom... u jedno sam sigurna, ne bum se povodila za starim latinima i carpe diemala...

Kava i cigareta mode on

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 01.05.15 8:35

Ja nenaspavato.
Noćas su mi neki u susjedstvu revali uz harmoniku i Tupsona do sitnih noćnih sati. Ujutro u svitanje dvi mačke ispod balkona vode dijalog, svađaju se, mire se...štajaznam, uglavnom bučno. Onda me taman san počeo loviti kad zvoni malom sat, ide dite tradicionalno za 1. maj na otok, penju se na Mihovil.
Eto vraže, štoš nego dignuti se
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.05.15 10:11

Ja sam pravo naspavana. Spavala sinoć od 10 jutros do 9. Kako smo danas? - Page 6 3111943984  Vrijeme me jučer skroz smlavilo, jutros opet ugodno, sunčano, proljetno, cvjetno. Došlo mi dijete iz velikog grada, danas će biti radna akcija u vrtu, toliko to ima energije. Kako smo danas? - Page 6 684758713  Navečer je nadam se budem uvjerila u moj izbor filmova. Već je sumnjičava. Kako smo danas? - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.05.15 11:35

baš mi je nekako lijepo započeo neradni dan iako sam radila al ko da nisam ... primjećujem da mi u zadnje vrijeme profil stranaka skroz ok i po mom guštu ... sve neki ljudi koji em vole životinje, sami ih imaju i obožavaju prirodu i onda je skroz lako sa njima pričati o njihovim planovima ... ima nešto u onome da privlačiš ono šta je i u tebi pa ti takvi ljudi onda i ulaze i u poslovnu a i u privatnu sferu ... skroz zadovoljna Kako smo danas? - Page 6 684758713

sinoć odradila malu proslavicu na terasi sa prijateljicom ... meni taman ... više od toga mi ne treba

ovi drugi zovu na roštilj al da ga jebeš, radije poslije podne spičim u kakvo brdo nego u mrzovoljne i čangrizave ljude ... nemam ama baš nikave volje trošiti više ni minutu svog života na takve jednom kad se dokažu kao takvima ... djeca idu kod oca a ja čitav vikend imam za sebe ... treba sada pametno rasporediti ostatak vremena Kako smo danas? - Page 6 1523192931

život je ljep !

skoro sam zaboravila ... svima sretan 1. maj želim i ako je ikako moguće da ga provedete neradno, a ako ne ide, neka vam na poslu bude ko danas meni, da budete okružiti samo ugodnim ljudima zbog kojih vam neće biti žao što ste morali i raditi Kako smo danas? - Page 6 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.05.15 14:31

Izgleda da svi slave, nigdje nikoga. Kako smo danas? - Page 6 684758713  Mi smo do maloprije pravili kolače, sada idemo okopavati krumpire i nadati se da vrijedi ona narodna "što gluplji seljak to veći krumpir". Kako smo danas? - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 01.05.15 16:41

A mi zapivali ( falšo) i tako,nije bilo lošo dokse nije pojavio dezurni dripac , pa smo se razišli (barem ja)

ieto tko.

   Sritan vam 1. Maj ..........Medjunarodni praznik rada.

  PS-i tebi -probo-i tebi esco-

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 02.05.15 9:21

Danas smo dobro, usprkos noćašnjoj nesanici i oblačnom vremenu, idemo u nove radne pobjede i oči u oči sa kućanskim poslovima. Kako smo danas? - Page 6 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.05.15 16:16

uvijek imam na pameti pa zaboravim pitati ... maco, kako je prošao klub čitača ? jel bilo zanimljivo ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 6:08

kišna glista je napisao/la:uvijek imam na pameti pa zaboravim pitati ... maco, kako je prošao klub čitača ? jel bilo zanimljivo ?

Ma bilo je ooooo'licno!!!! Trebalo je bit osam baba, al nas je bilo cetiri... I to je bilo dovoljno za glasnu analizu uz puno cerekanja, pokoju votku (poslije kise), caj, cedevitu.... Lijepo i osmisljeno druzenje koje planiramo ponoviti za cca dva tjedna. Ovoga puta sam knjigu birala ja.
Bar me to natjera da nesto i procitam.... Grozno sam zapostavila knjige ovih zadnjih par godina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 6:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:uvijek imam na pameti pa zaboravim pitati ... maco, kako je prošao klub čitača ? jel bilo zanimljivo ?

Ma bilo je ooooo'licno!!!! Trebalo je bit osam baba, al nas je bilo cetiri... I to je bilo dovoljno za glasnu analizu uz puno cerekanja, pokoju votku (poslije kise), caj, cedevitu.... Lijepo i osmisljeno druzenje koje planiramo ponoviti za cca dva tjedna. Ovoga puta sam knjigu birala ja.
Bar me to natjera da nesto i procitam.... Grozno sam zapostavila knjige ovih zadnjih par godina.

super ... možda vremenom uspijete zainteresirati i širi krug ljudi ako vas krene Kako smo danas? - Page 6 684758713 ... u biti slično ko na forumu ali uživo je uvijek i razgovor življi ... meni su oni naši krčki susreti ostali baš u lijepom sjećanju al smo izgubile prostor knjižare u kojoj smo to održavale a nikom se ne da u svojoj kući organizirati išta slično za širu publiku ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 12:02

Sinoc sam se igrala sa novcicima. Skupljam eure iz raznih zemalja. Dosta njih ima specijalne kovanice, koje izlaze van regularnih novicaca,  u cast raznih dogadja ili ljudi. Lepi su. Vec sam ih dosta skupila. I naidjem na novcic od 2 eura: "Serbien 2006 Probe-Prägung" (to ce meni Plovak prevesti), koji sam jos pra par godina kupila preko neta.  Sta mislite sta se nalazi na novcicu? Kako smo danas? - Page 6 1zouo36
Od svih motiva stavili su nesto sto ja zaista nisam ocekivala.
Valjda je i EU u tom periodu bila misljenja da ce Srbija brzo postati njen clan. Malo su se prevarili...Kako smo danas? - Page 6 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 04.05.15 12:09

cat_claw je napisao/la:Sinoc sam se igrala sa novcicima. Skupljam eure iz raznih zemalja. Dosta njih ima specijalne kovanice, koje izlaze van regularnih novicaca,  u cast raznih dogadja ili ljudi. Lepi su. Vec sam ih dosta skupila. I naidjem na novcic od 2 eura: "Serbien 2006 Probe-Prägung" (to ce meni Plovak prevesti), koji sam jos pra par godina kupila preko neta.  Sta mislite sta se nalazi na novcicu? Kako smo danas? - Page 6 1zouo36
Od svih motiva stavili su nesto sto ja zaista nisam ocekivala.
Valjda je i EU u tom periodu bila misljenja da ce Srbija brzo postati njen clan. Malo su se prevarili...Kako smo danas? - Page 6 F24sqg

da nisu harmoniku? Kako smo danas? - Page 6 1523192931

nemam pojma
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 12:12

Lena je napisao/la:
da nisu harmoniku? Kako smo danas? - Page 6 1523192931


Nisu. Kako smo danas? - Page 6 30caqzl

Odoh jesti.
Citamo se posle. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 04.05.15 12:17

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
da nisu harmoniku? Kako smo danas? - Page 6 1523192931


Nisu. Kako smo danas? - Page 6 30caqzl

Odoh jesti.
Citamo se posle. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36

cetiri C...Kako smo danas? - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 04.05.15 12:19

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
da nisu harmoniku? Kako smo danas? - Page 6 1523192931


Nisu. Kako smo danas? - Page 6 30caqzl

Odoh jesti.
Citamo se posle. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36

cetiri C...Kako smo danas? - Page 6 684758713

budaaaleeee Kako smo danas? - Page 6 11484130

možda su novaka đokovića? Kako smo danas? - Page 6 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 04.05.15 12:22

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
da nisu harmoniku? Kako smo danas? - Page 6 1523192931


Nisu. Kako smo danas? - Page 6 30caqzl

Odoh jesti.
Citamo se posle. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36

cetiri C...Kako smo danas? - Page 6 684758713

budaaaleeee Kako smo danas? - Page 6 11484130

možda su novaka đokovića? Kako smo danas? - Page 6 1523192931

Cecu i Daru Bubamaru...Kako smo danas? - Page 6 684758713


Zadnja promjena: pizda; 04.05.15 12:23; ukupno mijenjano 1 put.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 12:23

da nie opanak ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 13:11

Nisu ni 4C, niti Djokovic, niti opanak. Inace sam mislila da ce na neki od novcica staviti opanak. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36
Moguce da sam vas malo zbunila recju "motiv". Ne radi se o predmetu, vec o motivu jednog grada.

Novcic im je odlicno uspeo. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36 Pise "Srbija" na latinici i "Srbija" na cirilici, s tim sto je ono "I" u cirilici napisano ovako "N", tj kao latinicno "n"...Kako smo danas? - Page 6 1zouo36

U mojoj licnoj karti ime je napisano na cirilici, a prezime na latinici, jer njega nisu mogli napisati cirilicom zbog slova "ö". A cita se skroz drugacije nego sto se pise. Da sve napisu na latinici im ocigledno nije palo na pamet. Ko god mi pogleda licnu kartu pocne se smejati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 04.05.15 13:14

cat_claw je napisao/la:

U mojoj licnoj karti ime je napisano na cirilici, a prezime na latinici, jer njega nisu mogli napisati cirilicom zbog slova "ö". A cita se skroz drugacije nego sto se pise. Da sve napisu na latinici im ocigledno nije palo na pamet. Ko god mi pogleda licnu kartu pocne se smejati.

Kako smo danas? - Page 6 1523192931 Kako smo danas? - Page 6 1523192931 koji genijalci, jos su bolji od ovih nasih...Kako smo danas? - Page 6 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 13:27

pizda je napisao/la:
Kako smo danas? - Page 6 1523192931 Kako smo danas? - Page 6 1523192931 koji genijalci, jos su bolji od ovih nasih...Kako smo danas? - Page 6 3111943984

Pasos sam tri puta vadila. Kako smo danas? - Page 6 1zouo36
Prvi put kad sam isla da podignem pasos, potpisala sam dokument da sam preuzela koverat, pred njom ga otvaram, a unutra jedno veliko nista. Prazno.
Zbunjena kazem:"Ali unutra se nista ne nalazi. Gde je moj pasos?"
Teta sa saltera:"Jaoj devojcice, prazna vam je ta koverta!!"
Mislim se u sebi...znam i vec sam vam to rekla.
Opet ce ona:"Pa kako unutra nema nista? Da ti nije ispalo. Pogledaj tu malo oko saltera."
Kazem joj da mi nista nije ispalo i da bih primetila da se to dogodilo.
Ona me posalje da ponovo ispunim zahtev, pa ce se to kao ovaj brze zavrsiti, bice gotovo za tri dana, obecava ona, govori mi da se nista ne brinem. Treba da se vratim za Austriju. Samo mi je to jos trebalo....
Dolazim drugi put da preuzmem pasos. Ovaj put pritiskam koverat i na moje zadovoljstvo osecam da je nesto unutra. Otvaram, pasos je tu! Suuuper! Onda ga otvorim i vidim da su mi prezime napisali...pa ja stvarno ne znam da li je moguce da su bas toliko nepismeni ili slepi...pa tu je bila takva masa slova, sve na pogresnim mestima, a ono "ö" , oko kojeg sam se prilikom predaje za pasos s njom pola sata dogovarala i ona ga stvarno u kompjuteru izabrala kako treba, napisano samo kao obicno "o". Vise nisam imala vremena da cekam novi pasos, pa sam sa tim krenula preko granice.
Tek sledece godine sam izvadila novi, koji je bio u redu.

Najbolja mi je bila kada mi je na salteru pocela objasnjavati da je svejedno da li je "ö" ili je "o", to je kao isto slovo...Kako smo danas? - Page 6 2q8aczm
A fino sam im rekla da ga mogu napisati i kao "oe", na sta mi je ona rekla:"Sta vam je to?!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 13:29

Ne znam kako Madjari vade pasose. I njihova imena i prezimena imaju drugacijih slova. Sta li tek njima rade?!...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 04.05.15 13:37

cat_claw je napisao/la:Ne znam kako Madjari vade pasose. I njihova imena i prezimena imaju drugacijih slova. Sta li tek njima rade?!...

mos mislit... Kako smo danas? - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 13:49

Njih verovatno preimenuju po nekoliko puta pre nego sto im izdaju ispravan pasos...Kako smo danas? - Page 6 1zouo36

Ovo se nalazi na novcicu.

Kako smo danas? - Page 6 5Gp5yfV

Koje je ovo mesto? Hajmo geograficari...Kako smo danas? - Page 6 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.05.15 13:54

cat_claw je napisao/la:

Ovo se nalazi na novcicu.

Kako smo danas? - Page 6 5Gp5yfV

Koje je ovo mesto? Hajmo geograficari...Kako smo danas? - Page 6 F24sqg

ovo je lako ... pa to je palagruža

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 6 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.